Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]5721    >> Strona 2

1 Franciszek    
2 Julianna z d. Kwaśna    
3 Kazimierz    
4 Wojciech     
5.      
6.      
7..      
8..      
9...      
10...      
11...      
12...      
13...      
14...      
15...      
16...      
17...      
18... z d. Borowiak     
19...  *2015 r.    
20... Anna z d. Owczarek *1980 r.    
21... Halina z d. Hordyniec     
22... Jacek     
23... Magdalena     
24... Marian     
25... Marta z d. Więcek *1982 r.    
26... Nadia     
27... Przemysław     
28... Sebastian *2001 r.    
29... Violetta     
30... Zbigniew     
31... Zofia z d. Hordyniec     
32.....      
33.....      
34.....      
35.....      
36.....      
37.....      
38.....      
39..... Małgorzata     
40..... Małgorzata z d. Rozpędowska     
41..... Patryk *2001 r.    
42..... Roman     
43..... Teresa z d. Cłapińska     
44?      
45? Iwona z d. Kostusiak     
46Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki   
47Adach Jan *1865 r. Skaratki   
48Adach Józef *1885 r. Skaratki   
49Adach Józef *1889 r.   
50Adach Józef *1897 r. Skaratki   
51Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki   
52Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
53Adach Marianna z d. Wawrzyn    
54Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
55Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
56Adach Stanisława *1910 r. +1911 r. Skaratki   
57Adach Stanisława *1914 r.   
58Adamczyk      
59Adamczyk z d. Czubatka     
60Adamkowska z d. Gołębiewska     
61Adamkowska      
62Adamkowski      
63Adamkowski      
64Adamkowski Jan    
65Alancewicz z d. Ruta     
66Alancewicz      
67Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
68Ambrozińska Helena z d. Cieślik *~ 1775 r. +05-02-1861 r. Długie   
69Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
70Ambroziński Izydor *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
71Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
72Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
73Ambrożek Franciszek    
74Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
75Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
76Andrzejczak Paweł *1837 r.  
77Andrzejczak Walenty    
78Antczak Anna z d. Maliszewska    
79Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
80Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
81Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
82Antosik z d. Sianoszek     
83Antosik      
84Antosik      
85Antosik      
86Antosik      
87Anyżka Franciszek    
88Anyżka Franciszka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
89Anzorge Adam *1975 r.    
90Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
91Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
92Anzorge Andrzej *1973 r.    
93Anzorge Anna *1971 r.    
94Anzorge Antoni *1947 r.    
95Anzorge Irena     
96Anzorge Iwona     
97Anzorge Katarzyna     
98Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
99Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
100Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
101Arcab      
102Arcab Marianna z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
103Aronsson Fredrik     
104Aronsson Lily Nicole *2015 r. Eskilstuna    
105Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
106Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska *1954 r. Gdańsk    
107Aulich Monika Ewa z d. Zielińska *1974 r. Gdańsk    
108Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
109Aulich Waldemar *1950 r.    
110Badoń Agnieszka *1970 r.    
111Badoń Antoni     
112Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
113Badoń Czesława     
114Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
115Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
116Badoń Małgorzata     
117Badoń Michał    
118Badoń Teresa     
119Badoń Wojciech     
120Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak *1954 r. Głogów    
121Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
122Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
123Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
124Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
125Bakalarz      
126Bakalarz      
127Bakalarz      
128Bakalarz     
129Bakalarz      
130Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
131Bakalarz Jan    
132Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
133Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
134Bakalarz Krzysztof    
135Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
136Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
137Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
138Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
139Balik Franciszek    
140Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
141Baran Jan    
142Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
143Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
144Barańska Barbara *1962 r.    
145Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
146Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
147Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
148Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
149Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
150Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
151Barański Mirosław *1958 r.    
152Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
153Barska Iga *1986 r. Łódź    
154Bartczak Krzysztof     
155Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
156Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
157Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
158Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
159Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
160Bednarek Artur     
161Bednarek Klaudia *2009 r.    
162Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
163Beil      
164Beil Anna z d. Grzelczyk *1968 r.    
165Beil Eryk     
166Beil Łukasz     
167Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
168Bejda Magdalena z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
169Bejda Tomasz    
170Bejda Urszula    
171Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
172Beliczyńska Natalia     
173Beliczyński      
174Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
175Bergiel Józef *~ 1843 r.   
176Białas      
177Białas      
178Białas      
179Białas      
180Białas Dorota z d. Michalak     
181Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
182Białas Paweł    
183Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
184Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
185Białecka Helena z d. Laczek    
186Białecka Teresa *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
187Białecki Marian    
188Białek     
189Białek z d. Ruta    
190Białek Anna lub Helena    
191Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
192Białek Franciszek    
193Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
194Białek Petronela z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
195Białek Wawrzyniec    
196Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
197Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
198Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
199Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
200Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
201Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
202Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
203Bińczak      
204Bińczak      
205Bińczak      
206Bińczak      
207Bińczak      
208Bińczak      
209Bińczak      
210Bińczak      
211Bińczak      
212Bińczak      
213Bińczak      
214Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
215Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
216Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
217Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
218Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
219Bińczak Danuta    
220Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
221Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
222Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
223Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
224Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
225Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
226Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
227Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
228Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
229Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
230Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
231Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
232Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
233Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
234Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
235Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
236Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
237Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
238Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
239Bińczak Marianna z d. Skwarna    
240Bińczak Marianna z d. Grzegory    
241Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
242Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
243Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
244Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
245Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
246Bińczak Piotr *1975 r.    
247Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
248Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
249Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
250Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
251Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
252Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
253Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
254Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
255Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik   
256Błaszczyk z d. Ruta    
257Błaszczyk     
258Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
259Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
260Błaszczyk Kazimierz    
261Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
262Błaszczyk Paweł    
263Błażejewska     
264Błażejewska Agata z d. Drużka   
265Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
266Błażejewska Alina z d. Wnuk     
267Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
268Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
269Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
270Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
271Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
272Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
273Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
274Błażejewska Franciszka z d. Nadolska   
275Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
276Błażejewska Henryka   
277Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
278Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
279Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
280Błażejewska Katarzyna *1816 r. Guźnia  
281Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
282Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
283Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
284Błażejewska Kunegunda z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
285Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
286Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
287Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
288Błażejewska Marcjanna   
289Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
290Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
291Błażejewska Marianna z d. Woźniak   
292Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
293Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
294Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
295Błażejewska Marianna z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
296Błażejewska Marianna *1810 r. Guźnia  
297Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
298Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
299Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
300Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki   
301Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
302Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
303Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice  
304Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
305Błażejewska Rozalia *1808 r.  
306Błażejewska Sabina   
307Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
308Błażejewska Teresa z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
309Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
310Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
311Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
312Błażejewski      
313Błażejewski      
314Błażejewski      
315Błażejewski      
316Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
317Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
318Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
319Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
320Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
321Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
322Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
323Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
324Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
325Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
326Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
327Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
328Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
329Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
330Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
331Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
332Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
333Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
334Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
335Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
336Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
337Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
338Błażejewski Jan *1905 r.  
339Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
340Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
341Błażejewski Józef   
342Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
343Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice   
344Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
345Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
346Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
347Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
348Błażejewski Ludwik    
349Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice  
350Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
351Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
352Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
353Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
354Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
355Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
356Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
357Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
358Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
359Błażejewski Teofil *1890 r.   
360Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
361Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
362Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
363Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
364Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
365Błażejewski Wincenty *~ 1801 r. +18-09-1852 r. Bocheń   
366Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
367Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
368Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
369Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
370Bober Łukasz     
371Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
372Bogusz Andrzej    
373Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
374Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
375Bogusz Marianna z d. Blus    
376Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
377Bogusz Mateusz    
378Bogusz Piotr    
379Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
380Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
381Borowiak      
382Borowiak      
383Borowiak      
384Borowiak      
385Borowiak      
386Borowiak      
387Borowiak      
388Borowiak      
389Borowiak z d. Kaluga     
390Borowiak      
391Borowiak      
392Borowiak      
393Borowiak      
394Borowiak      
395Borowiak      
396Borowiak Grażyna    
397Borowiak Michał Jakub     
398Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
399Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
400Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
401Boruszewski Jan    
402Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
403Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
404Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
405Broniarz      
406Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
407Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
408Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
409Brown Matt *1984 r. Washington DC    
410Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
411Brown Richard *1946 r. Ventura County    
412Bródka Barbara z d. Ociela   
413Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
414Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
415Bródka Józef    
416Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
417Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
418Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
419Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
420Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
421Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
422Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
423Brudka Marianna *1910 r.   
424Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
425Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
426Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
427Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
428Brzozowski Michał    
429Brzózka Tomasz    
430Brzózka Wiktoria    
431Budziałek    
432Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
433Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
434Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
435Burkowski      
436Burkowski      
437Bury Aleksandra *2008 r.    
438Bury Witold     
439Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
440Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
441Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
442Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
443Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
444Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
445Burzyński     
446Burzyński Jan * Skaratki   
447Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
448Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
449Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
450Burzyński Wojciech    
451Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
452Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
453Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
454Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
455Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    
456Celesta Agnieszka z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
457Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
458Chlebna      
459Chlebna z d. Sianoszek     
460Chlebna      
461Chlebna Marianna z d. Jabłońska *26-06-1831 r. Maurzyce +25-08-1912 r. Maurzyce   
462Chlebny      
463Chlebny      
464Chlebny Józef    
465Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
466Chmielewska Kalina *2018 r.    
467Chmielewska Róża *2015 r.    
468Chmielewski Andrzej *1988 r.    
469Cholewiński Leon *1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
470Choroszewska      
471Choroszewska z d. Kreczmer     
472Choroszewski      
473Choroszewski      
474Chról Anna Maria     
475Chrul Jakub *2015 r.    
476Chrul Krzysztof     
477Chyliński Piotr *1990 r.    
478Cierplikowska Zenona z d. Anzorge *1940 r.    
479Cierplikowski Antoni     
480Ciesielska Halina     
481Ciesielska Krystyna     
482Ciesielska Maria z d. Kantorek     
483Ciesielski     
484Cieślak Aniela *29-09-1906 r. Jackowice   
485Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
486Cieślak Jakub    
487Cieślak Jan *1884 r.   
488Cieślak Jan *05-03-1913 r. Jackowice   
489Cieślak Józef    
490Cieślak Józefa *1880 r.   
491Cieślak Józefa z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
492Cieślak Katarzyna    
493Cieślak Katarzyna z d. Mamońska *1851 r.   
494Cieślak Marianna *1882 r.   
495Cieślak Marianna *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
496Cieślak Marianna *06-07-1911 r. Jackowice +15-01-1912 r. Jackowice   
497Cieślak Michalina *1874 r.   
498Cieślak Piotr    
499Cieślak Piotr *1877 r.   
500Cieślak Stanisław    
501Cieślak Stanisław    
502Cieślik Jan    
503Cieślik Kunegunda z d. Kubis    
504Ciężka Genowefa z d. Sujkowska  +2003 r.   
505Ciężki Jan    
506Cłapińska      
507Cłapińska Agnieszka *1996 r.    
508Cłapińska Aniela z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
509Cłapińska Anna *1964 r.    
510Cłapińska Ewa     
511Cłapińska Halina z d. Pawluk *20-07-1936 r. +16-08-1996 r. Szczecin   
512Cłapińska Janina z d. Duda *1942 r. +2002 r.   
513Cłapińska Mariola     
514Cłapińska Nela Anastazja *2016 r.    
515Cłapińska Renata z d. Stachowiec *1968 r.    
516Cłapińska Urszula     
517Cłapińska Wiesława *1934 r.    
518Cłapińska Wiktoria *2003 r.    
519Cłapiński Adam *1993 r.    
520Cłapiński Aleksander     
521Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
522Cłapiński Grzegorz *1989 r.    
523Cłapiński Henryk *13-08-1929 r. +01-07-1987 r. Szczecin   
524Cłapiński Jarosław     
525Cłapiński Józef *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
526Cłapiński Maciej     
527Cłapiński Mariusz *1989 r.    
528Cłapiński Michał     
529Cłapiński Szymon     
530Cłapiński Wiesław *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
531Cłapiński Wiesław *1961 r.    
532Cłapiński Zbigniew *29-01-1960 r. +01-02-1999 r. Szczecin   
533Cłapiński Zbigniew *1963 r.    
534Colith Aleksandera Marta z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
535Colith Stanisław     
536Collings Hagen     
537Collings Peter     
538Collings Valerie z d. Kazmierski *1953 r.    
539Czapp Anthony *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
540Czapp Emma z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
541Czapp Florence Grace *2013 r.    
542Czapp Henry Joseph *2014 r.    
543Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz *1949 r. Woking (Wielka Brytania)    
544Czapp Michael John *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
545Czapp Peter James *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
546Czapp Rebecca     
547Czapp Simon Jonathan *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
548Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
549Czarnecka Marianna z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
550Czarnecki Jan *16-06-1848 r. Skaratki   
551Czarnecki Krystian     
552Czarnecki Oskar     
553Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
554Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
555Czechowska Józefa z d. Tomala    
556Czechowska Rozalia *05-11-1899 r. Jackowice   
557Czechowski Walenty    
558Czekaj Aniela z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
559Czekaj Eugeniusz    
560Czerwonka      
561Czerwonka      
562Czerwonka      
563Czerwonka      
564Czerwonka Marian *12-02-1950 r. +07-09-1992 r. Szczecin   
565Czuba Agnieszka *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
566Czuba Franciszek *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
567Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
568Czuba Franciszka *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
569Czuba Franciszka *1882 r. Skaratki   
570Czuba Helena *1894 r. Skaratki   
571Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
572Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
573Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
574Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
575Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
576Czuba Katarzyna *03-11-1860 r. +1874 r.   
577Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
578Czuba Małgorzata *1902 r. Skaratki   
579Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
580Czuba Marianna z d. Wajszczyk    
581Czuba Marianna z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
582Czuba Marianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
583Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
584Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
585Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
586Czuba Rozalia z d. Graszka    
587Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
588Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
589Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
590Czubak Andrzej Paweł *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
591Czubak Franciszka z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
592Czubak Jan *1818 r. +10-05-1852 r. Ponętów Górny   
593Czubak Jan *~ 1851 r.   
594Czubak Katarzyna *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
595Czubak Lucyna z d. Michalak     
596Czubak Marianna z d. Bogusiewicz    
597Czubak Mateusz    
598Czubak Piotr *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
599Czubak Tekla z d. Kołodziejczak    
600Czubak Tekla z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
601Czubak Władysław *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
602Czubasiewicz      
603Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas    
604Czubatka Agnieszka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
605Czubatka Elżbieta z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
606Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
607Czubatka Janina    
608Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
609Czubatka Józefa z d. Szkoda    
610Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
611Czubatka Kazimierz    
612Czubatka Marianna    
613Czubatka Marianna *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
614Czubatka Piotr    
615Czubatka Stanisław *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
616Dałek Lucjan    
617Dałek Marcjanna z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
618Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
619Dałek Weronika z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
620Dałek Wojciech    
621Daniek Marianna z d. Lis    
622Dąbrowska Honorata z d. Zawisza *1988 r. Wałcz    
623Dąbrowska Zofia *2015 r.    
624Dąbrowski Michał *1987 r.    
625Dąbrowski Wojciech *2017 r.    
626Dejak      
627Dejak z d. Szkup    
628Dejak     
629Dejak      
630Dejak Katarzyna     
631Deka Franciszka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
632Deka Jadwiga z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
633Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
634Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
635Deka Stanisław *26-04-1834 r. Bocheń   
636Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
637Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
638Desrosiers Allen     
639Desrosiers Keith Allen *1976 r.    
640Desrosiers Linda z d. Kazmierski *1950 r.    
641Dębiński Jerzy Edward *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
642Dobijańska Balbina *1910 r. +28-03-1911 r. Dąbkowice   
643Dobijańska Józefa *05-05-1912 r. Dąbkowice   
644Dobijańska Marianna z d. Kazimierska *1878 r. Bocheń   
645Dobijańska Rozalia *1908 r.   
646Dobijański Jan *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
647Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
648Domańska      
649Domańska      
650Domańska Agata *~ 1769 r.   
651Domańska Katarzyna *1909 r.   
652Domańska Małgorzata z d. Parys  + /Domaniewice/   
653Domańska Marianna *1901 r.   
654Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
655Domański      
656Domański Ignacy    
657Domański Józef *1913 r. Krępa   
658Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
659Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
660Dombrowska Marianna z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
661Dombrowski Tomasz    
662Domińczak z d. Sianoszek     
663Domińczak      
664Domińczak      
665Domińczak Andrzej    
666Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
667Domińczak Katarzyna z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
668Domińczak Wiktoria z d. Parys    
669Doroba Agnieszka z d. Małecka *~ 1788 r. +04-05-1844 r.  
670Doroba Anna *10-06-1861 r. Reczyce   
671Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
672Doroba Franciszek    
673Doroba Izydor   
674Doroba Marianna *1869 r. Reczyce   
675Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek    
676Dratwa Janina z d. Kantorek     
677Dratwa Kazimierz *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
678Drążkowska Dagmara     
679Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska     
680Drążkowska Sandra     
681Drążkowski Marek     
682Drozd Marianna z d. Skonieczna *21-03-1849 r. Lisiewice +03-02-1891 r. Chruślin  
683Drozd Mateusz   
684Dróżka Agnieszka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
685Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
686Dróżka Marcjanna z d. Szymczak    
687Drużka     
688Drużka Aniela z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
689Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
690Drużka Elżbieta *1895 r. Skaratki   
691Drużka Jan    
692Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
693Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
694Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
695Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
696Drużka Kacper    
697Drużka Kacper    
698Drużka Katarzyna z d. Pająk *1881 r.   
699Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
700Drużka Małgorzata *1885 r. Skaratki   
701Drużka Marianna z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
702Drużka Marianna z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
703Drużka Prakseda z d. Sałuda    
704Drużka Stanisława z d. Kowalska    
705Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
706Drużka Wiktoria *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
707Duda Franciszek *1912 r. Dąbkowice   
708Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
709Duda Katarzyna z d. Sianoszek    
710Duda Katarzyna z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
711Duda Roman    
712Dudek Małgorzata    
713Dudek Marianna    
714Dudek Marianna z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
715Dudek Mieczysław    
716Dudek Paweł *1887 r.   
717Dudek Władysław    
718Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
719Dul      
720Dul      
721Dul Martyna z d. Rutkowska *1987 r. Głowno    
722Durka Janina     
723Durka Maria z d. Cłapińska *1932 r. +04-2013 r.   
724Durka Stefan     
725Duziak Sara     
726Dworzańska Katarzyna *07-11-1835 r. Jackowice   
727Dworzańska Małgorzata *08-06-1842 r. Jackowice   
728Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk *~ 1814 r. +13-09-1846 r. Jackowice   
729Dworzańska Salomea *25-12-1833 r. Jackowice   
730Dworzańska Zofia *11-05-1837 r. Jackowice   
731Dworzański Jan    
732Dworzański Jędrzej *01-12-1839 r. Jackowice   
733Dworzański Władysław *23-06-1844 r. Jackowice   
734Działak   +25-05-1914 r. Albinów   
735Działak Franciszek *~ 1871 r.   
736Działak Marianna z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
737Dziedziela      
738Dziedziela      
739Dziedziela Helena *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
740Dziedziela Helena *1912 r. Skaratki +23-06-2006 r.   
741Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
742Dziedziela Józef    
743Dziedziela Józefa  + /Domaniewice/   
744Dziedziela Marianna z d. Adach *1880 r. Skaratki   
745Dziedziela Stanisław *1910 r.   
746Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
747Dziuda Franciszek    
748Dziuda Jan    
749Dziuda Józefa z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
750Dziuda Marianna z d. Jasek *20-08-1848 r. Bocheń   
751Felczyńska Marianna z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
752Felczyńska Monika z d. Barańska *1988 r. Brzeziny    
753Felczyński Antoni    
754Felczyński Gabriel *2017 r.    
755Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
756Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
757Felczyński Rafał *1987 r.    
758Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
759Feręc Jan    
760Feręc Marianna z d. Michalak *07-02-1912 r. Aleksów   
761Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
762Fiałek Domicella z d. Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +03-01-1892 r. Bocheń   
763Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
764Fiałek Katarzyna *1859 r. Bocheń   
765Fiałek Małgorzata *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
766Fiałek Marianna z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
767Fiałek Marianna *1863 r. Bocheń   
768Fiałek Michał   
769Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
770Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
771Figura     
772Figura     
773Figura Justyna *1991 r.    
774Fijalkowska Helena *30-08-1914 r. Łaźniki   
775Fijalkowska Marianna z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
776Fijalkowski Kazimierz    
777Fijałkowska      
778Fijałkowska z d. Wilk     
779Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
780Fijałkowska Magdalena *09-02-1943 r. +30-09-2013 r. /Głowno/   
781Fijałkowski      
782Fijałkowski Franciszek *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
783Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
784Fijałkowski Krzysztof Sylwester *1968 r. Głowno    
785Filar Bronisława z d. Kowalik    
786Filar Józef    
787Filipiak z d. Wilk     
788Filipiak      
789Filipiak Marta     
790Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera *1935 r. Łódź    
791Fladzińska Marianna z d. Wiater    
792Fladzińska Marianna z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
793Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz *09-04-1915 r. Buszkówek +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/   
794Fladziński Bolesław *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
795Fladziński Józef *16-03-1907 r. Orątki +01-08-1980 r. /Łódź/  
796Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
797Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
798Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
799Fladziński Zygmunt *20-01-1935 r. Buszków +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/   
800Flis      
801Flis      
802Flis Agnieszka z d. Milczarek *~ 1904 r.   
803Flis Henryk    
804Flis Józefa z d. Kazimierska *25-01-1910 r. +23-02-1988 r. /Chruślin/   
805Flis Marceli *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
806Flis Maria     
807Flis Stanisław    
808Flis Weronika z d. Kazimierska *30-11-1911 r. +10-07-2008 r. /Chruślin/   
809Florczak      
810Florczak      
811Florczak      
812Florczak Krystyna z d. Durka *1953 r.    
813Florczak Łukasz     
814Florczak Stanisław     
815Foks Aniela *1911 r.   
816Foks Helena Zofia z d. Michalska    
817Foks Józef *1910 r.   
818Foks Józefa z d. Kucińska *1881 r.   
819Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
820Foks Stanisław *1913 r. Grudze   
821Frączak Ludwik    
822Frączak Wiktoria z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
823Fryza     
824Fryza Franciszka z d. Szkup    
825Fujak Jolanta z d. Grzelczyk *1988 r.    
826Fujak Patrycja *2007 r.    
827Fujak Przemysław *1980 r.    
828Fujak Weronika *2006 r.    
829Fuks z d. Sianoszek     
830Fuks      
831Fuks Grzegorz *1978 r. +1979 r.   
832Funk      
833Funk Elżbieta z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
834Gaczyńska Joanna     
835Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
836Gaczyński      
837Gaczyński Tomasz     
838Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
839Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
840Gajda Agnieszka *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
841Gajda Agnieszka *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
842Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
843Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
844Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
845Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
846Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
847Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
848Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
849Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
850Gajda Antoni    
851Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
852Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
853Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
854Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
855Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
856Gajda Antonina z d. Missura    
857Gajda Czesława     
858Gajda Elżbieta z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
859Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
860Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
861Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
862Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
863Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
864Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
865Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
866Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
867Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
868Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
869Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
870Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
871Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
872Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
873Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
874Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
875Gajda Jolanta     
876Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
877Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
878Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
879Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
880Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
881Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
882Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
883Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
884Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
885Gajda Józefa *1816 r. Guźnia   
886Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
887Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
888Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
889Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
890Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
891Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
892Gajda Katarzyna *1815 r. Guźnia   
893Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
894Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
895Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
896Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
897Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
898Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
899Gajda Konstancja z d. Jagoda    
900Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
901Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
902Gajda Magdalena z d. Jarota    
903Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
904Gajda Magdalena z d. Redo    
905Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
906Gajda Małgorzata z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
907Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
908Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
909Gajda Marcjanna  + Chruślin   
910Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
911Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
912Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
913Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
914Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
915Gajda Marianna z d. Grabowicz    
916Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
917Gajda Marianna z d. Pawlata    
918Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
919Gajda Marianna *1813 r. Guźnia   
920Gajda Marianna *24-11-1814 r. Guźnia   
921Gajda Marianna *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
922Gajda Marianna z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
923Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
924Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
925Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
926Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
927Gajda Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1888 r.   
928Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
929Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
930Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
931Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
932Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
933Gajda Mirosława     
934Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
935Gajda Paweł *~ 1778 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
936Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
937Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
938Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
939Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
940Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
941Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
942Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
943Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
944Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
945Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
946Gajda Stanisława z d. Sałuda    
947Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
948Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
949Gajda Tekla z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
950Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
951Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
952Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
953Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
954Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
955Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
956Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
957Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
958Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
959Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
960Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
961Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
962Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
963Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
964Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
965Galon Franciszek    
966Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
967Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
968Gałaj Agnieszka    
969Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
970Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
971Gałaj Bartłomiej    
972Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
973Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
974Gałaj Ignacy    
975Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
976Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
977Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
978Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
979Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
980Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
981Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
982Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
983Gałaj Roch    
984Gałaj Stanisław    
985Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
986Gałkowska Bronisława *23-03-1888 r. Zduny   
987Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
988Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
989Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
990Gałkowski Michał    
991Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
992Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
993Gapiński Igor *2016 r.    
994Gapiński Wojciech *1988 r.    
995Gasik      
996Gasik      
997Gasik      
998Gasik      
999Gasik      
1000Gasik      
1001Gasik z d. Staszyska     
1002Gasik      
1003Gasik z d. Szymańska     
1004Gasik      
1005Gasik      
1006Gasik      
1007Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
1008Gasik Aniela z d. Rutkowska    
1009Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
1010Gasik Anna     
1011Gasik Anna     
1012Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
1013Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
1014Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
1015Gasik Eugenia z d. Perzyna    
1016Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
1017Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
1018Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
1019Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
1020Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
1021Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
1022Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
1023Gasik Leokadia     
1024Gasik Małgorzata     
1025Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
1026Gasik Marianna z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
1027Gasik Maryla     
1028Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
1029Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
1030Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
1031Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
1032Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
1033Gasik Stanisław *1952 r.    
1034Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
1035Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
1036Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
1037Gasik Wincenty    
1038Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
1039Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
1040Gasik Zdzisław *1947 r.    
1041Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
1042Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
1043Gawęcka Zofia z d. Foks *1961 r.    
1044Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
1045Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
1046Gidaszewska Maja     
1047Gidaszewski Hubert *2008 r.    
1048Gidaszewski Jakub *1980 r.    
1049Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
1050Gładys Hipolit    
1051Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
1052Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
1053Głuszczyk Andrzej   
1054Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
1055Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
1056Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
1057Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
1058Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
1059Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
1060Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
1061Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
1062Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
1063Gnatowska z d. Wardaszewska     
1064Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
1065Gnatowska Halina z d. Szymańska *1954 r.    
1066Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
1067Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
1068Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *1931 r.    
1069Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel *~ 1839 r.   
1070Gnatowska Klaudia     
1071Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
1072Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
1073Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
1074Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
1075Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
1076Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
1077Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
1078Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
1079Gnatowski Mateusz    
1080Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
1081Gnatowski Stanisław    
1082Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
1083Golis Antoni *13-01-1900 r.   
1084Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
1085Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
1086Golis Józef  +˂ 1820 r.   
1087Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
1088Golis Julianna z d. Wnuk    
1089Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
1090Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
1091Gołębiewska      
1092Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
1093Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
1094Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
1095Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
1096Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
1097Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
1098Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
1099Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
1100Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
1101Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
1102Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
1103Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
1104Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
1105Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
1106Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
1107Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
1108Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
1109Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
1110Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
1111Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
1112Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
1113Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
1114Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
1115Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
1116Gołębiewski      
1117Gołębiewski      
1118Gołębiewski      
1119Gołębiewski      
1120Gołębiewski      
1121Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
1122Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
1123Gołębiewski Franciszek    
1124Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
1125Gołębiewski Jan    
1126Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
1127Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
1128Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
1129Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
1130Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
1131Gołębiewski Józef     
1132Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
1133Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
1134Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
1135Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
1136Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
1137Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
1138Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
1139Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
1140Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
1141Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
1142Gołębiewski Stanisław    
1143Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
1144Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
1145Gołębiewski Władysław    
1146Gołębiewski Wojciech   
1147Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
1148Gołębiowska z d. Tymcznko     
1149Gołębiowska z d. Turkot     
1150Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
1151Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
1152Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
1153Gołębiowski      
1154Gołębiowski      
1155Gołębiowski      
1156Gołębiowski      
1157Gołębiowski      
1158Gołębiowski      
1159Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
1160Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
1161Gorczyca      
1162Gorczyca      
1163Gorczyca      
1164Gorczyca      
1165Gorczyca      
1166Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
1167Gorczyca Danuta    
1168Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
1169Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
1170Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
1171Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
1172Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
1173Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
1174Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
1175Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
1176Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
1177Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
1178Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
1179Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
1180Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
1181Góra Jan *13-10-1904 r.  
1182Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
1183Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
1184Góra Józefa z d. Felczyńska   
1185Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
1186Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
1187Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
1188Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
1189Góra Mateusz   
1190Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
1191Góra Rozalia z d. Strugińska   
1192Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
1193Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
1194Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
1195Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
1196Górczyńska Anna z d. Lasota    
1197Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
1198Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
1199Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
1200Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
1201Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
1202Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
1203Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
1204Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
1205Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
1206Górczyński Franciszek    
1207Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
1208Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
1209Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
1210Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
1211Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
1212Górczyński Szczepan    
1213Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
1214Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
1215Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
1216Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
1217Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
1218Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
1219Górny  *2014 r.    
1220Górny  *2016 r.    
1221Górny Michał     
1222Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
1223Górski Artur *1988 r.    
1224Górski Fabian *2012 r.    
1225Grabczyk Kazimierz    
1226Grabczyk Magdalena    
1227Grabowicz      
1228Grabowicz      
1229Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
1230Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
1231Grabowicz Aniela *1911 r.  
1232Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
1233Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
1234Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
1235Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
1236Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
1237Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
1238Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
1239Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
1240Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
1241Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
1242Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
1243Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
1244Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
1245Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
1246Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
1247Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
1248Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
1249Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
1250Grabowicz Marianna z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
1251Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
1252Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
1253Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
1254Grabowicz Petronella z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
1255Grabowicz Piotr *~ 1781 r. +08-10-1836 r. Domaniewice   
1256Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
1257Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
1258Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
1259Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
1260Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
1261Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
1262Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
1263Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
1264Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
1265Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
1266Grabowski Józef    
1267Gralak Andrzej *1868 r.   
1268Gralak Antoni *1857 r.   
1269Gralak Józef *1824 r.   
1270Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
1271Gralak Józefa *1875 r.   
1272Gralak Marianna z d. Zielińska    
1273Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
1274Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
1275Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
1276Gralak Wojciech *1864 r.   
1277Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
1278Graszka Andrzej    
1279Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
1280Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
1281Graszka Antoni  +1910 r.   
1282Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
1283Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
1284Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
1285Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
1286Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
1287Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
1288Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
1289Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
1290Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
1291Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
1292Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
1293Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
1294Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
1295Graszka Stanisław    
1296Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
1297Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
1298Gratkowski Ignacy    
1299Gromek Helena z d. Redo    
1300Gromek Jan    
1301Grusson z d. Włostek     
1302Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
1303Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
1304Gruszka Kajetan  +1914 r.   
1305Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
1306Gruszka Lucyna z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
1307Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
1308Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
1309Grygielska Antonina *1868 r.   
1310Grygielska Apolonia *1872 r.   
1311Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
1312Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
1313Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
1314Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
1315Grygielski Maciej *1826 r.   
1316Grygielski Michał *1861 r.   
1317Grzanka     
1318Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
1319Grzegorczyk Marianna   
1320Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
1321Grzelak Józef    
1322Grzelak Józef *1882 r.   
1323Grzelak Stanisław *1884 r.   
1324Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
1325Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
1326Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
1327Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
1328Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
1329Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
1330Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
1331Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
1332Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
1333Grzelka Marianna z d. Graszka    
1334Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
1335Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
1336Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
1337Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
1338Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
1339Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
1340Gusta Maciej    
1341Gusta Małgorzata *21-03-1846 r. Bocheń   
1342Gusta Piotr    
1343Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
1344Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
1345Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
1346Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
1347Gwóźdź Hanna *2011 r.    
1348Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
1349Gwóźdź Michał *1982 r.    
1350Handte      
1351Handte      
1352Handte z d. Kreczmer     
1353Handte      
1354Hańcyk Barbara z d. Mierzwa     
1355Hańcyk Bogdan     
1356Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska     
1357Hańcyk Marek     
1358Hekner Apolonia z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
1359Hekner Eleonora *26-05-1894 r.   
1360Hekner Franciszka *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
1361Hekner Józef *08-07-1885 r.   
1362Hekner Leon *22-12-1889 r.   
1363Hekner Marianna z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
1364Hekner Sabina *21-09-1913 r. Bielawy   
1365Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
1366Hekner Stanisław *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
1367Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
1368Hekner Władysław    
1369Hermanowicz Anna *1987 r. Zielkowice    
1370Hermanowicz Czesław     
1371Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa *1957 r.    
1372Hermanowicz Michał *1992 r.    
1373Hoła Janina z d. Grzelczyk *1969 r.    
1374Hoła Katarzyna *1992 r. Międzyrzecz    
1375Hołaj      
1376Hołaj      
1377Hołaj Dorota z d. Piątkowska     
1378Hoły      
1379Hoły Mateusz *1990 r.    
1380Homel Bartosz *~ 2001 r.    
1381Homel Robert     
1382Hordyniec      
1383Hordyniec      
1384Hordyniec      
1385Hordyniec      
1386Hordyniec      
1387Hordyniec      
1388Hordyniec      
1389Hordyniec Andrzej     
1390Hordyniec Barbara     
1391Hordyniec Bogdan     
1392Hordyniec Bolesław     
1393Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak *1933 r.    
1394Hordyniec Wacław *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
1395Jabłońska      
1396Jabłońska      
1397Jabłońska     
1398Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
1399Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
1400Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
1401Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
1402Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
1403Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
1404Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
1405Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
1406Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
1407Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
1408Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
1409Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
1410Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
1411Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
1412Jabłońska Jadwiga     
1413Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce   
1414Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
1415Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
1416Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
1417Jabłońska Katarzyna z d. Busiak    
1418Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
1419Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
1420Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
1421Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
1422Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
1423Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
1424Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
1425Jabłońska Magdalena z d. Rolewska    
1426Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1427Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
1428Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
1429Jabłońska Marianna z d. Pilich    
1430Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
1431Jabłońska Marianna z d. Matysek    
1432Jabłońska Marianna z d. Morawska    
1433Jabłońska Marianna z d. Rybus    
1434Jabłońska Marianna z d. Langer    
1435Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
1436Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
1437Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
1438Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
1439Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
1440Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
1441Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
1442Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
1443Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
1444Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
1445Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
1446Jabłońska Wacława *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
1447Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
1448Jabłońska Zofia     
1449Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
1450Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
1451Jabłoński     
1452Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
1453Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
1454Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
1455Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
1456Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
1457Jabłoński Henryk     
1458Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
1459Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
1460Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
1461Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
1462Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
1463Jabłoński Jan    
1464Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
1465Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
1466Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce   
1467Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
1468Jabłoński Józef    
1469Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
1470Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
1471Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
1472Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
1473Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
1474Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
1475Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
1476Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
1477Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
1478Jabłoński Stanisław    
1479Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
1480Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
1481Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
1482Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
1483Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
1484Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
1485Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
1486Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
1487Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
1488Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
1489Jabłoński Władysław    
1490Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
1491Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
1492Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
1493Jachimek      
1494Jachimek      
1495Jachimek      
1496Jachimek Jolanta z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
1497Jachimek Michał     
1498Jachniewicz Anna    
1499Jachniewicz Franciszek    
1500Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
1501Jadach Franciszek    
1502Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
1503Jadach Franciszka z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
1504Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
1505Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
1506Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
1507Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
1508Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
1509Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
1510Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
1511Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
1512Jadach Małgorzata    
1513Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
1514Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
1515Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
1516Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
1517Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
1518Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
1519Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
1520Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
1521Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
1522Jakubowska Agata  +1823 r.   
1523Jakubowska Ewa z d. Czubak     
1524Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
1525Jakubowski Jarosław *1993 r.    
1526Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
1527Jakubowski Kacper    
1528Jakubowski Krzystof     
1529Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
1530Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
1531Jamróz Jan    
1532Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
1533Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1534Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
1535Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1536Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
1537Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
1538Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
1539Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
1540Janeczek      
1541Janeczek      
1542Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
1543Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
1544Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
1545Janicki Walenty * Dąbkowice   
1546Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
1547Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
1548Janowski Dariusz     
1549Janowski Karol *2010 r. Bytom    
1550Janus Agnieszka *1901 r.   
1551Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
1552Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
1553Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
1554Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
1555Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
1556Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
1557Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
1558Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
1559Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
1560Jaros Józef   
1561Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
1562Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
1563Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
1564Jaros Małgorzata z d. Warda    
1565Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
1566Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
1567Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
1568Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
1569Jaros Wojciech    
1570Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
1571Jarosiewicz Halina z d. Gajda *1956 r. Gończyce    
1572Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
1573Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
1574Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
1575Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
1576Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
1577Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
1578Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
1579Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
1580Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
1581Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
1582Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
1583Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
1584Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
1585Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
1586Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
1587Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
1588Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
1589Jaśniewski Michał    
1590Jączkowska Maja *2012 r.    
1591Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
1592Jączkowski Jakub *2015 r.    
1593Jączkowski Sebastian *1987 r.    
1594Jedynak Adam    
1595Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
1596Jezierska Anna     
1597Jezierski      
1598Jędrusik Adam    
1599Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
1600Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
1601Jodczyk      
1602Jodczyk Anna     
1603Jodczyk Hanna     
1604Jodczyk Karolina *1996 r.    
1605Jodczyk Marcin     
1606Jurga     
1607Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
1608Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
1609Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
1610Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
1611Jurga Stefania z d. Kantorek    
1612Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
1613Jurkowski      
1614Jurkowski      
1615Kabzińska z d. Borowiak     
1616Kabziński      
1617Kabziński      
1618Kaczmarczyk      
1619Kaczmarczyk z d. Wielec     
1620Kaczmarczyk Agata     
1621Kaczmarczyk Sylwester     
1622Kaczmarczyk Zbigniew     
1623Kahn Daniel     
1624Kahn Kathleen z d. Kasmer *1957 r. Springfield    
1625Kajak      
1626Kajak z d. Ruta     
1627Kałuża Jan *1902 r.   
1628Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
1629Kałuża Marianna z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
1630Kałuża Piotr *1901 r.   
1631Kałuża Stanisław    
1632Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
1633Kamelak Aleksandra *2014 r. Sochaczew    
1634Kamelak Antoni *2016 r. Sochaczew    
1635Kamelak Daniel *1984 r. Sochaczew    
1636Kamelak Maria *2012 r. Skierniewice    
1637Kamińska      
1638Kamińska      
1639Kamińska z d. Szypuła     
1640Kamińska Anna z d. Maciejak    
1641Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
1642Kamińska Franciszka z d. Gnat    
1643Kamińska Franciszka *17-01-1890 r. Zduny   
1644Kamińska Józefa *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
1645Kamińska Julianna z d. Idziak    
1646Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
1647Kamińska Katarzyna *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
1648Kamińska Małgorzata *04-07-1838 r. Zduny   
1649Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
1650Kamińska Marianna z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
1651Kamińska Marianna z d. Strugińska *29-03-1840 r. Reczyce +1912 r. Wrzeczko   
1652Kamińska Marianna z d. Pawlewska *~ 1842 r. Bodzanów +14-03-1915 r. Bodzanów   
1653Kamińska Marianna *1901 r. Wrzeczko  
1654Kamińska Stanisława *1914 r. Wrzeczko  
1655Kamińska Stefania z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
1656Kamińska Stefania *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
1657Kamińska Zofia z d. Szkup    
1658Kamiński     
1659Kamiński      
1660Kamiński Andrzej *05-11-1839 r. Wrzeczko   
1661Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
1662Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
1663Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
1664Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
1665Kamiński Feliks *1914 r. Wrzeczko   
1666Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
1667Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
1668Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
1669Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
1670Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
1671Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
1672Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
1673Kamiński Jan *1912 r. Wrzeczko   
1674Kamiński Józef *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
1675Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
1676Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
1677Kamiński Józef *~ 1875 r.  
1678Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
1679Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
1680Kamiński Konstanty *1910 r. Wrzeczko   
1681Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
1682Kamiński Mateusz *18-09-1848 r. Zduny   
1683Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
1684Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
1685Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
1686Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
1687Kamiński Stanisław *1912 r. Wrzeczko  
1688Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
1689Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
1690Kamiński Szczepan    
1691Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
1692Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
1693Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
1694Kamionka Maria z d. Karpiuk  +1996 r.   
1695Kantorek      
1696Kantorek z d. Socha    
1697Kantorek      
1698Kantorek      
1699Kantorek      
1700Kantorek      
1701Kantorek     
1702Kantorek      
1703Kantorek  *1908 r. Helenów   
1704Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
1705Kantorek Adam *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
1706Kantorek Agata   
1707Kantorek Agata *1754 r. Skaratki  
1708Kantorek Agata *27-01-1865 r. Skaratki   
1709Kantorek Agata *1902 r. Skaratki   
1710Kantorek Agnieszka *30-12-1850 r. Skaratki   
1711Kantorek Agnieszka *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
1712Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
1713Kantorek Aleksander Robert *2012 r. Łódź    
1714Kantorek Anastazja z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
1715Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
1716Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
1717Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
1718Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
1719Kantorek Andrzej *1898 r.   
1720Kantorek Andrzej *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1721Kantorek Aneta z d. Bartczak *1982 r.    
1722Kantorek Aniela *1891 r. Skaratki +1892 r.   
1723Kantorek Aniela *1895 r. Skaratki   
1724Kantorek Aniela *1903 r. Skaratki   
1725Kantorek Aniela *1906 r. Skaratki   
1726Kantorek Aniela z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
1727Kantorek Aniela *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
1728Kantorek Anna  +1868 r. Skaratki   
1729Kantorek Anna     
1730Kantorek Anna     
1731Kantorek Anna z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
1732Kantorek Anna *1904 r. Skaratki   
1733Kantorek Anna Maria z d. Owsiany *1985 r.    
1734Kantorek Antoni *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
1735Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1736Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
1737Kantorek Antoni Marek *2012 r.    
1738Kantorek Antonina z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
1739Kantorek Apolonia z d. Wanias  +1801 r.   
1740Kantorek Apolonia *10-02-1812 r. Skaratki +21-05-1813 r. Skaratki   
1741Kantorek Arkadiusz Wojciech *1984 r.    
1742Kantorek Bartłomiej *1796 r. Skaratki   
1743Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
1744Kantorek Bolesław *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
1745Kantorek Cecylia *16-08-1906 r. Mystkowice +31-01-1910 r. Mystkowice   
1746Kantorek Cezary *2011 r. Sulechów    
1747Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
1748Kantorek Czesław *23-05-1912 r. Skaratki +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1749Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk     
1750Kantorek Danuta    
1751Kantorek Danuta z d. Modlibowska     
1752Kantorek Dorota z d. Graszka  +1788 r.   
1753Kantorek Dorota z d. Zagajewska *1888 r. Skaratki +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/   
1754Kantorek Dorota *1902 r. Skaratki   
1755Kantorek Dorota z d. Kucińska *1906 r. +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1756Kantorek Ewa *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
1757Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska *1985 r.    
1758Kantorek Ewelina *2011 r.    
1759Kantorek F.    
1760Kantorek Fabian *2009 r.    
1761Kantorek Felicja Urszula *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
1762Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
1763Kantorek Franciszek   
1764Kantorek Franciszek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
1765Kantorek Franciszek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
1766Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
1767Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
1768Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
1769Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
1770Kantorek Franciszek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
1771Kantorek Franciszek *1950 r. +1969 r.   
1772Kantorek Franciszka z d. Twardowska    
1773Kantorek Franciszka z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
1774Kantorek Franciszka *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
1775Kantorek Franciszka *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
1776Kantorek Franciszka z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
1777Kantorek Franciszka z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
1778Kantorek Franciszka z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
1779Kantorek Franciszka z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
1780Kantorek Franciszka z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
1781Kantorek Franciszka *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
1782Kantorek Franciszka z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
1783Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1784Kantorek Halina *1952 r.    
1785Kantorek Hanna z d. Gajda *25-02-1960 r. +24-11-2010 r. /Domaniewice/   
1786Kantorek Helena  +1891 r. Skaratki   
1787Kantorek Helena *1757 r.  
1788Kantorek Helena z d. Majchrzak *1821 r. Łąki +1884 r. Skaratki   
1789Kantorek Helena *04-08-1830 r. Skaratki +01-09-1831 r. Skaratki   
1790Kantorek Helena z d. Fibor *24-05-1833 r. Skaratki   
1791Kantorek Henryka     
1792Kantorek Iga *2014 r.    
1793Kantorek Jacek     
1794Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda *30-10-1956 r. Łódź +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/   
1795Kantorek Jagoda *2006 r.    
1796Kantorek Jakub *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
1797Kantorek Jan     
1798Kantorek Jan *1790 r.   
1799Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
1800Kantorek Jan *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
1801Kantorek Jan *16-05-1842 r. Skaratki   
1802Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
1803Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
1804Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
1805Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
1806Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
1807Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
1808Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
1809Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
1810Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
1811Kantorek Jan *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
1812Kantorek Jan *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
1813Kantorek Jan *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
1814Kantorek Jan *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
1815Kantorek Jan *1951 r. Kargowa    
1816Kantorek Janina     
1817Kantorek Janina *1912 r. Skaratki +15-02-2008 r. Chruślin   
1818Kantorek Janina *1914 r.   
1819Kantorek Janina *1929 r. +11-03-2004 r. /Domaniewice/   
1820Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
1821Kantorek Józef *1786 r. Skaratki +30-05-1847 r. Skaratki   
1822Kantorek Józef *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
1823Kantorek Józef *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
1824Kantorek Józef *23-03-1811 r. Skaratki +16-04-1812 r. Skaratki   
1825Kantorek Józef *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
1826Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
1827Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
1828Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
1829Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
1830Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
1831Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
1832Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
1833Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
1834Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
1835Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
1836Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
1837Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
1838Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
1839Kantorek Józef *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
1840Kantorek Józef *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
1841Kantorek Józef *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
1842Kantorek Józef *1954 r. Kargowa    
1843Kantorek Józefa     
1844Kantorek Józefa z d. Warda *1793 r. Skaratki +23-02-1869 r. Skaratki   
1845Kantorek Józefa *14-03-1814 r. Skaratki +20-09-1814 r. Skaratki   
1846Kantorek Józefa *17-03-1853 r. Skaratki   
1847Kantorek Józefa z d. Pel *1868 r. Skaratki   
1848Kantorek Józefa *15-02-1870 r. Skaratki   
1849Kantorek Józefa *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
1850Kantorek Julianna *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
1851Kantorek Julianna z d. Muras *~ 1867 r. Retki   
1852Kantorek Kacper *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
1853Kantorek Karol *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
1854Kantorek Karolina Joanna *1995 r.    
1855Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska    
1856Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
1857Kantorek Katarzyna z d. Pel *25-04-1812 r. +1873 r. Skaratki   
1858Kantorek Katarzyna z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
1859Kantorek Katarzyna *1876 r. Skaratki +1879 r.   
1860Kantorek Katarzyna *1884 r. Skaratki   
1861Kantorek Katarzyna *1889 r. Skaratki   
1862Kantorek Katarzyna z d. Sut *1894 r. Krępa   
1863Kantorek Katarzyna *1905 r. Skaratki   
1864Kantorek Katarzyna *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
1865Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
1866Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
1867Kantorek Kazimierz *1958 r. Głowno    
1868Kantorek Kazimierz Marek *1952 r. Łódź    
1869Kantorek Konstanty    
1870Kantorek Konstanty *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
1871Kantorek Krzysztof *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
1872Kantorek Krzysztof *1990 r.    
1873Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
1874Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
1875Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
1876Kantorek Łucja z d. Przechodzeń  +˃ 1828 r.   
1877Kantorek Łukasz *1796 r. Skaratki   
1878Kantorek Maciej *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
1879Kantorek Magdalena *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
1880Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik *1985 r. Łódź    
1881Kantorek Maksymilian *2010 r.    
1882Kantorek Malwina *2008 r.    
1883Kantorek Małgorzata *1759 r. Skaratki   
1884Kantorek Małgorzata *18-06-1838 r. Skaratki +1839 r. Skaratki   
1885Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska *07-06-1845 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
1886Kantorek Małgorzata *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
1887Kantorek Małgorzata *27-12-1901 r. Bocheń   
1888Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk *1930 r.    
1889Kantorek Marcin *1758 r.  
1890Kantorek Marcin *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
1891Kantorek Marcin *1989 r.    
1892Kantorek Marcin Sebastian *1987 r. Łódź    
1893Kantorek Maria z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
1894Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
1895Kantorek Marian Zenon *31-01-1951 r. Łódź +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/   
1896Kantorek Marianna *1765 r. Skaratki  
1897Kantorek Marianna z d. Jadach *1767 r. Skaratki +09-08-1827 r. Skaratki   
1898Kantorek Marianna *1768 r. Skaratki  
1899Kantorek Marianna *1794 r. Skaratki   
1900Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1901Kantorek Marianna *1801 r. Skaratki   
1902Kantorek Marianna *13-01-1813 r. Skaratki +29-12-1817 r. Skaratki   
1903Kantorek Marianna z d. Ziółkowska *1838 r. Skaratki   
1904Kantorek Marianna *04-07-1840 r. Skaratki +11-08-1843 r. Skaratki   
1905Kantorek Marianna *26-11-1840 r. Skaratki +01-10-1843 r. Skaratki   
1906Kantorek Marianna z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +˃ 1920 r.   
1907Kantorek Marianna *1871 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl