This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Mikołaj Kantorek

*03-12-1824 r. Skaratki 
(data i miejsce urodzenia)
+29-10-1833 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:79/1833
Źródła:
akt urodzenia Kantorek Mikołaj, 135/1824, dot. urodzenia [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego dwudziestego czwartego dnia trzeciego miesiąca grudnia o godzinie pierwszej po południu. Przed Nami mansjonarzem przy kościele parafialnym w Domaniewicach sprawującym obowiązki urzędnika stanu cywilnego gminy Domaniewice w Powiecie Sochaczewskim Województwie Mazowieckim stawił się Józef Kantorek lat trzydzieści dwa mający gospodarz ze wsi Skaratek i okazał nam dziecię płci męskiej które urodziło się w domu jego pod numerem piętnastym na dniu dzisiejszym o godzinie siódmej rano oświadczając iż jest spłodzone z niego i Józefy Wardzianki lat dwadzieścia siedem mającej małżonki jego i że życzeniem jego jest nada mu imię Mikołaj. Po takowym oświadczeniu i okazaniu dziecięcia w przytomności Andrzeja Brudki lat dwadzieścia osiem mającego i Pawła Kantorka lat trzydzieści liczącego gospodarzy ze wsi Skaratek. Niniejszy akt urodzenia po przeczytaniu onegoż stawającym podpisaliśmy. Stawający pisać nie umieją.
Xsiądz Andrzej Bernacki mansjonarz przy Kościele Parafialnym w Domaniewicach sprawujący obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl