This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Rocznice i jubileusze
Rocznice śmierci Rocznice pożycia małżeńskiego Imieniny

luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień styczeń

luty - 2020
LPOpisData1234567891011121314151617181920212223242526272829
1Ambrozińska Helena05-02-1861 r. [159]----X------------------------
2Ambroziński Paweł01-02-1913 r. [107]X----------------------------
3Bakalarz Wiktoria01-02-2000 r. [20]X----------------------------
4Barański Franciszek20-02-1913 r. [107]-------------------X---------
5Bińczak Tekla06-02-1826 r. [194]-----X-----------------------
6Błażejewska Marianna26-02-1920 r. [100]-------------------------X---
7Błażejewski Józef02-02-1877 r. [143]-X---------------------------
8Brodala Elżbieta06-02-2010 r. [10]-----X-----------------------
9Bródka Jan06-02-1980 r. [40]-----X-----------------------
10Burzyńska Lucyna22-02-2005 r. [15]---------------------X-------
11Burzyńska Małgorzata20-02-1920 r. [100]-------------------X---------
12Cłapiński Józef23-02-2014 r. [6]----------------------X------
13Cłapiński Zbigniew01-02-1999 r. [21]X----------------------------
14Czubak Władysław29-02-2012 r. [8]----------------------------X
15Drozd Marianna03-02-1891 r. [129]--X--------------------------
16Dworzańska Salomea15-02-1836 r. [184]--------------X--------------
17Fladziński Stanisław05-02-1888 r. [132]----X------------------------
18Flis Józefa23-02-1988 r. [32]----------------------X------
19Gajda Katarzyna26-02-1923 r. [97]-------------------------X---
20Gajda Maciej15-02-1839 r. [181]--------------X--------------
21Grabowicz Henryk26-02-2001 r. [19]-------------------------X---
22Grabowicz Ludwik20-02-1845 r. [175]-------------------X---------
23Jabłońska Antonina14-02-1936 r. [84]-------------X---------------
24Jabłońska Brygida13-02-1892 r. [128]------------X----------------
25Jabłońska Małgorzata09-02-1854 r. [166]--------X--------------------
26Jabłoński Tomasz17-02-1896 r. [124]----------------X------------
27Jadach Izydor17-02-1818 r. [202]----------------X------------
28Jaros Jerzy02-1950 r. [70]-----------------------------
29Kamiński Antoni05-02-1917 r. [103]----X------------------------
30Kantorek Dorota24-02-1974 r. [46]-----------------------X-----
31Kantorek Jadwiga20-02-2009 r. [11]-------------------X---------
32Kantorek Jan21-02-1971 r. [49]--------------------X--------
33Kantorek Jan02-1982 r. [38]-----------------------------
34Kantorek Janina15-02-2008 r. [12]--------------X--------------
35Kantorek Józef06-02-1977 r. [43]-----X-----------------------
36Kantorek Józefa23-02-1869 r. [151]----------------------X------
37Kantorek Julianna28-02-1864 r. [156]---------------------------X-
38Kantorek Małgorzata13-02-2019 r. [1]------------X----------------
39Kantorek Paweł11-02-1848 r. [172]----------X------------------
40Kantorek Waleria17-02-1909 r. [111]----------------X------------
41Kantorek Wojciech22-02-1969 r. [51]---------------------X-------
42Kazimierska 26-02-1872 r. [148]-------------------------X---
43Kazimierska Agnieszka26-02-1932 r. [88]-------------------------X---
44Kazimierska Anna06-02-2006 r. [14]-----X-----------------------
45Kazimierska Halina05-02-1986 r. [34]----X------------------------
46Kazimierska Helena22-02-1992 r. [28]---------------------X-------
47Kazimierska Katarzyna04-02-1855 r. [165]---X-------------------------
48Kazimierska Marianna12-02-1937 r. [83]-----------X-----------------
49Kazimierska Marianna15-02-1819 r. [201]--------------X--------------
50Kazimierska Zuzanna06-02-1821 r. [199]-----X-----------------------
51Kazimierski Jan10-02-1839 r. [181]---------X-------------------
52Kazimierski Maciej22-02-1825 r. [195]---------------------X-------
53Kazimierski Szymon05-02-1882 r. [138]----X------------------------
54Kazimierski Walenty28-02-1841 r. [179]---------------------------X-
55Kazmierski Kathryn15-02-2009 r. [11]--------------X--------------
56Kaźmierczak 05-02-1909 r. [111]----X------------------------
57Kaźmierczak Marianna15-02-1909 r. [111]--------------X--------------
58Khazaal Nemer12-02-1995 r. [25]-----------X-----------------
59Kicińska Sabina28-02-1996 r. [24]---------------------------X-
60Koliński Bolesław16-02-1984 r. [36]---------------X-------------
61Komenderska Helena07-02-2015 r. [5]------X----------------------
62Kosiorek Marianna18-02-1907 r. [113]-----------------X-----------
63Kosmowska Rozalia06-02-1902 r. [118]-----X-----------------------
64Kostrzewa Franciszka29-02-1916 r. [104]----------------------------X
65Kot Stefan16-02-1977 r. [43]---------------X-------------
66Kraczko Tadeusz26-02-2013 r. [7]-------------------------X---
67Kuciński Grzegorz20-02-1936 r. [84]-------------------X---------
68Kuciński Mieczysław05-02-2004 r. [16]----X------------------------
69Kuśmierek Augustyn01-02-1820 r. [200]X----------------------------
70Kwaśna Marianna25-02-2006 r. [14]------------------------X----
71Lebioda Weronika09-02-1900 r. [120]--------X--------------------
72Majewska Małgorzata22-02-1983 r. [37]---------------------X-------
73Maślankiewicz Ryszard01-02-1992 r. [28]X----------------------------
74Maślarz Anastazja02-02-1821 r. [199]-X---------------------------
75Mikołajczyk Justyna04-02-1848 r. [172]---X-------------------------
76Mikołajczyk Kajetan08-02-1848 r. [172]-------X---------------------
77Milczarek Agnieszka01-02-1936 r. [84]X----------------------------
78Miziołek Jan01-02-1999 r. [21]X----------------------------
79Niewiadomski Adam27-02-1935 r. [85]--------------------------X--
80Olczak Barbara03-02-2012 r. [8]--X--------------------------
81Pawlata Jan03-02-1909 r. [111]--X--------------------------
82Piątkowska Leokadia24-02-1994 r. [26]-----------------------X-----
83Polit Andrzej24-02-1969 r. [51]-----------------------X-----
84Rybus Jan02-02-1992 r. [28]-X---------------------------
85Rybus Wincenty24-02-1989 r. [31]-----------------------X-----
86Sędziak Jan20-02-1818 r. [202]-------------------X---------
87Sobieszek Antoni15-02-1875 r. [145]--------------X--------------
88Sobieszek Gertruda10-02-1895 r. [125]---------X-------------------
89Sobieszek Tekla05-02-1844 r. [176]----X------------------------
90Sołtyszewska Józefa18-02-1984 r. [36]-----------------X-----------
91Stefańska Kunegunda10-02-1873 r. [147]---------X-------------------
92Suchecka Władysława20-02-1970 r. [50]-------------------X---------
93Surma Jadwiga24-02-1887 r. [133]-----------------------X-----
94Szymajda Joachim07-02-1843 r. [177]------X----------------------
95Szymczak Andrzej23-02-1846 r. [174]----------------------X------
96Szymczak Maria26-02-1970 r. [50]-------------------------X---
97Świątek Roman27-02-2016 r. [4]--------------------------X--
98Tataj Ignacy03-02-1867 r. [153]--X--------------------------
99Tomala Benedykt03-02-1909 r. [111]--X--------------------------
100Tomala Franciszek22-02-1896 r. [124]---------------------X-------
101Ufa Eugeniusz27-02-1998 r. [22]--------------------------X--
102Ufa Janina26-02-1978 r. [42]-------------------------X---
103Warda Jan02-02-1829 r. [191]-X---------------------------
104Warzywoda Franciszek22-02-1901 r. [119]---------------------X-------
105Warzywoda Tomasz27-02-1901 r. [119]--------------------------X--
106Wawro Barbara26-02-2014 r. [6]-------------------------X---
107Wąsik Lech11-02-2007 r. [13]----------X------------------
108Węgierek Marianna16-02-1841 r. [179]---------------X-------------
109Wiesiołek Ewa20-02-1884 r. [136]-------------------X---------
110Wiesiołek Marianna11-02-1885 r. [135]----------X------------------
111Wójcikowska Agata27-02-1987 r. [33]--------------------------X--
112Zajączek Małgorzata07-02-1850 r. [170]------X----------------------
113Ziółkowski Michał15-02-1870 r. [150]--------------X--------------
114Znyk Maciej19-02-1870 r. [150]------------------X----------
115Zowczak Bożena06-02-1977 r. [43]-----X-----------------------
«Wstecz

marzec - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Anyżka Franciszka26-03-1829 r. [191]-------------------------X-----
2Białek Małgorzata12-03-1989 r. [31]-----------X-------------------
3Błażejewska Antonina09-03-1938 r. [82]--------X----------------------
4Błażejewska Kunegunda15-03-1814 r. [206]--------------X----------------
5Błażejewski Antoni21-03-1901 r. [119]--------------------X----------
6Błażejewski Franciszek20-03-1858 r. [162]-------------------X-----------
7Błażejewski Jan19-03-1836 r. [184]------------------X------------
8Błażejewski Stanisław18-03-1972 r. [48]-----------------X-------------
9Borowiak Stanisław14-03-1990 r. [30]-------------X-----------------
10Burzyński Jan08-03-2010 r. [10]-------X-----------------------
11Dobijańska Balbina28-03-1911 r. [109]---------------------------X---
12Gajda Franciszka05-03-1848 r. [172]----X--------------------------
13Gajda Kazimierz28-03-1823 r. [197]---------------------------X---
14Gajda Michał10-03-1937 r. [83]---------X---------------------
15Gasik Aniela06-03-1993 r. [27]-----X-------------------------
16Gasik Piotr18-03-1986 r. [34]-----------------X-------------
17Gołębiewski Michał04-03-1974 r. [46]---X---------------------------
18Góra Marianna30-03-1976 r. [44]-----------------------------X-
19Góra Zofia01-03-1979 r. [41]X------------------------------
20Grabowicz Petronella24-03-1839 r. [181]-----------------------X-------
21Grabowicz Władysław26-03-1980 r. [40]-------------------------X-----
22Graszka Antoni04-03-1918 r. [102]---X---------------------------
23Jabłoński Antoni09-03-1859 r. [161]--------X----------------------
24Jabłoński Franciszek04-03-1919 r. [101]---X---------------------------
25Jabłoński Walenty05-03-1814 r. [206]----X--------------------------
26Jadach Marianna26-03-1867 r. [153]-------------------------X-----
27Jagoda Stanisław15-03-1856 r. [164]--------------X----------------
28Jaros Marianna06-03-2004 r. [16]-----X-------------------------
29Kamińska Marianna14-03-1915 r. [105]-------------X-----------------
30Kamiński Mikołaj24-03-1897 r. [123]-----------------------X-------
31Kantorek Adam06-03-1962 r. [58]-----X-------------------------
32Kantorek Anastazja25-03-1914 r. [106]------------------------X------
33Kantorek Andrzej16-03-1847 r. [173]---------------X---------------
34Kantorek Bolesław17-03-2003 r. [17]----------------X--------------
35Kantorek Franciszek06-03-2002 r. [18]-----X-------------------------
36Kantorek Jakub21-03-1848 r. [172]--------------------X----------
37Kantorek Jan17-03-1970 r. [50]----------------X--------------
38Kantorek Janina11-03-2004 r. [16]----------X--------------------
39Kantorek Józef18-03-1911 r. [109]-----------------X-------------
40Kantorek Józef18-03-1911 r. [109]-----------------X-------------
41Kantorek Józef02-03-1971 r. [49]-X-----------------------------
42Kantorek Józef17-03-1863 r. [157]----------------X--------------
43Kantorek Józefa30-03-1905 r. [115]-----------------------------X-
44Kantorek Kazimierz10-03-1952 r. [68]---------X---------------------
45Kantorek Marianna26-03-1907 r. [113]-------------------------X-----
46Kantorek Michał12-03-1835 r. [185]-----------X-------------------
47Kantorek Piotr15-03-1855 r. [165]--------------X----------------
48Kantorek Rozalia25-03-1910 r. [110]------------------------X------
49Kazimierska 20-03-1871 r. [149]-------------------X-----------
50Kazimierska Józefa05-03-1913 r. [107]----X--------------------------
51Kazimierska Marianna20-03-1935 r. [85]-------------------X-----------
52Kazimierska Marianna24-03-1832 r. [188]-----------------------X-------
53Kazimierski Józef03-03-1811 r. [209]--X----------------------------
54Kazimierski Leonard03-03-1873 r. [147]--X----------------------------
55Kazimierski Wojciech21-03-1909 r. [111]--------------------X----------
56Kierus Marianna28-03-1827 r. [193]---------------------------X---
57Kłys Mieczysław04-03-2007 r. [13]---X---------------------------
58Knera Mateusz30-03-1869 r. [151]-----------------------------X-
59Kopania Włodzimierz02-03-1995 r. [25]-X-----------------------------
60Kosiorek Grzegorz26-03-1906 r. [114]-------------------------X-----
61Kosiorek Zofia15-03-1963 r. [57]--------------X----------------
62Kostrzewa Wincenty22-03-1916 r. [104]---------------------X---------
63Kraczko Marian20-03-1967 r. [53]-------------------X-----------
64Kuciński Czesław16-03-1984 r. [36]---------------X---------------
65Lebioda Stanisław18-03-1901 r. [119]-----------------X-------------
66Mamoński Antoni27-03-1856 r. [164]--------------------------X----
67Marszałek Jan31-03-1870 r. [150]------------------------------X
68Michalak Stanisław06-03-1920 r. [100]-----X-------------------------
69Michalak Stefania07-03-1920 r. [100]------X------------------------
70Mielczarek Brygida04-03-1820 r. [200]---X---------------------------
71Mikołajczyk Antoni23-03-1819 r. [201]----------------------X--------
72Mikołajczyk Ewa06-03-1824 r. [196]-----X-------------------------
73Mikołajczyk Katarzyna05-03-1824 r. [196]----X--------------------------
74Mikołajczyk Katarzyna15-03-1887 r. [133]--------------X----------------
75Mikołajczyk Marianna30-03-1882 r. [138]-----------------------------X-
76Mikołajczyk Tadeusz17-03-1927 r. [93]----------------X--------------
77Milczarek Balbina17-03-1987 r. [33]----------------X--------------
78Mysłek Bronisław21-03-1999 r. [21]--------------------X----------
79Nitowski Czesław09-03-1987 r. [33]--------X----------------------
80Oraczyński Czesław05-03-1990 r. [30]----X--------------------------
81Pająk Feliks31-03-1993 r. [27]------------------------------X
82Pająk Jan09-03-1985 r. [35]--------X----------------------
83Pająk Maciej08-03-1870 r. [150]-------X-----------------------
84Pawlik Zofia27-03-2008 r. [12]--------------------------X----
85Pel Wojciech09-03-1833 r. [187]--------X----------------------
86Piątkowska Tamara06-03-1959 r. [61]-----X-------------------------
87Rogala Bolesław17-03-1991 r. [29]----------------X--------------
88Romaniuk Edward09-03-1972 r. [48]--------X----------------------
89Rybus Henryk08-03-1961 r. [59]-------X-----------------------
90Rybus Jan18-03-1846 r. [174]-----------------X-------------
91Skonieczny Józef27-03-1876 r. [144]--------------------------X----
92Sobieszek Róża15-03-1970 r. [50]--------------X----------------
93Sójkowska Anna26-03-1844 r. [176]-------------------------X-----
94Staworzyński Jerzy30-03-2003 r. [17]-----------------------------X-
95Staworzyński Stanisław03-03-1886 r. [134]--X----------------------------
96Sut Anna04-03-1983 r. [37]---X---------------------------
97Szostek Zbigniew09-03-2013 r. [7]--------X----------------------
98Szymajda Justyna08-03-1871 r. [149]-------X-----------------------
99Szymczak Tadeusz04-03-1983 r. [37]---X---------------------------
100Świątek Henryk25-03-2006 r. [14]------------------------X------
101Tomsio Roman02-03-1990 r. [30]-X-----------------------------
102Ufa Kazimierz24-03-1901 r. [119]-----------------------X-------
103Walaszczak Bronisław25-03-2001 r. [19]------------------------X------
104Wasiak Andrzej04-03-2016 r. [4]---X---------------------------
105Wieczorek Marcin30-03-1837 r. [183]-----------------------------X-
106Wielemborek Józef30-03-1916 r. [104]-----------------------------X-
107Wilk-Pietrzak Halina12-03-2015 r. [5]-----------X-------------------
108Włostek 17-03-1914 r. [106]----------------X--------------
109Włostek Apolonia12-03-1991 r. [29]-----------X-------------------
110Włostek Bożena02-03-1945 r. [75]-X-----------------------------
111Włostek Franciszka16-03-1954 r. [66]---------------X---------------
112Zagajewski Władysław21-03-2006 r. [14]--------------------X----------
«Wstecz

kwiecień - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Badoń-Lehr Ryszard05-04-2006 r. [14]----X-------------------------
2Bartczak Stanisław05-04-2004 r. [16]----X-------------------------
3Biernacki Jan28-04-2002 r. [18]---------------------------X--
4Błaszczyk Antonina01-04-1855 r. [165]X-----------------------------
5Błażejewska Marianna04-04-1892 r. [128]---X--------------------------
6Błażejewski Józef03-04-1919 r. [101]--X---------------------------
7Cholewiński Leon20-04-1989 r. [31]-------------------X----------
8Durka Maria04-2013 r. [7]------------------------------
9Dworzański Jędrzej19-04-1842 r. [178]------------------X-----------
10Gajda 12-04-1872 r. [148]-----------X------------------
11Gajda Agnieszka20-04-1820 r. [200]-------------------X----------
12Gajda Andrzej06-04-2003 r. [17]-----X------------------------
13Gajda Józef16-04-1843 r. [177]---------------X--------------
14Gajda Kazimierz10-04-1898 r. [122]---------X--------------------
15Gajda Tekla13-04-1877 r. [143]------------X-----------------
16Gołębiewska Aniela19-04-1983 r. [37]------------------X-----------
17Góra Wojciech28-04-1878 r. [142]---------------------------X--
18Grabowicz Wiktoria22-04-1861 r. [159]---------------------X--------
19Hekner Apolonia27-04-1976 r. [44]--------------------------X---
20Jaros Katarzyna06-04-1980 r. [40]-----X------------------------
21Jasek Klara04-04-1847 r. [173]---X--------------------------
22Jaśniewska Małgorzata11-04-1868 r. [152]----------X-------------------
23Jaśniewski Józef10-04-1867 r. [153]---------X--------------------
24Kantorek Franciszka01-04-1972 r. [48]X-----------------------------
25Kantorek Józef16-04-1812 r. [208]---------------X--------------
26Kantorek Katarzyna26-04-1836 r. [184]-------------------------X----
27Kantorek Marianna08-04-1920 r. [100]-------X----------------------
28Kazimierska Agnieszka18-04-1868 r. [152]-----------------X------------
29Kazimierska Katarzyna02-04-1956 r. [64]-X----------------------------
30Kazimierska Marianna09-04-1974 r. [46]--------X---------------------
31Kazimierska Zuzanna26-04-1841 r. [179]-------------------------X----
32Kazimierski Stanisław15-04-1813 r. [207]--------------X---------------
33Kazimierski Wojciech06-04-1828 r. [192]-----X------------------------
34Kazmierski Stanley02-04-1995 r. [25]-X----------------------------
35Kaźmierski Jan10-04-1978 r. [42]---------X--------------------
36Knera Franciszka07-04-1834 r. [186]------X-----------------------
37Knera Henryk28-04-1972 r. [48]---------------------------X--
38Knera Stanisław14-04-1908 r. [112]-------------X----------------
39Kostrzewa Józefa01-04-1962 r. [58]X-----------------------------
40Mikołajczyk Karol29-04-1855 r. [165]----------------------------X-
41Mikołajczyk Katarzyna12-04-1896 r. [124]-----------X------------------
42Milczarek Józef12-04-1926 r. [94]-----------X------------------
43Miniak Irena16-04-2009 r. [11]---------------X--------------
44Miziołek Henryk20-04-1955 r. [65]-------------------X----------
45Miziołek Roch23-04-1954 r. [66]----------------------X-------
46Mówińska Halina16-04-1983 r. [37]---------------X--------------
47Olszewski Tadeusz30-04-1982 r. [38]-----------------------------X
48Omieciński Józef14-04-1861 r. [159]-------------X----------------
49Pakuła Irena08-04-2005 r. [15]-------X----------------------
50Paradowska Zofia02-04-1912 r. [108]-X----------------------------
51Pawlak Marianna22-04-1925 r. [95]---------------------X--------
52Ruta Władysław05-04-1992 r. [28]----X-------------------------
53Rybus Marianna23-04-1855 r. [165]----------------------X-------
54Staworzyńska-Blank Maria06-04-2000 r. [20]-----X------------------------
55Staworzyński Ludwik26-04-1912 r. [108]-------------------------X----
56Staworzyński Władysław04-04-1946 r. [74]---X--------------------------
57Strug Janina04-04-2007 r. [13]---X--------------------------
58Szkup Jan20-04-1982 r. [38]-------------------X----------
59Szkup Rafał03-04-1921 r. [99]--X---------------------------
60Szostek Stanisława19-04-1990 r. [30]------------------X-----------
61Szymczak Julianna06-04-2015 r. [5]-----X------------------------
62Tomsio Teofil13-04-1918 r. [102]------------X-----------------
63Ufa Marianna16-04-2015 r. [5]---------------X--------------
64Urbanek Tomasz10-04-1871 r. [149]---------X--------------------
65Warda Agnieszka17-04-1819 r. [201]----------------X-------------
66Warda Jan01-04-1984 r. [36]X-----------------------------
67Warda Józef19-04-1927 r. [93]------------------X-----------
68Warda Piotr14-04-1911 r. [109]-------------X----------------
69Warda Stanisław11-04-1984 r. [36]----------X-------------------
70Wielemborek Jan15-04-1895 r. [125]--------------X---------------
71Wiesiołek Jan09-04-1897 r. [123]--------X---------------------
72Wilk Czesław22-04-1894 r. [126]---------------------X--------
73Wilk Michał07-04-1995 r. [25]------X-----------------------
74Wnuk Teofila05-04-1949 r. [71]----X-------------------------
75Znyk Józef14-04-1912 r. [108]-------------X----------------
76Zowczak Sławomir14-04-2010 r. [10]-------------X----------------
«Wstecz

maj - 2020
LPOpisData12345678910111213141516171819202122232425262728293031
1Bakalarz Jan28-05-1985 r. [35]---------------------------X---
2Bartik Stefan26-05-2014 r. [6]-------------------------X-----
3Bińczak Jan16-05-1979 r. [41]---------------X---------------
4Brudka Aniela28-05-1998 r. [22]---------------------------X---
5Budziałek Helena23-05-1950 r. [70]----------------------X--------
6Czarnecka Małgorzata15-05-1856 r. [164]--------------X----------------
7Czubak Jan10-05-1852 r. [168]---------X---------------------
8Czubak Tekla08-05-1856 r. [164]-------X-----------------------
9Doroba Agnieszka04-05-1844 r. [176]---X---------------------------
10Działak 25-05-1914 r. [106]------------------------X------
11Fladzińska Marianna14-05-1992 r. [28]-------------X-----------------
12Gajda Jan05-05-1971 r. [49]----X--------------------------
13Gajda Katarzyna03-05-1989 r. [31]--X----------------------------
14Gajda Małgorzata07-05-1813 r. [207]------X------------------------
15Gajda Marian25-05-1989 r. [31]------------------------X------
16Gajda Marian18-05-1925 r. [95]-----------------X-------------
17Gajda Marianna18-05-1826 r. [194]-----------------X-------------
18Gajda Paweł14-05-1871 r. [149]-------------X-----------------
19Gajda Stanisława02-05-1928 r. [92]-X-----------------------------
20Gałaj Jan01-05-1952 r. [68]X------------------------------
21Gasik Agnieszka06-05-1855 r. [165]-----X-------------------------
22Gnatek Jerzy01-05-2014 r. [6]X------------------------------
23Góra Józef27-05-1862 r. [158]--------------------------X----
24Jabłońska Cecylia16-05-1887 r. [133]---------------X---------------
25Jabłoński Piotr13-05-1872 r. [148]------------X------------------
26Janicka Katarzyna08-05-1848 r. [172]-------X-----------------------
27Kantorek Apolonia21-05-1813 r. [207]--------------------X----------
28Kantorek Franciszka05-05-1978 r. [42]----X--------------------------
29Kantorek Józef10-05-1978 r. [42]---------X---------------------
30Kantorek Józef30-05-1847 r. [173]-----------------------------X-
31Kantorek Leon05-1974 r. [46]-------------------------------
32Kantorek Marian05-05-1951 r. [69]----X--------------------------
33Kantorek Mikołaj17-05-1821 r. [199]----------------X--------------
34Kantorek Piotr14-05-1895 r. [125]-------------X-----------------
35Kantorek Stanisława24-05-2015 r. [5]-----------------------X-------
36Karpińska Marianna17-05-1856 r. [164]----------------X--------------
37Karpiuk Jan24-05-1996 r. [24]-----------------------X-------
38Kazimierska Agnieszka14-05-1817 r. [203]-------------X-----------------
39Kazimierska Franciszka06-05-1940 r. [80]-----X-------------------------
40Kazimierski Aleksander03-05-1890 r. [130]--X----------------------------
41Kazimierski Jan06-05-1814 r. [206]-----X-------------------------
42Kazimierski Kazimierz30-05-1943 r. [77]-----------------------------X-
43Kazimierski Szymon02-05-1963 r. [57]-X-----------------------------
44Kazimierski Szymon14-05-1879 r. [141]-------------X-----------------
45Kazimierski Wojciech03-05-1889 r. [131]--X----------------------------
46Knera Kacper11-05-1867 r. [153]----------X--------------------
47Koral Jadwiga12-05-2010 r. [10]-----------X-------------------
48Kot Katarzyna08-05-1971 r. [49]-------X-----------------------
49Krawczyk Władysław14-05-1844 r. [176]-------------X-----------------
50Krukowska Zofia05-2002 r. [18]-------------------------------
51Krukowski Eugeniusz22-05-2006 r. [14]---------------------X---------
52Krukowski Jan05-1982 r. [38]-------------------------------
53Kucharek Stefan05-05-2011 r. [9]----X--------------------------
54Kucińska Rozalia14-05-1973 r. [47]-------------X-----------------
55Kuciński Jan14-05-1985 r. [35]-------------X-----------------
56Kustosik Jadwiga30-05-1927 r. [93]-----------------------------X-
57Lebioda Marianna05-05-1903 r. [117]----X--------------------------
58Lisiewska Katarzyna01-05-1980 r. [40]X------------------------------
59Małgowski Mieczysław05-2011 r. [9]-------------------------------
60Michalak Stanisława13-05-2001 r. [19]------------X------------------
61Mikołajczyk Katarzyna04-05-1817 r. [203]---X---------------------------
62Mikołajczyk Marianna27-05-1817 r. [203]--------------------------X----
63Miniak Mirosław04-05-1979 r. [41]---X---------------------------
64Mioduszewski Jan05-05-2005 r. [15]----X--------------------------
65Miszkiewicz Zofia05-05-2008 r. [12]----X--------------------------
66Ostrowski Jan09-05-1877 r. [143]--------X----------------------
67Pakuła vel Rutka Kazimierz06-05-1983 r. [37]-----X-------------------------
68Paradowski Jan02-05-1909 r. [111]-X-----------------------------
69Parys Janina04-05-1997 r. [23]---X---------------------------
70Piątkowska Katarzyna06-05-1957 r. [63]-----X-------------------------
71Pintera Bolesław27-05-1966 r. [54]--------------------------X----
72Prokop Zenona08-05-2017 r. [3]-------X-----------------------
73Rucińska Janina30-05-1998 r. [22]-----------------------------X-
74Słoniewski vel Knera Mateusz27-05-1810 r. [210]--------------------------X----
75Staworzyńska Helena14-05-1966 r. [54]-------------X-----------------
76Staworzyńska Maria30-05-1967 r. [53]-----------------------------X-
77Sujkowski Franciszek17-05-1846 r. [174]----------------X--------------
78Szafrański Piotr26-05-1900 r. [120]-------------------------X-----
79Szostek Marian25-05-1996 r. [24]------------------------X------
80Szymańska Janina27-05-1999 r. [21]--------------------------X----
81Szymański Władysław29-05-1978 r. [42]----------------------------X--
82Szymczak Eugeniusz23-05-2011 r. [9]----------------------X--------
83Tarkowska Antonina26-05-1984 r. [36]-------------------------X-----
84Ufa Katarzyna15-05-1943 r. [77]--------------X----------------
85Warda Anna23-05-1915 r. [105]----------------------X--------
86Wawrzyn Stanisław04-05-1974 r. [46]---X---------------------------
87Wąsiak Arkadiusz31-05-2015 r. [5]------------------------------X
88Wieczorek Bartłomiej07-05-1844 r. [176]------X------------------------
89Wielemborek Stanisław01-05-1914 r. [106]X------------------------------
90Wielemborek Stanisław12-05-1897 r. [123]-----------X-------------------
91Wiesiołek Antoni30-05-1960 r. [60]-----------------------------X-
92Włostek Janina23-05-2009 r. [11]----------------------X--------
93Zagajewska Magdalena29-05-1867 r. [153]----------------------------X--
94Zawisza Zdzisław03-05-1999 r. [21]--X----------------------------
95Znyk Katarzyna11-05-1909 r. [111]----------X--------------------
96Zowczak Lech01-05-2009 r. [11]X------------------------------
«Wstecz

czerwiec - 2020
LPOpisData123456789101112131415161718192021222324252627282930
1Bińczak Ignacy26-06-1873 r. [147]-------------------------X----
2Błażejewski Jan30-06-1915 r. [105]-----------------------------X
3Błażejewski Wawrzyniec17-06-1891 r. [129]----------------X-------------
4Błażejewski Wojciech18-06-1862 r. [158]-----------------X------------
5Broniarz Ireneusz02-06-2001 r. [19]-X----------------------------
6Czubak Piotr13-06-1834 r. [186]------------X-----------------
7Deka Jan22-06-1864 r. [156]---------------------X--------
8Dziedziela Helena23-06-2006 r. [14]----------------------X-------
9Fijałkowski Franciszek05-06-1999 r. [21]----X-------------------------
10Fladziński Walenty27-06-1885 r. [135]--------------------------X---
11Gajda 24-06-1869 r. [151]-----------------------X------
12Gajda Julianna21-06-1930 r. [90]--------------------X---------
13Gajda Mieczysław20-06-1925 r. [95]-------------------X----------
14Gnatowski Czesław07-06-2011 r. [9]------X-----------------------
15Gołębiewski Adam16-06-1970 r. [50]---------------X--------------
16Górczyńska 28-06-1910 r. [110]---------------------------X--
17Graszka Wacław02-06-1982 r. [38]-