This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Katarzyna Kantorek z d. Pel

*25-04-1812 r. 
(data i miejsce urodzenia)
+1873 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Związki:
Rodzeństwo:
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu: 33/1812
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:106/1873
Źródła:
akt małżeństwa Kantorek Antoni i Pel Katarzyna, dot. małżeństwa [akt prawny]
Działo się we Wsi Domaniewice dnia dwudziestego szóstego listopada tysiąc osiemset dwudziestego siódmego roku o godzinie drugiej po południu.
Wiadomym czynimy, że w przytomności świadków Stanisława Mrzygłoda lat trzydzieści cztery i mikołaja Ziarnika lat trzydzieści sześć zamieszkałych na gospodarstwie we wsi Skaratkach zawarte zostało religijne małżeństwo między Antonim Kantorkiem młodzianem we Wsi Skaratkach na gospodarstwie zamieszkałym, tamże w Skaratkach urodzonym z Franciszka i Marianny z Jadachów małżonków Kantorków i w Skaratkach zamieszkałych i tamże już zmarłych, lat dziewiętnaście mającym, a panną Katarzyną Pelowną córką Wojciecha i Elżbiety małżonków Pelów gospodarstwie w Skaratkach zamieszkałych, tamże urodzoną lat szesnaście liczącą i przy rodzicach zostająca. Małżeństwo to poprzedziły trzy zapowiedzi w dniach: jedenastym, osiemnastym i dwudziestym piątym listopada roku bieżącego w Parafii Domaniewickiej. Małżonkowie nowi oświadczyli , iż niezawierani przed ślubem umowy. Jako też zezwolenie ustne obecnemu aktowi małżeństwa strony nowo zaślubionej , strony zaś nowo zaślubionego Antoniego Kantorka dziadka jego Wojciecha było oświadczone. Akt ten stawiającym i świadkom przeczytany przez nas został podpisany , gdyż stawiający i świadkowie pisa nie umieją.
Xiądz Franciszek Wojtałowski Kommander Parafii Domaniewickiej

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl