This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Eugeniusz Staworzyński

 
(data i miejsce urodzenia)
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Źródła:
akt małżeństwa Staworzyński Eugeniusz i Skoraczewska Irena, 509/1923, dot. małżeństwa [akt prawny]
Działo się w Kancelarii Parafii Św. Aleksandra dnia dwudziestego października tysiąc dziewięset dwudziestego trzeciego roku o godzinie piątej po południu.
Wiadomo czynimy, że w obecności świadków: Władysława Skoraszewskiego urzędnika i Michała Traczyka motorniczego, pełnoletnich w Warszawie zamieszkałych w dniu dzisiejszym zawarte zostało religijne małżeństwo miedzy Eugenjuszem Staworzyńskim, kawalerem handlowcem liczącym lat dwadzieścia trzy urodzonym tutejszej, synem Franciszka i Marianny z Teresińskich małżonków Staworzyńskich zamieszkałym w parafii Św. Stanisława w Warszawie przy ulicy Bema pod numerem pięćset pięćdziesiątym pierwszym i Ireną Gertrudą Skoraczewską, panną korespondentką liczącą lat trzydzieści urodzoną w Poznaniu, córką Karola i Henrynki z Wrześniewskich małżonków Skoraczewskich zamieszkałą w parafii tutejszej przy ulicy Książęcej pod numerem tysiąc siedemset czterdziestym dziewiątym. Małżeństwo to poprzedziły trzy zapowiedzi wygłoszone w obydwu parafiach w dniach trzydziestym września, siódmym i czternastym października roku bieżącego. Obrządku religijnego dopełnił ksiądz Józef Patecki wikariusz parafii tutejszej. Akt niniejszy po odczytaniu przez Nas, Nowożeńców i świadków podpisany został.
ks./podpis nieczytelny/

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl