This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Mateusz Knera

*1792 r. Strzebieszew 
(data i miejsce urodzenia)
+30-03-1869 r. Skaratki 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Związki:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
akt zgonu:
Archiwum Państwowe w Łodzi
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach
nr aktu: 33/1869
Źródła:
akt zgonu Knera Mateusz, 33 / 1869, dot. zgonu [akt prawny]
Działo się we wsi Domaniewicach dnia dziewiętnastego ( trzydziestego pierwszego) marca tysiąc osiemset szedziesiątego dziewiątego roku o godzinie drugiej po południu.
Stawili się Jan Knera lat trzydzieści i Marcin Knera lat lat trzydzieści mający , obadwaj we wsi Skaratkach zamieszkali i oswiadczyli, że w dniu trzydziestym bieżącego miesiąca o godzinie ósmej rano umarł Mateusz Knera zamieszkały we wsi Skaratki, syn Marcina i jego żony Franciszki z Rożniatów lat siedemdziesiąt pięc liczący, pozostawiwszy owdowiałą żonę Mariannę z Kucharskich
Po przekonaniu się naocznie o zejściu Marianny Kantorek akt ten stawającym przeczytany przez nas został podpisany gdyż pisać nie umieją.
Ksiądz Teofil Świderski

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl