This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Mikołaj Kantorek

*03-12-1824 r. Skaratki 
(data i miejsce urodzenia)
+29-10-1833 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:79/1833
Źródła:
akt urodzenia Kantorek Mikołaj, 135/1824, dot. urodzenia [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego dwudziestego czwartego dnia trzeciego miesiąca grudnia o godzinie pierwszej po południu. Przed Nami mansjonarzem przy kościele parafialnym w Domaniewicach sprawującym obowiązki urzędnika stanu cywilnego gminy Domaniewice w Powiecie Sochaczewskim Województwie Mazowieckim stawił się Józef Kantorek lat trzydzieści dwa mający gospodarz ze wsi Skaratek i okazał nam dziecię płci męskiej które urodziło się w domu jego pod numerem piętnastym na dniu dzisiejszym o godzinie siódmej rano oświadczając iż jest spłodzone z niego i Józefy Wardzianki lat dwadzieścia siedem mającej małżonki jego i że życzeniem jego jest nada mu imię Mikołaj. Po takowym oświadczeniu i okazaniu dziecięcia w przytomności Andrzeja Brudki lat dwadzieścia osiem mającego i Pawła Kantorka lat trzydzieści liczącego gospodarzy ze wsi Skaratek. Niniejszy akt urodzenia po przeczytaniu onegoż stawającym podpisaliśmy. Stawający pisać nie umieją.
Xsiądz Andrzej Bernacki mansjonarz przy Kościele Parafialnym w Domaniewicach sprawujący obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl