This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]120

1Balbina Dobijańska *1910 r. +28-03-1911 r. Dąbkowice   
2Balbina Gajda *31-03-1876 r. Guźnia   
3Balbina Jabłońska *15-03-1850 r. Maurzyce   
4Balbina Kazimierska *21-02-1845 r. Guźnia +02-10-1845 r. Guźnia   
5Balbina Marszałek z d. Gajda *1850 r. Guźnia +24-11-1900 r. Mystkowice   
6Balbina Mikołajczyk z d. Lawendowska *~ 1804 r. +04-06-1864 r. Zduny   
7Balbina Milczarek z d. Redzisz *1912 r. Stroniewice +17-03-1987 r. Jamno   
8Balbina Sołtyszewska z d. Gajda *15-12-1844 r. Guźnia   
9Barbara Barańska *1962 r.    
10Barbara Bartik z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
11Barbara Bródka z d. Ociela   
12Barbara Ewa Olczak z d. Fladzińska *12-11-1959 r. Łódź +03-02-2012 r. Łódź /Łódź/  
13Barbara Ewa Roszewska z d. Marszałek *04-12-1871 r. Mystkowice   
14Barbara Hańcyk z d. Mierzwa     
15Barbara Hordyniec     
16Barbara Jabłońska *25-11-1851 r. Strugienice   
17Barbara Kazimierska z d. Gałaj *1763 r. +14-11-1813 r. Guźnia   
18Barbara Kopania z d. Drzewiecka    
19Barbara Kowalczyk z d. Gajda *1964 r. Garwolin    
20Barbara Kucińska z d. Grzelak  +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
21Barbara Maria Wawro z d. Staworzyńska *17-02-1925 r. Warszawa +26-02-2014 r. /Warszawa/   
22Barbara Maślankiewicz     
23Barbara Milczarek *25-11-1882 r. Jamno   
24Barbara Mirek     
25Barbara Miziołek     
26Barbara Pławska z d. Kantorek *1962 r. Kargowa    
27Barbara Sobczyńska  +1835 r. Skaratki   
28Barbara Sosnowska    
29Barbara Ufa z d. Majewska *1964 r.    
30Barbara Wnuk     
31Barbara Zmora z d. Jadach *01-12-1821 r. Skaratki +˂ 1854 r.   
32Bartłomiej Gałaj    
33Bartłomiej Góra *~ 1806 r. +26-01-1840 r. Reczyce  
34Bartłomiej Góra *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
35Bartłomiej Kantorek *1796 r. Skaratki   
36Bartłomiej Kazimierski *1799 r. Guźnia +1801 r.   
37Bartłomiej Kazimierski *19-08-1817 r.   
38Bartłomiej Pintera *26-07-1838 r. Czołczyn   
39Bartłomiej Płacheta * Dąbkowice +1845 r. Dąbkowice   
40Bartłomiej Sobczyński *~ 1801 r. Skaratki   
41Bartłomiej Węgierek  +19-08-1852 r. Maurzyce   
42Bartłomiej Wiechnio    
43Bartłomiej Wieczorek *07-08-1799 r. +07-05-1844 r. Jeziorko   
44Bartosz Bieńko     
45Bartosz Homel *~ 2001 r.    
46Bartosz Łoziński     
47Beata Plewka z d. Kantorek *1982 r.    
48Beata Popek z d. Mówińska *1977 r. Gdynia    
49Benedykt Knera *1767 r. Strzebieszew   
50Benedykt Krakowiak  +2011 r.   
51Benedykt Kucharek *1865 r. Małszyce +1865 r. Małszyce  
52Benedykt Tomala *17-03-1838 r. Strugienice +03-02-1909 r. Jackowice   
53Benedykt Ufa *2019 r.    
54Benedytk Błażejewski *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
55Beniamin Stallard     
56Bertha Kazmierski z d. Warych    
57Bhavin Parikh     
58Błażej Godos    
59Błażej Kuciński   
60Błażej Mikołajczyk *03-02-1826 r. Zduny   
61Bogdan Bieńko     
62Bogdan Bińczak *27-11-1950 r. +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/   
63Bogdan Hańcyk     
64Bogdan Hordyniec     
65Bogdan Lichman *1958 r.    
66Bogdan Świątek *1963 r.    
67Bogdan Więcek *1961 r. Łowicz    
68Bogna Leśniewicz *1981 r. Gdańsk    
69Bogumił Antczak  +1882 r. Zleszyn   
70Bogumiła Kucińska z d. Wąsik *1974 r. Bydgoszcz    
71Bogumiła Łozińska z d. Gnatowska *1962 r.    
72Bogumiła Ufa z d. Ciesielska *1960 r.    
73Bogusław Rożniata   
74Bogusław Staworzyński     
75Bogusława Misiak z d. Bartczak *13-02-1961 r. +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/   
76Bogusława Szczepańska *1955 r.   
77Bolesław Fladziński *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
78Bolesław Hordyniec     
79Bolesław Kantorek *1896 r. Skaratki   
80Bolesław Kantorek *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
81Bolesław Koliński *08-06-1938 r. Zduńska Wola +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/   
82Bolesław Kostrzewa *1897 r. Czatolin   
83Bolesław Kot *1892 r.   
84Bolesław Kowalczyk *27-09-1920 r. Kownacica +26-06-1987 r.  
85Bolesław Pintera *10-10-1917 r. Łódź +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/   
86Bolesław Rogala *1923 r. +17-03-1991 r. Domaniewice   
87Bolesław Sianoszek *1916 r. Wygoda +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/   
88Bolesław Strugiński    
89Bolesław Sut *1907 r. +1908 r.   
90Bolesław Warda *1906 r. Skaratki   
91Bolesław Wilk *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
92Bolesław Zowczak  +1946 r. /Rędziny/   
93Bożena Helena Bińczak z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
94Bożena Owczarek z d. Ufa *13-11-1958 r. +2000 r.   
95Bożena Pakuła z d. Wnuk     
96Bożena Włostek *1942 r. +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/   
97Bożena Włostek z d. Dylik *21-09-1952 r. Kiernozia +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/   
98Bożena Zowczak z d. Major *1946 r. +06-02-1977 r.   
99Bronisław Misiak    
100Bronisław Mróz *29-07-1903 r. Maurzyce   
101Bronisław Mysłek *1928 r. +21-03-1999 r. /Rędziny/   
102Bronisław Rożniata *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa  
103Bronisław Rybus  +07-08-1925 r. Mystkowice   
104Bronisław Stelmach     
105Bronisław Walaszczak *02-06-1914 r. +25-03-2001 r. /Warszawa/   
106Bronisława Adach z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki   
107Bronisława Filar z d. Kowalik    
108Bronisława Gasik z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
109Bronisława Halina Staworzyńska *26-10-1908 r. Warszawa   
110Bronisława Jakubowska z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
111Bronisława Knera *1906 r. Skaratki   
112Bronisława Kosmowska z d. Kubiak *1910 r. +1973 r.   
113Bronisława Majewska z d. Okrasa    
114Bronisława Piątkowska    
115Bronisława Staworzyńska *07-02-1887 r. Warszawa   
116Brunon Rybicki     
117Brygida Jabłońska z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
118Brygida Kazmierczak z d. Woźniak *~ 1776 r.   
119Brygida Małecka z d. Pel   
120Brygida Mielczarek *~ 1755 r. +04-03-1820 r. Gaj   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl