This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]567

1Wach Adam *1890 r. Słomków  
2Wach Jakub   
3Wach Józefa z d. Gołębiewska *1845 r. Guźnia +1892 r. Słomków  
4Wach Marianna *1884 r. Słomków  
5Walaszczak      
6Walaszczak      
7Walaszczak      
8Walaszczak      
9Walaszczak      
10Walaszczak      
11Walaszczak z d. Domarecka     
12Walaszczak      
13Walaszczak      
14Walaszczak      
15Walaszczak      
16Walaszczak      
17Walaszczak      
18Walaszczak      
19Walaszczak      
20Walaszczak      
21Walaszczak      
22Walaszczak      
23Walaszczak Alberta    
24Walaszczak Anna *09-01-1901 r. +1990 r.   
25Walaszczak Antonina *1864 r. +1864 r.   
26Walaszczak Bronisław *02-06-1914 r. +25-03-2001 r. /Warszawa/   
27Walaszczak Feliks *1898 r. +1931 r.   
28Walaszczak Franciszka    
29Walaszczak Józef *1823 r.   
30Walaszczak Józef *1882 r. +1929 r.   
31Walaszczak Józefa *1871 r. +1873 r.   
32Walaszczak Łucja z d. Czubak *1842 r.   
33Walaszczak Marian *1929 r.   
34Walaszczak Marianna *1877 r.   
35Walaszczak Stanisław *1867 r. +1873 r.   
36Walaszczak Stanisława Zuzanna *10-10-1918 r. +19-07-2002 r. /Warszawa/   
37Walaszczak Walenty *1870 r. +1873 r.   
38Walaszczak Władysław *1900 r. +1976 r.   
39Walaszczak Zygmunt *1954 r. +07-1981 r.   
40Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek     
41Walczak     
42Walczak Anna Maria z d. Szymajda    
43Walczak Ignacy *1789 r. +29-07-1852 r. Parzyce   
44Walczak Julianna z d. Geraga    
45Waliszewska Ewa z d. Wielemborek *08-07-1882 r. Bąków Dolny   
46Waliszewski Paweł    
47Waloszczyk Franciszka    
48Waloszczyk Grzegorz    
49Warda z d. Kantorek     
50Warda      
51Warda     
52Warda Agnieszka z d. Woch *~ 1769 r. +17-04-1819 r. Skaratki   
53Warda Anastazja *1915 r. +06-10-2003 r. /Domaniewice/   
54Warda Andrzej    
55Warda Andrzej *22-11-1831 r. Skaratki +14-09-1852 r. Skaratki   
56Warda Aniela z d. Kantorek *1892 r. Skaratki   
57Warda Aniela z d. Kostrzewa *1903 r. Skaratki +29-06-1983 r. Skaratki pod Las   
58Warda Anna z d. Rochówniak    
59Warda Anna z d. Sękalska  +23-05-1915 r. Dobrogosty   
60Warda Antoni *05-07-1851 r. Skaratki +09-06-1925 r. Chruślin   
61Warda Antoni *01-01-1862 r. Skaratki   
62Warda Antoni *1866 r. Skaratki   
63Warda Bolesław *1906 r. Skaratki   
64Warda Franciszek    
65Warda Franciszek *1887 r. Skaratki   
66Warda Franciszek *12-01-1911 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
67Warda Franciszka z d. Zuchora    
68Warda Franciszka z d. Golan    
69Warda Franciszka z d. Zagajewska *1904 r. Skaratki +29-12-1928 r. Janinów   
70Warda Franciszka z d. Wilk *1890 r. Skaratki   
71Warda Helena z d. Pel * Skaratki   
72Warda Helena *1908 r. Skaratki +12-12-1988 r. Łowicz   
73Warda Jadwiga    
74Warda Jadwiga z d. Drużka    
75Warda Jakub *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
76Warda Jan *1763 r. +02-02-1829 r. Skaratki   
77Warda Jan *1880 r. Rogóźno   
78Warda Jan *1901 r. Skaratki +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/   
79Warda Jan *1906 r. Skaratki +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/   
80Warda Jan *~ 1909 r. +20-07-1920 r. Janinów   
81Warda Jan *1910 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
82Warda Jan *1914 r. Skaratki +26-07-2008 r. Skaratki   
83Warda Janina *1912 r. Skaratki   
84Warda Józef  +19-04-1927 r. Janinów   
85Warda Józef *1879 r. Skaratki   
86Warda Józef *1884 r. Skaratki   
87Warda Józef *1911 r. Skaratki   
88Warda Józef *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
89Warda Józef *05-01-1913 r. Skaratki +06-07-2001 r.   
90Warda Józefa z d. Danych    
91Warda Józefa z d. Jakiel    
92Warda Józefa z d. Knera *1869 r. Skaratki   
93Warda Julianna z d. Kosiorek *1875 r. Skaratki   
94Warda Katarzyna *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
95Warda Katarzyna *1877 r. Rogóźno   
96Warda Katarzyna *1879 r. Skaratki   
97Warda Katarzyna z d. Kantorek *1880 r. Skaratki   
98Warda Katarzyna *1903 r. Skaratki   
99Warda Kazimierz *1875 r. Skaratki +1877 r. Skaratki   
100Warda Ludwik *1874 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
101Warda Łucja z d. Kantorek *14-12-1846 r. Skaratki   
102Warda Małgorzata z d. Kotecka    
103Warda Małgorzata z d. Kantorek *04-07-1832 r. Skaratki +10-11-1852 r. Skaratki   
104Warda Marcjanna z d. Jadach *18-01-1834 r. Skaratki +1913 r.   
105Warda Marcjanna z d. Wilk *17-08-1840 r. Skaratki   
106Warda Marianna z d. Domańska    
107Warda Marianna *06-12-1841 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
108Warda Marianna *1864 r. Skaratki   
109Warda Marianna z d. Moszczyńska *20-04-1864 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
110Warda Marianna *1865 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
111Warda Marianna *1879 r. Skaratki   
112Warda Marianna *1896 r. Skaratki  
113Warda Marianna *1911 r. Domaniewice +29-07-1985 r. Skaratki   
114Warda Marta *1905 r. Skaratki   
115Warda Michał    
116Warda Mieczysław *1928 r. +24-07-1928 r. Janinów   
117Warda Petronela *1872 r. Skaratki +1872 r.   
118Warda Piotr *21-10-1836 r. Skaratki   
119Warda Piotr *1840 r. Skaratki +14-04-1911 r. Skaratki   
120Warda Piotr *04-07-1849 r. Skaratki +1850 r. Skaratki   
121Warda Rozalia *1905 r. Skaratki   
122Warda Stanisław *04-05-1817 r. Skaratki +05-09-1850 r. Skaratki   
123Warda Stanisław *1873 r. Skaratki   
124Warda Stanisław *1899 r. Skaratki +11-04-1984 r. Janinów   
125Warda Stanisław *1904 r. Rogóźno +24-12-1971 r. Rogóźno   
126Warda Stanisława z d. Dróżka    
127Warda Stefania *1907 r. Skaratki   
128Warda Szczepan *1870 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
129Warda Szymon *1869 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
130Warda Tomasz    
131Warda Tomasz *1876 r. Skaratki   
132Warda Wacław *1913 r. Skaratki   
133Warda Wawrzyniec *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
134Warda Władysław *1899 r. Skaratki   
135Warda Wojciech *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
136Warda Zofia *1870 r. +1872 r.   
137Warzywoda Franciszek *18-11-1900 r. Jackowice +22-02-1901 r. Jackowice   
138Warzywoda Franciszek *29-02-1904 r. Jackowice   
139Warzywoda Józef *26-02-1899 r. Jackowice   
140Warzywoda Katarzyna *07-03-1906 r. Jackowice   
141Warzywoda Konstanty *17-03-1908 r. Jackowice   
142Warzywoda Marianna z d. Tomala *30-12-1869 r. Zduny   
143Warzywoda Marianna *04-01-1902 r. Jackowice   
144Warzywoda Piotr    
145Warzywoda Tomasz *19-09-1897 r. Jackowice +27-02-1901 r. Jackowice   
146Wasiak z d. Borowiak     
147Wasiak      
148Wasiak      
149Wasiak      
150Wasiak Andrzej *~ 1951 r. +04-03-2016 r. /Łódź/   
151Wasiak Julia *2006 r. Skierniewice    
152Wasiak Piotr *1972 r.    
153Wasiak Wiktoria *2001 r. Skierniewice    
154Wasyl Anna z d. Dziędziela    
155Wasyl Szymon    
156Wawro     
157Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska *17-02-1925 r. Warszawa +26-02-2014 r. /Warszawa/   
158Wawro Maria *1948 r.    
159Wawrzyn      
160Wawrzyn     
161Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz *1900 r. Stare Grudze +1984 r.   
162Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska *28-01-1888 r. Reczyce   
163Wawrzyn Helena z d. Bakalarz *10-07-1911 r. Stare Grudze +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/   
164Wawrzyn Józef *06-12-1881 r. Krępa   
165Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz *13-04-1905 r. Stare Grudze +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/   
166Wawrzyn Paweł *18-09-1915 r. Krępa   
167Wawrzyn Regina *01-09-1918 r. Krępa   
168Wawrzyn Stanisław *08-05-1900 r. Krępa +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/   
169Wawrzyn Władysław *14-11-1904 r. Krępa +1996 r.   
170Wąsalska Marianna z d. Gralak *~ 1854 r.   
171Wąsalska Marianna *1876 r.   
172Wąsalska Władysława *1879 r.   
173Wąsalski Józef    
174Wąsiak Arkadiusz *1965 r. +31-05-2015 r. Świniary   
175Wąsik Lech *02-05-1944 r. Głowno +11-02-2007 r. Głowno   
176Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan *1947 r. Rzepin    
177Wesołowska Katarzyna z d. Wilk *1882 r. Skaratki   
178Wesołowski Jan *21-05-1911 r. Helenów   
179Wesołowski Józef *1870 r. Sobocka Wieś   
180Wesołowski Wacław *09-05-1910 r. Helenów +04-08-1910 r. Helenów   
181Wesołowski Wacław *22-12-1912 r. Helenów   
182Węgierek Bartłomiej  +19-08-1852 r. Maurzyce   
183Węgierek Katarzyna *27-10-1850 r. Maurzyce +31-07-1851 r. Maurzyce   
184Węgierek Małgorzata *19-06-1852 r. Maurzyce +17-12-1852 r. Maurzyce   
185Węgierek Marianna *22-04-1839 r. Maurzyce +16-02-1841 r. Maurzyce   
186Węgierek Marianna *01-07-1844 r. Maurzyce +01-12-1849 r. Maurzyce   
187Węgierek Mateusz *19-09-1841 r. Maurzyce   
188Węgierek Wincenty *10-07-1848 r. Maurzyce +20-01-1850 r. Maurzyce   
189Wiechnio     
190Wiechnio Bartłomiej    
191Wiechnio Józefa z d. Ufa *21-04-1894 r. Wygoda   
192Wiechno Franciszek    
193Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska *29-07-1815 r. Maurzyce +09-10-1871 r. Bąków Dolny   
194Wieczorek      
195Wieczorek      
196Wieczorek z d. Sianoszek     
197Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk *10-08-1900 r. Łowicz  
198Wieczorek Anna z d. Olczyk    
199Wieczorek Bartłomiej *07-08-1799 r. +07-05-1844 r. Jeziorko   
200Wieczorek Dorota *~ 1769 r. +29-01-1839 r. Jeziorko   
201Wieczorek Jadwiga    
202Wieczorek Kacper *~ 1833 r. +1902 r. Długie   
203Wieczorek Łukasz   
204Wieczorek Marcin *1768 r. +30-03-1837 r. Jeziorko   
205Wieczorek Piotr    
206Wieczorek Scholastyka z d. Dudek *~ 1801 r. Długie +25-01-1860 r. Długie   
207Wieczorek Tadeusz *1959 r. +1988 r.   
208Wieczorkiewicz      
209Wieczorkiewicz      
210Wieczorkiewicz      
211Wieczorkiewicz      
212Wieczorkiewicz      
213Wieczorkiewicz      
214Wieczorkiewicz Irena z d. Walaszczak *08-01-1932 r. +29-12-1993 r.   
215Wielec Aleksander Waldemar *1964 r. Łowicz    
216Wielec Dorota z d. Jadach *05-02-1825 r. Skaratki +1910 r. Strzebieszew   
217Wielec Franciszek *05-10-1817 r. Skaratki +1885 r. Strzebieszew   
218Wielec Franciszek *1909 r. Reczyce +1909 r. Reczyce   
219Wielec Jan *1909 r. Reczyce   
220Wielec Katarzyna z d. Małecka *1883 r. Reczyce   
221Wielec Marianna *1911 r.   
222Wielec Mateusz Jakub *1992 r. Łowicz    
223Wielec Piotr *1878 r. +1911 r. Reczyce   
224Wielec Piotr Szymon *2000 r. Łódź    
225Wielec Rozalia *1910 r. Reczyce +1910 r. Reczyce   
226Wielec Sebastian Michał *1989 r. Skierniewice    
227Wielec Waleria z d. Wawrzyn *16-07-1935 r. Krępa +26-07-2014 r. Łowicz   
228Wielec Władysław Wacław *31-07-1937 r. Reczyce +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/   
229Wielec Wojciech    
230Wielec Zofia z d. Tułacz *1959 r. Skierniewice    
231Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec *1988 r. Skierniewice    
232Wielemberg Roman     
233Wielemberg Stanisława z d. Kantorek *1955 r. Kargowa    
234Wielemborek Agnieszka z d. Gusta *03-01-1863 r. Bocheń   
235Wielemborek Agnieszka *29-03-1885 r. Bąków Dolny +30-12-1892 r. Bąków Dolny   
236Wielemborek Antoni *08-04-1896 r. Wiskienica   
237Wielemborek Ewa *18-01-1907 r. Wiskienica   
238Wielemborek Feliks *31-03-1899 r. Wiskienica   
239Wielemborek Franciszek *08-10-1898 r. Jackowice   
240Wielemborek Franciszek *19-11-1903 r. Wiskienica   
241Wielemborek Franciszka *16-01-1903 r. Jackowice   
242Wielemborek Ignacy *28-07-1908 r. Bąków Górny   
243Wielemborek Jan *04-02-1890 r. Bąków Dolny +15-04-1895 r. Bąków Dolny   
244Wielemborek Jan *1914 r. Nadolna   
245Wielemborek Joanna z d. Sielska    
246Wielemborek Józef *~ 1864 r. +30-03-1916 r. Janinów   
247Wielemborek Józef *30-06-1890 r. Wiskienica   
248Wielemborek Józef *03-07-1895 r. Bąków Dolny   
249Wielemborek Józef *03-09-1900 r. Jackowice   
250Wielemborek Józefa z d. Tokarska *18-09-1893 r. Złaków Kościelny   
251Wielemborek Józefa z d. Malesa *1894 r. Mszadla   
252Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska *03-04-1879 r. Jackowice   
253Wielemborek Kazimierz *18-02-1893 r. Wiskienica   
254Wielemborek Mateusz *14-08-1861 r. Wiskienica   
255Wielemborek Mateusz *17-05-1892 r. Bąków Górny   
256Wielemborek Stanisław    
257Wielemborek Stanisław *07-04-1896 r. Wiskienica +12-05-1897 r. Wiskienica   
258Wielemborek Stanisław *13-11-1913 r. Wiskienica +01-05-1914 r. Wiskienica   
259Wielemborek Stanisława *05-08-1905 r. Bąków Górny +24-08-1905 r. Bąków Górny   
260Wielemborek Stanisława *22-03-1909 r. Jaworzyna   
261Wielemborek Szymon *12-10-1887 r. Bąków Dolny   
262Wielemborek Tekla z d. Gusta *13-09-1852 r. Bocheń   
263Wielemborek Tomasz *16-08-1885 r. Wiskienica   
264Wielemborek Wawrzyniec *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
265Wiercioch Franciszka z d. Bińczak *17-10-1887 r. Rząśno   
266Wiercioch Jan    
267Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak *12-04-1880 r. Rząśno   
268Wiercioch Marianna *03-04-1903 r. Strugienice   
269Wierucka  *2019 r.    
270Wierucka Edyta z d. Kosmowska *1983 r. Głowno    
271Wierucka Maja *2017 r.    
272Wierucki Igor *2010 r.    
273Wierucki Mariusz *1978 r.    
274Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz    
275Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek    
276Wiesiołek Andrzej  +1857 r. Bocheń   
277Wiesiołek Andrzej *15-10-1887 r. Bocheń   
278Wiesiołek Anna *13-07-1865 r. Bocheń   
279Wiesiołek Antoni *05-03-1895 r. Bocheń +30-05-1960 r. Bocheń   
280Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska *1880 r. +29-01-1910 r. Bocheń   
281Wiesiołek Ewa *12-12-1883 r. Bocheń +20-02-1884 r. Bocheń   
282Wiesiołek Franciszek    
283Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak  +06-07-1891 r. Bocheń   
284Wiesiołek Henryk    
285Wiesiołek Henryk Józef *1938 r. +1938 r. Niewiarów   
286Wiesiołek Izydor *19-03-1902 r. Bocheń +19-11-1903 r. Bocheń   
287Wiesiołek Jan *17-08-1851 r. Bocheń   
288Wiesiołek Jan *26-08-1876 r. Bocheń +28-11-1878 r. Bocheń   
289Wiesiołek Jan *19-08-1879 r. Bocheń +22-09-1879 r. Bocheń   
290Wiesiołek Jan *31-08-1880 r. Bocheń +09-04-1897 r. Bocheń   
291Wiesiołek Józef *03-07-1889 r. Bocheń   
292Wiesiołek Józefa z d. Zientara    
293Wiesiołek Józefa *16-02-1861 r. Bocheń   
294Wiesiołek Jóżefa z d. Surma    
295Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska    
296Wiesiołek Katarzyna *07-04-1863 r. Bocheń   
297Wiesiołek Katarzyna *22-10-1906 r. Bocheń   
298Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec    
299Wiesiołek Marianna z d. Kolos    
300Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska *1840 r. Bocheń   
301Wiesiołek Marianna *23-01-1885 r. Bocheń +11-02-1885 r. Bocheń   
302Wiesiołek Marianna *11-02-1886 r. Bocheń +12-01-1887 r. Bocheń   
303Wiesiołek Marianna *08-06-1891 r. Bocheń   
304Wiesiołek Marianna *01-02-1897 r. Bocheń +14-12-1898 r. Bocheń   
305Wiesiołek Marianna z d. Mikołajczyk *1903 r. Seligów   
306Wiesiołek Piotr *16-10-1852 r. Bocheń +23-01-1909 r. Bocheń   
307Wiesiołek Piotr *13-07-1865 r. Bocheń   
308Wiesiołek Piotr *19-08-1879 r. Bocheń +09-09-1879 r. Bocheń   
309Wiesiołek Piotr *22-04-1882 r. Bocheń   
310Wiesiołek Regina z d. Kantorek *~ 1917 r.   
311Wiesiołek Roch *12-08-1855 r. Bocheń   
312Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska *29-08-1829 r. Bocheń +28-07-1879 r. Bocheń   
313Wiesiołek Stanisław *22-04-1893 r. Bocheń +31-01-1899 r. Bocheń   
314Wiesiołek Stanisław *26-12-1899 r. Bocheń +08-12-1911 r. Bocheń   
315Wiesiołek Weronika *30-04-1913 r. Bocheń   
316Wiesiołek Wojciech *26-03-1841 r. Bocheń   
317Wiesiołek Wojciech *09-04-1878 r. Bocheń   
318Wieteska Antoni *1886 r. Łowicz   
319Wieteska Jakub *~ 1803 r.   
320Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska *22-06-1849 r. Strugienice   
321Wieteska Marianna z d. Gurajek *~ 1805 r.   
322Wieteska Stanisław *07-05-1849 r. Bogoria Górna   
323Wieteska Stanisław *1881 r. Łowicz   
324Wiewiórkowski Wawrzyniec  +09-08-1831 r. Zduny   
325Więcek Antoni    
326Więcek Bogdan *1961 r. Łowicz    
327Więcek Cezary *2009 r.    
328Więcek Daniel *2007 r.    
329Więcek Elżbieta z d. Antosik     
330Więcek Elżbieta *03-04-1911 r. Jamno   
331Więcek Franciszek *1913 r. Jamno +1918 r. Jamno   
332Więcek Gabriela *2009 r.    
333Więcek Genowefa z d. Foks *1954 r.    
334Więcek Jakub *2009 r.    
335Więcek Jan *1917 r. Jamno +1925 r. Jamno   
336Więcek Jolanta z d. Sędzikowska     
337Więcek Józefa z d. Milczarek *13-03-1889 r. Jamno   
338Więcek Kacper Daniel *1996 r. Łowicz    
339Więcek Krzysztof *1958 r. Wygoda    
340Więcek Michał *1984 r.    
341Więcek Rafał *1980 r.    
342Więcek Sabina z d. Marczewska     
343Więcek Stanisław *15-02-1935 r. +20-08-2000 r.   
344Więcek Stanisław *1955 r.    
345Więcek Władysław *1915 r. Jamno +1916 r. Jamno   
346Więcek Włodzimierz *1963 r.    
347Wilk   +1885 r. Skaratki   
348Wilk z d. Tomczyk     
349Wilk      
350Wilk      
351Wilk      
352Wilk      
353Wilk      
354Wilk      
355Wilk      
356Wilk   +1884 r. Skaratki   
357Wilk      
358Wilk      
359Wilk Adam *1888 r.   
360Wilk Agnieszka z d. Jadach *26-01-1814 r. Skaratki   
361Wilk Agnieszka z d. Kantorek *1884 r. Skaratki   
362Wilk Andrzej *11-1855 r. Skaratki   
363Wilk Andrzej *1869 r. Skaratki   
364Wilk Aniela *1893 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
365Wilk Antoni  +1896 r. Skaratki   
366Wilk Antoni *1846 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
367Wilk Antoni *1888 r. Skaratki   
368Wilk Antoni *31-12-1911 r. Helenów   
369Wilk Antonina z d. Kantorek    
370Wilk Bolesław *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
371Wilk Czesław Aleksander *13-07-1893 r. Huta Bankowa +22-04-1894 r. Huta Bankowa   
372Wilk Emilia z d. Staworzyńska *~ 1869 r. +~ 1911 r.   
373Wilk Franciszek *08-10-1836 r. Skaratki +14-12-1840 r. Skaratki   
374Wilk Franciszek *1840 r. Skaratki +1843 r. Skaratki   
375Wilk Franciszek *27-01-1845 r. Skaratki   
376Wilk Franciszek *12-1907 r. Skaratki +20-01-1980 r.   
377Wilk Franciszka z d. Zuchora    
378Wilk Franciszka *12-01-1843 r. Skaratki +1846 r. Skaratki   
379Wilk Franciszka *31-07-1847 r. Skaratki +19-08-1850 r. Skaratki   
380Wilk Franciszka z d. Rylek *01-05-1914 r. Waliszew Dworski +22-12-1948 r. Waliszew Dworski   
381Wilk Gabriel  +1941 r. Tobruk   
382Wilk Helena *04-02-1901 r. +11-08-1977 r. /Sopot/   
383Wilk Ignacy *1845 r. Skaratki +1845 r. Skaratki   
384Wilk Jadwiga z d. Moskwa    
385Wilk Jadwiga z d. Kędziora *~ 1855 r. +1913 r. Krępa   
386Wilk Jadwiga *1889 r. Krępa   
387Wilk Jan    
388Wilk Jan *~ 1811 r. Skaratki   
389Wilk Jan *1871 r. Skaratki   
390Wilk Jan *1876 r. Skaratki   
391Wilk Jan *1907 r. Skaratki   
392Wilk Jan Aleksander *27-01-1892 r. Huta Bankowa +08-08-1892 r. Huta Bankowa   
393Wilk Janusz  +2006 r. /Głowno/   
394Wilk Jerzy *24-09-1930 r. Łowicz +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/   
395Wilk Jerzy Stanisław *03-11-1906 r. Sosnowiec +09-01-1983 r. Sopot   
396Wilk Józef    
397Wilk Józef *1880 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
398Wilk Józef *1885 r. Skaratki   
399Wilk Józef *1891 r. Skaratki   
400Wilk Józef *1892 r. Skaratki   
401Wilk Józefa z d. Brudka  +1883 r. Skaratki   
402Wilk Józefa *1843 r. Skaratki   
403Wilk Józefa *1888 r. Skaratki   
404Wilk Katarzyna z d. Warda *1858 r. Skaratki   
405Wilk Katarzyna *1869 r. Skaratki   
406Wilk Lidia z d. Włostek *24-09-1937 r. Koronowo   
407Wilk Ludwik   
408Wilk Ludwik *23-08-1850 r. Skaratki +10-09-1850 r. Skaratki   
409Wilk Ludwika *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
410Wilk Ludwika *1913 r. Skaratki +07-07-1971 r. Skaratki   
411Wilk Małgorzata z d. Kantorek *21-06-1821 r. Skaratki +1848 r. Skaratki   
412Wilk Małgorzata *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
413Wilk Małgorzata z d. Ruta *1887 r.   
414Wilk Marianna *15-01-1839 r. Skaratki   
415Wilk Marianna *1871 r. Skaratki   
416Wilk Marianna *1875 r. Skaratki  
417Wilk Marianna *1877 r. Skaratki   
418Wilk Marianna z d. Helewska *1890 r.   
419Wilk Marianna *13-02-1895 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
420Wilk Marianna z d. Russek *12-06-1896 r. Jamno   
421Wilk Marianna *1910 r. Skaratki +02-06-1997 r. Głowno   
422Wilk Michał *01-11-1929 r. Ziewaniczki +07-04-1995 r. /Głowno/   
423Wilk Paweł *1874 r. Skaratki   
424Wilk Petronella z d. Bryk  +1900 r. Krępa   
425Wilk Roch    
426Wilk Rozalia z d. Lisewska *1844 r. +1878 r.   
427Wilk Stanisław *~ 1860 r. +~ 1918 r. /Ząbkowice/   
428Wilk Stanisław *12-08-1910 r. Ziewaniczki +16-07-1911 r. Ziewanice   
429Wilk Stanisława Helena *18-04-1897 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
430Wilk Stefania *1905 r. Skaratki   
431Wilk Tomasz *22-12-1818 r. Krępa +1900 r. Skaratki   
432Wilk Tomasz *1880 r. Skaratki   
433Wilk Tomasz *1883 r.   
434Wilk Urszula    
435Wilk Wacław *1914 r. Skaratki   
436Wilk Wanda *08-12-1909 r. Władysławów   
437Wilk Weronika z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
438Wilk-Pietrzak Halina z d. Wilk *01-01-1952 r. +12-03-2015 r. /Stary Waliszew/   
439Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk *1884 r. Jamno   
440Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda    
441Wiśniewski Jan *1912 r.   
442Wiśniewski Kajetan    
443Witerek Anna z d. Sobieszek *24-07-1839 r. Mystkowice Małe   
444Witerek Ewa *19-11-1863 r. Mystkowice Małe   
445Witerek Katarzyna *21-04-1862 r. Mystkowice Małe   
446Witerek Marcjanna z d. Milczarek *25-01-1890 r. Bocheń   
447Witerek Marianna *24-09-1859 r. Mystkowice Małe   
448Witerek Tomasz *09-12-1835 r. Mystkowice Małe   
449Witerek Walenty    
450Wituła Andrzej *23-11-1880 r. Wielamów +˂ 1975 r.   
451Wituła Marianna z d. Gnatowska *05-06-1908 r. Łubianka +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/   
452Włodarczyk  *19-08-1898 r. Łowicz +19-08-1898 r. Łowicz  
453Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska *1867 r. Jamno  
454Włodarczyk Jan    
455Włodarczyk Józefa *1880 r. Jamno   
456Włodarczyk Józefa *18-09-1898 r. Łowicz  
457Włodarczyk Julian *1913 r. Grudze   
458Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz    
459Włodarczyk Marek *1879 r. Jamno   
460Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak    
461Włodarczyk Marianna z d. Wieteska    
462Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +1914 r. Łowicz   
463Włodarczyk Stanisław *1887 r. Jamno   
464Włodarczyk Szymon   
465Włodarczyk Szymon    
466Włodarczyk Szymon *1868 r. Jamno   
467Włodarczyk Tomasz *1885 r. Jamno   
468Włodarczyk Wojciech *1882 r. Jamno   
469Włostek   +17-03-1914 r. Wymysłów   
470Włostek      
471Włostek      
472Włostek      
473Włostek      
474Włostek   +1881 r. Domaniewice   
475Włostek Andrzej *1887 r. Skaratki   
476Włostek Apolonia z d. Świątek *21-08-1912 r. +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/   
477Włostek Bożena *1942 r. +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/   
478Włostek Bożena z d. Dylik *21-09-1952 r. Kiernozia +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/   
479Włostek Franciszek  +07-12-1935 r. Marianów   
480Włostek Franciszka z d. Strugińska *1885 r. Reczyce +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/   
481Włostek Ignacy *1884 r. Domaniewice   
482Włostek Jakub    
483Włostek Jan *1882 r. Domaniewice +1883 r. Domaniewice   
484Włostek Jan *13-10-1911 r. Wymysłów   
485Włostek Janina *04-06-1910 r. Wymysłów   
486Włostek Janina z d. Nowicka *19-08-1946 r. +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/   
487Włostek Józefa z d. Kantorek    
488Włostek Katarzyna z d. Gajda *14-12-1853 r. Guźnia   
489Włostek Maciej Benedykt *1945 r. Siedlce    
490Włostek Marianna *01-05-1910 r. Wymysłów   
491Włostek Roch    
492Włostek Rozalia z d. Skoneczna *1898 r. Rogóźno   
493Włostek Stanisław *05-05-1910 r. Mąkolice +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/   
494Włostek Stanisława z d. Szymajda  +16-10-1921 r. Wymysłów   
495Wnuk Antoni *1909 r. +29-10-1939 r. /Sosnowiec/   
496Wnuk Barbara     
497Wnuk Teofila z d. Tomsio *1909 r. Sosnowiec +05-04-1949 r. /Sosnowiec/   
498Wojas     
499Wojas Marianna z d. Piątkowska *1891 r. Stopnica   
500Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda *18-02-1898 r. Dąbkowice   
501Wojciechowski Jarosław *15-05-1998 r. +22-07-1998 r. /Głowno/   
502Wojciechowski Stanisław    
503Wojda Jan    
504Wojda Stefania z d. Kazimierska *20-10-1897 r. Bocheń   
505Wojdak Kunegunda    
506Wojdak Stanisław    
507Wojtczak Małgorzata z d. Antczak *01-05-1863 r. Annetów   
508Woźnicka Marianna z d. Mikołajczyk *24-06-1839 r. Zduny   
509Woźnicki Tomasz    
510Wójcik z d. Adamkowska     
511Wójcik      
512Wójcik Franciszek *10-10-1868 r. Strugienice   
513Wójcik Franicszka z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
514Wójcik Ignacy *11-08-1878 r. Strugienice   
515Wójcik Wiktoria z d. Jabłońska *08-12-1874 r. Mauryca   
516Wójcikowska z d. Kantorek     
517Wójcikowska Agata z d. Domańska *1897 r. +27-02-1987 r. Rogóźno   
518Wójcikowski      
519Wójcikowski     
520Wróbel      
521Wróbel      
522Wróbel      
523Wróbel      
524Wróbel      
525Wróbel      
526Wróbel      
527Wróbel      
528Wróbel z d. Kot     
529Wróbel      
530Wróbel Andrzej *02-11-1845 r. Mystkowice Małe   
531Wróbel Antonina *02-05-1850 r. Mystkowice Małe   
532Wróbel Helena    
533Wróbel Jadwiga z d. Gajda *09-10-1810 r. Guźnia +1854 r. Mystkowice   
534Wróbel Józef *~ 1825 r.   
535Wróbel Katarzyna z d. Gajda    
536Wróbel Katarzyna *03-11-1847 r. Mystkowice Małe   
537Wróbel Marcin    
538Wróbel Michał    
539Wróbel Weronika  +1916 r. Wygoda   
540Wróblewska z d. Ruta     
541Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska     
542Wróblewski      
543Wróblewski      
544Wróblewski      
545Wróblewski Andrzej     
546Wróblewski Wiktor     
547Wrzosek z d. Nowak     
548Wrzosek      
549Wygoda Iwona z d. Zawisza *1983 r. Wałcz    
550Wygoda Natalia *2016 r.    
551Wygoda Piotr     
552Wygoda Stanisław *2018 r.    
553Wypiór      
554Wypiór z d. Derga     
555Wypiór      
556Wypiór z d. Piątkowska     
557Wypiór      
558Wypiór      
559Wypiór      
560Wypiór      
561Wypiór Agata     
562Wypiór Wojciech *21-04-1938 r. +24-08-2002 r. /Sosnowiec/   
563Wysocka z d. Mioduszewska     
564Wysocki      
565Wzięch Damian *1982 r.    
566Wzięch Mariola z d. Kicińska *1988 r.    
567Wzięch Michał *2010 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl