This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [P] Indeks alfabetyczny [P]194

1Patricia Kasmer z d. Housker *~ 1948 r.    
2Patricia Kazmierski z d. Quan     
3Patrycja Fujak *2007 r.    
4Patrycja Iwona Byzewska *2001 r. Gdańsk    
5Patrycja Podczarska z d. Frysztak     
6Patryk Jakub Kaczor *2001 r.    
7Patryk Mittmann *1997 r.    
8Patryk Piotr Kiciński *1993 r. Wałcz    
9Patryk Popek *2003 r.    
10Paul Kazmierski *1991 r.    
11Paulina Leśnikowska z d. Jaskulska *1877 r. +13-01-1959 r.   
12Paulina Magdalena Kucińska     
13Paulina Magdalena Michnowicz *1989 r. Wałcz    
14Paulina Mysłek *2005 r.    
15Paulina Nowińska-Ufa z d. Ufa *1989 r. Łowicz    
16Paweł Ambroziński *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
17Paweł Andrzejczak *1837 r.  
18Paweł Antoni Szczawiński *1968 r. Rawa Mazowiecka    
19Paweł Artur Nawrocki     
20Paweł Białas    
21Paweł Bińczak *12-01-1861 r. Rząśno   
22Paweł Błaszczyk    
23Paweł Czuba *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
24Paweł Dobijański *20-06-1879 r. Dąbkowice   
25Paweł Dudek *1887 r.   
26Paweł Gajda  +14-05-1871 r. Guźnia   
27Paweł Gajda *1783 r. +05-12-1857 r. Guźnia   
28Paweł Gajda *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
29Paweł Gajda *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
30Paweł Gajda *30-06-1884 r. Guźnia   
31Paweł Jabłoński *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
32Paweł Kantorek *1794 r. Skaratki +11-02-1848 r. Skaratki   
33Paweł Kantorek *10-01-1816 r. Skaratki +30-01-1818 r. Skaratki   
34Paweł Kantorek *23-01-1819 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
35Paweł Kantorek *25-06-1848 r. Skaratki +18-09-1852 r. Skaratki   
36Paweł Karasek *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
37Paweł Kazimierski *~ 1759 r. +02-10-1826 r. Guźnia   
38Paweł Knera *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
39Paweł Knera *1836 r. Strzebieszew   
40Paweł Krzostek     
41Paweł Kucharek *1984 r.    
42Paweł Labuda *29-06-1926 r. +01-07-1964 r. /Gdynia/   
43Paweł Leśnikowski *~ 1828 r. +1887 r.   
44Paweł Małecki   
45Paweł Maślankiewicz *1983 r.    
46Paweł Mikołajczyk *~ 1786 r. +22-06-1831 r. Zduny   
47Paweł Milczarek *11-03-1892 r. Bocheń +14-09-1963 r. Janinów   
48Paweł Pietrzak     
49Paweł Podczarski *2013 r.    
50Paweł Rybicki     
51Paweł Sękalski   
52Paweł Sękalski *~ 1761 r. +1831 r. Domaniewice  
53Paweł Sieczko     
54Paweł Sitek *1991 r. Łódź    
55Paweł Strugiński *1839 r. Reczyce   
56Paweł Szymczak *17-04-1971 r. Łódź +23-11-1971 r. Łódź /Łódź/   
57Paweł Świątek *1994 r.    
58Paweł Waliszewski    
59Paweł Wawrzyn *18-09-1915 r. Krępa   
60Paweł Wilk *1874 r. Skaratki   
61Paweł Żak    
62Peter Collings     
63Peter James Czapp *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)    
64Peter Southey *1957 r.    
65Petronela Białek z d. Kantorek *1762 r. Skaratki   
66Petronela Bińczak z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
67Petronela Kazimierska z d. Korczewska *22-05-1837 r. Bocheń +1895 r.   
68Petronela Kazimierska *22-02-1860 r.   
69Petronela Stefańska z d. Matuszówna *~ 1767 r. +06-01-1837 r. Buszków   
70Petronela Warda *1872 r. Skaratki +1872 r.   
71Petronela Żak z d. Jadach *1876 r. Skaratki   
72Petronella Gołębiewska *1841 r. Guźnia  
73Petronella Grabowicz z d. Celesta *1789 r. Czatolin +24-03-1839 r. Domaniewice   
74Petronella Jadach z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
75Petronella Kantorek *06-02-1861 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
76Petronella Wilk z d. Bryk  +1900 r. Krępa   
77Philippe Bichon *1956 r. Chateaurenaud    
78Piotr Bińczak *10-03-1954 r. +02-01-1993 r. Jastrzębie-Zdrój /Jastrzębie-Zdrój/   
79Piotr Bińczak *1975 r.    
80Piotr Błażejewski *27-07-1848 r. Grudze   
81Piotr Bogusz    
82Piotr Cieślak     
83Piotr Cieślak  *1877 r.   
84Piotr Czuba *1892 r. Skaratki   
85Piotr Czubak *~ 1777 r. +13-06-1834 r. Złaków Borowy   
86Piotr Czubatka    
87Piotr Fiałek *25-06-1827 r. Lisiewice   
88Piotr Gajda *1829 r. Guźnia   
89Piotr Gajda *1904 r. Guźnia +1906 r.   
90Piotr Gajda *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
91Piotr Gasik *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
92Piotr Gasik *04-02-1882 r. Jackowice   
93Piotr Gasik *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
94Piotr Gołębiewski *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
95Piotr Gołębiewski *26-08-1887 r. Bocheń   
96Piotr Góra *14-05-1897 r. Reczyce  
97Piotr Górczyński *1875 r. Dąbkowice   
98Piotr Górczyński *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
99Piotr Grabowicz *1781 r. Domaniewice +08-10-1836 r. Domaniewice   
100Piotr Grabowicz *~ 1809 r. Krępa +1876 r.   
101Piotr Grabowicz *1896 r. Krępa   
102Piotr Grzelczyk *1982 r. Międzyrzecz    
103Piotr Gusta    
104Piotr Jabłoński *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
105Piotr Kałuża *1901 r.   
106Piotr Kamiński *29-06-1850 r. Dąbrowa   
107Piotr Kamiński *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
108Piotr Kantorek *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
109Piotr Kantorek *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
110Piotr Kantorek *27-06-1898 r. Bocheń   
111Piotr Kantorek *04-04-1928 r. Mystkowice Małe +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/   
112Piotr Kantorek *1937 r. +1977 r.   
113Piotr Karcz    
114Piotr Kazimierski *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
115Piotr Kazimierski *19-02-1864 r. Bocheń   
116Piotr Kazimierski *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
117Piotr Kierus  +1887 r.  
118Piotr Knera *1869 r. Skaratki   
119Piotr Knera *1881 r. Skaratki   
120Piotr Kobus  +15-11-1825 r. Wierzchy   
121Piotr Kosiorek *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
122Piotr Kosiorek *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
123Piotr Kowalski *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
124Piotr Krukowski    
125Piotr Kuciński  +15-08-1958 r. Skaratki   
126Piotr Kuciński    
127Piotr Kuciński *1857 r. Strzebieszew   
128Piotr Kuciński *1879 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
129Piotr Kuciński *1881 r. Skaratki +1881 r.   
130Piotr Kuciński *1884 r. Stroniewice   
131Piotr Kustosik *26-06-1790 r. Tymienica +20-01-1849 r. Tymienica   
132Piotr Lebioda    
133Piotr Lebioda *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
134Piotr Łoziński     
135Piotr Marszałek *19-01-1876 r. Mystkowice +1943 r. Pszczonów   
136Piotr Matuszewski *1985 r. Kamień Pomorski    
137Piotr Matyjasik *1910 r. Skaratki   
138Piotr Michalski  +20-09-1865 r. Bocheń   
139Piotr Mielczarek *02-08-1861 r. Guźnia   
140Piotr Milczarek *27-08-1884 r. Bocheń   
141Piotr Misiak *1960 r.    
142Piotr Mysłek *2008 r.    
143Piotr Osypiuk *2012 r. Ruda Śląska    
144Piotr Owczarek     
145Piotr Pająk *1885 r. Strzebieszew   
146Piotr Pająk *~ 1892 r. Skaratki   
147Piotr Parys *~ 1810 r. Strzebieszew   
148Piotr Pietrzak     
149Piotr Pietrzak *1903 r. Rogóźno   
150Piotr Płacheta *29-01-1836 r. Dąbkowice   
151Piotr Płoski *1978 r.    
152Piotr Podczarski *1989 r.    
153Piotr Popek     
154Piotr Romaniuk    
155Piotr Rybus *15-05-1880 r. Bocheń   
156Piotr Siemionow *1978 r. Siemiatycze    
157Piotr Skuneczny *1903 r.   
158Piotr Sobieszek *28-06-1860 r. Mystkowice Małe   
159Piotr Sójkowski *1872 r. Pilaszków   
160Piotr Strug     
161Piotr Strugiński *17-06-1825 r. Reczyce   
162Piotr Sut *1895 r. Skaratki +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/   
163Piotr Swatowski    
164Piotr Szafrański *~ 1805 r. Czyżew +26-05-1900 r. Orątki   
165Piotr Szychowski *1982 r.    
166Piotr Szymon Wielec *2000 r. Łódź    
167Piotr Tomala *1874 r.   
168Piotr Urbanek *16-12-1855 r. Maurzyce +08-07-1857 r. Maurzyce   
169Piotr Warda *21-10-1836 r. Skaratki   
170Piotr Warda *1840 r. Skaratki +14-04-1911 r. Skaratki   
171Piotr Warda *04-07-1849 r. Skaratki +1850 r. Skaratki   
172Piotr Warzywoda    
173Piotr Wasiak *1972 r.    
174Piotr Wieczorek    
175Piotr Wielec *1878 r. +1911 r. Reczyce   
176Piotr Wiesiołek *16-10-1852 r. Bocheń +23-01-1909 r. Bocheń   
177Piotr Wiesiołek *13-07-1865 r. Bocheń   
178Piotr Wiesiołek *19-08-1879 r. Bocheń +09-09-1879 r. Bocheń   
179Piotr Wiesiołek *22-04-1882 r. Bocheń   
180Piotr Wygoda     
181Piotr Zagajewski *1899 r. Skaratki   
182Piotr Zagajewski *1903 r. +25-07-1990 r. Rogóźno   
183Piotr Zagajewski *1907 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
184Piotr Zieliński *1909 r. Skaratki   
185Piotr Znyk *30-04-1880 r. Bąków Poduchowny   
186Piotr Zygmunt Stelmach *2000 r. Łódź    
187Pola Ufa *2013 r. Łyszkowice    
188Prakseda Drużka z d. Sałuda    
189Prakseda Marcjanna Sołtyszewska *25-05-1914 r. Bocheń   
190Przemysław ...     
191Przemysław Fujak *1980 r.    
192Przemysław Łukasz Stelmach *1976 r.    
193Przemysław Rzepecki *1983 r. Gdynia    
194Przemysław Świątek     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl