This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Leopold Staworzyński

*12-09-1894 r. Warszawa 
(data i miejsce urodzenia)
+20-12-1969 r. 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Związki:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
Ceremoniał religijnychrzest katolicki
Data ceremoniału30-09-1894 r.
Miejsce ceremoniałuWarszawa
Matka chrzestnaBrout Józefa
Ojciec chrzestnyMarcinkiewicz Walery
Źródła:
akt urodzenia Staworzyński Leopold, dot. urodzenia [akt prawny]
Działo się w Warszawie w parafii Św. Aleksandra osiemnastego/trzydziestego września tysiąc osiemset dziewięćdziesiątego czwartego roku w cztery godziny po południu.
Stawił się Wojciech Staworzyński kowal, lat trzydzieści osiem w Warszawie pod numerem 5635 mieszkający, w asyście Walerego Marcinkiewicza kowala, lat trzydzieści dziewięć i Ludwika Studzińskiego kowala, lat czterdzieści jeden, i okazał Nam dziecię płci męskiej urodzone w jego domu trzydziestego pierszego sierpnia/dwunastego września bieżącego roku w trzeciej godzinie dnia z ślubnej jego żony Ludwiki z Kwiatkowskich lat trzydzieści siedem. Dziecięciu temu na Chrzcie Świętym odbytym dziś nadano imię Leopold, a rodzicami chrzestnymi jego byli Walery Marcinkiewicz i Józefa Brout. Akt ten opóźniono z winy ojca. Akt ten po przeczytaniu przez Nas, ojca i świadków podpisano.
Karta grobu:
NazwaStaworzyńscy Andrzej, Leopold i Maria
Adres cmentarzaWarszawa,
 
 

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl