Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]588

1Adam Anzorge *1975 r.    
2Adam Cłapiński *1993 r.    
3Adam Gałaj *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
4Adam Gołębiewski *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
5Adam Grygielski *1865 r. +1873 r.   
6Adam Janeczek *1894 r. +1949 r.   
7Adam Jedynak    
8Adam Jędrusik    
9Adam Kantorek *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
10Adam Kantorek *1968 r. +1968 r. Sulechów /Sulechów/   
11Adam Karcz *1887 r. Skaratki   
12Adam Kazimierski *12-12-1869 r.   
13Adam Maślankiewicz *1983 r.    
14Adam Michalski  +11-11-2008 r.   
15Adam Miszczak *1882 r. Umień   
16Adam Niewiadomski *16-12-1891 r. Stare Grudze +27-02-1935 r.   
17Adam Ociela *1896 r. Grudze   
18Adam Orlik     
19Adam Pająk   
20Adam Płoski *2006 r.    
21Adam Redo    
22Adam Rybus *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
23Adam Sławomir Kaszarek     
24Adam Szymczak     
25Adam Tomasz Saganiak *1971 r. Łódź    
26Adam Ufa *2001 r.    
27Adam Wach *1890 r. Słomków  
28Adam Wilk *1888 r.   
29Adam Złotkowski *~ 1815 r. Kaczkowizna +˂ 1859 r. Pacyna   
30Adam Znyk *22-12-1836 r. Sędki   
31Adam-Mateusz Southey *1994 r.    
32Agata Bińczak *1998 r. Ełk    
33Agata Błażejewska z d. Drużka   
34Agata Domańska *~ 1769 r.   
35Agata Jakubowska  +1823 r.   
36Agata Kaczmarczyk     
37Agata Kantorek   
38Agata Kantorek *1754 r. Skaratki  
39Agata Kantorek *27-01-1865 r. Skaratki   
40Agata Kantorek *1902 r. Skaratki   
41Agata Knera z d. Kujawiak *~ 1723 r. +1803 r. Stroniewice   
42Agata Krysiak    
43Agata Lebioda z d. Kantorek *10-03-1872 r. Skaratki   
44Agata Mikołajczyk z d. Skwarna    
45Agata Paciorek z d. Więcek *1983 r. Brzeziny    
46Agata Pawłowicz *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
47Agata Polit *1883 r. Strzebieszew   
48Agata Siemionow z d. Szymczak *1983 r.    
49Agata Strugińska z d. Kamińska    
50Agata Wójcikowska z d. Domańska *1897 r. +27-02-1987 r. Rogóźno   
51Agata Wypiór     
52Agata Ziarnik *1867 r. Skaratki +1871 r.   
53Agnieszka Badoń *1970 r.    
54Agnieszka Błażejewska z d. Wilk   
55Agnieszka Celesta z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
56Agnieszka Cłapińska *1996 r.    
57Agnieszka Czuba *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
58Agnieszka Czubatka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
59Agnieszka Doroba z d. Małecka *~ 1788 r. +04-05-1844 r.  
60Agnieszka Drabik z d. Kuśmierek    
61Agnieszka Dróżka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
62Agnieszka Fijałkowska z d. Kucińska *1971 r. Zgierz    
63Agnieszka Flis z d. Milczarek *~ 1904 r.   
64Agnieszka Gajda *~ 1737 r. +15-11-1817 r. Guźnia   
65Agnieszka Gajda *1819 r. Guźnia +20-04-1820 r. Guźnia   
66Agnieszka Gajda *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
67Agnieszka Gajda *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
68Agnieszka Gałaj    
69Agnieszka Gasik z d. Golis  +06-05-1855 r.   
70Agnieszka Gidaszewska z d. Kazimierska     
71Agnieszka Gołębiewska z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
72Agnieszka Gołębiewska z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
73Agnieszka Góra z d. Doroba *~ 1804 r. +05-09-1854 r. Reczyce  
74Agnieszka Grabowicz z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
75Agnieszka Graszka z d. Knera *~ 1804 r.   
76Agnieszka Gratkowska z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
77Agnieszka Gusta z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
78Agnieszka Jabłońska z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
79Agnieszka Jabłońska z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
80Agnieszka Jadach z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
81Agnieszka Janus *1901 r.   
82Agnieszka Jasek *25-01-1845 r. Bocheń   
83Agnieszka Jaśniewska *1851 r. Chruślin   
84Agnieszka Kantorek *30-12-1850 r. Skaratki   
85Agnieszka Kantorek *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
86Agnieszka Kantorek z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
87Agnieszka Karcz *1901 r. Skaratki   
88Agnieszka Kazimierska z d. Flis    
89Agnieszka Kazimierska *03-01-1817 r. Guźnia +14-05-1817 r.   
90Agnieszka Kazimierska *11-01-1868 r. +18-04-1868 r.   
91Agnieszka Kazimierska z d. Kucharek *18-01-1875 r. Małszyce +26-02-1932 r. /Chruślin/   
92Agnieszka Kierus *1859 r. Domaniewice  
93Agnieszka Kierus *1869 r. Domaniewice  
94Agnieszka Knera z d. Drużka  +1910 r. Skaratki   
95Agnieszka Knera z d. Czarnecka *1864 r.   
96Agnieszka Knera z d. Godziszewska *1894 r.   
97Agnieszka Kopania z d. Pawłowicz *1874 r. Strzebieszew   
98Agnieszka Kosiorek z d. Warda *24-01-1839 r. Skaratki   
99Agnieszka Kowalczyk *26-07-1993 r. Garwolin +27-09-1996 r. Garwolin   
100Agnieszka Kucińska z d. Błażejewska *~ 1840 r.  
101Agnieszka Kucińska *1864 r. Skaratki   
102Agnieszka Kucińska *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
103Agnieszka Kucińska *1884 r.   
104Agnieszka Lawendowska z d. Walczak *19-01-1825 r. Parzyce   
105Agnieszka Marszałek z d. Mikołajczyk *20-01-1836 r. Zduny +08-06-1904 r. Zduny   
106Agnieszka Marszałek *19-03-1883 r. Mystkowice   
107Agnieszka Milczarek z d. Graczyk    
108Agnieszka Milczarek z d. Gajda *13-04-1863 r. Guźnia +01-02-1936 r. Janinów   
109Agnieszka Mittmann z d. Zawisza *1976 r. Debno    
110Agnieszka Nierobisz z d. Stefańska *1889 r. Seligów   
111Agnieszka Pawlak z d. Jabłońska *~ 1903 r.   
112Agnieszka Pel *1890 r. Skaratki   
113Agnieszka Rybus *17-01-1893 r. Bocheń   
114Agnieszka Saganiak z d. Jaros *1972 r. Łódź    
115Agnieszka Siemionow z d. Szymczak *1977 r.    
116Agnieszka Skoneczna z d. Kantorek *1869 r.   
117Agnieszka Sokół z d. Ziarnik *1874 r. Skaratki   
118Agnieszka Świątek *1996 r.    
119Agnieszka Taflińska z d. Lebioda   
120Agnieszka Tataj z d. Janicka     
121Agnieszka Tataj z d. Kucińska  +1898 r. Skaratki   
122Agnieszka Tomala *1876 r. +1878 r.   
123Agnieszka Warda z d. Woch *~ 1769 r. +17-04-1819 r. Skaratki   
124Agnieszka Wielemborek z d. Gusta *03-01-1863 r. Bocheń   
125Agnieszka Wielemborek *29-03-1885 r. Bąków Dolny +30-12-1892 r. Bąków Dolny   
126Agnieszka Wiesiołek z d. Redzisz    
127Agnieszka Wiesiołek z d. Mitek    
128Agnieszka Wilk z d. Jadach *26-01-1814 r. Skaratki   
129Agnieszka Wilk z d. Kantorek *1884 r. Skaratki   
130Agnieszka Włodarczyk z d. Kucińska *1867 r. Jamno  
131Agnieszka Zarzycka   
132Ahmad N. Khazaal *1959 r. (Liban)    
133Alan Paciorek *2010 r. Łowicz    
134Albert Świątek *1994 r. Skwierzyna    
135Alberta Walaszczak    
136Albina Kasmer z d. Kaskey *17-11-1919 r. Lyon Mountain +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/   
137Alejandra Tepczyńska z d. Hernandez     
138Aleksander Błażejewski *1895 r. Skaratki  
139Aleksander Cłapiński     
140Aleksander Karpiuk  +1980 r.   
141Aleksander Kazimierski *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
142Aleksander Nowiński *2017 r. Łowicz    
143Aleksander Parys *1892 r. Strzebieszew   
144Aleksander Piątkowski    
145Aleksander Przybysz    
146Aleksander Robert Kantorek *2012 r. Łódź    
147Aleksander Sędziak *~ 1785 r. +21-09-1825 r. Zduny   
148Aleksander Waldemar Wielec *1964 r. Łowicz    
149Aleksandera Marta Colith z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
150Aleksandra Bończak z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
151Aleksandra Bury *2008 r.    
152Aleksandra Gwóźdź *2017 r. Zgierz    
153Aleksandra Kamelak *2014 r. Sochaczew    
154Aleksandra Kazimierska z d. Zalewska *1834 r.   
155Aleksandra Matuszewska *2009 r.    
156Aleksandra Michalak z d. Szychowska *1983 r.    
157Aleksandra Miziołek     
158Aleksandra Płatek     
159Aleksandra Płoska *2004 r. Olsztyn    
160Aleksandra Stallard z d. Jakubowska *1982 r.    
161Aleksy Olszewski  +˂ 1982 r.  
162Alexia Marina Bichon *2000 r. Versailles    
163Alfons Gorczyca *1930 r. +2006 r.   
164Alicja Anzorge z d. Urbanowicz    
165Alicja Byzewska *2007 r. Gdańsk    
166Alicja Kazimierska     
167Alicja Szymczak     
168Alina Błażejewska z d. Wnuk     
169Allen Desrosiers     
170Amber Sinicrope z d. Siniscrope *1989 r.    
171Amelia Bińczak *2007 r. Łowicz    
172Amelia Kruk *2006 r.    
173Amelia Plewka *2008 r.    
174Amelia Stefania Zowczak *2011 r.    
175Anastazja Błażejewska *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
176Anastazja Kantorek z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
177Anastazja Mamońska z d. Ziarkowska *1837 r.   
178Anastazja Maślarz z d. Pawelec *~ 1751 r. +02-02-1821 r. Złaków Borowy   
179Anastazja Warda *1915 r. +06-10-2003 r. /Domaniewice/   
180Anatol Marian Karpiuk *1957 r. Łódź    
181Andrzej Anzorge *17-10-1936 r.   
182Andrzej Anzorge *1973 r.    
183Andrzej Barański *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
184Andrzej Błażejewski *18-11-1877 r. Guźnia  
185Andrzej Błażejewski *1885 r. Domaniewice  
186Andrzej Błażejewski *13-10-1897 r. Jamno   
187Andrzej Bogusz    
188Andrzej Chmielewski *1988 r.    
189Andrzej Domińczak    
190Andrzej Gajda *1853 r. Mystkowice   
191Andrzej Gajda *23-11-1856 r. Guźnia   
192Andrzej Gajda *21-11-1872 r. Lisiewice   
193Andrzej Gajda *27-11-1874 r. Guźnia   
194Andrzej Gajda *11-12-1954 r. +06-04-2003 r. /Warszawa/   
195Andrzej Gałaj *10-10-1900 r. Mystkowice   
196Andrzej Głuszczyk   
197Andrzej Gołębiewski *25-01-1886 r. Guźnia  
198Andrzej Gołębiowski *1952 r.    
199Andrzej Gorzkiewicz *1959 r.    
200Andrzej Gralak *1868 r.   
201Andrzej Graszka    
202Andrzej Graszka *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
203Andrzej Hordyniec     
204Andrzej Janus *1886 r. Skaratki   
205Andrzej Jaśniewski *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
206Andrzej Kamiński *05-11-1839 r. Wrzeczko   
207Andrzej Kamiński *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
208Andrzej Kamiński *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
209Andrzej Kantorek *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
210Andrzej Kantorek *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
211Andrzej Kantorek *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
212Andrzej Kantorek *1875 r. Skaratki   
213Andrzej Kantorek *1898 r.   
214Andrzej Kantorek *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
215Andrzej Kazimierski *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
216Andrzej Kazimierski *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
217Andrzej Kierus *1846 r. Domaniewice +1846 r. Domaniewice  
218Andrzej Kosmowski *25-11-1848 r. Rząśno   
219Andrzej Krukowski *12-02-1950 r. +06-07-1991 r.  
220Andrzej Kuciński *19-09-1843 r. Strzebieszew   
221Andrzej Kuciński *21-11-1845 r. Strzebieszew +1906 r. Strzebieszew   
222Andrzej Kuciński *1865 r. Jamno  
223Andrzej Kuciński *1865 r. Skaratki   
224Andrzej Kuciński *1870 r. Skaratki   
225Andrzej Kuciński *1873 r. Stroniewice   
226Andrzej Majewski *28-11-1845 r. Skaratki   
227Andrzej Majewski *1881 r. Skaratki   
228Andrzej Małecki    
229Andrzej Milczarek *24-10-1886 r. Bocheń   
230Andrzej Mittmann *1969 r. Toruń    
231Andrzej Nowak     
232Andrzej Pająk *13-10-1862 r. Strzebieszew +09-10-1863 r. Strzebieszew   
233Andrzej Pająk *1888 r. Strzebieszew   
234Andrzej Parys *1889 r. Strzebieszew   
235Andrzej Paweł Czubak *1958 r. +25-11-2017 r. /Głowno/   
236Andrzej Pietrzak    
237Andrzej Polit *1906 r. Strzebieszew +24-02-1969 r. Strzebieszew   
238Andrzej Rutkowski *1984 r. Głowno    
239Andrzej Rynkiewicz *1845 r. +˂ 1879 r.   
240Andrzej Sokół    
241Andrzej Staworzyński *18-07-1925 r. Warszawa +06-01-1991 r. Warszawa   
242Andrzej Stefański *~ 1760 r. +13-06-1820 r. Orątki   
243Andrzej Stolarczyk     
244Andrzej Strugiński *1789 r.   
245Andrzej Strugiński *1893 r. Reczyce   
246Andrzej Sujkowski *1883 r. Pilaszków +1945 r.   
247Andrzej Szymczak     
248Andrzej Szymczak *16-11-1844 r. Chruślin +23-02-1846 r. Chruślin   
249Andrzej Świątek    
250Andrzej Tafliński *23-11-1830 r. Krępa +1892 r. Krępa  
251Andrzej Ufa *1957 r. Łódź    
252Andrzej Urbanek *24-11-1821 r. Maurzyce +08-06-1874 r. Maurzyce   
253Andrzej Warda    
254Andrzej Warda *22-11-1831 r. Skaratki +14-09-1852 r. Skaratki   
255Andrzej Wasiak *~ 1951 r. +04-03-2016 r. /Łódź/   
256Andrzej Wiesiołek  +1857 r. Bocheń   
257Andrzej Wiesiołek *15-10-1887 r. Bocheń   
258Andrzej Wilk *11-1855 r. Skaratki   
259Andrzej Wilk *1869 r. Skaratki   
260Andrzej Wituła *23-11-1880 r. Wielamów +˂ 1975 r.   
261Andrzej Włostek *1887 r. Skaratki   
262Andrzej Wróbel *02-11-1845 r. Mystkowice Małe   
263Andrzej Zagajewski *1904 r. Rogóźno   
264Aneta Anna Kozikowska z d. Gnatowska *1980 r. Gdańsk    
265Aneta Iman Khazaal-Chrul z d. Khazaal *1985 r. Łódź    
266Aneta Kantorek z d. Bartczak *1982 r.    
267Aneta Magdalena Kicińska *1982 r. Mirosławiec    
268Aneta Osipiak-Wypiór z d. Osipiak     
269Anetta Kłys z d. Jaros *1968 r. Łódź    
270Angelika Ufa *1998 r. Zduny    
271Aniela Błażejewska *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
272Aniela Błażejewska *29-07-1896 r. Jamno   
273Aniela Brudka *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
274Aniela Cieślak  *29-09-1906 r. Jackowice   
275Aniela Cłapińska z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
276Aniela Czekaj z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
277Aniela Drużka z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
278Aniela Foks *1911 r.   
279Aniela Gasik z d. Rutkowska    
280Aniela Gasik z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
281Aniela Gołębiewska *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
282Aniela Gołębiewska *24-04-1890 r. Bocheń   
283Aniela Gołębiewska z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
284Aniela Grabowicz *1907 r. Krępa  
285Aniela Grabowicz *1911 r.  
286Aniela Grzelka *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
287Aniela Grzelka *1909 r. Skaratki   
288Aniela Jabłońska *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
289Aniela Kantorek *1891 r. Skaratki +1892 r.   
290Aniela Kantorek *1895 r. Skaratki   
291Aniela Kantorek *1903 r. Skaratki   
292Aniela Kantorek *1906 r. Skaratki   
293Aniela Kantorek z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
294Aniela Kantorek *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
295Aniela Karasek z d. Ruta  +24-01-2009 r.   
296Aniela Karcz z d. Czerwiec *1898 r. Domaniewice   
297Aniela Kazimierska *17-06-1895 r. Bocheń   
298Aniela Kierus *1903 r. Domaniewice  
299Aniela Knera *1889 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
300Aniela Kot *1894 r.   
301Aniela Kowalska *1900 r. Domaniewice   
302Aniela Kucińska z d. Grzelak *1902 r. +29-01-1974 r. Strzebieszew   
303Aniela Marianna Gajda z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
304Aniela Marszałek *01-08-1884 r. Mystkowice   
305Aniela Mikołajczyk *1910 r. Seligów   
306Aniela Milczarek z d. Błażejewska    
307Aniela Missura z d. Gajda    
308Aniela Pel *1905 r. Skaratki   
309Aniela Pintera z d. Stępień *06-01-1909 r. Dąbrówka  +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/   
310Aniela Ruta *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
311Aniela Sękalska z d. Łuczyńska   
312Aniela Sękalska *1890 r. Łagów +1908 r. Łagów   
313Aniela Sokalska z d. Kordialik    
314Aniela Staniecka z d. Kazimierska *07-10-1910 r. +1990 r.   
315Aniela Stefańska z d. Nierobisz  +1927 r. Seligów   
316Aniela Stefańska *1903 r. Seligów   
317Aniela Sujkowska *20-07-1900 r. Pilaszków   
318Aniela Sut *1891 r. +1900 r. Rogóźno   
319Aniela Sut *1899 r. Rogóźno   
320Aniela Sut *1927 r. +1995 r.   
321Aniela Ufa z d. Niedzielska *13-05-1906 r. Małszyce +21-06-1998 r. Wygoda   
322Aniela Warda z d. Kantorek *1892 r. Skaratki   
323Aniela Warda z d. Kostrzewa *1903 r. Skaratki +29-06-1983 r. Skaratki pod Las   
324Aniela Wawrzyn z d. Bakalarz *1900 r. Stare Grudze +1984 r.   
325Aniela Wieczorek z d. Włodarczyk *10-08-1900 r. Łowicz  
326Aniela Wilk *1893 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
327Aniela Żak *1897 r. Skaratki   
328Anita Kucińska *1997 r. Łódź    
329Anna ... z d. Owczarek *1980 r.    
330Anna Antczak z d. Maliszewska    
331Anna Anzorge *1971 r.    
332Anna Barańska *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
333Anna Beil z d. Grzelczyk *1968 r.    
334Anna Błażejewska *26-05-1895 r. Jamno   
335Anna Burzyńska *1908 r. Skaratki   
336Anna Cłapińska *1964 r.    
337Anna Dagmara Mioduszewska *1972 r.    
338Anna Doroba *10-06-1861 r. Reczyce   
339Anna Gasik     
340Anna Gasik     
341Anna Gołębiewska *1850 r. Guźnia  
342Anna Gołębiowska z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
343Anna Górczyńska z d. Lasota    
344Anna Górczyńska *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
345Anna Górna z d. Strug *1990 r.    
346Anna Graszka z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
347Anna Hermanowicz *1987 r. Zielkowice    
348Anna Jachniewicz    
349Anna Jezierska     
350Anna Jodczyk     
351Anna Kamińska z d. Maciejak    
352Anna Kantorek  +1868 r. Skaratki   
353Anna Kantorek     
354Anna Kantorek     
355Anna Kantorek z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
356Anna Kantorek *1904 r. Skaratki   
357Anna Kazimierska z d. Rybus *1818 r. +09-11-1878 r.   
358Anna Kazimierska z d. Deka *1838 r. +05-09-1879 r.   
359Anna Kazimierska z d. Smoleńska *17-09-1921 r. Łomża +06-02-2006 r. Krotoszyn   
360Anna Kazyk z d. Szostak    
361Anna Kaźmierska z d. Tokarska    
362Anna Kobus z d. Żabińska    
363Anna Kostrzewa z d. Kantorek *1889 r. Skaratki +10-12-1970 r. Skaratki   
364Anna Kostusiak z d. Wielemborek *30-07-1876 r. Bąków Dolny   
365Anna Kot z d. Kierus   
366Anna Kreczmer z d. Witczak *1990 r.    
367Anna Kucharek z d. Guzek *1955 r. Bocheń    
368Anna Kucińska z d. Knera *07-06-1828 r. Strzebieszew   
369Anna Kucińska z d. Małecka *1881 r. Reczyce   
370Anna Kustosik z d. Kamińska *1927 r. Golanki    
371Anna Kuźmińska z d. Romańczuk  +1944 r.   
372Anna Labuda z d. Darul *1967 r.    
373Anna Lichman z d. Lichtman *1986 r.    
374Anna lub Helena Białek    
375Anna Majcher *1911 r. Skaratki   
376Anna Maleska z d. Piotrowska    
377Anna Marbs    
378Anna Maria Chról     
379Anna Maria Kantorek z d. Owsiany *1985 r.    
380Anna Maria Karpiuk *1979 r. Łódź    
381Anna Maria Walczak z d. Szymajda    
382Anna Marta Sieradzka *2008 r. Poznań    
383Anna Matuszewska z d. Kawicz *1983 r.    
384Anna Mikołajczyk z d. Jarota  +1916 r. Seligów   
385Anna Mikołajczyk *2012 r.    
386Anna Milczarek z d. Sujkowska *1874 r. Pilaszków   
387Anna Miziołek *1948 r.    
388Anna Mrozińska z d. Kazimierska *1929 r.   
389Anna Mysłek *1998 r.    
390Anna Niezgoda z d. Włostek  + Głowno /Głowno/   
391Anna Ochocka z d. Gorzkiewicz *1983 r.    
392Anna Ociela *1892 r.   
393Anna Ogniewska z d. Sianoszek *1926 r. Wygoda +1996 r.   
394Anna Pająk *1882 r. +1882 r. Strzebieszew   
395Anna Parys z d. Wawrzyn    
396Anna Petronela Zasada *1983 r.    
397Anna Piaskowska *2015 r. Poznań    
398Anna Podgórska z d. Knera *1825 r. Strzebieszew +1880 r. Skaratki   
399Anna Podlecka z d. Nitowska *1977 r.    
400Anna Polit z d. Gorąca    
401Anna Redo z d. Kazimierska *~ 1846 r.   
402Anna Russek *24-06-1898 r. Jamno   
403Anna Sadowska *1991 r.    
404Anna Skrzypczak z d. Brodala *1971 r. Krotoszyn    
405Anna Sobieszek *01-07-1861 r. Mystkowice Małe   
406Anna Sójkowska z d. Grabczyk *~ 1776 r. +26-03-1844 r. Pilaszków   
407Anna Stajuda *1907 r. +1907 r.   
408Anna Strugińska z d. Szkup    
409Anna Strugińska z d. Gzinka    
410Anna Sut z d. Skuneczna *1904 r. Rogóźno +04-03-1983 r. Rogóźno   
411Anna Szkup *1899 r. Skaratki   
412Anna Szychowska z d. Ufa *1934 r.    
413Anna Świątek *1991 r.    
414Anna Tepczyńska z d. Małgowska *1950 r. Gdańsk    
415Anna Tomala *1885 r.   
416Anna Tomczak z d. Gawęcka *1985 r. Łowicz    
417Anna Walaszczak *09-01-1901 r. +1990 r.   
418Anna Warda z d. Rochówniak    
419Anna Warda z d. Sękalska  +23-05-1915 r. Dobrogosty   
420Anna Wasyl z d. Dziędziela    
421Anna Wieczorek z d. Olczyk    
422Anna Wiesiołek *13-07-1865 r. Bocheń   
423Anna Wiśniewska z d. Włodarczyk *1884 r. Jamno   
424Anna Witerek z d. Sobieszek *24-07-1839 r. Mystkowice Małe   
425Anna Zawisza z d. Kicińska *1957 r.    
426Anthony Czapp *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)    
427Antoni Anzorge *1947 r.    
428Antoni Badoń     
429Antoni Bińczak *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
430Antoni Błażejewski *01-07-1866 r. Domaniewice  
431Antoni Błażejewski *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
432Antoni Cierplikowski     
433Antoni Cłapiński *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
434Antoni Doroba *05-06-1861 r. Reczyce   
435Antoni Drużka *1902 r. Skaratki   
436Antoni Felczyński    
437Antoni Ferdynand Staworzyński *02-06-1880 r. Warszawa   
438Antoni Fiałek *1856 r. Bocheń   
439Antoni Gajda    
440Antoni Gajda *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
441Antoni Gajda *15-08-1849 r. Guźnia   
442Antoni Gajda *03-06-1851 r. Guźnia   
443Antoni Gajda *13-06-1886 r. Guźnia   
444Antoni Gajda *07-03-1911 r. Augustów   
445Antoni Gasik *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
446Antoni Gnatowski *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
447Antoni Golis *13-01-1900 r.   
448Antoni Górczyński *1865 r. Dąbkowice   
449Antoni Gralak *1857 r.   
450Antoni Graszka  +1910 r.   
451Antoni Graszka *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
452Antoni Jabłoński *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
453Antoni Jabłoński *29-05-1863 r. Strugienice   
454Antoni Jakub Kosmowski *07-07-1910 r. Rząśno   
455Antoni Jamrus  +1893 r. Skaratki   
456Antoni Kamelak *2016 r. Sochaczew    
457Antoni Kamiński *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
458Antoni Kantorek *16-06-1808 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
459Antoni Kantorek *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
460Antoni Kantorek *1886 r. Skaratki   
461Antoni Karasek *1861 r. Reczyce   
462Antoni Kazimierski     
463Antoni Kazimierski *1771 r. +23-08-1850 r.   
464Antoni Kazimierski *04-01-1878 r. Mystkowice   
465Antoni Kazimierski *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
466Antoni Knera *1847 r. Skaratki   
467Antoni Knera *1896 r. Skaratki   
468Antoni Kosiorek *1882 r. Rogóźno   
469Antoni Kostrzewa * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
470Antoni Kreczmer *2017 r.    
471Antoni Krukowski   
472Antoni Kuciński *1862 r. Strzebieszew   
473Antoni Kuciński *1872 r.   
474Antoni Kuciński *13-07-1899 r. Strzebieszew +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
475Antoni Kuryś *15-04-1844 r. Małszyce   
476Antoni Kwaśny *1919 r. +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/   
477Antoni Mamoński *1796 r. +27-03-1856 r. Ponętów Górny   
478Antoni Mamoński *1861 r. +1861 r.   
479Antoni Marczak *20-03-1914 r. Głowno   
480Antoni Marek Kantorek *2012 r.    
481Antoni Michalak *30-12-1878 r. Drogusza + /Stary Waliszew/   
482Antoni Mikołajczyk *24-01-1815 r. Zduny +23-03-1819 r. Zduny   
483Antoni Mikołajczyk *09-06-1821 r. Zduny +26-07-1875 r. Zduny   
484Antoni Mikołajczyk *18-02-1866 r. Zduny +06-10-1877 r. Zduny   
485Antoni Miziołek *15-04-1900 r.   
486Antoni Oraczyński    
487Antoni Oświeciński    
488Antoni Pająk *1897 r. Strzebieszew +1970 r.   
489Antoni Pel *1903 r. Skaratki +1903 r. Skaratki  
490Antoni Płacheta *1821 r. +1883 r.   
491Antoni Płuciennik *1851 r. Strzebieszew   
492Antoni Podgórski    
493Antoni Podsędek    
494Antoni Polit *1900 r. Gozdów   
495Antoni Raczkowski    
496Antoni Redo *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
497Antoni Russek *31-07-1894 r. Jamno   
498Antoni Ruta *1889 r. Skaratki   
499Antoni Rybus *30-05-1888 r. Bocheń   
500Antoni Sałuda *11-04-1889 r. Lisiewice +1905 r. Seligów   
501Antoni Sękalski *1880 r. Domaniewice  
502Antoni Sobczyński *1845 r. Skaratki   
503Antoni Sobieszek *~ 1829 r. +10-10-1831 r. Mystkowice Małe   
504Antoni Sobieszek *12-06-1837 r. Mystkowice Małe +15-02-1875 r. Mystkowice   
505Antoni Sokalski    
506Antoni Staworzyński *21-05-1835 r. Wolica +˃ 1897 r.   
507Antoni Stefański    
508Antoni Stefański *1887 r. Seligów +1887 r. Seligów   
509Antoni Strugiński    
510Antoni Strugiński *1857 r. Reczyce   
511Antoni Sujkowski *1869 r. Dąbkowice   
512Antoni Sujkowski *1870 r. Pilaszków   
513Antoni Sujkowski *1871 r. Dąbkowice   
514Antoni Szymajda   
515Antoni Tataj *19-10-1859 r. Domaniewice   
516Antoni Ufa *1897 r. Wygoda +1964 r. Wygoda   
517Antoni Warda *05-07-1851 r. Skaratki   
518Antoni Warda *01-01-1862 r. Skaratki   
519Antoni Warda *1866 r. Skaratki   
520Antoni Wiesiołek *05-03-1895 r. Bocheń +30-05-1960 r. Bocheń   
521Antoni Wiesław Badoń *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
522Antoni Wieteska *1886 r. Łowicz   
523Antoni Więcek    
524Antoni Wilk  +1896 r. Skaratki   
525Antoni Wilk *1846 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
526Antoni Wilk *1888 r. Skaratki   
527Antoni Wilk *31-12-1911 r. Helenów   
528Antoni Wnuk *1909 r. +29-10-1939 r. /Sosnowiec/   
529Antoni Zagajewski *1857 r. Skaratki  
530Antoni Zajączek    
531Antoni Zuchora *1850 r. Kadzielin   
532Antoni Zuchora *22-05-1898 r. Kadzielin   
533Antonia Górczyńska z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
534Antonia Paradowska z d. Grabowska *~ 1900 r.   
535Antonina Gajda z d. Missura    
536Antonina Gałaj z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
537Antonina Gnatowska z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
538Antonina Grygielska *1868 r.   
539Antonina Jabłońska z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
540Antonina Joanna Pakuła vel Rutka z d. Wilczyńska *15-12-1889 r. Będzin +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/   
541Antonina Kantorek z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
542Antonina Karpiuk z d. Zasin  +~ 1996 r.   
543Antonina Katarzyna Błaszczyk z d. Mikołajczyk *21-04-1814 r. Zduny +01-04-1855 r. Zduny   
544Antonina Kazimierska *02-02-1826 r.   
545Antonina Kędziora z d. Zuchora *29-03-1883 r. Kadzielin +1910 r. Strzebieszew   
546Antonina Małecka z d. Strugińska *1856 r. Reczyce   
547Antonina Matuszewska *2015 r.    
548Antonina Mikołajczyk *12-06-1836 r. Zduny +17-10-1836 r. Zduny   
549Antonina Pająk *1915 r.   
550Antonina Parys *1846 r. Strzebieszew +1848 r. Strzebieszew   
551Antonina Ronchert z d. Sut *1911 r. +16-08-1980 r. Łowicz   
552Antonina Strugińska *1851 r. Reczyce   
553Antonina Szafrańska *1880 r. +1880 r.   
554Antonina Tarkowska z d. Gałaj *11-06-1888 r. Mystkowice +26-05-1984 r. Mystkowice   
555Antonina Walaszczak *1864 r. +1864 r.   
556Antonina Wiesiołek z d. Wojciechowska *1880 r. +29-01-1910 r. Bocheń   
557Antonina Wilk z d. Kantorek    
558Antonina Wróbel *02-05-1850 r. Mystkowice Małe   
559Apolonia Gołębiewska z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
560Apolonia Grygielska *1872 r.   
561Apolonia Hekner z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
562Apolonia Jabłońska *08-02-1855 r. Świące   
563Apolonia Kantorek z d. Wanias  +1801 r.   
564Apolonia Kantorek *10-02-1812 r. Skaratki +21-05-1813 r. Skaratki   
565Apolonia Kazimierska z d. Szczygieł    
566Apolonia Kazimierska *07-02-1873 r. Guźnia +1878 r.   
567Apolonia Kazimierska *10-02-1879 r. +27-12-1879 r.   
568Apolonia Pająk *1913 r. Strzebieszew   
569Apolonia Pieńkowska z d. Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny +1918 r.   
570Apolonia Sójkowska z d. Tomaszewska    
571Apolonia Strugińska z d. Kucińska *~ 1800 r.   
572Apolonia Urbanek *04-01-1851 r. Zduny +04-09-1852 r. Zduny   
573Apolonia Włostek z d. Świątek *21-08-1912 r. +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/   
574Apolonia Ziarnik *1867 r. Skaratki +1868 r.   
575Arkadiusz Mariusz Kot *1981 r. Głowno    
576Arkadiusz Wąsiak *1965 r. +31-05-2015 r. Świniary   
577Arkadiusz Wojciech Kantorek *1984 r.    
578Arkadiusz Zowczak     
579Artur Bednarek     
580Artur Górski *1988 r.    
581Artur Skrzypek     
582Augustyn Białek *1873 r. Strzebieszew   
583Augustyn Kuśmierek *~ 1750 r. +01-02-1820 r. Wierzchy   
584Augustyn Mikołajczyk *27-08-1813 r. Zduny   
585Augustyn Mikołajczyk *28-08-1860 r. Wierznowice   
586Augustyn Piasta *27-08-1870 r. Mystkowice   
587Augustyn Strugiński *29-08-1849 r. Reczyce   
588Augustyn Urbanek *26-08-1856 r. Maurzyce   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl