Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [G] Indeks alfabetyczny [G]516

1Gaczyńska Joanna     
2Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
3Gaczyński      
4Gaczyński Tomasz     
5Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
6Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
7Gajda Agnieszka *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
8Gajda Agnieszka *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
9Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
10Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
11Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
12Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
13Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
14Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
15Gajda Andrzej *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
16Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
17Gajda Antoni    
18Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
19Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
20Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
21Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
22Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
23Gajda Antonina z d. Missura    
24Gajda Czesława     
25Gajda Elżbieta z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
26Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
27Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
28Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
29Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
30Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
31Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
32Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
33Gajda Jacek Jerzy *03-07-1958 r. Łódź +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/   
34Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
35Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
36Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
37Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
38Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
39Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
40Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
41Gajda Janusz *21-07-1954 r. Łódź +23-11-1999 r. Łódź /Łódź/   
42Gajda Jolanta     
43Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
44Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
45Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
46Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
47Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
48Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
49Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
50Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
51Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
52Gajda Józefa *1816 r. Guźnia   
53Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
54Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
55Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
56Gajda Karol *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
57Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
58Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
59Gajda Katarzyna *1815 r. Guźnia   
60Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
61Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
62Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
63Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
64Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
65Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
66Gajda Konstancja z d. Jagoda    
67Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
68Gajda Maciej *~ 1780 r. +15-02-1839 r. Guźnia   
69Gajda Magdalena z d. Jarota    
70Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
71Gajda Magdalena z d. Redo    
72Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
73Gajda Małgorzata z d. Burzyńska *1779 r. +07-05-1813 r. Guźnia   
74Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
75Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
76Gajda Marcjanna  + Chruślin   
77Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
78Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
79Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
80Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
81Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
82Gajda Marianna z d. Grabowicz    
83Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
84Gajda Marianna z d. Pawlata    
85Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
86Gajda Marianna *1813 r. Guźnia   
87Gajda Marianna *24-11-1814 r. Guźnia   
88Gajda Marianna *18-07-1815 r. Guźnia +18-05-1826 r. Guźnia   
89Gajda Marianna z d. Olba *~ 1819 r. +14-01-1860 r. Pilaszków   
90Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
91Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
92Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
93Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
94Gajda Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1888 r.   
95Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
96Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
97Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
98Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
99Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
100Gajda Mirosława     
101Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
102Gajda Paweł *~ 1778 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
103Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
104Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
105Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
106Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
107Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
108Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
109Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
110Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
111Gajda Stanisław *~ 1777 r.   
112Gajda Stanisław *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
113Gajda Stanisława z d. Sałuda    
114Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
115Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
116Gajda Tekla z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
117Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
118Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
119Gajda Walenty *1819 r. Guźnia   
120Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
121Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
122Gajda Wojciech *~ 1805 r.   
123Gajda Wojciech *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
124Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
125Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
126Galbarczyk Laura *2018 r. Warszawa    
127Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
128Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
129Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
130Galbarczyk Waldemar *1977 r. Garwolin    
131Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
132Galon Franciszek    
133Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
134Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
135Gałaj Agnieszka    
136Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
137Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
138Gałaj Bartłomiej    
139Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
140Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
141Gałaj Ignacy    
142Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
143Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
144Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
145Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
146Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
147Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
148Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
149Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
150Gałaj Roch    
151Gałaj Stanisław    
152Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
153Gałkowska Bronisława *23-03-1888 r. Zduny   
154Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
155Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
156Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
157Gałkowski Michał    
158Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
159Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
160Gapiński Igor *2016 r.    
161Gapiński Wojciech *1988 r.    
162Gasik      
163Gasik      
164Gasik      
165Gasik      
166Gasik      
167Gasik      
168Gasik z d. Staszyska     
169Gasik      
170Gasik z d. Szymańska     
171Gasik      
172Gasik      
173Gasik      
174Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
175Gasik Aniela z d. Rutkowska    
176Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
177Gasik Anna     
178Gasik Anna     
179Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
180Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
181Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
182Gasik Eugenia z d. Perzyna    
183Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
184Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
185Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
186Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
187Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
188Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
189Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
190Gasik Leokadia     
191Gasik Małgorzata     
192Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
193Gasik Marianna z d. Głowacka *15-05-1814 r. Łaźniki   
194Gasik Maryla     
195Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
196Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
197Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
198Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
199Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
200Gasik Stanisław *1952 r.    
201Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
202Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
203Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
204Gasik Wincenty    
205Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
206Gasik Wojciech *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
207Gasik Zdzisław *1947 r.    
208Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
209Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
210Gawęcka Zofia z d. Foks *1961 r.    
211Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
212Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
213Gidaszewska Maja     
214Gidaszewski Hubert *2008 r.    
215Gidaszewski Jakub *1980 r.    
216Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
217Gładys Hipolit    
218Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
219Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
220Głuszczyk Andrzej   
221Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
222Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
223Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
224Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
225Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
226Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
227Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
228Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
229Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
230Gnatowska z d. Wardaszewska     
231Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
232Gnatowska Halina z d. Szymańska *1954 r.    
233Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
234Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
235Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *1931 r.    
236Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel *~ 1839 r.   
237Gnatowska Klaudia     
238Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
239Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
240Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
241Gnatowski Edward Andrzej *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
242Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
243Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
244Gnatowski Krzysztof *1976 r.    
245Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
246Gnatowski Mateusz    
247Gnatowski Ryszard *1951 r. Gdańsk    
248Gnatowski Stanisław    
249Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
250Golis Antoni *13-01-1900 r.   
251Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
252Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
253Golis Józef  +˂ 1820 r.   
254Golis Józef *~ 1800 r. +˂ 1858 r.   
255Golis Julianna z d. Wnuk    
256Golis Kunegunda z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
257Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
258Gołębiewska      
259Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
260Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
261Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
262Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
263Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
264Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
265Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
266Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
267Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
268Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
269Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
270Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
271Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
272Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
273Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
274Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska *~ 1815 r. +1860 r. Guźnia  
275Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
276Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
277Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
278Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
279Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
280Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
281Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
282Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
283Gołębiewski      
284Gołębiewski      
285Gołębiewski      
286Gołębiewski      
287Gołębiewski      
288Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
289Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
290Gołębiewski Franciszek    
291Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
292Gołębiewski Jan    
293Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
294Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
295Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
296Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
297Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
298Gołębiewski Józef     
299Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
300Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
301Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
302Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
303Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
304Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
305Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
306Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
307Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
308Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
309Gołębiewski Stanisław    
310Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
311Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
312Gołębiewski Władysław    
313Gołębiewski Wojciech   
314Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
315Gołębiowska z d. Tymcznko     
316Gołębiowska z d. Turkot     
317Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
318Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska *1957 r. Gdańsk    
319Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
320Gołębiowski      
321Gołębiowski      
322Gołębiowski      
323Gołębiowski      
324Gołębiowski      
325Gołębiowski      
326Gołębiowski Andrzej *1952 r.    
327Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
328Gorczyca      
329Gorczyca      
330Gorczyca      
331Gorczyca      
332Gorczyca      
333Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
334Gorczyca Danuta    
335Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
336Gorczyca Marcin *10-01-1958 r. Szumsk +01-09-1993 r. Olsztyn /Wrzesina/   
337Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
338Gorczyca Tomasz *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
339Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
340Gorzkiewicz Andrzej *1959 r.    
341Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
342Gorzkiewicz Renata *1987 r.    
343Góra Agnieszka z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
344Góra Bartłomiej *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
345Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
346Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
347Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
348Góra Jan *13-10-1904 r.  
349Góra Józef *1807 r. Reczyce +27-05-1862 r. Reczyce  
350Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
351Góra Józefa z d. Felczyńska   
352Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
353Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
354Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
355Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
356Góra Mateusz   
357Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
358Góra Rozalia z d. Strugińska   
359Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
360Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
361Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
362Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
363Górczyńska Anna z d. Lasota    
364Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
365Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
366Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
367Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
368Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
369Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
370Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
371Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
372Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
373Górczyński Franciszek    
374Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
375Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
376Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
377Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
378Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
379Górczyński Szczepan    
380Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
381Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
382Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
383Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
384Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
385Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
386Górny  *2014 r.    
387Górny  *2016 r.    
388Górny Michał     
389Górska Ilona z d. Leśnikowska *1980 r. Łódź    
390Górski Artur *1988 r.    
391Górski Fabian *2012 r.    
392Grabczyk Kazimierz    
393Grabczyk Magdalena    
394Grabowicz      
395Grabowicz      
396Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
397Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
398Grabowicz Aniela *1911 r.  
399Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
400Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
401Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
402Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
403Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
404Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
405Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
406Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
407Grabowicz Jan *~ 1751 r. +23-07-1811 r. Domaniewice   
408Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
409Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
410Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
411Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
412Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
413Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
414Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
415Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
416Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
417Grabowicz Marianna z d. Płóciennik *~ 1753 r.   
418Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
419Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
420Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
421Grabowicz Petronella z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
422Grabowicz Piotr *~ 1781 r. +08-10-1836 r. Domaniewice   
423Grabowicz Piotr *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
424Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
425Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
426Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
427Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
428Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
429Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
430Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
431Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
432Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
433Grabowski Józef    
434Gralak Andrzej *1868 r.   
435Gralak Antoni *1857 r.   
436Gralak Józef *1824 r.   
437Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
438Gralak Józefa *1875 r.   
439Gralak Marianna z d. Zielińska    
440Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
441Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
442Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
443Gralak Wojciech *1864 r.   
444Graszka Agnieszka z d. Knera *~ 1804 r.   
445Graszka Andrzej    
446Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
447Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
448Graszka Antoni  +1910 r.   
449Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
450Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
451Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
452Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
453Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
454Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
455Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
456Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
457Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
458Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
459Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
460Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
461Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
462Graszka Stanisław    
463Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
464Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
465Gratkowski Ignacy    
466Gromek Helena z d. Redo    
467Gromek Jan    
468Grusson z d. Włostek     
469Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
470Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
471Gruszka Kajetan  +1914 r.   
472Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
473Gruszka Lucyna z d. Romaniuk *1954 r. Jarosławiec    
474Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
475Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka *1987 r. Łódź    
476Grygielska Antonina *1868 r.   
477Grygielska Apolonia *1872 r.   
478Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
479Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
480Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
481Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
482Grygielski Maciej *1826 r.   
483Grygielski Michał *1861 r.   
484Grzanka     
485Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
486Grzegorczyk Marianna   
487Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
488Grzelak Józef    
489Grzelak Józef *1882 r.   
490Grzelak Stanisław *1884 r.   
491Grzelczyk Grażyna *1971 r.    
492Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
493Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
494Grzelczyk Piotr *1982 r. Międzyrzecz    
495Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
496Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
497Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
498Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
499Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
500Grzelka Marianna z d. Graszka    
501Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
502Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
503Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
504Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
505Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
506Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
507Gusta Maciej    
508Gusta Małgorzata *21-03-1846 r. Bocheń   
509Gusta Piotr    
510Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
511Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
512Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
513Gwóźdź Aleksandra *2017 r. Zgierz    
514Gwóźdź Hanna *2011 r.    
515Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska *1987 r. Głowno    
516Gwóźdź Michał *1982 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl