Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]2893    >> Strona 2

1 Franciszek    
2 Kazimierz    
3 Wojciech     
4.      
5..      
6...      
7...      
8...      
9...      
10...      
11...      
12...      
13...      
14...      
15...  *2015 r.    
16... Jacek     
17... Marian     
18... Przemysław     
19... Sebastian *2001 r.    
20... Zbigniew     
21.....      
22.....      
23..... Patryk *2001 r.    
24..... Roman     
25?      
26Adach Jan *1865 r. Skaratki   
27Adach Józef *1885 r. Skaratki   
28Adach Józef *1889 r.   
29Adach Józef *1897 r. Skaratki   
30Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
31Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
32Adamczyk      
33Adamkowski      
34Adamkowski      
35Adamkowski Jan    
36Alancewicz      
37Ambroziński Izydor *~ 1787 r. +31-01-1850 r. Stefanów   
38Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
39Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
40Ambrożek Franciszek    
41Andrzejczak Paweł *1837 r.  
42Andrzejczak Walenty    
43Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
44Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
45Antosik      
46Anyżka Franciszek    
47Anzorge Adam *1975 r.    
48Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
49Anzorge Andrzej *1973 r.    
50Anzorge Antoni *1947 r.    
51Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
52Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
53Arcab      
54Aronsson Fredrik     
55Aulich Robert Leszek *1974 r. Gdańsk    
56Aulich Waldemar *1950 r.    
57Badoń Antoni     
58Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
59Badoń Michał    
60Badoń Wojciech     
61Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
62Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
63Bakalarz Jan    
64Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
65Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
66Bakalarz Krzysztof    
67Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
68Balik Franciszek    
69Baran Jan    
70Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
71Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
72Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
73Barański Mirosław *1958 r.    
74Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
75Bartczak Krzysztof     
76Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
77Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
78Bednarek Artur     
79Beil      
80Beil Eryk     
81Beil Łukasz     
82Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
83Bejda Tomasz    
84Beliczyński      
85Bergiel Józef *~ 1843 r.   
86Białas      
87Białas Paweł    
88Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
89Białecki Marian    
90Białek     
91Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
92Białek Franciszek    
93Białek Wawrzyniec    
94Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
95Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
96Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
97Bińczak      
98Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
99Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
100Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
101Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
102Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
103Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
104Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
105Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
106Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
107Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
108Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
109Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
110Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
111Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
112Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
113Bińczak Piotr *1975 r.    
114Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
115Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
116Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
117Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
118Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
119Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
120Błaszczyk     
121Błaszczyk Kazimierz    
122Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
123Błaszczyk Paweł    
124Błażejewski      
125Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
126Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
127Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
128Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
129Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
130Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
131Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
132Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
133Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
134Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
135Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
136Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
137Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
138Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
139Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
140Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
141Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
142Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
143Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
144Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
145Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
146Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
147Błażejewski Jan *1905 r.  
148Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
149Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
150Błażejewski Józef   
151Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
152Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice   
153Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
154Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
155Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
156Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
157Błażejewski Ludwik    
158Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice  
159Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
160Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
161Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
162Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
163Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
164Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
165Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
166Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
167Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
168Błażejewski Teofil *1890 r.   
169Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
170Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
171Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
172Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
173Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
174Błażejewski Wincenty *~ 1801 r. +18-09-1852 r. Bocheń   
175Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
176Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
177Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
178Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
179Bober Łukasz     
180Bogusz Andrzej    
181Bogusz Mateusz    
182Bogusz Piotr    
183Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
184Borowiak      
185Borowiak      
186Borowiak      
187Borowiak      
188Borowiak      
189Borowiak      
190Borowiak Michał Jakub     
191Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
192Boruszewski Jan    
193Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
194Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
195Brown Matt *1984 r. Washington DC    
196Brown Richard *1946 r. Ventura County    
197Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
198Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
199Bródka Józef    
200Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
201Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
202Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
203Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
204Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
205Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
206Brzozowski Michał    
207Brzózka Tomasz    
208Budziałek    
209Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
210Burkowski      
211Burkowski      
212Bury Witold     
213Burzyński     
214Burzyński Jan * Skaratki   
215Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
216Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
217Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
218Burzyński Wojciech    
219Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
220Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    
221Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
222Chlebny      
223Chlebny      
224Chlebny Józef    
225Chmielewski Andrzej *1988 r.    
226Cholewiński Leon *1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
227Choroszewski      
228Choroszewski      
229Chrul Jakub *2015 r.    
230Chrul Krzysztof     
231Chyliński Piotr *1990 r.    
232Cierplikowski Antoni     
233Ciesielski     
234Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
235Cieślak Jakub    
236Cieślak Jan *1884 r.   
237Cieślak Jan *05-03-1913 r. Jackowice   
238Cieślak Józef    
239Cieślak Piotr    
240Cieślak Piotr *1877 r.   
241Cieślak Stanisław    
242Cieślak Stanisław    
243Cieślik Jan    
244Ciężki Jan    
245Cłapiński Adam *1993 r.    
246Cłapiński Aleksander     
247Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
248Cłapiński Grzegorz *1989 r.    
249Cłapiński Henryk *13-08-1929 r. +01-07-1987 r. Szczecin   
250Cłapiński Jarosław     
251Cłapiński Józef *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
252Cłapiński Maciej     
253Cłapiński Mariusz *1989 r.    
254Cłapiński Michał     
255Cłapiński Szymon     
256Cłapiński Wiesław *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
257Cłapiński Wiesław *1961 r.    
258Cłapiński Zbigniew *29-01-1960 r. +01-02-1999 r. Szczecin   
259Cłapiński Zbigniew *1963 r.    
260Colith Stanisław     
261Collings Hagen     
262Collings Peter     
263Czapp Anthony *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
264Czapp Henry Joseph *2014 r.    
265Czapp Michael John *1981 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
266Czapp Peter James *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
267Czapp Simon Jonathan *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
268Czarnecki Jan *16-06-1848 r. Skaratki   
269Czarnecki Krystian     
270Czarnecki Oskar     
271Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
272Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
273Czechowski Walenty    
274Czekaj Eugeniusz    
275Czerwonka Marian *12-02-1950 r. +07-09-1992 r. Szczecin   
276Czuba Franciszek *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
277Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
278Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
279Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
280Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
281Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
282Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
283Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
284Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
285Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
286Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
287Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
288Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
289Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
290Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
291Czubak Andrzej Paweł *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
292Czubak Jan *1818 r. +10-05-1852 r. Ponętów Górny   
293Czubak Jan *~ 1851 r.   
294Czubak Mateusz    
295Czubak Piotr *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
296Czubak Władysław *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
297Czubasiewicz      
298Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
299Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
300Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
301Czubatka Kazimierz    
302Czubatka Piotr    
303Czubatka Stanisław *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
304Dałek Lucjan    
305Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
306Dałek Wojciech    
307Dąbrowski Michał *1987 r.    
308Dąbrowski Wojciech *2017 r.    
309Dejak     
310Dejak      
311Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
312Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
313Deka Stanisław *26-04-1834 r. Bocheń   
314Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
315Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
316Desrosiers Allen     
317Desrosiers Keith Allen *1976 r.    
318Dębiński Jerzy Edward *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
319Dobijański Jan *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
320Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
321Domański      
322Domański Ignacy    
323Domański Józef *1913 r. Krępa   
324Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
325Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
326Dombrowski Tomasz    
327Domińczak      
328Domińczak Andrzej    
329Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
330Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
331Doroba Franciszek    
332Doroba Izydor   
333Dratwa Kazimierz *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
334Drążkowski Marek     
335Drozd Mateusz   
336Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
337Drużka     
338Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
339Drużka Jan    
340Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
341Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
342Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
343Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
344Drużka Kacper    
345Drużka Kacper    
346Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
347Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
348Duda Franciszek *1912 r. Dąbkowice   
349Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
350Duda Roman    
351Dudek Mieczysław    
352Dudek Paweł *1887 r.   
353Dudek Władysław    
354Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
355Dul      
356Durka Stefan     
357Dworzański Jan    
358Dworzański Jędrzej *01-12-1839 r. Jackowice   
359Dworzański Władysław *23-06-1844 r. Jackowice   
360Działak Franciszek *~ 1871 r.   
361Dziedziela      
362Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
363Dziedziela Józef    
364Dziedziela Stanisław *1910 r.   
365Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
366Dziuda Franciszek    
367Dziuda Jan    
368Felczyński Antoni    
369Felczyński Gabriel *2017 r.    
370Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
371Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
372Felczyński Rafał *1987 r.    
373Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
374Feręc Jan    
375Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
376Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
377Fiałek Michał   
378Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
379Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
380Figura     
381Fijalkowski Kazimierz    
382Fijałkowski      
383Fijałkowski Franciszek *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
384Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
385Fijałkowski Krzysztof Sylwester *1968 r. Głowno    
386Filar Józef    
387Filipiak      
388Fladziński Bolesław *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
389Fladziński Józef *16-03-1907 r. Orątki +01-08-1980 r. /Łódź/  
390Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
391Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
392Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
393Fladziński Zygmunt *20-01-1935 r. Buszków +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/   
394Flis      
395Flis Henryk    
396Flis Marceli *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
397Flis Stanisław    
398Florczak      
399Florczak      
400Florczak Łukasz     
401Florczak Stanisław     
402Foks Józef *1910 r.   
403Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
404Foks Stanisław *1913 r. Grudze   
405Frączak Ludwik    
406Fryza     
407Fujak Przemysław *1980 r.    
408Fuks      
409Fuks Grzegorz *1978 r. +1979 r.   
410Funk      
411Gaczyński      
412Gaczyński Tomasz     
413Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
414Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
415Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
416Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
417Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
418Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
419Gajda Antoni    
420Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
421Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
422Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
423Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
424Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
425Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
426Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
427Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
428Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
429Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
430Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
431Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
432Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
433Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
434Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
435Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
436Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
437Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
438Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
439Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
440Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
441Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
442Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
443Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
444Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
445Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
446Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
447Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
448Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
449Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
450Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
451Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
452Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
453Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
454Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
455Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
456Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
457Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
458Gajda Paweł *~ 1778 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
459Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
460Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
461Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
462Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
463Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
464Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
465Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
466Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
467Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
468Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
469Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
470Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
471Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
472Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
473Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
474Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
475Galon Franciszek    
476Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
477Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
478Gałaj Bartłomiej    
479Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
480Gałaj Ignacy    
481Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
482Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
483Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
484Gałaj Roch    
485Gałaj Stanisław    
486Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
487Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
488Gałkowski Michał    
489Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
490Gapiński Igor *2016 r.    
491Gapiński Wojciech *1988 r.    
492Gasik      
493Gasik      
494Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
495Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
496Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
497Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
498Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
499Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
500Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
501Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
502Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
503Gasik Stanisław *1952 r.    
504Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
505Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
506Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
507Gasik Wincenty    
508Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
509Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
510Gasik Zdzisław *1947 r.    
511Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
512Gidaszewski Hubert *2008 r.    
513Gidaszewski Jakub *1980 r.    
514Gładys Hipolit    
515Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
516Głuszczyk Andrzej   
517Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
518Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
519Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
520Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
521Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
522Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
523Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
524Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
525Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
526Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
527Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
528Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
529Gnatowski Mateusz    
530Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
531Gnatowski Stanisław    
532Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
533Golis Antoni *13-01-1900 r.   
534Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
535Golis Józef  +˂ 1820 r.   
536Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
537Gołębiewski      
538Gołębiewski      
539Gołębiewski      
540Gołębiewski      
541Gołębiewski      
542Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
543Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
544Gołębiewski Franciszek    
545Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
546Gołębiewski Jan    
547Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
548Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
549Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
550Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
551Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
552Gołębiewski Józef     
553Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
554Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
555Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
556Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
557Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
558Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
559Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
560Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
561Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
562Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
563Gołębiewski Stanisław    
564Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
565Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
566Gołębiewski Władysław    
567Gołębiewski Wojciech   
568Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
569Gołębiowski      
570Gołębiowski      
571Gołębiowski      
572Gołębiowski      
573Gołębiowski      
574Gołębiowski      
575Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
576Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
577Gorczyca      
578Gorczyca      
579Gorczyca      
580Gorczyca      
581Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
582Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
583Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
584Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
585Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
586Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
587Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
588Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
589Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
590Góra Jan *13-10-1904 r.  
591Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
592Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
593Góra Mateusz   
594Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
595Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
596Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
597Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
598Górczyński Franciszek    
599Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
600Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
601Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
602Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
603Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
604Górczyński Szczepan    
605Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
606Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
607Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
608Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
609Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
610Górny  *2014 r.    
611Górny  *2016 r.    
612Górny Michał     
613Górski Artur *1988 r.    
614Górski Fabian *2012 r.    
615Grabczyk Kazimierz    
616Grabowicz      
617Grabowicz      
618Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
619Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
620Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
621Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
622Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
623Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
624Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
625Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
626Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
627Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
628Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
629Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
630Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
631Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
632Grabowicz Piotr *~ 1781 r. +08-10-1836 r. Domaniewice   
633Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
634Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
635Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
636Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
637Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
638Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
639Grabowski Józef    
640Gralak Andrzej *1868 r.   
641Gralak Antoni *1857 r.   
642Gralak Józef *1824 r.   
643Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
644Gralak Wojciech *1864 r.   
645Graszka Andrzej    
646Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
647Graszka Antoni  +1910 r.   
648Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
649Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
650Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
651Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
652Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
653Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
654Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
655Graszka Stanisław    
656Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
657Gratkowski Ignacy    
658Gromek Jan    
659Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
660Gruszka Kajetan  +1914 r.   
661Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
662Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
663Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
664Grygielski Maciej *1826 r.   
665Grygielski Michał *1861 r.   
666Grzanka     
667Grzelak Józef    
668Grzelak Józef *1882 r.   
669Grzelak Stanisław *1884 r.   
670Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
671Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
672Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
673Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
674Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
675Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
676Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
677Gusta Maciej    
678Gusta Piotr    
679Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
680Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
681Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
682Gwóźdź Michał *1982 r.    
683Handte      
684Hańcyk Bogdan     
685Hańcyk Marek     
686Hekner Józef *08-07-1885 r.   
687Hekner Leon *22-12-1889 r.   
688Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
689Hekner Stanisław *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
690Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
691Hekner Władysław    
692Hermanowicz Czesław     
693Hermanowicz Michał *1992 r.    
694Hołaj      
695Hoły      
696Hoły Mateusz *1990 r.    
697Homel Bartosz *~ 2001 r.    
698Homel Robert     
699Hordyniec Andrzej     
700Hordyniec Bogdan     
701Hordyniec Bolesław     
702Hordyniec Wacław *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
703Jabłoński     
704Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
705Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
706Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
707Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
708Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
709Jabłoński Henryk     
710Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
711Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
712Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
713Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
714Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
715Jabłoński Jan    
716Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
717Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
718Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce   
719Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
720Jabłoński Józef    
721Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
722Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
723Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
724Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
725Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
726Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
727Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
728Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
729Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
730Jabłoński Stanisław    
731Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
732Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
733Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
734Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
735Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
736Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
737Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
738Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
739Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
740Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
741Jabłoński Władysław    
742Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
743Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
744Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
745Jachimek      
746Jachimek Michał     
747Jachniewicz Franciszek    
748Jadach Franciszek    
749Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
750Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
751Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
752Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
753Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
754Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
755Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
756Jakubowski Jarosław *1993 r.    
757Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
758Jakubowski Kacper    
759Jakubowski Krzystof     
760Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
761Jamróz Jan    
762Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
763Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
764Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
765Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
766Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
767Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
768Janeczek      
769Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
770Janicki Walenty * Dąbkowice   
771Janowski Dariusz     
772Janowski Karol *2010 r. Bytom    
773Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
774Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
775Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
776Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
777Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
778Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
779Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
780Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
781Jaros Józef   
782Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
783Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
784Jaros Wojciech    
785Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
786Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
787Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
788Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
789Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
790Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
791Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
792Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
793Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
794Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
795Jaśniewski Michał    
796Jączkowski Jakub *2015 r.    
797Jączkowski Sebastian *1987 r.    
798Jedynak Adam    
799Jezierski      
800Jędrusik Adam    
801Jodczyk      
802Jodczyk Marcin     
803Jurga     
804Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
805Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
806Jurkowski      
807Jurkowski      
808Kabziński      
809Kabziński      
810Kaczmarczyk      
811Kaczmarczyk Sylwester     
812Kaczmarczyk Zbigniew     
813Kahn Daniel     
814Kajak      
815Kałuża Jan *1902 r.   
816Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
817Kałuża Piotr *1901 r.   
818Kałuża Stanisław    
819Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
820Kamelak Antoni *2016 r. Sochaczew    
821Kamelak Daniel *1984 r. Sochaczew    
822Kamiński     
823Kamiński      
824Kamiński Andrzej *05-11-1839 r. Wrzeczko   
825Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
826Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
827Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
828Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
829Kamiński Feliks *1914 r. Wrzeczko   
830Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
831Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
832Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
833Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
834Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
835Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
836Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
837Kamiński Jan *1912 r. Wrzeczko   
838Kamiński Józef *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
839Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
840Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
841Kamiński Józef *~ 1875 r.  
842Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
843Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
844Kamiński Konstanty *1910 r. Wrzeczko   
845Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
846Kamiński Mateusz *18-09-1848 r. Zduny   
847Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
848Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
849Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
850Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
851Kamiński Stanisław *1912 r. Wrzeczko  
852Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
853Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
854Kamiński Szczepan    
855Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
856Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
857Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
858Kantorek      
859Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
860Kantorek Adam *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
861Kantorek Aleksander Robert *2012 r. Łódź    
862Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
863Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
864Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
865Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
866Kantorek Andrzej *1898 r.   
867Kantorek Andrzej *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
868Kantorek Antoni *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
869Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
870Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
871Kantorek Antoni Marek *2012 r.    
872Kantorek Arkadiusz Wojciech *1984 r.    
873Kantorek Bartłomiej *1796 r. Skaratki   
874Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
875Kantorek Bolesław *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
876Kantorek Cezary *2011 r. Sulechów    
877Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
878Kantorek Czesław *23-05-1912 r. Skaratki +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
879Kantorek F.    
880Kantorek Fabian *2009 r.    
881Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
882Kantorek Franciszek   
883Kantorek Franciszek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
884Kantorek Franciszek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
885Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
886Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
887Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
888Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
889Kantorek Franciszek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
890Kantorek Franciszek *1950 r. +1969 r.   
891Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
892Kantorek Jacek     
893Kantorek Jakub *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
894Kantorek Jan     
895Kantorek Jan *1790 r.   
896Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
897Kantorek Jan *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
898Kantorek Jan *16-05-1842 r. Skaratki   
899Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
900Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
901Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
902Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
903Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
904Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
905Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
906Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
907Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
908Kantorek Jan *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
909Kantorek Jan *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
910Kantorek Jan *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
911Kantorek Jan *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
912Kantorek Jan *1951 r. Kargowa    
913Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
914Kantorek Józef *1786 r. Skaratki +30-05-1847 r. Skaratki   
915Kantorek Józef *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
916Kantorek Józef *1804 r. Skaratki +1804 r. Skaratki   
917Kantorek Józef *23-03-1811 r. Skaratki +16-04-1812 r. Skaratki   
918Kantorek Józef *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
919Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
920Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
921Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
922Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
923Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
924Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
925Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
926Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
927Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
928Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
929Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
930Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
931Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
932Kantorek Józef *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
933Kantorek Józef *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
934Kantorek Józef *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
935Kantorek Józef *1954 r. Kargowa    
936Kantorek Kacper *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
937Kantorek Karol *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
938Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
939Kantorek Kazimierz *1958 r. Głowno    
940Kantorek Kazimierz Marek *1952 r. Łódź    
941Kantorek Konstanty    
942Kantorek Konstanty *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
943Kantorek Krzysztof *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
944Kantorek Krzysztof *1990 r.    
945Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
946Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
947Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
948Kantorek Łukasz *1796 r. Skaratki   
949Kantorek Maciej *1808 r. Skaratki +1808 r. Skaratki   
950Kantorek Maksymilian *2010 r.    
951Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk *1930 r.    
952Kantorek Marcin *1758 r.  
953Kantorek Marcin *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
954Kantorek Marcin *1989 r.    
955Kantorek Marcin Sebastian *1987 r. Łódź    
956Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
957Kantorek Marian Zenon *31-01-1951 r. Łódź +05-05-1951 r. Ziewaniczki /Głowno/   
958Kantorek Michał *23-09-1834 r. Skaratki +12-03-1835 r. Skaratki   
959Kantorek Michał *1983 r.    
960Kantorek Mikołaj *06-12-1819 r. Skaratki +17-05-1821 r. Skaratki   
961Kantorek Mikołaj *03-12-1824 r. Skaratki +29-10-1833 r. Skaratki   
962Kantorek Paweł *1794 r. Skaratki +11-02-1848 r. Skaratki   
963Kantorek Paweł *10-01-1816 r. Skaratki +30-01-1818 r. Skaratki   
964Kantorek Paweł *23-01-1819 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
965Kantorek Paweł *25-06-1848 r. Skaratki +18-09-1852 r. Skaratki   
966Kantorek Piotr *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
967Kantorek Piotr *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
968Kantorek Piotr *27-06-1898 r. Bocheń   
969Kantorek Piotr *04-04-1928 r. Mystkowice Małe +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/   
970Kantorek Piotr *1937 r. +1977 r.   
971Kantorek Robert Kazimierz *1983 r. Łódź    
972Kantorek Sebastian *1979 r. Zielona Góra    
973Kantorek Stanisław  +1794 r.   
974Kantorek Stanisław     
975Kantorek Stanisław *14-11-1814 r. Skaratki   
976Kantorek Stanisław *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
977Kantorek Stanisław *1874 r. Skaratki   
978Kantorek Stanisław *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
979Kantorek Stanisław *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
980Kantorek Stanisław *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
981Kantorek Stanisław *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
982Kantorek Stanisław Michał *2008 r.    
983Kantorek Stefan *1892 r. Skaratki   
984Kantorek Szymon *1790 r. Skaratki   
985Kantorek Szymon *2013 r.    
986Kantorek Tadeusz *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
987Kantorek Tomasz *1891 r. Skaratki   
988Kantorek Tomasz *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
989Kantorek Wacław *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
990Kantorek Wacław *20-01-1911 r. Skaratki   
991Kantorek Walenty *1799 r. Skaratki   
992Kantorek Walenty *10-02-1817 r. Skaratki   
993Kantorek Walenty *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
994Kantorek Walenty *13-02-1870 r. Skaratki   
995Kantorek Wawrzyniec *02-08-1838 r. Skaratki   
996Kantorek Wawrzyniec *01-02-1861 r. Skaratki   
997Kantorek Wawrzyniec *1878 r. Skaratki   
998Kantorek Wincenty Hipolit *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
999Kantorek Władysław *1903 r.   
1000Kantorek Władysław *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
1001Kantorek Władysław *1908 r.   
1002Kantorek Wojciech     
1003Kantorek Wojciech *1756 r. Skaratki +07-11-1828 r. Skaratki   
1004Kantorek Wojciech *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
1005Kantorek Wojciech *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
1006Kantorek Wojciech Czesław *15-04-1956 r. Łódź +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/   
1007Kapusta Franciszek    
1008Karasek      
1009Karasek      
1010Karasek Antoni *1861 r. Reczyce   
1011Karasek Franciszek    
1012Karasek Franciszek *1855 r. Reczyce   
1013Karasek Ignacy *1874 r. Reczyce   
1014Karasek Izydor *1858 r. Reczyce   
1015Karasek Józef *1870 r. Reczyce   
1016Karasek Paweł *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
1017Karcz Adam *1887 r. Skaratki   
1018Karcz Franciszek *1896 r. Skaratki   
1019Karcz Józef *1883 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
1020Karcz Józef *1902 r. Skaratki   
1021Karcz Piotr    
1022Karcz Stanisław *1886 r.   
1023Karolkiewicz Jan *24-12-1885 r. Bedlno +13-11-1940 r. Buszków   
1024Karolkiewicz Mateusz *~ 1855 r.   
1025Karpiński      
1026Karpiński Franciszek *~ 1791 r. +28-10-1855 r. Suchedniów   
1027Karpiński Wojciech    
1028Karpiuk Aleksander  +1980 r.   
1029Karpiuk Anatol Marian *1957 r. Łódź    
1030Karpiuk Jan *1930 r. +24-05-1996 r. /Łódź/   
1031Karpiuk Konstanty *01-12-1931 r. Kapitańszczyzna   
1032Karpiuk Włodzimierz     
1033Kasmer David     
1034Kasmer John Stanley *27-12-1915 r. Chicopee +16-01-1977 r. Northampton   
1035Kasmer Roger *1946 r. Syracuse    
1036Kasprzak      
1037Kasprzak      
1038Kasprzak      
1039Kaszarek      
1040Kaszarek Adam Sławomir     
1041Kaszarek Jerzy *13-04-1926 r. +31-10-2012 r. /Szczecin/   
1042Kaszycki      
1043Kawicz Waldemar     
1044Kawka Józef   
1045Kazimierczak      
1046Kazimierski     
1047Kazimierski      
1048Kazimierski  *1864 r. +1864 r.   
1049Kazimierski Adam *12-12-1869 r.   
1050Kazimierski Aleksander *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
1051Kazimierski Andrzej *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
1052Kazimierski Andrzej *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
1053Kazimierski Antoni     
1054Kazimierski Antoni *1771 r. +23-08-1850 r.   
1055Kazimierski Antoni *04-01-1878 r. Mystkowice   
1056Kazimierski Antoni *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
1057Kazimierski Bartłomiej *19-08-1817 r.   
1058Kazimierski Feliks *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
1059Kazimierski Feliks *29-08-1872 r.   
1060Kazimierski Feliks *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
1061Kazimierski Feliks *18-11-1889 r.   
1062Kazimierski Feliks *12-05-1913 r. Lisiewice +1958 r.   
1063Kazimierski Franciszek *01-10-1808 r. +02-07-1838 r. /Chruślin/   
1064Kazimierski Franciszek *29-09-1815 r.   
1065Kazimierski Franciszek *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
1066Kazimierski Franciszek *24-03-1886 r.   
1067Kazimierski Franciszek *1899 r.   
1068Kazimierski Fryderyk *2013 r. Gdańsk    
1069Kazimierski Henryk     
1070Kazimierski Ignacy *25-11-1877 r. +08-01-1944 r.   
1071Kazimierski Jan    
1072Kazimierski Jan *18-08-1812 r. +10-02-1839 r.   
1073Kazimierski Jan *26-12-1837 r. +24-09-1851 r.   
1074Kazimierski Jan *19-12-1843 r. Guźnia +19-10-1905 r.   
1075Kazimierski Jan *24-10-1875 r. Guźnia +19-08-1964 r. /Zduny/   
1076Kazimierski Jan *24-12-1882 r. Bocheń +1882 r.   
1077Kazimierski Jan *08-02-1883 r. Prawda +31-01-1968 r. /Rędziny/   
1078Kazimierski Jan *04-05-1893 r. Bocheń   
1079Kazimierski Jan *15-09-1904 r. +18-08-2003 r. /Chruślin/   
1080Kazimierski Jerzy    
1081Kazimierski Jerzy *1949 r. Szumirad    
1082Kazimierski Józef    
1083Kazimierski Józef *23-10-1810 r. +03-03-1811 r.   
1084Kazimierski Józef *16-02-1835 r. Bocheń   
1085Kazimierski Józef *09-02-1856 r.   
1086Kazimierski Józef *1865 r. +1868 r.   
1087Kazimierski Józef Kalasty *05-07-1886 r. Guźnia +31-01-1887 r.   
1088Kazimierski Julian *1924 r. +1995 r.   
1089Kazimierski Kacper *28-02-1836 r.   
1090Kazimierski Karol *1767 r.   
1091Kazimierski Kazimierz     
1092Kazimierski Kazimierz *1793 r. +16-06-1817 r.   
1093Kazimierski Kazimierz *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
1094Kazimierski Kazimierz *03-03-1883 r.   
1095Kazimierski Kazimierz *03-03-1912 r. Wierznowice +30-05-1943 r. /Zduny/   
1096Kazimierski Leonard *1866 r. +03-03-1873 r.   
1097Kazimierski Ludwik *24-08-1836 r.   
1098Kazimierski Ludwik *02-06-1857 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
1099Kazimierski Łukasz Jerzy *1974 r. Płock    
1100Kazimierski Maciej *15-02-1825 r. +22-02-1825 r.   
1101Kazimierski Maciej *25-02-1864 r. +06-09-1865 r.   
1102Kazimierski Marcin    
1103Kazimierski Marcin *09-11-1847 r.   
1104Kazimierski Mateusz *15-09-1842 r. +16-01-1897 r.   
1105Kazimierski Mateusz *31-08-1860 r. Bocheń   
1106Kazimierski Mateusz *21-09-1871 r.   
1107Kazimierski Michał    
1108Kazimierski Michał *04-07-1840 r. Bocheń   
1109Kazimierski Michał *29-09-1873 r.   
1110Kazimierski Michał *27-09-1885 r. Bocheń +1887 r.   
1111Kazimierski Mikołaj *1788 r. +28-08-1867 r.   
1112Kazimierski Paweł *~ 1759 r. +02-10-1826 r. Guźnia   
1113Kazimierski Piotr *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
1114Kazimierski Piotr *19-02-1864 r. Bocheń   
1115Kazimierski Piotr *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
1116Kazimierski Robert     
1117Kazimierski Stanisław *04-05-1835 r. Bocheń   
1118Kazimierski Stanisław *06-10-1870 r.   
1119Kazimierski Stanisław *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
1120Kazimierski Stanisław *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
1121Kazimierski Stanisław *1919 r. Bocheń +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/   
1122Kazimierski Szczapan *1843 r. Guźnia +1887 r. Maków   
1123Kazimierski Szymon *21-10-1815 r. +02-12-1815 r.   
1124Kazimierski Szymon *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
1125Kazimierski Szymon *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
1126Kazimierski Szymon *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
1127Kazimierski Tadeusz *14-02-1917 r. Widzów +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/   
1128Kazimierski Tomasz *21-12-1846 r. +23-12-1846 r.   
1129Kazimierski Walenty *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
1130Kazimierski Walenty *1869 r.   
1131Kazimierski Wawrzyniec *1804 r. +06-01-1847 r.   
1132Kazimierski Wiesław *1949 r.    
1133Kazimierski Wojciech    
1134Kazimierski Wojciech *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
1135Kazimierski Wojciech *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
1136Kazimierski Wojciech *1843 r.   
1137Kazimierski Wojciech *21-04-1852 r. +03-05-1889 r. Warszawa   
1138Kazimierski Wojciech *22-05-1862 r. Bocheń   
1139Kazimierski Wojciech *23-10-1868 r.   
1140Kazimierski Wojciech *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
1141Kazimierski Wojciech *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
1142Kazimierski-Hausner Ryszard *1950 r. Drezno    
1143Kazmierczak Józef *~ 1782 r. +˂ 1839 r.   
1144Kazmierski Edward John *05-02-1925 r. Thompsonville +07-01-2015 r. Santa Maria   
1145Kazmierski Fred *1948 r.    
1146Kazmierski Paul *1991 r.    
1147Kazmierski Robert Allen     
1148Kazmierski Stanley *23-11-1919 r. +02-04-1995 r. Springfield   
1149Kazmierski Vance *14-11-1917 r. Chicopee +30-06-2003 r. Tucson   
1150Kazmierski Walter *1947 r.    
1151Kazyk Szczepan *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
1152Kazyk Walenty    
1153Kaźmierczak Mateusz    
1154Kaźmierski Jan    
1155Kaźmierski Jan *19-07-1903 r. +10-04-1978 r. /Chruślin/   
1156Kędziora Grzegorz *1872 r. Strzebieszew   
1157Kędziora Jan    
1158Kędziora Józef *1797 r. Domaniewice   
1159Kędziora Stanisław *1876 r. Strzebieszew   
1160Kędziora Stanisław *1908 r. Strzebieszew   
1161Kępiński Teodor *~ 1928 r. +13-06-2006 r. /Łódź/   
1162Khazaal Ahmad N. *1959 r. (Liban)    
1163Khazaal Nemer Łukasz *12-03-1982 r. Łódź +12-02-1995 r. Głowno /Głowno/   
1164Kiciński Dawid *1989 r.    
1165Kiciński Edward *10-11-1950 r. +10-12-1950 r. /Marcinkowice/   
1166Kiciński Edward *1956 r.    
1167Kiciński Jan *27-11-1899 r. Pścino +31-12-1983 r. Jadwiżyn  
1168Kiciński Jarosław *2003 r.    
1169Kiciński Jerzy *1960 r.    
1170Kiciński Mirosław *1966 r.    
1171Kiciński Patryk Piotr *1993 r. Wałcz    
1172Kiciński Ryszard *1961 r.    
1173Kiciński Stefan Czesław *25-01-1925 r. Kobułkowo +08-12-1991 r. /Marcinkowice/   
1174Kiciński Tadeusz *15-10-1962 r. +2017 r. /Marcinkowice/   
1175Kiczoł Stanisław    
1176Kiedos Maciej *1979 r.    
1177Kiedos Oliwier *2009 r.    
1178Kiedos Sz. *2017 r.    
1179Kielesiński      
1180Kielesiński      
1181Kierus Andrzej *1846 r. Domaniewice +1846 r. Domaniewice  
1182Kierus Franciszek *1865 r. Domaniewice  
1183Kierus Franciszek *1866 r. Domaniewice  
1184Kierus Grzegorz *1861 r. Domaniewice  
1185Kierus Ignacy *1844 r. Domaniewice  
1186Kierus Jan *1853 r. Domaniewice  
1187Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
1188Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
1189Kierus Józef *1870 r. Grudze  
1190Kierus Józef *1897 r. Domaniewice  
1191Kierus Kacper *1844 r. Domaniewice +1845 r. Domaniewice  
1192Kierus Ludwik *1850 r. Domaniewice  
1193Kierus Piotr  +1887 r.  
1194Kierus Roch  +1881 r. Domaniewice  
1195Kierus Szczepan  +1893 r. Domaniewice  
1196Kierus Szczepan  +08-09-1845 r. Domaniewice  
1197Kierus Szymon *~ 1759 r. Domaniewice +13-07-1827 r. Domaniewice  
1198Kierus Tomasz *1850 r. Domaniewice  
1199Kierus Wawrzyniec *1865 r. Domaniewice  
1200Kierus Wawrzyniec *1894 r.  
1201Kierzkowski      
1202Klejs Ryszard *1971 r. +15-07-2009 r. /Domaniewice/   
1203Klejs Zdzisław *1932 r. +1974 r. /Domaniewice/   
1204Klimecki Radosław *1987 r. Jelenia Góra    
1205Kludka Richard Henry *1956 r. Chicago    
1206Kłos      
1207Kłos      
1208Kłys Jacek *1968 r. Łódź    
1209Kłys Mieczysław *21-10-1935 r. Giebałtówka +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/   
1210Kłys Stanisław *2015 r.    
1211Kłys Szymon *1997 r. Łódź    
1212Kłys Tomasz *1989 r. Łódź    
1213Knera Antoni *1847 r. Skaratki   
1214Knera Antoni *1896 r. Skaratki   
1215Knera Benedykt *1767 r. Strzebieszew   
1216Knera Franciszek *1776 r. Stroniewice   
1217Knera Franciszek *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
1218Knera Grzegorz *1867 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
1219Knera Gustaw     
1220Knera Henryk     
1221Knera Henryk *1907 r. Skaratki +28-04-1972 r.   
1222Knera Ignacy *24-01-1861 r. Skaratki   
1223Knera Jakub *24-07-1903 r. Lisiewice   
1224Knera Jan *1872 r. Skaratki   
1225Knera Jan *1877 r. Skaratki   
1226Knera Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
1227Knera Jan *1896 r. Skaratki   
1228Knera Jan *1903 r. Skaratki +1906 r. Skaratki   
1229Knera Jan *26-08-1906 r. Lisiewice +17-09-1906 r. Lisiewice   
1230Knera Jan *1914 r. Skaratki   
1231Knera Jan Nepomucen *19-05-1834 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
1232Knera Józef *1760 r.   
1233Knera Józef *1862 r. Skaratki   
1234Knera Józef *1868 r. Skaratki   
1235Knera Józef *1900 r. Skaratki   
1236Knera Józef *1908 r. Skaratki   
1237Knera Józef *1908 r. Skaratki   
1238Knera Kacper *~ 1781 r. +11-05-1867 r. Strzebieszew   
1239Knera Łukasz *1805 r. Strzebieszew   
1240Knera Marcin *29-10-1839 r. Skaratki   
1241Knera Marian *1932 r. Nagawki    
1242Knera Mateusz *1792 r. Strzebieszew +30-03-1869 r. Skaratki   
1243Knera Paweł *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
1244Knera Paweł *1836 r. Strzebieszew   
1245Knera Piotr *1869 r. Skaratki   
1246Knera Piotr *1881 r. Skaratki   
1247Knera Stanisław   
1248Knera Stanisław *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
1249Knera Stanisław *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
1250Knera Stefan *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
1251Knera Sylwester     
1252Knera Tomasz *1836 r. Skaratki +1837 r. Skaratki   
1253Knera Wacław *1913 r.   
1254Knera Walenty *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
1255Knera Wawrzyniec  +14-12-1811 r. Domaniewice  
1256Knera Wawrzyniec *1872 r. Skaratki   
1257Knera Wiesław     
1258Knera Wincenty *1850 r. Skaratki   
1259Knera Wojciech     
1260Knera Wojciech *1914 r. +1914 r. Skaratki   
1261Kobus Józef    
1262Kobus Kacper  +30-08-1828 r. Wierzchy   
1263Kobus Piotr  +15-11-1825 r. Wierzchy   
1264Kocus Jan    
1265Koliński      
1266Koliński      
1267Koliński      
1268Koliński Bolesław *08-06-1938 r. Zduńska Wola +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/   
1269Koliński Dariusz     
1270Kolos Jan   
1271Kolos Leon *1913 r. Łowicz  
1272Kolos Stanisław   
1273Kolos Władysław   
1274Komenderski Jan *~ 1940 r. +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/   
1275Komenderski Lucjan *1910 r. Pludwiny   
1276Konikowski Józef    
1277Konikowski Stefan *13-01-1900 r. Dąbkowice   
1278Kopania Jan    
1279Kopania Jan *~ 1911 r. +04-11-1964 r. /Głowno/   
1280Kopania Włodzimierz *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
1281Kosiorek      
1282Kosiorek Antoni *1882 r. Rogóźno   
1283Kosiorek Franciszek *09-08-1903 r. Rogóźno   
1284Kosiorek Grzegorz *1837 r. +26-03-1906 r. Rogóźno   
1285Kosiorek Henryk *29-10-1930 r. Dobrogosty +30-09-1999 r.   
1286Kosiorek Jakub *1860 r. Rogóźno   
1287Kosiorek Jakub *1877 r. Rogóźno +1878 r. Rogóźno   
1288Kosiorek Jan *1862 r. Rogóźno   
1289Kosiorek Jan *1873 r. Skaratki   
1290Kosiorek Jan *03-06-1906 r. Rogóźno   
1291Kosiorek Jan *1932 r. Dobrogosty   
1292Kosiorek Jan *03-05-1939 r. +24-11-2008 r.   
1293Kosiorek Józef    
1294Kosiorek Józef *1824 r. Domaniewice   
1295Kosiorek Józef *1869 r. Rogóźno +1924 r.   
1296Kosiorek Kazimierz *10-03-1935 r. Dobrogosty +31-08-2000 r. /Olsztyn/   
1297Kosiorek Michał *1874 r. Rogóźno   
1298Kosiorek Piotr *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
1299Kosiorek Piotr *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
1300Kosiorek Stanisław *1870 r. Skaratki   
1301Kosiorek Stanisław *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
1302Kosiorek Szczepan *1901 r. Skaratki   
1303Kosmowski      
1304Kosmowski      
1305Kosmowski Andrzej *25-11-1848 r. Rząśno   
1306Kosmowski Antoni Jakub *07-07-1910 r. Rząśno   
1307Kosmowski Franciszek *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
1308Kosmowski Franciszek *02-08-1913 r. Zduny   
1309Kosmowski Jan *02-01-1895 r. Rząśno   
1310Kosmowski Józef *09-12-1892 r. Rząśno +26-01-1902 r. Rząśno   
1311Kosmowski Józef *06-01-1904 r. Rząśno   
1312Kosmowski Marek *11-03-1959 r. Łowicz +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/   
1313Kosmowski Stanisław *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
1314Kosmowski Stanisław *09-12-1906 r. Rząśno   
1315Kosmowski Tadeusz    
1316Kosmowski Władysław    
1317Kosmowski Zygmunt    
1318Kostecki      
1319Kostecki      
1320Kostecki      
1321Kostrzewa     
1322Kostrzewa Antoni * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
1323Kostrzewa Bolesław *1897 r. Czatolin   
1324Kostrzewa Józef *1877 r. Rogóźno   
1325Kostrzewa Stanisław *1891 r. Czatolin   
1326Kostrzewa Wincenty  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
1327Kostrzewa Władysław *1894 r. Krępa   
1328Kostrzewa Wojciech    
1329Kostusiak      
1330Kostusiak Leopold    
1331Kostusiak Wiesław     
1332Kostusiak Władysław *29-03-1898 r. Zakrzew   
1333Kot      
1334Kot Arkadiusz Mariusz *1981 r. Głowno    
1335Kot Bolesław *1892 r.   
1336Kot Franciszek   
1337Kot Marian *09-12-1925 r. Domaniewice +22-09-2006 r. Domaniewice   
1338Kot Mirosław Józef *19-03-1961 r. Domaniewice +08-06-1984 r. Domaniewice /Domaniewice/   
1339Kot Stefan *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
1340Kot Szymon *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
1341Kot Tadeusz Wiesław *1953 r. Domaniewice    
1342Kowalczyk Bolesław *27-09-1920 r. Kownacica +26-06-1987 r.  
1343Kowalczyk Franciszek *1852 r. Skaratki   
1344Kowalczyk Henryk *1955 r.    
1345Kowalczyk Jan *1860 r. Skaratki   
1346Kowalczyk Karol *1824 r. Skaratki   
1347Kowalczyk Marcin *1991 r. Garwolin    
1348Kowalczyk Michał *1992 r. Garwolin    
1349Kowalczyk Wawrzyniec *1862 r. Skaratki   
1350Kowalski Piotr *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
1351Kowalski Stanisław *1904 r. Domaniewice   
1352Kowalski Wojciech *1871 r. Domaniewice   
1353Koza      
1354Koza      
1355Koza Jan    
1356Koza Józef *08-01-1905 r. Zduny   
1357Kozikowski Kacper *2005 r.    
1358Kozikowski Tomasz *1977 r.    
1359Kozłowski      
1360Kraczko Marian *28-01-1967 r. +20-03-1967 r.   
1361Kraczko Tadeusz *07-09-1944 r. +26-02-2013 r. Wolsztyn /Wolsztyn/   
1362Kraczko Teodor *14-02-1916 r. +13-06-1990 r.   
1363Kraczko Wiktor *1956 r. Kobryń    
1364Krakowiak     
1365Krakowiak Benedykt  +2011 r.   
1366Krakowiak Władysław *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
1367Kraus      
1368Krawczyk      
1369Krawczyk Kacper *05-01-1819 r. Wierzchy +1867 r. Leosin   
1370Krawczyk Władysław *~ 1784 r. +14-05-1844 r. Wierzchy   
1371Kreczmer      
1372Kreczmer Antoni *2017 r.    
1373Kreczmer Jerzy    
1374Kreczmer Maciej *1990 r. Łódź    
1375Kreczmer Wojciech     
1376Królikowski  *22-10-1905 r. +22-10-1905 r. Jackowice   
1377Królikowski Konstanty  +19-07-1905 r. Jackowice   
1378Krugiołka Roman     
1379Kruk Gracjan *2012 r.    
1380Kruk Henryk *1982 r.    
1381Kruk Ireneusz *1981 r.    
1382Kruk Kacper *2013 r. Łowicz    
1383Kruk Marcin *1979 r.    
1384Kruk Mikołaj *2010 r.    
1385Krukowski     
1386Krukowski     
1387Krukowski Andrzej *12-02-1950 r. +06-07-1991 r.  
1388Krukowski Antoni   
1389Krukowski Eugeniusz *26-10-1939 r. +22-05-2006 r.  
1390Krukowski Jan *1911 r. +05-1982 r.  
1391Krukowski Józef *1903 r. Stroniewice   
1392Krukowski Kordian Jan    
1393Krukowski Ludwik    
1394Krukowski Ludwik   
1395Krukowski Piotr    
1396Krupiński Józef    
1397Krysiak Józef    
1398Krzostek      
1399Krzostek Paweł     
1400Kubisiak Kazimierz    
1401Kucharek Benedykt *1865 r. Małszyce +1865 r. Małszyce  
1402Kucharek Feliks *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
1403Kucharek Franciszek   
1404Kucharek Jacek *1953 r. Łowicz    
1405Kucharek Jan *25-12-1908 r. Małszyce +1992 r.   
1406Kucharek Józef *1866 r. Małszyce  
1407Kucharek Józef *1930 r.   
1408Kucharek Marcin   
1409Kucharek Mateusz *1862 r. Małszyce  
1410Kucharek Paweł *1984 r.    
1411Kucharek Stanisław *1907 r. +1908 r.   
1412Kucharek Stanisław *24-01-1911 r. +1942 r.   
1413Kucharek Stanisław *1927 r.   
1414Kucharek Stefan *21-06-1919 r. Małszyce +05-05-2011 r. Łowicz   
1415Kucharek Wincenty *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
1416Kuciński      
1417Kuciński   +1881 r.   
1418Kuciński      
1419Kuciński      
1420Kuciński  *1879 r. Jamno  
1421Kuciński Andrzej *19-09-1843 r. Strzebieszew   
1422Kuciński Andrzej *21-11-1845 r. Strzebieszew +1906 r. Strzebieszew   
1423Kuciński Andrzej *1865 r. Jamno  
1424Kuciński Andrzej *1865 r. Skaratki   
1425Kuciński Andrzej *1870 r. Skaratki   
1426Kuciński Andrzej *1873 r. Stroniewice   
1427Kuciński Antoni *1862 r. Strzebieszew   
1428Kuciński Antoni *1872 r.   
1429Kuciński Antoni *13-07-1899 r. Strzebieszew +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
1430Kuciński Błażej   
1431Kuciński Czesław *1913 r. +16-03-1984 r. Reczyce   
1432Kuciński Dariusz *1973 r. Głowno    
1433Kuciński Franciszek   
1434Kuciński Franciszek    
1435Kuciński Franciszek    
1436Kuciński Franciszek *1868 r. Skaratki   
1437Kuciński Franciszek *1868 r.   
1438Kuciński Franciszek *1902 r. Reczyce   
1439Kuciński Grzegorz *1875 r. Strzebieszew +20-02-1936 r. Helenów   
1440Kuciński Grzegorz *1890 r. +17-09-1975 r. Strzebieszew   
1441Kuciński Ignacy *1888 r.   
1442Kuciński Izydor *09-04-1823 r. Stroniewice +1882 r. Strzebieszew   
1443Kuciński Izydor *1888 r. Strzebieszew   
1444Kuciński Jakub *1851 r. Stroniewice   
1445Kuciński Jakub *1857 r. Strzebieszew   
1446Kuciński Jan *~ 1758 r.  
1447Kuciński Jan *1860 r.   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl