Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1940 a 1949Indeks chronologiczny [1940 - 1949] - 90

1Anzorge Antoni *1947 r.    
2Badoń Janina z d. Nitka *04-01-1945 r. Gniezno +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/   
3Badoń-Lehr Ryszard Edmund *29-03-1941 r. Szamotuły +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/   
4Bartczak Zofia z d. Kucińska *1941 r.    
5Biernacki Jan *1941 r. +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/   
6Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska *26-04-1948 r. Szczecinek +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/   
7Bińczak Wiesław *1947 r. Lubniczka    
8Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak *06-01-1949 r. +05-12-2012 r. Rybnik   
9Brodala Elżbieta z d. Kazimierska *1943 r. +06-02-2010 r. Krotoszyn   
10Brodala Wojciech *1942 r. Warszawa    
11Brown Rheta z d. Kasmer *1948 r. Syracuse    
12Brown Richard *1946 r. Ventura County    
13Cierplikowska Zenona z d. Anzorge *1940 r.    
14Cłapińska Janina z d. Duda *1942 r. +2002 r.   
15Colith Aleksandera Marta z d. Kazimierska *1946 r. Kutno    
16Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz *1949 r. Woking (Wielka Brytania)    
17Dratwa Kazimierz *~ 1942 r. +29-07-2008 r. /Domaniewice/   
18Fijałkowska Magdalena *09-02-1943 r. +30-09-2013 r. /Głowno/   
19Galbarczyk Roman *24-02-1946 r. Garwolin +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/   
20Gasik Irena *1940 r. +1940 r. /Kiernozia/   
21Gasik Tadeusz *1946 r. +17-11-1975 r.   
22Gasik Zdzisław *1947 r.    
23Gasik Zofia *1940 r. +1941 r. /Kiernozia/   
24Gnatek Janina z d. Wróbel *1940 r. Beszowa    
25Gnatek Jerzy *18-10-1944 r. Bad Nenndorf +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/   
26Gołębiowska Anna z d. Kantorek *1945 r. Rawa Mazowiecka    
27Gołębiowski Jerzy *1940 r. Rawa Mazowiecka    
28Grzelczyk Irena z d. Krakowiak *1949 r.    
29Jaros Janusz *1944 r. Janinów    
30Jaros Jerzy *11-1949 r. +02-1950 r.   
31Jaros Marianna z d. Krakowiak *1944 r. Wojewodza    
32Kasmer Kathryn E. z d. Parker *~ 1946 r.    
33Kasmer Patricia z d. Housker *~ 1948 r.    
34Kasmer Roger *1946 r. Syracuse    
35Kazimierski Jerzy *1949 r. Szumirad    
36Kazimierski Wiesław *1949 r.    
37Kazmierski Fred *1948 r.    
38Kazmierski Walter *1947 r.    
39Kłys Zofia *1940 r. Giebałtówka    
40Komenderska Helena z d. Kucińska *02-03-1946 r. +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/   
41Komenderski Jan *~ 1940 r. +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/   
42Kopania Włodzimierz *~ 1947 r. +02-03-1995 r. /Głowno/   
43Kraczko Tadeusz *07-09-1944 r. +26-02-2013 r. Wolsztyn /Wolsztyn/   
44Kucińska Danuta z d. Kwaśna *25-07-1947 r. +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/   
45Kuciński Józef *1943 r. Ziewaniczki    
46Leśniewicz Elżbieta z d. Tomsio *1948 r.    
47Leśniewicz Krzysztof Jan *1946 r. Szczecinek    
48Lichman Krystyna z d. Kazimierska *1948 r.    
49Maciak Maria Magdalena z d. Wilk *31-01-1940 r. Waliszew Dworski   
50Małgowski Tadeusz *1945 r. Pruszków    
51Michalak Jerzy Mirosław *1947 r. + /Łowicz/   
52Mioduszewski Jan *24-06-1946 r. +05-05-2005 r.   
53Misiak Jan *1943 r. +1947 r.   
54Miziołek Anna *1948 r.    
55Miziołek Kazimierz *1942 r.    
56Mówiński Stanisław *1947 r. Przezmark    
57Nitowski Czesław *20-07-1948 r. +09-03-1987 r.   
58Ogniewska Krystyna *1948 r. +1949 r.   
59Osypiuk Czesław *1949 r. Czeputka    
60Pakuła Jerzy *1949 r. Pruszków    
61Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska *1948 r. Warszawa    
62Pakuła vel Rutka Wojciech *1946 r. Pruszków    
63Sadowski Kazimierz *1944 r. +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/   
64Sendal Władysław *1941 r. Dobrogosty    
65Sianoszek Jadwiga z d. Stolarczyk *1940 r. +2009 r.   
66Sianoszek Teresa *1940 r. +1940 r.   
67Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik *1944 r.    
68Siemionow Jerzy *1944 r.    
69Staniecki Czesław *1940 r. +13-06-2009 r. /Chruślin/   
70Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek *1944 r. Rawa Mazowiecka    
71Szczawiński Ryszard *1940 r. Rawa Mazowiecka    
72Szczepański Wojciech *1946 r. Wrocław    
73Szczetnikowicz Romuald Piotr *1945 r. Trani (Włochy)    
74Szkup Jan *26-01-1947 r. +20-04-1982 r.   
75Szymczak Eugeniusz *13-07-1940 r. +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/   
76Szymczak Sławomir Wiesław *20-04-1947 r. Łowicz +11-12-2014 r. Łowicz   
77Szymczak Tadeusz *26-04-1948 r. +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/   
78Tepczyński Wojciech *1947 r. Gdańsk    
79Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio *1947 r.    
80Ufa Krystyna z d. Chmiela *1947 r.    
81Ufa Wiesław *1945 r. Głowno    
82Ufa Zofia z d. Kowalska *1945 r.    
83Wawro Maria *1948 r.    
84Wąsik Lech *02-05-1944 r. Głowno +11-02-2007 r. Głowno   
85Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan *1947 r. Rzepin    
86Włostek Bożena *1942 r. +02-03-1945 r. Łowicz /Łowicz/   
87Włostek Janina z d. Nowicka *19-08-1946 r. +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/   
88Włostek Maciej Benedykt *1945 r. Siedlce    
89Zowczak Bożena z d. Major *1946 r. +06-02-1977 r.   
90Zowczak Sławomir *11-10-1943 r. +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl