This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Mieczysław Staworzyński

*08-12-1890 r. Warszawa 
(data i miejsce urodzenia)
+28-06-1949 r. /Warszawa/ 
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Związki:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
Ceremoniał religijnychrzest katolicki
Data ceremoniału25-12-1890 r.
Miejsce ceremoniałuWarszawa
Matka chrzestnaWiśniewska Waleria
Ojciec chrzestnyPopławski Marcin
Źródła:
akt urodzenia Staworzyński Mieczysław, 1256/1890, dot. urodzenia [akt prawny]
Działo się w Warszawie w Parafii Św. Aleksandra trzynastego/dwudziestego piątego grudnia tysiąc osiemset dziewięćdziesiątego roku w szóstej godzinie wieczora.
Stawił się Wojciech Staworzyński kowal, lat trzydzieści cztery, w Warszawie pod numerem 1730 Z mieszkający, w asyście Marcina Popławskiego kowala i Franciszka Staworzyńskiego krawca, pełnoletnich w Warszawie zamieszkujących, i okazał Nam dziecię płci męskiej urodzone w domu jego zamieszkania dwudziestego szóstego listopada/ ósmego grudnia bieżącego roku w godzinę po południu z ślubnej jego żony Ludwiki z domu Kwiatkowska lat trzydzieści trzy. Dziecięciu temu na Chrzcie Świętym udzielonym dziś nadano imię Mieczysław, a Rodzicami Chrzestnymi jego byli Marcin Popławski i Waleria Wiśniewska. Zgłoszenie opóźnione wskutek zajęć Ojca. Akt ten po odczytaniu przez Ojca, Świadków i Nas podpisano.
(podpisy zgłaszających)
Ks. Jan Mar...wski
Karta grobu:
NazwaStaworzyńscy
 
 

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl