This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Antoni Ferdynand Staworzyński

*02-06-1880 r. Warszawa 
(data i miejsce urodzenia)
(data i miejsce zgonu /miejsce pochówku/)
Rodzice:
Rodzeństwo:
Podstawowe informacje o osobie:
Wyznanierzymsko-katolickie
Ceremoniał religijnychrzest katolicki
Data ceremoniału06-06-1880 r.
Miejsce ceremoniałuWarszawa
Matka chrzestnaKwiatkowska Helena
Ojciec chrzestnyMajewski Antoni
akt urodzenia:
Archiwum Państwowe miasta stołecznego Warszawy
Parafia rzymsko-katolicka pod wezwaniem Świętego Aleksandra w Warszawie
numer aktu: 425/1880
Źródła:
akt urodzenia Staworzyński Antoni, 425/1880, dot. urodzenia [akt prawny]
Działo się w Warszawie w Parafii Św. Aleksandra dwudziestego piątego maja/ szóstego czerwca tysiąc osiemset osiemdziesiątego roku w pięć i pół godziny po południu.
Stawił się Wojciech Staworzyński kowal, lat dwadzieścia trzy, w Warszawie pod numerem 1757 mieszkający, w asyście Antoniego Majewskiego kowala, lat czterdzieści i Ferdynanda Roth malarza, lat dwadzieścia dwa, w Warszawie zamieszkujących, i okazał Nam dziecię płci męskiej urodzone w domu jego zamieszkania dwudziestego pierwszego maja/ drugiego czerwca bieżącego roku w dwunastej godzinie południa z ślubnej jego żony Ludwiki z domu Kwiatkowska lat dwadzieścia jeden. Dziecięciu temu na Chrzcie Świętym udzielonym dziś przez Księdza Feliksa Michałowskiego miejscowego wikarego nadano imiona Antoni Ferdynand, a rodzicami chrzestnymi jego byli Antoni Majewski i Helena Kwiatkowska. Akt ten po odczytaniu przez Ojca, Świadków i Nas podpisano.

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl