This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [K] Indeks alfabetyczny [K]381

1Kacper Czuba *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
2Kacper Daniel Więcek *1996 r. Łowicz    
3Kacper Drużka    
4Kacper Drużka    
5Kacper Eugeniusz Michnowicz *2008 r.    
6Kacper Fijałkowski *1994 r. Głowno    
7Kacper Gnatowski *~ 1838 r.   
8Kacper Grabowicz *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
9Kacper Jabłoński *30-12-1826 r. Maurzyce   
10Kacper Jabłoński *13-01-1877 r. Świące   
11Kacper Jakubowski    
12Kacper Jasek *30-12-1846 r. Bocheń   
13Kacper Kantorek *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
14Kacper Kazimierski *28-02-1836 r.   
15Kacper Kierus *1844 r. Domaniewice +1845 r. Domaniewice  
16Kacper Knera *~ 1781 r. +11-05-1867 r. Strzebieszew   
17Kacper Kobus  +30-08-1828 r. Wierzchy   
18Kacper Kozikowski *2005 r.    
19Kacper Krawczyk *05-01-1819 r. Wierzchy +1867 r. Leosin   
20Kacper Kruk *2013 r. Łowicz    
21Kacper Lawendowski  +04-10-1848 r. Ostrów   
22Kacper Mikołajczyk *06-01-1821 r. Zduny   
23Kacper Rybus    
24Kacper Wieczorek *~ 1833 r. +1902 r. Długie   
25Kajetan Gruszka  +1914 r.   
26Kajetan Mikołajczyk *~ 1788 r. +08-02-1848 r. Dąbrowa   
27Kajetan Wiśniewski    
28Kalina Chmielewska *2018 r.    
29Kalina Rybicka     
30Kamil Chrzanowski     
31Kamil Mittmann *1995 r.    
32Kamil Tadeusz Nadolny *1997 r. Skwierzyna    
33Kamil Tomasz Ufa *1983 r. Łódź    
34Kamil Zowczak *1994 r.    
35Kamila Badoń-Lehr *1979 r.    
36Karen Lynn Kasmer *1970 r.    
37Karol Bińczak *03-03-1896 r. Rząśno   
38Karol Domińczak *1882 r. Pilaszków   
39Karol Gajda *02-08-1812 r. Guźnia +06-07-1813 r. Guźnia   
40Karol Jabłoński *04-11-1845 r. Świące   
41Karol Janowski *2010 r. Bytom    
42Karol Kamiński *28-10-1851 r. Dąbrowa   
43Karol Kantorek *1805 r. Skaratki +1805 r. Skaratki   
44Karol Kazimierski *1767 r.   
45Karol Kowalczyk *1824 r. Skaratki   
46Karol Mikołajczyk *01-11-1845 r. Zduny +29-04-1855 r. Zduny   
47Karol Olaszczyk *2011 r.    
48Karol Pawlak *26-01-1850 r. Skaratki +27-11-1916 r. Chlebowice   
49Karolina Jadach *02-11-1828 r. Skaratki   
50Karolina Joanna Kantorek *1995 r.    
51Karolina Jodczyk *1996 r.    
52Karolina Kucińska z d. Strugińska *1891 r.   
53Karolina Misiak     
54Karolina Misiura z d. Gawęcka *1989 r. Łowicz    
55Karolina Pietrzak *2004 r.    
56Karolina Skowrońska z d. Urbanek *28-10-1865 r. Maurzyce   
57Katarzyna Anzorge     
58Katarzyna Baran z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
59Katarzyna Barańska z d. Jędrzejczyk    
60Katarzyna Bińczak z d. Kościelaczka    
61Katarzyna Bińczak z d. Frąckiewicz *1971 r.    
62Katarzyna Błażejewska  +1878 r.  
63Katarzyna Błażejewska *1816 r. Guźnia  
64Katarzyna Błażejewska *1872 r. Jamno   
65Katarzyna Błażejewska *31-01-1893 r. Jamno   
66Katarzyna Bródka z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
67Katarzyna Burzyńska z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
68Katarzyna Burzyńska *1910 r. Skaratki   
69Katarzyna Cieślak     
70Katarzyna Cieślak z d. Mamońska *1851 r.   
71Katarzyna Czuba *03-11-1860 r. +1874 r.   
72Katarzyna Czubak *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
73Katarzyna Dejak     
74Katarzyna Domińczak z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
75Katarzyna Drużka z d. Pająk *1881 r.   
76Katarzyna Duda z d. Sianoszek    
77Katarzyna Duda z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
78Katarzyna Dworzańska *07-11-1835 r. Jackowice   
79Katarzyna Elżbieta Gajda *26-04-1873 r. Guźnia   
80Katarzyna Fiałek *1859 r. Bocheń   
81Katarzyna Gajda z d. Orzeł  +26-02-1923 r. Guźnia   
82Katarzyna Gajda z d. Fijałek  +1855 r. Guźnia   
83Katarzyna Gajda z d. Wójcik * Mystkowice   
84Katarzyna Gajda z d. Radziejewska    
85Katarzyna Gajda *1815 r. Guźnia   
86Katarzyna Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
87Katarzyna Gajda z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
88Katarzyna Gajda z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
89Katarzyna Gapińska z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
90Katarzyna Gasik *20-10-1879 r. Jackowice   
91Katarzyna Gasik z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
92Katarzyna Gendek-Ufa z d. Gendek *1987 r. Łowicz    
93Katarzyna Gnatowska z d. Wasiel *~ 1839 r.   
94Katarzyna Gołębiewska *1838 r. Guźnia  
95Katarzyna Gołębiewska *22-04-1892 r. Bocheń   
96Katarzyna Góra z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
97Katarzyna Górczyńska z d. Kosiorek    
98Katarzyna Górczyńska z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
99Katarzyna Graszka z d. Warda *1846 r. Skaratki   
100Katarzyna Grzelka *1899 r. Skaratki   
101Katarzyna Gusta z d. Tomala *1879 r.   
102Katarzyna Hoła *1992 r. Międzyrzecz    
103Katarzyna Jabłońska *22-11-1824 r. Maurzyce   
104Katarzyna Jabłońska z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce   
105Katarzyna Jabłońska *29-10-1868 r. Maurzyce   
106Katarzyna Jabłońska z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
107Katarzyna Jabłońska *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
108Katarzyna Jabłońska *1907 r. Boczki Dolne   
109Katarzyna Jabłońska *21-09-1910 r. Kazimirek   
110Katarzyna Jadach z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
111Katarzyna Janicka z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
112Katarzyna Jaros z d. Kaczor    
113Katarzyna Jaros z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
114Katarzyna Jaros z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
115Katarzyna Jurga z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
116Katarzyna Kamińska z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
117Katarzyna Kamińska *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
118Katarzyna Kantorek z d. Wardzińska    
119Katarzyna Kantorek z d. Kujawiak *1800 r. +26-04-1836 r. Skaratki   
120Katarzyna Kantorek z d. Pel *25-04-1812 r. +1873 r. Skaratki   
121Katarzyna Kantorek z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
122Katarzyna Kantorek *1876 r. Skaratki +1879 r.   
123Katarzyna Kantorek *1884 r. Skaratki   
124Katarzyna Kantorek *1889 r. Skaratki   
125Katarzyna Kantorek z d. Sut *1894 r. Krępa   
126Katarzyna Kantorek *1905 r. Skaratki   
127Katarzyna Kantorek *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
128Katarzyna Kapusta z d. Kosiorek *1861 r. Skaratki   
129Katarzyna Karcz *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
130Katarzyna Kazimierska *1850 r. +23-08-1852 r.   
131Katarzyna Kazimierska *08-11-1854 r. +04-02-1855 r.   
132Katarzyna Kazimierska *13-09-1858 r. Bocheń +26-09-1858 r. Bocheń   
133Katarzyna Kazimierska z d. Burzyńska *1868 r. +13-01-1893 r.   
134Katarzyna Kazimierska *24-09-1873 r.   
135Katarzyna Kazimierska *29-12-1880 r. Bocheń +1886 r.   
136Katarzyna Kazimierska z d. Kocięba *1881 r. +02-04-1956 r. /Chruślin/   
137Katarzyna Kazimierska *1888 r. Maków +1888 r. Maków   
138Katarzyna Kazimierska *26-04-1888 r. +04-08-1888 r.   
139Katarzyna Kazimierska *10-02-1890 r. Bocheń   
140Katarzyna Kierus *1836 r. Domaniewice +1837 r. Domaniewice  
141Katarzyna Kierus *1870 r. Domaniewice  
142Katarzyna Knera z d. Rutkowska    
143Katarzyna Knera z d. Warda    
144Katarzyna Knera *1826 r. Skaratki +1827 r. Skaratki   
145Katarzyna Knera z d. Siatkowska *25-11-1834 r. Reczyce +18-01-1899 r. Skaratki   
146Katarzyna Knera *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
147Katarzyna Kolos z d. Głuszczyk *1883 r. Jamno  
148Katarzyna Kołuda z d. Lassota *~ 1821 r.   
149Katarzyna Kosiorek *1862 r. Skaratki   
150Katarzyna Kostrzewa z d. Majewska    
151Katarzyna Kostrzewa *1892 r. Czatolin +1894 r.   
152Katarzyna Kot z d. Grzelak *1898 r. Domaniewice +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/   
153Katarzyna Kowalczyk *1877 r. Skaratki   
154Katarzyna Kowalczyk *1884 r. Skaratki   
155Katarzyna Kowalczyk *1993 r. Garwolin    
156Katarzyna Koza z d. Wróblewska     
157Katarzyna Krakowiak z d. Kostrzewa *20-08-1904 r. +22-09-1966 r.   
158Katarzyna Krawczyk z d. Kobus *24-10-1820 r. Wierzchy   
159Katarzyna Kruk z d. Ufa *1983 r. Skierniewice    
160Katarzyna Kucharek z d. Klimkiewicz *1863 r. Chąśno  
161Katarzyna Kucińska z d. Majewska *10-04-1850 r. Skaratki   
162Katarzyna Kucińska z d. Wodzyńska *1866 r. Domaniewice   
163Katarzyna Kucińska *1868 r. Jamno  
164Katarzyna Kucińska *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
165Katarzyna Kucińska *1880 r. Strzebieszew   
166Katarzyna Lebioda z d. Knera *1885 r. Skaratki   
167Katarzyna Lewańska     
168Katarzyna Linart z d. Gajda    
169Katarzyna Lisiewska z d. Pel *1893 r. Skaratki +01-05-1980 r. Skaratki   
170Katarzyna Majchrzak z d. Kantorek *1900 r. Skaratki   
171Katarzyna Majewska *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
172Katarzyna Majewska *1885 r. Skaratki   
173Katarzyna Matuszewska z d. Kruczek *1988 r. Kamień Pomorski    
174Katarzyna Matyjasik z d. Kantorek *1885 r. Stroniewice   
175Katarzyna Michalak z d. Jabłońska *13-04-1887 r. Maurzyce + /Stary Waliszew/   
176Katarzyna Mikituła z d. Ostrowska *1866 r. Kuzmy  
177Katarzyna Mikołajczyk z d. Roszewska  +15-03-1887 r. Wierznowice   
178Katarzyna Mikołajczyk z d. Rolewska *~ 1797 r. +04-05-1817 r. Zduny   
179Katarzyna Mikołajczyk *22-11-1819 r. Zduny +05-03-1824 r. Zduny   
180Katarzyna Mikołajczyk *07-04-1827 r. Zduny   
181Katarzyna Mikołajczyk *17-01-1895 r. Strugienice +12-04-1896 r. Strugienice   
182Katarzyna Moszczyńska z d. Tataj *26-10-1847 r. Skaratki   
183Katarzyna Mróz z d. Jabłońska *22-10-1882 r. Świące   
184Katarzyna Mrzygłód z d. Kostrzewa *1891 r.   
185Katarzyna Nowakowska z d. Kamińska *1869 r. Wrzeczko   
186Katarzyna Oświecińska z d. Szkup    
187Katarzyna Owsiany *1982 r.   
188Katarzyna Pająk *1868 r. Stroniewice  
189Katarzyna Pająk *1872 r. Stroniewice  
190Katarzyna Parys *1835 r. Strzebieszew +1835 r. Strzebieszew   
191Katarzyna Pawełkowicz *1873 r. Reczyce   
192Katarzyna Pawlak *1892 r. Skaratki +13-11-1899 r. Cybulice   
193Katarzyna Pawlewska  +˂ 1915 r.   
194Katarzyna Pel z d. Grabowicz   
195Katarzyna Pel *1883 r. Skaratki   
196Katarzyna Piątkowska z d. Poniewierska *1869 r. +06-05-1957 r.   
197Katarzyna Pióro z d. Pietrzak *1975 r. Pruszków    
198Katarzyna Płacheta z d. Gajda *1802 r. +1848 r.   
199Katarzyna Podczarska z d. Badoń *1967 r.    
200Katarzyna Różycka z d. Domańska *1909 r.   
201Katarzyna Russek z d. Mitek    
202Katarzyna Rybus z d. Jaśkiewicz    
203Katarzyna Rybus *10-01-1904 r. Wola Kołkowa +31-08-1905 r.   
204Katarzyna Rybus z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
205Katarzyna Sękalska z d. Kuśmirek *~ 1893 r. Domaniewice  
206Katarzyna Skoneczna *1888 r. +1889 r.   
207Katarzyna Skoneczna *1899 r. Skaratki   
208Katarzyna Skowrońska z d. Piorun    
209Katarzyna Skuneczna z d. Kantorek *19-07-1866 r. Skaratki   
210Katarzyna Sobczyńska z d. Knera *~ 1811 r.   
211Katarzyna Sobieszek *1859 r. Lisiewice +1861 r. Lisiewice   
212Katarzyna Sokalska z d. Włodarczyk *1866 r. Jamno   
213Katarzyna Sołtyszewska z d. Wielemborek *20-07-1880 r. Bąków Dolny   
214Katarzyna Sołtyszewska z d. Milczarek *03-03-1883 r. Bocheń +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/   
215Katarzyna Sołtyszewska z d. Dróżka *1886 r. Skaratki   
216Katarzyna Sójkowska z d. Rutkowska    
217Katarzyna Stajuda *1905 r.   
218Katarzyna Strugińska z d. Małecka *10-11-1850 r. Reczyce   
219Katarzyna Sujkowska z d. Rutkowska *03-01-1850 r. Klewków   
220Katarzyna Sut z d. Szymajda *11-04-1839 r. Czatolin  
221Katarzyna Szylińska z d. Walaszczak     
222Katarzyna Telemon z d. Skowrońska *19-06-1892 r. Strugienice   
223Katarzyna Ufa z d. Kazimierska *28-04-1866 r. Bocheń +15-05-1943 r.   
224Katarzyna Walaszek-Kaszarek z d. Walaszek     
225Katarzyna Warda *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
226Katarzyna Warda *1877 r. Rogóźno   
227Katarzyna Warda *1879 r. Skaratki   
228Katarzyna Warda z d. Kantorek *1880 r. Skaratki   
229Katarzyna Warda *1903 r. Skaratki   
230Katarzyna Warzywoda *07-03-1906 r. Jackowice   
231Katarzyna Wawrzyn z d. Bakalarz *13-04-1905 r. Stare Grudze +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/   
232Katarzyna Wesołowska z d. Wilk *1882 r. Skaratki   
233Katarzyna Węgierek *27-10-1850 r. Maurzyce +31-07-1851 r. Maurzyce   
234Katarzyna Wielec z d. Małecka *1883 r. Reczyce   
235Katarzyna Wielemborek z d. Frankowska *03-04-1879 r. Jackowice   
236Katarzyna Wiercioch z d. Bińczak *12-04-1880 r. Rząśno   
237Katarzyna Wiesiołek z d. Welezińska    
238Katarzyna Wiesiołek *07-04-1863 r. Bocheń   
239Katarzyna Wiesiołek *22-10-1906 r. Bocheń   
240Katarzyna Wieteska z d. Jabłońska *22-06-1849 r. Strugienice   
241Katarzyna Wilk z d. Warda *1858 r. Skaratki   
242Katarzyna Wilk *1869 r. Skaratki   
243Katarzyna Witerek *21-04-1862 r. Mystkowice Małe   
244Katarzyna Włodarczyk z d. Radosz    
245Katarzyna Włostek z d. Gajda *14-12-1853 r. Guźnia   
246Katarzyna Wojciechowska z d. Gajda *18-02-1898 r. Dąbkowice   
247Katarzyna Wróbel z d. Gajda    
248Katarzyna Wróbel *03-11-1847 r. Mystkowice Małe   
249Katarzyna Zagajewska *1905 r. Rogóźno +1905 r.   
250Katarzyna Ziarnik z d. Kantorek *31-10-1841 r. Skaratki +1886 r.   
251Katarzyna Ziarnik *1882 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
252Katarzyna Ziarnik z d. Kuśmierek *14-02-1903 r. Skaratki   
253Katarzyna Znyk *10-12-1908 r. Bąków Poduchowny +11-05-1909 r. Bąków Poduchowny   
254Katarzyna Zuchora *27-04-1890 r. Kadzielin   
255Katarzyna Zwolińska z d. Konikowska *1903 r. Dąbkowice   
256Kathleen Kahn z d. Kasmer *1957 r. Springfield    
257Kathryn E. Kasmer z d. Parker *~ 1946 r.    
258Kathryn Jean Kazmierski *03-03-1952 r. Ludlow +15-02-2009 r. Billings   
259Kazimiera Błażejewska *1913 r. Koziołki  
260Kazimiera Helena Kantorek z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
261Kazimiera Mikituła *1917 r.  
262Kazimiera Pawlak *~ 1922 r. +30-01-1925 r. Chlebowice   
263Kazimiera Ziarkowska-Ufa z d. Patanowska *1926 r. +1996 r.   
264Kazimierz     
265Kazimierz Błaszczyk    
266Kazimierz Czubatka    
267Kazimierz Dratwa *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
268Kazimierz Fijalkowski *1879 r. Łaźniki   
269Kazimierz Gajda *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
270Kazimierz Gajda *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
271Kazimierz Gajda *25-03-1899 r. Guźnia   
272Kazimierz Gołębiewski *1856 r. Guźnia  
273Kazimierz Grabczyk    
274Kazimierz Jabłoński *06-07-1913 r. Aleksów   
275Kazimierz Jasek *22-02-1819 r. Bocheń +05-09-1852 r. Bocheń   
276Kazimierz Kantorek *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
277Kazimierz Kantorek *1958 r. Głowno    
278Kazimierz Kazimierski     
279Kazimierz Kazimierski *1793 r. +16-06-1817 r.   
280Kazimierz Kazimierski *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
281Kazimierz Kazimierski *03-03-1883 r. +16-09-1939 r. Guźnia   
282Kazimierz Kazimierski *03-03-1912 r. Wierznowice +30-05-1943 r. /Zduny/   
283Kazimierz Kosiorek *10-03-1935 r. Dobrogosty +31-08-2000 r. /Olsztyn/   
284Kazimierz Kubisiak    
285Kazimierz Ladorudzki  +2014 r.   
286Kazimierz Marciniak *16-02-1863 r. Orątki   
287Kazimierz Marek Kantorek *1952 r. Łódź    
288Kazimierz Mikołajczyk *26-02-1824 r. Zduny   
289Kazimierz Miziołek *1942 r.    
290Kazimierz Mróz *17-08-1911 r. Maurzyce +08-11-1911 r. Maurzyce   
291Kazimierz Mróz *10-04-1913 r. Maurzyce   
292Kazimierz Pakuła vel Rutka *02-03-1913 r. Warszawa +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/   
293Kazimierz Pawlak *1895 r. Skaratki   
294Kazimierz Piotr Gruszka *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
295Kazimierz Sadowski *1944 r. +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/   
296Kazimierz Sobieszek *22-02-1865 r. Lisiewice   
297Kazimierz Sójkowski *~ 1840 r. +28-08-1915 r. Pilaszków   
298Kazimierz Sut *1867 r. Rogóźno +˂ 1920 r.   
299Kazimierz Ufa *27-02-1901 r. Wygoda +24-03-1901 r. Wygoda   
300Kazimierz Ufa *05-03-1925 r. Wygoda +09-09-2008 r. Zduny   
301Kazimierz Urbanek *02-03-1817 r. Maurzyce +27-07-1860 r. Maurzyce   
302Kazimierz Warda *1875 r. Skaratki +1877 r. Skaratki   
303Kazimierz Wielemborek *18-02-1893 r. Wiskienica   
304Kazimierz Zieliński  +23-10-1914 r. Skaratki   
305Keith Allen Desrosiers *1976 r.    
306Kinga Krugiołka z d. Pietrzak     
307Klara Jasek z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
308Klaudia Bednarek *2009 r.    
309Klaudia Gnatowska     
310Klaudia Misiak *28-11-1999 r. +18-12-1999 r. /Głowno/   
311Klementyna Mamońska z d. Ławniczak *1828 r.   
312Konstancja Gajda z d. Jagoda    
313Konstancja Mikołajczyk *~ 1850 r. +19-08-1852 r. Zduny   
314Konstancja Mikołajczyk *18-02-1868 r. Wierznowice +08-12-1887 r. Wierznowice   
315Konstancja Miziołek z d. Szkup *1896 r. Skaratki +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/   
316Konstancja Pająk *1907 r. Strzebieszew   
317Konstancja Pientera *~ 1767 r. +16-09-1839 r. Czołczyn   
318Konstanty Błażejewski *1887 r. Domaniewice  
319Konstanty Kamiński *1910 r. Wrzeczko   
320Konstanty Kantorek    
321Konstanty Kantorek *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
322Konstanty Karpiuk *01-12-1931 r. Kapitańszczyzna   
323Konstanty Królikowski  +19-07-1905 r. Jackowice   
324Konstanty Mikołajczyk *04-11-1899 r. Strugienice   
325Konstanty Pel *1903 r. Skaratki   
326Konstanty Pełka *14-05-1899 r. Maurzyce   
327Konstanty Sękalski *1892 r. Łagów +1892 r. Łagów   
328Konstanty Skowroński *16-05-1895 r. Strugienice +12-08-1896 r. Strugienice   
329Konstanty Skowroński *29-06-1901 r. Strugienice   
330Konstanty Sokół    
331Konstanty Szafrański  +˂ 1837 r.   
332Konstanty Szafrański *18-11-1845 r. Buszków   
333Konstanty Warzywoda *17-03-1908 r. Jackowice   
334Konstanty Zagajewski *1909 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
335Kordian Jan Krukowski    
336Kornelia Maya Sulak     
337Kostanty Kuciński *1904 r. Strzebieszew   
338Kristine Sinicrope z d. Kasmer *1953 r. Springfield    
339Krystian Czarnecki     
340Krystian Muras *2007 r.    
341Krystian Ufa *1980 r.    
342Krystyna Ciesielska     
343Krystyna Ewa Gajda z d. Miniak *25-01-1954 r. Lesko +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/   
344Krystyna Florczak z d. Durka *1953 r.    
345Krystyna Gaczyńska z d. Gasik *1937 r.    
346Krystyna Gorzkiewicz z d. Szychowska *1958 r. Głowno    
347Krystyna Kurczak *1954 r.    
348Krystyna Labuda z d. Kazyk *15-08-1924 r. +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
349Krystyna Lichman z d. Kazimierska *1948 r.    
350Krystyna Mikołajczyk z d. Pieniążek *~ 1771 r. +03-11-1851 r. Zduny   
351Krystyna Ogniewska *1948 r. +1949 r.   
352Krystyna Piątkowska    
353Krystyna Rożniata   
354Krystyna Szymczak z d. Kantorek     
355Krystyna Ufa z d. Chmiela *1947 r.    
356Krystyna Urbanek z d. Gasik *10-03-1864 r. Jackowice +07-01-1892 r. Maurzyce   
357Krzystof Muras     
358Krzysztof Bakalarz    
359Krzysztof Bartczak     
360Krzysztof Chrul     
361Krzysztof Gnatowski *1976 r.    
362Krzysztof Jakubowski     
363Krzysztof Jan Leśniewicz *1946 r. Szczecinek    
364Krzysztof Kantorek *23-12-1959 r. +27-01-1961 r. /Kargowa/   
365Krzysztof Kantorek *1990 r.    
366Krzysztof Misiura *1978 r.    
367Krzysztof Ochocki *2011 r.    
368Krzysztof Strug     
369Krzysztof Sylwester Fijałkowski *1968 r. Głowno    
370Krzysztof Więcek *1958 r. Wygoda    
371Kunegunda Błażejewska z d. Wojda *~ 1764 r. +15-03-1814 r. Guźnia   
372Kunegunda Cieślik z d. Kubis    
373Kunegunda Golis z d. Anyżka *~ 1802 r. Retki +˃ 1858 r.   
374Kunegunda Jabłońska *01-08-1842 r. Strugienice   
375Kunegunda Jedynak z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
376Kunegunda Kawka   
377Kunegunda Stefańska z d. Marciniak *~ 1783 r. +10-02-1873 r. Buszków   
378Kunegunda Szymczak z d. Gajda *10-10-1813 r. Guźnia   
379Kunegunda Tomala *02-03-1872 r. Zduny   
380Kunegunda Wiechno z d. Jabłońska *29-07-1815 r. Maurzyce +09-10-1871 r. Bąków Dolny   
381Kunegunda Wojdak    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl