Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1909Indeks chronologiczny [1900 - 1909] - 413

1Anzorge Stanisława z d. Kazimierska *1907 r. +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/   
2Badoń-Lehr Irena z d. Wilk *16-10-1904 r. Sosnowiec +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/   
3Bakalarz Jan *01-07-1909 r. +28-05-1985 r.   
4Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska *1905 r. +01-02-2000 r.   
5Barańska Anna *05-06-1903 r. Dębowa Góra  
6Barańska Marianna *28-08-1901 r. Dębowa Góra  
7Barański Andrzej *03-11-1908 r. Dębowa Góra +07-12-1980 r. /Bąków Górny/   
8Barański Franciszek *30-03-1907 r. Dębowa Góra +14-08-1911 r. Dębowa Góra  
9Białas Stanisław *07-08-1907 r. Bąków Dolny   
10Białek Małgorzata z d. Pająk *1901 r. +12-03-1989 r. Strzebieszew   
11Bińczak Jadwiga *21-08-1903 r. Rząśno   
12Bińczak Stanisław *04-12-1909 r. Rząśno   
13Bińczak Urszula *18-10-1900 r. Rząśno +19-08-1906 r. Rząśno   
14Błażejewska Anastazja *~ 1902 r. +07-07-1979 r. /Łódź/  
15Błażejewska Małgorzata *30-06-1906 r. Guźnia  
16Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda *1902 r. Guźnia   
17Błażejewski Antoni *10-02-1901 r. Guźnia +21-03-1901 r. Guźnia  
18Błażejewski Franciszek *04-06-1902 r. Guźnia  
19Błażejewski Jan *1905 r. Popówek  
20Błażejewski Jan *1905 r.  
21Błażejewski Jan *20-12-1908 r. Guźnia  
22Błażejewski Józef *1900 r. Kołacinek  
23Błażejewski Stanisław *08-09-1904 r. Guźnia  
24Błażejewski Władysław *1905 r. Wiesiołów  
25Brudka Aniela *1906 r. Rogóźno +28-05-1998 r. Łowicz   
26Brudka Jan *1902 r. Rogóźno +13-10-1962 r. Rogóźno   
27Brudka Józef *1900 r. Rogóźno +1905 r.   
28Brudka Stanisław *1907 r. Rogóźno +1908 r.   
29Burzyńska Anna *1908 r. Skaratki   
30Burzyńska Katarzyna z d. Drużka *1904 r. Skaratki +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno   
31Burzyński Wojciech *1907 r. Skaratki +1907 r. Skaratki   
32Cieślak Aniela *29-09-1906 r. Jackowice   
33Cieślak Franciszek *06-03-1909 r. Jackowice   
34Cieślak Marianna *17-08-1904 r. Jackowice +08-10-1906 r. Jackowice   
35Cłapińska Aniela z d. Ufa *15-11-1908 r. Wygoda +07-10-1998 r. Wygoda   
36Cłapiński Antoni *27-10-1902 r. +18-09-1973 r.   
37Czuba Małgorzata *1902 r. Skaratki   
38Czubatka Julian *1904 r. Seligów +1921 r. Seligów   
39Dałek Stanisław *23-01-1904 r. Bąków Górny +1968 r.   
40Dałek Weronika z d. Kaźmierska *07-07-1909 r. Księże Górki +1997 r. Łyszkowice   
41Dobijańska Rozalia *1908 r.   
42Domańska Katarzyna *1909 r.   
43Domańska Marianna *1901 r.   
44Drużka Antoni *1902 r. Skaratki   
45Drużka Józef *16-02-1903 r. Dąbkowice   
46Drużka Marianna z d. Kantorek *1903 r. Skaratki +18-01-1986 r. Skaratki pod Las   
47Duda Jan *21-03-1908 r. Dąbkowice   
48Dziedziela Helena *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
49Dziedziela Władysław *1900 r. Skaratki +24-12-1982 r. Skaratki pod Las   
50Fladziński Józef *16-03-1907 r. Orątki +01-08-1980 r. /Łódź/  
51Flis Agnieszka z d. Milczarek *~ 1904 r.   
52Funk Elżbieta z d. Kaźmierska *07-07-1907 r. Księże Górki   
53Gajda Piotr *1904 r. Guźnia +1906 r.   
54Gajda Piotr *1908 r. Guźnia +05-10-1935 r. Augustów   
55Gałaj Andrzej *10-10-1900 r. Mystkowice   
56Gałaj Franciszek Henryk *24-12-1903 r. Strugienice   
57Gałaj Stanisław *29-09-1900 r. Wierznowice   
58Gasik Aniela z d. Mika *29-07-1908 r. +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/   
59Gasik Piotr *27-01-1908 r. Jackowice +18-03-1986 r. /Zduny/   
60Gnatek Michał *1904 r. +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/   
61Golis Antoni *13-01-1900 r.   
62Golis Marianna z d. Milczarek *01-08-1900 r. Bocheń +14-10-1963 r. Janinów   
63Gołębiewska Aniela z d. Orzeł *18-02-1905 r. +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/   
64Gołębiewska Franciszka *02-04-1903 r.   
65Góra Jan *13-10-1904 r.  
66Góra Józef *04-02-1902 r. Reczyce +11-12-1960 r. Kobylin  
67Góra Zofia z d. Benka *27-03-1904 r. +01-03-1979 r.  
68Górczyński Wojciech *13-04-1900 r. Dąbkowice   
69Grabowicz Aniela *1907 r. Krępa  
70Grabowicz Franciszek *1907 r. Krępa  
71Grabowicz Franciszek *1909 r. Krępa  
72Grabowicz Jan *1902 r. Krępa +1906 r.  
73Grabowicz Marianna *09-07-1900 r. Krępa +13-11-1903 r. Krępa  
74Grabowicz Władysław *1904 r. Krępa +26-03-1980 r. Krępa  
75Grabowicz Władysław *1905 r. Krępa +1906 r.  
76Grabowska Józefa *1907 r. Reczyce +1907 r.   
77Graszka Helena *1909 r. +1910 r. Krępa   
78Graszka Józef *1907 r. Krępa +1908 r.   
79Gruszka Józef *1900 r. +1984 r.   
80Grzelka Aniela *1905 r. Skaratki +1908 r. Skaratki   
81Grzelka Aniela *1909 r. Skaratki   
82Hekner Stanisław *01-05-1902 r.   
83Hekner Walerian *22-01-1900 r.   
84Jabłońska Aniela *~ 1903 r. +08-08-1906 r. Boczki Dolne   
85Jabłońska Helena z d. Warda *1901 r. Skaratki   
86Jabłońska Helena *05-06-1908 r. Zduny   
87Jabłońska Katarzyna *1907 r. Boczki Dolne   
88Jabłońska Stefania *22-08-1906 r. Boczki Dolne +26-08-1906 r. Boczki Dolne   
89Jabłońska Wiktoria *~ 1900 r. +23-08-1906 r. Boczki Dolne   
90Jabłońska Zofia *28-03-1906 r. Zduny +15-09-1906 r. Zduny   
91Jabłoński Jan Stanisław *26-11-1908 r. Świące   
92Jamróz Franciszek *1907 r. Krępa +1908 r.   
93Jamróz Józef *1900 r. Krępa +1903 r. Krępa   
94Jamróz Władysław Antoni *1904 r. Krępa +1906 r.   
95Jamróz Wojciech *1903 r. Krępa +1903 r. Krępa   
96Janus Agnieszka *1901 r.   
97Kałuża Jan *1902 r.   
98Kałuża Piotr *1901 r.   
99Kałuża Walenty *1900 r. +1900 r. Domaniewice   
100Kamińska Józefa *1908 r. Wrzeczko +1909 r. Wrzeczko   
101Kamińska Marianna *1901 r. Wrzeczko  
102Kamińska Stefania z d. Ambrozińska *10-11-1904 r. Rewica +22-06-1973 r. /Blichowo/   
103Kamińska Stefania *1906 r. Wrzeczko +1911 r. Wrzeczko  
104Kamiński Andrzej *1904 r. Wrzeczko +1906 r. Wrzeczko  
105Kamiński Andrzej *1907 r. Wrzeczko +1907 r. Wrzeczko   
106Kamiński Stanisław *1909 r. Wrzeczko  
107Kamiński Stefan *1906 r. Wrzeczko +1908 r. Wrzeczko  
108Kantorek  *1908 r. Helenów   
109Kantorek Agata *1902 r. Skaratki   
110Kantorek Aniela *1903 r. Skaratki   
111Kantorek Aniela *1906 r. Skaratki   
112Kantorek Anna *1904 r. Skaratki   
113Kantorek Cecylia *16-08-1906 r. Mystkowice +31-01-1910 r. Mystkowice   
114Kantorek Czesław *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
115Kantorek Dorota *1902 r. Skaratki   
116Kantorek Dorota z d. Kucińska *1906 r. +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
117Kantorek Józef *1904 r. Skaratki +06-07-1970 r. Domaniewice   
118Kantorek Józef *1905 r. Skaratki +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/   
119Kantorek Józef *1906 r. Skaratki +06-02-1977 r. Skaratki pod Las   
120Kantorek Józef *1907 r. Helenów +24-12-1915 r. Helenów   
121Kantorek Józef *08-11-1909 r. Skaratki +18-03-1911 r. Skaratki   
122Kantorek Józefa *10-03-1905 r. Skaratki +30-03-1905 r. Skaratki   
123Kantorek Katarzyna *1905 r. Skaratki   
124Kantorek Kazimierz *1901 r. Wrzosy +10-03-1952 r. Borek   
125Kantorek Leon *13-04-1907 r. Skaratki +06-09-1907 r. Skaratki   
126Kantorek Magdalena *1902 r. Skaratki +22-10-1904 r. Helenów   
127Kantorek Małgorzata *27-12-1901 r. Bocheń   
128Kantorek Maria z d. Jorke *11-01-1904 r. +10-12-1985 r. /Łódź/   
129Kantorek Marianna *1901 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
130Kantorek Marianna *1902 r. Skaratki   
131Kantorek Marianna Janina *1906 r. Helenów +26-03-1907 r. Helenów   
132Kantorek Rozalia *31-03-1904 r. Bocheń +25-03-1910 r. Mystkowice   
133Kantorek Rozalia *~ 1906 r. +08-1977 r. /Domaniewice/   
134Kantorek Stanisław *1907 r. Skaratki +03-06-1990 r.   
135Kantorek Stanisława z d. Głuszcz *06-11-1903 r. +23-09-1985 r. /Kargowa/   
136Kantorek Stanisława z d. Kucińska *1907 r. +01-11-1979 r. Sapy   
137Kantorek Stefania *14-11-1909 r. Skaratki   
138Kantorek Tomasz *1903 r. +13-08-1975 r. Gałkówek Mały   
139Kantorek Wacław *09-1908 r. Skaratki +26-07-1982 r. Łowicz   
140Kantorek Waleria *03-07-1908 r. Mystkowice +17-02-1909 r. Mystkowice   
141Kantorek Waleria *1909 r. +1992 r.   
142Kantorek Wiktoria *03-08-1906 r. Stroniewice +1907 r. Stroniewice   
143Kantorek Wincenty Hipolit *17-07-1909 r. Helenów +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka   
144Kantorek Władysław *1903 r.   
145Kantorek Władysław *1907 r. Skaratki +09-09-1976 r. Skaratki   
146Kantorek Władysław *1908 r.   
147Kantorek Wojciech *23-04-1900 r. Mystkowice +22-02-1969 r. /Kargowa/   
148Kantorek Wojciech *25-08-1906 r. Skaratki +27-08-1906 r. Skaratki   
149Karcz Agnieszka *1901 r. Skaratki   
150Karcz Helena *1905 r. Skaratki   
151Karcz Józef *1902 r. Skaratki   
152Kazimierska Feliksa *18-05-1901 r.   
153Kazimierska Józefa *27-02-1906 r. +05-03-1913 r. /Chruślin/   
154Kazimierska Marianna *20-10-1905 r.   
155Kazimierska Stanisława *04-09-1908 r. +1926 r.   
156Kazimierski Andrzej *24-11-1907 r. +18-12-1994 r. /Chruślin/   
157Kazimierski Jan *15-09-1904 r. +18-08-2003 r. /Chruślin/   
158Kazimierski Stanisław *16-05-1900 r. +28-10-1900 r.   
159Kazimierski Stanisław *27-10-1902 r. +12-12-1943 r. /Chruślin/   
160Kazyk Czesława Maria z d. Wilk *16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR) +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/   
161Kaźmierczak  *05-02-1909 r. +05-02-1909 r. Szymanowice   
162Kaźmierska Franciszka *1906 r. +1997 r. /Chruślin/   
163Kaźmierska Marianna *10-10-1905 r. Księże Górki   
164Kaźmierski Jan *19-07-1903 r. +10-04-1978 r. /Chruślin/   
165Kędziora Stanisław *1908 r. Strzebieszew   
166Kierus Aniela *1903 r. Domaniewice  
167Knera Bronisława *1906 r. Skaratki   
168Knera Henryk *1907 r. Skaratki +28-04-1972 r.   
169Knera Jakub *24-07-1903 r. Lisiewice   
170Knera Jan *1903 r. Skaratki +1906 r. Skaratki   
171Knera Jan *26-08-1906 r. Lisiewice +17-09-1906 r. Lisiewice   
172Knera Józef *1900 r. Skaratki   
173Knera Józef *1908 r. Skaratki   
174Knera Józef *1908 r. Skaratki   
175Knera Stanisław *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
176Knera Wiktoria *1903 r. +1907 r. Skaratki   
177Konikowski Stefan *13-01-1900 r. Dąbkowice   
178Kosiorek Ewa *1902 r. Skaratki   
179Kosiorek Franciszek *09-08-1903 r. Rogóźno   
180Kosiorek Jan *03-06-1906 r. Rogóźno   
181Kosiorek Małgorzata z d. Ruta *15-11-1906 r. Strzebieszew +21-12-1983 r. Olsztyn   
182Kosiorek Piotr *22-08-1908 r. Rogóźno +27-01-1984 r. Olsztyn   
183Kosiorek Stanisław *16-09-1901 r. Rogóźno +30-09-1967 r.   
184Kosiorek Szczepan *1901 r. Skaratki   
185Kosiorek Zofia z d. Barbucha *10-02-1902 r. Krępa +15-03-1963 r.   
186Kosmowski Franciszek *09-11-1901 r. Rząśno +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/   
187Kosmowski Józef *06-01-1904 r. Rząśno   
188Kosmowski Stanisław *09-12-1906 r. Rząśno   
189Kostrzewa Józefa z d. Brudka *1904 r. Rogóźno +01-04-1962 r. Rogóźno   
190Kowalska Aniela *1900 r. Domaniewice   
191Kowalska Franciszka *1901 r. Domaniewice   
192Kowalska Helena *1905 r. Domaniewice +1908 r.   
193Kowalska Michalina *1907 r. Domaniewice   
194Kowalski Piotr *1909 r. +1910 r. Domaniewice   
195Kowalski Stanisław *1904 r. Domaniewice   
196Koza Józef *08-01-1905 r. Zduny   
197Koza Rozalia *02-03-1907 r. Zduny +12-12-1907 r. Zduny   
198Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa *20-08-1904 r. +22-09-1966 r.   
199Krakowiak Władysław *22-06-1906 r. +26-09-1963 r.   
200Królikowski  *22-10-1905 r. +22-10-1905 r. Jackowice   
201Krukowski Józef *1903 r. Stroniewice   
202Kucharek Feliks *05-11-1903 r. +28-11-1942 r.   
203Kucharek Jan *25-12-1908 r. Małszyce +1992 r.   
204Kucharek Stanisław *1907 r. +1908 r.   
205Kucińska Aniela z d. Grzelak *1902 r. +29-01-1974 r. Strzebieszew   
206Kucińska Franciszka *1903 r.   
207Kucińska Helena *1904 r. Reczyce   
208Kucińska Małgorzata z d. Kunecka *~ 1900 r. Stroniewice   
209Kucińska Rozalia z d. Ziarnik *1905 r. Skaratki +14-05-1973 r. Skaratki   
210Kucińska Stanisława *1907 r.   
211Kucińska Wiktoria *1901 r. Strzebieszew   
212Kuciński Franciszek *1902 r. Reczyce   
213Kuciński Jan *1907 r. Strzebieszew   
214Kuciński Józef *1905 r.   
215Kuciński Kostanty *1904 r. Strzebieszew   
216Kuciński Stanisław *17-04-1900 r. Łowicz  
217Kuciński Władysław *1907 r. Domaniewice +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
218Lebioda Franciszek *17-08-1901 r. Zduny   
219Lebioda Jan *03-06-1906 r. Zduny   
220Lebioda Jan *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
221Lebioda Józef *08-02-1901 r.   
222Lebioda Ludwik *23-08-1903 r.   
223Lebioda Marianna *01-05-1903 r. Zduny +05-05-1903 r. Zduny   
224Lebioda Piotr *19-06-1906 r. +12-11-1906 r.   
225Lebioda Weronika *03-02-1900 r. Zduny +09-02-1900 r. Zduny   
226Lebioda Władysław *22-08-1904 r. Zduny +19-06-1905 r. Zduny   
227Lebioda Władysław *24-06-1908 r. Zduny +27-06-1908 r. Zduny   
228Lebioda Władysław *22-08-1908 r. +14-10-1910 r.   
229Lisiewska Eleonora *1902 r. Seligów   
230Lisiewski Julian *13-12-1904 r. Seligów +1941 r. Seligów   
231Lisiewski Marceli *1907 r. Seligów   
232Lisiewski Stanisław *1909 r. Seligów +1917 r. Seligów   
233Majchrzak Katarzyna z d. Kantorek *1900 r. Skaratki   
234Majewski Władysław *1909 r. Skaratki   
235Makowska Stefania z d. Kaźmierska *21-03-1907 r. Księże Górki   
236Małecka Janina z d. Pająk *1908 r. Strzebieszew   
237Małecka Józefa *1902 r. Reczyce   
238Marczak Józef *30-03-1908 r. Paleniec   
239Marszałek Józef *1903 r. Pszczonów   
240Marszałek Julianna *1906 r. Pszczonów   
241Maślankiewicz Ewa z d. Tomsio *28-04-1905 r. +23-09-1984 r. /Wrocław/   
242Maślankiewicz Jan *01-01-1902 r. +01-01-1988 r. /Sosnowiec/   
243Matyjasik Helena z d. Kantorek *1900 r. Stroniewice   
244Michalak Jan *1909 r. Boczki Dolne +03-07-1943 r. Stary Waliszew /Stary Waliszew/   
245Mikołajczyk Franciszek *1907 r. Seligów   
246Mikołajczyk Henryk *1905 r. Seligów   
247Mikołajczyk Marianna *1903 r. Seligów   
248Milczarek Julian *~ 1907 r. +26-06-1910 r. Gosławice   
249Milczarek Marianna *26-08-1900 r. Jamno   
250Miziołek Antoni *15-04-1900 r.   
251Miziołek Marianna z d. Kucharek *31-01-1905 r. Małszyce +1949 r.   
252Mróz Bronisław *29-07-1903 r. Maurzyce   
253Mróz Helena *23-10-1907 r. Maurzyce   
254Mróz Marianna *02-10-1909 r. Maurzyce   
255Mróz Stanisław *25-01-1905 r. Maurzyce   
256Nierobisz Marianna *1908 r. Seligów +1908 r. Seligów   
257Nierobisz Stanisław *1909 r. Seligów   
258Ociela  *1904 r. Grudze +1904 r. Grudze   
259Ociela Franciszek *1907 r. Grudze   
260Ociela Józefa *1902 r. Grudze   
261Pająk Feliks *1901 r. +31-03-1993 r. Strzebieszew   
262Pająk Jadwiga *1900 r. +1968 r.   
263Pająk Józefa *1903 r.   
264Pająk Konstancja *1907 r. Strzebieszew   
265Pająk Stanisława z d. Mączyńska *~ 1900 r. Michałów   
266Paradowska Antonia z d. Grabowska *~ 1900 r.   
267Paradowska Marcjanna *06-10-1904 r. Rulice   
268Paradowski Jan *22-03-1908 r. Rulice +02-05-1909 r. Rulice   
269Paradowski Stanisław *07-11-1900 r. Rulice   
270Paradowski Władysław *16-12-1902 r. Rulice +21-12-1902 r. Rulice   
271Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska *~ 1903 r.   
272Pel Aniela *1905 r. Skaratki   
273Pel Antoni *1903 r. Skaratki +1903 r. Skaratki  
274Pel Konstanty *1903 r. Skaratki   
275Pel Małgorzata *1902 r. Skaratki +1911 r. Skaratki  
276Pel Tomasz *1900 r. Skaratki +1911 r. Domaniewice  
277Pełka Franciszek *18-06-1902 r. Maurzyce   
278Pełka Zofia *07-07-1907 r. Maurzyce   
279Piątkowska Leokadia z d. Warszawska *13-11-1904 r. +24-02-1994 r.   
280Piątkowski Wit *10-08-1908 r. +27-09-1974 r. /Sosnowiec/   
281Pietrzak Franciszka *1900 r. Rogóźno   
282Pietrzak Jan *1908 r. Rogóźno   
283Pietrzak Piotr *1903 r. Rogóźno   
284Pietrzak Stanisława *1906 r. Rogóźno +1908 r.   
285Pintera Aniela z d. Stępień *06-01-1909 r. Dąbrówka  +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/   
286Pińkowska Zofia z d. Jabłońska *1907 r. Boczki Dolne   
287Plewka Jan *1900 r. Domaniewice  
288Plewka Józef *1903 r. Domaniewice  
289Plewka Małgorzata *1906 r. Domaniewice  
290Plewka Marianna z d. Kostrzewa *1902 r.   
291Plewka Władysław *1909 r. Domaniewice  
292Polit Andrzej *1906 r. Strzebieszew +24-02-1969 r. Strzebieszew   
293Polit Antoni *1900 r. Gozdów   
294Polit Józef *1907 r. Gozdów   
295Polit Józef *1909 r. Gozdów   
296Polit Marianna *1905 r. Gozdów   
297Polit Marianna *1906 r. Gozdów   
298Polit Stanisław *1904 r. Gozdów +1904 r. Gozdów   
299Polit Stanisława *1902 r. Gozdów   
300Przybysz  *19-10-1907 r. +19-10-1907 r. Jackowice   
301Przybysz Małgorzata *12-10-1908 r. Jackowice   
302Pudłowska Helena z d. Warda *1907 r. Rogóźno +01-06-1990 r. Rogóźno   
303Redzisz Jan *18-02-1904 r. Stroniewice  
304Redzisz Józef *1909 r. Stroniewice   
305Redzisz Józefa *31-10-1906 r. Stroniewice +1906 r.  
306Redzisz Marianna *1901 r. Stroniewice   
307Redzisz Stanisław *1906 r. Stroniewice   
308Redzisz Teofil *25-07-1908 r. Stroniewice  
309Rucińska Janina z d. Stępniak *22-06-1909 r. Chruślin +30-05-1998 r. Chruślin   
310Ruta Aniela *1907 r. Skaratki +29-10-1993 r. Skaratki pod Rogóźno   
311Ruta Helena *1905 r. Skaratki   
312Ruta Władysław *10-12-1904 r. Strzebieszew +05-04-1992 r. Olsztyn   
313Ruta Władysław *1909 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
314Rybus Józefa z d. Bakalarz *21-01-1902 r. Stare Grudze +1952 r.   
315Rybus Katarzyna z d. Fijołek *1906 r. +16-06-1987 r. /Chruślin/   
316Sadowska Franciszka z d. Włostek *~ 1907 r.   
317Sadowska Franciszka z d. Włostek *~ 1907 r.  
318Sendal Julian *1908 r. +17-10-1988 r.   
319Skoneczna Stefania *1905 r. Skaratki   
320Skoneczna Weronika *1902 r. Skaratki   
321Skoneczna Weronika *1908 r. +1910 r.   
322Skoneczny Władysław *1908 r. Skaratki   
323Skowroński Konstanty *29-06-1901 r. Strugienice   
324Skuneczny Ignacy *1903 r.   
325Skuneczny Piotr *1903 r.   
326Skuneczny Tomasz *1901 r. +1911 r. Rogóźno   
327Skuneczny Władysław *1907 r. Rogóźno +1907 r.   
328Stajuda Anna *1907 r. +1907 r.   
329Stajuda Katarzyna *1905 r.   
330Stajuda Stanisław *1909 r. +1909 r. Reczyce   
331Staniecki Jan *1908 r.   
332Staworzyńska Bronisława Halina *26-10-1908 r. Warszawa   
333Staworzyński Ludwik *06-02-1900 r. Warszawa +26-04-1912 r. /Warszawa/   
334Stefańska Aniela *1903 r. Seligów   
335Stefański Stanisław *1900 r. Seligów +1900 r. Seligów   
336Stefański Teofil *1901 r. Seligów +1901 r. Seligów   
337Stefański Władysław *1908 r. Seligów   
338Sujkowska Aniela *20-07-1900 r. Pilaszków   
339Sut Anna z d. Skuneczna *1904 r. Rogóźno +04-03-1983 r. Rogóźno   
340Sut Bolesław *1907 r. +1908 r.   
341Sut Feliks *1902 r. Rogóźno   
342Sut Łukasz *1903 r. Rogóźno   
343Sut Regina *1905 r.   
344Szczetnikowicz Jan Bolesław *23-04-1904 r. Porzecze +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/   
345Szkup Genowefa *1905 r. +1905 r.   
346Szymańska Janina z d. Kamińska *1909 r. +27-05-1999 r.  
347Szymański Władysław *1908 r. +29-05-1978 r.  
348Szymczak Helena *1902 r.   
349Szymczak Władysław *1907 r. Reczyce   
350Ufa Aniela z d. Niedzielska *13-05-1906 r. Małszyce +21-06-1998 r. Wygoda   
351Ufa Jan *17-11-1902 r. Wygoda +1968 r. Głowno   
352Ufa Kazimierz *27-02-1901 r. Wygoda +24-03-1901 r. Wygoda   
353Walaszczak Anna *09-01-1901 r. +1990 r.   
354Walaszczak Władysław *1900 r. +1976 r.   
355Warda Aniela z d. Kostrzewa *1903 r. Skaratki +29-06-1983 r. Skaratki pod Las   
356Warda Bolesław *1906 r. Skaratki   
357Warda Franciszka z d. Zagajewska *1904 r. Skaratki +29-12-1928 r. Janinów   
358Warda Helena *1908 r. Skaratki +12-12-1988 r. Łowicz   
359Warda Jakub *1904 r. Skaratki +1905 r. Skaratki   
360Warda Jan *1901 r. Skaratki +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/   
361Warda Jan *1906 r. Skaratki +01-04-1984 r. Skaratki /Domaniewice/   
362Warda Jan *~ 1909 r. +20-07-1920 r. Janinów   
363Warda Katarzyna *1903 r. Skaratki   
364Warda Marta *1905 r. Skaratki   
365Warda Rozalia *1905 r. Skaratki   
366Warda Stanisław *1904 r. Rogóźno +24-12-1971 r. Rogóźno   
367Warda Stefania *1907 r. Skaratki   
368Warzywoda Franciszek *18-11-1900 r. Jackowice +22-02-1901 r. Jackowice   
369Warzywoda Franciszek *29-02-1904 r. Jackowice   
370Warzywoda Katarzyna *07-03-1906 r. Jackowice   
371Warzywoda Konstanty *17-03-1908 r. Jackowice   
372Warzywoda Marianna *04-01-1902 r. Jackowice   
373Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz *1900 r. Stare Grudze +1984 r.   
374Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz *13-04-1905 r. Stare Grudze +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/   
375Wawrzyn Stanisław *08-05-1900 r. Krępa +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/   
376Wawrzyn Władysław *14-11-1904 r. Krępa +1996 r.   
377Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk *10-08-1900 r. Łowicz  
378Wielec Franciszek *1909 r. Reczyce +1909 r. Reczyce   
379Wielec Jan *1909 r. Reczyce   
380Wielemborek Franciszka *16-01-1903 r. Jackowice   
381Wielemborek Ignacy *28-07-1908 r. Bąków Górny   
382Wielemborek Józef *03-09-1900 r. Jackowice   
383Wielemborek Stanisława *05-08-1905 r. Bąków Górny +24-08-1905 r. Bąków Górny   
384Wielemborek Stanisława *22-03-1909 r. Jaworzyna   
385Wiercioch Marianna *03-04-1903 r. Strugienice   
386Wiesiołek Izydor *19-03-1902 r. Bocheń +19-11-1903 r. Bocheń   
387Wiesiołek Katarzyna *22-10-1906 r. Bocheń   
388Wilk Franciszek *12-1907 r. Skaratki +20-01-1980 r.   
389Wilk Helena *04-02-1901 r. +11-08-1977 r. /Sopot/   
390Wilk Jan *1907 r. Skaratki   
391Wilk Jerzy Stanisław *03-11-1906 r. Sosnowiec +09-01-1983 r. Sopot   
392Wilk Stefania *1905 r. Skaratki   
393Wilk Wanda *08-12-1909 r. Władysławów   
394Wituła Marianna z d. Gnatowska *05-06-1908 r. Łubianka +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/   
395Wnuk Antoni *1909 r. +29-10-1939 r. /Sosnowiec/   
396Wnuk Teofila z d. Tomsio *1909 r. Sosnowiec +05-04-1949 r. /Sosnowiec/   
397Zagajewska Franciszka z d. Warda *~ 1908 r.   
398Zagajewska Katarzyna *1905 r. Rogóźno +1905 r.   
399Zagajewski Andrzej *1904 r. Rogóźno   
400Zagajewski Konstanty *1909 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
401Zagajewski Piotr *1903 r. +25-07-1990 r. Rogóźno   
402Zagajewski Piotr *1907 r. Skaratki +12-10-1944 r. Domaniewice  
403Zagajewski Władysław *1906 r. Rogóźno +21-03-2006 r. Głowno   
404Ziarnik Jadwiga z d. Szkup *1901 r. +03-12-1989 r. Łowicz   
405Ziarnik Katarzyna z d. Kuśmierek *14-02-1903 r. Skaratki   
406Ziarnik Stanisław *1901 r. Skaratki   
407Ziarnik Władysław *1908 r. +1973 r. Mikołajki Pomorskie /Prabuty/   
408Ziarnik Wojciech *1903 r. Skaratki +1939 r. Skaratki   
409Zieliński Piotr *1909 r. Skaratki   
410Znyk Ewa *31-08-1901 r. Bąków Dolny +18-11-1902 r. Bąków Dolny   
411Znyk Józef *21-01-1907 r. Bąków Poduchowny +14-04-1912 r. Bąków Poduchowny   
412Znyk Katarzyna *10-12-1908 r. Bąków Poduchowny +11-05-1909 r. Bąków Poduchowny   
413Zuchora Magdalena z d. Wilk *1906 r. Skaratki + /Domaniewice/   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl