This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [R] Indeks alfabetyczny [R]201

1Raczewicz Jan  +2008 r.   
2Raczke      
3Raczke Józefa z d. Knera     
4Raczke Marek     
5Raczke Zdzisława     
6Raczkowska Franciszka z d. Małecka *~ 1833 r. +1893 r. Bugaj   
7Raczkowska Rozalia z d. Kontecka    
8Raczkowska Waleria *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
9Raczkowski Antoni    
10Raczkowski Józef *~ 1840 r. +1904 r. Ozorków   
11Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem *1988 r.    
12Ratajczak      
13Ratajczak Magdalena z d. Wilk *1961 r. Łowicz    
14Ratajczak Marceli *1985 r. Łowicz    
15Ratajczak Marian *1959 r. Brzeziny    
16Redak Helena z d. Skierska    
17Redak Wojciech *08-04-1899 r. Jackowice   
18Redo Adam    
19Redo Anna z d. Kazimierska *~ 1846 r.   
20Redo Antoni *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
21Redo Filip *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
22Redo Franciszka z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce   
23Redo Jan *20-10-1875 r. Maurzyce +05-11-1875 r. Maurzyce   
24Redo Łukasz *~ 1821 r. +11-01-1876 r. Bocheń   
25Redo Rozalia z d. Gajda    
26Redo Tomasz    
27Redo Wojciech *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
28Redzisz      
29Redzisz Jan *18-02-1904 r. Stroniewice  
30Redzisz Józef *1860 r. Stroniewice +24-06-1912 r. Stroniewice  
31Redzisz Józef *1909 r. Stroniewice   
32Redzisz Józefa *31-10-1906 r. Stroniewice +1906 r.  
33Redzisz Maria z d. Kantorek    
34Redzisz Marianna *1901 r. Stroniewice   
35Redzisz Mateusz  +˂ 1913 r.   
36Redzisz Stanisław *1906 r. Stroniewice   
37Redzisz Teofil *25-07-1908 r. Stroniewice  
38Redzisz Wacław    
39Rochówniak Józef    
40Rochówniak Józefa *1911 r.   
41Rochówniak Julianna z d. Nowakowska *1890 r. Wrzeczko   
42Rogala Bolesław *1923 r. +17-03-1991 r. Domaniewice   
43Rogala Zofia z d. Kot *1920 r. Domaniewice +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/   
44Romaniuk Edward *16-02-1928 r. Hrubieszów +09-03-1972 r.   
45Romaniuk Maria z d. Kuźmińska *12-09-1935 r. Chyżowice +03-08-2015 r.   
46Romaniuk Piotr    
47Romaniuk Rozalia z d. Swatowska    
48Ronchert     
49Ronchert Antonina z d. Sut *1911 r. +16-08-1980 r. Łowicz   
50Rood Dylan     
51Rood Michael     
52Rosińska z d. Dałek     
53Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska *04-01-1883 r. Guźnia  
54Rosiński      
55Rosiński Franciszek *1891 r. Wrzeczko  
56Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek *04-12-1871 r. Mystkowice   
57Roszewski Wojciech    
58Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska *1955 r.    
59Rozpędowski Jerzy    
60Rożniata Bogusław   
61Rożniata Bronisław *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa  
62Rożniata Franciszka *07-10-1853 r. Bocheń  
63Rożniata Janina   
64Rożniata Joanna   
65Rożniata Krystyna   
66Rożniata Marianna z d. Skowrońska   
67Różycka Katarzyna z d. Domańska *1909 r.   
68Różycki Feliks * Rydwan   
69Rucińska Janina z d. Stępniak *22-06-1909 r. Chruślin +30-05-1998 r. Chruślin   
70Ruciński Franciszek    
71Ruciński Stanisław    
72Russek Anna *24-06-1898 r. Jamno   
73Russek Antoni *31-07-1894 r. Jamno   
74Russek Franciszek *1883 r. Jamno   
75Russek Franciszka z d. Błażejewska    
76Russek Jan    
77Russek Jan *1887 r. Jamno   
78Russek Józef *~ 1891 r. +1916 r. Jamno   
79Russek Katarzyna z d. Mitek    
80Russek Wiktoria z d. Doroba    
81Ruta      
82Ruta z d. Jędrusińska    
83Ruta     
84Ruta      
85Ruta      
86Ruta      
87Ruta      
88Ruta      
89Ruta z d. Łopata    
90Ruta      
91Ruta      
92Ruta Aniela *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
93Ruta Antoni *1889 r. Skaratki   
94Ruta Franciszka z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
95Ruta Helena *1905 r. Skaratki   
96Ruta Helena z d. Kosiorek *1913 r. Rogóźno +2001 r.   
97Ruta Ireneusz *28-06-1931 r. Dobrogosty +27-12-2001 r. Olsztyn   
98Ruta Jan *1877 r. Skaratki +˂ 1915 r.   
99Ruta Jan *1880 r. Strzebieszew +28-12-1951 r. Sieraków   
100Ruta Józefa z d. Skuneczna *1889 r. Strzebieszew   
101Ruta Maciej *1985 r.    
102Ruta Marianna z d. Wilk *1873 r. Skaratki   
103Ruta Sabina z d. Siemieniuk *01-12-1937 r. +24-01-2015 r. Olsztyn   
104Ruta Sławomir *1956 r. Olsztyn    
105Ruta Stanisław *05-05-1911 r. Strzebieszew   
106Ruta Urszula *04-03-1910 r. Strzebieszew   
107Ruta Władysław *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
108Ruta Władysław *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
109Ruta Władysław *1913 r. Strzebieszew   
110Ruta Władysława *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
111Ruta Władysława *1912 r. Skaratki   
112Ruta Zofia z d. Konopielko *1957 r. Lidzbark Warmiński    
113Rutkowska z d. Kucińska     
114Rutkowska Franciszka z d. Zmora *24-01-1848 r. Domaniewice   
115Rutkowska Janina z d. Wodzyńska    
116Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
117Rutkowska Małgorzata *1995 r. Głowno    
118Rutkowska Maria *2013 r. Radom    
119Rutkowska Marianna *1879 r. Domaniewice   
120Rutkowski      
121Rutkowski Andrzej *1984 r. Głowno    
122Rutkowski Jakub *07-07-1845 r. Domaniewice +1909 r. Domaniewice   
123Rutkowski Józef *1873 r. Domaniewice   
124Rutkowski Mateusz *1995 r. Głowno    
125Rutkowski Walenty *1876 r. Domaniewice   
126Rybicka Kalina     
127Rybicki Brunon     
128Rybicki Paweł     
129Rybus      
130Rybus     
131Rybus Adam *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
132Rybus Agnieszka *17-01-1893 r. Bocheń   
133Rybus Antoni *30-05-1888 r. Bocheń   
134Rybus Bronisław  +07-08-1925 r. Mystkowice   
135Rybus Elżbieta *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
136Rybus Franciszek  +31-10-1876 r. Świące   
137Rybus Franciszek    
138Rybus Franciszek *1860 r. Bocheń   
139Rybus Franciszka z d. Gusta *20-07-1848 r. Bocheń   
140Rybus Franciszka *08-03-1875 r. Bocheń   
141Rybus Franciszka z d. Wiercioch *04-01-1896 r. Strugienice   
142Rybus Franciszka *13-12-1905 r. Wola Kołkowa   
143Rybus Henryk *19-01-1873 r. Bocheń +08-03-1961 r. Wola Kołkowa   
144Rybus Jadwiga z d. Gusta *25-04-1858 r. Bocheń +20-10-1918 r. Bocheń   
145Rybus Jadwiga *13-09-1894 r. Bocheń   
146Rybus Jan *~ 1796 r. +18-03-1846 r. Maurzyce   
147Rybus Jan *~ 1852 r.   
148Rybus Jan *1861 r.   
149Rybus Jan *06-02-1877 r. Bocheń   
150Rybus Jan *19-09-1897 r. +26-09-1897 r.   
151Rybus Jan *28-03-1899 r. Bocheń +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/   
152Rybus Jan *02-01-1903 r. +12-08-1905 r.   
153Rybus Jan *21-04-1909 r.   
154Rybus Józef *27-02-1884 r. Bocheń   
155Rybus Józef *20-03-1888 r. Bocheń   
156Rybus Józef *04-06-1905 r. +15-10-1905 r.   
157Rybus Józefa z d. Papuga  +06-10-1897 r.   
158Rybus Józefa z d. Jaros *30-10-1881 r. Bąków Górny   
159Rybus Józefa z d. Bakalarz *21-01-1902 r. Stare Grudze +1952 r.   
160Rybus Julianna *12-04-1882 r. Bocheń   
161Rybus Julianna *10-04-1894 r. Bocheń   
162Rybus Kacper    
163Rybus Katarzyna *10-01-1904 r. Wola Kołkowa +31-08-1905 r.   
164Rybus Katarzyna z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
165Rybus Małgorzata z d. Romanowska *~ 1792 r. +07-09-1852 r. Świące   
166Rybus Małgorzata z d. Kantorek *27-12-1901 r. Bocheń   
167Rybus Marcjanna z d. Burzyńska    
168Rybus Marcjanna *31-12-1889 r. Bocheń   
169Rybus Marcjanna *12-07-1896 r. Bocheń   
170Rybus Marcjanna Rozalia *28-04-1909 r.   
171Rybus Marianna z d. Świdrowska *~ 1821 r. +23-04-1855 r. Świące   
172Rybus Marianna z d. Szymczak *03-08-1839 r. Chruślin   
173Rybus Marianna z d. Kazimierska *23-03-1866 r.   
174Rybus Marianna *29-06-1883 r. Bocheń   
175Rybus Marianna z d. Charążka *18-04-1885 r. Bogoria Górna   
176Rybus Marianna *29-07-1889 r. Bocheń   
177Rybus Marianna *22-09-1906 r.   
178Rybus Marianna *29-07-1907 r.   
179Rybus Mateusz *17-09-1890 r. Bocheń   
180Rybus Piotr *15-05-1880 r. Bocheń   
181Rybus Regina *1914 r. Mosiębrza   
182Rybus Stanisław *03-11-1887 r. Bocheń   
183Rybus Stanisław *03-03-1911 r. Wola Kołkowa   
184Rybus Stefan    
185Rybus Urszula z d. Karczewska    
186Rybus Weronika z d. Sołtyszewska    
187Rybus Wincenty *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
188Rybus Władysław *1898 r. +1958 r.   
189Rychlik Czesław *1914 r.   
190Rychlik Franciszka z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
191Rychlik Józef    
192Rychlik Marianna z d. Włostek    
193Rychlik Teofila *1914 r.  
194Rychlik Wojciech   
195Rynkiewicz Andrzej *1845 r. +˂ 1879 r.   
196Rzepecka Ewa z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
197Rzepecka Marcelina Maria *2015 r.    
198Rzepecki Jan Przemysław *2013 r. Gdynia    
199Rzepecki Przemysław *1983 r. Gdynia    
200Rzepecki Tymoteusz Tomasz *2016 r. Gdańsk    
201Rżanek Stanisław  +˂ 1912 r.   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl