This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [R] Indeks alfabetyczny [R]126

1Radosław Klimecki *1987 r. Jelenia Góra    
2Rafał Cezary Sieradzki *1978 r. Poznań    
3Rafał Czuba *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
4Rafał Felczyński *1987 r.    
5Rafał Pakulski *1974 r.    
6Rafał Podczarski *1990 r.    
7Rafał Strugiński *24-10-1830 r. Reczyce +26-12-1830 r. Reczyce   
8Rafał Szkup *1889 r. Wrzeczko +03-04-1921 r. Wrzeczko   
9Rafał Ufa *1983 r.    
10Rafał Więcek *1980 r.    
11Rebecca Czapp     
12Rebecca Southey *1991 r.    
13Regina Borowiak z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
14Regina Gorczyca z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
15Regina Kantorek *1755 r. Skaratki  
16Regina Maria Staworzyńska - Dębińska z d. Staworzyńska *06-11-1929 r. Warszawa +30-06-1993 r. Warszawa   
17Regina Rybus *1914 r. Mosiębrza   
18Regina Sut *1905 r.   
19Regina Wawrzyn *01-09-1918 r. Krępa   
20Regina Wiesiołek z d. Kantorek *~ 1917 r.   
21Renata Cłapińska z d. Stachowiec *1968 r.    
22Renata Gorzkiewicz *1987 r.    
23Renata Kulka z d. Hancyk     
24Renata Lenczewska z d. Zawisza *1975 r. Mirosławiec    
25Renata Magdalena Galbarczyk z d. Jarosiewicz *1978 r. Płońsk    
26Rheta Brown z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
27Richard Brown *1946 r. Ventura County    
28Richard Henry Kludka *1956 r. Chicago    
29Robert Allen Kazmierski     
30Robert Homel     
31Robert Kazimierski     
32Robert Kazimierz Kantorek *1983 r. Łódź    
33Robert Leszek Aulich *1974 r. Gdańsk    
34Robert Nadolny *1977 r. Połczyn Zdrój    
35Robert Ufa     
36Roch Gałaj    
37Roch Jabłoński *16-08-1820 r. Maurzyce   
38Roch Kierus  +1881 r. Domaniewice  
39Roch Kuciński *1867 r. Jamno  
40Roch Mamoński *1864 r. +1864 r.   
41Roch Miziołek *1888 r. +23-04-1954 r.   
42Roch Strugiński *13-08-1858 r. Reczyce   
43Roch Wiesiołek *12-08-1855 r. Bocheń   
44Roch Wilk    
45Roch Włostek    
46Roger Kasmer *1946 r. Syracuse    
47Roman .....     
48Roman Duda    
49Roman Galbarczyk *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
50Roman Krugiołka     
51Roman Miszkiewicz *17-09-1936 r. Wodzierady +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/   
52Roman Stachowicz *1972 r. Gdańsk    
53Roman Staworzyński *~ 1883 r. +16-01-1957 r.   
54Roman Stępniewski     
55Roman Świątek *28-02-1965 r. +27-02-2016 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/   
56Roman Tomsio *13-04-1913 r. Sosnowiec +02-03-1990 r. /Gdańsk/   
57Roman Wielemberg     
58Romana Pakuła z d. Wójcik *15-08-1922 r. +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/   
59Romuald Piotr Szczetnikowicz *1945 r. Trani (Włochy)    
60Romuald Sokalski *05-02-1892 r. Łowicz   
61Rozalia Błażejewska *1808 r.  
62Rozalia Czechowska *05-11-1899 r. Jackowice   
63Rozalia Czuba z d. Graszka    
64Rozalia Dobijańska *1908 r.   
65Rozalia Dworzańska z d. Mikołajczyk *~ 1814 r. +13-09-1846 r. Jackowice   
66Rozalia Gajda z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
67Rozalia Gajda *03-09-1910 r. Kęszyce   
68Rozalia Gajda *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
69Rozalia Gasik z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
70Rozalia Góra z d. Strugińska   
71Rozalia Gralak *~ 1869 r. +1872 r.   
72Rozalia Jabłońska *23-08-1844 r. Świące   
73Rozalia Kantorek z d. Druszka *~ 1785 r. +23-11-1857 r. Skaratki   
74Rozalia Kantorek *13-09-1835 r. Skaratki +24-09-1836 r. Skaratki   
75Rozalia Kantorek *12-05-1895 r. +20-09-1900 r. Bocheń   
76Rozalia Kantorek *31-03-1904 r. Bocheń +25-03-1910 r. Mystkowice   
77Rozalia Kantorek *~ 1906 r. +08-1977 r. /Domaniewice/   
78Rozalia Kantorek *1912 r. Skaratki +03-11-2000 r. Skaratki   
79Rozalia Kantorek *~ 1915 r. +01-01-2002 r. /Domaniewice/   
80Rozalia Kazimierska *1728 r. +1808 r.   
81Rozalia Kazimierska z d. Modrak *~ 1796 r. +1881 r.   
82Rozalia Kazimierska *1797 r. Guźnia   
83Rozalia Kazimierska *02-02-1855 r.   
84Rozalia Knera z d. Kędziora    
85Rozalia Knera *1845 r. Skaratki   
86Rozalia Kosmowska *25-01-1897 r. Rząśno +06-02-1902 r.   
87Rozalia Koza *02-03-1907 r. Zduny +12-12-1907 r. Zduny   
88Rozalia Kucińska z d. Ziarnik *1905 r. Skaratki +14-05-1973 r. Skaratki   
89Rozalia Majewska *1914 r. Skaratki   
90Rozalia Materek z d. Kazimierska *21-08-1837 r.   
91Rozalia Mikołajczyk *29-08-1867 r. Zduny   
92Rozalia Parys z d. Kantorek *26-08-1809 r. Skaratki   
93Rozalia Piasta z d. Marszałek *10-07-1889 r. Mystkowice   
94Rozalia Pientera z d. Waloszczyk  +03-11-1848 r. Czołczyn   
95Rozalia Raczkowska z d. Kontecka    
96Rozalia Redo z d. Gajda    
97Rozalia Romaniuk z d. Swatowska    
98Rozalia Sękalska z d. Mikołajczyk *27-08-1865 r. Wierznowice +1896 r. Łagów   
99Rozalia Sianoszek z d. Sujkowska *1921 r. +1995 r.   
100Rozalia Sobieszek *16-08-1862 r. Mystkowice Małe   
101Rozalia Sójkowska z d. Domińczak *1885 r. Pilaszków   
102Rozalia Stajuda z d. Strugińska *1883 r. Reczyce   
103Rozalia Szymajda z d. Małecka *1893 r.   
104Rozalia Szymczak z d. Grabowicz *30-10-1859 r. Krępa   
105Rozalia Tomala z d. Kamińska *25-08-1842 r. Zduny +26-01-1909 r. Zduny   
106Rozalia Warda *1905 r. Skaratki   
107Rozalia Wielec *1910 r. Reczyce +1910 r. Reczyce   
108Rozalia Wiesiołek z d. Kazimierska *29-08-1829 r. Bocheń +28-07-1879 r. Bocheń   
109Rozalia Wilk z d. Lisewska *1844 r. +1878 r.   
110Rozalia Włostek z d. Skoneczna *1898 r. Rogóźno   
111Róża Chmielewska *2015 r.    
112Róża Kierus z d. Wilk   
113Róża Sobieszek *27-08-1880 r. Lisiewice +15-03-1970 r. Lisiewice   
114Ryszard Edmund Badoń-Lehr *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
115Ryszard Gnatowski *1951 r. Gdańsk    
116Ryszard Kazimierski-Hausner *1950 r. Drezno    
117Ryszard Kiciński *1961 r.    
118Ryszard Klejs *1971 r. +15-07-2009 r. /Domaniewice/   
119Ryszard Marek Ufa *07-04-1957 r. +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/   
120Ryszard Maślankiewicz *28-04-1931 r. +01-02-1992 r. /Wrocław/   
121Ryszard Maślankiewicz *1957 r.    
122Ryszard Szczawiński *1940 r. Rawa Mazowiecka    
123Ryszard Szypuła    
124Ryszard Ufa     
125Ryszard Ufa *05-10-1953 r. Łódź +26-07-2015 r. Łódź   
126Ryszard Ufa *1956 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl