This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [W] Indeks alfabetyczny [W]384

1Wacław Bródka *1912 r. Skaratki   
2Wacław Burzyński *18-02-1912 r. Bocheń   
3Wacław Franciszek Staworzyński *1889 r. Warszawa +01-11-1931 r.   
4Wacław Góra *19-07-1912 r. +1990 r.  
5Wacław Graszka *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
6Wacław Hordyniec *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
7Wacław Kantorek *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
8Wacław Kantorek *20-01-1911 r. Skaratki   
9Wacław Knera *1913 r.   
10Wacław Pel *1910 r. Skaratki   
11Wacław Redzisz    
12Wacław Ruta *1910 r. +1912 r. Strzebieszew   
13Wacław Sołtyszewski *1917 r. +26-06-1972 r. /Chruślin/   
14Wacław Stefan Sołtyszewski *24-02-1911 r. Bocheń +20-08-1911 r. Bocheń   
15Wacław Szychowski *1921 r.    
16Wacław Warda *1913 r. Skaratki   
17Wacław Wesołowski *09-05-1910 r. Helenów +04-08-1910 r. Helenów   
18Wacław Wesołowski *22-12-1912 r. Helenów   
19Wacław Wilk *1914 r. Skaratki   
20Wacław Zagajewski *1911 r. +07-09-1969 r. Skaratki  
21Wacława Jabłońska *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
22Wacława Miziołek z d. Szymańczuk *1926 r. +14-12-1997 r.   
23Waldemar Aulich *1950 r.    
24Waldemar Galbarczyk *1977 r. Garwolin    
25Waldemar Kawicz     
26Waldemar Matuszewski *1962 r. Chociwel    
27Waldemar Owczarczyk *1937 r. +16-12-1988 r. /Łódź/  
28Waldemar Piaskowski *1960 r.    
29Waldemar Świątek *1959 r.    
30Walenty Andrzejczak    
31Walenty Błażejewski *1818 r. +04-01-1884 r. Guźnia  
32Walenty Błażejewski *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
33Walenty Brudka *1872 r. Rogóźno   
34Walenty Czarnecki *05-09-1824 r. Skaratki   
35Walenty Czechowski    
36Walenty Fladziński *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
37Walenty Fladziński *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
38Walenty Gajda *1819 r. Guźnia   
39Walenty Gasik  +21-07-1848 r. Łaźniki   
40Walenty Górczyński *1874 r. Dąbkowice   
41Walenty Gusta *11-05-1850 r. Bocheń   
42Walenty Jabłoński *24-02-1814 r. Maurzyce +05-03-1814 r. Maurzyce   
43Walenty Jabłoński *14-02-1852 r. Maurzyce   
44Walenty Jabłoński *25-01-1860 r. Maurzyce   
45Walenty Jadach *14-02-1809 r. Skaratki +1897 r. Skaratki   
46Walenty Janicki * Dąbkowice   
47Walenty Janus *1890 r. Skaratki   
48Walenty Kałuża *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
49Walenty Kantorek *1799 r. Skaratki   
50Walenty Kantorek *10-02-1817 r. Skaratki   
51Walenty Kantorek *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
52Walenty Kantorek *13-02-1870 r. Skaratki   
53Walenty Kazimierski *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
54Walenty Kazimierski *1869 r. +16-09-1939 r. Bocheń   
55Walenty Kazyk    
56Walenty Knera *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
57Walenty Kuciński *1872 r. +~ 1954 r.  
58Walenty Kuciński *1882 r.   
59Walenty Kuciński *1882 r. +1886 r. Stroniewice   
60Walenty Majchrzak *1897 r. Rulice   
61Walenty Majewski *~ 1852 r. +06-10-1924 r. Chlebowice   
62Walenty Miszczak *1881 r. Umień +1882 r. Umień   
63Walenty Nowakowski *1892 r. Wrzeczko   
64Walenty Ociela *12-02-1866 r. Rogóźno   
65Walenty Pająk *1846 r. Stroniewice   
66Walenty Przyczka    
67Walenty Rutkowski *1876 r. Domaniewice   
68Walenty Walaszczak *1870 r. +1873 r.   
69Walenty Witerek    
70Walenty Ziarnik *1893 r. Skaratki +29-07-1962 r.   
71Waleria Kantorek *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
72Waleria Kantorek *1909 r. +1992 r.   
73Waleria Leksowska z d. Piątkowska *1898 r. Stopnica   
74Waleria Podrażka z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
75Waleria Raczkowska *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
76Waleria Wielec z d. Wawrzyn *16-07-1935 r. Krępa +26-07-2014 r. Łowicz   
77Walerian Hekner *22-01-1900 r.   
78Walter Kazmierski *1947 r.    
79Wanda Barańska z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
80Wanda Galbarczyk z d. Kowalczyk *1950 r. Garwolin    
81Wanda Kantorek z d. Rubin *02-02-1929 r. Bogumin +22-12-2013 r. Pyrnik   
82Wanda Weronika Kazimierska *06-07-1913 r. Guźnia +15-12-1987 r. /Chruślin/   
83Wanda Wilk *08-12-1909 r. Władysławów   
84Wawrzyniec Białek    
85Wawrzyniec Błażejewski *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
86Wawrzyniec Górczyński *1864 r. Dąbkowice   
87Wawrzyniec Kantorek *02-08-1838 r. Skaratki   
88Wawrzyniec Kantorek *01-02-1861 r. Skaratki   
89Wawrzyniec Kantorek *1878 r. Skaratki   
90Wawrzyniec Kazimierski *1804 r. +06-01-1847 r.   
91Wawrzyniec Kierus *1865 r. Domaniewice  
92Wawrzyniec Kierus *1894 r.  
93Wawrzyniec Knera  +14-12-1811 r. Domaniewice  
94Wawrzyniec Knera *1872 r. Skaratki   
95Wawrzyniec Kowalczyk *1862 r. Skaratki   
96Wawrzyniec Majewski *~ 1814 r. Skaratki +28-01-1852 r. Skaratki   
97Wawrzyniec Mielczarek *03-08-1835 r. Bocheń +29-01-1917 r. Guźnia   
98Wawrzyniec Pająk *12-08-1848 r. Strzebieszew   
99Wawrzyniec Pawlata *04-08-1877 r. Lisiewice  
100Wawrzyniec Sękalski   
101Wawrzyniec Sołtyszewski *1865 r. Guźnia   
102Wawrzyniec Strugiński *1804 r.   
103Wawrzyniec Szafrański    
104Wawrzyniec Warda *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
105Wawrzyniec Wielemborek *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
106Wawrzyniec Wiewiórkowski  +09-08-1831 r. Zduny   
107Wawrzyniec Zarzecki   
108Weronika Dałek z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
109Weronika Flis z d. Kazimierska *30-11-1911 r. +10-07-2008 r. /Chruślin/   
110Weronika Fujak *2006 r.    
111Weronika Gajda *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
112Weronika Gralak z d. Mamońska *1831 r.   
113Weronika Jadach *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
114Weronika Jadach *1873 r. Skaratki +1882 r.   
115Weronika Kucińska z d. Godos    
116Weronika Ladorudzka z d. Walaszczak    
117Weronika Lebioda *03-02-1900 r. Zduny +09-02-1900 r. Zduny   
118Weronika Mamońska *15-08-1876 r. Tarnówka   
119Weronika Misiak *2003 r.    
120Weronika Mówińska *1995 r. Gdynia    
121Weronika Ociela *1895 r. Grudze   
122Weronika Rybus z d. Sołtyszewska    
123Weronika Siemionow *2004 r.    
124Weronika Skoneczna *1902 r. Skaratki   
125Weronika Skoneczna *1908 r. +1910 r.   
126Weronika Szkup *1898 r.   
127Weronika Ufa *2001 r.    
128Weronika Wiesiołek *30-04-1913 r. Bocheń   
129Weronika Wilk z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
130Weronika Wróbel  +1916 r. Wygoda   
131Weronika Zygmuntowicz *1995 r.    
132Wiesław Bińczak *1947 r. Lubniczka    
133Wiesław Cłapiński *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
134Wiesław Cłapiński *1961 r.    
135Wiesław Jerzy Zagajewski    
136Wiesław Kazimierski *1949 r.    
137Wiesław Knera     
138Wiesław Kostusiak     
139Wiesław Mikołajczyk *09-02-1960 r. Łódź +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/   
140Wiesław Ufa *1945 r. Głowno    
141Wiesława Cłapińska *1934 r.    
142Wiesława Mikołajczyk z d. Stępniak *1955 r.    
143Wiktor Kraczko *1956 r. Kobryń    
144Wiktor Wróblewski     
145Wiktor Zdzisław Staworzyński *10-11-1910 r. +10-06-1972 r. /Warszawa/   
146Wiktoria Bakalarz z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
147Wiktoria Błażejewska *1838 r. Guźnia  
148Wiktoria Błażejewska *1899 r. Skaratki  
149Wiktoria Boruszewska z d. Kotwasińska    
150Wiktoria Brudka z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
151Wiktoria Brzózka    
152Wiktoria Cłapińska *2003 r.    
153Wiktoria Domińczak z d. Parys    
154Wiktoria Drużka *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
155Wiktoria Frączak z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
156Wiktoria Gajda z d. Grzyb    
157Wiktoria Gołębiewska z d. Kucharek   
158Wiktoria Grabowicz z d. Kantorek *08-12-1815 r. Skaratki +22-04-1861 r. Krępa   
159Wiktoria Grabowicz *1898 r. Krępa  
160Wiktoria Jabłońska *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
161Wiktoria Jamróz *1910 r. Krępa   
162Wiktoria Kantorek z d. Kucińska *1886 r. + /Domaniewice/   
163Wiktoria Kantorek z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
164Wiktoria Kantorek *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
165Wiktoria Kierus z d. Grabowicz   
166Wiktoria Kierus *1855 r. Domaniewice  
167Wiktoria Knera *1903 r. +1907 r. Skaratki   
168Wiktoria Kucharek z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
169Wiktoria Kucińska *1865 r. Strzebieszew   
170Wiktoria Kucińska *1901 r. Strzebieszew   
171Wiktoria Lebioda z d. Klimkiewicz    
172Wiktoria Milczarek *1912 r. Jamno   
173Wiktoria Olaszczyk     
174Wiktoria Osuwniak z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
175Wiktoria Piekarska *2004 r.    
176Wiktoria Russek z d. Doroba    
177Wiktoria Stępień z d. Fabjańska *~ 1873 r.   
178Wiktoria Wasiak *2001 r. Skierniewice    
179Wiktoria Wójcik z d. Jabłońska *08-12-1874 r. Mauryca   
180Wiktoria Zagajewska z d. Witerek    
181Wincenty Błażejewski *1801 r. Guźnia +18-09-1852 r. Bocheń   
182Wincenty Gasik    
183Wincenty Gołębiewski *03-04-1889 r. Guźnia  
184Wincenty Hipolit Kantorek *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
185Wincenty Knera *1850 r. Skaratki   
186Wincenty Kostrzewa  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
187Wincenty Kucharek *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
188Wincenty Kuciński *19-07-1840 r. Reczyce  
189Wincenty Leśnikowski *10-10-1852 r.   
190Wincenty Mikołajczyk *~ 1771 r. +05-07-1831 r. Zduny   
191Wincenty Rybus *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
192Wincenty Sałuda    
193Wincenty Sękalski *1864 r. +1923 r. Łagów   
194Wincenty Sójkowski *~ 1773 r. +28-10-1847 r. Pilaszków   
195Wincenty Węgierek *10-07-1848 r. Maurzyce +20-01-1850 r. Maurzyce   
196Wit Piątkowski *10-08-1908 r. +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
197Witold Bury     
198Witold Kreczmer *2019 r.    
199Witold Sut *1959 r.    
200Witold Wiktor Gorczyca *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
201Władysław Antoni Jamróz *1904 r. Krępa +1906 r.   
202Władysław Antoni Miziołek *1936 r. +1936 r.   
203Władysław Bakalarz *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
204Władysław Błażejewski *1905 r. Wiesiołów  
205Władysław Błażejewski *12-02-1911 r. Guźnia  
206Władysław Czubak *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
207Władysław Dudek    
208Władysław Dworzański *23-06-1844 r. Jackowice +11-10-1846 r. Jackowice   
209Władysław Dziedziela *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
210Władysław Gałkowski *01-06-1884 r. Zduny   
211Władysław Gołębiewski    
212Władysław Grabowicz *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
213Władysław Grabowicz *1905 r. Krępa +1906 r.  
214Władysław Grochocki *22-01-1909 r. Złaków Kościelny   
215Władysław Hekner    
216Władysław Jabłoński    
217Władysław Kantorek *1903 r.   
218Władysław Kantorek *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
219Władysław Kantorek *1908 r.   
220Władysław Kolos   
221Władysław Kosmowski    
222Władysław Kostrzewa *1894 r. Krępa   
223Władysław Kostusiak *29-03-1898 r. Zakrzew   
224Władysław Krakowiak *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
225Władysław Krawczyk *~ 1784 r. +14-05-1844 r. Wierzchy   
226Władysław Kuciński *1907 r. Domaniewice +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
227Władysław Ladorudzki  +2013 r.   
228Władysław Lebioda *22-08-1904 r. Zduny +19-06-1905 r. Zduny   
229Władysław Lebioda *24-06-1908 r. Zduny +27-06-1908 r. Zduny   
230Władysław Lebioda *22-08-1908 r. +14-10-1910 r.   
231Władysław Lebioda *15-06-1913 r.   
232Władysław Leon Staworzyński *10-06-1881 r. Warszawa +04-04-1946 r. /Warszawa/   
233Władysław Majewski *1909 r. Skaratki   
234Władysław Mamoński *1879 r. Hilarów   
235Władysław Michalak *1922 r. Boczki Domaradzkie    
236Władysław Milczarek *16-01-1898 r. Bocheń   
237Władysław Nierobisz *~ 1912 r. +1945 r. Seligów   
238Władysław Orzepiński    
239Władysław Paradowski *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
240Władysław Pintera *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
241Władysław Plewka *1909 r. Domaniewice  
242Władysław Prokop     
243Władysław Ruta *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
244Władysław Ruta *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
245Władysław Ruta *1913 r. Strzebieszew   
246Władysław Rybus *1898 r. +1958 r.   
247Władysław Sałek *~ 1923 r. +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/   
248Władysław Sałuda *09-12-1890 r. Lisiewice   
249Władysław Sendal *1941 r. Dobrogosty    
250Władysław Skoneczny *1908 r. Skaratki   
251Władysław Skuneczny *1907 r. Rogóźno +1907 r.   
252Władysław Sokół *~ 1935 r. +1936 r. Chlebowice   
253Władysław Staworzyński *~ 1880 r.   
254Władysław Stefański *1908 r. Seligów   
255Władysław Sujkowski *1916 r.   
256Władysław Szymajda *1895 r. Czatolin   
257Władysław Szymański *1908 r. +29-05-1978 r.  
258Władysław Szymczak *1907 r. Reczyce   
259Władysław Tomsio *1898 r. +1961 r. /Poznań/   
260Władysław Ufa *1930 r.    
261Władysław Wacław Wielec *31-07-1937 r. Reczyce +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/   
262Władysław Walaszczak *1900 r. +1976 r.   
263Władysław Warda *1899 r. Skaratki   
264Władysław Wawrzyn *14-11-1904 r. Krępa +1996 r.   
265Władysław Więcek *1915 r. Jamno +1916 r. Jamno   
266Władysław Zagajewski *1906 r. Rogóźno +21-03-2006 r. Głowno   
267Władysław Ziarnik *1908 r. +1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/   
268Władysław Zieliński *1910 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
269Władysława Kolos z d. Duraj   
270Władysława Kosmowska z d. Grala    
271Władysława Mikołajczyk *1914 r. Seligów +1914 r. Seligów   
272Władysława Ruta *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
273Władysława Ruta *1912 r. Skaratki   
274Władysława Suchecka z d. Czubatka *25-02-1925 r. Kobryń +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
275Władysława Wąsalska *1879 r.   
276Władysława Zagajewska *~ 1911 r. +12-10-1944 r. Domaniewice  
277Władysława Zielińska *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
278Włądysław Gralak *1884 r. Umień   
279Włodzimierz Karpiuk     
280Włodzimierz Kopania *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
281Włodzimierz Więcek *1963 r.    
282Wojciech      
283Wojciech Badoń     
284Wojciech Bińczak *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
285Wojciech Bińczak *1975 r. Szczecinek    
286Wojciech Błażejewski *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
287Wojciech Błażejewski *23-03-1894 r. Jamno   
288Wojciech Brodala *1942 r. Warszawa    
289Wojciech Burzyński *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
290Wojciech Burzyński *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
291Wojciech Cezary Pawlik     
292Wojciech Czesław Kantorek *15-04-1956 r. Łódź +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/   
293Wojciech Dałek    
294Wojciech Dąbrowski *2017 r.    
295Wojciech Deka *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
296Wojciech Domański *1899 r. Rogóźno   
297Wojciech Dudek  +˂ 1821 r.   
298Wojciech Fiałek *13-04-1854 r. Bocheń   
299Wojciech Gajda *~ 1805 r.   
300Wojciech Gajda *15-04-1819 r. Guźnia +1852 r. Guźnia   
301Wojciech Gajda *1862 r. Guźnia +1924 r. Ostrów   
302Wojciech Gajda *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
303Wojciech Gapiński *1988 r.    
304Wojciech Gasik *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
305Wojciech Gasik *1954 r. +28-12-2014 r. /Zduny/   
306Wojciech Gołębiewski   
307Wojciech Gołębiewski *05-03-1882 r. Guźnia  
308Wojciech Góra *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
309Wojciech Górczyński *1871 r. Dąbkowice   
310Wojciech Górczyński *1883 r. Dąbkowice   
311Wojciech Górczyński *13-04-1900 r. Dąbkowice   
312Wojciech Gralak *1864 r.   
313Wojciech Jabłoński *~ 1769 r. +30-10-1865 r. Maurzyce   
314Wojciech Jabłoński *17-04-1829 r. Maurzyce   
315Wojciech Jabłoński *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
316Wojciech Jamróz *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
317Wojciech Jaros    
318Wojciech Kamiński  +09-09-1852 r. Zduny   
319Wojciech Kamiński *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
320Wojciech Kamiński *10-04-1858 r. Zduny   
321Wojciech Kantorek     
322Wojciech Kantorek *1756 r. Skaratki +07-11-1828 r. Skaratki   
323Wojciech Kantorek *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
324Wojciech Kantorek *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
325Wojciech Karpiński    
326Wojciech Kazimierski    
327Wojciech Kazimierski *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
328Wojciech Kazimierski *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
329Wojciech Kazimierski *1843 r.   
330Wojciech Kazimierski *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
331Wojciech Kazimierski *22-05-1862 r. Bocheń   
332Wojciech Kazimierski *23-10-1868 r.   
333Wojciech Kazimierski *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
334Wojciech Kazimierski *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
335Wojciech Knera     
336Wojciech Knera *1914 r. +1914 r. Skaratki   
337Wojciech Kostrzewa    
338Wojciech Kowalski *1871 r. Domaniewice   
339Wojciech Kreczmer     
340Wojciech Krukowski  +1882 r. Skaratki   
341Wojciech Kuryś    
342Wojciech Maćczak    
343Wojciech Mamoński    
344Wojciech Mamoński *1847 r. Ponętów Górny   
345Wojciech Matyjasik *~ 1870 r.   
346Wojciech Mikituła *1887 r. Nadolna  
347Wojciech Milczarek *~ 1837 r.   
348Wojciech Milczarek *12-04-1902 r. Jamno   
349Wojciech Miszczak    
350Wojciech Oraczyński *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
351Wojciech Pakuła vel Rutka *1946 r. Pruszków    
352Wojciech Parys *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
353Wojciech Pawełkowicz *23-03-1845 r. Reczyce   
354Wojciech Pel *~ 1762 r. +09-03-1833 r. Skaratki  
355Wojciech Pientera    
356Wojciech Płacheta    
357Wojciech Polit *1844 r. Strzebieszew   
358Wojciech Redak *08-04-1899 r. Jackowice   
359Wojciech Redo *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
360Wojciech Roszewski    
361Wojciech Rychlik   
362Wojciech Sękalski *1868 r. Domaniewice  
363Wojciech Sobczyński *1842 r. Skaratki   
364Wojciech Sobieszek *03-04-1843 r. Mystkowice Małe +13-09-1843 r. Mystkowice Małe   
365Wojciech Sołtan   
366Wojciech Sołtyszewski *~ 1870 r.   
367Wojciech Sołtyszewski *03-02-1878 r. Bocheń   
368Wojciech Sołtyszewski *~ 1878 r.   
369Wojciech Stajuda    
370Wojciech Staworzyński *~ 1813 r.   
371Wojciech Staworzyński *08-04-1857 r. Konary +06-10-1916 r. /Warszawa/   
372Wojciech Stefański *1881 r. Pszczonów   
373Wojciech Strugiński *1860 r. Reczyce   
374Wojciech Szczepański *1946 r. Wrocław    
375Wojciech Tepczyński *1947 r. Gdańsk    
376Wojciech Tomala *05-04-1866 r. Zduny   
377Wojciech Ufa *2011 r.    
378Wojciech Warda *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
379Wojciech Wielec    
380Wojciech Wiesiołek *26-03-1841 r. Bocheń   
381Wojciech Wiesiołek *09-04-1878 r. Bocheń   
382Wojciech Włodarczyk *1882 r. Jamno   
383Wojciech Wypiór *21-04-1938 r. +24-08-2002 r. /Sosnowiec/   
384Wojciech Ziarnik *1903 r. Skaratki +1939 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl