This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [E] Indeks alfabetyczny [E]99

1Edmund Lehr *09-08-1881 r. Warszawa +18-01-1958 r. /Warszawa/   
2Edmund Staworzyński *15-11-1891 r. Warszawa   
3Edward Andrzej Gnatowski *29-09-1953 r. Gdańsk +13-08-2010 r. /Gdańsk/   
4Edward John Kazmierski *05-02-1925 r. Thompsonville +07-01-2015 r. Santa Maria   
5Edward Kiciński *10-11-1950 r. +10-12-1950 r. /Marcinkowice/   
6Edward Kiciński *1956 r.    
7Edward Romaniuk *16-02-1928 r. Hrubieszów +09-03-1972 r.   
8Edyta Małgorzata Chmielewska z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
9Edyta Wierucka z d. Kosmowska *1983 r. Głowno    
10Eleonora Bogusz *18-02-1865 r. Maurzyce   
11Eleonora Hekner *26-05-1894 r.   
12Eleonora Lisiewska *1902 r. Seligów   
13Eliza Zofia Pawlik *1985 r. Gdańsk    
14Elżbiera Pająk z d. Zarzycka *1794 r. Rogóźno +15-08-1843 r. Strzebieszew  
15Elżbiera Szymajda z d. Zarzycka *~ 1773 r. +11-01-1829 r. Czatolin  
16Elżbieta Błażejewska z d. Salamon   
17Elżbieta Błażejewska *1843 r. Guźnia  
18Elżbieta Brodala z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
19Elżbieta Czubatka z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
20Elżbieta Drużka *1895 r. Skaratki   
21Elżbieta Funk z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
22Elżbieta Gajda z d. Grudkowska *05-11-1953 r. +15-07-2006 r. /Warszawa/   
23Elżbieta Gałkowska z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
24Elżbieta Gasik z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
25Elżbieta Godos z d. Stefańska *1897 r. Seligów   
26Elżbieta Jabłońska z d. Plak    
27Elżbieta Jabłońska z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
28Elżbieta Jabłońska *27-06-1870 r. Strugienice   
29Elżbieta Katarzyna Kamińska z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
30Elżbieta Kawicz *1960 r.    
31Elżbieta Kazimierska *1791 r.   
32Elżbieta Kosiorek z d. Skuneczna    
33Elżbieta Kreczmer z d. Kantorek     
34Elżbieta Krukowska z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +13-01-1877 r. Skaratki  
35Elżbieta Leśniewicz z d. Tomsio *1948 r.    
36Elżbieta Mikołajczyk z d. Guzek    
37Elżbieta Mikołajczyk z d. Papuga *~ 1781 r. +16-08-1846 r. Zduny   
38Elżbieta Pakulska z d. Konieczna     
39Elżbieta Parys *1840 r. Strzebieszew +1841 r. Strzebieszew   
40Elżbieta Pel z d. Kędziora *~ 1772 r.  
41Elżbieta Rybus *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
42Elżbieta Szabelska z d. Rosińska *1967 r.    
43Elżbieta Ufa z d. Kwiatkowska     
44Elżbieta Więcek z d. Antosik     
45Elżbieta Więcek *03-04-1911 r. Jamno   
46Emilia Lucyna Staworzyńska z d. Karpińska *~ 1837 r. Opatów +˂ 1879 r.   
47Emilia Wilk z d. Staworzyńska *~ 1869 r. +~ 1911 r.   
48Emma Czapp z d. Linford *1978 r. (Wielka Brytania)    
49Eryk Beil     
50Eugenia Gasik z d. Perzyna    
51Eugenia Leokadia Sobieszek z d. Tarkowska *~ 1914 r.   
52Eugenia Podsędek *1914 r. Wygoda   
53Eugeniusz Bogusław Michnowicz *1957 r. Szczecin    
54Eugeniusz Czekaj    
55Eugeniusz Krukowski *26-10-1939 r. +22-05-2006 r.  
56Eugeniusz Pakuła *22-11-1911 r. Sosnowiec +27-12-1956 r. /Pruszków/   
57Eugeniusz Staworzyński    
58Eugeniusz Staworzyński *20-11-1899 r. Warszawa +22-06-1956 r.   
59Eugeniusz Szymczak *13-07-1940 r. +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/   
60Eugeniusz Ufa *01-01-1926 r. Wygoda +27-02-1998 r.   
61Eva Kazmierski    
62Ewa Agnieszka Kantorek z d. Wolanowska *1985 r.    
63Ewa Bakalarz *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
64Ewa Cłapińska     
65Ewa Danuta Biernacka z d. Kucińska *1938 r.    
66Ewa Danuta Kazimierska z d. Załęcka *1956 r. Płońsk    
67Ewa Jakubowska z d. Czubak     
68Ewa Kantorek *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
69Ewa Karcz *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
70Ewa Katarzyna Mikołajczyk *22-12-1818 r. Zduny +06-03-1824 r. Zduny   
71Ewa Kazimierska *1897 r.   
72Ewa Kiczoł z d. Stefańska *1891 r. Seligów   
73Ewa Kiedos z d. Barańska *1983 r.    
74Ewa Kłys z d. Wlazło - Walewska *1989 r. Łódź    
75Ewa Kosiorek *1902 r. Skaratki   
76Ewa Lassaund z d. Denoch *1950 r.    
77Ewa Maciejewska z d. Bartczak     
78Ewa Maciejewska z d. Knera *~ 1797 r.   
79Ewa Maślankiewicz z d. Tomsio *28-04-1905 r. +23-09-1984 r. /Wrocław/   
80Ewa Maślankiewicz *1955 r.    
81Ewa Mikołajczyk z d. Pieniążek  +05-09-1840 r. Zduny   
82Ewa Pakuła vel Rutka z d. Tołwińska *1948 r. Warszawa    
83Ewa Piekarska z d. Michalak * Warszawa    
84Ewa Płacheta z d. Dąbrowska *1825 r. +1886 r.   
85Ewa Płacheta *1849 r.   
86Ewa Rzepecka z d. Kazimierska *1982 r. Gdynia    
87Ewa Southey z d. Maślankiewicz *1960 r. Wrocław    
88Ewa Szymajda z d. Rożniata   
89Ewa Świątek z d. Kozłowska *1963 r.    
90Ewa Ufa z d. Gajda *30-03-1889 r. Guźnia   
91Ewa Waliszewska z d. Wielemborek *08-07-1882 r. Bąków Dolny   
92Ewa Wielemborek *18-01-1907 r. Wiskienica   
93Ewa Wiesiołek *12-12-1883 r. Bocheń +20-02-1884 r. Bocheń   
94Ewa Witerek *19-11-1863 r. Mystkowice Małe   
95Ewa Znyk *31-08-1901 r. Bąków Dolny +18-11-1902 r. Bąków Dolny   
96Ewelina Agnieszka Kicińska *1998 r.    
97Ewelina Alicja Orlik z d. Gasik     
98Ewelina Kantorek *2011 r.    
99Ewelina Katarzyna Wielec-Tomska z d. Wielec *1988 r. Skierniewice    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl