This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Walenty Kantorek

*10-02-1817 r. Skaratki 
(data i miejsce urodzenia)
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
numer aktu:13/1817
Źródła:
akt urodzenia Kantorek Walenty, 13/1817, dot. urodzenia [akt prawny]
Roku tysięcznego osiemsetnego siedemnastego dnia dziesiątego miesiąca lutego o godzinie dziesiątej rano przed Nami Kommendarzem Parafii Domaniewickiej sprawującym obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego gminy Domaniewickiej w Powiecie Sochaczewskim województwie Mazowieckim stawił się Józef Kantorek lat dwadzieścia pięć mający włościanin ze wsi Skaratek i okazał Nam dziecię płci męskiej, które się urodziło w domu jego pod numerem dwudziestym drugim na dniu dziesiątym miesiąca i roku bieżącego oświadczając iż jest spłodzone z niego i Józefy Wardzianki lat dwadzieścia mającej małżonki jego y życzenie jego jest nadać mu imię Walenty. Po takowym oświadczeniu y okazaniu dziecięcia w przytomności Jakuba Krawczyka lat pięćdziesiąt sześć mającego i Wojciech Pela lat sześćdziesiąt mającego włościan ze wsi Skaratek niniejszy akt urodzenie po przeczytaniu onegoż stawającym podpisaliśmy ojciec i świadkowie pisać nie umieją.
Xiądź Woyciech Zawadzki Komendarz Parafii Domaniewickiej sprawującym obowiązki Urzędnika Stanu Cywilnego

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl