This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Ewa Kantorek

*23-12-1820 r. Skaratki 
(data i miejsce urodzenia)
+01-06-1824 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:121/1820
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:33/1824
Źródła:
akt urodzenia Kantorek Ewa, 121/1820, dot. urodzenia [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego dwudziestego dnia dwudziestego czwartego miesiąca grudnia o godzinie dwunastej w południa przed Nami Kommendarzem Parafii Domaniewickiej sprawującym obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego gminy Domaniewickiej w obwodzie Sochaczewskim województwie Mazowieckim stawił się Józef Kantorek lat dwadzieścia pięć mający włościanin ze wsi Skaratek i okazał Nam dziecię płci żeńskiej, które się urodziło w domu jego pod numerem piętnastym na dniu dwudziestym trzecim miesiąca i roku bieżącego oświadczając iż jest spłodzone z niego i Józefy Wardzianki lat dwadzieścia trzy mającej małżonki jego i życzenie jego jest nadać mu imię Ewa. Po takowym oświadczeniu i okazaniu dziecięcia w przytomności Jakuba Adaszczak lat trzydzieści sześć mającego i Jana Pela lat dwadzieścia osiem mającego włościan zamieszkałych ze wsi Skaratek. Niniejszy akt urodzenie po przeczytaniu onegoż stawającym podpisaliśmy ojciec i świadkowie pisać nie umieją.
Xiądź Woyciech Zawadzki Komendarz Parafii Domaniewickiej sprawującym obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego

akt zgonu Kantorek Ewa, 33/1824, dot. zgonu [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego dwudziestego czwartego dnia drugiego miesiąca czerwca przed nami Kommendarzem przy kościele parafialnym w Domaniewicach sprawującym obowiązki urzędnika stanu cywilnego gminy Domaniewice w powiecie sochaczewskim województwie mazowieckim stawili się Roch Warda lat trzydzieści sześć mający i Jozi Ruta lat trzydzieści liczący gospodarze ze wsi Skaratek i oświadczyli iż dnia wczorajszego o godzinie dwunastej w południe pod numerem piętnastym umarła Ewa Kantorkówna lat trzy i pół mająca córka Józefa Kantorka gospodarza w tejże wsi Skaratkach zamieszkałego i Józefy Kantorek małżonków. Po takowym oświadczeniu niniejszy akt zejścia po przeczytaniu /nieczytelne/ stawiającym podpisaliśmy. Stawający pisać nie umieją.
ksiądź Andrzej Biernacki

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl