This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]358

1Badoń Agnieszka *1970 r.    
2Badoń Antoni     
3Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
4Badoń Czesława     
5Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
6Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
7Badoń Małgorzata     
8Badoń Michał    
9Badoń Teresa     
10Badoń Wojciech     
11Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak *1954 r. Głogów    
12Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
13Badoń-Lehr Kamila *1979 r.    
14Badoń-Lehr Michał *1989 r.    
15Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
16Bakalarz      
17Bakalarz      
18Bakalarz      
19Bakalarz     
20Bakalarz      
21Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
22Bakalarz Jan    
23Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
24Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
25Bakalarz Krzysztof    
26Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
27Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
28Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
29Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
30Balik Franciszek    
31Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
32Baran Jan    
33Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
34Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
35Barańska Barbara *1962 r.    
36Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
37Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
38Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
39Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
40Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
41Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
42Barański Mirosław *1958 r.    
43Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
44Barska Iga *1986 r. Łódź    
45Bartczak Krzysztof     
46Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
47Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
48Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
49Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
50Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
51Bednarek Artur     
52Bednarek Klaudia *2009 r.    
53Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa *1982 r. Zgierz    
54Beil      
55Beil Anna z d. Grzelczyk *1968 r.    
56Beil Eryk     
57Beil Łukasz     
58Bejda Józef *19-03-1776 r. Świeryż +07-11-1841 r. Świeryż   
59Bejda Magdalena z d. Drzewiecka *~ 1786 r. +29-12-1847 r. Świeryż   
60Bejda Tomasz    
61Bejda Urszula z d. Czarnota *~ 1746 r. +1796 r. Świeryż   
62Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
63Beliczyńska Natalia     
64Beliczyński      
65Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
66Bergiel Józef *~ 1843 r.   
67Białas      
68Białas      
69Białas      
70Białas      
71Białas Dorota z d. Michalak     
72Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
73Białas Paweł    
74Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
75Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
76Białecka Helena z d. Laczek    
77Białecka Teresa *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
78Białecki Marian    
79Białek     
80Białek z d. Ruta    
81Białek Anna lub Helena    
82Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
83Białek Franciszek    
84Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
85Białek Petronela z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
86Białek Wawrzyniec    
87Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
88Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
89Bichon Philippe *1956 r. Chateaurenaud    
90Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
91Bielawski Łukasz Jan *1983 r. Wałcz    
92Bieńko Artur     
93Bieńko Bartosz     
94Bieńko Bogdan     
95Bieńko Halina z d. Hordyniec     
96Bieńko Marian     
97Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
98Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
99Bińczak      
100Bińczak      
101Bińczak      
102Bińczak      
103Bińczak      
104Bińczak      
105Bińczak      
106Bińczak      
107Bińczak      
108Bińczak      
109Bińczak      
110Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
111Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
112Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
113Bińczak Bogdan *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
114Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
115Bińczak Danuta    
116Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
117Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
118Bińczak Ignacy *26-07-1813 r. Rząśno +26-06-1873 r. Rząśno   
119Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
120Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
121Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
122Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
123Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
124Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
125Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
126Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
127Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
128Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
129Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
130Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz *1971 r.    
131Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
132Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
133Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
134Bińczak Marian *11-09-1955 r. +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
135Bińczak Marianna z d. Grzegory    
136Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
137Bińczak Marianna z d. Skwarna *1878 r. Niedzieliska   
138Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
139Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
140Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
141Bińczak Piotr *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
142Bińczak Piotr *1975 r.    
143Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
144Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
145Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
146Bińczak Tomasz *1973 r. Szczecinek    
147Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
148Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
149Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
150Bińczak Wojciech *1975 r. Szczecinek    
151Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik   
152Błaszczyk     
153Błaszczyk z d. Ruta    
154Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
155Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
156Błaszczyk Kazimierz    
157Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
158Błaszczyk Paweł    
159Błażejewska     
160Błażejewska Agata z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
161Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
162Błażejewska Alina z d. Wnuk     
163Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
164Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
165Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
166Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
167Błażejewska Antonina z d. Fijołek   
168Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
169Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
170Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
171Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
172Błażejewska Franciszka z d. Nadolska *1868 r. Wymysłów  
173Błażejewska Henryka   
174Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
175Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
176Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
177Błażejewska Katarzyna *1816 r. Guźnia  
178Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
179Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
180Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
181Błażejewska Kunegunda z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
182Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
183Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
184Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
185Błażejewska Marcjanna   
186Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
187Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
188Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
189Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
190Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
191Błażejewska Marianna z d. Solińska *~ 1787 r. +23-10-1867 r. Trąby  
192Błażejewska Marianna *1810 r. Guźnia  
193Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
194Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
195Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
196Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki +26-02-1920 r.   
197Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
198Błażejewska Marianna z d. Woźniak *26-08-1876 r. Rząśno  
199Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
200Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
201Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
202Błażejewska Rozalia *1808 r.  
203Błażejewska Sabina   
204Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
205Błażejewska Teresa z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
206Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
207Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
208Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
209Błażejewski      
210Błażejewski      
211Błażejewski      
212Błażejewski      
213Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
214Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
215Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
216Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
217Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
218Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
219Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
220Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
221Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
222Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
223Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
224Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
225Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
226Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
227Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
228Błażejewski Jan *~ 1788 r.  
229Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
230Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
231Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
232Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
233Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
234Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
235Błażejewski Jan *1905 r.  
236Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
237Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
238Błażejewski Jan *1914 r. Wygoda +30-06-1915 r. Lisiewice  
239Błażejewski Józef   
240Błażejewski Józef *~ 1738 r. +09-01-1828 r. Bocheń   
241Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
242Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
243Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
244Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
245Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
246Błażejewski Ludwik    
247Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
248Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
249Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
250Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
251Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
252Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
253Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
254Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
255Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
256Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
257Błażejewski Teofil *1890 r.   
258Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
259Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
260Błażejewski Walenty *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
261Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
262Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
263Błażejewski Wincenty *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
264Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
265Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
266Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
267Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
268Bober Izabela     
269Bober Julia     
270Bober Łukasz     
271Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
272Bogusz Andrzej    
273Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
274Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
275Bogusz Marianna z d. Blus    
276Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk *~ 1808 r.   
277Bogusz Mateusz    
278Bogusz Piotr    
279Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
280Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
281Borowiak      
282Borowiak z d. Kaluga     
283Borowiak      
284Borowiak      
285Borowiak      
286Borowiak      
287Borowiak      
288Borowiak      
289Borowiak      
290Borowiak      
291Borowiak      
292Borowiak      
293Borowiak      
294Borowiak      
295Borowiak      
296Borowiak Grażyna    
297Borowiak Michał Jakub     
298Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
299Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
300Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
301Boruszewski Jan    
302Brodala Dorota *1975 r. Kluczbork    
303Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
304Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
305Broniarz      
306Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
307Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
308Brown Lauren *1986 r. Washington DC    
309Brown Matt *1984 r. Washington DC    
310Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
311Brown Richard *1946 r. Ventura County    
312Bródka Barbara z d. Ociela   
313Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
314Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
315Bródka Józef    
316Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
317Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
318Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
319Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
320Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
321Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
322Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
323Brudka Marianna *1910 r.   
324Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
325Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
326Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
327Brutkowska Zofia z d. Hordyniec     
328Brutkowski      
329Brutkowski Jacek    
330Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
331Brzozowski Michał    
332Brzózka Tomasz    
333Brzózka Wiktoria    
334Budziałek    
335Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
336Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
337Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
338Burkowski      
339Burkowski      
340Bury Aleksandra *2008 r.    
341Bury Witold     
342Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa *1981 r.    
343Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
344Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
345Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
346Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
347Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
348Burzyński     
349Burzyński Jan * Skaratki   
350Burzyński Jan *29-06-1956 r. Skaratki +08-03-2010 r. Łowicz /Domaniewice/   
351Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
352Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
353Burzyński Wojciech *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
354Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
355Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
356Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska *1979 r. Gdańsk    
357Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
358Byzewski Grzegorz *1977 r. Gdańsk    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl