Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1920 a 1929Indeks chronologiczny [1920 - 1929] - 129

1Barańska Wanda z d. Kantorek *13-10-1925 r. Ziewaniczki +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/   
2Bińczak Marianna z d. Remieniewicz *05-08-1923 r. +19-01-1987 r. /Rybnik/   
3Bończak Aleksandra z d. Kazimierska *1922 r. +1990 r.   
4Borowiak Regina z d. Gołębiewska *08-05-1923 r. +11-01-2000 r.   
5Broniarz Ireneusz *02-01-1928 r. +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/   
6Burzyński Stefan *12-01-1928 r. Skaratki +20-11-2002 r. Skaratki   
7Cłapiński Henryk *13-08-1929 r. +01-07-1987 r. Szczecin   
8Czubak Władysław *~ 1928 r. +29-02-2012 r. /Głowno/   
9Czubatka Stanisław *02-12-1921 r. Kobryń +03-08-1987 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
10Dębiński Jerzy Edward *01-03-1927 r. Otwock +09-08-1970 r. /Warszawa/   
11Gajda Józef *21-12-1922 r. Augustów +07-11-1997 r. /Gończyce/   
12Gajda Julianna *1929 r. +21-06-1930 r. Augustów   
13Gajda Marian *1924 r. +18-05-1925 r. Augustów   
14Gajda Mieczysław *1924 r. +20-06-1925 r. Augustów   
15Gajda Stanisława *30-04-1928 r. +02-05-1928 r. Augustów   
16Gasik Stanisław *17-10-1921 r. +15-10-1992 r. /Warszawa/   
17Gasik Tadeusz *1927 r. +1996 r.   
18Gasik Zygmunt *1926 r. +1997 r.   
19Gnatowska Helena z d. Rzepka *18-01-1929 r. +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/   
20Gorczyca Regina z d. Kosiorek *03-06-1927 r. Dobrogosty +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/   
21Gorczyca Witold Wiktor *1921 r. +24-12-1985 r. /Wrzesina/   
22Góra Henryk *20-06-1929 r. Kołacin +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/  
23Hordyniec Wacław *17-03-1922 r. +30-12-2001 r.   
24Jabłoński Stefan *1920 r. +08-12-1920 r. Aleksów   
25Jaros Marianna z d. Gajda *06-03-1921 r. Augustów +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/   
26Jaros Marianna *30-01-1926 r. +06-03-2004 r. Łódź /Łódź/  
27Jędrusik Stefania z d. Kazimierska *1927 r.   
28Kantorek Aniela *~ 1921 r. +10-11-1933 r. Niewiarów   
29Kantorek Bolesław *22-10-1922 r. Ziewaniczki +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/   
30Kantorek Franciszek *1921 r. +06-03-2002 r. /Domaniewice/   
31Kantorek Jan *02-01-1927 r. +09-10-1993 r. /Kargowa/   
32Kantorek Janina *1929 r. +11-03-2004 r. /Domaniewice/   
33Kantorek Józef *20-01-1920 r. Ziewaniczki +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/   
34Kantorek Piotr *04-04-1928 r. Mystkowice Małe +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/   
35Kantorek Stanisława z d. Król *18-07-1921 r. +24-05-2015 r. /Domaniewice/   
36Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk *04-02-1927 r. Sosnowiec +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/   
37Kantorek Wanda z d. Rubin *02-02-1929 r. Bogumin +22-12-2013 r. Pyrnik   
38Karpiuk Maria z d. Filar *12-03-1928 r. +24-07-2003 r. /Łódź/   
39Kaszarek Jerzy *13-04-1926 r. +31-10-2012 r. /Szczecin/   
40Kazimierska Anna z d. Smoleńska *17-09-1921 r. Łomża +06-02-2006 r. Krotoszyn   
41Kazimierska Helena z d. Urbanek *1924 r. +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/   
42Kazimierska Irena z d. Estkowska *1924 r. +1947 r.   
43Kazimierski Julian *1924 r. +1995 r.   
44Kazmierski Edward John *05-02-1925 r. Thompsonville +07-01-2015 r. Santa Maria   
45Kępińska Zofia *1928 r.    
46Kępiński Teodor *~ 1928 r. +13-06-2006 r. /Łódź/   
47Kiciński Stefan Czesław *25-01-1925 r. Kobułkowo +08-12-1991 r. /Marcinkowice/   
48Kot Helena z d. Konecka *20-02-1929 r. Domaniewice +25-08-1993 r. Domaniewice   
49Kot Marian *09-12-1925 r. Domaniewice +22-09-2006 r. Domaniewice   
50Kowalczyk Bolesław *27-09-1920 r. Kownacica +26-06-1987 r.  
51Kowalczyk Marianna z d. Pudło *1920 r. Kownacica   
52Kraczko Janina z d. Czubatka *07-08-1920 r. Kobryń +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
53Kucharek Janina *01-09-1921 r. Klewków +14-10-2001 r.   
54Kucharek Stanisław *1927 r.   
55Kuciński Mieczysław *13-03-1924 r. Skaratki +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/   
56Kuciński Tadeusz *11-01-1927 r. Strzebieszew +1999 r. /Domaniewice/   
57Kurczak Genowefa z d. Rybus *1928 r.   
58Kurczak Stanisław *1921 r.    
59Kustosik Anna z d. Kamińska *1927 r. Golanki    
60Kustosik Zenon *20-04-1925 r. Łódź +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/   
61Kwaśna Marianna *1928 r. +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/   
62Labuda Krystyna z d. Kazyk *15-08-1924 r. +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
63Labuda Paweł *29-06-1926 r. +01-07-1964 r. /Gdynia/   
64Leśnikowski Jan *18-12-1921 r. Wólka Fałkowska +16-12-2006 r. Łódź   
65Małgowska Zofia z d. Pakuła *1921 r. Łazy    
66Markiewicz Stanisława z d. Pająk *1920 r. Stroniewice    
67Matyjasik Mieczysław *~ 07-1922 r. +17-06-1935 r. Boczki Domaradzkie   
68Michalak Józef *08-1928 r. +25-08-1928 r. Boczki Domaradzkie   
69Michalak Stanisław *08-1928 r. +31-08-1928 r. Boczki Domaradzkie   
70Michalak Stanisława *1920 r. +13-05-2001 r.   
71Michalak Władysław *1922 r. Boczki Domaradzkie    
72Michalak Zdzisław *1925 r. +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/   
73Mikołajczyk Tadeusz *~ 1924 r. +17-03-1927 r. Janinów   
74Miziołek Feliks *1922 r. Wrzeczko +09-11-2003 r. Ciechanów   
75Miziołek Henryk *25-07-1928 r. Ujazdówek +20-04-1955 r. Gdańsk /Gdańsk/   
76Miziołek Józef *1920 r. Wrzeczko +1994 r. /Tourcoing/   
77Miziołek Józef *1928 r.    
78Miziołek Marianna *1925 r.    
79Miziołek Wacława z d. Szymańczuk *1926 r. +14-12-1997 r.   
80Miziołek Zofia z d. Durczak *1926 r. +1993 r. /Tourcoing/   
81Mrozińska Anna z d. Kazimierska *1929 r.   
82Mysłek Bronisław *1928 r. +21-03-1999 r. /Rędziny/   
83Mysłek Janina z d. Kazimierska *1924 r. +09-09-2009 r.   
84Ogniewska Anna z d. Sianoszek *1926 r. Wygoda +1996 r.   
85Ogniewski Jan *1922 r. +1986 r.   
86Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda *26-02-1926 r. Augustów +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/   
87Olszewski Tadeusz *24-05-1928 r. Warszawa +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/   
88Pakalska Józefa z d. Pająk *~ 1924 r. +20-01-2016 r. /Sopot/   
89Pakulski Zygmunt *1921 r. +1971 r. /Poraj/   
90Pakuła Janina z d. Kupfer *1927 r. +25-12-2010 r. Pruszków   
91Pakuła Romana z d. Wójcik *15-08-1922 r. +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/   
92Parys Janina *1929 r. +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/   
93Parys Mieczysław *1925 r. +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/   
94Pawlak Kazimiera *~ 1922 r. +30-01-1925 r. Chlebowice   
95Pawlik Jan *17-01-1920 r. Lwów +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/   
96Płatek Tadeusz *07-01-1923 r.   
97Płatek Zofia z d. Sut *13-05-1924 r. Rogóźno + Łódź   
98Rogala Bolesław *1923 r. +17-03-1991 r. Domaniewice   
99Rogala Zofia z d. Kot *1920 r. Domaniewice +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/   
100Romaniuk Edward *16-02-1928 r. Hrubieszów +09-03-1972 r.   
101Sałek Władysław *~ 1923 r. +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/   
102Sianoszek Rozalia z d. Sujkowska *1921 r. +1995 r.   
103Sianoszek Stanisław *1929 r. +2006 r.   
104Sokół Jan *~ 1920 r. +23-11-1920 r. Mięsośnia   
105Sokół Zofia *~ 1926 r. +23-06-1932 r. Mięsośnia   
106Sołtyszewski Henryk *1929 r. +22-11-2013 r. /Chruślin/   
107Staworzyńska - Dębińska Regina Maria z d. Staworzyńska *06-11-1929 r. Warszawa +30-06-1993 r. Warszawa   
108Staworzyńska-Blank Maria z d. Arndt *10-10-1929 r. +06-04-2000 r. Warszawa   
109Staworzyński Andrzej *18-07-1925 r. Warszawa +06-01-1991 r. Warszawa   
110Staworzyński Jerzy *25-08-1924 r. Warszawa +30-03-2003 r. Warszawa /Warszawa/   
111Suchecka Władysława z d. Czubatka *25-02-1925 r. Kobryń +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
112Sut Aniela *1927 r. +1995 r.   
113Sut Czesław *24-07-1924 r. Skaratki   
114Sut Franciszek *10-10-1925 r. Rogóźno +1994 r. Łódź /Łódź/   
115Sut Jan *1927 r. +2006 r. /Domaniewice/   
116Szychowski Wacław *1921 r.    
117Szymajda Stanisław *07-04-1926 r. Wrzeczko +23-10-1995 r.   
118Świątek Henryk *20-06-1928 r. +25-03-2006 r. /Przytoczna/   
119Ufa Eugeniusz *01-01-1926 r. Wygoda +27-02-1998 r.   
120Ufa Feliksa z d. Wojtalik *15-03-1927 r. Zastów Polanowski +02-12-1999 r. Łódź   
121Ufa Helena *1925 r. Strugienice    
122Ufa Janina z d. Więcek *1922 r. +02-10-2006 r. Łowicz   
123Ufa Kazimierz *05-03-1925 r. Wygoda +09-09-2008 r. Zduny   
124Ufa Marceli *1927 r. Wygoda    
125Walaszczak Marian *1929 r.   
126Warda Mieczysław *1928 r. +24-07-1928 r. Janinów   
127Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska *17-02-1925 r. Warszawa +26-02-2014 r. /Warszawa/   
128Wilk Michał *01-11-1929 r. Ziewaniczki +07-04-1995 r. /Głowno/   
129Ziarkowska-Ufa Kazimiera z d. Patanowska *1926 r. +1996 r.   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl