Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Ewa Kantorek

*23-12-1820 r. Skaratki 
(data i miejsce urodzenia)
+01-06-1824 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:121/1820
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:33/1824
Źródła:
akt urodzenia Kantorek Ewa, 121/1820, dot. urodzenia [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego dwudziestego dnia dwudziestego czwartego miesiąca grudnia o godzinie dwunastej w południa przed Nami Kommendarzem Parafii Domaniewickiej sprawującym obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego gminy Domaniewickiej w obwodzie Sochaczewskim województwie Mazowieckim stawił się Józef Kantorek lat dwadzieścia pięć mający włościanin ze wsi Skaratek i okazał Nam dziecię płci żeńskiej, które się urodziło w domu jego pod numerem piętnastym na dniu dwudziestym trzecim miesiąca i roku bieżącego oświadczając iż jest spłodzone z niego i Józefy Wardzianki lat dwadzieścia trzy mającej małżonki jego i życzenie jego jest nadać mu imię Ewa. Po takowym oświadczeniu i okazaniu dziecięcia w przytomności Jakuba Adaszczak lat trzydzieści sześć mającego i Jana Pela lat dwadzieścia osiem mającego włościan zamieszkałych ze wsi Skaratek. Niniejszy akt urodzenie po przeczytaniu onegoż stawającym podpisaliśmy ojciec i świadkowie pisać nie umieją.
Xiądź Woyciech Zawadzki Komendarz Parafii Domaniewickiej sprawującym obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego

akt zgonu Kantorek Ewa, 33/1824, dot. zgonu [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego dwudziestego czwartego dnia drugiego miesiąca czerwca przed nami Kommendarzem przy kościele parafialnym w Domaniewicach sprawującym obowiązki urzędnika stanu cywilnego gminy Domaniewice w powiecie sochaczewskim województwie mazowieckim stawili się Roch Warda lat trzydzieści sześć mający i Jozi Ruta lat trzydzieści liczący gospodarze ze wsi Skaratek i oświadczyli iż dnia wczorajszego o godzinie dwunastej w południe pod numerem piętnastym umarła Ewa Kantorkówna lat trzy i pół mająca córka Józefa Kantorka gospodarza w tejże wsi Skaratkach zamieszkałego i Józefy Kantorek małżonków. Po takowym oświadczeniu niniejszy akt zejścia po przeczytaniu /nieczytelne/ stawiającym podpisaliśmy. Stawający pisać nie umieją.
ksiądź Andrzej Biernacki

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl