This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Rozalia Kantorek

*13-09-1835 r. Skaratki 
(data i miejsce urodzenia)
+24-09-1836 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
Ceremoniał religijnychrzest katolicki
Data ceremoniału14-09-1835 r.
Miejsce ceremoniałuDomaniewice
Matka chrzestnaMrzygłód Franciszka
Ojciec chrzestnyJózef Kędziora (*1797 r. Domaniewice, +?)
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:66/1835
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:
Źródła:
akt urodzenia Kantorek Rozalia, 66/1835, dot. urodzenia [akt prawny]
Działo się we wsi Domaniewicach dnia czternastego września tysiąc osiemset trzydziestego piątego o godzinie dwunastej rano stawił się Józef Kantorek lat czterdzieści mający włościan we wsi Skaratkach na gospodarstwie zamieszkały w obecności Stanisława Mrzygłoda lat czterdzieści tudzież Pawła Brudki lat trzydzieści cztery liczących obydwaj włościan w Skaratkach na gospodarstwie zamieszkałych i okazał nam dziecię płci żeńskiej urodzone we wsi Skaratkach dnia trzynastego bieżącego miesiąca i roku o godzinie siódmej wieczorem z jego małżonki Józefy z Wardów lat czterdzieści mającej. Dziecięciu temu na chrzcie świętym odbytym w dniu dzisiejszym nadane zostało imię Rozalia, a rodzicami jego chrzestnymi byli Józef Kędziora i Franciszka Mrzygłód.
Akt ten stawającym przeczytani przez nas został gdyż stawający pisać nie umieją.
Xsiądź Franciszek Woytałowski Kommendarz Domaniewicki

akt zgonu Kantorek Rozalia, 82/1832, dot. zgonu [akt prawny]
Działo się we wsi Domaniewice dnia dwudziestego czwartego września tysiąc osiemsetnym trzydziestym szóstym roku o godzinie piątej po południu stawili się Michał Warda lat czterdzieści i Stanisław Umyjła lat czterdzieści mający obydwaj włościanie we wsi Skaratkach na gospodarstwie zamieszkali oświadczyli Nam że w dniu dwudziestym czwartym bieżącego miesiąca i roku o godzinie trzeciej rano umarła Rozalia Kantorkowna rok jeden licząca córka Józefa i Józefy z Wardów małżonków Kantorków we wsi Skaratki na gospodarstwie zamieszkałych. Po przekonaniu się naocznie o zejściu Kantorkówny akt ten stawiającym przeczytany przez Nas podpisany został, gdyż stawający pisać niemieją.

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl