This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Rocznice i jubileusze
Rocznice śmierci Rocznice pożycia małżeńskiego Imieniny

luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień styczeń

luty - 2020
LPOpisData1234567891011121314151617181920212223242526272829
1Janusz Jaros (*1944 r. Janinów)
Marianna Jaros z d. Krakowiak (*1944 r. Wojewodza)
11-02-1967 r. [53]----------X------------------
«Wstecz

marzec - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Robert Leszek Aulich (*1974 r. Gdańsk)
Monika Ewa Aulich z d. Zielińska (*1974 r. Gdańsk)
03-2000 r. [20]-------------------------------
«Wstecz

kwiecień - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Czesław Osypiuk (*1949 r. Czeputka)
Maria Osypiuk z d. Kantorek (*1957 r. Kargowa)
15-04-1978 r. [42]--------------X---------------
2Marek Mówiński (*1970 r. Gdańsk)
Dorota Mówińska
09-04-2011 r. [9]--------X---------------------
3Mieczysław Labuda (*1960 r.)
Anna Labuda z d. Darul (*1967 r.)
30-04-1988 r. [32]-----------------------------X
4Sławomir Ruta (*1956 r. Olsztyn)
Zofia Ruta z d. Konopielko (*1957 r. Lidzbark Warmiński)
08-04-1978 r. [42]-------X----------------------
«Wstecz

maj - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Henryk Szychowski (*1953 r.)
Danuta Szychowska z d. Doroba (*1954 r.)
01-05-1976 r. [44]X------------------------------
«Wstecz

czerwiec - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Adam Sławomir Kaszarek
Katarzyna Walaszek-Kaszarek z d. Walaszek
18-06-2011 r. [9]-----------------X------------
2Andrzej Rutkowski (*1984 r. Głowno)
Małgorzata Rutkowska z d. Szczepanowska (*1990 r. Białobrzegi)
23-06-2012 r. [8]----------------------X-------
3Andrzej Stolarczyk
Monika Amina Khazaal - Stolarczyk z d. Khazaal (*1984 r. Łódź)
16-06-2012 r. [8]---------------X--------------
4Maciej Kreczmer (*1990 r. Łódź)
Anna Kreczmer z d. Witczak (*1990 r.)
20-06-2015 r. [5]-------------------X----------
5Marcin Kantorek (*1989 r.)
Aneta Kantorek z d. Bartczak (*1982 r.)
28-06-2014 r. [6]---------------------------X--
6Mieczysław Jarosiewicz (*1953 r. Płońsk)
Halina Jarosiewicz z d. Gajda (*1956 r. Gończyce)
17-06-1978 r. [42]----------------X-------------
7Mirosław Barański (*1958 r.)
Barbara Barańska (*1962 r.)
24-06-1982 r. [38]-----------------------X------
8Piotr Wygoda
Iwona Wygoda z d. Zawisza (*1983 r. Wałcz)
18-06-2016 r. [4]-----------------X------------
9Rafał Cezary Sieradzki (*1978 r. Poznań)
Justyna Barbara Sieradzka z d. Święcicka (*1982 r. Skwierzyna)
16-06-2007 r. [13]---------------X--------------
10Rafał Felczyński (*1987 r.)
Monika Felczyńska z d. Barańska (*1988 r. Brzeziny)
14-06-2014 r. [6]-------------X----------------
11Tomasz Święcicki (*1981 r. Skwierzyna)
Sandra Święcicka z d. Bober
30-06-2018 r. [2]-----------------------------X
«Wstecz

lipiec - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Artur Górski (*1988 r.)
Ilona Górska z d. Leśnikowska (*1980 r. Łódź)
25-07-2009 r. [11]------------------------X------
2Beniamin Stallard
Aleksandra Stallard z d. Jakubowska (*1982 r.)
06-07-2015 r. [5]-----X-------------------------
3Dariusz Kuciński (*1973 r. Głowno)
Bogumiła Kucińska z d. Wąsik (*1974 r. Bydgoszcz)
16-07-1994 r. [26]---------------X---------------
4Henryk Ufa (*1959 r. Zielkowice)
Janina Ufa z d. Antosik (*1956 r.)
06-07-1980 r. [40]-----X-------------------------
5Ireneusz Kruk (*1981 r.)
Justyna Kruk z d. Cłapińska (*1987 r.)
08-07-2006 r. [14]-------X-----------------------
6Józef Pławski (*1961 r. Kargowa)
Barbara Pławska z d. Kantorek (*1962 r. Kargowa)
30-07-1989 r. [31]-----------------------------X-
7Marcin Sebastian Kantorek (*1987 r. Łódź)
Monika Patrycja Gruszka-Kantorek z d. Gruszka (*1987 r. Łódź)
05-07-2014 r. [6]----X--------------------------
8Mariusz Wierucki (*1978 r.)
Edyta Wierucka z d. Kosmowska (*1983 r. Głowno)
11-07-2015 r. [5]----------X--------------------
9Mariusz Zowczak (*1971 r. Blachownia)
Sylwia Zowczak (*1972 r.)
03-07-1993 r. [27]--X----------------------------
10Sebastian Jączkowski (*1987 r.)
Marta Jączkowska z d. Maciejewska (*1992 r.)
29-07-2016 r. [4]----------------------------X--
«Wstecz

sierpień - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Andrzej Gorzkiewicz (*1959 r.)
Krystyna Gorzkiewicz z d. Szychowska (*1958 r. Głowno)
30-08-1980 r. [40]-----------------------------X-
2Dariusz Janowski
Joanna Janowska z d. Osypiuk (*1979 r. Ruda Śląska)
20-08-2005 r. [15]-------------------X-----------
3Dawid Marcin Osypiuk (*1978 r. Ruda Śląska)
Monika Anastazja Osypiuk z d. Warzybok (*1981 r. Ruda Śląska)
13-08-2011 r. [9]------------X------------------
4Henryk Kowalczyk (*1955 r.)
Barbara Kowalczyk z d. Gajda (*1964 r. Garwolin)
26-08-1989 r. [31]-------------------------X-----
5Krzysztof Misiura (*1978 r.)
Karolina Misiura z d. Gawęcka (*1989 r. Łowicz)
16-08-2014 r. [6]---------------X---------------
6Marcin Ufa (*1981 r.)
Magdalena Ufa z d. Sukiennik (*1982 r.)
06-08-2005 r. [15]-----X-------------------------
7Michał Kantorek (*1983 r.)
Ewa Agnieszka Kantorek z d. Wolanowska (*1985 r.)
25-08-2007 r. [13]------------------------X------
8Peter James Czapp (*1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania))
Emma Czapp z d. Linford (*1978 r. (Wielka Brytania))
08-2010 r. [10]-------------------------------
9Philippe Bichon (*1956 r. Chateaurenaud)
Monika Katarzyna Knera-Bichon z d. Knera (*1968 r. Łódź)
01-08-1992 r. [28]X------------------------------
10Piotr Podczarski (*1989 r.)
Patrycja Podczarska z d. Frysztak
30-08-2014 r. [6]-----------------------------X-
11Radosław Klimecki (*1987 r. Jelenia Góra)
Monika Klimecka z d. Gawęcka (*1983 r.)
11-08-2018 r. [2]----------X--------------------
12Wacław Szychowski (*1921 r.)
Anna Szychowska z d. Ufa (*1934 r.)
24-08-1952 r. [68]-----------------------X-------
«Wstecz

wrzesień - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Adam Tomasz Saganiak (*1971 r. Łódź)
Agnieszka Saganiak z d. Jaros (*1972 r. Łódź)
11-09-1993 r. [27]----------X-------------------
2Andrzej Chmielewski (*1988 r.)
Edyta Małgorzata Chmielewska z d. Michnowicz (*1991 r. Wałcz)
20-09-2014 r. [6]-------------------X----------
3Eugeniusz Bogusław Michnowicz (*1957 r. Szczecin)
Danuta Michnowicz z d. Kicińska (*1966 r. Wałcz)
03-09-1988 r. [32]--X---------------------------
4Grzegorz Cłapiński (*1989 r.)
Anna Cłapińska z d. Walczak (*1991 r.)
16-09-2017 r. [3]---------------X--------------
5Kamil Tomasz Ufa (*1983 r. Łódź)
Marzena Ufa z d. Kawecka (*1986 r. Łódź)
29-09-2018 r. [2]----------------------------X-
6Krzysztof Sylwester Fijałkowski (*1968 r. Głowno)
Agnieszka Fijałkowska z d. Kucińska (*1971 r. Zgierz)
12-09-1992 r. [28]-----------X------------------
7Marcin Mikołajczyk (*1983 r.)
Marzena Mikołajczyk z d. Królak (*1983 r.)
08-09-2007 r. [13]-------X----------------------
8Przemysław Rzepecki (*1983 r. Gdynia)
Ewa Rzepecka z d. Kazimierska (*1982 r. Gdynia)
03-09-2010 r. [10]--X---------------------------
9Roman Stachowicz (*1972 r. Gdańsk)
Małgorzata Stachowicz z d. Gnatowska (*1976 r. Gdańsk)
16-09-1995 r. [25]---------------X--------------
10Sebastian Kantorek (*1979 r. Zielona Góra)
Sylwia Kantorek z d. Figura (*1986 r.)
27-09-2008 r. [12]--------------------------X---
11Tomasz Kłys (*1989 r. Łódź)
Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska (*1989 r. Łódź)
27-09-2014 r. [6]--------------------------X---
12Tomasz Kozikowski (*1977 r.)
Aneta Anna Kozikowska z d. Gnatowska (*1980 r. Gdańsk)
20-09-2000 r. [20]-------------------X----------
13Wojciech Kreczmer
Natalia Raheem-Kreczmer z d. Raheem (*1988 r.)
09-2013 r. [7]------------------------------
«Wstecz

październik - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Damian Wzięch (*1982 r.)
Mariola Wzięch z d. Kicińska (*1988 r.)
24-10-2009 r. [11]-----------------------X-------
2Jan Bujanowski (*1931 r. Żeronice)
Janina Bujanowska (*1937 r. Stradzew Górki)
24-10-1957 r. [63]-----------------------X-------
3Jerzy Kazimierski (*1949 r. Szumirad)
Ewa Danuta Kazimierska z d. Załęcka (*1956 r. Płońsk)
01-10-1972 r. [48]X------------------------------
4Krzysztof Chrul
Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal (*1985 r. Łódź)
04-10-2014 r. [6]---X---------------------------
5Łukasz Jerzy Kazimierski (*1974 r. Płock)
Magdalena Kazimierska z d. Kiejno (*1975 r.)
05-10-2013 r. [7]----X--------------------------
6Łukasz Matuszewski (*1984 r. Kamień Pomorski)
Anna Matuszewska z d. Kawicz (*1983 r.)
06-10-2012 r. [8]-----X-------------------------
7Maciej Kiedos (*1979 r.)
Ewa Kiedos z d. Barańska (*1983 r.)
11-10-2008 r. [12]----------X--------------------
8Michał Gwóźdź (*1982 r.)
Małgorzata Gwóźdź z d. Kosmowska (*1987 r. Głowno)
24-10-2009 r. [11]-----------------------X-------
9Przemysław Łukasz Stelmach (*1976 r.)
Magdalena Marta Stelmach z d. Szczepańska (*1976 r. Łódź)
16-10-1999 r. [21]---------------X---------------
10Richard Brown (*1946 r. Ventura County)
Rheta Brown z d. Kasmer (*1948 r. Syracuse)
16-10-1982 r. [38]---------------X---------------
11Robert Kazimierz Kantorek (*1983 r. Łódź)
Magdalena Małgorzata Kantorek z d. Kustosik (*1985 r. Łódź)
23-10-2010 r. [10]----------------------X--------
12Ryszard Gnatowski (*1951 r. Gdańsk)
Halina Gnatowska z d. Szymańska (*1954 r.)
10-1975 r. [45]-------------------------------
13Szymon Jędrzej Sołtysek (*1980 r. Gdańsk)
Monika Gierada-Sołtysek z d. Gierada
18-10-2008 r. [12]-----------------X-------------
14Waldemar Galbarczyk (*1977 r. Garwolin)
Renata Magdalena Galbarczyk z d. Jarosiewicz (*1978 r. Płońsk)
17-10-1998 r. [22]----------------X--------------
«Wstecz

listopad - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Jacek Kłys (*1968 r. Łódź)
Anetta Kłys z d. Jaros (*1968 r. Łódź)
19-11-1988 r. [32]------------------X-----------
2Marcin Mioduszewski (*1976 r. Olsztyn)
Mioduszewska z d. Jaworska
03-11-2010 r. [10]--X---------------------------
3Marian Knera (*1932 r. Nagawki)
Halina Stefania Knera z d. Stankiewicz (*1934 r. Łódź)
03-11-1963 r. [57]--X---------------------------
4Piotr Matuszewski (*1985 r. Kamień Pomorski)
Katarzyna Matuszewska z d. Kruczek (*1988 r. Kamień Pomorski)
15-11-2008 r. [12]--------------X---------------
5Richard Henry Kludka (*1956 r. Chicago)
Dagmara Maria Kludka z d. Szymczak (*1974 r. Łódź)
11-11-2011 r. [9]----------X-------------------
6Waldemar Matuszewski (*1962 r. Chociwel)
Mariola Matuszewska z d. Bujanowska (*1962 r. Żychlin)
12-11-1983 r. [37]-----------X------------------
7Wojciech Pakuła vel Rutka (*1946 r. Pruszków)
Maria Opolska-Pakuła z d. Opolska (*1954 r. Kutno)
06-11-1982 r. [38]-----X------------------------
«Wstecz

grudzień - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Aleksander Waldemar Wielec (*1964 r. Łowicz)
Zofia Wielec z d. Tułacz (*1959 r. Skierniewice)
12-12-1987 r. [33]-----------X-------------------
2Bhavin Parikh
Castle Parikh z d. Siniscrope (*1984 r.)
30-12-2009 r. [11]-----------------------------X-
3Łukasz Nowiński (*1990 r.)
Paulina Nowińska-Ufa z d. Ufa (*1989 r. Łowicz)
27-12-2008 r. [12]--------------------------X----
4Michał Ochocki (*1977 r.)
Anna Ochocka z d. Gorzkiewicz (*1983 r.)
25-12-2009 r. [11]------------------------X------
5 Sulak
Magdalena Sulak-Badoń z d. Badoń (*1973 r.)
22-12-2008 r. [12]---------------------X---------
«Wstecz

styczeń - 2021
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Zbigniew Kustosik (*1952 r. Łódź)
Małgorzata Elżbieta Karpiuk - Kustosik z d. Fladzińska (*1958 r. Łódź)
19-01-1985 r. [36]------------------X------------
«Wstecz

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl