Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 2000 a 2009Indeks chronologiczny [2000 - 2009] - 74

1... Sebastian *2001 r.    
2..... Patryk *2001 r.    
3Aulich Dagmara *2000 r. Gdańsk    
4Bednarek Klaudia *2009 r.    
5Bichon Alexia Marina *2000 r. Versailles    
6Bielawska Maria *2007 r. Wałcz    
7Bińczak Amelia *2007 r. Łowicz    
8Bury Aleksandra *2008 r.    
9Byzewska Alicja *2007 r. Gdańsk    
10Byzewska Patrycja Iwona *2001 r. Gdańsk    
11Cłapińska Wiktoria *2003 r.    
12Fujak Patrycja *2007 r.    
13Fujak Weronika *2006 r.    
14Galbarczyk Szymon *2000 r. Warszawa    
15Gidaszewski Hubert *2008 r.    
16Homel Bartosz *~ 2001 r.    
17Janowska Julianna *2006 r. Ruda Śląska    
18Kantorek Fabian *2009 r.    
19Kantorek Jagoda *2006 r.    
20Kantorek Malwina *2008 r.    
21Kantorek Stanisław Michał *2008 r.    
22Kicińska Natalia *2001 r.    
23Kiciński Jarosław *2003 r.    
24Kiedos Oliwier *2009 r.    
25Kot Oliwia Klaudia *2003 r. Głowno    
26Kozikowski Kacper *2005 r.    
27Kruk Amelia *2006 r.    
28Kucińska Julia *2002 r. Głowno    
29Matuszewska Aleksandra *2009 r.    
30Michnowicz Kacper Eugeniusz *2008 r.    
31Mikołajczyk Jan *2009 r.    
32Misiak Weronika *2003 r.    
33Młoźniak Julia *2007 r.    
34Muras Krystian *2007 r.    
35Mysłek Paulina *2005 r.    
36Mysłek Piotr *2008 r.    
37Nadolna Natalia Patrycja *2001 r. Skwierzyna    
38Nowiński Filip *2009 r.    
39Ochocka Marta *2009 r.    
40Piaskowska Faustyna *2009 r. +2009 r.   
41Piaskowska Maria *2007 r. +2007 r.   
42Piekarska Gabrysia *2008 r.    
43Piekarska Wiktoria *2004 r.    
44Plewka Amelia *2008 r.    
45Plewka Jakub *2006 r.    
46Płoska Aleksandra *2004 r. Olsztyn    
47Płoski Adam *2006 r.    
48Popek Patryk *2003 r.    
49Siemionow Mateusz *2008 r. Szamotuły    
50Siemionow Weronika *2004 r.    
51Sieradzka Anna Marta *2008 r. Poznań    
52Skrzypczak Mateusz *2003 r. Krotoszyn    
53Skwierawski Chrystin *2000 r.    
54Sołtysek Maja Magdalena *2009 r. Gdańsk    
55Stachowicz Jakub *2001 r. Gdańsk    
56Stelmach Jakub Wojciech *2004 r. Łódź    
57Stelmach Piotr Zygmunt *2000 r. Łódź    
58Szczepaniak Jakub *2009 r.    
59Święcicki Łukasz *2007 r. Skwierzyna    
60Tomczak Maciej *2006 r. Łowicz    
61Tomczak Seweryn *2004 r.    
62Ufa Adam *2001 r.    
63Ufa Gabriel *2007 r.    
64Ufa Jakub *2008 r.    
65Ufa Mateusz *2006 r.    
66Ufa Max *2007 r.    
67Ufa Weronika *2001 r.    
68Wasiak Julia *2006 r. Skierniewice    
69Wasiak Wiktoria *2001 r. Skierniewice    
70Wielec Piotr Szymon *2000 r. Łódź    
71Więcek Cezary *2009 r.    
72Więcek Daniel *2007 r.    
73Więcek Gabriela *2009 r.    
74Więcek Jakub *2009 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl