This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [O] Indeks alfabetyczny [O]72

1Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz *1983 r.    
2Ochocka Marta *2009 r.    
3Ochocki Krzysztof *2011 r.    
4Ochocki Michał *1977 r.    
5Ociela  *1904 r. Grudze +1904 r. Grudze   
6Ociela Adam *1896 r. Grudze   
7Ociela Anna *1892 r. +1929 r. Łowicz   
8Ociela Franciszek *1907 r. Grudze   
9Ociela Franciszka *1898 r. Grudze   
10Ociela Jan  +1894 r. Grudze   
11Ociela Józefa *1902 r. Grudze   
12Ociela Marianna z d. Kosiorek *1866 r. Rogóźno +1929 r. Łowicz   
13Ociela Walenty *12-02-1866 r. Rogóźno   
14Ociela Weronika *1895 r. Grudze   
15Ogniewska Anna z d. Sianoszek *1926 r. Wygoda +1996 r.   
16Ogniewska Krystyna *1948 r. +1949 r.   
17Ogniewski Jan *1922 r. +1986 r.   
18Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska *1983 r. Mirosławiec    
19Olaszczyk Karol *2011 r.    
20Olaszczyk Marcin     
21Olaszczyk Wiktoria     
22Olczak Barbara Ewa z d. Fladzińska *12-11-1959 r. Łódź +03-02-2012 r. Łódź /Łódź/  
23Olczak Stanisław *1957 r. +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/  
24Olczyk Józef  +˂ 1852 r.   
25Olczyk Marianna z d. Cybularz    
26Olszewska Janina z d. Ekiert  +˃ 1982 r.  
27Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda *26-02-1926 r. Augustów +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/   
28Olszewski Aleksy  +˂ 1982 r.  
29Olszewski Tadeusz *24-05-1928 r. Warszawa +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/   
30Omiecińska Zuzanna z d. Walczak    
31Omieciński Józef *~ 1796 r. +14-04-1861 r.   
32Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska *1954 r. Kutno    
33Oraczyńska Franciszka z d. Warda *1873 r.   
34Oraczyńska Leokadia z d. Ruta *1951 r. +11-01-1991 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
35Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek *1866 r. Lisiewice +19-06-1931 r.   
36Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna *1888 r. Skaratki   
37Oraczyński Antoni    
38Oraczyński Czesław *29-06-1949 r. +05-03-1990 r. Strzebieszew   
39Oraczyński Feliks * Lisiewice   
40Oraczyński Wojciech *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
41Orlik Adam     
42Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik     
43Orzepińska z d. Kosmowska     
44Orzepiński      
45Orzepiński      
46Orzepiński      
47Orzepiński Władysław    
48Osikowicz      
49Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak     
50Ostrowska z d. Ruta     
51Ostrowski      
52Ostrowski      
53Ostrowski Jan *1858 r. Kuzmy +09-05-1877 r. Kuzmy  
54Ostrowski Józef *1864 r. Kuzmy  
55Ostrowski Mateusz *1862 r. Kuzmy  
56Osuwniak Jan    
57Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
58Osypiuk Czesław *1949 r. Czeputka    
59Osypiuk Dawid Marcin *1978 r. Ruda Śląska    
60Osypiuk Maria z d. Kantorek *1957 r. Kargowa    
61Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok *1981 r. Ruda Śląska    
62Osypiuk Piotr *2012 r. Ruda Śląska    
63Oświecińska Katarzyna z d. Szkup    
64Oświeciński Antoni    
65Owczarczyk Maria z d. Fladzińska *06-04-1939 r. Łódź +18-01-1989 r. /Łódź/  
66Owczarczyk Waldemar *1937 r. +16-12-1988 r. /Łódź/  
67Owczarek Bożena z d. Ufa *13-11-1958 r. +2000 r.   
68Owczarek Piotr     
69Owsiany Grażyna     
70Owsiany Grzegorz    
71Owsiany Julia *2011 r.   
72Owsiany Katarzyna *1982 r.   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl