This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]232

1Jabłońska      
2Jabłońska      
3Jabłońska     
4Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
5Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
6Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
7Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
8Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
9Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
10Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
11Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
12Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
13Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
14Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
15Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
16Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r.   
17Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
18Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
19Jabłońska Jadwiga     
20Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce +10-12-1847 r. Maurzyce   
21Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
22Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
23Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
24Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
25Jabłońska Katarzyna z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce   
26Jabłońska Katarzyna *29-10-1868 r. Maurzyce   
27Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
28Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
29Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
30Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
31Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
32Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
33Jabłońska Magdalena z d. Rolewska *1868 r. Szymanowice   
34Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
35Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek *~ 1788 r. +09-02-1854 r. Maurzyce   
36Jabłońska Małgorzata *11-07-1871 r. Maurzyce   
37Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
38Jabłońska Marianna z d. Pilich    
39Jabłońska Marianna z d. Morawska    
40Jabłońska Marianna z d. Rybus    
41Jabłońska Marianna z d. Matysek    
42Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
43Jabłońska Marianna z d. Langer    
44Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
45Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
46Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
47Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
48Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
49Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
50Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
51Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
52Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
53Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
54Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
55Jabłońska Wacława *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
56Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
57Jabłońska Zofia     
58Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
59Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
60Jabłoński     
61Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
62Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
63Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
64Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
65Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
66Jabłoński Henryk     
67Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
68Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
69Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
70Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
71Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
72Jabłoński Jan    
73Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
74Jabłoński Jan *13-10-1869 r. Maurzyce   
75Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
76Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
77Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
78Jabłoński Józef    
79Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
80Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
81Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
82Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
83Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
84Jabłoński Ludwik *25-08-1867 r. Maurzyce   
85Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
86Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
87Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
88Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
89Jabłoński Stanisław    
90Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
91Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
92Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
93Jabłoński Tomasz *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
94Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
95Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
96Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
97Jabłoński Walenty *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
98Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
99Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
100Jabłoński Władysław    
101Jabłoński Wojciech *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
102Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
103Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
104Jachimek      
105Jachimek      
106Jachimek      
107Jachimek Jolanta z d. Kazimierska *11-1954 r. +30-10-2014 r. /Sobota/   
108Jachimek Michał     
109Jachniewicz Anna    
110Jachniewicz Franciszek    
111Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
112Jadach Franciszek    
113Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
114Jadach Franciszka z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
115Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
116Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
117Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
118Jadach Izydor *11-04-1811 r. Skaratki +17-02-1818 r. Skaratki   
119Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
120Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
121Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
122Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
123Jadach Małgorzata    
124Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
125Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
126Jadach Michał *~ 1780 r. +07-10-1850 r. Skaratki   
127Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
128Jadach Walenty *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
129Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
130Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
131Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk *~ 1817 r. +10-08-1836 r. Zduny   
132Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
133Jakubowska Agata  +1823 r.   
134Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
135Jakubowska Ewa z d. Czubak     
136Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska *1809 r. +1870 r.   
137Jakubowski Antoni    
138Jakubowski Jarosław *1993 r.    
139Jakubowski Józef *1803 r. +1882 r.   
140Jakubowski Kacper    
141Jakubowski Krzysztof     
142Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
143Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
144Jamróz Jan    
145Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
146Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
147Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
148Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
149Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
150Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
151Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
152Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
153Janeczek      
154Janeczek      
155Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
156Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
157Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
158Janicki Walenty * Dąbkowice   
159Janowska Joanna z d. Osypiuk *1979 r. Ruda Śląska    
160Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
161Janowski Dariusz     
162Janowski Karol *2010 r. Bytom    
163Janus Agnieszka *1901 r.   
164Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
165Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
166Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
167Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
168Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
169Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
170Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
171Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
172Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
173Jaros Józef   
174Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
175Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
176Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
177Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
178Jaros Małgorzata z d. Warda    
179Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
180Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
181Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
182Jaros Mateusz *~ 1801 r. +16-09-1831 r.   
183Jaros Stanisław    
184Jaros Stefania *25-12-1904 r. Oszkowice   
185Jaros Wojciech    
186Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
187Jarosiewicz Halina z d. Gajda *1956 r. Gończyce    
188Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
189Jarosiewicz Mieczysław *1953 r. Płońsk    
190Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
191Jarota Marianna z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
192Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
193Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
194Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
195Jasek Kazimierz *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
196Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
197Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
198Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
199Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
200Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
201Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
202Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
203Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
204Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
205Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
206Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
207Jaśniewski Michał    
208Jączkowska Maja *2012 r.    
209Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
210Jączkowski Jakub *2015 r.    
211Jączkowski Sebastian *1987 r.    
212Jedynak Adam    
213Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
214Jezierska Anna     
215Jezierski      
216Jędrusik Adam    
217Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
218Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
219Jodczyk      
220Jodczyk Anna     
221Jodczyk Hanna     
222Jodczyk Karolina *1996 r.    
223Jodczyk Marcin     
224Jurga     
225Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
226Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
227Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
228Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
229Jurga Stefania z d. Kantorek    
230Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
231Jurkowski      
232Jurkowski      

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl