This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [R] Indeks alfabetyczny [R]214

1Raczewicz Jan  +2008 r.   
2Raczke      
3Raczke Józefa z d. Knera     
4Raczke Marek     
5Raczke Zdzisława     
6Raczkowska Franciszka z d. Małecka *~ 1833 r. +1893 r. Bugaj   
7Raczkowska Rozalia z d. Kontecka    
8Raczkowska Waleria *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
9Raczkowski Antoni    
10Raczkowski Józef *~ 1840 r. +1904 r. Ozorków   
11Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem *1988 r.    
12Ratajczak      
13Ratajczak Magdalena z d. Wilk *1961 r. Łowicz    
14Ratajczak Marceli *1985 r. Łowicz    
15Ratajczak Marian *1959 r. Brzeziny    
16Redak Helena z d. Skierska    
17Redak Wojciech *08-04-1899 r. Jackowice   
18Redo Adam *09-12-1876 r. Zalesie   
19Redo Anna z d. Kazimierska *~ 1846 r.   
20Redo Antoni *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
21Redo Filip *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
22Redo Franciszka z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce +1922 r. Łowicz   
23Redo Jan *20-10-1875 r. Maurzyce +05-11-1875 r. Maurzyce   
24Redo Łukasz *~ 1821 r. +11-01-1876 r. Bocheń   
25Redo Marcjanna *1887 r. Niespusza   
26Redo Paweł *15-01-1891 r. Niespusza +25-09-1897 r. Złaków Kościelny   
27Redo Rozalia z d. Gajda    
28Redo Tomasz *07-12-1853 r. Wierznowice   
29Redo Wojciech *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
30Redzisz      
31Redzisz Jan *18-02-1904 r. Stroniewice  
32Redzisz Józef *1860 r. Stroniewice +24-06-1912 r. Stroniewice  
33Redzisz Józef *1909 r. Stroniewice   
34Redzisz Józefa *31-10-1906 r. Stroniewice +1906 r.  
35Redzisz Maria z d. Kantorek    
36Redzisz Marianna *1901 r. Stroniewice   
37Redzisz Mateusz  +˂ 1913 r.   
38Redzisz Stanisław *1906 r. Stroniewice   
39Redzisz Teofil *25-07-1908 r. Stroniewice  
40Redzisz Wacław    
41Rochówniak Józef    
42Rochówniak Józefa *1911 r.   
43Rochówniak Julianna z d. Nowakowska *1890 r. Wrzeczko   
44Rogala Bolesław *1923 r. +17-03-1991 r. Domaniewice   
45Rogala Zofia z d. Kot *1920 r. Domaniewice +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/   
46Romaniuk Edward *16-02-1928 r. Hrubieszów +09-03-1972 r.   
47Romaniuk Maria z d. Kuźmińska *12-09-1935 r. Chyżowice +03-08-2015 r.   
48Romaniuk Piotr    
49Romaniuk Rozalia z d. Swatowska    
50Ronchert     
51Ronchert Antonina z d. Sut *1911 r. +16-08-1980 r. Łowicz   
52Rood Dylan     
53Rood Michael     
54Rosińska z d. Dałek     
55Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska *04-01-1883 r. Guźnia  
56Rosiński      
57Rosiński Franciszek *1891 r. Wrzeczko  
58Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek *04-12-1871 r. Mystkowice   
59Roszewski Wojciech    
60Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska *1955 r.    
61Rozpędowski Jerzy    
62Rożniata Bogusław   
63Rożniata Bronisław *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa  
64Rożniata Franciszka *07-10-1853 r. Bocheń  
65Rożniata Janina   
66Rożniata Joanna   
67Rożniata Krystyna   
68Rożniata Marianna z d. Skowrońska   
69Różycka Katarzyna z d. Domańska *1909 r.   
70Różycki Feliks * Rydwan   
71Rucińska Janina z d. Stępniak *22-06-1909 r. Chruślin +30-05-1998 r. Chruślin   
72Ruciński Franciszek    
73Ruciński Stanisław    
74Russek Anna *24-06-1898 r. Jamno   
75Russek Antoni *31-07-1894 r. Jamno   
76Russek Franciszek *1883 r. Jamno   
77Russek Franciszka z d. Błażejewska    
78Russek Jan    
79Russek Jan *1887 r. Jamno   
80Russek Józef *~ 1891 r. +1916 r. Jamno   
81Russek Katarzyna z d. Mitek    
82Russek Wiktoria z d. Doroba    
83Ruta z d. Łopata    
84Ruta      
85Ruta      
86Ruta      
87Ruta z d. Jędrusińska    
88Ruta      
89Ruta      
90Ruta      
91Ruta      
92Ruta      
93Ruta     
94Ruta Aniela *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
95Ruta Antoni *1882 r. Strzebieszew   
96Ruta Antoni *1889 r. Skaratki   
97Ruta Czesław *10-08-1913 r. Strzebieszew +26-08-1988 r. Strzebieszew   
98Ruta Franciszka z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
99Ruta Helena *1905 r. Skaratki   
100Ruta Helena z d. Kosiorek *1913 r. Rogóźno +2001 r.   
101Ruta Ireneusz *28-06-1931 r. Dobrogosty +27-12-2001 r. Olsztyn   
102Ruta Jan *1877 r. Skaratki +˂ 1915 r.   
103Ruta Jan *1880 r. Strzebieszew +28-12-1951 r. Sieraków   
104Ruta Józef *1912 r. Skaratki +1912 r.   
105Ruta Józefa z d. Skuneczna *1889 r. Strzebieszew   
106Ruta Maciej *1985 r.    
107Ruta Magdalena z d. Kowalczyk *1885 r. Skaratki   
108Ruta Marianna z d. Wilk *1873 r. Skaratki   
109Ruta Sabina z d. Siemieniuk *01-12-1937 r. +24-01-2015 r. Olsztyn   
110Ruta Sławomir *1956 r. Olsztyn    
111Ruta Stanisław    
112Ruta Stanisław *05-05-1911 r. Strzebieszew   
113Ruta Stanisława z d. Pająk *1921 r. +28-01-1991 r.   
114Ruta Stefania *1913 r. Skaratki   
115Ruta Urszula *04-03-1910 r. Strzebieszew   
116Ruta Wacław *1910 r. +1912 r. Strzebieszew   
117Ruta Władysław *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
118Ruta Władysław *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
119Ruta Władysław *1913 r. Strzebieszew   
120Ruta Władysława *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
121Ruta Władysława *1912 r. Skaratki   
122Ruta Zofia z d. Konopielko *1957 r. Lidzbark Warmiński    
123Rutkowska z d. Kucińska     
124Rutkowska Franciszka z d. Zmora *24-01-1848 r. Domaniewice   
125Rutkowska Janina z d. Wodzyńska    
126Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
127Rutkowska Małgorzata *1995 r. Głowno    
128Rutkowska Maria *2013 r. Radom    
129Rutkowska Marianna *1879 r. Domaniewice   
130Rutkowski      
131Rutkowski Andrzej *1984 r. Głowno    
132Rutkowski Jakub *07-07-1845 r. Domaniewice +1909 r. Domaniewice   
133Rutkowski Józef *1873 r. Domaniewice   
134Rutkowski Mateusz *1995 r. Głowno    
135Rutkowski Walenty *1876 r. Domaniewice   
136Rybicka Kalina     
137Rybicki Brunon     
138Rybicki Paweł     
139Rybus     
140Rybus      
141Rybus Adam *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
142Rybus Agnieszka *17-01-1893 r. Bocheń   
143Rybus Antoni *30-05-1888 r. Bocheń   
144Rybus Bronisław  +07-08-1925 r. Mystkowice   
145Rybus Elżbieta *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
146Rybus Franciszek    
147Rybus Franciszek  +31-10-1876 r. Świące   
148Rybus Franciszek *1860 r. Bocheń   
149Rybus Franciszka z d. Gusta *20-07-1848 r. Bocheń   
150Rybus Franciszka *08-03-1875 r. Bocheń   
151Rybus Franciszka z d. Wiercioch *04-01-1896 r. Strugienice   
152Rybus Franciszka *13-12-1905 r. Wola Kołkowa   
153Rybus Henryk *19-01-1873 r. Bocheń +08-03-1961 r. Wola Kołkowa   
154Rybus Jadwiga z d. Gusta *25-04-1858 r. Bocheń +20-10-1918 r. Bocheń   
155Rybus Jadwiga *13-09-1894 r. Bocheń   
156Rybus Jan *~ 1796 r. +18-03-1846 r. Maurzyce   
157Rybus Jan *~ 1852 r.   
158Rybus Jan *1861 r.   
159Rybus Jan *06-02-1877 r. Bocheń   
160Rybus Jan *19-09-1897 r. +26-09-1897 r.   
161Rybus Jan *28-03-1899 r. Bocheń +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/   
162Rybus Jan *02-01-1903 r. +12-08-1905 r.   
163Rybus Jan *21-04-1909 r.   
164Rybus Józef *27-02-1884 r. Bocheń   
165Rybus Józef *20-03-1888 r. Bocheń   
166Rybus Józef *04-06-1905 r. +15-10-1905 r.   
167Rybus Józefa z d. Papuga  +06-10-1897 r.   
168Rybus Józefa z d. Jaros *30-10-1881 r. Bąków Górny   
169Rybus Józefa z d. Bakalarz *21-01-1902 r. Stare Grudze +1952 r.   
170Rybus Julianna *12-04-1882 r. Bocheń   
171Rybus Julianna *10-04-1894 r. Bocheń   
172Rybus Kacper    
173Rybus Katarzyna z d. Jaśkiewicz    
174Rybus Katarzyna *10-01-1904 r. Wola Kołkowa +31-08-1905 r.   
175Rybus Katarzyna z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
176Rybus Małgorzata z d. Romanowska *~ 1792 r. +07-09-1852 r. Świące   
177Rybus Małgorzata z d. Kantorek *27-12-1901 r. Bocheń   
178Rybus Marcjanna z d. Burzyńska    
179Rybus Marcjanna *31-12-1889 r. Bocheń   
180Rybus Marcjanna *12-07-1896 r. Bocheń   
181Rybus Marcjanna Rozalia *28-04-1909 r.   
182Rybus Marian *1932 r. +18-09-1932 r. Bocheń   
183Rybus Marianna z d. Świdrowska *~ 1821 r. +23-04-1855 r. Świące   
184Rybus Marianna z d. Szymczak *03-08-1839 r. Chruślin   
185Rybus Marianna z d. Kazimierska *23-03-1866 r.   
186Rybus Marianna *29-06-1883 r. Bocheń   
187Rybus Marianna z d. Charążka *18-04-1885 r. Bogoria Górna   
188Rybus Marianna *29-07-1889 r. Bocheń   
189Rybus Marianna *22-09-1906 r.   
190Rybus Marianna *29-07-1907 r.   
191Rybus Mateusz *17-09-1890 r. Bocheń +15-09-1939 r. Chruślin   
192Rybus Piotr *15-05-1880 r. Bocheń   
193Rybus Regina *1914 r. Mosiębrza   
194Rybus Stanisław *03-11-1887 r. Bocheń   
195Rybus Stanisław *03-03-1911 r. Wola Kołkowa   
196Rybus Stefan    
197Rybus Urszula z d. Karczewska    
198Rybus Weronika z d. Sołtyszewska    
199Rybus Wincenty *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
200Rybus Władysław *1898 r. +1958 r.   
201Rychlik Czesław *1914 r.   
202Rychlik Franciszka z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
203Rychlik Józef    
204Rychlik Marianna z d. Włostek    
205Rychlik Teofila *1914 r.  
206Rychlik Wojciech   
207Rynkiewicz Andrzej *14-11-1844 r. Domaniewice +˂ 1879 r.   
208Rzepecka Ewa z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
209Rzepecka Marcelina Maria *2015 r.    
210Rzepecki Jan Przemysław *2013 r. Gdynia    
211Rzepecki Przemysław *1983 r. Gdynia    
212Rzepecki Tymoteusz Tomasz *2016 r. Gdańsk    
213Rżanek Franciszek *1907 r.   
214Rżanek Stanisław *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl