This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [P] Indeks alfabetyczny [P]392

1Paciorek Agata z d. Więcek *1983 r. Brzeziny    
2Paciorek Alan *2010 r. Łowicz    
3Paciorek Sławomir *1980 r. Łowicz    
4Pająk  *19-06-1867 r. Strzebieszew +19-06-1867 r. Strzebieszew   
5Pająk  *1914 r. Dąbkowice +1914 r. Dąbkowice   
6Pająk Adam   
7Pająk Andrzej *13-10-1862 r. Strzebieszew +09-10-1863 r. Strzebieszew   
8Pająk Andrzej *1888 r. Strzebieszew   
9Pająk Anna *1882 r. +1882 r. Strzebieszew   
10Pająk Antoni *1897 r. Strzebieszew +1970 r.   
11Pająk Antonina *1915 r.   
12Pająk Apolonia *1913 r. Strzebieszew   
13Pająk Dorota z d. Grzegorczyk  + /Głowno/   
14Pająk Elżbiera z d. Zarzycka *1794 r. Rogóźno +15-08-1843 r. Strzebieszew  
15Pająk Feliks *1901 r. +31-03-1993 r. Strzebieszew   
16Pająk Franciszek *29-01-1851 r. Strzebieszew +21-09-1852 r. Strzebieszew   
17Pająk Franciszek *1883 r. Strzebieszew + /Głowno/   
18Pająk Franciszka z d. Szymczak    
19Pająk Franciszka z d. Góra *29-09-1860 r. Reczyce   
20Pająk Franciszka *1869 r. Stroniewice  
21Pająk Franciszka *1886 r. Stroniewice   
22Pająk Grzegorz *1893 r.   
23Pająk Izydor *1891 r.   
24Pająk Jadwiga *1900 r. +1968 r.   
25Pająk Jan *1858 r. Strzebieszew   
26Pająk Jan *1884 r. Stroniewice   
27Pająk Jan *1899 r. Strzebieszew +09-03-1985 r. Strzebieszew   
28Pająk Józef *02-02-1865 r. Stroniewice   
29Pająk Józefa z d. Janus    
30Pająk Józefa *1903 r.   
31Pająk Julianna z d. Karcz *1894 r. Skaratki   
32Pająk Katarzyna *1868 r. Stroniewice  
33Pająk Katarzyna *1872 r. Stroniewice  
34Pająk Konstancja *1907 r. Strzebieszew   
35Pająk Ludwik *02-02-1865 r. Strzebieszew   
36Pająk Łucja *1887 r. Stroniewice   
37Pająk Maciej *24-02-1827 r. Stroniewice +08-03-1870 r. Strzebieszew   
38Pająk Magdalena z d. Gromek   
39Pająk Małgorzata *1896 r. Strzebieszew   
40Pająk Marcjanna z d. Kret    
41Pająk Marianna z d. Kantorek *19-06-1847 r. Skaratki   
42Pająk Marianna z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
43Pająk Marianna z d. Knera *1878 r. Dąbkowice   
44Pająk Marianna *1879 r. Stroniewice  
45Pająk Marianna *1896 r. Strzebieszew   
46Pająk Michał   
47Pająk Piotr *1885 r. Strzebieszew   
48Pająk Piotr *~ 1892 r. Skaratki   
49Pająk Sabina *1914 r.   
50Pająk Stanisław *1883 r. Stroniewice +1918 r. Dąbkowice   
51Pająk Stanisław *1912 r. Stroniewice +1913 r. Strzebieszew   
52Pająk Stanisława z d. Mączyńska *~ 1900 r. Michałów   
53Pająk Szczepan *1894 r. Strzebieszew   
54Pająk Walenty *1846 r. Stroniewice   
55Pająk Wawrzyniec *12-08-1848 r. Strzebieszew   
56Pająk Zofia z d. Sut *1899 r. Rogóźno   
57Pajchert      
58Pajchert z d. Karasek     
59Pakalska Józefa z d. Pająk *~ 1924 r. +20-01-2016 r. /Sopot/   
60Pakalski     
61Pakulska Dominika     
62Pakulska Elżbieta z d. Konieczna     
63Pakulska Lucyna z d. Kazimierska *1911 r. +1998 r.   
64Pakulski Franciszek *2014 r.    
65Pakulski Jerzy *1950 r. +16-08-2013 r. /Częstochowa/   
66Pakulski Rafał *1974 r.    
67Pakulski Zygmunt *1921 r. +1971 r. /Poraj/   
68Pakuła      
69Pakuła Bożena z d. Wnuk     
70Pakuła Eugeniusz *22-11-1911 r. Sosnowiec +27-12-1956 r. /Pruszków/   
71Pakuła Irena z d. Nowak *17-01-1953 r. Pruszków +08-04-2005 r. /Pruszków/   
72Pakuła Janina z d. Kupfer *1927 r. +25-12-2010 r. Pruszków   
73Pakuła Jerzy *1949 r. Pruszków    
74Pakuła Magdalena *1973 r. Pruszków    
75Pakuła Romana z d. Wójcik *15-08-1922 r. +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/   
76Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka *1985 r. Warszawa    
77Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska *15-12-1889 r. Będzin +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/   
78Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska *1948 r. Warszawa    
79Pakuła vel Rutka Kazimierz *02-03-1913 r. Warszawa +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/   
80Pakuła vel Rutka Ludwik *21-08-1884 r. Piekoszów +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/   
81Pakuła vel Rutka Michał Wojciech *1983 r. Warszawa    
82Pakuła vel Rutka Wojciech *1946 r. Pruszków    
83Pakuła vel Rutka Zuzanna *1978 r. Warszawa    
84Palińska z d. Misiewicz     
85Paliński      
86Paradowska Antonia z d. Grabowska *~ 1900 r.   
87Paradowska Marcjanna *06-10-1904 r. Rulice   
88Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska    
89Paradowska Zofia *22-05-1911 r. Rulice +02-04-1912 r. Rulice   
90Paradowski Jan *13-08-1898 r. Rulice +11-12-1900 r. Rulice   
91Paradowski Jan *22-03-1908 r. Rulice +02-05-1909 r. Rulice   
92Paradowski Józef    
93Paradowski Stanisław *07-11-1900 r. Rulice   
94Paradowski Władysław *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
95Parikh Bhavin     
96Parikh Castle z d. Siniscrope *1984 r.    
97Parys Aleksander *1892 r. Strzebieszew   
98Parys Andrzej *1889 r. Strzebieszew   
99Parys Anna z d. Wawrzyn    
100Parys Antonina *1846 r. Strzebieszew +1848 r. Strzebieszew   
101Parys Elżbieta *1840 r. Strzebieszew +1841 r. Strzebieszew   
102Parys Franciszek *1876 r. Strzebieszew   
103Parys Franciszek *1887 r. Strzebieszew   
104Parys Franciszka z d. Buczkowska    
105Parys Helena *1894 r. Strzebieszew   
106Parys Janina *1929 r. +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/   
107Parys Józef *1879 r. Strzebieszew   
108Parys Katarzyna *1835 r. Strzebieszew +1835 r. Strzebieszew   
109Parys Łukasz *1837 r.   
110Parys Marcin *1844 r. Strzebieszew   
111Parys Marianna z d. Skowrońska    
112Parys Marianna *1871 r.   
113Parys Marianna *1874 r.   
114Parys Mieczysław *1925 r. +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/   
115Parys Mikołaj *1842 r. +1843 r. Strzebieszew   
116Parys Piotr *~ 1810 r. Strzebieszew   
117Parys Rozalia z d. Kantorek *26-08-1809 r. Skaratki   
118Parys Szczepan *1896 r. Strzebieszew   
119Parys Wojciech *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
120Pawełkowicz Franciszek *1876 r. Reczyce   
121Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska *13-06-1847 r. Reczyce   
122Pawełkowicz Katarzyna *1873 r. Reczyce   
123Pawełkowicz Wojciech *23-03-1845 r. Reczyce   
124Pawlak      
125Pawlak      
126Pawlak      
127Pawlak z d. Walaszczak     
128Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska *~ 1903 r.   
129Pawlak Grzegorz *1889 r. Skaratki +09-11-1899 r. Cybulice   
130Pawlak Jan *1882 r. Skaratki +1883 r. Skaratki  
131Pawlak Józef *1880 r. Skaratki  
132Pawlak Karol *26-01-1850 r. Skaratki +27-11-1916 r. Chlebowice   
133Pawlak Katarzyna *1892 r. Skaratki +13-11-1899 r. Cybulice   
134Pawlak Kazimiera *~ 1922 r. +30-01-1925 r. Chlebowice   
135Pawlak Kazimierz *1895 r. Skaratki   
136Pawlak Marianna z d. Kantorek *~ 1868 r. Skaratki +22-04-1925 r. Chlebowice   
137Pawlata Antoni *24-09-1906 r. Lisiewice  
138Pawlata Franciszka *17-06-1910 r. Lisiewice +03-09-1984 r. Łowicz  
139Pawlata Jan *05-01-1909 r. Lisiewice +03-02-1909 r. Lisiewice  
140Pawlata Józefa z d. Błażejewska *1888 r. Domaniewice  
141Pawlata Wawrzyniec *04-08-1877 r. Lisiewice  
142Pawlewska Katarzyna  +˂ 1915 r.   
143Pawlewski Józef  +˂ 1915 r.   
144Pawlik z d. Wołodko    
145Pawlik Eliza Zofia *1985 r. Gdańsk    
146Pawlik Jan *17-01-1920 r. Lwów +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/   
147Pawlik Lesław Ryszard *17-05-1951 r. +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/   
148Pawlik Wojciech Cezary     
149Pawlik Zofia z d. Kazimierska *18-09-1919 r. Lisiewice +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/   
150Pawłowicz Agata *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
151Pawłowicz Grzegorz    
152Pawłowicz Jan *1888 r. Strzebieszew   
153Pawłowicz Józef *1878 r. Strzebieszew   
154Pawłowicz Maciej *1880 r. Strzebieszew +1908 r.   
155Pawłowicz Marianna *1891 r. Strzebieszew +1894 r. Strzebieszew   
156Pawłowicz Stanisław *1884 r. Strzebieszew   
157Pel z d. Kantorek     
158Pel      
159Pel Agnieszka *1890 r. Skaratki   
160Pel Aniela *1905 r. Skaratki   
161Pel Antoni *1903 r. Skaratki +1903 r. Skaratki  
162Pel Elżbieta z d. Kędziora *~ 1772 r.  
163Pel Franciszek *1868 r. Skaratki +1869 r.   
164Pel Franciszek *1870 r. Skaratki   
165Pel Franciszek *1891 r. Skaratki   
166Pel Franciszka z d. Kucińska *1858 r. Skaratki   
167Pel Grzegorz *1875 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
168Pel Jakub *1859 r. Skaratki   
169Pel Jan *28-12-1816 r. Skaratki +1871 r.   
170Pel Jan *1862 r. Skaratki   
171Pel Jan *1899 r. Skaratki   
172Pel Józef *1855 r. Skaratki   
173Pel Józef *1872 r. Skaratki +22-11-1902 r. Skaratki  
174Pel Józef *1872 r. Skaratki   
175Pel Józef *1897 r. Skaratki +1987 r. Skaratki pod Rogóźno   
176Pel Józefa z d. Warda    
177Pel Katarzyna z d. Grabowicz   
178Pel Katarzyna *1883 r. Skaratki   
179Pel Konstanty *1903 r. Skaratki   
180Pel Łukasz *1835 r. Skaratki  
181Pel Małgorzata *1878 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
182Pel Małgorzata *1902 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
183Pel Marianna z d. Wilk    
184Pel Marianna z d. Knera * Sapy  
185Pel Marianna z d. Kantorek *28-01-1827 r. Skaratki +1871 r.   
186Pel Marianna z d. Strugińska *1835 r. Reczyce   
187Pel Marianna *1865 r. Skaratki   
188Pel Michał  +26-09-1852 r. Skaratki  
189Pel Mikołaj *03-12-1826 r. Skaratki   
190Pel Szczepan *1895 r. Skaratki   
191Pel Tomasz *1900 r. Skaratki +1911 r. Domaniewice  
192Pel Wacław *1910 r. Skaratki   
193Pel Wojciech *~ 1762 r. +09-03-1833 r. Skaratki  
194Pełka Franciszek *18-06-1902 r. Maurzyce   
195Pełka Franciszka z d. Urbanek *01-04-1864 r. Maurzyce   
196Pełka Józef *20-03-1887 r. Maurzyce   
197Pełka Konstanty *14-05-1899 r. Maurzyce   
198Pełka Marianna *02-04-1886 r. Maurzyce   
199Pełka Marianna *12-02-1896 r. Maurzyce   
200Pełka Tomasz     
201Pełka Tomasz *23-01-1893 r. Maurzyce   
202Pełka Zofia *07-07-1907 r. Maurzyce   
203Piaskowska Anna *2015 r. Poznań    
204Piaskowska Faustyna *2009 r. +2009 r.   
205Piaskowska Franciszka z d. Redo    
206Piaskowska Łucja *2015 r. Poznań    
207Piaskowska Małgorzata z d. Świątek *1972 r. Skwierzyna    
208Piaskowska Maria *2007 r. +2007 r.   
209Piaskowski Jan    
210Piaskowski Waldemar *1960 r.    
211Piasta Augustyn *27-08-1870 r. Mystkowice   
212Piasta Małgorzata z d. Marszałek *06-03-1878 r. Mystkowice   
213Piasta Rozalia z d. Marszałek *10-07-1889 r. Mystkowice   
214Piątkowska z d. Kołodziejczyk     
215Piątkowska      
216Piątkowska Bronisława    
217Piątkowska Helena *1900 r. Ząbki  
218Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska *~ 1834 r. +30-01-1908 r. Włoszczowa   
219Piątkowska Julia    
220Piątkowska Julianna *1902 r. Ząbki +1908 r. Ząbki  
221Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska *1869 r. +06-05-1957 r.   
222Piątkowska Krystyna    
223Piątkowska Leokadia z d. Warszawska *13-11-1904 r. +24-02-1994 r.   
224Piątkowska Marianna z d. Ostrowska *1860 r. Kuzmy  
225Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska *27-09-1917 r. Sosnowiec +06-03-1959 r. Częstochowa   
226Piątkowski     
227Piątkowski      
228Piątkowski Aleksander    
229Piątkowski Antoni   
230Piątkowski Jan *1858 r. +02-08-1931 r. /Sosnowiec/   
231Piątkowski Jan *03-12-1896 r. Stopnica +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/   
232Piątkowski Michał *1893 r. Stopnica +1894 r. Stopnica   
233Piątkowski Stanisław  +1892 r. Stopnica   
234Piątkowski Wit *10-08-1908 r. +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
235Piekarska Ewa z d. Michalak * Warszawa    
236Piekarska Gabrysia *2008 r.    
237Piekarska Wiktoria *2004 r.    
238Piekarski      
239Pientera Konstancja *~ 1767 r. +16-09-1839 r. Czołczyn   
240Pientera Ludwik  +31-10-1848 r. Czołczyn   
241Pientera Rozalia z d. Waloszczyk  +03-11-1848 r. Czołczyn   
242Pientera Wojciech    
243Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny +1918 r.   
244Pieńkowski     
245Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz *1956 r. Łódź    
246Pierzgalski Zygmunt *1952 r. +25-07-1996 r. /Łódź/  
247Pietrucha      
248Pietrucha      
249Pietrucha z d. Szkup     
250Pietrucha      
251Pietrucha      
252Pietrzak      
253Pietrzak      
254Pietrzak     
255Pietrzak      
256Pietrzak      
257Pietrzak Alina     
258Pietrzak Andrzej    
259Pietrzak Franciszka *1900 r. Rogóźno   
260Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec     
261Pietrzak Jan *1908 r. Rogóźno   
262Pietrzak Jerzy    
263Pietrzak Józef *1911 r.   
264Pietrzak Karolina *2004 r.    
265Pietrzak Maciej *2007 r.    
266Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek *1879 r. Rogóźno   
267Pietrzak Maria z d. Krakowiak    
268Pietrzak Paweł     
269Pietrzak Piotr     
270Pietrzak Piotr *1903 r. Rogóźno   
271Pietrzak Stanisława *1906 r. Rogóźno +1908 r. Rogóźno   
272Pietrzak Stefania *1914 r. Rogóźno   
273Pietrzak Tomasz *12-12-1878 r. Gaj   
274Pintera Aniela z d. Stępień *06-01-1909 r. Dąbrówka  +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/   
275Pintera Bartłomiej *26-07-1838 r. Czołczyn   
276Pintera Bolesław *10-10-1917 r. Łódź +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/   
277Pintera Franciszka z d. Bergiel *23-12-1892 r. Dąbrówka +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/   
278Pintera Józefa z d. Omiecińska *01-04-1851 r. Szydłów   
279Pintera Władysław *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
280Pińkowska Zofia z d. Jabłońska *1907 r. Boczki Dolne   
281Pińkowski Józef    
282Piotrowska Marianna z d. Stefańska *~ 1917 r. +1945 r. Jacochów   
283Piotrowski     
284Pióro      
285Pióro      
286Pióro  *2013 r.    
287Pióro Katarzyna z d. Pietrzak *1975 r. Pruszków    
288Pióro Tomasz *1975 r. Warszawa    
289Plewka Amelia *2008 r.    
290Plewka Beata z d. Kantorek *1982 r.    
291Plewka Ignacy *1914 r.  
292Plewka Jakub *2006 r.    
293Plewka Jan *1900 r. Domaniewice  
294Plewka Józef *1903 r. Domaniewice  
295Plewka Józefa z d. Ostrowska   
296Plewka Józefa *1912 r. Domaniewice  
297Plewka Małgorzata *1906 r. Domaniewice  
298Plewka Marcin    
299Plewka Marcin   
300Plewka Marianna z d. Kierus   
301Plewka Marianna *1899 r. Domaniewice  
302Plewka Marianna z d. Kostrzewa *1902 r.   
303Plewka Mikołaj *2012 r.    
304Plewka Tomasz *1979 r.    
305Plewka Władysław *1909 r. Domaniewice  
306Płacheta Antoni *1821 r. +1883 r.   
307Płacheta Bartłomiej * Dąbkowice +1845 r. Dąbkowice   
308Płacheta Dorota z d. Tomasik    
309Płacheta Ewa z d. Dąbrowska *1825 r. +1886 r.   
310Płacheta Ewa *1849 r.   
311Płacheta Katarzyna z d. Gajda *1802 r. +1848 r.   
312Płacheta Magdalena *1819 r.   
313Płacheta Piotr *29-01-1836 r. Dąbkowice   
314Płacheta Stanisław *~ 1847 r. +27-11-1848 r. Dąbkowice   
315Płacheta Tomasz *1824 r.   
316Płacheta Wojciech    
317Płatek      
318Płatek      
319Płatek Aleksandra     
320Płatek Tadeusz *07-01-1923 r.   
321Płatek Zofia z d. Sut *13-05-1924 r. Rogóźno + Łódź   
322Pławska Barbara z d. Kantorek *1962 r. Kargowa    
323Pławska Olga *1989 r. Sulechów    
324Pławski Józef *1961 r. Kargowa    
325Płoska Aleksandra *2004 r. Olsztyn    
326Płoska Marta z d. Ruta *1979 r.    
327Płoski Adam *2006 r.    
328Płoski Piotr *1978 r.    
329Płuciennik Antoni *1851 r. Strzebieszew   
330Płuciennik Franciszka z d. Pająk *1853 r. Strzebieszew   
331Płuciennik Józefa *1881 r. Strzebieszew +1894 r.   
332Podczarska      
333Podczarska  *2015 r.    
334Podczarska Katarzyna z d. Badoń *1967 r.    
335Podczarska Patrycja z d. Frysztak     
336Podczarski      
337Podczarski Paweł *2013 r.    
338Podczarski Piotr *1989 r.    
339Podczarski Rafał *1990 r.    
340Podgórska Anna z d. Knera *1825 r. Strzebieszew +1880 r. Skaratki   
341Podgórski Antoni    
342Podlecka      
343Podlecka Anna z d. Nitowska *1977 r.    
344Podlecki      
345Podlecki      
346Podrażka Józef    
347Podrażka Waleria z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
348Podsędek Antoni    
349Podsędek Eugenia *1914 r. Wygoda   
350Podsędek Franciszek  +1915 r. Wygoda   
351Podsędek Zygmunt *1912 r. Wygoda   
352Pokorska z d. Sianoszek     
353Pokorski      
354Polit Agata *1883 r. Strzebieszew   
355Polit Andrzej *1906 r. Strzebieszew +24-02-1969 r. Strzebieszew   
356Polit Anna z d. Gorąca    
357Polit Antoni *1900 r. Gozdów   
358Polit Jan *1880 r. Strzebieszew   
359Polit Józef *1878 r. Strzebieszew   
360Polit Józef *1907 r. Gozdów   
361Polit Józef *1909 r. Gozdów   
362Polit Józefa z d. Adamczyk    
363Polit Marcjanna *1890 r. Strzebieszew   
364Polit Marianna z d. Adamczyk    
365Polit Marianna z d. Pająk *1856 r. Strzebieszew +1905 r. Osse   
366Polit Marianna z d. Kucińska *1872 r.   
367Polit Marianna *1905 r. Gozdów   
368Polit Marianna *1906 r. Gozdów   
369Polit Stanisław *1877 r. Strzebieszew   
370Polit Stanisław *1888 r. Strzebieszew +1888 r. Strzebieszew   
371Polit Stanisław *1897 r. Pludwiny   
372Polit Stanisław *1904 r. Gozdów +1904 r. Gozdów   
373Polit Stanisława *1902 r. Gozdów   
374Polit Teodor *1885 r. Strzebieszew   
375Polit Wojciech *1844 r. Strzebieszew   
376Popek Beata z d. Mówińska *1977 r. Gdynia    
377Popek Patryk *2003 r.    
378Popek Piotr     
379Prokop     
380Prokop Sławomir     
381Prokop Władysław     
382Prokop Zenona z d. Anzorge *1940 r. +08-05-2017 r. /Rędziny/   
383Przybysz  *19-10-1907 r. +19-10-1907 r. Jackowice   
384Przybysz Aleksander    
385Przybysz Dariusz     
386Przybysz Franciszka z d. Tomala *08-03-1879 r. Zduny   
387Przybysz Magdalena Krystyna z d. Kowalczyk *1989 r. Garwolin    
388Przybysz Małgorzata *12-10-1908 r. Jackowice   
389Przyczka Marianna z d. Kucińska *1891 r. Skaratki   
390Przyczka Walenty    
391Pudłowska Helena z d. Warda *1907 r. Rogóźno +01-06-1990 r. Rogóźno   
392Pudłowski     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl