Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]346

1Badoń Agnieszka *1970 r.    
2Badoń Antoni     
3Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
4Badoń Czesława     
5Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
6Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
7Badoń Małgorzata     
8Badoń Michał    
9Badoń Teresa     
10Badoń Wojciech     
11Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak *1954 r. Głogów    
12Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
13Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
14Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
15Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
16Bakalarz      
17Bakalarz      
18Bakalarz      
19Bakalarz     
20Bakalarz      
21Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
22Bakalarz Jan    
23Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
24Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
25Bakalarz Krzysztof    
26Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
27Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
28Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
29Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
30Balik Franciszek    
31Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
32Baran Jan    
33Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
34Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
35Barańska Barbara *1962 r.    
36Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
37Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
38Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
39Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
40Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
41Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
42Barański Mirosław *1958 r.    
43Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
44Barska Iga *1986 r. Łódź    
45Bartczak Krzysztof     
46Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
47Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
48Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
49Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
50Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
51Bednarek Artur     
52Bednarek Klaudia *2009 r.    
53Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
54Beil      
55Beil Anna z d. Grzelczyk *1968 r.    
56Beil Eryk     
57Beil Łukasz     
58Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
59Bejda Magdalena z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
60Bejda Tomasz    
61Bejda Urszula    
62Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
63Beliczyńska Natalia     
64Beliczyński      
65Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
66Bergiel Józef *~ 1843 r.   
67Białas      
68Białas      
69Białas      
70Białas      
71Białas Dorota z d. Michalak     
72Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
73Białas Paweł    
74Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
75Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
76Białecka Helena z d. Laczek    
77Białecka Teresa *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
78Białecki Marian    
79Białek     
80Białek z d. Ruta    
81Białek Anna lub Helena    
82Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
83Białek Franciszek    
84Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
85Białek Petronela z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
86Białek Wawrzyniec    
87Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
88Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
89Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
90Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
91Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
92Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
93Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
94Bińczak      
95Bińczak      
96Bińczak      
97Bińczak      
98Bińczak      
99Bińczak      
100Bińczak      
101Bińczak      
102Bińczak      
103Bińczak      
104Bińczak      
105Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
106Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
107Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
108Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
109Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
110Bińczak Danuta    
111Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
112Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
113Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
114Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
115Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
116Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
117Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
118Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
119Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
120Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
121Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
122Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
123Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
124Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
125Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
126Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
127Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
128Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
129Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
130Bińczak Marianna z d. Skwarna    
131Bińczak Marianna z d. Grzegory    
132Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
133Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
134Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
135Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
136Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
137Bińczak Piotr *1975 r.    
138Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
139Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
140Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
141Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
142Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
143Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
144Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
145Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
146Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik   
147Błaszczyk z d. Ruta    
148Błaszczyk     
149Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
150Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
151Błaszczyk Kazimierz    
152Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
153Błaszczyk Paweł    
154Błażejewska     
155Błażejewska Agata z d. Drużka   
156Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
157Błażejewska Alina z d. Wnuk     
158Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
159Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
160Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
161Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
162Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
163Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
164Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
165Błażejewska Franciszka z d. Nadolska   
166Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
167Błażejewska Henryka   
168Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
169Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
170Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
171Błażejewska Katarzyna *1816 r. Guźnia  
172Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
173Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
174Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
175Błażejewska Kunegunda z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
176Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
177Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
178Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
179Błażejewska Marcjanna   
180Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
181Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
182Błażejewska Marianna z d. Woźniak   
183Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
184Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
185Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
186Błażejewska Marianna z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
187Błażejewska Marianna *1810 r. Guźnia  
188Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
189Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
190Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
191Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki   
192Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
193Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
194Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice  
195Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
196Błażejewska Rozalia *1808 r.  
197Błażejewska Sabina   
198Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
199Błażejewska Teresa z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
200Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
201Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
202Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
203Błażejewski      
204Błażejewski      
205Błażejewski      
206Błażejewski      
207Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
208Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
209Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
210Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
211Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
212Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
213Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
214Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
215Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
216Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
217Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
218Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
219Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
220Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
221Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
222Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
223Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
224Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
225Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
226Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
227Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
228Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
229Błażejewski Jan *1905 r.  
230Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
231Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
232Błażejewski Józef   
233Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
234Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice   
235Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
236Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
237Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
238Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
239Błażejewski Ludwik    
240Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice  
241Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
242Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
243Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
244Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
245Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
246Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
247Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
248Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
249Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
250Błażejewski Teofil *1890 r.   
251Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
252Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
253Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
254Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
255Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
256Błażejewski Wincenty *~ 1801 r. +18-09-1852 r. Bocheń   
257Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
258Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
259Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
260Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
261Bober Łukasz     
262Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
263Bogusz Andrzej    
264Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
265Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
266Bogusz Marianna z d. Blus    
267Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
268Bogusz Mateusz    
269Bogusz Piotr    
270Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
271Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
272Borowiak      
273Borowiak      
274Borowiak      
275Borowiak      
276Borowiak      
277Borowiak      
278Borowiak      
279Borowiak      
280Borowiak z d. Kaluga     
281Borowiak      
282Borowiak      
283Borowiak      
284Borowiak      
285Borowiak      
286Borowiak      
287Borowiak Grażyna    
288Borowiak Michał Jakub     
289Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
290Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
291Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
292Boruszewski Jan    
293Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
294Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
295Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
296Broniarz      
297Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
298Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
299Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
300Brown Matt *1984 r. Washington DC    
301Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
302Brown Richard *1946 r. Ventura County    
303Bródka Barbara z d. Ociela   
304Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
305Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
306Bródka Józef    
307Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
308Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
309Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
310Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
311Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
312Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
313Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
314Brudka Marianna *1910 r.   
315Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
316Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
317Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
318Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
319Brzozowski Michał    
320Brzózka Tomasz    
321Brzózka Wiktoria    
322Budziałek    
323Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
324Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
325Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
326Burkowski      
327Burkowski      
328Bury Aleksandra *2008 r.    
329Bury Witold     
330Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
331Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
332Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
333Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
334Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
335Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
336Burzyński     
337Burzyński Jan * Skaratki   
338Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
339Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
340Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
341Burzyński Wojciech    
342Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
343Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
344Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
345Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
346Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl