Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [K] Indeks alfabetyczny [K]364

1Kacper Czuba *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
2Kacper Daniel Więcek *1996 r. Łowicz    
3Kacper Drużka    
4Kacper Drużka    
5Kacper Eugeniusz Michnowicz *2008 r.    
6Kacper Fijałkowski *1994 r. Głowno    
7Kacper Gnatowski *~ 1838 r.   
8Kacper Grabowicz *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
9Kacper Jabłoński *30-12-1826 r. Maurzyce   
10Kacper Jabłoński *13-01-1877 r. Świące   
11Kacper Jakubowski    
12Kacper Jasek *30-12-1846 r. Bocheń   
13Kacper Kantorek *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
14Kacper Kazimierski *28-02-1836 r.   
15Kacper Kierus *1844 r. Domaniewice +1845 r. Domaniewice  
16Kacper Knera *~ 1781 r. +11-05-1867 r. Strzebieszew   
17Kacper Kobus  +30-08-1828 r. Wierzchy   
18Kacper Kozikowski *2005 r.    
19Kacper Krawczyk *05-01-1819 r. Wierzchy +1867 r. Leosin   
20Kacper Kruk *2013 r. Łowicz    
21Kacper Lawendowski  +04-10-1848 r. Ostrów   
22Kacper Mikołajczyk *06-01-1821 r. Zduny   
23Kacper Rybus    
24Kacper Wieczorek *~ 1833 r. +1902 r. Długie   
25Kajetan Gruszka  +1914 r.   
26Kajetan Mikołajczyk *~ 1788 r. +08-02-1848 r. Dąbrowa   
27Kajetan Wiśniewski    
28Kalina Chmielewska *2018 r.    
29Kalina Rybicka     
30Kamil Mittmann *1995 r.    
31Kamil Tadeusz Nadolny *1997 r. Skwierzyna    
32Kamil Tomasz Ufa *1983 r. Łódź    
33Kamil Zowczak *1994 r.    
34Kamila Badoń-Lehr *1979 r.    
35Karen Lynn Kasmer *1970 r.    
36Karol Bińczak *03-03-1896 r. Rząśno   
37Karol Domińczak *1882 r. Pilaszków   
38Karol Gajda *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
39Karol Jabłoński *04-11-1845 r. Świące   
40Karol Janowski *2010 r. Bytom    
41Karol Kamiński *28-10-1851 r. Dąbrowa   
42Karol Kantorek *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
43Karol Kazimierski *1767 r.   
44Karol Kowalczyk *1824 r. Skaratki   
45Karol Mikołajczyk *01-11-1845 r. Zduny +29-04-1855 r. Zduny   
46Karol Olaszczyk *2011 r.    
47Karol Pawlak *26-01-1850 r. Skaratki +27-11-1916 r. Chlebowice   
48Karolina Jadach *02-11-1828 r. Skaratki   
49Karolina Joanna Kantorek *1995 r.    
50Karolina Jodczyk *1996 r.    
51Karolina Kucińska z d. Strugińska *1891 r.   
52Karolina Misiak     
53Karolina Misiura z d. Gawęcka *1989 r. Łowicz    
54Karolina Skowrońska z d. Urbanek *28-10-1865 r. Maurzyce   
55Katarzyna Anzorge     
56Katarzyna Baran z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
57Katarzyna Barańska z d. Jędrzejczyk    
58Katarzyna Bińczak z d. Kościelaczka    
59Katarzyna Bińczak z d. Frąckiewicz *1971 r.    
60Katarzyna Błażejewska  +1878 r.  
61Katarzyna Błażejewska *1816 r. Guźnia  
62Katarzyna Błażejewska *1872 r. Jamno   
63Katarzyna Błażejewska *31-01-1893 r. Jamno   
64Katarzyna Bródka z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
65Katarzyna Burzyńska z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
66Katarzyna Burzyńska *1910 r. Skaratki   
67Katarzyna Cieślak     
68Katarzyna Cieślak z d. Mamońska *1851 r.   
69Katarzyna Czuba *03-11-1860 r. +1874 r.   
70Katarzyna Czubak *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
71Katarzyna Dejak     
72Katarzyna Domańska *1909 r.   
73Katarzyna Domińczak z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
74Katarzyna Drużka z d. Pająk *1881 r.   
75Katarzyna Duda z d. Sianoszek    
76Katarzyna Duda z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
77Katarzyna Dworzańska *07-11-1835 r. Jackowice   
78Katarzyna Fiałek *1859 r. Bocheń   
79Katarzyna Gajda z d. Wójcik * Mystkowice   
80Katarzyna Gajda z d. Radziejewska    
81Katarzyna Gajda *1815 r. Guźnia   
82Katarzyna Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
83Katarzyna Gajda z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
84Katarzyna Gajda z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
85Katarzyna Gapińska z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
86Katarzyna Gasik *20-10-1879 r. Jackowice   
87Katarzyna Gasik z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
88Katarzyna Gendek-Ufa z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
89Katarzyna Gnatowska z d. Wasiel *~ 1839 r.   
90Katarzyna Gołębiewska *1838 r. Guźnia  
91Katarzyna Gołębiewska *22-04-1892 r. Bocheń   
92Katarzyna Góra z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
93Katarzyna Górczyńska z d. Kosiorek    
94Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
95Katarzyna Graszka z d. Warda *1846 r. Skaratki   
96Katarzyna Grzelka *1899 r. Skaratki   
97Katarzyna Gusta z d. Tomala *1879 r.   
98Katarzyna Hoła *1992 r. Międzyrzecz    
99Katarzyna Jabłońska z d. Busiak    
100Katarzyna Jabłońska *22-11-1824 r. Maurzyce   
101Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
102Katarzyna Jabłońska *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
103Katarzyna Jabłońska *1907 r. Boczki Dolne   
104Katarzyna Jabłońska *21-09-1910 r. Kazimirek   
105Katarzyna Jadach z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
106Katarzyna Janicka z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
107Katarzyna Jaros z d. Kaczor    
108Katarzyna Jaros z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
109Katarzyna Jurga z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
110Katarzyna Kamińska z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
111Katarzyna Kamińska *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
112Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska    
113Katarzyna Kantorek z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
114Katarzyna Kantorek z d. Pel *25-04-1812 r. +1873 r. Skaratki   
115Katarzyna Kantorek z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
116Katarzyna Kantorek *1876 r. Skaratki +1879 r.   
117Katarzyna Kantorek *1884 r. Skaratki   
118Katarzyna Kantorek *1889 r. Skaratki   
119Katarzyna Kantorek z d. Sut *1894 r. Krępa   
120Katarzyna Kantorek *1905 r. Skaratki   
121Katarzyna Kantorek *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
122Katarzyna Kapusta z d. Kosiorek *1861 r. Skaratki   
123Katarzyna Karcz *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
124Katarzyna Kazimierska *1850 r. +23-08-1852 r.   
125Katarzyna Kazimierska *08-11-1854 r. +04-02-1855 r.   
126Katarzyna Kazimierska *13-09-1858 r. Bocheń +26-09-1858 r. Bocheń   
127Katarzyna Kazimierska z d. Burzyńska *1868 r. +13-01-1893 r.   
128Katarzyna Kazimierska *24-09-1873 r.   
129Katarzyna Kazimierska *29-12-1880 r. Bocheń +1886 r.   
130Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba *1881 r. +02-04-1956 r. /Chruślin/   
131Katarzyna Kazimierska *1888 r. Maków +1888 r. Maków   
132Katarzyna Kazimierska *26-04-1888 r. +04-08-1888 r.   
133Katarzyna Kazimierska *10-02-1890 r. Bocheń   
134Katarzyna Kierus *1836 r. Domaniewice +1837 r. Domaniewice  
135Katarzyna Kierus *1870 r. Domaniewice  
136Katarzyna Knera z d. Warda    
137Katarzyna Knera z d. Rutkowska    
138Katarzyna Knera *1826 r. Skaratki +1827 r. Skaratki   
139Katarzyna Knera z d. Siatkowska *25-11-1834 r. Reczyce +18-01-1899 r. Skaratki   
140Katarzyna Knera *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
141Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk *1883 r. Jamno  
142Katarzyna Kołuda z d. Lassota *~ 1821 r.   
143Katarzyna Kosiorek *1862 r. Skaratki   
144Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska    
145Katarzyna Kostrzewa *1892 r. Czatolin +1894 r.   
146Katarzyna Kot z d. Grzelak *1898 r. Domaniewice +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/   
147Katarzyna Kowalczyk *1993 r. Garwolin    
148Katarzyna Koza z d. Wróblewska     
149Katarzyna Krakowiak z d. Kostrzewa *20-08-1904 r. +22-09-1966 r.   
150Katarzyna Krawczyk z d. Kobus *24-10-1820 r. Wierzchy   
151Katarzyna Kruk z d. Ufa *1983 r. Skierniewice    
152Katarzyna Kucharek z d. Klimkiewicz *1863 r. Chąśno  
153Katarzyna Kucińska z d. Majewska *10-04-1850 r. Skaratki   
154Katarzyna Kucińska z d. Wodzyńska *1866 r. Domaniewice   
155Katarzyna Kucińska *1868 r. Jamno  
156Katarzyna Kucińska *1880 r. Strzebieszew   
157Katarzyna Kucińska *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
158Katarzyna Lebioda z d. Knera *1885 r. Skaratki   
159Katarzyna Lewańska     
160Katarzyna Lisiewska z d. Pel *1893 r. Skaratki +01-05-1980 r. Skaratki   
161Katarzyna Majchrzak z d. Kantorek *1900 r. Skaratki   
162Katarzyna Majewska *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
163Katarzyna Majewska *1885 r. Skaratki   
164Katarzyna Matuszewska z d. Kruczek *1988 r. Kamień Pomorski    
165Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek *1885 r. Stroniewice   
166Katarzyna Michalak z d. Jabłońska *13-04-1887 r. Maurzyce + /Stary Waliszew/   
167Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska  +15-03-1887 r. Wierznowice   
168Katarzyna Mikołajczyk z d. Rolewska *~ 1797 r. +04-05-1817 r. Zduny   
169Katarzyna Mikołajczyk *22-11-1819 r. Zduny +05-03-1824 r. Zduny   
170Katarzyna Mikołajczyk *07-04-1827 r. Zduny   
171Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj *26-10-1847 r. Skaratki   
172Katarzyna Mróz z d. Jabłońska *22-10-1882 r. Świące   
173Katarzyna Mrzygłód z d. Kostrzewa *1891 r.   
174Katarzyna Nowakowska z d. Kamińska *1869 r. Wrzeczko   
175Katarzyna Oświecińska z d. Szkup    
176Katarzyna Owsiany *1982 r.   
177Katarzyna Pająk *1868 r. Stroniewice  
178Katarzyna Pająk *1872 r. Stroniewice  
179Katarzyna Parys *1835 r. Strzebieszew +1835 r. Strzebieszew   
180Katarzyna Pawełkowicz *1873 r. Reczyce   
181Katarzyna Pawlak *1892 r. Skaratki +13-11-1899 r. Cybulice   
182Katarzyna Pawlewska  +˂ 1915 r.   
183Katarzyna Pel z d. Grabowicz   
184Katarzyna Pel *1883 r. Skaratki   
185Katarzyna Piątkowska z d. Poniewierska *1869 r. +06-05-1957 r.   
186Katarzyna Pióro z d. Pietrzak *1975 r. Pruszków    
187Katarzyna Płacheta z d. Gajda *1801 r. +1848 r.   
188Katarzyna Podczarska z d. Badoń *1967 r.    
189Katarzyna Russek z d. Mitek    
190Katarzyna Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
191Katarzyna Rybus z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
192Katarzyna Sękalska z d. Kuśmirek *~ 1893 r. Domaniewice  
193Katarzyna Skoneczna *1888 r. +1889 r.   
194Katarzyna Skoneczna *1899 r. Skaratki   
195Katarzyna Skowrońska *19-06-1892 r. Strugienice   
196Katarzyna Skuneczna z d. Kantorek *19-07-1866 r. Skaratki   
197Katarzyna Sobczyńska z d. Knera *~ 1811 r.   
198Katarzyna Sobieszek *1859 r. Lisiewice +1861 r. Lisiewice   
199Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk *1866 r. Jamno   
200Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek *20-07-1880 r. Bąków Dolny   
201Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek *03-03-1883 r. Bocheń +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/   
202Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka *1886 r. Skaratki   
203Katarzyna Sójkowska z d. Rutkowska    
204Katarzyna Stajuda *1905 r.   
205Katarzyna Strugińska z d. Małecka *10-11-1850 r. Reczyce   
206Katarzyna Sujkowska z d. Rutkowska *03-01-1850 r. Klewków   
207Katarzyna Sut z d. Szymajda *11-04-1839 r. Czatolin  
208Katarzyna Szylińska z d. Walaszczak     
209Katarzyna Ufa z d. Kazimierska *28-04-1866 r. Bocheń +15-05-1943 r.   
210Katarzyna Walaszek-Kaszarek z d. Walaszek     
211Katarzyna Warda *1877 r. Rogóźno   
212Katarzyna Warda *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
213Katarzyna Warda *1879 r. Skaratki   
214Katarzyna Warda z d. Kantorek *1880 r. Skaratki   
215Katarzyna Warda *1903 r. Skaratki   
216Katarzyna Warzywoda *07-03-1906 r. Jackowice   
217Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz *13-04-1905 r. Stare Grudze +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/   
218Katarzyna Wesołowska z d. Wilk *1882 r. Skaratki   
219Katarzyna Węgierek *27-10-1850 r. Maurzyce +31-07-1851 r. Maurzyce   
220Katarzyna Wielec z d. Małecka *1883 r. Reczyce   
221Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska    
222Katarzyna Wiercioch z d. Bińczak *12-04-1880 r. Rząśno   
223Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska    
224Katarzyna Wiesiołek *07-04-1863 r. Bocheń   
225Katarzyna Wiesiołek *22-10-1906 r. Bocheń   
226Katarzyna Wieteska z d. Jabłońska *22-06-1849 r. Strugienice   
227Katarzyna Wilk z d. Warda *1858 r. Skaratki   
228Katarzyna Wilk *1869 r. Skaratki   
229Katarzyna Witerek *21-04-1862 r. Mystkowice Małe   
230Katarzyna Włodarczyk z d. Radosz    
231Katarzyna Włostek z d. Gajda *14-12-1853 r. Guźnia   
232Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda *18-02-1898 r. Dąbkowice   
233Katarzyna Wróbel z d. Gajda    
234Katarzyna Wróbel *03-11-1847 r. Mystkowice Małe   
235Katarzyna Zagajewska *1905 r. Rogóźno +1905 r.   
236Katarzyna Ziarnik z d. Kantorek *31-10-1841 r. Skaratki +1886 r.   
237Katarzyna Ziarnik *1882 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
238Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek *14-02-1903 r. Skaratki   
239Katarzyna Znyk *10-12-1908 r. Bąków Poduchowny +11-05-1909 r. Bąków Poduchowny   
240Katarzyna Zuchora *27-04-1890 r. Kadzielin   
241Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska    
242Kathleen Kahn z d. Kasmer *1957 r. Springfield    
243Kathryn E. Kasmer z d. Parker *~ 1946 r.    
244Kathryn Jean Kazmierski *03-03-1952 r. Ludlow +15-02-2009 r. Billings   
245Kazimiera Błażejewska *1913 r. Koziołki  
246Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
247Kazimiera Pawlak *~ 1922 r. +30-01-1925 r. Chlebowice   
248Kazimiera Ziarkowska-Ufa z d. Patanowska *1926 r. +1996 r.   
249Kazimierz     
250Kazimierz Błaszczyk    
251Kazimierz Czubatka    
252Kazimierz Dratwa *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
253Kazimierz Fijalkowski    
254Kazimierz Gajda *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
255Kazimierz Gajda *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
256Kazimierz Gajda *25-03-1899 r. Guźnia   
257Kazimierz Gołębiewski *1856 r. Guźnia  
258Kazimierz Grabczyk    
259Kazimierz Jabłoński *06-07-1913 r. Aleksów   
260Kazimierz Jasek *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
261Kazimierz Kantorek *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
262Kazimierz Kantorek *1958 r. Głowno    
263Kazimierz Kazimierski     
264Kazimierz Kazimierski *1793 r. +16-06-1817 r.   
265Kazimierz Kazimierski *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
266Kazimierz Kazimierski *03-03-1883 r.   
267Kazimierz Kazimierski *03-03-1912 r. Wierznowice +30-05-1943 r. /Zduny/   
268Kazimierz Kosiorek *10-03-1935 r. Dobrogosty +31-08-2000 r. /Olsztyn/   
269Kazimierz Kubisiak    
270Kazimierz Ladorudzki  +2014 r.   
271Kazimierz Marciniak *16-02-1863 r. Orątki   
272Kazimierz Marek Kantorek *1952 r. Łódź    
273Kazimierz Mikołajczyk *26-02-1824 r. Zduny   
274Kazimierz Miziołek *1942 r.    
275Kazimierz Mróz *17-08-1911 r. Maurzyce +08-11-1911 r. Maurzyce   
276Kazimierz Mróz *10-04-1913 r. Maurzyce   
277Kazimierz Pakuła vel Rutka *02-03-1913 r. Warszawa +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/   
278Kazimierz Pawlak *1895 r. Skaratki   
279Kazimierz Piotr Gruszka *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
280Kazimierz Sadowski *1944 r. +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/   
281Kazimierz Sobieszek *22-02-1865 r. Lisiewice   
282Kazimierz Sójkowski *~ 1840 r. +28-08-1915 r. Pilaszków   
283Kazimierz Sut *1867 r. Rogóźno +˂ 1920 r.   
284Kazimierz Ufa *27-02-1901 r. Wygoda +24-03-1901 r. Wygoda   
285Kazimierz Ufa *05-03-1925 r. Wygoda +09-09-2008 r. Zduny   
286Kazimierz Urbanek *02-03-1817 r. Maurzyce +27-07-1860 r. Maurzyce   
287Kazimierz Warda *1875 r. Skaratki +1877 r. Skaratki   
288Kazimierz Zieliński  +23-10-1914 r. Skaratki   
289Keith Allen Desrosiers *1976 r.    
290Kinga Krugiołka z d. Pietrzak     
291Klara Jasek z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
292Klaudia Bednarek *2009 r.    
293Klaudia Gnatowska     
294Klaudia Misiak *28-11-1999 r. +18-12-1999 r. /Głowno/   
295Klementyna Mamońska z d. Ławniczak *1828 r.   
296Konstancja Gajda z d. Jagoda    
297Konstancja Mikołajczyk *~ 1850 r. +19-08-1852 r. Zduny   
298Konstancja Mikołajczyk *18-02-1868 r. Wierznowice +08-12-1887 r. Wierznowice   
299Konstancja Miziołek z d. Szkup *1896 r. Skaratki +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/   
300Konstancja Pająk *1907 r. Strzebieszew   
301Konstancja Pientera *~ 1767 r. +16-09-1839 r. Czołczyn   
302Konstanty Błażejewski *1887 r. Domaniewice  
303Konstanty Kamiński *1910 r. Wrzeczko   
304Konstanty Kantorek    
305Konstanty Kantorek *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
306Konstanty Karpiuk *01-12-1931 r. Kapitańszczyzna   
307Konstanty Królikowski  +19-07-1905 r. Jackowice   
308Konstanty Pel *1903 r. Skaratki   
309Konstanty Pełka *14-05-1899 r. Maurzyce   
310Konstanty Sękalski *1892 r. Łagów +1892 r. Łagów   
311Konstanty Skowroński *16-05-1895 r. Strugienice +12-08-1896 r. Strugienice   
312Konstanty Skowroński *29-06-1901 r. Strugienice   
313Konstanty Sokół    
314Konstanty Szafrański  +˂ 1837 r.   
315Konstanty Szafrański *18-11-1845 r. Buszków   
316Konstanty Warzywoda *17-03-1908 r. Jackowice   
317Konstanty Zagajewski *1909 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
318Kordian Jan Krukowski    
319Kornelia Maya Sulak     
320Kostanty Kuciński *1904 r. Strzebieszew   
321Kristine Sinicrope z d. Kasmer *1953 r. Springfield    
322Krystian Czarnecki     
323Krystian Muras *2007 r.    
324Krystian Ufa *1980 r.    
325Krystyna Ciesielska     
326Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
327Krystyna Florczak z d. Durka *1953 r.    
328Krystyna Gaczyńska z d. Gasik *1937 r.    
329Krystyna Gorzkiewicz z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
330Krystyna Kurczak *1954 r.    
331Krystyna Labuda z d. Kazyk *15-08-1924 r. +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
332Krystyna Lichman z d. Kazimierska *1948 r.    
333Krystyna Mikołajczyk z d. Pieniążek *~ 1771 r. +03-11-1851 r. Zduny   
334Krystyna Ogniewska *1948 r. +1949 r.   
335Krystyna Piątkowska    
336Krystyna Rożniata   
337Krystyna Szymczak z d. Kantorek     
338Krystyna Ufa z d. Chmiela *1947 r.    
339Krystyna Urbanek z d. Gasik *10-03-1864 r. Jackowice +07-01-1892 r. Maurzyce   
340Krzystof Jakubowski     
341Krzystof Muras     
342Krzysztof Bakalarz    
343Krzysztof Bartczak     
344Krzysztof Chrul     
345Krzysztof Gnatowski *1976 r.    
346Krzysztof Jan Leśniewicz *1946 r. Szczecinek    
347Krzysztof Kantorek *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
348Krzysztof Kantorek *1990 r.    
349Krzysztof Misiura *1978 r.    
350Krzysztof Ochocki *2011 r.    
351Krzysztof Strug     
352Krzysztof Sylwester Fijałkowski *1968 r. Głowno    
353Krzysztof Więcek *1958 r. Wygoda    
354Kunegunda Błażejewska z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
355Kunegunda Cieślik z d. Kubis    
356Kunegunda Golis z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
357Kunegunda Jabłońska *01-08-1842 r. Strugienice   
358Kunegunda Jedynak z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
359Kunegunda Kawka   
360Kunegunda Stefańska z d. Marciniak *~ 1783 r. +10-02-1873 r. Buszków   
361Kunegunda Szymczak z d. Gajda *10-10-1813 r. Guźnia   
362Kunegunda Tomala *02-03-1872 r. Zduny   
363Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska *29-07-1815 r. Maurzyce +09-10-1871 r. Bąków Dolny   
364Kunegunda Wojdak    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl