This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [T] Indeks alfabetyczny [T]126

1Tadeusz Anzorge *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
2Tadeusz Gasik *1927 r. +1996 r.   
3Tadeusz Gasik *1946 r. +17-11-1975 r.   
4Tadeusz Kantorek  +1931 r. Wojewodza   
5Tadeusz Kantorek *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
6Tadeusz Kazimierski *14-02-1917 r. Widzów +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/   
7Tadeusz Kiciński *15-10-1962 r. +2017 r. /Marcinkowice/   
8Tadeusz Kosmowski    
9Tadeusz Kraczko *07-09-1944 r. +26-02-2013 r. Wolsztyn /Wolsztyn/   
10Tadeusz Kuciński *11-01-1927 r. Strzebieszew +1999 r. /Domaniewice/   
11Tadeusz Leśnikowski *17-08-1952 r. Łódź +03-08-2003 r. Łódź   
12Tadeusz Małgowski *1945 r. Pruszków    
13Tadeusz Mikołajczyk *~ 1924 r. +17-03-1927 r. Janinów   
14Tadeusz Misiewicz    
15Tadeusz Olszewski *24-05-1928 r. Warszawa +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/   
16Tadeusz Płatek *07-01-1923 r.   
17Tadeusz Szymczak *~ 1913 r. +04-03-1983 r. Łódź   
18Tadeusz Szymczak *26-04-1948 r. +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/   
19Tadeusz Tomsio *1895 r. +07-08-1963 r.   
20Tadeusz Wieczorek *1959 r. +1988 r.   
21Tadeusz Wiesław Kot *1953 r. Domaniewice    
22Tamara Ligia Piątkowska z d. Ojdonowska *27-09-1917 r. Sosnowiec +06-03-1959 r. Częstochowa   
23Tekla Bińczak z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
24Tekla Błażejewska z d. Kucharek    
25Tekla Czubak z d. Kołodziejczak    
26Tekla Czubak z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
27Tekla Gajda z d. Wojdak *~ 1789 r. +13-04-1877 r. Guźnia   
28Tekla Kazimierska *19-08-1832 r. Bocheń   
29Tekla Kazimierska *14-08-1842 r. +25-09-1843 r.   
30Tekla Mikołajczyk *23-08-1847 r. Zduny +23-01-1848 r. Zduny   
31Tekla Sobieszek *21-07-1841 r. Mystkowice Małe +05-02-1844 r. Mystkowice Małe   
32Tekla Tomala *13-09-1876 r. Zduny   
33Tekla Wielemborek z d. Gusta *13-09-1852 r. Bocheń   
34Telka Gralak *1852 r. +1853 r.   
35Teodor Kępiński *~ 1928 r. +13-06-2006 r. /Łódź/   
36Teodor Kraczko *14-02-1916 r. +13-06-1990 r.   
37Teodor Polit *1885 r. Strzebieszew   
38Teodozja Sołtyszewska z d. Szymkowiak    
39Teodozja Wróblewska z d. Kazimierska     
40Teofil Błażejewski *1890 r.   
41Teofil Redzisz *25-07-1908 r. Stroniewice  
42Teofil Sękalski *1896 r. Łagów +1898 r. Łagów   
43Teofil Stefański *1901 r. Seligów +1901 r. Seligów   
44Teofil Tomsio *1868 r. +13-04-1918 r. /Sosnowiec/   
45Teofila Jamróz *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
46Teofila Kucharek z d. Klimkiewicz *1866 r. Chąśno  
47Teofila Rychlik *1914 r.  
48Teofila Wnuk z d. Tomsio *1909 r. Sosnowiec +05-04-1949 r. /Sosnowiec/   
49Teresa ..... z d. Cłapińska     
50Teresa Badoń     
51Teresa Białecka *1953 r. +1953 r. Janinów /Łódź/   
52Teresa Błażejewska z d. Warda *~ 1788 r. +1808 r.  
53Teresa Jadwiga Ufa z d. Szewczyk *1956 r. Łowicz    
54Teresa Kantorek     
55Teresa Kantorek     
56Teresa Kicińska z d. Sobala     
57Teresa Kierus z d. Jadach   
58Teresa Knera z d. Kuśmierek    
59Teresa Kucińska z d. Białek *~ 1770 r. +28-11-1830 r. Stroniewice  
60Teresa Maślankiewicz z d. Piellot *1937 r.    
61Teresa Sianoszek *1940 r. +1940 r.   
62Teresa Świdrowska z d. Pełka *~ 1801 r. +27-11-1883 r. Maurzyce   
63Teresa Weronika Gajda z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
64Tomasz Barański *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
65Tomasz Bejda    
66Tomasz Bińczak *1973 r. Szczecinek    
67Tomasz Błażejewski *1866 r. Jamno   
68Tomasz Błażejewski *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
69Tomasz Brzózka    
70Tomasz Czarnecki *13-12-1853 r. Skaratki   
71Tomasz Deka *01-12-1853 r. Bocheń   
72Tomasz Domański  +08-07-1919 r. Krępa   
73Tomasz Dombrowski    
74Tomasz Gaczyński     
75Tomasz Gajda *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
76Tomasz Gołębiewski *17-12-1878 r. Guźnia  
77Tomasz Gorczyca *07-01-1960 r. +28-09-1994 r.   
78Tomasz Jabłoński *27-12-1817 r. Maurzyce +06-10-1831 r. Maurzyce   
79Tomasz Jabłoński *05-12-1856 r. Maurzyce   
80Tomasz Jabłoński *13-12-1864 r. Maurzyce   
81Tomasz Jabłoński *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
82Tomasz Jasek *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
83Tomasz Kantorek *1891 r. Skaratki   
84Tomasz Kantorek *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
85Tomasz Kazimierski *21-12-1846 r. +23-12-1846 r.   
86Tomasz Kierus *1850 r. Domaniewice  
87Tomasz Kłys *1989 r. Łódź    
88Tomasz Knera *1836 r. Skaratki +1837 r. Skaratki   
89Tomasz Kozikowski *1977 r.    
90Tomasz Kuciński    
91Tomasz Kuryś *17-12-1848 r. Łowicz   
92Tomasz Majewski *12-12-1844 r. Skaratki +23-01-1845 r. Skaratki   
93Tomasz Mamoński *22-10-1873 r. Tarnówka   
94Tomasz Mielczarek  +˂ 1819 r.   
95Tomasz Milczarek *16-12-1888 r. Bocheń   
96Tomasz Miziołek *1939 r. +02-12-2003 r.   
97Tomasz Pel *1900 r. Skaratki +1911 r. Domaniewice  
98Tomasz Pełka     
99Tomasz Pełka *23-01-1893 r. Maurzyce   
100Tomasz Pietrzak *12-12-1878 r. Gaj   
101Tomasz Pióro *1975 r. Warszawa    
102Tomasz Plewka *1979 r.    
103Tomasz Płacheta *1824 r.   
104Tomasz Redo *07-12-1853 r. Wierznowice   
105Tomasz Skowroński *27-12-1897 r. Strugienice   
106Tomasz Skuneczny *1901 r. +1911 r. Rogóźno   
107Tomasz Sosnowski    
108Tomasz Stachowicz *1998 r. Gdańsk    
109Tomasz Strugiński *1828 r. Reczyce   
110Tomasz Szczepanik     
111Tomasz Szcześniak    
112Tomasz Szychowski *07-1978 r. +09-1978 r.   
113Tomasz Święcicki *1981 r. Skwierzyna    
114Tomasz Urbanek *16-12-1855 r. Maurzyce +11-01-1856 r. Maurzyce   
115Tomasz Urbanek *21-12-1869 r. Maurzyce +10-04-1871 r. Maurzyce   
116Tomasz Warda    
117Tomasz Warda *1876 r. Skaratki   
118Tomasz Warzywoda *19-09-1897 r. Jackowice +27-02-1901 r. Jackowice   
119Tomasz Wielemborek *16-08-1885 r. Wiskienica   
120Tomasz Wilk *22-12-1818 r. Krępa +1900 r. Skaratki   
121Tomasz Wilk *1880 r. Skaratki   
122Tomasz Wilk *1883 r.   
123Tomasz Witerek *09-12-1835 r. Mystkowice Małe   
124Tomasz Włodarczyk *1885 r. Jamno   
125Tomasz Woźnicki    
126Tymoteusz Tomasz Rzepecki *2016 r. Gdańsk    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl