This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]366

1Sabina Błażejewska   
2Sabina Hekner *21-09-1913 r. Bielawy   
3Sabina Kantorek     
4Sabina Kicińska z d. Gnatowska *22-02-1932 r. Świnice +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/   
5Sabina Marszałek z d. Wójcik    
6Sabina Mielczarek z d. Gajda *14-04-1833 r. Guźnia +17-09-1875 r. Guźnia   
7Sabina Pająk *1914 r.   
8Sabina Ruta z d. Siemieniuk *01-12-1937 r. +24-01-2015 r. Olsztyn   
9Sabina Więcek z d. Marczewska     
10Sabina Zowczak     
11Salomea Dworzańska *25-12-1833 r. Jackowice +15-02-1836 r. Jackowice   
12Salomea Karasek z d. Strugińska *1831 r. Reczyce +1908 r.   
13Salomea Kowalczyk z d. Kantorek *12-11-1818 r. Skaratki +1897 r.   
14Salomea Leśnikowska z d. Jaworska  +1903 r.   
15Salomea Makowska z d. Kamińska *05-11-1860 r. Zduny   
16Sandra Drążkowska     
17Sandra Święcicka z d. Bober     
18Sara Duziak     
19Scholastyka Wieczorek z d. Dudek *~ 1801 r. Długie +25-01-1860 r. Długie   
20Sebastian ... *2001 r.    
21Sebastian Jączkowski *1987 r.    
22Sebastian Kantorek *1979 r. Zielona Góra    
23Sebastian Michał Wielec *1989 r. Skierniewice    
24Seweryn Tomczak *2004 r.    
25Simon Jonathan Czapp *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)    
26Sławomir Mazurkiewicz *1957 r.    
27Sławomir Paciorek *1980 r. Łowicz    
28Sławomir Prokop     
29Sławomir Ruta *1956 r. Olsztyn    
30Sławomir Tomczak *1983 r.    
31Sławomir Ufa *1957 r.    
32Sławomir Wiesław Szymczak *20-04-1947 r. Łowicz +11-12-2014 r. Łowicz   
33Sławomir Zowczak *11-10-1943 r. +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/   
34Sławomira Magdalena Domańska z d. Kopania *1978 r. Zgierz    
35Sonia Stolarczyk *2013 r. Łódź    
36Stanisław Adach *1868 r. Skaratki   
37Stanisław Anzorge *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
38Stanisław Bartczak *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
39Stanisław Białas *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
40Stanisław Bińczak *30-03-1869 r. Rząśno   
41Stanisław Bińczak *04-12-1909 r. Rząśno   
42Stanisław Błażejewski *14-11-1889 r. Guźnia  
43Stanisław Błażejewski *1891 r. +18-03-1972 r.  
44Stanisław Błażejewski *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
45Stanisław Błażejewski *05-03-1899 r. Jamno   
46Stanisław Błażejewski *08-09-1904 r. Guźnia  
47Stanisław Bończak *1919 r. +~ 1996 r.   
48Stanisław Borowiak  +14-03-1990 r.   
49Stanisław Brudka *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
50Stanisław Cieślak     
51Stanisław Cieślak     
52Stanisław Colith     
53Stanisław Czuba *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
54Stanisław Czubatka *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
55Stanisław Dałek *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
56Stanisław Deka *26-04-1834 r. Bocheń   
57Stanisław Dziedziela *1910 r.   
58Stanisław Fladziński *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
59Stanisław Flis    
60Stanisław Florczak     
61Stanisław Foks *1913 r. Grudze   
62Stanisław Frątczak    
63Stanisław Gajda *~ 1777 r.   
64Stanisław Gajda *~ 1810 r. +14-08-1813 r. Guźnia   
65Stanisław Gajda *03-06-1907 r. Mystkowice +07-08-1907 r. Mystkowice   
66Stanisław Gałaj    
67Stanisław Gałaj *29-09-1900 r. Wierznowice   
68Stanisław Gasik *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
69Stanisław Gasik *1952 r.    
70Stanisław Gnatowski    
71Stanisław Gnatowski *1882 r. Umień   
72Stanisław Gołębiewski    
73Stanisław Gołębiewski *~ 1898 r.   
74Stanisław Grabowicz *03-05-1856 r. Krępa   
75Stanisław Graszka    
76Stanisław Grzelak *1884 r.   
77Stanisław Hekner *01-05-1902 r.   
78Stanisław Hekner *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
79Stanisław Jabłoński  + /Łódź/   
80Stanisław Jabłoński    
81Stanisław Jagoda  +15-03-1856 r. Zduny   
82Stanisław Jamróz *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
83Stanisław Jaros    
84Stanisław Kałuża *1868 r. Mąkolice   
85Stanisław Kamiński *1909 r. Wrzeczko  
86Stanisław Kamiński *1912 r. Wrzeczko  
87Stanisław Kantorek     
88Stanisław Kantorek  +1794 r.   
89Stanisław Kantorek *14-11-1814 r. Skaratki   
90Stanisław Kantorek *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
91Stanisław Kantorek *1874 r. Skaratki   
92Stanisław Kantorek *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
93Stanisław Kantorek *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
94Stanisław Kantorek *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
95Stanisław Kantorek *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
96Stanisław Karcz *1886 r.   
97Stanisław Kazimierski *1803 r. Guźnia +15-04-1813 r. Guźnia   
98Stanisław Kazimierski *04-05-1835 r. Bocheń   
99Stanisław Kazimierski *06-10-1870 r.   
100Stanisław Kazimierski *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
101Stanisław Kazimierski *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
102Stanisław Kazimierski *1919 r. Bocheń +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/   
103Stanisław Kędziora *1876 r. Strzebieszew   
104Stanisław Kędziora *1908 r. Strzebieszew +14-09-1939 r. Lisiewice   
105Stanisław Kiczoł    
106Stanisław Kłys *2015 r.    
107Stanisław Knera   
108Stanisław Knera *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
109Stanisław Knera *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
110Stanisław Kolos   
111Stanisław Komenderski  +1937 r. Marianów   
112Stanisław Kosiorek *1870 r. Skaratki   
113Stanisław Kosiorek *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
114Stanisław Kosmowski *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
115Stanisław Kosmowski *09-12-1906 r. Rząśno   
116Stanisław Kostka Gajda *27-10-1909 r. Mystkowice +20-11-2003 r. Borów   
117Stanisław Kostrzewa *1891 r. Czatolin   
118Stanisław Kowalczyk *1896 r. Skaratki   
119Stanisław Kowalski *1904 r. Domaniewice   
120Stanisław Kucharek *1907 r. +1908 r.   
121Stanisław Kucharek *24-01-1911 r. +1942 r.   
122Stanisław Kucharek *1927 r.   
123Stanisław Kuciński *1835 r. Strzebieszew   
124Stanisław Kuciński *1859 r. Strzebieszew   
125Stanisław Kuciński *17-04-1900 r. Łowicz  
126Stanisław Kuciński *1912 r. +15-01-1993 r. Domaniewice   
127Stanisław Kujawiak *1867 r. Skaratki +1899 r.   
128Stanisław Kurczak *1921 r.    
129Stanisław Kustosik *07-04-1893 r. Łódź +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/   
130Stanisław Lebioda *14-03-1899 r. +18-03-1901 r.   
131Stanisław Leśnikowski *09-04-1878 r. Lipa +22-07-1954 r.   
132Stanisław Linart    
133Stanisław Lisiewski *1909 r. Seligów +1917 r. Seligów   
134Stanisław Łukasik     
135Stanisław Majewski *1874 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
136Stanisław Maleski    
137Stanisław Małecki    
138Stanisław Mamoński *1839 r.   
139Stanisław Mamoński *1859 r. +1862 r.   
140Stanisław Marczak *05-01-1910 r. Paleniec   
141Stanisław Michalak *1919 r. +06-03-1920 r. Aleksów   
142Stanisław Michalak *08-1928 r. +31-08-1928 r. Boczki Domaradzkie   
143Stanisław Michał Kantorek *2008 r.    
144Stanisław Mikituła *1894 r. Wiesiołów  
145Stanisław Mikołajczyk *17-11-1811 r. Zduny   
146Stanisław Mikołajczyk *06-05-1838 r. Zduny   
147Stanisław Missura *1885 r. Pilaszków   
148Stanisław Miziołek *1916 r. Wrzeczko +1992 r. /Małkinia/   
149Stanisław Mówiński *1947 r. Przezmark    
150Stanisław Mróz *25-01-1905 r. Maurzyce   
151Stanisław Nierobisz *1909 r. Seligów   
152Stanisław Nowakowski *1894 r.   
153Stanisław Olczak *1957 r. +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/  
154Stanisław Pająk *1883 r. Stroniewice +1918 r. Dąbkowice   
155Stanisław Pająk *1912 r. Stroniewice +1913 r. Strzebieszew   
156Stanisław Paradowski *07-11-1900 r. Rulice   
157Stanisław Pawłowicz *1884 r. Strzebieszew   
158Stanisław Piątkowski  +1892 r. Stopnica   
159Stanisław Płacheta *~ 1847 r. +27-11-1848 r. Dąbkowice   
160Stanisław Polit *1877 r. Strzebieszew   
161Stanisław Polit *1888 r. Strzebieszew +1888 r. Strzebieszew   
162Stanisław Polit *1897 r. Pludwiny   
163Stanisław Polit *1904 r. Gozdów +1904 r. Gozdów   
164Stanisław Redzisz *1906 r. Stroniewice   
165Stanisław Ruciński    
166Stanisław Ruta    
167Stanisław Ruta *05-05-1911 r. Strzebieszew   
168Stanisław Rybus *03-11-1887 r. Bocheń   
169Stanisław Rybus *03-03-1911 r. Wola Kołkowa   
170Stanisław Rżanek *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa   
171Stanisław Sałuda *1893 r. +22-08-1895 r. Lisiewice   
172Stanisław Sękalski *1883 r. Domaniewice  
173Stanisław Sianoszek *1929 r. +2006 r.   
174Stanisław Skuneczny *1892 r. Skaratki   
175Stanisław Skuneczny *1896 r.   
176Stanisław Słoniewski vel Knera    
177Stanisław Sójkowski    
178Stanisław Stajuda *1909 r. +1909 r. Reczyce   
179Stanisław Staworzyński  +03-03-1886 r. Warszawa   
180Stanisław Stefański *1900 r. Seligów +1900 r. Seligów   
181Stanisław Szafrański *1875 r.   
182Stanisław Szczawiński     
183Stanisław Szymajda *07-04-1926 r. Wrzeczko +23-10-1995 r.   
184Stanisław Szymczak    
185Stanisław Ufa *1934 r. Wygoda +04-01-1986 r. Zielkowice   
186Stanisław Urbański    
187Stanisław Walaszczak *1867 r. +1873 r.   
188Stanisław Warda *04-05-1817 r. Skaratki +05-09-1850 r. Skaratki   
189Stanisław Warda *1873 r. Skaratki   
190Stanisław Warda *1899 r. Skaratki +11-04-1984 r. Janinów   
191Stanisław Warda *1904 r. Rogóźno +24-12-1971 r. Rogóźno   
192Stanisław Wawrzyn *08-05-1900 r. Krępa +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/   
193Stanisław Wielemborek    
194Stanisław Wielemborek *07-04-1896 r. Wiskienica +12-05-1897 r. Wiskienica   
195Stanisław Wielemborek *13-11-1913 r. Wiskienica +01-05-1914 r. Wiskienica   
196Stanisław Wiesiołek *22-04-1893 r. Bocheń +31-01-1899 r. Bocheń   
197Stanisław Wiesiołek *26-12-1899 r. Bocheń +08-12-1911 r. Bocheń   
198Stanisław Wieteska *07-05-1849 r. Bogoria Górna   
199Stanisław Wieteska *1881 r. Łowicz   
200Stanisław Więcek *15-02-1935 r. +20-08-2000 r.   
201Stanisław Więcek *1955 r.    
202Stanisław Wilk *~ 1860 r. +~ 1918 r. /Ząbkowice/   
203Stanisław Wilk *12-08-1910 r. Ziewaniczki +16-07-1911 r. Ziewanice   
204Stanisław Włodarczyk *1887 r. Jamno   
205Stanisław Włostek *05-05-1910 r. Mąkolice +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/   
206Stanisław Wojciechowski    
207Stanisław Wojdak    
208Stanisław Wygoda *2018 r.    
209Stanisław Zawadzki *1867 r. +1867 r.   
210Stanisław Ziarnik *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
211Stanisław Ziarnik *1901 r. Skaratki   
212Stanisław Zuchora    
213Stanisław Zuchora *21-02-1885 r. Kadzielin   
214Stanisława Adach *1910 r. +1911 r. Skaratki   
215Stanisława Adach *1914 r.   
216Stanisława Anzorge z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
217Stanisława Białas z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
218Stanisława Czubasiewicz z d. Wojas    
219Stanisława Drużka z d. Kowalska    
220Stanisława Gajda  + /Stary Waliszew/   
221Stanisława Gajda z d. Sałuda    
222Stanisława Gajda *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
223Stanisława Gnatowska z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
224Stanisława Gołębiewska *1932 r. +09-10-1999 r.   
225Stanisława Grzanka z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
226Stanisława Helena Wilk *18-04-1897 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
227Stanisława Jabłońska  +10-2010 r.   
228Stanisława Kamińska *1914 r. Wrzeczko  
229Stanisława Kantorek z d. Głuszcz *06-11-1903 r. +23-09-1985 r. /Kargowa/   
230Stanisława Kantorek z d. Kucińska *1907 r. +01-11-1979 r. Sapy   
231Stanisława Kantorek *1914 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
232Stanisława Kantorek z d. Król *18-07-1921 r. +24-05-2015 r. /Domaniewice/   
233Stanisława Karcz z d. Bryk    
234Stanisława Kazimierska *04-09-1908 r. +1926 r.   
235Stanisława Kędziora z d. Kłucińska    
236Stanisława Knera *1869 r. Skaratki   
237Stanisława Kostrzewa *1911 r.   
238Stanisława Kucińska *1907 r.   
239Stanisława Kunikowska z d. Graszka *1910 r. +26-12-1989 r. Łowicz   
240Stanisława Kurek z d. Kolos   
241Stanisława Lisiewska  +1915 r. Seligów   
242Stanisława Mamońska *1875 r.   
243Stanisława Markiewicz z d. Pająk *1920 r. Stroniewice    
244Stanisława Marszałek *1911 r. Pszczonów   
245Stanisława Michalak *1920 r. +13-05-2001 r.   
246Stanisława Mikołajczyk z d. Milczarek *19-12-1895 r. Bocheń   
247Stanisława Pająk z d. Mączyńska *~ 1900 r. Michałów   
248Stanisława Pietrzak *1906 r. Rogóźno +1908 r. Rogóźno   
249Stanisława Polit *1902 r. Gozdów   
250Stanisława Ruta z d. Pająk *1921 r. +28-01-1991 r.   
251Stanisława Sadowska z d. Włostek *12-03-1919 r. Wola Mąkolska +14-10-1996 r. Żyrardów   
252Stanisława Szostek z d. Kantorek *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka   
253Stanisława Śmiałek z d. Rybus *~ 1900 r.   
254Stanisława Tomsio z d. Marczewska *1899 r. +1988 r.   
255Stanisława Ufa *1899 r. +1983 r.   
256Stanisława Warda z d. Dróżka    
257Stanisława Wielemberg z d. Kantorek *1955 r. Kargowa    
258Stanisława Wielemborek *05-08-1905 r. Bąków Górny +24-08-1905 r. Bąków Górny   
259Stanisława Wielemborek *22-03-1909 r. Jaworzyna   
260Stanisława Wiśniewska z d. Sałuda    
261Stanisława Włostek z d. Szymajda  +16-10-1921 r. Wymysłów   
262Stanisława Zuzanna Walaszczak *10-10-1918 r. +19-07-2002 r. /Warszawa/   
263Stanley Kazmierski *23-11-1919 r. +02-04-1995 r. Springfield   
264Stefan Bartik  +26-05-2014 r.   
265Stefan Burzyński *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
266Stefan Czesław Kiciński *25-01-1925 r. Kobułkowo +08-12-1991 r. /Marcinkowice/   
267Stefan Czuba *1897 r. Skaratki   
268Stefan Durka     
269Stefan Felczyński *1895 r. Skaratki   
270Stefan Gajda *18-06-1909 r. Kęszyce   
271Stefan Jabłoński *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
272Stefan Kamiński *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
273Stefan Kantorek *1892 r. Skaratki   
274Stefan Knera *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
275Stefan Konikowski *13-01-1900 r. Dąbkowice   
276Stefan Kot *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
277Stefan Kucharek *21-06-1919 r. Małszyce +05-05-2011 r. Łowicz   
278Stefan Kuciński *1885 r. +1910 r. Stroniewice   
279Stefan Ledzion    
280Stefan Majewski *1912 r. Skaratki   
281Stefan Rybus    
282Stefan Staworzyński *31-05-1888 r. Warszawa   
283Stefan Stefański *17-02-1913 r. Chlebowice   
284Stefan Szkup *1919 r. +2004 r.   
285Stefania Anna Kantorek z d. Kazyk *04-02-1927 r. Sosnowiec +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/   
286Stefania Białek z d. Ruta    
287Stefania Gajda z d. Witecka vel Kozanecka    
288Stefania Jabłońska *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
289Stefania Jaros *25-12-1904 r. Oszkowice   
290Stefania Jędrusik z d. Kazimierska *1927 r.   
291Stefania Jurga z d. Kantorek    
292Stefania Kamińska z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
293Stefania Kamińska *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
294Stefania Kantorek *1899 r. Skaratki   
295Stefania Kantorek *14-11-1909 r. Skaratki   
296Stefania Makowska z d. Kaźmierska *21-03-1907 r. Księże Górki   
297Stefania Michalak *1919 r. +07-03-1920 r. Aleksów   
298Stefania Pietrzak *1914 r. Rogóźno   
299Stefania Ruta *1913 r. Skaratki   
300Stefania Skoneczna *1905 r. Skaratki   
301Stefania Sokół z d. Kostrzewa *1899 r. Czatolin   
302Stefania Szymczak    
303Stefania Warda *1907 r. Skaratki   
304Stefania Wilk *1905 r. Skaratki   
305Stefania Wojda z d. Kazimierska *20-10-1897 r. Bocheń   
306Stefania Zowczak     
307Stella Kazmieski     
308Susan Kazmierski     
309Susan Szczetnikowicz     
310Susanne Szczetnikowicz *1982 r.    
311Sylwester Czuba *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
312Sylwester Kaczmarczyk     
313Sylwester Knera     
314Sylwia Kantorek z d. Figura *1986 r.    
315Sylwia Misiak *1980 r.    
316Sylwia Mówińska *1976 r. Gdańsk    
317Sylwia Ufa *1982 r.    
318Sylwia Zowczak *1972 r.    
319Sz. Kiedos *2017 r.    
320Szczapan Kamiński *23-12-1856 r. Zduny   
321Szczapan Kazimierski *1843 r. Guźnia +1887 r. Maków   
322Szczapan Linart    
323Szczapan Nowakowski *1897 r.   
324Szczepan Ambroziński *07-12-1837 r. Stefanów   
325Szczepan Błażejewski *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
326Szczepan Drużka *1888 r. Skaratki   
327Szczepan Górczyński    
328Szczepan Gusta *08-12-1843 r. Bocheń   
329Szczepan Kamiński    
330Szczepan Kazyk *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
331Szczepan Kierus  +08-09-1845 r. Domaniewice  
332Szczepan Kierus  +1893 r. Domaniewice  
333Szczepan Kosiorek *1901 r. Skaratki   
334Szczepan Laskowski    
335Szczepan Pająk *1894 r. Strzebieszew   
336Szczepan Parys *1896 r. Strzebieszew   
337Szczepan Pel *1895 r. Skaratki   
338Szczepan Strugiński *25-12-1819 r. Reczyce   
339Szczepan Warda *1870 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
340Szymon Cłapiński     
341Szymon Gajda *04-08-1880 r. Guźnia   
342Szymon Galbarczyk *2000 r. Warszawa    
343Szymon Głowacki  +16-11-1818 r. Łaźniki   
344Szymon Grabowicz *1893 r. Krępa   
345Szymon Gusta *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
346Szymon Jabłoński *13-10-1852 r. Świące   
347Szymon Jabłoński *24-10-1853 r. Strugienice   
348Szymon Jędrzej Sołtysek *1980 r. Gdańsk    
349Szymon Kantorek *1790 r. Skaratki   
350Szymon Kantorek *2013 r.    
351Szymon Kazimierski *21-10-1815 r. +02-12-1815 r.   
352Szymon Kazimierski *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
353Szymon Kazimierski *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
354Szymon Kazimierski *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
355Szymon Kierus *~ 1759 r. Domaniewice +13-07-1827 r. Domaniewice  
356Szymon Kłys *1997 r. Łódź    
357Szymon Kot *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
358Szymon Mielczarek *25-10-1873 r. Guźnia +01-12-1874 r. Guźnia   
359Szymon Mikołajczyk *21-10-1862 r. Wierznowice   
360Szymon Warda *1869 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
361Szymon Wasyl    
362Szymon Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny   
363Szymon Włodarczyk   
364Szymon Włodarczyk    
365Szymon Włodarczyk *1868 r. Jamno   
366Szymon Zmora *26-10-1820 r. Domaniewice +1892 r. Domaniewice   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl