This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1910 a 1919Indeks chronologiczny [1910 - 1919] - 303

1Adach Mieczysław *1911 r. +1985 r. /Domaniewice/   
2Adach Stanisława *1910 r. +1911 r. Skaratki   
3Adach Stanisława *1914 r.   
4Anzorge Tadeusz *1910 r. +10-08-1972 r. /Rędziny/   
5Bakalarz Marianna z d. Słomska *1914 r. +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/   
6Bakalarz Władysław *24-07-1917 r. Stare Grudze +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/   
7Barański Franciszek *20-02-1913 r. Dębowa Góra +20-02-1913 r. Dębowa Góra  
8Białas Stanisława z d. Wilk *02-05-1912 r. Ziewanice   
9Bińczak Franciszek *11-10-1911 r. Rząśno   
10Bińczak Jan *25-01-1915 r. +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/   
11Błażejewska Kazimiera *1913 r. Koziołki  
12Błażejewski Jan *1910 r. Nagawki  
13Błażejewski Jan *1914 r. Wygoda +30-06-1915 r. Lisiewice  
14Błażejewski Władysław *12-02-1911 r. Guźnia  
15Bończak Stanisław *1919 r. +~ 1996 r.   
16Bródka Jan *1913 r. Skaratki +06-02-1980 r. Łowicz   
17Bródka Wacław *1912 r. Skaratki   
18Brudka Marianna *1910 r.   
19Budziałek Helena z d. Pawlata *28-08-1913 r. Lisiewice +23-05-1950 r. Sapy  
20Burzyńska Katarzyna *1910 r. Skaratki   
21Burzyński Wacław *18-02-1912 r. Bocheń   
22Cholewiński Leon *19-03-1911 r. +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/   
23Cieślak Jan *05-03-1913 r. Jackowice   
24Cieślak Marianna *06-07-1911 r. Jackowice +15-01-1912 r. Jackowice   
25Dobijańska Balbina *1910 r. +28-03-1911 r. Dąbkowice   
26Dobijańska Józefa *05-05-1912 r. Dąbkowice   
27Dobijański Jan *1915 r. +1916 r. Dąbkowice   
28Domański Józef *1913 r. Krępa   
29Duda Franciszek *1912 r. Dąbkowice   
30Dziedziela Helena *1912 r. Skaratki +23-06-2006 r.   
31Dziedziela Stanisław *1910 r.   
32Feręc Marianna z d. Michalak *07-02-1912 r. Aleksów   
33Fijalkowska Helena *30-08-1914 r. Łaźniki   
34Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz *09-04-1915 r. Buszkówek +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/   
35Fladziński Bolesław *16-04-1910 r. Orątki +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/   
36Flis Józefa z d. Kazimierska *25-01-1910 r. Bocheń +23-02-1988 r. /Chruślin/   
37Flis Marceli *1910 r. +1990 r. /Chruślin/   
38Flis Weronika z d. Kazimierska *30-11-1911 r. +10-07-2008 r. /Chruślin/   
39Foks Aniela *1911 r.   
40Foks Józef *1910 r.   
41Foks Stanisław *1913 r. Grudze   
42Frątczak Aniela z d. Duda *1919 r. Dąbkowice   
43Gajda Antoni *07-03-1911 r. Augustów   
44Gajda Józef *07-04-1914 r. Kęszyce   
45Gajda Małgorzata *10-08-1911 r. Kęszyce   
46Gajda Rozalia *03-09-1910 r. Kęszyce   
47Gasik Elżbieta z d. Nasalska *1916 r. +22-01-2002 r. /Zduny/   
48Gasik Jan *28-05-1910 r. +16-10-1968 r.   
49Gasik Józef *30-09-1913 r. Jackowice +1989 r.   
50Gasik Katarzyna z d. Guzek *~ 1912 r. +12-01-1943 r. /Zduny/   
51Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska *1910 r. +1978 r.   
52Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek *12-02-1912 r. Rogóźno +20-09-1985 r. Jeże   
53Góra Wacław *19-07-1912 r. +1990 r.  
54Górczyńska  *28-06-1910 r. +28-06-1910 r. Zduny   
55Górczyńska Janina Aniela *01-01-1912 r. Zduny   
56Grabowicz Aniela *1911 r.  
57Graszka Wacław *1913 r. +02-06-1982 r. Krępa   
58Grochocka Franciszka *10-10-1910 r. Złaków Kościelny   
59Grzanka Stanisława z d. Wilk *1912 r. Skaratki +13-12-1992 r. Skaratki pod Las   
60Gusta Jan *1913 r. Ostrów   
61Hekner Sabina *21-09-1913 r. Bielawy   
62Hekner Stanisław *1910 r. +03-06-1910 r. Ziewanice   
63Jabłońska Katarzyna *21-09-1910 r. Kazimirek   
64Jabłońska Natalia *16-06-1911 r. Zduny   
65Jabłoński Franciszek *25-05-1910 r. Boczki Dolne +04-03-1919 r. Aleksów   
66Jabłoński Franciszek *23-07-1912 r. Kazimirek   
67Jabłoński Kazimierz *06-07-1913 r. Aleksów   
68Jamróz Stanisław *1912 r. Krępa +21-06-1987 r. Jedlicz   
69Jamróz Wiktoria *1910 r. Krępa   
70Janeczek Marianna z d. Pająk *08-09-1910 r. +22-10-1991 r. Łowicz   
71Jaros Jan *30-03-1918 r. Janinów +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/   
72Jurga Marianna *04-09-1912 r. Kamień   
73Kamińska Stanisława *1914 r. Wrzeczko  
74Kamiński Feliks *1914 r. Wrzeczko   
75Kamiński Jan *1912 r. Wrzeczko   
76Kamiński Konstanty *1910 r. Wrzeczko   
77Kamiński Stanisław *1912 r. Wrzeczko  
78Kantorek Aniela z d. Dróżka *~ 1918 r. +18-07-1991 r. /Głowno/   
79Kantorek Czesław *23-05-1912 r. Skaratki +1974 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
80Kantorek Jan *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
81Kantorek Jan *1913 r. +21-02-1971 r. Skaratki   
82Kantorek Jan *17-09-1917 r. Ziewaniczki +14-12-1918 r. Ziewaniczki   
83Kantorek Janina *1912 r. Skaratki +15-02-2008 r. Chruślin   
84Kantorek Janina *1914 r.   
85Kantorek Józef *1910 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
86Kantorek Józef *1913 r. Skaratki +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
87Kantorek Katarzyna *1910 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
88Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/   
89Kantorek Konstanty *1913 r. +28-12-1993 r. /Głowno/   
90Kantorek Marianna *1912 r. Skaratki +25-08-1995 r. Skaratki pod Rogóźno   
91Kantorek Michalina *1914 r. +23-01-1999 r.   
92Kantorek Rozalia *1912 r. Skaratki +03-11-2000 r. Skaratki   
93Kantorek Rozalia *~ 1915 r. +01-01-2002 r. /Domaniewice/   
94Kantorek Stanisława *1914 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
95Kantorek Tadeusz *1912 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
96Kantorek Wacław *20-01-1911 r. Skaratki   
97Kasmer Albina z d. Kaskey *17-11-1919 r. Lyon Mountain +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/   
98Kasmer John Stanley *27-12-1915 r. Chicopee +16-01-1977 r. Northampton   
99Kazimierska Franciszka *06-02-1911 r.   
100Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska *05-01-1912 r. Ciechanów +05-02-1986 r. Londyn /Londyn/   
101Kazimierska Wanda Weronika *06-07-1913 r. Guźnia +15-12-1987 r. /Chruślin/   
102Kazimierski Feliks *12-05-1913 r. Lisiewice +20-09-1958 r. /Szczecin/   
103Kazimierski Kazimierz *03-03-1912 r. Wierznowice +30-05-1943 r. /Zduny/   
104Kazimierski Stanisław *1919 r. Bocheń +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/   
105Kazimierski Tadeusz *14-02-1917 r. Widzów +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/   
106Kazmierski Stanley *23-11-1919 r. +02-04-1995 r. Springfield   
107Kazmierski Vance *14-11-1917 r. Chicopee +30-06-2003 r. Tucson   
108Knera Jan *1914 r. Skaratki   
109Knera Katarzyna *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
110Knera Marianna *1911 r. Skaratki +01-11-2003 r.   
111Knera Wacław *1913 r.   
112Knera Wojciech *1914 r. +1914 r. Skaratki   
113Knera Zofia z d. Wielec *15-01-1910 r. Dmosin +29-12-1992 r. Dmosin   
114Kolos Leon *1913 r. Łowicz  
115Komenderska Zofia z d. Włostek *~ 1915 r.   
116Komenderski Lucjan *1910 r. Pludwiny   
117Konikowska Marcjanna *1911 r. Dąbkowice   
118Konikowska Michalina *1913 r. Dąbkowice +1916 r. Dąbkowice   
119Konikowski Franciszek *1918 r. Dąbkowice   
120Kopania Jan *~ 1911 r. +04-11-1964 r. /Głowno/   
121Kopania Otylia z d. Pająk *~ 1918 r. +14-08-1994 r. /Głowno/   
122Koral Jadwiga z d. Kunstman *27-04-1918 r. Pruszków +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/   
123Kosmowska Bronisława z d. Kubiak *1910 r. +1973 r.   
124Kosmowski Antoni Jakub *07-07-1910 r. Rząśno   
125Kosmowski Franciszek *02-08-1913 r. Zduny   
126Kostrzewa Cecylia *1913 r.   
127Kostrzewa Janina *1914 r.   
128Kostrzewa Marianna *1911 r.   
129Kostrzewa Stanisława *1911 r.   
130Kraczko Teodor *14-02-1916 r. +13-06-1990 r.   
131Krukowska Zofia z d. Matyjasik *10-03-1916 r. +05-2002 r.  
132Krukowski Jan *1911 r. +05-1982 r.  
133Kucharek Stanisław *24-01-1911 r. +1942 r.   
134Kucharek Stefan *21-06-1919 r. Małszyce +05-05-2011 r. Łowicz   
135Kucińska Józefa *1914 r. +08-07-1986 r. Stroniewice   
136Kucińska Marianna z d. Kantorek *15-05-1915 r. Ziewaniczki +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/   
137Kuciński Czesław *1913 r. +16-03-1984 r. Reczyce   
138Kuciński Leon *1913 r. Łowicz  
139Kuciński Stanisław *1912 r. +15-01-1993 r. Domaniewice   
140Kucińskia Felicja z d. Kucińska *1910 r. Stroniewice +1911 r. Stroniewice   
141Kunikowska Stanisława z d. Graszka *1910 r. +26-12-1989 r. Łowicz   
142Kwaśny Antoni *1919 r. +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/   
143Lebioda Feliksa *14-06-1910 r. Zduny   
144Lebioda Władysław *15-06-1913 r.   
145Ledzion Zofia z d. Sujkowska *1913 r. Jastrzębia   
146Lisiewska Julianna *1911 r. Seligów   
147Majcher Anna *1911 r. Skaratki   
148Majewska Marianna *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
149Majewska Rozalia *1914 r. Skaratki   
150Majewski Stefan *1912 r. Skaratki   
151Małgowski Mieczysław *18-12-1919 r. +05-2011 r. /Gdańsk/   
152Marczak Antoni *20-03-1914 r. Głowno   
153Marczak Marcin *1911 r. Nagawki   
154Marczak Stanisław *05-01-1910 r. Paleniec   
155Marszałek Stanisława *1911 r. Pszczonów   
156Matyjasik Felicja *1913 r.   
157Matyjasik Piotr *1910 r. Skaratki   
158Michalak Stanisław *1919 r. +06-03-1920 r. Aleksów   
159Michalak Stefania *1919 r. +07-03-1920 r. Aleksów   
160Mikituła Kazimiera *1917 r.  
161Mikołajczyk Aniela *1910 r. Seligów +1915 r. Seligów   
162Mikołajczyk Natalia *1914 r. +1929 r. Seligów   
163Mikołajczyk Władysława *1914 r. Seligów +1914 r. Seligów   
164Milczarek Balbina z d. Redzisz *1912 r. Stroniewice +17-03-1987 r. Jamno   
165Milczarek Janina *1914 r. Jamno   
166Milczarek Wiktoria *1912 r. Jamno   
167Misiak Franciszka z d. Pająk *1911 r.   
168Miziołek Helena z d. Kucharek *13-12-1912 r. Małszyce +15-10-1979 r.   
169Miziołek Jan *15-12-1912 r. +01-02-1999 r.   
170Miziołek Stanisław *1916 r. Wrzeczko +1992 r. /Małkinia/   
171Mróz Kazimierz *17-08-1911 r. Maurzyce +08-11-1911 r. Maurzyce   
172Mróz Kazimierz *10-04-1913 r. Maurzyce   
173Niegowska Janina z d. Pawelec *~ 1913 r. +1974 r.   
174Nierobisz Władysław *~ 1912 r. +1945 r. Seligów   
175Pająk  *1914 r. Dąbkowice +1914 r. Dąbkowice   
176Pająk Antonina *1915 r.   
177Pająk Apolonia *1913 r. Strzebieszew   
178Pająk Sabina *1914 r.   
179Pająk Stanisław *1912 r. Stroniewice +1913 r. Strzebieszew   
180Pakulska Lucyna z d. Kazimierska *1911 r. +1998 r.   
181Pakuła Eugeniusz *22-11-1911 r. Sosnowiec +27-12-1956 r. /Pruszków/   
182Pakuła vel Rutka Kazimierz *02-03-1913 r. Warszawa +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/   
183Paradowska Zofia *22-05-1911 r. Rulice +02-04-1912 r. Rulice   
184Pawlata Franciszka *17-06-1910 r. Lisiewice +03-09-1984 r. Łowicz  
185Pawlik Zofia z d. Kazimierska *18-09-1919 r. Lisiewice +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/   
186Pel Wacław *1910 r. Skaratki   
187Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska *27-09-1917 r. Sosnowiec +06-03-1959 r. Częstochowa   
188Pietrzak Józef *1911 r.   
189Pietrzak Stefania *1914 r. Rogóźno   
190Pintera Bolesław *10-10-1917 r. Łódź +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/   
191Piotrowska Marianna z d. Stefańska *~ 1917 r. +1945 r. Jacochów   
192Plewka Ignacy *1914 r.  
193Plewka Józefa *1912 r. Domaniewice  
194Podsędek Eugenia *1914 r. Wygoda   
195Podsędek Zygmunt *1912 r. Wygoda   
196Rochówniak Józefa *1911 r.   
197Ronchert Antonina z d. Sut *1911 r. +16-08-1980 r. Łowicz   
198Rożniata Bronisław *01-01-1914 r. Wola Zbrożkowa  
199Ruta Czesław *10-08-1913 r. Strzebieszew +26-08-1988 r. Strzebieszew   
200Ruta Helena z d. Kosiorek *1913 r. Rogóźno +2001 r.   
201Ruta Józef *1912 r. Skaratki +1912 r.   
202Ruta Stanisław *05-05-1911 r. Strzebieszew   
203Ruta Stefania *1913 r. Skaratki   
204Ruta Urszula *04-03-1910 r. Strzebieszew   
205Ruta Wacław *1910 r. +1912 r. Strzebieszew   
206Ruta Władysław *1913 r. Strzebieszew   
207Ruta Władysława *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
208Ruta Władysława *1912 r. Skaratki   
209Rybus Regina *1914 r. Mosiębrza   
210Rybus Stanisław *03-03-1911 r. Wola Kołkowa   
211Rychlik Czesław *1914 r.   
212Rychlik Teofila *1914 r.  
213Sadowska Stanisława z d. Włostek *12-03-1919 r. Wola Mąkolska +14-10-1996 r. Żyrardów   
214Sadowski Leon *25-01-1912 r. +02-07-1980 r. Łowicz   
215Sałek Janina z d. Jabłońska *1917 r. +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/   
216Sałuda Józefa z d. Lebioda *19-04-1911 r.   
217Sendal Janina z d. Kosiorek *1915 r. +31-12-1981 r.   
218Sękalska Zofia *1912 r. Domaniewice  
219Sękalski Mieczysław *1911 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
220Sianoszek Bolesław *1916 r. Wygoda +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/   
221Skuneczna Józefa *1912 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
222Sobieszek Eugenia Leokadia z d. Tarkowska *~ 1914 r.   
223Sokół Andrzej *~ 1911 r.   
224Sołtyszewska Prakseda Marcjanna *25-05-1914 r. Bocheń   
225Sołtyszewski Jan Bolesław *07-09-1912 r. Bocheń   
226Sołtyszewski Wacław *1917 r. +26-06-1972 r. /Chruślin/   
227Sołtyszewski Wacław Stefan *24-02-1911 r. Bocheń +20-08-1911 r. Bocheń   
228Sójkowska Helena *1913 r. Pilaszków   
229Stajuda Helena *1910 r.   
230Staniecka Aniela z d. Kazimierska *07-10-1910 r. +1990 r.   
231Staworzyński Wiktor Zdzisław *10-11-1910 r. +10-06-1972 r. /Warszawa/   
232Stefański  *1911 r. +1911 r. Seligów   
233Stefański Stefan *17-02-1913 r. Chlebowice   
234Strzelecka Zofia z d. Kantorek *24-01-1914 r. Wojewodza   
235Suchecki Marian *1917 r. +2000 r.   
236Sujkowska Marianna *1914 r. Jastrzębia +1916 r. Zagórze   
237Sujkowski Władysław *1916 r.   
238Sut Marianna *1914 r.   
239Szczetnikowicz Maria Krystyna z d. Tomsio *25-09-1911 r. Sosnowiec +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
240Szkup Jan *1914 r. Wrzeczko   
241Szkup Julian *01-03-1915 r. +16-08-1988 r.   
242Szkup Marianna z d. Wielec *05-07-1917 r. +20-07-1975 r.   
243Szkup Stefan *1919 r. +2004 r.   
244Szymczak Franciszek *1914 r. +1944 r.   
245Szymczak Helena z d. Sujkowska *1918 r. +1978 r.   
246Szymczak Julianna z d. Kurkiewicz *31-10-1918 r. +06-04-2015 r. /Łódź/   
247Szymczak Tadeusz *~ 1913 r. +04-03-1983 r. Łódź   
248Śnieguła Marianna z d. Szkup *1911 r. +04-07-2000 r. Łowicz   
249Telemon  *10-09-1913 r. Strugienice +10-09-1913 r. Strugienice   
250Tomsio Matylda z d. Przybyszewska *05-10-1916 r. +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/   
251Tomsio Roman *13-04-1913 r. Sosnowiec +02-03-1990 r. /Gdańsk/   
252Walaszczak Bronisław *02-06-1914 r. +25-03-2001 r. /Warszawa/   
253Walaszczak Stanisława Zuzanna *10-10-1918 r. +19-07-2002 r. /Warszawa/   
254Warda Anastazja *1915 r. +06-10-2003 r. /Domaniewice/   
255Warda Franciszek *12-01-1911 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
256Warda Jan *1910 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
257Warda Jan *1914 r. Skaratki +26-07-2008 r. Skaratki   
258Warda Janina *1912 r. Skaratki   
259Warda Józef *1911 r. Skaratki   
260Warda Józef *1911 r. Skaratki +1911 r. Skaratki   
261Warda Józef *05-01-1913 r. Skaratki +06-07-2001 r.   
262Warda Marianna *1911 r. Domaniewice +29-07-1985 r. Skaratki   
263Warda Wacław *1913 r. Skaratki   
264Wawrzyn Helena z d. Bakalarz *10-07-1911 r. Stare Grudze +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/   
265Wawrzyn Paweł *18-09-1915 r. Krępa   
266Wawrzyn Regina *01-09-1918 r. Krępa   
267Wesołowski Jan *21-05-1911 r. Helenów   
268Wesołowski Wacław *09-05-1910 r. Helenów +04-08-1910 r. Helenów   
269Wesołowski Wacław *22-12-1912 r. Helenów   
270Wielec Marianna *1911 r.   
271Wielec Rozalia *1910 r. Reczyce +1910 r. Reczyce   
272Wielemborek Jan *1914 r. Nadolna   
273Wielemborek Stanisław *13-11-1913 r. Wiskienica +01-05-1914 r. Wiskienica   
274Wiesiołek Regina z d. Kantorek *~ 1917 r.   
275Wiesiołek Weronika *30-04-1913 r. Bocheń   
276Więcek Elżbieta *03-04-1911 r. Jamno   
277Więcek Franciszek *1913 r. Jamno +1918 r. Jamno   
278Więcek Jan *1917 r. Jamno +1925 r. Jamno   
279Więcek Władysław *1915 r. Jamno +1916 r. Jamno   
280Wilk Antoni *31-12-1911 r. Helenów   
281Wilk Franciszka z d. Rylek *01-05-1914 r. Waliszew Dworski +22-12-1948 r. Waliszew Dworski   
282Wilk Ludwika *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
283Wilk Ludwika *1913 r. Skaratki +07-07-1971 r. Skaratki   
284Wilk Marianna *1910 r. Skaratki +02-06-1997 r. Głowno   
285Wilk Stanisław *12-08-1910 r. Ziewaniczki +16-07-1911 r. Ziewanice   
286Wilk Wacław *1914 r. Skaratki   
287Wiśniewski Jan *1912 r.   
288Włodarczyk Julian *1913 r. Grudze   
289Włostek Apolonia z d. Świątek *21-08-1912 r. +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/   
290Włostek Jan *13-10-1911 r. Wymysłów   
291Włostek Janina *04-06-1910 r. Wymysłów   
292Włostek Marianna *01-05-1910 r. Wymysłów   
293Włostek Stanisław *05-05-1910 r. Mąkolice +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/   
294Zagajewska Helena *1911 r.   
295Zagajewska Marianna *1910 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
296Zagajewska Władysława *~ 1911 r. +12-10-1944 r. Domaniewice  
297Zagajewski Wacław *1911 r. +07-09-1969 r. Skaratki  
298Zielińska Władysława *1911 r. Skaratki +1912 r. Skaratki   
299Zieliński Czesław *1913 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
300Zieliński Władysław *1910 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
301Znyk Józefa Franciszka *23-06-1912 r. Bąków Poduchowny   
302Zuchora Czesław *1910 r.   
303Żak Franciszka *1914 r. +1914 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl