Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [F] Indeks alfabetyczny [F]327

1F. Kantorek    
2Fabian Górski *2012 r.    
3Fabian Kantorek *2009 r.    
4Faustyna Piaskowska *2009 r. +2009 r.   
5Felicja Kucińskia z d. Kucińska *1910 r. Stroniewice +1911 r. Stroniewice   
6Felicja Matyjasik *1913 r.   
7Felicja Urszula Kantorek *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
8Feliks Gajda *20-11-1878 r. Guźnia   
9Feliks Kamiński *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
10Feliks Kamiński *1914 r. Wrzeczko   
11Feliks Kazimierski *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
12Feliks Kazimierski *29-08-1872 r.   
13Feliks Kazimierski *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
14Feliks Kazimierski *18-11-1889 r.   
15Feliks Kazimierski *12-05-1913 r. Lisiewice +1958 r.   
16Feliks Kucharek *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
17Feliks Makowski    
18Feliks Miziołek *1922 r. Wrzeczko +09-11-2003 r. Ciechanów   
19Feliks Oraczyński * Lisiewice   
20Feliks Pająk *1901 r. +31-03-1993 r. Strzebieszew   
21Feliks Sut *1902 r. Rogóźno   
22Feliks Walaszczak *1898 r. +1931 r.   
23Feliksa Kazimierska *18-05-1901 r.   
24Feliksa Lebioda *14-06-1910 r. Zduny   
25Feliksa Ufa z d. Wojtalik *15-03-1927 r. Zastów Polanowski +02-12-1999 r. Łódź   
26Felipe Tepczyński *2013 r. Amsterdam    
27Filip Kantorek *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
28Filip Mazurkiewicz     
29Filip Nowiński *2009 r.    
30Filip Redo *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
31Filip Sękalski *1890 r. Domaniewice  
32Filip Zagajewski *09-07-1830 r. Skaratki   
33Florence Grace Czapp *2013 r.    
34Florence Kazmierski     
35Florian Kuryś *21-04-1842 r. Małszyce +1843 r. Małszyce   
36Franciszek     
37Franciszek Ambrożek    
38Franciszek Anyżka    
39Franciszek Balik    
40Franciszek Barański *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
41Franciszek Barański *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
42Franciszek Białek    
43Franciszek Bińczak *24-11-1892 r. Rząśno   
44Franciszek Bińczak *11-10-1911 r. Rząśno   
45Franciszek Błażejewski *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
46Franciszek Błażejewski *1886 r. Jamno   
47Franciszek Błażejewski *1892 r. Domaniewice  
48Franciszek Błażejewski *1892 r. Domaniewice  
49Franciszek Błażejewski *04-06-1902 r. Guźnia  
50Franciszek Cieślak  *06-03-1909 r. Jackowice   
51Franciszek Czuba *28-03-1819 r. Skaratki +1871 r.   
52Franciszek Czuba *1881 r. Skaratki   
53Franciszek Doroba    
54Franciszek Duda *1912 r. Dąbkowice   
55Franciszek Działak *~ 1871 r.   
56Franciszek Dziuda    
57Franciszek Fiałek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
58Franciszek Fijałkowski *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
59Franciszek Gajda *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
60Franciszek Galon    
61Franciszek Głuszczyk *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
62Franciszek Gołębiewski    
63Franciszek Gołębiewski *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
64Franciszek Górczyński    
65Franciszek Grabowicz *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
66Franciszek Grabowicz *1907 r. Krępa  
67Franciszek Grabowicz *1909 r. Krępa  
68Franciszek Gusta *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
69Franciszek Henryk Gałaj *24-12-1903 r. Strugienice   
70Franciszek Jabłoński *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
71Franciszek Jabłoński *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
72Franciszek Jabłoński *23-07-1912 r. Kazimirek   
73Franciszek Jachniewicz    
74Franciszek Jadach    
75Franciszek Jadach *16-09-1836 r. Skaratki   
76Franciszek Jamróz *1907 r. Krępa +1908 r.   
77Franciszek Janus *1895 r. Skaratki   
78Franciszek Jaros *03-09-1830 r. Zduny   
79Franciszek Jasek *09-01-1850 r. Bocheń   
80Franciszek Kamiński *13-09-1851 r. Zduny   
81Franciszek Kamiński *05-02-1861 r. Wrzeczko   
82Franciszek Kamiński *1875 r. Wrzeczko   
83Franciszek Kantorek   
84Franciszek Kantorek *1765 r. +20-09-1808 r. Skaratki   
85Franciszek Kantorek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
86Franciszek Kantorek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
87Franciszek Kantorek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
88Franciszek Kantorek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
89Franciszek Kantorek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
90Franciszek Kantorek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
91Franciszek Kantorek *1950 r. +1969 r.   
92Franciszek Kapusta    
93Franciszek Karasek    
94Franciszek Karasek *1855 r. Reczyce   
95Franciszek Karcz *1896 r. Skaratki   
96Franciszek Karpiński *~ 1791 r. +28-10-1855 r. Suchedniów   
97Franciszek Kazimierski *01-10-1808 r. +02-07-1838 r. /Chruślin/   
98Franciszek Kazimierski *29-09-1815 r.   
99Franciszek Kazimierski *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
100Franciszek Kazimierski *24-03-1886 r.   
101Franciszek Kazimierski *1899 r.   
102Franciszek Kierus *1865 r. Domaniewice  
103Franciszek Kierus *1866 r. Domaniewice  
104Franciszek Knera *1776 r. Stroniewice   
105Franciszek Knera *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
106Franciszek Kosiorek *09-08-1903 r. Rogóźno   
107Franciszek Kosmowski *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
108Franciszek Kosmowski *02-08-1913 r. Zduny   
109Franciszek Kot   
110Franciszek Kowalczyk *1852 r. Skaratki   
111Franciszek Kucharek   
112Franciszek Kuciński   
113Franciszek Kuciński    
114Franciszek Kuciński    
115Franciszek Kuciński *1868 r. Skaratki   
116Franciszek Kuciński *1868 r.   
117Franciszek Kuciński *1902 r. Reczyce   
118Franciszek Kujawiak *1896 r. Skaratki   
119Franciszek Lebioda *17-03-1872 r.   
120Franciszek Lebioda *17-08-1901 r. Zduny   
121Franciszek Liberski    
122Franciszek Majewski *1884 r. Skaratki   
123Franciszek Mamoński vel Munik *1824 r. +1867 r.   
124Franciszek Marszałek    
125Franciszek Marszałek    
126Franciszek Maślarz  +˂ 1813 r.   
127Franciszek Mikołajczyk *08-03-1834 r. Zduny +23-07-1910 r. Wierznowice   
128Franciszek Mikołajczyk *19-01-1846 r. Dąbrowa +16-06-1934 r. Janinów   
129Franciszek Mikołajczyk *21-01-1869 r. Zduny   
130Franciszek Mikołajczyk *~ 1891 r.   
131Franciszek Mikołajczyk *1907 r. Seligów   
132Franciszek Milczarek *29-08-1899 r. Jamno   
133Franciszek Mrzygłód *1885 r. Skaratki   
134Franciszek Nierobisz    
135Franciszek Ociela *1907 r. Grudze   
136Franciszek Pająk *29-01-1851 r. Strzebieszew +21-09-1852 r. Strzebieszew   
137Franciszek Pająk *1883 r. Strzebieszew + /Głowno/   
138Franciszek Pakulski *2014 r.    
139Franciszek Parys *1876 r. Strzebieszew   
140Franciszek Parys *1887 r. Strzebieszew   
141Franciszek Pawełkowicz *1876 r. Reczyce   
142Franciszek Pel *1868 r. Skaratki +1869 r.   
143Franciszek Pel *1870 r. Skaratki   
144Franciszek Pel *1891 r. Skaratki   
145Franciszek Pełka *18-06-1902 r. Maurzyce   
146Franciszek Podsędek  +1915 r. Wygoda   
147Franciszek Rosiński *1891 r. Wrzeczko  
148Franciszek Ruciński    
149Franciszek Russek *1883 r. Jamno   
150Franciszek Rybus    
151Franciszek Rybus    
152Franciszek Rybus  +31-10-1876 r. Świące   
153Franciszek Ryszard Szczawiński *1996 r. Kraków    
154Franciszek Sianoszek *30-07-1875 r. Wygoda +07-08-1934 r. Wygoda   
155Franciszek Sianoszek *1931 r. Wygoda +30-10-2003 r.   
156Franciszek Skuneczny *1891 r. +1892 r.   
157Franciszek Sobieszek *01-10-1887 r. Lisiewice   
158Franciszek Sójkowski *22-03-1848 r. Pilaszków   
159Franciszek Spychała    
160Franciszek Staworzyński *1864 r. Wierzbica   
161Franciszek Strugiński *1854 r. Reczyce   
162Franciszek Strugiński *1881 r. Reczyce +1883 r. Reczyce   
163Franciszek Sujkowski *29-03-1846 r. Pilaszków +17-05-1846 r. Pilaszków   
164Franciszek Sut *1893 r.   
165Franciszek Sut *10-10-1925 r. Rogóźno +1994 r. Łódź /Łódź/   
166Franciszek Szymczak *1914 r. +1944 r.   
167Franciszek Tomala  +22-02-1896 r. Jackowice   
168Franciszek Ufa *13-03-1890 r. Wygoda +28-07-1968 r. Łowicz   
169Franciszek Warda    
170Franciszek Warda *1887 r. Skaratki   
171Franciszek Warda *12-01-1911 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
172Franciszek Warzywoda *18-11-1900 r. Jackowice +22-02-1901 r. Jackowice   
173Franciszek Warzywoda *29-02-1904 r. Jackowice   
174Franciszek Wiechno    
175Franciszek Wielec *05-10-1817 r. Skaratki +1885 r. Strzebieszew   
176Franciszek Wielec *1909 r. Reczyce +1909 r. Reczyce   
177Franciszek Wielemborek *08-10-1898 r. Jackowice   
178Franciszek Więcek *1913 r. Jamno +1918 r. Jamno   
179Franciszek Wilk *08-10-1836 r. Skaratki +14-12-1840 r. Skaratki   
180Franciszek Wilk *1840 r. Skaratki +1843 r. Skaratki   
181Franciszek Wilk *27-01-1845 r. Skaratki   
182Franciszek Wilk *12-1907 r. Skaratki +20-01-1980 r.   
183Franciszek Włostek  +07-12-1935 r. Marianów   
184Franciszek Złotkowski *~ 1773 r. Kaczkowizna +14-12-1852 r. Kaczkowizna   
185Franciszek Zuchora *11-01-1887 r. Kadzielin   
186Franciszka Warda z d. Wilk *1890 r. Skaratki   
187Franciszka Ambrozińska z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
188Franciszka Anyżka z d. Parzyna *~ 1749 r. +26-03-1829 r. Retki   
189Franciszka Balik z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
190Franciszka Bergiel z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
191Franciszka Białas z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
192Franciszka Błaszczyk z d. Sut    
193Franciszka Błażejewska z d. Nadolska   
194Franciszka Błażejewska *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
195Franciszka Bogusz z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
196Franciszka Bolesława Fladzińska z d. Pintera *1935 r. Łódź    
197Franciszka Czuba *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
198Franciszka Czuba *1882 r. Skaratki   
199Franciszka Czubak z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
200Franciszka Deka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
201Franciszka Fryza z d. Szkup    
202Franciszka Gajda z d. Skonieczna    
203Franciszka Gajda *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
204Franciszka Galon z d. Czubak *1849 r.   
205Franciszka Gałaj *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
206Franciszka Głuszczyk z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
207Franciszka Golis z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
208Franciszka Gołębiewska *02-04-1903 r.   
209Franciszka Gołębiewska z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
210Franciszka Górczyńska z d. Bogusz    
211Franciszka Graszka *06-09-1862 r. Skaratki   
212Franciszka Gruszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
213Franciszka Grzelak z d. Gralak *~ 1860 r.   
214Franciszka Hekner *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
215Franciszka Jadach z d. Kantorek *1788 r. Skaratki +16-07-1858 r. Skaratki   
216Franciszka Jadach z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
217Franciszka Jadach *01-02-1845 r. Skaratki   
218Franciszka Jamróz z d. Godziszewska    
219Franciszka Janus z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
220Franciszka Jaśniewska z d. Grabowicz    
221Franciszka Kamińska z d. Gnat    
222Franciszka Kamińska *17-01-1890 r. Zduny   
223Franciszka Kantorek z d. Twardowska    
224Franciszka Kantorek z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
225Franciszka Kantorek *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
226Franciszka Kantorek *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
227Franciszka Kantorek z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
228Franciszka Kantorek z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
229Franciszka Kantorek z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
230Franciszka Kantorek z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
231Franciszka Kantorek z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
232Franciszka Kantorek *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
233Franciszka Kantorek z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
234Franciszka Kazimierska z d. Deka    
235Franciszka Kazimierska z d. Ciesielska    
236Franciszka Kazimierska z d. Fijołek *~ 1816 r.   
237Franciszka Kazimierska z d. Gajda *~ 1823 r. Guźnia +15-01-1870 r.   
238Franciszka Kazimierska z d. Wichno *~ 1888 r. +06-05-1940 r. /Zduny/   
239Franciszka Kazimierska z d. Baran *~ 1890 r. +04-12-1944 r.   
240Franciszka Kazimierska *1894 r.    
241Franciszka Kazimierska *06-02-1911 r.   
242Franciszka Kaźmierska *1906 r. +1997 r. /Chruślin/   
243Franciszka Kierus z d. Markiewicz   
244Franciszka Kierus *1839 r. Domaniewice  
245Franciszka Kierus *1862 r. Domaniewice  
246Franciszka Kierus *1867 r. Domaniewice  
247Franciszka Kierus *1883 r. Domaniewice +1905 r.  
248Franciszka Knera z d. Białek *08-03-1767 r. +07-04-1834 r.   
249Franciszka Kolos z d. Podsędek    
250Franciszka Kostrzewa z d. Warda *1868 r. Skaratki +29-02-1916 r. Mięsośnia   
251Franciszka Kowalska *1901 r. Domaniewice   
252Franciszka Krukowska z d. Kucińska *1878 r. Stroniewice   
253Franciszka Kucharek z d. Sójkowska *~ 1807 r.  
254Franciszka Kucińska z d. Pel   
255Franciszka Kucińska z d. Adach *02-10-1847 r. Skaratki +1914 r.   
256Franciszka Kucińska *1855 r. Strzebieszew   
257Franciszka Kucińska *1903 r.   
258Franciszka Kustosik z d. Raczkowska *17-09-1895 r. Zgierz +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/   
259Franciszka Kuśmierek z d. Marczyk    
260Franciszka Maćczak z d. Drzewiecka    
261Franciszka Majcher z d. Kantorek *22-09-1853 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
262Franciszka Majewska z d. Kędziora    
263Franciszka Marcinkowska z d. Warda    
264Franciszka Marszałek *1891 r. +20-12-1891 r. Mystkowice   
265Franciszka Mikołajczyk z d. Kamińska    
266Franciszka Milczarek *1887 r. Jamno   
267Franciszka Misiak z d. Pająk *1911 r.   
268Franciszka Ociela *1898 r. Grudze   
269Franciszka Oraczyńska z d. Warda *1873 r.   
270Franciszka Pająk z d. Szymczak    
271Franciszka Pająk z d. Góra *29-09-1860 r. Reczyce   
272Franciszka Pająk *1869 r. Stroniewice  
273Franciszka Pająk *1886 r. Stroniewice   
274Franciszka Parys z d. Buczkowska    
275Franciszka Pawełkowicz z d. Strugińska *13-06-1847 r. Reczyce   
276Franciszka Pawlata *17-06-1910 r. Lisiewice +03-09-1984 r. Łowicz  
277Franciszka Pel z d. Kucińska *1858 r. Skaratki   
278Franciszka Pełka z d. Urbanek *01-04-1864 r. Maurzyce   
279Franciszka Piaskowska z d. Redo    
280Franciszka Pietrzak *1900 r. Rogóźno   
281Franciszka Pintera z d. Bergiel *23-12-1892 r. Dąbrówka +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/   
282Franciszka Płuciennik z d. Pająk *1853 r. Strzebieszew   
283Franciszka Przybysz z d. Tomala *08-03-1879 r. Zduny   
284Franciszka Raczkowska z d. Małecka *~ 1833 r. +1893 r. Bugaj   
285Franciszka Redo z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce   
286Franciszka Rożniata *07-10-1853 r. Bocheń  
287Franciszka Russek z d. Błażejewska    
288Franciszka Ruta z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
289Franciszka Rutkowska z d. Zmora *24-01-1848 r. Domaniewice   
290Franciszka Rybus z d. Wiercioch    
291Franciszka Rybus z d. Gusta *20-07-1848 r. Bocheń   
292Franciszka Rybus *08-03-1875 r. Bocheń   
293Franciszka Rychlik z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
294Franciszka Sadowska z d. Włostek *~ 1907 r.   
295Franciszka Sadowska z d. Włostek *~ 1907 r.  
296Franciszka Sękalska z d. Ruta   
297Franciszka Sękalska z d. Sut   
298Franciszka Sękalska z d. Skoneczna *1830 r. Stroniewice +˃ 1914 r.  
299Franciszka Skuneczna z d. Kosiorek *1865 r. Skaratki   
300Franciszka Staworzyńska z d. Świdzińska *~ 1815 r.   
301Franciszka Strugińska z d. Doroba    
302Franciszka Strugińska *1837 r. Reczyce   
303Franciszka Sujkowska z d. Sosnowska    
304Franciszka Szkup z d. Ziarnik *1864 r. Skaratki   
305Franciszka Tarkowska z d. Gajda *1855 r. Guźnia   
306Franciszka Walaszczak    
307Franciszka Waloszczyk    
308Franciszka Warda z d. Zuchora    
309Franciszka Warda z d. Golan    
310Franciszka Warda z d. Zagajewska *1904 r. Skaratki +29-12-1928 r. Janinów   
311Franciszka Wawrzyn z d. Strugińska *28-01-1888 r. Reczyce   
312Franciszka Wielemborek *16-01-1903 r. Jackowice   
313Franciszka Wiercioch z d. Bińczak *17-10-1887 r. Rząśno   
314Franciszka Wiesiołek z d. Marciniak  +06-07-1891 r. Bocheń   
315Franciszka Wilk z d. Zuchora    
316Franciszka Wilk *12-01-1843 r. Skaratki +1846 r. Skaratki   
317Franciszka Wilk *31-07-1847 r. Skaratki +19-08-1850 r. Skaratki   
318Franciszka Wilk z d. Rylek *01-05-1914 r. Waliszew Dworski +22-12-1948 r. Waliszew Dworski   
319Franciszka Włostek z d. Strugińska *1885 r. Reczyce +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/   
320Franciszka Zagajewska z d. Warda *~ 1908 r.   
321Franciszka Ziarnik z d. Pawlata    
322Franciszka Żak *1914 r. +1914 r. Skaratki   
323Franicszka Kucińska *1894 r.   
324Franicszka Wójcik z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
325Fred Kazmierski *1948 r.    
326Fredrik Aronsson     
327Fryderyk Kazimierski *2013 r. Gdańsk    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl