This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1890 a 1899Indeks chronologiczny [1890 - 1899] - 394

1Adach Bronisława z d. Knera *1893 r. Skaratki +28-09-1988 r. Skaratki   
2Adach Józef *1897 r. Skaratki   
3Bakalarz Ewa *1898 r. Stare Grudze +1899 r. Stare Grudze   
4Bińczak Franciszek *24-11-1892 r. Rząśno   
5Bińczak Julianna *19-09-1898 r. Rząśno +09-10-1899 r. Rząśno   
6Bińczak Karol *03-03-1896 r. Rząśno   
7Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska *21-09-1896 r. Wiskienica   
8Błażejewska Aniela *1893 r. Skaratki +1893 r. Skaratki  
9Błażejewska Aniela *29-07-1896 r. Jamno   
10Błażejewska Anna *26-05-1895 r. Jamno   
11Błażejewska Katarzyna *31-01-1893 r. Jamno   
12Błażejewska Marianna *1890 r. Domaniewice +04-04-1892 r. Łowicz  
13Błażejewska Michalina *1897 r. Kuźmy  
14Błażejewska Wiktoria *1899 r. Skaratki  
15Błażejewski Aleksander *1895 r. Skaratki  
16Błażejewski Andrzej *13-10-1897 r. Jamno   
17Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
18Błażejewski Franciszek *1892 r. Domaniewice  
19Błażejewski Józef *1894 r. Skaratki  
20Błażejewski Stanisław *1891 r. +18-03-1972 r.  
21Błażejewski Stanisław *1899 r. Domaniewice +10-01-1977 r. /Łódź/  
22Błażejewski Stanisław *05-03-1899 r. Jamno   
23Błażejewski Teofil *1890 r.   
24Błażejewski Tomasz *1894 r. Domaniewice +1900 r. Domaniewice  
25Błażejewski Wojciech *23-03-1894 r. Jamno   
26Bródka Marianna z d. Kantorek *1892 r. Skaratki +13-01-1986 r. Krępa   
27Czechowska Rozalia *05-11-1899 r. Jackowice   
28Czuba Helena *1894 r. Skaratki   
29Czuba Jan *1899 r. Skaratki   
30Czuba Leon *1895 r. Skaratki   
31Czuba Marianna *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
32Czuba Piotr *1892 r. Skaratki   
33Czuba Stefan *1897 r. Skaratki   
34Czubatka Elżbieta z d. Kowalska *1894 r. +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
35Czubatka Jan *1894 r. Seligów +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/   
36Czubatka Józef *1899 r. Seligów   
37Czubatka Marianna *1897 r. Seligów +1898 r. Seligów   
38Dałek Marcjanna z d. Wilk *1895 r. Skaratki   
39Domański Wojciech *1899 r. Rogóźno   
40Drużka Aniela z d. Wilk *1899 r. Skaratki   
41Drużka Elżbieta *1895 r. Skaratki   
42Drużka Józef *1899 r. Skaratki   
43Drużka Leon *1892 r. Skaratki   
44Drużka Wiktoria *1891 r. Skaratki +1891 r. Skaratki   
45Dudek Marianna z d. Kazimierska *29-01-1891 r. Bocheń   
46Działak Marianna z d. Włostek *1892 r. Domaniewice   
47Dziedziela Jan *1899 r. Skaratki   
48Felczyński Jan *1895 r. Skaratki   
49Felczyński Stefan *1895 r. Skaratki   
50Fijalkowska Marianna z d. Bińczak *10-03-1890 r. Rząśno   
51Gajda Antoni *01-04-1898 r. Mystkowice   
52Gajda Helena *28-02-1891 r. Guźnia   
53Gajda Jan *17-08-1893 r. Guźnia +24-07-1922 r. Augustów   
54Gajda Jan *10-08-1896 r. Mystkowice   
55Gajda Józef *06-03-1890 r. Guźnia   
56Gajda Józef *16-08-1894 r. Mystkowice   
57Gajda Józefa *04-08-1895 r. Dąbkowice   
58Gajda Katarzyna z d. Błażejewska *20-12-1896 r. Domaniewice +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/   
59Gajda Kazimierz *19-02-1898 r. Guźnia +10-04-1898 r. Guźnia   
60Gajda Kazimierz *25-03-1899 r. Guźnia   
61Gajda Michał *04-09-1895 r. Guźnia +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/   
62Gałaj Adam *15-07-1899 r. Mystkowice +15-07-1899 r. Mystkowice   
63Gałaj Franciszka *18-10-1891 r. Mystkowice +03-11-1895 r. Mystkowice   
64Gałaj Jan *13-05-1895 r. Strugienice   
65Gałaj Jan *15-08-1895 r. Mystkowice +01-05-1952 r.   
66Gałaj Marcjanna *25-01-1898 r. Strugienice   
67Gałaj Michał *29-12-1897 r. Mystkowice +12-10-1900 r. Mystkowice   
68Gasik Wojciech *02-02-1892 r. Jackowice +1893 r.   
69Głuszczyk Michał *24-09-1897 r. Łowicz  
70Gołębiewska Aniela *24-04-1890 r. Bocheń   
71Gołębiewska Katarzyna *22-04-1892 r. Bocheń   
72Gołębiewska Marianna *09-04-1894 r. Bocheń   
73Gołębiewski Michał *03-10-1896 r. Bocheń +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/   
74Gołębiewski Stanisław *~ 1898 r.   
75Góra Marianna z d. Barbucha *1897 r. Krępa +30-03-1976 r. Krępa  
76Góra Piotr *14-05-1897 r. Reczyce  
77Górczyńska Anna *23-07-1893 r. Zduny +13-08-1893 r. Zduny   
78Górczyński Jan *23-11-1898 r. Dąbkowice   
79Górczyński Józef *07-08-1896 r. Dąbkowice   
80Górczyński Piotr *31-08-1894 r. Dąbkowice +1918 r.   
81Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek *1890 r. Stroniewice   
82Grabowicz Helena *1899 r. Krępa   
83Grabowicz Izydor *1894 r. Krępa  
84Grabowicz Jan *1896 r. Krępa  
85Grabowicz Piotr *1896 r. Krępa   
86Grabowicz Szymon *1893 r. Krępa   
87Grabowicz Wiktoria *1898 r. Krępa  
88Graszka Ignacy *1895 r. Skaratki   
89Grzelka Katarzyna *1899 r. Skaratki   
90Grzelka Marianna *1895 r. Skaratki +19-11-1994 r. Skaratki   
91Hekner Eleonora *26-05-1894 r.   
92Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska *1895 r. Sapy +~ 1954 r. /Stary Waliszew/   
93Jabłońska Katarzyna *13-10-1896 r. Maurzyce +16-11-1896 r. Maurzyce   
94Jabłońska Magdalena *31-12-1892 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
95Jabłońska Małgorzata *05-03-1891 r. Maurzyce +13-01-1893 r. Maurzyce   
96Jabłoński Tomasz *19-12-1893 r. Maurzyce +17-02-1896 r. Maurzyce   
97Jabłoński Wojciech *02-04-1895 r. Maurzyce +13-01-1896 r. Maurzyce   
98Jamróz Teofila *1898 r. Krępa +1903 r. Krępa   
99Janeczek Adam *1894 r. +1949 r.   
100Janus Franciszek *1895 r. Skaratki   
101Janus Walenty *1890 r. Skaratki   
102Jaros Katarzyna z d. Wielemborek *31-08-1894 r. Sobocka Wieś +06-04-1980 r.   
103Kałuża Józef *1898 r. +1900 r. Domaniewice   
104Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma *23-11-1894 r. Zduny   
105Kamińska Franciszka *17-01-1890 r. Zduny   
106Kamińska Katarzyna *24-10-1896 r. Zduny +27-10-1896 r. Zduny   
107Kamiński Jan *29-12-1891 r. Zduny   
108Kamiński Mikołaj *08-09-1894 r. Zduny +24-03-1897 r. Zduny   
109Kantorek Andrzej *1898 r.   
110Kantorek Aniela *1891 r. Skaratki +1892 r.   
111Kantorek Aniela *1895 r. Skaratki   
112Kantorek Bolesław *1896 r. Skaratki   
113Kantorek Filip *1893 r. Stroniewice +25-11-1933 r. Niewiarów   
114Kantorek Franciszek *1892 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
115Kantorek Franciszka *1894 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
116Kantorek Franciszka z d. Tafilńska *12-02-1897 r. Krępa +05-05-1978 r. Skaratki   
117Kantorek Jan *1895 r. +1897 r. Skaratki   
118Kantorek Jan *1897 r. Skaratki +02-1982 r. /Domaniewice/   
119Kantorek Józef *16-12-1896 r. Skaratki +02-03-1971 r. Skaratki   
120Kantorek Katarzyna z d. Sut *1894 r. Krępa   
121Kantorek Leon *1895 r. Sopel +05-1974 r. /Łódź/   
122Kantorek Marianna *1892 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
123Kantorek Marianna *1895 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
124Kantorek Marianna *25-12-1896 r. Bocheń   
125Kantorek Piotr *27-06-1898 r. Bocheń   
126Kantorek Rozalia *12-05-1895 r. +20-09-1900 r. Bocheń   
127Kantorek Stanisław *1893 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
128Kantorek Stanisław *1898 r. +1978 r. Żelechlinek   
129Kantorek Stefan *1892 r. Skaratki   
130Kantorek Stefania *1899 r. Skaratki   
131Kantorek Tomasz *1891 r. Skaratki   
132Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik *1897 r. Domaniewice   
133Kapusta Małgorzata *1890 r. Krępa   
134Karcz Aniela z d. Czerwiec *1898 r. Domaniewice   
135Karcz Ewa *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
136Karcz Franciszek *1896 r. Skaratki   
137Karcz Helena *1898 r. Skaratki   
138Karcz Józefa *1890 r. Skaratki   
139Kazimierska Ewa *1897 r.   
140Kazimierska Franciszka z d. Baran *~ 1890 r. +04-12-1944 r.   
141Kazimierska Franciszka *1894 r.    
142Kazimierska Józefa *1896 r. +1896 r.   
143Kazimierska Katarzyna *10-02-1890 r. Bocheń   
144Kazimierski Antoni *16-06-1893 r. +29-09-1893 r.   
145Kazimierski Catherine z d. Kavalska *1893 r. Kraków +03-08-1970 r. Suffield   
146Kazimierski Franciszek *1899 r.   
147Kazimierski Jan *04-05-1893 r. Bocheń   
148Kazyk Szczepan *~ 1894 r. +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/   
149Kiciński Jan *27-11-1899 r. Pścino +31-12-1983 r. Jadwiżyn  
150Kiczoł Ewa z d. Stefańska *1891 r. Seligów   
151Kierus Józef *1897 r. Domaniewice  
152Kierus Marianna *1899 r. Domaniewice +1911 r. Domaniewice  
153Kierus Wawrzyniec *1894 r.  
154Klimkiewicz Aniela z d. Kazimierska *17-06-1895 r. Bocheń   
155Knera Agnieszka z d. Godziszewska *1894 r.   
156Knera Antoni *1896 r. Skaratki   
157Knera Jan *1896 r. Skaratki   
158Knera Józefa *1890 r. Skaratki   
159Knera Marianna *1892 r. Skaratki   
160Knera Stefan *1893 r. Skaratki +03-08-1989 r.   
161Kosiorek Marianna *1898 r. Skaratki   
162Kosmowska Rozalia *25-01-1897 r. Rząśno +06-02-1902 r.   
163Kosmowski Jan *02-01-1895 r. Rząśno   
164Kosmowski Józef *09-12-1892 r. Rząśno +26-01-1902 r. Rząśno   
165Kosmowski Stanisław *18-04-1899 r. Rząśno +31-01-1902 r. Rząśno   
166Kostrzewa Bolesław *1897 r. Czatolin   
167Kostrzewa Katarzyna *1892 r. Czatolin +1894 r.   
168Kostrzewa Marianna *1895 r. Czatolin   
169Kostrzewa Stanisław *1891 r. Czatolin   
170Kostrzewa Władysław *1894 r. Krępa   
171Kostusiak Władysław *29-03-1898 r. Zakrzew   
172Kot Aniela *1894 r.   
173Kot Bolesław *1892 r.   
174Kot Katarzyna z d. Grzelak *1898 r. Domaniewice +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/   
175Kot Stefan *1895 r. Domaniewice +16-02-1977 r. Domaniewice   
176Kucińska Franicszka *1894 r.   
177Kucińska Karolina z d. Strugińska *1891 r.   
178Kucińska Łucja *1895 r. Strzebieszew   
179Kucińska Marianna *1890 r.   
180Kucińska Marianna z d. Skuneczna *1892 r. +27-11-1921 r. Łódź   
181Kucińska Marianna *1895 r. Strzebieszew   
182Kuciński Antoni *13-07-1899 r. Strzebieszew +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/   
183Kuciński Grzegorz *1890 r. +17-09-1975 r. Strzebieszew   
184Kuciński Jan *1896 r. +14-05-1985 r. Stroniewice   
185Kuciński Jan *02-02-1898 r. Łowicz  
186Kujawiak Franciszek *1896 r. Skaratki   
187Kustosik Franciszka z d. Raczkowska *17-09-1895 r. Zgierz +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/   
188Kustosik Stanisław *07-04-1893 r. Łódź +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/   
189Kwiecińska Marianna z d. Konikowska *09-08-1896 r. Dąbkowice   
190Kwieciński Józef *31-05-1895 r. Strugienice   
191Lebioda Józef *14-10-1897 r. Lisiewice +05-09-1900 r. Lisiewice   
192Lebioda Stanisław *14-03-1899 r. +18-03-1901 r.   
193Leksowska Waleria z d. Piątkowska *1898 r. Stopnica   
194Lisiewska Katarzyna z d. Pel *1893 r. Skaratki +01-05-1980 r. Skaratki   
195Majchrzak Walenty *1897 r. Rulice   
196Majewska Małgorzata z d. Warda *1897 r. Skaratki +22-02-1983 r. Krępa   
197Małecki Jan *1892 r. Reczyce   
198Małecki Mateusz *1896 r. Reczyce   
199Marszałek Franciszka *1891 r. +20-12-1891 r. Mystkowice   
200Matyjasik Józef *~ 1896 r. Stroniewice   
201Mikituła Jan *1891 r. Nadolna  
202Mikituła Marcin *1897 r. Ząbki +1899 r. Ząbki  
203Mikituła Stanisław *1894 r. Wiesiołów  
204Mikołajczyk Franciszek *22-03-1890 r. Strugienice   
205Mikołajczyk Jan *08-04-1892 r. Strugienice   
206Mikołajczyk Józef *04-05-1898 r. Strugienice +08-09-1898 r. Strugienice   
207Mikołajczyk Józefa z d. Wielemborek *18-05-1899 r. Sobocka Wieś   
208Mikołajczyk Katarzyna *17-01-1895 r. Strugienice +12-04-1896 r. Strugienice   
209Mikołajczyk Konstanty *04-11-1899 r. Strugienice   
210Mikołajczyk Stanisława z d. Milczarek *19-12-1895 r. Bocheń   
211Milczarek Franciszek *29-08-1899 r. Jamno   
212Milczarek Jan *07-09-1892 r. Jamno +07-11-1892 r. Jamno   
213Milczarek Paweł *11-03-1892 r. Bocheń +14-09-1963 r. Janinów   
214Milczarek Władysław *16-01-1898 r. Bocheń   
215Miziołek Konstancja z d. Szkup *1896 r. Skaratki +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/   
216Mrzygłód Katarzyna z d. Kostrzewa *1891 r.   
217Niewiadomski Adam *16-12-1891 r. Stare Grudze +27-02-1935 r.   
218Nowakowski Stanisław *1894 r.   
219Nowakowski Szczapan *1897 r.   
220Nowakowski Walenty *1892 r. Wrzeczko   
221Ociela Adam *1896 r. Grudze   
222Ociela Anna *1892 r. +1929 r. Łowicz   
223Ociela Franciszka *1898 r. Grudze   
224Ociela Weronika *1895 r. Grudze   
225Pająk Antoni *1897 r. Strzebieszew +1970 r.   
226Pająk Grzegorz *1893 r.   
227Pająk Izydor *1891 r.   
228Pająk Jan *1899 r. Strzebieszew +09-03-1985 r. Strzebieszew   
229Pająk Julianna z d. Karcz *1894 r. Skaratki   
230Pająk Małgorzata *1896 r. Strzebieszew   
231Pająk Marianna *1896 r. Strzebieszew   
232Pająk Piotr *~ 1892 r. Skaratki   
233Pająk Szczepan *1894 r. Strzebieszew   
234Pająk Zofia z d. Sut *1899 r. Rogóźno   
235Paradowski Jan *13-08-1898 r. Rulice +11-12-1900 r. Rulice   
236Parys Aleksander *1892 r. Strzebieszew   
237Parys Helena *1894 r. Strzebieszew   
238Parys Szczepan *1896 r. Strzebieszew   
239Parys Wojciech *1899 r. Strzebieszew +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/   
240Pawlak Katarzyna *1892 r. Skaratki +13-11-1899 r. Cybulice   
241Pawlak Kazimierz *1895 r. Skaratki   
242Pawłowicz Marianna *1891 r. Strzebieszew +1894 r. Strzebieszew   
243Pel Agnieszka *1890 r. Skaratki   
244Pel Franciszek *1891 r. Skaratki   
245Pel Jan *1899 r. Skaratki   
246Pel Józef *1897 r. Skaratki +1987 r. Skaratki pod Rogóźno   
247Pel Szczepan *1895 r. Skaratki   
248Pełka Konstanty *14-05-1899 r. Maurzyce   
249Pełka Marianna *12-02-1896 r. Maurzyce   
250Pełka Tomasz *23-01-1893 r. Maurzyce   
251Piątkowski Jan *03-12-1896 r. Stopnica +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/   
252Piątkowski Michał *1893 r. Stopnica +1894 r. Stopnica   
253Pintera Franciszka z d. Bergiel *23-12-1892 r. Dąbrówka +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/   
254Plewka Marianna *1899 r. Domaniewice  
255Podrażka Waleria z d. Konikowska *13-01-1898 r. Dąbkowice   
256Polit Marcjanna *1890 r. Strzebieszew   
257Polit Stanisław *1897 r. Pludwiny   
258Przyczka Marianna z d. Kucińska *1891 r. Skaratki   
259Redak Wojciech *08-04-1899 r. Jackowice   
260Rochówniak Julianna z d. Nowakowska *1890 r. Wrzeczko   
261Rosiński Franciszek *1891 r. Wrzeczko  
262Russek Anna *24-06-1898 r. Jamno   
263Russek Antoni *31-07-1894 r. Jamno   
264Russek Józef *~ 1891 r. +1916 r. Jamno   
265Rybus Adam *13-09-1891 r. Bocheń +14-07-1964 r. Bocheń   
266Rybus Agnieszka *17-01-1893 r. Bocheń   
267Rybus Franciszka z d. Wiercioch *04-01-1896 r. Strugienice   
268Rybus Jadwiga *13-09-1894 r. Bocheń   
269Rybus Jan *19-09-1897 r. +26-09-1897 r.   
270Rybus Jan *28-03-1899 r. Bocheń +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/   
271Rybus Julianna *10-04-1894 r. Bocheń   
272Rybus Marcjanna *12-07-1896 r. Bocheń   
273Rybus Mateusz *17-09-1890 r. Bocheń   
274Rybus Wincenty *27-03-1896 r. Bocheń +24-02-1989 r. Bocheń   
275Rybus Władysław *1898 r. +1958 r.   
276Sałuda Stanisław *1893 r. +22-08-1895 r. Lisiewice   
277Sałuda Władysław *09-12-1890 r. Lisiewice   
278Sękalska Aniela *1890 r. Łagów +1908 r. Łagów   
279Sękalska Katarzyna z d. Kuśmirek *~ 1893 r. Domaniewice  
280Sękalski Filip *1890 r. Domaniewice  
281Sękalski Konstanty *1892 r. Łagów +1892 r. Łagów   
282Sękalski Teofil *1896 r. Łagów +1898 r. Łagów   
283Sianoszek Jadwiga z d. Domańska *1894 r. Rogóźno +1954 r. Wygoda   
284Skoneczna Katarzyna *1899 r. Skaratki   
285Skoneczna Marianna *1895 r. Skaratki   
286Skoneczny Józef *1890 r. Skaratki   
287Skowrońska Marianna *17-02-1890 r. Strugienice   
288Skowroński Konstanty *16-05-1895 r. Strugienice +12-08-1896 r. Strugienice   
289Skowroński Tomasz *27-12-1897 r. Strugienice   
290Skuneczna Małgorzata *1890 r. +1890 r.   
291Skuneczny Franciszek *1891 r. +1892 r.   
292Skuneczny Jan *1896 r.   
293Skuneczny Józefa z d. Sut *1894 r.   
294Skuneczny Mateusz *1893 r.   
295Skuneczny Stanisław *1892 r. Skaratki   
296Skuneczny Stanisław *1896 r.   
297Sokalski Romuald *05-02-1892 r. Łowicz   
298Sokół Stefania z d. Kostrzewa *1899 r. Czatolin   
299Sołtyszewski Jan *1894 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
300Staworzyńska Irena Gertruda z d. Skoraczewska *1893 r. Poznań +02-11-1973 r.   
301Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz *~ 1896 r. +30-05-1967 r. /Warszawa/   
302Staworzyński Edmund *15-11-1891 r. Warszawa   
303Staworzyński Eugeniusz *20-11-1899 r. Warszawa +22-06-1956 r.   
304Staworzyński Leopold *12-09-1894 r. Warszawa +20-12-1969 r.   
305Staworzyński Mieczysław *08-12-1890 r. Warszawa +28-06-1949 r. /Warszawa/   
306Stefańska Elżbieta *1897 r. Seligów   
307Stefańska Marianna *1894 r. Seligów +1894 r. Seligów   
308Stefański  *1896 r. +1896 r. Seligów   
309Stefański Józef *1895 r. Seligów +1895 r. Seligów   
310Stępniak Józef *18-03-1890 r. Chruślin   
311Strąk Marianna z d. Ziarnik *1898 r. Skaratki +1988 r.   
312Strugińska Józefa z d. Żak *1899 r. Sapy   
313Strugińska Marcjanna *1890 r. Reczyce   
314Strugińska Marianna *1893 r. Pludwiny   
315Strugiński Andrzej *1893 r. Reczyce   
316Sut Aniela *1891 r. +1900 r. Rogóźno   
317Sut Aniela *1899 r. Rogóźno   
318Sut Franciszek *1893 r.   
319Sut Helena z d. Podgórska *~ 1896 r. +25-07-1943 r.   
320Sut Piotr *1895 r. Skaratki +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/   
321Szkup Anna *1899 r. Skaratki   
322Szkup Józefa *1891 r.   
323Szkup Julianna *1894 r.   
324Szkup Weronika *1898 r.   
325Szymajda Rozalia z d. Małecka *1893 r.   
326Szymajda Władysław *1895 r. Czatolin   
327Telemon Katarzyna z d. Skowrońska *19-06-1892 r. Strugienice   
328Tomsio Dioniza *1895 r. +18-12-1984 r. /Sosnowiec/   
329Tomsio Stanisława z d. Marczewska *1899 r. +1988 r.   
330Tomsio Tadeusz *1895 r. +07-08-1963 r.   
331Tomsio Władysław *1898 r. +1961 r. /Poznań/   
332Ufa Antoni *1897 r. Wygoda +1964 r. Wygoda   
333Ufa Franciszek *13-03-1890 r. Wygoda +28-07-1968 r. Łowicz   
334Ufa Stanisława *1899 r. +1983 r.   
335Wach Adam *1890 r. Słomków  
336Walaszczak Feliks *1898 r. +1931 r.   
337Warda Aniela z d. Kantorek *1892 r. Skaratki   
338Warda Franciszka z d. Wilk *1890 r. Skaratki   
339Warda Marianna *1896 r. Skaratki  
340Warda Stanisław *1899 r. Skaratki +11-04-1984 r. Janinów   
341Warda Władysław *1899 r. Skaratki   
342Warzywoda Józef *26-02-1899 r. Jackowice   
343Warzywoda Tomasz *19-09-1897 r. Jackowice +27-02-1901 r. Jackowice   
344Wiechnio Józefa z d. Ufa *21-04-1894 r. Wygoda   
345Wielemborek Antoni *08-04-1896 r. Wiskienica   
346Wielemborek Feliks *31-03-1899 r. Wiskienica   
347Wielemborek Franciszek *08-10-1898 r. Jackowice   
348Wielemborek Jan *04-02-1890 r. Bąków Dolny +15-04-1895 r. Bąków Dolny   
349Wielemborek Józef *30-06-1890 r. Wiskienica   
350Wielemborek Józef *03-07-1895 r. Bąków Dolny   
351Wielemborek Józefa z d. Tokarska *18-09-1893 r. Złaków Kościelny   
352Wielemborek Józefa z d. Malesa *1894 r. Mszadla   
353Wielemborek Kazimierz *18-02-1893 r. Wiskienica   
354Wielemborek Mateusz *17-05-1892 r. Bąków Górny   
355Wielemborek Stanisław *07-04-1896 r. Wiskienica +12-05-1897 r. Wiskienica   
356Wiesiołek Antoni *05-03-1895 r. Bocheń +30-05-1960 r. Bocheń   
357Wiesiołek Marianna *08-06-1891 r. Bocheń   
358Wiesiołek Marianna *01-02-1897 r. Bocheń +14-12-1898 r. Bocheń   
359Wiesiołek Stanisław *22-04-1893 r. Bocheń +31-01-1899 r. Bocheń   
360Wiesiołek Stanisław *26-12-1899 r. Bocheń +08-12-1911 r. Bocheń   
361Wilk Aniela *1893 r. Skaratki +1894 r. Skaratki   
362Wilk Bolesław *1891 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
363Wilk Czesław Aleksander *13-07-1893 r. Huta Bankowa +22-04-1894 r. Huta Bankowa   
364Wilk Jan Aleksander *27-01-1892 r. Huta Bankowa +08-08-1892 r. Huta Bankowa   
365Wilk Józef *1891 r. Skaratki   
366Wilk Józef *1892 r. Skaratki   
367Wilk Marianna z d. Helewska *1890 r.   
368Wilk Marianna *13-02-1895 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
369Wilk Marianna z d. Russek *12-06-1896 r. Jamno   
370Wilk Stanisława Helena *18-04-1897 r. Huta Bankowa +19-09-1897 r. Huta Bankowa   
371Witerek Marcjanna z d. Milczarek *25-01-1890 r. Bocheń   
372Włodarczyk  *19-08-1898 r. Łowicz +19-08-1898 r. Łowicz  
373Włodarczyk Józefa *18-09-1898 r. Łowicz  
374Włostek Rozalia z d. Skoneczna *1898 r. Rogóźno   
375Wojas Marianna z d. Piątkowska *1891 r. Stopnica   
376Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda *18-02-1898 r. Dąbkowice   
377Wojda Stefania z d. Kazimierska *20-10-1897 r. Bocheń   
378Wójcik Franicszka z d. Konikowska *1895 r. Dąbkowice    
379Wójcikowska Agata z d. Domańska *1897 r. +27-02-1987 r. Rogóźno   
380Zagajewski Piotr *1899 r. Skaratki   
381Ziarnik Józef *1896 r. Skaratki +1926 r. Skaratki   
382Ziarnik Ludwika z d. Podgórska *1893 r. Skaratki +10-06-1971 r. Skaratki   
383Ziarnik Walenty *1893 r. Skaratki +29-07-1962 r.   
384Zuchora Antoni *22-05-1898 r. Kadzielin   
385Zuchora Jakub *13-08-1892 r. Kadzielin   
386Zuchora Józefa *13-03-1895 r. Kadzielin   
387Zuchora Katarzyna *27-04-1890 r. Kadzielin   
388Zuchora Marianna *01-07-1891 r. Kadzielin   
389Zuchora Marianna z d. Borkowska *1893 r. Kotulin   
390Zuchora Michał *14-09-1896 r. Kadzielin   
391Zwoliński Józef *18-02-1896 r. Dąbkowice   
392Zych Jakub *14-07-1892 r. Piaski   
393Zych Zofia z d. Skuneczna *14-05-1892 r. Strzebieszew   
394Żak Aniela *1897 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl