Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1930 a 1939Indeks chronologiczny [1930 - 1939] - 100

1Anzorge Andrzej *17-10-1936 r.   
2Anzorge Stanisław *17-10-1936 r. +11-01-1951 r. /Rędziny/   
3Arcab Marianna z d. Ufa *1937 r. Wygoda    
4Badoń Antoni Wiesław *06-06-1932 r. +1982 r. Poznań   
5Badoń Danuta *1930 r. +1930 r.   
6Bartczak Stanisław *1936 r. +05-04-2004 r. /Głowno/   
7Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska *1938 r.    
8Błażejewski Benedytk *22-09-1932 r. +31-08-1998 r. /Łódź/  
9Broniarz Janina z d. Kantorek *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka +21-10-2015 r. Skierniewice   
10Bujanowska Janina *1937 r. Stradzew Górki    
11Bujanowski Jan *1931 r. Żeronice    
12Burzyńska Lucyna z d. Kucińska *08-01-1931 r. Skaratki +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/   
13Cłapińska Halina z d. Pawluk *20-07-1936 r. +16-08-1996 r. Szczecin   
14Cłapińska Wiesława *1934 r.    
15Cłapiński Józef *19-03-1934 r. +23-02-2014 r. /Szczecin/   
16Cłapiński Wiesław *11-1938 r. +03-08-2018 r. Wygoda   
17Czekaj Aniela z d. Rucińska *11-11-1930 r. +17-11-2011 r.   
18Durka Maria z d. Cłapińska *1932 r. +04-2013 r.   
19Fijałkowski Franciszek *02-01-1938 r. +05-06-1999 r. /Głowno/   
20Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera *1935 r. Łódź    
21Fladziński Zygmunt *20-01-1935 r. Buszków +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/   
22Gaczyńska Krystyna z d. Gasik *1937 r.    
23Gajda Aniela Marianna z d. Białecka *25-02-1936 r. Gończyce +13-10-1991 r. /Gończyce/   
24Gajda Marian *03-07-1935 r. Augustów +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/   
25Gajda Rozalia *1931 r. +12-12-1931 r. Augustów   
26Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska *1933 r. Świnice    
27Gajda Zdzisław *01-01-1933 r. Augustów +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/   
28Gasik Jerzy *15-04-1935 r. +1996 r. /Łowicz/   
29Gasik Maria z d. Kazimierowicz *1930 r. +1993 r.   
30Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska *1931 r.    
31Gnatowski Czesław *12-08-1933 r. +07-06-2011 r. /Gdańsk/   
32Gnatowski Jan *28-05-1931 r. +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/   
33Gołębiewska Stanisława *1932 r. +09-10-1999 r.   
34Gorczyca Alfons *1930 r. +2006 r.   
35Gorczyca Helena z d. Kosiorek *17-01-1935 r. Dobrogosty +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/   
36Góra Maria z d. Wolak *1935 r. Kobylin   
37Grabowicz Danuta z d. Wilk *22-09-1936 r. +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/   
38Grabowicz Henryk *15-04-1931 r. +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/   
39Gruszka Kazimierz Piotr *13-01-1939 r. Ornatowice +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/   
40Grzelczyk Jan *11-11-1936 r. +03-09-2004 r.   
41Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak *1933 r.    
42Jabłońska Wacława *1933 r. +06-06-2011 r. /Głowno/   
43Kantorek Andrzej *04-05-1935 r. Rawa Mazowiecka +27-08-1935 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
44Kantorek Felicja Urszula *09-06-1936 r. Rawa Mazowiecka +09-1939 r. Lubania   
45Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk *1930 r.    
46Kantorek Piotr *1937 r. +1977 r.   
47Karpiuk Jan *1930 r. +24-05-1996 r. /Łódź/   
48Karpiuk Konstanty *01-12-1931 r. Kapitańszczyzna   
49Kicińska Sabina z d. Gnatowska *22-02-1932 r. Świnice +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/   
50Klejs Zdzisław *1932 r. +1974 r. /Domaniewice/   
51Kłys Mieczysław *21-10-1935 r. Giebałtówka +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/   
52Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz *1934 r. Łódź    
53Knera Marian *1932 r. Nagawki    
54Koliński Bolesław *08-06-1938 r. Zduńska Wola +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/   
55Kosiorek Henryk *29-10-1930 r. Dobrogosty +30-09-1999 r.   
56Kosiorek Jan *1932 r. Dobrogosty   
57Kosiorek Jan *03-05-1939 r. +24-11-2008 r.   
58Kosiorek Kazimierz *10-03-1935 r. Dobrogosty +31-08-2000 r. /Olsztyn/   
59Kostusiak Zofia z d. Wnuk *01-06-1939 r. +10-10-2015 r. /Opole/   
60Krukowski Eugeniusz *26-10-1939 r. +22-05-2006 r.  
61Kucharek Janina *1932 r.    
62Kucharek Józef *1930 r.   
63Kuciński Marian *29-11-1931 r. Strzebieszew +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
64Maciak Zbigniew *03-09-1939 r. +11-09-1998 r.   
65Maślankiewicz Ryszard *28-04-1931 r. +01-02-1992 r. /Wrocław/   
66Maślankiewicz Teresa z d. Piellot *1937 r.    
67Miszkiewicz Roman *17-09-1936 r. Wodzierady +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/   
68Miszkiewicz Zofia z d. Paluszkiewicz *05-01-1936 r. Światoń +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/   
69Miziołek Helena *1933 r.    
70Miziołek Jan Mieczysław *1936 r. +1936 r.   
71Miziołek Janina *1931 r.    
72Miziołek Tomasz *1939 r. +02-12-2003 r.   
73Miziołek Władysław Antoni *1936 r. +1936 r.   
74Miziołek Zofia *1937 r.    
75Owczarczyk Maria z d. Fladzińska *06-04-1939 r. Łódź +18-01-1989 r. /Łódź/  
76Owczarczyk Waldemar *1937 r. +16-12-1988 r. /Łódź/  
77Romaniuk Maria z d. Kuźmińska *12-09-1935 r. Chyżowice +03-08-2015 r.   
78Ruta Ireneusz *28-06-1931 r. Dobrogosty +27-12-2001 r. Olsztyn   
79Ruta Sabina z d. Siemieniuk *01-12-1937 r. +24-01-2015 r. Olsztyn   
80Sianoszek Franciszek *1931 r. Wygoda +30-10-2003 r.   
81Sianoszek Józefa z d. Dańczak *08-1931 r. +21-06-2015 r. Łowicz   
82Sokół Władysław *~ 1935 r. +1936 r. Chlebowice   
83Sołtysek Zenon *20-12-1939 r. Gniezno +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/   
84Sut Jadwiga z d. Jędrzejczak *20-05-1930 r. Łódź +2000 r. Łódź /Łódź/   
85Sut Józef *1930 r. +1997 r.   
86Szostek Marian *07-05-1938 r. +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/   
87Szostek Stanisława z d. Kantorek *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka   
88Szychowska Anna z d. Ufa *1934 r.    
89Świątek Janina z d. Krakowiak *1935 r.    
90Ufa Janina z d. Ziemniak *24-06-1931 r. +26-02-1978 r.   
91Ufa Marianna z d. Kret *10-07-1932 r. +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/   
92Ufa Stanisław *1934 r. Wygoda +04-01-1986 r. Zielkowice   
93Ufa Władysław *1930 r.    
94Wieczorkiewicz Irena z d. Walaszczak *08-01-1932 r. +29-12-1993 r.   
95Wielec Waleria z d. Wawrzyn *16-07-1935 r. Krępa +26-07-2014 r. Łowicz   
96Wielec Władysław Wacław *31-07-1937 r. Reczyce +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/   
97Więcek Stanisław *15-02-1935 r. +20-08-2000 r.   
98Wilk Jerzy *24-09-1930 r. Łowicz +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/   
99Wilk Lidia z d. Włostek *24-09-1937 r. Koronowo   
100Wypiór Wojciech *21-04-1938 r. +24-08-2002 r. /Sosnowiec/   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl