Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób bez określonej daty urodzinIndeks chronologiczny [Bez daty] - 1850

1 Franciszek    
2 Julianna z d. Kwaśna    
3 Kazimierz    
4 Wojciech     
5.      
6.      
7..      
8..      
9...      
10...      
11...      
12...      
13...      
14...      
15...      
16...      
17...      
18... z d. Borowiak     
19... Halina z d. Hordyniec     
20... Jacek     
21... Magdalena     
22... Marian     
23... Nadia     
24... Przemysław     
25... Violetta     
26... Zbigniew     
27... Zofia z d. Hordyniec     
28.....      
29.....      
30.....      
31.....      
32.....      
33.....      
34.....      
35..... Małgorzata     
36..... Małgorzata z d. Rozpędowska     
37..... Roman     
38..... Teresa z d. Cłapińska     
39?      
40? Iwona z d. Kostusiak     
41Adach Marianna z d. Wawrzyn    
42Adamczyk      
43Adamczyk z d. Czubatka     
44Adamkowska z d. Gołębiewska     
45Adamkowska      
46Adamkowski      
47Adamkowski      
48Adamkowski Jan    
49Alancewicz z d. Ruta     
50Alancewicz      
51Ambrożek Franciszek    
52Ambrożek Marianna z d. Wasiak    
53Andrzejczak Walenty    
54Antczak Anna z d. Maliszewska    
55Antczak Bogumił  +1882 r. Zleszyn   
56Antczak Zofia z d. Śnieg  +1882 r. Zleszyn   
57Antosik z d. Sianoszek     
58Antosik      
59Antosik      
60Antosik      
61Antosik      
62Anyżka Franciszek    
63Anzorge Alicja z d. Urbanowicz    
64Anzorge Irena     
65Anzorge Iwona     
66Anzorge Katarzyna     
67Arcab      
68Aronsson Fredrik     
69Badoń Antoni     
70Badoń Czesława     
71Badoń Małgorzata     
72Badoń Michał    
73Badoń Teresa     
74Badoń Wojciech     
75Bakalarz      
76Bakalarz      
77Bakalarz      
78Bakalarz     
79Bakalarz      
80Bakalarz Jan    
81Bakalarz Krzysztof    
82Balik Franciszek    
83Baran Jan    
84Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk    
85Bartczak Krzysztof     
86Bartik Barbara z d. Kopania  +2015 r. /Kraków/   
87Bartik Stefan  +26-05-2014 r.   
88Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik     
89Bednarek Artur     
90Beil      
91Beil Eryk     
92Beil Łukasz     
93Bejda Tomasz    
94Bejda Urszula    
95Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska     
96Beliczyńska Natalia     
97Beliczyński      
98Białas      
99Białas      
100Białas      
101Białas      
102Białas Dorota z d. Michalak     
103Białas Paweł    
104Białecka Helena z d. Laczek    
105Białecki Marian    
106Białek     
107Białek z d. Ruta    
108Białek Anna lub Helena    
109Białek Franciszek    
110Białek Wawrzyniec    
111Bińczak      
112Bińczak      
113Bińczak      
114Bińczak      
115Bińczak      
116Bińczak      
117Bińczak      
118Bińczak      
119Bińczak      
120Bińczak      
121Bińczak      
122Bińczak Danuta    
123Bińczak Józef  +08-01-1848 r. Rząśno   
124Bińczak Józefa z d. Fabiańska    
125Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka    
126Bińczak Magdalena z d. Kamińska    
127Bińczak Marcin  +˂ 1812 r.   
128Bińczak Marianna z d. Skwarna    
129Bińczak Marianna z d. Grzegory    
130Bińczak Tekla z d. Liśniewicz  +06-02-1826 r. Rząśno   
131Błaszczyk z d. Ruta    
132Błaszczyk     
133Błaszczyk Franciszka z d. Sut    
134Błaszczyk Kazimierz    
135Błaszczyk Paweł    
136Błażejewska     
137Błażejewska Agata z d. Drużka   
138Błażejewska Agnieszka z d. Wilk   
139Błażejewska Alina z d. Wnuk     
140Błażejewska Elżbieta z d. Salamon   
141Błażejewska Franciszka z d. Nadolska   
142Błażejewska Henryka   
143Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska  +1855 r. Lisiewice  
144Błażejewska Katarzyna  +1878 r.  
145Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska   
146Błażejewska Marcjanna   
147Błażejewska Marianna z d. Ciesielska  +07-09-1903 r. Guźnia  
148Błażejewska Marianna z d. Woźniak   
149Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska   
150Błażejewska Marianna z d. Kłyzna  +17-09-1883 r. Guźnia  
151Błażejewska Marianna z d. Klimczak   
152Błażejewska Sabina   
153Błażejewska Tekla z d. Kucharek    
154Błażejewska Zofia z d. Kalinowska    
155Błażejewski      
156Błażejewski      
157Błażejewski      
158Błażejewski      
159Błażejewski Józef   
160Błażejewski Ludwik    
161Bober Łukasz     
162Bober Małgorzata z d. Hordyniec     
163Bogusz Andrzej    
164Bogusz Marianna z d. Blus    
165Bogusz Mateusz    
166Bogusz Piotr    
167Borowiak      
168Borowiak      
169Borowiak      
170Borowiak      
171Borowiak      
172Borowiak      
173Borowiak      
174Borowiak      
175Borowiak z d. Kaluga     
176Borowiak      
177Borowiak      
178Borowiak      
179Borowiak      
180Borowiak      
181Borowiak      
182Borowiak Grażyna    
183Borowiak Michał Jakub     
184Borowiak Stanisław  +14-03-1990 r.   
185Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska    
186Boruszewski Jan    
187Broniarz      
188Bródka Barbara z d. Ociela   
189Bródka Józef    
190Brzozowski Michał    
191Brzózka Tomasz    
192Brzózka Wiktoria    
193Budziałek    
194Burkowski      
195Burkowski      
196Bury Witold     
197Burzyński     
198Burzyński Jan * Skaratki   
199Burzyński Wojciech    
200Celesta Agnieszka z d. Szymajda  +˂ 1812 r.   
201Celesta Mateusz  +22-09-1812 r. Czatolin   
202Chlebna      
203Chlebna z d. Sianoszek     
204Chlebna      
205Chlebny      
206Chlebny      
207Chlebny Józef    
208Choroszewska      
209Choroszewska z d. Kreczmer     
210Choroszewski      
211Choroszewski      
212Chról Anna Maria     
213Chrul Krzysztof     
214Cierplikowski Antoni     
215Ciesielska Halina     
216Ciesielska Krystyna     
217Ciesielska Maria z d. Kantorek     
218Ciesielski     
219Cieślak Jakub    
220Cieślak Józef    
221Cieślak Katarzyna    
222Cieślak Piotr    
223Cieślak Stanisław    
224Cieślak Stanisław    
225Cieślik Jan    
226Cieślik Kunegunda z d. Kubis    
227Ciężka Genowefa z d. Sujkowska  +2003 r.   
228Ciężki Jan    
229Cłapińska      
230Cłapińska Ewa     
231Cłapińska Mariola     
232Cłapińska Urszula     
233Cłapiński Aleksander     
234Cłapiński Jarosław     
235Cłapiński Maciej     
236Cłapiński Michał     
237Cłapiński Szymon     
238Colith Stanisław     
239Collings Hagen     
240Collings Peter     
241Czapp Rebecca     
242Czarnecki Krystian     
243Czarnecki Oskar     
244Czechowska Józefa z d. Tomala    
245Czechowski Walenty    
246Czekaj Eugeniusz    
247Czerwonka      
248Czerwonka      
249Czerwonka      
250Czerwonka      
251Czuba Marianna z d. Wajszczyk    
252Czuba Rozalia z d. Graszka    
253Czubak Lucyna z d. Michalak     
254Czubak Marianna z d. Bogusiewicz    
255Czubak Mateusz    
256Czubak Tekla z d. Kołodziejczak    
257Czubasiewicz      
258Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas    
259Czubatka Janina    
260Czubatka Józefa z d. Szkoda    
261Czubatka Kazimierz    
262Czubatka Marianna    
263Czubatka Piotr    
264Dałek Lucjan    
265Dałek Wojciech    
266Daniek Marianna z d. Lis    
267Dejak      
268Dejak z d. Szkup    
269Dejak     
270Dejak      
271Dejak Katarzyna     
272Desrosiers Allen     
273Domańska      
274Domańska      
275Domańska Małgorzata z d. Parys  + /Domaniewice/   
276Domański      
277Domański Ignacy    
278Domański Tomasz  +08-07-1919 r. Krępa   
279Dombrowski Tomasz    
280Domińczak z d. Sianoszek     
281Domińczak      
282Domińczak      
283Domińczak Andrzej    
284Domińczak Wiktoria z d. Parys    
285Doroba Franciszek    
286Doroba Izydor   
287Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek    
288Dratwa Janina z d. Kantorek     
289Drążkowska Dagmara     
290Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska     
291Drążkowska Sandra     
292Drążkowski Marek     
293Drozd Mateusz   
294Dróżka Marcjanna z d. Szymczak    
295Drużka     
296Drużka Jan    
297Drużka Kacper    
298Drużka Kacper    
299Drużka Prakseda z d. Sałuda    
300Drużka Stanisława z d. Kowalska    
301Duda Katarzyna z d. Sianoszek    
302Duda Roman    
303Dudek Małgorzata    
304Dudek Marianna    
305Dudek Mieczysław    
306Dudek Władysław    
307Dudek Wojciech  +˂ 1821 r.   
308Dul      
309Dul      
310Durka Janina     
311Durka Stefan     
312Duziak Sara     
313Dworzański Jan    
314Działak   +25-05-1914 r. Albinów   
315Dziedziela      
316Dziedziela      
317Dziedziela Józef    
318Dziedziela Józefa  + /Domaniewice/   
319Dziuda Franciszek    
320Dziuda Jan    
321Felczyński Antoni    
322Feręc Jan    
323Fiałek Michał   
324Figura     
325Figura     
326Fijalkowski Kazimierz    
327Fijałkowska      
328Fijałkowska z d. Wilk     
329Fijałkowski      
330Filar Bronisława z d. Kowalik    
331Filar Józef    
332Filipiak z d. Wilk     
333Filipiak      
334Filipiak Marta     
335Fladzińska Marianna z d. Wiater    
336Flis      
337Flis      
338Flis Henryk    
339Flis Maria     
340Flis Stanisław    
341Florczak      
342Florczak      
343Florczak      
344Florczak Łukasz     
345Florczak Stanisław     
346Foks Helena Zofia z d. Michalska    
347Frączak Ludwik    
348Fryza     
349Fryza Franciszka z d. Szkup    
350Fuks z d. Sianoszek     
351Fuks      
352Funk      
353Gaczyńska Joanna     
354Gaczyński      
355Gaczyński Tomasz     
356Gajda Antoni    
357Gajda Antonina z d. Missura    
358Gajda Czesława     
359Gajda Franciszka z d. Skonieczna    
360Gajda Jolanta     
361Gajda Józef  +˂ 1813 r.   
362Gajda Katarzyna z d. Wójcik * Mystkowice   
363Gajda Katarzyna z d. Radziejewska    
364Gajda Konstancja z d. Jagoda    
365Gajda Magdalena z d. Jarota    
366Gajda Magdalena z d. Szczepańska    
367Gajda Magdalena z d. Redo    
368Gajda Marcjanna  + Chruślin   
369Gajda Marianna z d. Grabowicz    
370Gajda Marianna z d. Rusek  +01-09-1900 r. Guźnia   
371Gajda Marianna z d. Pawlata    
372Gajda Marianna z d. Grzelak  +1906 r.   
373Gajda Mirosława     
374Gajda Paweł  +14-05-1871 r. Guźnia   
375Gajda Rozalia z d. Wójcik  +06-07-1815 r. Łaźniki   
376Gajda Stanisława z d. Sałuda    
377Gajda Stanisława  + /Stary Waliszew/   
378Gajda Wiktoria z d. Grzyb    
379Galon Franciszek    
380Gałaj Agnieszka    
381Gałaj Bartłomiej    
382Gałaj Ignacy    
383Gałaj Roch    
384Gałaj Stanisław    
385Gałkowski Michał    
386Gasik      
387Gasik      
388Gasik      
389Gasik      
390Gasik      
391Gasik      
392Gasik z d. Staszyska     
393Gasik      
394Gasik z d. Szymańska     
395Gasik      
396Gasik      
397Gasik      
398Gasik Agnieszka z d. Golis  +06-05-1855 r.   
399Gasik Aniela z d. Rutkowska    
400Gasik Anna     
401Gasik Anna     
402Gasik Eugenia z d. Perzyna    
403Gasik Leokadia     
404Gasik Małgorzata     
405Gasik Maryla     
406Gasik Walenty  +21-07-1848 r. Łaźniki   
407Gasik Wincenty    
408Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska     
409Gidaszewska Maja     
410Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada     
411Gładys Hipolit    
412Głowacki Szymon  +16-11-1818 r. Łaźniki   
413Głuszczyk Andrzej   
414Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos   
415Gnatowska z d. Wardaszewska     
416Gnatowska Jadwiga z d. Kamień     
417Gnatowska Klaudia     
418Gnatowski Mateusz    
419Gnatowski Stanisław    
420Golis Józef  +˂ 1820 r.   
421Golis Julianna z d. Wnuk    
422Gołębiewska      
423Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska  +1909 r. Święte  
424Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska   
425Gołębiewska Łucja z d. Drozd    
426Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek   
427Gołębiewski      
428Gołębiewski      
429Gołębiewski      
430Gołębiewski      
431Gołębiewski      
432Gołębiewski Franciszek    
433Gołębiewski Jan    
434Gołębiewski Józef     
435Gołębiewski Stanisław    
436Gołębiewski Władysław    
437Gołębiewski Wojciech   
438Gołębiowska z d. Tymcznko     
439Gołębiowska z d. Turkot     
440Gołębiowski      
441Gołębiowski      
442Gołębiowski      
443Gołębiowski      
444Gołębiowski      
445Gołębiowski      
446Gorczyca      
447Gorczyca      
448Gorczyca      
449Gorczyca      
450Gorczyca      
451Gorczyca Danuta    
452Góra Józefa z d. Felczyńska   
453Góra Małgorzata z d. Kowalczyk   
454Góra Mateusz   
455Góra Rozalia z d. Strugińska   
456Górczyńska Anna z d. Lasota    
457Górczyńska Franciszka z d. Bogusz    
458Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek    
459Górczyński Franciszek    
460Górczyński Szczepan    
461Górny Michał     
462Grabczyk Kazimierz    
463Grabczyk Magdalena    
464Grabowicz      
465Grabowicz      
466Grabowicz Julianna z d. Tomasik   
467Grabowicz Marianna z d. Podkońska   
468Grabowski Józef    
469Gralak Marianna z d. Zielińska    
470Graszka Andrzej    
471Graszka Antoni  +1910 r.   
472Graszka Stanisław    
473Gratkowski Ignacy    
474Gromek Helena z d. Redo    
475Gromek Jan    
476Grusson z d. Włostek     
477Gruszka Franciszka z d. Podolak  +~ 1948 r.   
478Gruszka Kajetan  +1914 r.   
479Gruszka Zofia z d. Swatowska  +02-09-1947 r.   
480Grzanka     
481Grzegorczyk Marianna   
482Grzelak Józef    
483Grzelka Marianna z d. Graszka    
484Gusta Maciej    
485Gusta Piotr    
486Handte      
487Handte      
488Handte z d. Kreczmer     
489Handte      
490Hańcyk Barbara z d. Mierzwa     
491Hańcyk Bogdan     
492Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska     
493Hańcyk Marek     
494Hekner Apolonia z d. Krawczyk  +27-04-1976 r. Rybnik   
495Hekner Władysław    
496Hermanowicz Czesław     
497Hołaj      
498Hołaj      
499Hołaj Dorota z d. Piątkowska     
500Hoły      
501Homel Robert     
502Hordyniec      
503Hordyniec      
504Hordyniec      
505Hordyniec      
506Hordyniec      
507Hordyniec      
508Hordyniec      
509Hordyniec Andrzej     
510Hordyniec Barbara     
511Hordyniec Bogdan     
512Hordyniec Bolesław     
513Jabłońska      
514Jabłońska      
515Jabłońska     
516Jabłońska Elżbieta z d. Plak    
517Jabłońska Jadwiga     
518Jabłońska Katarzyna z d. Busiak    
519Jabłońska Magdalena z d. Rolewska    
520Jabłońska Marianna z d. Pilich    
521Jabłońska Marianna z d. Zarzewska    
522Jabłońska Marianna z d. Matysek    
523Jabłońska Marianna z d. Morawska    
524Jabłońska Marianna z d. Rybus    
525Jabłońska Marianna z d. Langer    
526Jabłońska Stanisława  +10-2010 r.   
527Jabłońska Zofia     
528Jabłoński     
529Jabłoński Henryk     
530Jabłoński Jan    
531Jabłoński Józef    
532Jabłoński Stanisław  + /Łódź/   
533Jabłoński Stanisław    
534Jabłoński Władysław    
535Jachimek      
536Jachimek      
537Jachimek      
538Jachimek Michał     
539Jachniewicz Anna    
540Jachniewicz Franciszek    
541Jadach Agnieszka z d. Grzelak  +1887 r. Skaratki   
542Jadach Franciszek    
543Jadach Małgorzata    
544Jagoda Stanisław  +15-03-1856 r. Zduny   
545Jakubowska Agata  +1823 r.   
546Jakubowska Ewa z d. Czubak     
547Jakubowski Kacper    
548Jakubowski Krzystof     
549Jamróz Franciszka z d. Godziszewska    
550Jamróz Jan    
551Jamrus Antoni  +1893 r. Skaratki   
552Janeczek      
553Janeczek      
554Janicki Walenty * Dąbkowice   
555Janowski Dariusz     
556Jaros Józef   
557Jaros Katarzyna z d. Kaczor    
558Jaros Małgorzata z d. Warda    
559Jaros Wojciech    
560Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska     
561Jarosiewicz Henryk  + /Płońsk/   
562Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz    
563Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska    
564Jaśniewski Michał    
565Jedynak Adam    
566Jezierska Anna     
567Jezierski      
568Jędrusik Adam    
569Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk     
570Jodczyk      
571Jodczyk Anna     
572Jodczyk Hanna     
573Jodczyk Marcin     
574Jurga     
575Jurga Jan  +03-12-1913 r.   
576Jurga Stefania z d. Kantorek    
577Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak     
578Jurkowski      
579Jurkowski      
580Kabzińska z d. Borowiak     
581Kabziński      
582Kabziński      
583Kaczmarczyk      
584Kaczmarczyk z d. Wielec     
585Kaczmarczyk Agata     
586Kaczmarczyk Sylwester     
587Kaczmarczyk Zbigniew     
588Kahn Daniel     
589Kajak      
590Kajak z d. Ruta     
591Kałuża Stanisław    
592Kamińska      
593Kamińska      
594Kamińska z d. Szypuła     
595Kamińska Anna z d. Maciejak    
596Kamińska Franciszka z d. Gnat    
597Kamińska Julianna z d. Idziak    
598Kamińska Marianna z d. Jagoda  +15-12-1895 r. Zduny   
599Kamińska Zofia z d. Szkup    
600Kamiński     
601Kamiński      
602Kamiński Szczepan    
603Kamiński Wojciech  +09-09-1852 r. Zduny   
604Kamionka Maria z d. Karpiuk  +1996 r.   
605Kantorek      
606Kantorek z d. Socha    
607Kantorek      
608Kantorek      
609Kantorek      
610Kantorek      
611Kantorek     
612Kantorek      
613Kantorek Agata   
614Kantorek Anna  +1868 r. Skaratki   
615Kantorek Anna     
616Kantorek Anna     
617Kantorek Apolonia z d. Wanias  +1801 r.   
618Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk     
619Kantorek Danuta    
620Kantorek Danuta z d. Modlibowska     
621Kantorek Dorota z d. Graszka  +1788 r.   
622Kantorek F.    
623Kantorek Franciszek   
624Kantorek Franciszka z d. Twardowska    
625Kantorek Helena  +1891 r. Skaratki   
626Kantorek Henryka     
627Kantorek Jacek     
628Kantorek Jan     
629Kantorek Janina     
630Kantorek Józef  + Mystkowice Małe   
631Kantorek Józefa     
632Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska    
633Kantorek Konstanty    
634Kantorek Łucja z d. Przechodzeń  +˃ 1828 r.   
635Kantorek Marian  + Mystkowice Małe   
636Kantorek Michalina z d. Szymańska    
637Kantorek Sabina     
638Kantorek Stanisław  +1794 r.   
639Kantorek Stanisław     
640Kantorek Teresa     
641Kantorek Teresa     
642Kantorek Wojciech     
643Kapusta Franciszek    
644Karasek      
645Karasek      
646Karasek Aniela z d. Ruta  +24-01-2009 r.   
647Karasek Franciszek    
648Karcz Piotr    
649Karpińska Marianna    
650Karpiński      
651Karpiński Wojciech    
652Karpiuk Aleksander  +1980 r.   
653Karpiuk Antonina z d. Zasin  +~ 1996 r.   
654Karpiuk Włodzimierz     
655Kasmer David     
656Kasprzak      
657Kasprzak      
658Kasprzak      
659Kasprzak      
660Kasprzak Monika z d. Hordyniec     
661Kaszarek      
662Kaszarek z d. Kosmowska     
663Kaszarek      
664Kaszarek Adam Sławomir     
665Kaszycka      
666Kaszycka      
667Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek    
668Kaszycki      
669Kawicz Waldemar     
670Kawka Józef   
671Kawka Kunegunda   
672Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz     
673Kazimierczak      
674Kazimierczak      
675Kazimierska   +20-03-1871 r.   
676Kazimierska   +26-02-1872 r.   
677Kazimierska      
678Kazimierska      
679Kazimierska Agnieszka z d. Flis    
680Kazimierska Alicja     
681Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł    
682Kazimierska Barbara z d. Gałaj    
683Kazimierska Franciszka z d. Deka    
684Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska    
685Kazimierska Helena z d. Warda    
686Kazimierska Iwona     
687Kazimierska Janina  +1938 r. /Chruślin/   
688Kazimierska Józefa z d. Pawłowska    
689Kazimierska Małgorzata    
690Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak    
691Kazimierska Marianna    
692Kazimierska Marianna    
693Kazimierska Marianna z d. Barańska    
694Kazimierska Marianna z d. Balik    
695Kazimierska Marianna z d. Wiechnio    
696Kazimierska Martyna     
697Kazimierska Rozalia    
698Kazimierski     
699Kazimierski      
700Kazimierski Antoni     
701Kazimierski Henryk     
702Kazimierski Jan    
703Kazimierski Jerzy    
704Kazimierski Józef    
705Kazimierski Kazimierz     
706Kazimierski Marcin    
707Kazimierski Michał    
708Kazimierski Robert     
709Kazimierski Wojciech    
710Kazmierski Bertha z d. Warych    
711Kazmierski Carol     
712Kazmierski Eva    
713Kazmierski Florence     
714Kazmierski Janet     
715Kazmierski Margartet     
716Kazmierski Patricia z d. Quan     
717Kazmierski Robert Allen     
718Kazmierski Susan     
719Kazmieski Stella     
720Kazyk Anna z d. Szostak    
721Kazyk Walenty    
722Kaźmierczak Mateusz    
723Kaźmierska Anna z d. Tokarska    
724Kaźmierski Jan    
725Kędziora Jan    
726Kędziora Stanisława z d. Kłucińska    
727Kicińska Teresa z d. Sobala     
728Kiczoł Stanisław    
729Kielesińska z d. Ogniewska     
730Kielesiński      
731Kielesiński      
732Kierus Franciszka z d. Markiewicz   
733Kierus Marianna z d. Sałuda   
734Kierus Piotr  +1887 r.  
735Kierus Roch  +1881 r. Domaniewice  
736Kierus Róża z d. Wilk   
737Kierus Szczepan  +1893 r. Domaniewice  
738Kierus Szczepan  +08-09-1845 r. Domaniewice  
739Kierus Teresa z d. Jadach   
740Kierus Wiktoria z d. Grabowicz   
741Kierus Zofia z d. Kunecka   
742Kierzkowska      
743Kierzkowski      
744Klejs z d. Kantorek     
745Kłos      
746Kłos      
747Kłos Hanna z d. Gasik     
748Kłos Justyna     
749Knera      
750Knera      
751Knera      
752Knera Agnieszka z d. Drużka  +1910 r. Skaratki   
753Knera Gabriela     
754Knera Grażyna     
755Knera Gustaw     
756Knera Henryk     
757Knera Katarzyna z d. Warda    
758Knera Katarzyna z d. Rutkowska    
759Knera Marcjanna z d. Taras    
760Knera Marcjanna z d. Wojda    
761Knera Maryla     
762Knera Rozalia z d. Kędziora    
763Knera Stanisław   
764Knera Sylwester     
765Knera Teresa z d. Kuśmierek    
766Knera Wawrzyniec  +14-12-1811 r. Domaniewice  
767Knera Wiesław     
768Knera Wojciech     
769Kobus Anna z d. Żabińska    
770Kobus Józef    
771Kobus Julianna    
772Kobus Kacper  +30-08-1828 r. Wierzchy   
773Kobus Piotr  +15-11-1825 r. Wierzchy   
774Kocus Jan    
775Kocus Marianna z d. Kantorek    
776Kolińska      
777Kolińska z d. Kosmowska     
778Kolińska      
779Koliński      
780Koliński      
781Koliński      
782Koliński Dariusz     
783Kolos Franciszka z d. Podsędek    
784Kolos Jan   
785Kolos Stanisław   
786Kolos Władysław   
787Kolos Władysława z d. Duraj   
788Konikowska Marianna z d. Wilk    
789Konikowski Józef    
790Kopania Barbara z d. Drzewiecka    
791Kopania Jan    
792Kosiorek      
793Kosiorek      
794Kosiorek      
795Kosiorek      
796Kosiorek      
797Kosiorek      
798Kosiorek      
799Kosiorek      
800Kosiorek      
801Kosiorek      
802Kosiorek      
803Kosiorek      
804Kosiorek z d. Szustek     
805Kosiorek      
806Kosiorek      
807Kosiorek      
808Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna    
809Kosiorek Józef    
810Kosiorek Marianna    
811Kosiorek Marianna z d. Kozłowska    
812Kosmowska      
813Kosmowska      
814Kosmowska      
815Kosmowska Marianna    
816Kosmowska Władysława z d. Grala    
817Kosmowski      
818Kosmowski      
819Kosmowski Tadeusz    
820Kosmowski Władysław    
821Kosmowski Zygmunt    
822Kostecka z d. Ruta     
823Kostecka      
824Kostecki      
825Kostecki      
826Kostecki      
827Kostrzewa     
828Kostrzewa Antoni * Skaratki +26-08-1920 r. Skaratki   
829Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska    
830Kostrzewa Wincenty  +22-03-1916 r. Mięsośnia   
831Kostrzewa Wojciech    
832Kostusiak      
833Kostusiak Leopold    
834Kostusiak Lilla     
835Kostusiak Wiesław     
836Kot z d. Klimkiewicz     
837Kot      
838Kot z d. Krzyżaniak     
839Kot      
840Kot Anna z d. Kierus   
841Kot Franciszek   
842Koza      
843Koza      
844Koza Jan    
845Koza Katarzyna z d. Wróblewska     
846Koza Maria z d. Kazimierska     
847Kozłowska z d. Broniarz     
848Kozłowski      
849Kraczko z d. Szymonek     
850Krakowiak     
851Krakowiak Benedykt  +2011 r.   
852Kraus      
853Kraus      
854Kraus z d. Ladorudzka     
855Krawczyk      
856Krawczyk      
857Kreczmer      
858Kreczmer      
859Kreczmer z d. Rożej     
860Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek     
861Kreczmer Jerzy    
862Kreczmer Wojciech     
863Królikowski Konstanty  +19-07-1905 r. Jackowice   
864Krugiołka Kinga z d. Pietrzak     
865Krugiołka Roman     
866Krukowska     
867Krukowska     
868Krukowska z d. Chmura    
869Krukowska     
870Krukowski     
871Krukowski     
872Krukowski Antoni   
873Krukowski Kordian Jan    
874Krukowski Ludwik    
875Krukowski Ludwik   
876Krukowski Piotr    
877Krupinska Helena    
878Krupiński Józef    
879Krysiak Agata    
880Krysiak Józef    
881Krzostek      
882Krzostek Paweł     
883Kubisiak Kazimierz    
884Kucharek Franciszek   
885Kucharek Marcin   
886Kucharek Marianna     
887Kucińska z d. Burzyńska     
888Kucińska z d. Pawłowicz     
889Kucińska z d. Czułek     
890Kucińska      
891Kucińska   +˂ 1923 r.   
892Kucińska Barbara z d. Grzelak  +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
893Kucińska Franciszka z d. Pel   
894Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak   
895Kucińska Małgorzata z d. Gołębiowska    
896Kucińska Małgorzata z d. Kunecka    
897Kucińska Marianna z d. Warda    
898Kucińska Marianna z d. Siatkowska   
899Kucińska Marianna z d. Karasek    
900Kucińska Paulina Magdalena     
901Kucińska Weronika z d. Godos    
902Kucińska Zofia z d. Lusak    
903Kucińska Zofia z d. Rosłonek    
904Kuciński      
905Kuciński   +1881 r.   
906Kuciński      
907Kuciński      
908Kuciński Błażej   
909Kuciński Franciszek   
910Kuciński Franciszek    
911Kuciński Franciszek    
912Kuciński Józef   
913Kuciński Piotr    
914Kuciński Piotr    
915Kuciński Piotr  +15-08-1958 r. Skaratki   
916Kudra     
917Kudra z d. Krukowska    
918Kudra Justyna    
919Kulka      
920Kulka      
921Kulka      
922Kulka Renata z d. Hancyk     
923Kunikowski     
924Kurek Józef   
925Kurek Stanisława z d. Kolos   
926Kuryś Wojciech    
927Kustosik Jan    
928Kustosik Józefa z d. Maćczak  +01-11-1904 r. Łąkoszyn   
929Kustosik Marianna    
930Kustosik Marianna z d. Augustyniak    
931Kuśmierek Franciszka z d. Marczyk    
932Kuśmierek Marcin  +29-10-1831 r. Domaniewice  
933Kuśmierek Zofia z d. Kawka  +16-11-1831 r. Czatolin  
934Kuźmińska Anna z d. Romańczuk  +1944 r.   
935Kuźmiński Mikołaj  +1944 r.   
936Kwiatek z d. Kosiorek     
937Kwiatek Zygmunt     
938Ladorudzka      
939Ladorudzka      
940Ladorudzka      
941Ladorudzka Weronika z d. Walaszczak    
942Ladorudzki      
943Ladorudzki      
944Ladorudzki     
945Ladorudzki Kazimierz  +2014 r.   
946Ladorudzki Władysław  +2013 r.   
947Laska Maryla z d. Dziedziela     
948Laskowska Marianna Bronisława z d. Piątkowska    
949Laskowski Szczepan    
950Lassota Łukasz    
951Lassota Marianna    
952Lawendowska Małgorzata z d. Olczak    
953Lawendowski Kacper  +04-10-1848 r. Ostrów   
954Lebioda Jan    
955Lebioda Piotr    
956Ledzion Stefan    
957Leksowski     
958Lenart Zofia z d. Krukowska    
959Lenczewski Damian     
960Lesiak z d. Domińczak     
961Lesiak      
962Lesiak      
963Lesiak      
964Leśnikowska z d. Garbiec     
965Leśnikowska Józefa z d. Tasak    
966Leśnikowska Salomea z d. Jaworska  +1903 r.   
967Lewańska z d. Wawrzyn     
968Lewańska      
969Lewańska Katarzyna     
970Lewański      
971Lewański      
972Liberski Franciszek    
973Lis Jan    
974Lisiak      
975Lisiak z d. Broniarz     
976Lisiewska Stanisława  +1915 r. Seligów   
977Lisiewski Jan * Skaratki   
978Lisiewski Jan    
979Lisińska z d. Kosiorek     
980Lisiński      
981Lisiński Janusz     
982Łobos z d. Kostecka     
983Łobos      
984Łozińska      
985Łozińska      
986Łozińska Jolanta z d. Gnatowska     
987Łoziński      
988Łoziński      
989Łoziński Bartosz     
990Łoziński Piotr     
991Łukasik Stanisław     
992Macaluso      
993Macaluso z d. Miziołek     
994Macaluso      
995Maciak      
996Maciak      
997Maciejewska Ewa z d. Bartczak     
998Maciejewski      
999Maćczak Franciszka z d. Drzewiecka    
1000Maćczak Wojciech    
1001Majewska Bronisława z d. Okrasa    
1002Majewska Franciszka z d. Kędziora    
1003Majewska Małgorzata z d. Warda    
1004Majewski     
1005Makowski      
1006Makowski Feliks    
1007Maleska Anna z d. Piotrowska    
1008Maleski Stanisław    
1009Małecka Brygida z d. Pel   
1010Małecka Marianna z d. Woźnicka    
1011Małecki Andrzej    
1012Małecki Paweł   
1013Małecki Stanisław    
1014Mamońska Jadwiga z d. Kowalczyk    
1015Mamońska Małgorzata    
1016Mamoński Wojciech    
1017Marbs      
1018Marbs Anna    
1019Marbs Czesław    
1020Marbs Grażyna z d. Leksowska    
1021Marciniak      
1022Marciniak      
1023Marciniak      
1024Marcinkowska Franciszka z d. Warda    
1025Marczak Jan    
1026Markiewicz      
1027Markiewicz      
1028Markiewicz Marek  +2016 r.   
1029Marszałek Franciszek    
1030Marszałek Franciszek    
1031Marszałek Marianna z d. Borowska    
1032Marszałek Sabina z d. Wójcik    
1033Maślankiewicz Barbara     
1034Maślankiewicz Dzidka     
1035Maślankiewicz Janusz     
1036Maślankiewicz Zofia     
1037Maślarz Franciszek  +˂ 1813 r.   
1038Materek     
1039Matuszewski Jan    
1040Mazurkiewicz Filip     
1041Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak     
1042Mazurkiewicz Magdalena     
1043Michalak      
1044Michalak z d. Borowiak     
1045Michalak Dominik     
1046Michalak Marek    
1047Michalska      
1048Michalska z d. Kurczak     
1049Michalski      
1050Michalski Adam  +11-11-2008 r.   
1051Michalski Piotr  +20-09-1865 r. Bocheń   
1052Michałek      
1053Michałek      
1054Michałek      
1055Michałek      
1056Michałek Halina z d. Gnatowska     
1057Mielczarek Marianna z d. Warzywoda    
1058Mielczarek Tomasz  +˂ 1819 r.   
1059Mikołajczyk Agata z d. Skwarna    
1060Mikołajczyk Anna z d. Jarota  +1916 r. Seligów   
1061Mikołajczyk Elżbieta z d. Guzek    
1062Mikołajczyk Ewa z d. Pieniążek  +05-09-1840 r. Zduny   
1063Mikołajczyk Franciszka z d. Kamińska    
1064Mikołajczyk Katarzyna z d. Roszewska  +15-03-1887 r. Wierznowice   
1065Mikołajczyk Małgorzata  +15-08-1884 r. Strugienice   
1066Mikołajczyk Marcjanna z d. Żaczek    
1067Mikołajczyk Martwo urodzony  +1909 r. Seligów   
1068Mikołajczyk Martwo urodzony  +1916 r. Seligów   
1069Milczarek      
1070Milczarek Agnieszka z d. Graczyk    
1071Milczarek Aniela z d. Błażejewska    
1072Milczarek Jan    
1073Milczarek Józef    
1074Milczewski      
1075Milczewski Dawid     
1076Milejski      
1077Milejski      
1078Miller      
1079Miller     
1080Miller      
1081Miniak Irena Elżbieta z d. Mikanik  +16-04-2009 r. /Lesko/  
1082Miniak Mirosław  +04-05-1979 r. Lesko  
1083Mioduszewska z d. Ruta     
1084Mioduszewska      
1085Mioduszewska z d. Jaworska     
1086Mioduszewski Maciej     
1087Mirek Barbara     
1088Misiak      
1089Misiak      
1090Misiak      
1091Misiak Bronisław    
1092Misiak Karolina     
1093Misiak Łukasz     
1094Misiak Michał     
1095Misiak Piotr     
1096Misiewicz z d. Gołębiewska     
1097Misiewicz      
1098Misiewicz      
1099Misiewicz      
1100Misiewicz Tadeusz    
1101Missura Aniela z d. Gajda    
1102Miszczak Wojciech    
1103Miziołek z d. Grzywińska     
1104Miziołek z d. Sarnowska     
1105Miziołek      
1106Miziołek      
1107Miziołek Aleksandra     
1108Miziołek Barbara     
1109Młoźniak      
1110Moszczyński Ignacy    
1111Mówińska Dorota     
1112Mówińska Natalia     
1113Mówiński Maciej     
1114Mroziński Zdzisław     
1115Mróz      
1116Mróz Jan    
1117Mróz Magdalena z d. Ostrowska     
1118Muras Krzystof     
1119N. N.    
1120N. N.   
1121N. N.     
1122N. N.    
1123N. N.     
1124Nawrocka z d. Sadowska     
1125Nawrocki      
1126Nawrocki Paweł Artur     
1127Nierobisz Franciszek    
1128Niewiadomski     
1129Niezgoda      
1130Niezgoda      
1131Niezgoda Anna z d. Włostek  + Głowno /Głowno/   
1132Niezgoda Marian  + Głowno /Głowno/   
1133Nitowska      
1134Nitowska z d. Miziołek     
1135Nitowski      
1136Nitowski      
1137Nitowski      
1138Nowak      
1139Nowak      
1140Nowak      
1141Nowak z d. Ogniewska     
1142Nowak Andrzej     
1143Nowakowska Józefa z d. Śnieguła    
1144Nowakowski Jan    
1145Nowosielska z d. Adamkowska     
1146Nowosielski      
1147Ociela Jan  +1894 r. Grudze   
1148Ociela Walenty    
1149Olaszczyk Marcin     
1150Olaszczyk Wiktoria     
1151Olczyk Józef  +˂ 1852 r.   
1152Olczyk Marianna z d. Cybularz    
1153Olszewska Janina z d. Ekiert  +˃ 1982 r.  
1154Olszewski Aleksy  +˂ 1982 r.  
1155Omiecińska Zuzanna z d. Walczak    
1156Oraczyński Antoni    
1157Oraczyński Feliks * Lisiewice   
1158Orlik Adam     
1159Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik     
1160Orzepińska z d. Kosmowska     
1161Orzepiński      
1162Orzepiński      
1163Orzepiński      
1164Orzepiński Władysław    
1165Osikowicz      
1166Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak     
1167Ostrowska z d. Ruta     
1168Ostrowski      
1169Ostrowski      
1170Osuwniak Jan    
1171Oświecińska Katarzyna z d. Szkup    
1172Oświeciński Antoni    
1173Owczarek Piotr     
1174Owsiany Grażyna     
1175Owsiany Grzegorz    
1176Pająk Adam   
1177Pająk Dorota z d. Grzegorczyk  + /Głowno/   
1178Pająk Franciszka z d. Szymczak    
1179Pająk Józefa z d. Janus    
1180Pająk Magdalena z d. Gromek   
1181Pająk Marcjanna z d. Kret    
1182Pająk Michał   
1183Pajchert z d. Karasek     
1184Pajchert      
1185Pakalski     
1186Pakulska Dominika     
1187Pakulska Elżbieta z d. Konieczna     
1188Pakuła      
1189Pakuła Bożena z d. Wnuk     
1190Palińska z d. Misiewicz     
1191Paliński      
1192Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska    
1193Paradowski Józef    
1194Parikh Bhavin     
1195Parys Anna z d. Wawrzyn    
1196Parys Franciszka z d. Buczkowska    
1197Parys Marianna z d. Skowrońska    
1198Pawlak      
1199Pawlak      
1200Pawlak      
1201Pawlak z d. Walaszczak     
1202Pawlata Wawrzyniec   
1203Pawlewska Katarzyna  +˂ 1915 r.   
1204Pawlewski Józef  +˂ 1915 r.   
1205Pawlik z d. Wołodko    
1206Pawlik Wojciech Cezary     
1207Pawłowicz Grzegorz    
1208Pel      
1209Pel z d. Kantorek     
1210Pel Józefa z d. Warda    
1211Pel Katarzyna z d. Grabowicz   
1212Pel Marianna z d. Knera * Sapy  
1213Pel Marianna z d. Wilk    
1214Pel Michał  +26-09-1852 r. Skaratki  
1215Pełka Tomasz     
1216Piaskowska Franciszka z d. Redo    
1217Piaskowski Jan    
1218Piątkowska z d. Kołodziejczyk     
1219Piątkowska      
1220Piątkowska Bronisława    
1221Piątkowska Julia    
1222Piątkowska Krystyna    
1223Piątkowski     
1224Piątkowski      
1225Piątkowski Aleksander    
1226Piątkowski Stanisław  +1892 r. Stopnica   
1227Piekarska Ewa z d. Michalak * Warszawa    
1228Piekarski      
1229Pientera Ludwik  +31-10-1848 r. Czołczyn   
1230Pientera Rozalia z d. Waloszczyk  +03-11-1848 r. Czołczyn   
1231Pientera Wojciech    
1232Pieńkowski     
1233Pietrucha      
1234Pietrucha z d. Szkup     
1235Pietrucha      
1236Pietrucha      
1237Pietrucha      
1238Pietrzak      
1239Pietrzak      
1240Pietrzak      
1241Pietrzak     
1242Pietrzak      
1243Pietrzak Andrzej    
1244Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec     
1245Pietrzak Jerzy    
1246Pietrzak Maria z d. Krakowiak    
1247Pietrzak Paweł     
1248Pietrzak Piotr     
1249Pietrzak Tomasz    
1250Pińkowski Józef    
1251Piotrowski     
1252Pióro      
1253Pióro      
1254Plewka Józefa z d. Ostrowska   
1255Plewka Marcin    
1256Plewka Marcin   
1257Plewka Marianna z d. Kierus   
1258Płacheta Bartłomiej * Dąbkowice +1845 r. Dąbkowice   
1259Płacheta Dorota z d. Tomasik    
1260Płacheta Wojciech    
1261Płatek      
1262Płatek      
1263Płatek Aleksandra     
1264Podczarska      
1265Podczarska Patrycja z d. Frysztak     
1266Podczarski      
1267Podgórski Antoni    
1268Podlecka      
1269Podlecki      
1270Podlecki      
1271Podrażka Józef    
1272Podsędek Antoni    
1273Podsędek Franciszek  +1915 r. Wygoda   
1274Pokorska z d. Sianoszek     
1275Pokorski      
1276Polit Anna z d. Gorąca    
1277Polit Józefa z d. Adamczyk    
1278Polit Marianna z d. Adamczyk    
1279Popek Piotr     
1280Prokop     
1281Prokop Sławomir     
1282Prokop Władysław     
1283Przybysz Aleksander    
1284Przybysz Dariusz     
1285Przyczka Walenty    
1286Pudłowski     
1287Raczewicz Jan  +2008 r.   
1288Raczke      
1289Raczke Józefa z d. Knera     
1290Raczke Marek     
1291Raczke Zdzisława     
1292Raczkowska Rozalia z d. Kontecka    
1293Raczkowski Antoni    
1294Ratajczak      
1295Redak Helena z d. Skierska    
1296Redo Adam    
1297Redo Rozalia z d. Gajda    
1298Redo Tomasz    
1299Redzisz      
1300Redzisz Maria z d. Kantorek    
1301Redzisz Mateusz  +˂ 1913 r.   
1302Redzisz Wacław    
1303Rochówniak Józef    
1304Romaniuk Piotr    
1305Romaniuk Rozalia z d. Swatowska    
1306Ronchert     
1307Rood Dylan     
1308Rood Michael     
1309Rosińska z d. Dałek     
1310Rosiński      
1311Roszewski Wojciech    
1312Rozpędowski Jerzy    
1313Rożniata Bogusław   
1314Rożniata Bronisław   
1315Rożniata Janina   
1316Rożniata Joanna   
1317Rożniata Krystyna   
1318Rożniata Marianna z d. Skowrońska   
1319Ruciński Franciszek    
1320Ruciński Stanisław    
1321Russek Franciszka z d. Błażejewska    
1322Russek Jan    
1323Russek Katarzyna z d. Mitek    
1324Russek Wiktoria z d. Doroba    
1325Ruta      
1326Ruta      
1327Ruta      
1328Ruta      
1329Ruta      
1330Ruta      
1331Ruta      
1332Ruta z d. Jędrusińska    
1333Ruta      
1334Ruta z d. Łopata    
1335Ruta     
1336Rutkowska z d. Kucińska     
1337Rutkowska Janina z d. Wodzyńska    
1338Rutkowski      
1339Rybicka Kalina     
1340Rybicki Brunon     
1341Rybicki Paweł     
1342Rybus     
1343Rybus      
1344Rybus Franciszek    
1345Rybus Franciszek    
1346Rybus Franciszek  +31-10-1876 r. Świące   
1347Rybus Franciszka z d. Wiercioch    
1348Rybus Kacper    
1349Rychlik Józef    
1350Rychlik Marianna z d. Włostek    
1351Rychlik Wojciech   
1352Rżanek Stanisław  +˂ 1912 r.   
1353Sadowska      
1354Sadowski      
1355Sadowski      
1356Sadowski      
1357Sadowski      
1358Sadowski      
1359Sadowski      
1360Sadowski      
1361Sadowski vel Kucharski Grzegorz  +1807 r.   
1362Sakowska z d. Czubasiewicz     
1363Sakowski      
1364Sałuda Józefa z d. Kiczoł    
1365Sałuda Wincenty    
1366Senyszyn      
1367Senyszyn z d. Burkowska     
1368Sękalska Aniela z d. Łuczyńska   
1369Sękalska Franciszka z d. Ruta   
1370Sękalska Franciszka z d. Sut   
1371Sękalski Martwo urodzony  +1891 r. Łagów   
1372Sękalski Martwo urodzony  +1895 r. Łagów   
1373Sękalski Paweł   
1374Sękalski Wawrzyniec   
1375Sianoszek z d. Zamrzycka     
1376Sianoszek      
1377Sianoszek      
1378Sianoszek z d. Surma     
1379Sianoszek z d. Menes     
1380Sianoszek z d. Wizgier     
1381Sianoszek      
1382Sianoszek z d. Makowska     
1383Sianoszek      
1384Sianoszek      
1385Sianoszek      
1386Sieczko Leszek     
1387Sieczko Paweł     
1388Sierpowska z d. Kolińska     
1389Sierpowski      
1390Sikorska-Walaszczak      
1391Sinicrope Marc     
1392Skowroński Jakub    
1393Skrzypczak Dariusz     
1394Skrzypek Artur     
1395Skuneczny Ludwik    
1396Skwarna z d. Sianoszek     
1397Skwarny      
1398Skwierawski Dariusz     
1399Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska     
1400Słoniewski vel Knera Stanisław    
1401Smiech      
1402Smiech z d. Flis     
1403Sobczyńska Barbara  +1835 r. Skaratki   
1404Sobczyńska Jadwiga  +26-08-1841 r. Skaratki   
1405Sobieszek Marianna z d. Skonieczna    
1406Sobieszek Mateusz    
1407Sokalska Aniela z d. Kordialik    
1408Sokalski Antoni    
1409Sokalski Jan    
1410Sokół     
1411Sokół     
1412Sokół     
1413Sokół     
1414Sokół Andrzej    
1415Sokół Józef    
1416Sokół Konstanty    
1417Sołtan Wojciech   
1418Sołtyszewska Teodozja z d. Szymkowiak    
1419Sołtyszewski Wojciech    
1420Sosnowska Barbara    
1421Sosnowski Tomasz    
1422Sójkowska Apolonia z d. Tomaszewska    
1423Sójkowska Katarzyna z d. Rutkowska    
1424Sójkowski Józef    
1425Sójkowski Stanisław    
1426Spychała Franciszek    
1427Stajuda Wojciech    
1428Stallard Beniamin     
1429Staworzyńska     
1430Staworzyńska     
1431Staworzyńska      
1432Staworzyńska      
1433Staworzyńska Daria    
1434Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman  +14-05-1966 r. Warszawa   
1435Staworzyńska Irena    
1436Staworzyńska Joanna     
1437Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska  +22-10-1930 r.   
1438Staworzyńska Maria z d. Witkowska    
1439Staworzyński      
1440Staworzyński     
1441Staworzyński      
1442Staworzyński Bogusław     
1443Staworzyński Eugeniusz    
1444Staworzyński Stanisław  +03-03-1886 r. Warszawa   
1445Stefańska Aniela z d. Nierobisz  +1927 r. Seligów   
1446Stefański Antoni    
1447Stelmach Bronisław     
1448Stępniak z d. Michalak     
1449Stępniak      
1450Stępniak      
1451Stępniak Józef    
1452Stępniewski Roman     
1453Stolarczyk Andrzej     
1454Strąk Leon    
1455Strug Józef     
1456Strug Krzysztof     
1457Strug Marek     
1458Strug Piotr     
1459Strugińska     
1460Strugińska     
1461Strugińska Agata z d. Kamińska    
1462Strugińska Anna z d. Szkup    
1463Strugińska Anna z d. Gzinka    
1464Strugińska Franciszka z d. Doroba    
1465Strugińska Małgorzata z d. Siatkowska    
1466Strugińska Maria    
1467Strugińska Marianna z d. Kucińska    
1468Strugińska Marianna z d. Godziszewska    
1469Strugińska Marianna z d. Siatkowska    
1470Strugińska Zofia z d. Siatkowska    
1471Strugiński     
1472Strugiński Antoni    
1473Strugiński Bolesław    
1474Strugiński Jan    
1475Suchecka      
1476Suchecka      
1477Suchecki      
1478Sujkowska Franciszka z d. Sosnowska    
1479Sujkowska Józefa  +1877 r.   
1480Sujkowska Józefa  +1883 r.   
1481Sujkowska Marianna z d. Tubacka    
1482Sujkowski Maciej    
1483Sulak      
1484Sulak Kornelia Maya     
1485Sulak Nikola Anthony     
1486Surma Józef    
1487Sut     
1488Sut      
1489Sut Genowefa z d. Rutkowska    
1490Sut Józefa z d. Wielec  + /Domaniewice/   
1491Sut Marianna z d. Ziarnik    
1492Swatowski Piotr    
1493Szabelski      
1494Szafrańska Zofia z d. Kowalczyk  +˂ 1837 r.   
1495Szafrański Konstanty  +˂ 1837 r.   
1496Szafrański Wawrzyniec    
1497Szczawińska z d. Kuliga     
1498Szczawińska      
1499Szczawiński Stanisław     
1500Szcześniak Tomasz    
1501Szczetnikowicz Susan     
1502Szewczyk z d. Sianoszek     
1503Szewczyk      
1504Szkudlarska z d. Karasek     
1505Szkudlarski      
1506Szkup      
1507Szkup      
1508Szkup z d. Wiercioch     
1509Szkup z d. Świderek     
1510Szkup      
1511Szkup      
1512Szkup      
1513Szkup      
1514Szkup      
1515Szkup      
1516Szkup      
1517Szkup      
1518Szkup      
1519Szkup      
1520Szkup      
1521Szkup      
1522Szkup      
1523Szkup      
1524Szkup      
1525Szkup      
1526Szkup      
1527Szkup      
1528Szkup      
1529Szkup Jakub    
1530Szkup Jan    
1531Szkup Józefa z d. Barańczyk    
1532Szostek z d. Wolska     
1533Szostek      
1534Szostek z d. Kubiak     
1535Szostek      
1536Szostek      
1537Sztajnert      
1538Sztajnert      
1539Sztajnert z d. Sianoszek     
1540Szurek      
1541Szurek z d. Fuks     
1542Szurek      
1543Szurek      
1544Szurek      
1545Szylińska      
1546Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak     
1547Szyliński      
1548Szyliński      
1549Szymajda     
1550Szymajda Antoni   
1551Szymajda Ewa z d. Rożniata   
1552Szymajda Józef    
1553Szymczak      
1554Szymczak      
1555Szymczak     
1556Szymczak z d. Janeczek     
1557Szymczak      
1558Szymczak      
1559Szymczak      
1560Szymczak      
1561Szymczak      
1562Szymczak      
1563Szymczak      
1564Szymczak      
1565Szymczak      
1566Szymczak z d. Stępiewska     
1567Szymczak      
1568Szymczak Adam     
1569Szymczak Alicja     
1570Szymczak Andrzej     
1571Szymczak Grażyna     
1572Szymczak Józef    
1573Szymczak Krystyna z d. Kantorek     
1574Szymczak Stanisław    
1575Szymczak Stefania    
1576Szymczak Zofia  +05-12-2011 r.   
1577Szypuła      
1578Szypuła      
1579Szypuła Marianna z d. Borowiak    
1580Szypuła Ryszard    
1581Śliwczyński      
1582Śnieguła     
1583Świątek     
1584Świątek Andrzej    
1585Świątek Dariusz     
1586Świątek Dorota     
1587Świątek Przemysław     
1588Święcicka Sandra z d. Bober     
1589Taflińska Agnieszka z d. Lebioda   
1590Taras      
1591Taras z d. Kamińska     
1592Taras Jacek     
1593Tataj Agnieszka z d. Janicka     
1594Tataj Agnieszka z d. Kucińska  +1898 r. Skaratki   
1595Tataj Małgorzata  +1885 r.   
1596Tataj Mikołaj    
1597Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez     
1598Tomala Franciszek  +22-02-1896 r. Jackowice   
1599Tomala Helena z d. Kostrzewa    
1600Trojanowska z d. Borowiak     
1601Trojanowski      
1602Trojanowski      
1603Ufa      
1604Ufa      
1605Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska     
1606Ufa Józefa    
1607Ufa Marek     
1608Ufa Marek     
1609Ufa Mateusz     
1610Ufa Monika z d. Sieradzka     
1611Ufa Robert     
1612Ufa Ryszard     
1613Ufa Zbigniew     
1614Urbanowicz      
1615Urbański Stanisław    
1616Wach Jakub   
1617Walaszczak      
1618Walaszczak      
1619Walaszczak      
1620Walaszczak      
1621Walaszczak      
1622Walaszczak      
1623Walaszczak      
1624Walaszczak      
1625Walaszczak      
1626Walaszczak      
1627Walaszczak      
1628Walaszczak      
1629Walaszczak      
1630Walaszczak      
1631Walaszczak      
1632Walaszczak z d. Domarecka     
1633Walaszczak      
1634Walaszczak      
1635Walaszczak Alberta    
1636Walaszczak Franciszka    
1637Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek     
1638Walczak     
1639Walczak Anna Maria z d. Szymajda    
1640Walczak Julianna z d. Geraga    
1641Waliszewski Paweł    
1642Waloszczyk Franciszka    
1643Waloszczyk Grzegorz    
1644Warda z d. Kantorek     
1645Warda      
1646Warda     
1647Warda Andrzej    
1648Warda Anna z d. Rochówniak    
1649Warda Anna z d. Sękalska  +23-05-1915 r. Dobrogosty   
1650Warda Franciszek    
1651Warda Franciszka z d. Zuchora    
1652Warda Franciszka z d. Golan    
1653Warda Helena z d. Pel * Skaratki   
1654Warda Jadwiga z d. Drużka    
1655Warda Jadwiga    
1656Warda Józef  +19-04-1927 r. Janinów   
1657Warda Józefa z d. Jakiel    
1658Warda Małgorzata z d. Kotecka    
1659Warda Marianna z d. Domańska    
1660Warda Michał    
1661Warda Stanisława z d. Dróżka    
1662Warda Tomasz    
1663Warzywoda Piotr    
1664Wasiak      
1665Wasiak z d. Borowiak     
1666Wasiak      
1667Wasiak      
1668Wasyl Anna z d. Dziędziela    
1669Wasyl Szymon    
1670Wawro     
1671Wawrzyn     
1672Wawrzyn      
1673Wąsalski Józef    
1674Węgierek Bartłomiej  +19-08-1852 r. Maurzyce   
1675Wiechnio     
1676Wiechnio Bartłomiej    
1677Wiechno Franciszek    
1678Wieczorek      
1679Wieczorek z d. Sianoszek     
1680Wieczorek      
1681Wieczorek Anna z d. Olczyk    
1682Wieczorek Jadwiga    
1683Wieczorek Łukasz   
1684Wieczorek Piotr    
1685Wieczorkiewicz      
1686Wieczorkiewicz      
1687Wieczorkiewicz      
1688Wieczorkiewicz      
1689Wieczorkiewicz      
1690Wieczorkiewicz      
1691Wielec Wojciech    
1692Wielemberg Roman     
1693Wielemborek Joanna z d. Sielska    
1694Wielemborek Józefa z d. Malesa    
1695Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska    
1696Wielemborek Mateusz    
1697Wielemborek Stanisław    
1698Wiercioch Jan    
1699Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz    
1700Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek    
1701Wiesiołek Andrzej  +1857 r. Bocheń   
1702Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak  +06-07-1891 r. Bocheń   
1703Wiesiołek Józefa z d. Zientara    
1704Wiesiołek Jóżefa z d. Surma    
1705Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska    
1706Wiesiołek Marianna z d. Kolos    
1707Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec    
1708Wiewiórkowski Wawrzyniec  +09-08-1831 r. Zduny   
1709Więcek Antoni    
1710Więcek Elżbieta z d. Antosik     
1711Więcek Jolanta z d. Sędzikowska     
1712Więcek Józefa z d. Milczarek    
1713Więcek Sabina z d. Marczewska     
1714Więcek Władysław  +1916 r. Jamno   
1715Wilk      
1716Wilk      
1717Wilk z d. Tomczyk     
1718Wilk   +1884 r. Skaratki   
1719Wilk      
1720Wilk      
1721Wilk      
1722Wilk      
1723Wilk      
1724Wilk      
1725Wilk   +1885 r. Skaratki   
1726Wilk      
1727Wilk Antoni  +1896 r. Skaratki   
1728Wilk Antonina z d. Kantorek    
1729Wilk Franciszka z d. Zuchora    
1730Wilk Gabriel  +1941 r. Tobruk   
1731Wilk Jadwiga z d. Moskwa    
1732Wilk Jan    
1733Wilk Janusz  +2006 r. /Głowno/   
1734Wilk Józef    
1735Wilk Józefa z d. Brudka  +1883 r. Skaratki   
1736Wilk Ludwik   
1737Wilk Petronella z d. Bryk  +1900 r. Krępa   
1738Wilk Roch    
1739Wilk Urszula    
1740Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda    
1741Wiśniewski Kajetan    
1742Witerek Walenty    
1743Włodarczyk Jan    
1744Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz    
1745Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak    
1746Włodarczyk Marianna z d. Wieteska    
1747Włodarczyk Szymon    
1748Włodarczyk Szymon   
1749Włostek   +1881 r. Domaniewice   
1750Włostek      
1751Włostek      
1752Włostek      
1753Włostek      
1754Włostek   +17-03-1914 r. Wymysłów   
1755Włostek Franciszek  +07-12-1935 r. Marianów   
1756Włostek Jakub    
1757Włostek Józefa z d. Kantorek    
1758Włostek Roch    
1759Włostek Stanisława z d. Szymajda  +16-10-1921 r. Wymysłów   
1760Wnuk Barbara     
1761Wojas     
1762Wojciechowski Stanisław    
1763Wojdak Kunegunda    
1764Wojdak Stanisław    
1765Woźnicki Tomasz    
1766Wójcik      
1767Wójcik z d. Adamkowska     
1768Wójcik Ignacy    
1769Wójcikowska z d. Kantorek     
1770Wójcikowski      
1771Wójcikowski     
1772Wróbel      
1773Wróbel      
1774Wróbel      
1775Wróbel      
1776Wróbel      
1777Wróbel      
1778Wróbel      
1779Wróbel      
1780Wróbel      
1781Wróbel z d. Kot     
1782Wróbel Helena    
1783Wróbel Katarzyna z d. Gajda    
1784Wróbel Marcin    
1785Wróbel Michał    
1786Wróbel Weronika  +1916 r. Wygoda   
1787Wróblewska z d. Ruta     
1788Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska     
1789Wróblewski      
1790Wróblewski      
1791Wróblewski      
1792Wróblewski Wiktor     
1793Wrzosek z d. Nowak     
1794Wrzosek      
1795Wygoda Piotr     
1796Wypiór      
1797Wypiór      
1798Wypiór      
1799Wypiór      
1800Wypiór z d. Piątkowska     
1801Wypiór      
1802Wypiór      
1803Wypiór z d. Derga     
1804Wypiór Agata     
1805Wysocka z d. Mioduszewska     
1806Wysocki      
1807Zagajewska Józefa  +1911 r. Rogóźno   
1808Zagajewska Małgorzata z d. Majcher   
1809Zagajewska Małgorzata  +1870 r.   
1810Zagajewska Wiktoria z d. Witerek    
1811Zagajewski Henryk    
1812Zagajewski Wiesław Jerzy    
1813Zagajewski Zenon    
1814Zajączek Antoni    
1815Zarzecka Małgorzata z d. Karcz   
1816Zarzecki Wawrzyniec   
1817Zarzycka Agnieszka   
1818Zarzycki Jan   
1819Zawadzki Jan    
1820Zegadło Marianna z d. Gajda    
1821Zembik z d. Flis     
1822Zembik      
1823Ziarnik     
1824Ziarnik Franciszka z d. Pawlata    
1825Zieliński Kazimierz  +23-10-1914 r. Skaratki   
1826Ziółkowski Michał  +15-02-1870 r. Zduny   
1827Znyk Małgorzata z d. Stępniak    
1828Znyk Piotr    
1829Zowczak Arkadiusz     
1830Zowczak Bolesław  +1946 r. /Rędziny/   
1831Zowczak Danuta     
1832Zowczak Grzegorz     
1833Zowczak Lech  + Częstochowa /Rędziny/   
1834Zowczak Monika z d. Królik     
1835Zowczak Sabina     
1836Zowczak Stefania     
1837Zuchora      
1838Zuchora      
1839Zuchora Jan   
1840Zuchora Stanisław    
1841Zwolińska Katarzyna z d. Konikowska    
1842Zygmuntowicz z d. Grabowicz     
1843Zygmuntowicz      
1844Żak Paweł    
1845Żukowska      
1846Żukowska z d. Kaszarek     
1847Żukowski      
1848Żukowski      
1849Żydkowiak      
1850Żydkowiak z d. Kraczko     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl