Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Multimedia
Zdjęcia Audio Wideo Strony WWW Inne

Zdjęcia - Multimedia [Zdjęcia]294

1Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska 
2Badoń Michał 
3Badoń Michał
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
 
4Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak 
5Badoń-Lehr Irena z d. Wilk 
6Badoń-Lehr Kamila 
7Badoń-Lehr Michał 
8Badoń-Lehr Ryszard Edmund 
9Barańska Barbara 
10Barańska Wanda z d. Kantorek 
11Barański Andrzej 
12Barański Andrzej
Barańska Wanda z d. Kantorek
 
13Barański Mirosław 
14Barański Mirosław
Barańska Barbara
 
15Bartczak Krzysztof 
16Bartczak Stanisław 
17Bartczak Stanisław
Bartczak Zofia z d. Kucińska
 
18Bartczak Zofia z d. Kucińska 
19Białecki Marian 
20Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska 
21Biernacki Jan 
22Biernacki Jan
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
 
23Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz 
24Cholewiński Leon 
25Chrul Jakub 
26Chrul Krzysztof 
27Chrul Krzysztof
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
 
28Czapp Emma z d. Linford 
29Czapp Florence Grace 
30Felczyńska Monika z d. Barańska 
31Felczyński Rafał 
32Felczyński Rafał
Felczyńska Monika z d. Barańska
 
33Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska 
34Fijałkowski Kacper 
35Fijałkowski Krzysztof Sylwester 
36Fijałkowski Krzysztof Sylwester
Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska
 
37Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera 
38Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz 
39Fladziński Bolesław 
40Fladziński Zygmunt 
41Fladziński Zygmunt
Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera
 
42Gajda Aniela Marianna z d. Białecka 
43Gajda Czesława 
44Gajda Jacek Jerzy 
45Gajda Jacek Jerzy
Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak
 
46Gajda Janusz 
47Gajda Józef 
48Gajda Józef
Gajda Aniela Marianna z d. Białecka
 
49Gajda Katarzyna z d. Błażejewska 
50Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak 
51Gajda Marian 
52Gajda Marian
Gajda Czesława
 
53Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska 
54Gajda Zdzisław 
55Gajda Zdzisław
Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska
  
56Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz 
57Galbarczyk Szymon 
58Galbarczyk Waldemar 
59Galbarczyk Waldemar
Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz
 
60Gasik Antoni 
61Gasik Tadeusz 
62Gnatek Janina z d. Wróbel 
63Gnatek Jerzy 
64Gnatek Jerzy
Gnatek Janina z d. Wróbel
 
65Gnatek Michał 
66Gnatek Michał
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
 
67Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska 
68Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska 
69Gnatowski Jan 
70Gnatowski Jan
Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska
 
71Gołębiowska Natalia 
72Górska Ilona z d. Leśnikowska 
73Górski Artur 
74Górski Artur
Górska Ilona z d. Leśnikowska
 
75Górski Fabian 
76Gruszka Józef 
77Gruszka Kazimierz Piotr 
78Gruszka Lucyna z d. Romaniuk 
79Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka 
80Gwóźdź Hanna 
81Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska 
82Gwóźdź Michał 
83Gwóźdź Michał
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
 
84Jabłońska Wacława 
85Jabłoński Stanisław 
86Jakubowski Jarosław 
87Janowska Joanna z d. Osypiuk 
88Jaros Jan
Jaros Marianna z d. Gajda
 
89Jaros Janusz 
90Jaros Marianna 
91Jaros Marianna z d. Gajda 
92Jaros Marianna z d. Krakowiak 
93Jarosiewicz Halina z d. Gajda 
94Jarosiewicz Mieczysław 
95Jarosiewicz Mieczysław
Jarosiewicz Halina z d. Gajda
 
96Kamińska Stefania z d. Ambrozińska 
97Kamiński Feliks 
98Kantorek Aleksander Robert 
99Kantorek Anna Maria z d. Owsiany 
100Kantorek Arkadiusz Wojciech 
101Kantorek Arkadiusz Wojciech
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
 
102Kantorek Bolesław 
103Kantorek Bolesław 
104Kantorek Czesław 
105Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk 
106Kantorek Danuta z d. Modlibowska 
107Kantorek Franciszka z d. Jabłońska 
108Kantorek Halina 
109Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda 
110Kantorek Józef  
111Kantorek Józef 
112Kantorek Józef
Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk
 
113Kantorek Kazimierz Marek 
114Kantorek Kazimierz Marek
Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda
 
115Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik 
116Kantorek Marcin Sebastian 
117Kantorek Marcin Sebastian
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
 
118Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska 
119Kantorek Monika 
120Kantorek Natalia 
121Kantorek Piotr 
122Kantorek Robert Kazimierz 
123Kantorek Robert Kazimierz
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
 
124Kantorek Sebastian 
125Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk 
126Kantorek Wanda z d. Rubin 
127Kantorek Wojciech Czesław 
128Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk
 
129Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska 
130Karpiuk Anatol Marian 
131Karpiuk Anatol Marian
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
 
132Karpiuk Anna Maria 
133Karpiuk Maria z d. Filar 
134Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska 
135Kazimierski Jan 
136Kazyk Czesława Maria z d. Wilk 
137Kazyk Szczepan 
138Kazyk Szczepan
Kazyk Czesława Maria z d. Wilk
 
139Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal 
140Khazaal Ahmad N. 
141Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk 
142Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal 
143Kicińska Justyna 
144Kicińska Natalia 
145Kicińska Sabina z d. Gnatowska 
146Kiciński Dawid 
147Kiciński Patryk Piotr 
148Kiciński Stefan Czesław
Kicińska Sabina z d. Gnatowska
 
149Kiedos Ewa z d. Barańska 
150Kiedos Maciej 
151Kiedos Maciej
Kiedos Ewa z d. Barańska
 
152Kiedos Oliwier 
153Kłys Anetta z d. Jaros 
154Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska 
155Kłys Jacek 
156Kłys Stanisław 
157Kłys Szymon 
158Kłys Tomasz 
159Kłys Tomasz
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
 
160Komenderska Helena z d. Kucińska 
161Komenderski Jan 
162Komenderski Jan
Komenderska Helena z d. Kucińska
 
163Kosmowska Iwona z d. Głowacka 
164Kosmowski Marek 
165Kosmowski Marek
Kosmowska Iwona z d. Głowacka
 
166Kowalczyk Katarzyna 
167Kowalczyk Marcin 
168Kowalczyk Michał 
169Kucińska Anita 
170Kucińska Bogumiła z d. Wąsik 
171Kucińska Danuta z d. Kwaśna 
172Kucińska Julia 
173Kuciński Dariusz 
174Kuciński Józef 
175Kuciński Józef
Kucińska Danuta z d. Kwaśna
 
176Kuciński Nikodem 
177Kuciński Władysław 
178Kustosik Anna z d. Kamińska 
179Kustosik Zbigniew 
180Kustosik Zbigniew
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
 
181Kustosik Zenon 
182Labuda Anna z d. Darul 
183Labuda Krystyna z d. Kazyk 
184Labuda Marta 
185Labuda Mieczysław 
186Labuda Mieczysław
Labuda Anna z d. Darul
 
187Labuda Paweł 
188Labuda Paweł
Labuda Krystyna z d. Kazyk
 
189Lenczewska Renata z d. Zawisza 
190Łozińska Iwona 
191Maciejewska Ewa z d. Bartczak 
192Małgowska Magdalena 
193Matuszewska Aleksandra 
194Matuszewska Anna z d. Kawicz 
195Matuszewska Antonina 
196Matuszewska Hanna 
197Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek 
198Matuszewska Mariola z d. Bujanowska 
199Matuszewski Daniel 
200Matuszewski Łukasz 
201Matuszewski Łukasz
Matuszewska Anna z d. Kawicz
 
202Matuszewski Piotr 
203Matuszewski Piotr
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
 
204Matuszewski Waldemar 
205Matuszewski Waldemar
Matuszewska Mariola z d. Bujanowska
 
206Michnowicz Paulina Magdalena 
207Miszkiewicz Roman 
208Mittmann Agnieszka z d. Zawisza 
209Mówińska Sylwia 
210Mówińska Weronika 
211Mówiński Maciej 
212Mówiński Marek 
213Mówiński Marek
Mówińska Dorota
 
214Nowak Andrzej
Nowak Halina z d. Karpiuk
 
215Nowak Halina z d. Karpiuk 
216Olczak Barbara Ewa z d. Fladzińska 
217Olczak Stanisław
Olczak Barbara Ewa z d. Fladzińska
 
218Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda 
219Olszewski Tadeusz 
220Olszewski Tadeusz
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
 
221Osypiuk Dawid Marcin 
222Osypiuk Maria z d. Kantorek 
223Pakuła Eugeniusz 
224Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Kupfer
 
225Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska 
226Pakuła vel Rutka Ludwik 
227Pakuła vel Rutka Ludwik
Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska
 
228Piekarska Ewa z d. Michalak 
229Piekarski  
230Piekarski
Piekarska Ewa z d. Michalak
 
231Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz 
232Pierzgalski Zygmunt 
233Pintera Aniela z d. Stępień 
234Pintera Bolesław 
235Pintera Bolesław
Pintera Aniela z d. Stępień
 
236Pławska Olga 
237Popek Beata z d. Mówińska 
238Przybysz Magdalena Krystyna z d. Kowalczyk 
239Romaniuk Edward 
240Romaniuk Maria z d. Kuźmińska 
241Saganiak Adam Tomasz 
242Saganiak Adam Tomasz
Saganiak Agnieszka z d. Jaros
 
243Saganiak Agnieszka z d. Jaros 
244Saganiak Justyna 
245Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska 
246Stallard Aleksandra z d. Jakubowska 
247Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman 
248Staworzyńska Joanna 
249Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska 
250Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz 
251Staworzyńska Maria z d. Martynowska 
252Staworzyński Andrzej 
253Staworzyński Bogusław 
254Staworzyński Jerzy 
255Staworzyński Leopold 
256Staworzyński Mieczysław 
257Staworzyński Roman 
258Staworzyński Roman
Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman
 
259Staworzyński Wacław Franciszek 
260Staworzyński Wiktor Zdzisław 
261Staworzyński Władysław 
262Staworzyński Władysław Leon 
263Staworzyński Wojciech 
264Stelmach Jakub Wojciech 
265Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska 
266Stelmach Piotr Zygmunt 
267Stelmach Przemysław Łukasz 
268Stępniewski Roman 
269Stolarczyk Andrzej 
270Stolarczyk Andrzej
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
 
271Stolarczyk Sonia 
272Szczepańska Bogusława 
273Szczepańska Małgorzata z d. Jaros 
274Szczepański Wojciech 
275Szczepański Wojciech
Szczepańska Małgorzata z d. Jaros
 
276Szczetnikowicz Susanne 
277Tepczyński Michał 
278Ufa Jerzy Jan 
279Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska 
280Wierucka Edyta z d. Kosmowska 
281Wierucki Igor 
282Wierucki Mariusz 
283Wierucki Mariusz
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
 
284Wilk Adam 
285Wilk Emilia z d. Staworzyńska 
286Wilk Helena 
287Wilk Jerzy Stanisław 
288Wilk Stanisław 
289Wilk Stanisław
Wilk Emilia z d. Staworzyńska
 
290Wituła Marianna z d. Gnatowska 
291Wróbel Marcin 
292Wygoda Iwona z d. Zawisza 
293Wzięch Damian
Wzięch Mariola z d. Kicińska
 
294Zawisza Anna z d. Kicińska 

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl