Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1990 a 1999Indeks chronologiczny [1990 - 1999] - 68

1Bichon Malvina Stefania *1994 r. Versailles    
2Bińczak Agata *1998 r. Ełk    
3Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz *1991 r. Wałcz    
4Chyliński Piotr *1990 r.    
5Cłapińska Agnieszka *1996 r.    
6Cłapiński Adam *1993 r.    
7Figura Justyna *1991 r.    
8Fijałkowski Kacper *1994 r. Głowno    
9Gapińska Katarzyna z d. Kantorek *1990 r. Brzeziny    
10Gołębiowska Natalia *1994 r. Gdańsk    
11Górna Anna z d. Strug *1990 r.    
12Hermanowicz Michał *1992 r.    
13Hoła Katarzyna *1992 r. Międzyrzecz    
14Hoły Mateusz *1990 r.    
15Jakubowski Jarosław *1993 r.    
16Jączkowska Marta z d. Maciejewska *1992 r.    
17Jodczyk Karolina *1996 r.    
18Kantorek Karolina Joanna *1995 r.    
19Kantorek Krzysztof *1990 r.    
20Kantorek Monika *1991 r.    
21Kazmierski Paul *1991 r.    
22Kicińska Ewelina Agnieszka *1998 r.    
23Kiciński Patryk Piotr *1993 r. Wałcz    
24Kłys Szymon *1997 r. Łódź    
25Kowalczyk Agnieszka *26-07-1993 r. Garwolin +27-09-1996 r. Garwolin   
26Kowalczyk Katarzyna *1993 r. Garwolin    
27Kowalczyk Marcin *1991 r. Garwolin    
28Kowalczyk Michał *1992 r. Garwolin    
29Kreczmer Anna z d. Witczak *1990 r.    
30Kreczmer Maciej *1990 r. Łódź    
31Kucińska Anita *1997 r. Łódź    
32Labuda Marta *1994 r.    
33Lenczewski Hubert Krzysztof *1996 r. Nieradź    
34Macaluso Giacomo *1994 r.    
35Matuszewski Daniel *1996 r. Kamień Pomorski    
36Misiak Klaudia *28-11-1999 r. +18-12-1999 r. /Głowno/   
37Mittmann Kamil *1995 r.    
38Mittmann Patryk *1997 r.    
39Mówińska Weronika *1995 r. Gdynia    
40Mysłek Anna *1998 r.    
41Nadolny Kamil Tadeusz *1997 r. Skwierzyna    
42Nowiński Łukasz *1990 r.    
43Podczarski Rafał *1990 r.    
44Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska *1990 r. Białobrzegi    
45Rutkowska Małgorzata *1995 r. Głowno    
46Rutkowski Mateusz *1995 r. Głowno    
47Sadowska Anna *1991 r.    
48Saganiak Justyna *1995 r. Łódź    
49Sitek Magdalena *1993 r.    
50Sitek Paweł *1991 r. Łódź    
51Skwierawski Claudia z d. Skierawski *1995 r.    
52Southey Adam-Mateusz *1994 r.    
53Southey Rebecca *1991 r.    
54Stachowicz Tomasz *1998 r. Gdańsk    
55Szczawiński Franciszek Ryszard *1996 r. Kraków    
56Świątek Agnieszka *1996 r.    
57Świątek Albert *1994 r. Skwierzyna    
58Świątek Anna *1991 r.    
59Świątek Paweł *1994 r.    
60Ufa Angelika *1998 r. Zduny    
61Ufa Dominika *1998 r.    
62Ufa Gabriela *1996 r. Wola Błędowa    
63Wielec Mateusz Jakub *1992 r. Łowicz    
64Więcek Kacper Daniel *1996 r. Łowicz    
65Wojciechowski Jarosław *15-05-1998 r. +22-07-1998 r. /Głowno/   
66Zowczak Joanna *1994 r.    
67Zowczak Kamil *1994 r.    
68Zygmuntowicz Weronika *1995 r.    

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl