This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Mieczysław Staworzyński

*08-12-1890 r. Warszawa 
(data i miejsce urodzenia)
+28-06-1949 r. /Warszawa/ 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Związki:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
Ceremoniał religijnychrzest katolicki
Data ceremoniału25-12-1890 r.
Miejsce ceremoniałuWarszawa
Matka chrzestnaWiśniewska Waleria
Ojciec chrzestnyPopławski Marcin
Źródła:
akt urodzenia Staworzyński Mieczysław, 1256/1890, dot. urodzenia [akt prawny]
Działo się w Warszawie w Parafii Św. Aleksandra trzynastego/dwudziestego piątego grudnia tysiąc osiemset dziewięćdziesiątego roku w szóstej godzinie wieczora.
Stawił się Wojciech Staworzyński kowal, lat trzydzieści cztery, w Warszawie pod numerem 1730 Z mieszkający, w asyście Marcina Popławskiego kowala i Franciszka Staworzyńskiego krawca, pełnoletnich w Warszawie zamieszkujących, i okazał Nam dziecię płci męskiej urodzone w domu jego zamieszkania dwudziestego szóstego listopada/ ósmego grudnia bieżącego roku w godzinę po południu z ślubnej jego żony Ludwiki z domu Kwiatkowska lat trzydzieści trzy. Dziecięciu temu na Chrzcie Świętym udzielonym dziś nadano imię Mieczysław, a Rodzicami Chrzestnymi jego byli Marcin Popławski i Waleria Wiśniewska. Zgłoszenie opóźnione wskutek zajęć Ojca. Akt ten po odczytaniu przez Ojca, Świadków i Nas podpisano.
(podpisy zgłaszających)
Ks. Jan Mar...wski
Karta grobu:
NazwaStaworzyńscy
 
 

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl