This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1880 a 1889Indeks chronologiczny [1880 - 1889] - 391

1Adach Józef *1885 r. Skaratki   
2Adach Józef *1889 r.   
3Adach Józefa *1883 r. +1893 r. Skaratki   
4Bińczak Jan *10-09-1885 r. Rząśno   
5Bińczak Józef *18-02-1883 r. Rząśno   
6Błażejewska Marianna *20-05-1886 r. Guźnia  
7Błażejewski Andrzej *1885 r. Domaniewice  
8Błażejewski Franciszek *1886 r. Jamno   
9Błażejewski Konstanty *1887 r. Domaniewice  
10Błażejewski Maciej *1887 r. Domaniewice +21-07-1892 r. Łowicz  
11Błażejewski Marteusz *05-09-1888 r. Guźnia  
12Błażejewski Stanisław *14-11-1889 r. Guźnia  
13Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka *1883 r. Skaratki +20-02-1920 r. Skaratki   
14Cieślak Jan *1884 r.   
15Cieślak Józefa *1880 r.   
16Cieślak Józefa z d. Gasik *15-03-1884 r. Jackowice   
17Cieślak Marianna *1882 r.   
18Czuba Agnieszka *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
19Czuba Franciszek *1881 r. Skaratki   
20Czuba Franciszka *1882 r. Skaratki   
21Czuba Jan *1886 r. Skaratki   
22Czuba Kacper *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
23Czuba Marcin *1885 r. Skaratki +29-11-1951 r. Głowno   
24Czuba Paweł *1884 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
25Czuba Stanisław *1889 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
26Czuba Sylwester *1887 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
27Domińczak Karol *1882 r. Pilaszków   
28Domińczak Katarzyna z d. Russek *1885 r. Jamno +1914 r. Pilaszków   
29Dróżka Józef *1889 r. Skaratki   
30Drużka Jan *1884 r. Stroniewice   
31Drużka Katarzyna z d. Pająk *1881 r.   
32Drużka Małgorzata *1885 r. Skaratki   
33Drużka Szczepan *1888 r. Skaratki   
34Duda Katarzyna z d. Kantorek *23-11-1887 r. Dąbkowice   
35Dudek Paweł *1887 r.   
36Dziedziela Marianna z d. Adach *1880 r. Skaratki   
37Dziuda Józefa z d. Pawłowicz *1886 r. Strzebieszew   
38Felczyński Jakub *1886 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
39Fladzińska Marianna z d. Szafrańska *11-03-1888 r. Skrzeszewy +˂ 1964 r.   
40Fladziński Walenty *14-01-1883 r. Zleszyn +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/   
41Foks Józefa z d. Kucińska *1881 r.   
42Foks Mateusz *1880 r. Stare Grudze   
43Gajda Antoni *13-06-1886 r. Guźnia   
44Gajda Jan *22-10-1881 r. Guźnia +05-05-1971 r.   
45Gajda Józef *26-03-1889 r. Guźnia   
46Gajda Marcjanna z d. Mikołajczyk *08-01-1888 r. Strugienice   
47Gajda Marianna *01-07-1885 r. Guźnia   
48Gajda Marianna *04-08-1886 r. Guźnia   
49Gajda Paweł *30-06-1884 r. Guźnia   
50Gajda Szymon *04-08-1880 r. Guźnia   
51Gałaj Marcjanna z d. Marszałek *06-01-1887 r. Mystkowice   
52Gałaj Marianna *24-09-1885 r. Mystkowice   
53Gałkowska Józefa *04-02-1881 r. Zduny   
54Gałkowski Władysław *01-06-1884 r. Zduny   
55Gasik Antoni *08-01-1881 r. Jackowice +03-11-1951 r. /Zduny/   
56Gasik Bronisława z d. Bogusz *22-06-1888 r. Łaźniki +13-09-1969 r.   
57Gasik Józef *07-01-1886 r. Jackowice   
58Gasik Piotr *04-02-1882 r. Jackowice   
59Gnatowski Stanisław *1882 r. Umień   
60Gołębiewska Aniela *18-02-1886 r. Bocheń +14-11-1886 r. Bocheń   
61Gołębiewska Marianna *17-07-1886 r. Guźnia  
62Gołębiewska Marianna *21-12-1889 r. Guźnia  
63Gołębiewski Adam *15-11-1887 r. Guźnia +16-06-1970 r. Łowicz  
64Gołębiewski Andrzej *25-01-1886 r. Guźnia  
65Gołębiewski Jan *27-12-1881 r. Bocheń   
66Gołębiewski Jan *15-05-1887 r. Guźnia  
67Gołębiewski Józef *09-03-1883 r. Guźnia  
68Gołębiewski Józef *14-02-1885 r. Guźnia  
69Gołębiewski Piotr *22-02-1884 r. Bocheń +24-10-1895 r. Bocheń   
70Gołębiewski Piotr *26-08-1887 r. Bocheń   
71Gołębiewski Wincenty *03-04-1889 r. Guźnia  
72Gołębiewski Wojciech *05-03-1882 r. Guźnia  
73Górczyńska Marianna *1887 r. Dąbkowice   
74Górczyński Wojciech *1883 r. Dąbkowice   
75Gralak Marianna *1882 r. Umień   
76Gralak Włądysław *1884 r. Umień   
77Graszka Antoni *1887 r. Krępa +04-03-1918 r. Skaratki   
78Graszka Jan *1885 r. Czatolin +1886 r. Czatolin   
79Graszka Łukasz *1881 r. Czatolin   
80Graszka Marianna z d. Kantorek *1887 r. Skaratki   
81Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska *1888 r. Reczyce   
82Grochocka Marianna z d. Mikołajczyk *03-01-1886 r. Strugienice   
83Grochocki Aleksander *26-01-1881 r. Złaków Kościelny   
84Gromek Jan *04-08-1884 r. Karsznice   
85Grzelak Józef *1882 r.   
86Grzelak Stanisław *1884 r.   
87Hekner Franciszka *04-11-1888 r. +03-01-1889 r.   
88Hekner Józef *08-07-1885 r.   
89Hekner Leon *22-12-1889 r.   
90Jabłońska Julianna *20-03-1883 r. Maurzyce +1884 r.   
91Jabłońska Julianna *13-04-1887 r. Maurzyce +25-06-1887 r. Maurzyce   
92Jabłońska Marianna *02-10-1881 r. Maurzyce +18-12-1887 r. Maurzyce   
93Jabłoński Paweł *03-01-1885 r. Maurzyce +~ 1946 r. /Stary Waliszew/   
94Jakubowska Bronisława z d. Gałkowska *23-03-1888 r. Zduny   
95Janus Andrzej *1886 r. Skaratki   
96Jaros Józef *1884 r. +14-10-1960 r.   
97Jaros Katarzyna z d. Rybus *09-03-1886 r. Bocheń   
98Jarota Józef *20-01-1882 r. Wiskienica   
99Jarota Marianna z d. Wielemborek *20-11-1887 r. Wiskienica   
100Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód *1880 r. Skaratki   
101Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska *22-04-1880 r. Guźnia  
102Kamiński Antoni *1885 r. Wrzeczko +05-02-1917 r. Wrzeczko   
103Kamiński Feliks *30-05-1886 r. Łubki +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/   
104Kamiński Jan *~ 1880 r. +09-1914 r. Mława  
105Kantorek Adam *1889 r. Skaratki +06-03-1962 r. Domaniewice   
106Kantorek Antoni *1882 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
107Kantorek Antoni *1886 r. Skaratki   
108Kantorek Dorota z d. Zagajewska *1888 r. Skaratki +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/   
109Kantorek Franciszka z d. Jabłońska *07-10-1888 r. Maurzyce +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/   
110Kantorek Jan *1884 r. Skaratki +17-03-1970 r. /Domaniewice/   
111Kantorek Józef *1880 r. Skaratki   
112Kantorek Józef *1886 r. Skaratki   
113Kantorek Katarzyna *1884 r. Skaratki   
114Kantorek Katarzyna *1889 r. Skaratki   
115Kantorek Leonard *1886 r. Uchań +1891 r. Skaratki   
116Kantorek Małgorzata *1886 r. Wrzeczko +1886 r. Skaratki   
117Kantorek Marianna *1883 r. Skaratki +1888 r. Skaratki   
118Kantorek Stanisław *1887 r. Skaratki +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/   
119Kantorek Wiktoria z d. Kucińska *1886 r. + /Domaniewice/   
120Kapusta Marianna *1888 r. Krępa   
121Karcz Adam *1887 r. Skaratki   
122Karcz Józef *1883 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
123Karcz Katarzyna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
124Karcz Stanisław *1886 r.   
125Karolkiewicz Jan *24-12-1885 r. Bedlno +13-11-1940 r. Buszków   
126Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak *16-09-1889 r. Orątki +13-01-1954 r. Buszkówek   
127Kazimierska Franciszka z d. Wichno *~ 1888 r. +06-05-1940 r. /Zduny/   
128Kazimierska Katarzyna *29-12-1880 r. Bocheń +1886 r.   
129Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba *1881 r. +02-04-1956 r. /Chruślin/   
130Kazimierska Katarzyna *1888 r. Maków +1888 r. Maków   
131Kazimierska Katarzyna *26-04-1888 r. +04-08-1888 r.   
132Kazimierska Marianna *21-12-1881 r. Guźnia +1888 r. Maków   
133Kazimierska Marianna *19-11-1883 r. Bocheń +1884 r.   
134Kazimierska Marianna z d. Rorat *22-08-1885 r. Widzów +12-02-1937 r. Rędziny   
135Kazimierska Marianna z d. Górczyńska *23-09-1887 r. +09-04-1974 r. Bocheń   
136Kazimierski Aleksander *09-10-1889 r. +03-05-1890 r.   
137Kazimierski Andrzej *01-11-1884 r. +19-12-1889 r.   
138Kazimierski Catherine z d. Kowalska *1889 r. Skaratki +03-08-1970 r. Suffield   
139Kazimierski Feliks *10-05-1884 r. Guźnia +1888 r. Maków   
140Kazimierski Feliks *18-11-1889 r.   
141Kazimierski Franciszek *24-03-1886 r.   
142Kazimierski Jan *24-12-1882 r. Bocheń +1882 r.   
143Kazimierski Jan *08-02-1883 r. Prawda +31-01-1968 r. /Rędziny/   
144Kazimierski Józef Kalasty *05-07-1886 r. Guźnia +31-01-1887 r.   
145Kazimierski Kazimierz *03-03-1883 r. +16-09-1939 r. Guźnia   
146Kazimierski Michał *27-09-1885 r. Bocheń +1887 r.   
147Kazimierski Szymon *27-10-1880 r. +05-02-1882 r.   
148Kazimierski Szymon *25-10-1887 r. Bocheń +02-05-1963 r. Bocheń   
149Kazimierski Wojciech *23-04-1880 r. Guźnia +11-06-1880 r.   
150Kazimierski Wojciech *22-07-1880 r. +25-08-1960 r. Springfield   
151Kędziora Antonina z d. Zuchora *29-03-1883 r. Kadzielin +1910 r. Strzebieszew   
152Kędziora Marianna z d. Wieteska *1883 r. Łowicz   
153Kierus Franciszka *1883 r. Domaniewice +1905 r.  
154Knera Aniela *1889 r. Skaratki +1890 r. Skaratki   
155Knera Marianna *1888 r. Skaratki +1889 r. Skaratki   
156Knera Piotr *1881 r. Skaratki   
157Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk *1883 r. Jamno  
158Kosiorek Antoni *1882 r. Rogóźno   
159Kosiorek Marianna *1881 r. Skaratki   
160Kosiorek Marianna z d. Warda *11-05-1883 r. Skaratki   
161Kosiorek Marianna z d. Felczyńska *1888 r. Skaratki   
162Kostrzewa Anna z d. Kantorek *1889 r. Skaratki +10-12-1970 r. Skaratki   
163Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska *1885 r. Reczyce   
164Kowalczyk Jadwiga *1882 r. Skaratki +1884 r. Skaratki   
165Kowalczyk Katarzyna *1884 r. Skaratki   
166Krukowska Małgorzata *1883 r. Skaratki +1890 r.   
167Krupińska Ludwika z d. Kazimierska *1885 r. +18-08-1950 r.   
168Kucharek Wiktoria z d. Tomala *1881 r. +1955 r.   
169Kucińska Agnieszka *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
170Kucińska Agnieszka *1884 r.   
171Kucińska Anna z d. Małecka *1881 r. Reczyce   
172Kucińska Katarzyna *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
173Kucińska Katarzyna *1880 r. Strzebieszew   
174Kucińska Małgorzata z d. Kunecka *1884 r. Stroniewice +02-06-1917 r. Strzebieszew   
175Kucińska Marianna *1885 r. Skaratki +1885 r. Skaratki   
176Kucińska Marianna z d. Kowalczyk *1887 r. Skaratki   
177Kucińska Marianna *1889 r. Strzebieszew +1889 r.   
178Kucińska Marianna *1889 r. Skaratki +1890 r.   
179Kuciński Ignacy *1888 r.   
180Kuciński Izydor *1888 r. Strzebieszew   
181Kuciński Jan *1886 r.   
182Kuciński Piotr *1881 r. Skaratki +1881 r.   
183Kuciński Piotr *1884 r. Stroniewice   
184Kuciński Stefan *1885 r. +1910 r. Stroniewice   
185Kuciński Walenty *1882 r.   
186Kuciński Walenty *1882 r. +1886 r. Stroniewice   
187Lebioda Katarzyna z d. Knera *1885 r. Skaratki   
188Lehr Edmund *09-08-1881 r. Warszawa +18-01-1958 r. /Warszawa/   
189Lisiewska Marianna z d. Marszałek *22-03-1880 r. Mystkowice +1938 r. Seligów   
190Majcher Józef *1888 r. Skaratki   
191Majewska Józefa z d. Kantorek *1889 r. Skaratki   
192Majewska Katarzyna *1880 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
193Majewska Katarzyna *1885 r. Skaratki   
194Majewski Andrzej *1881 r. Skaratki   
195Majewski Franciszek *1884 r. Skaratki   
196Majewski Józef *1882 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
197Majewski Michał *1888 r. Skaratki +15-09-1939 r. Skaratki   
198Małecka Marianna *1887 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
199Marczak Józefa z d. Czuba *1880 r. Skaratki   
200Marszałek Agnieszka *19-03-1883 r. Mystkowice   
201Marszałek Aniela *01-08-1884 r. Mystkowice   
202Marszałek Małgorzata z d. Piasta *01-06-1883 r. Mystkowice   
203Matyjasik Katarzyna z d. Kantorek *1885 r. Stroniewice   
204Michalak Katarzyna z d. Jabłońska *13-04-1887 r. Maurzyce + /Stary Waliszew/   
205Mikituła Józef *1886 r.  
206Mikituła Wojciech *1887 r. Nadolna  
207Milczarek Andrzej *24-10-1886 r. Bocheń   
208Milczarek Barbara *25-11-1882 r. Jamno   
209Milczarek Franciszka *29-04-1887 r. Jamno   
210Milczarek Józef *18-03-1885 r. Jamno   
211Milczarek Józef *18-03-1885 r. Jamno   
212Milczarek Marianna *21-10-1885 r. Bocheń   
213Milczarek Piotr *27-08-1884 r. Bocheń   
214Milczarek Tomasz *16-12-1888 r. Bocheń   
215Missura Stanisław *1885 r. Pilaszków   
216Miszczak Adam *1882 r. Umień   
217Miszczak Walenty *1881 r. Umień +1882 r. Umień   
218Miziołek Roch *1888 r. +23-04-1954 r.   
219Mróz Katarzyna z d. Jabłońska *22-10-1882 r. Świące   
220Mrzygłód Franciszek *1885 r. Skaratki   
221Mrzygłód Małgorzata *1889 r. Skaratki   
222Nierobisz Agnieszka z d. Stefańska *1889 r. Seligów   
223Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna *1888 r. Skaratki   
224Pająk Andrzej *1888 r. Strzebieszew   
225Pająk Anna *1882 r. +1882 r. Strzebieszew   
226Pająk Franciszek *1883 r. Strzebieszew + /Głowno/   
227Pająk Franciszka *1886 r. Stroniewice   
228Pająk Jan *1884 r. Stroniewice   
229Pająk Łucja *1887 r. Stroniewice   
230Pająk Piotr *1885 r. Strzebieszew   
231Pająk Stanisław *1883 r. Stroniewice +1918 r. Dąbkowice   
232Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska *15-12-1889 r. Będzin +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/   
233Pakuła vel Rutka Ludwik *21-08-1884 r. Piekoszów +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/   
234Parys Andrzej *1889 r. Strzebieszew   
235Parys Franciszek *1887 r. Strzebieszew   
236Pawlak Grzegorz *1889 r. Skaratki +09-11-1899 r. Cybulice   
237Pawlak Jan *1882 r. Skaratki +1883 r. Skaratki  
238Pawlak Józef *1880 r. Skaratki  
239Pawlata Józefa z d. Błażejewska *1888 r. Domaniewice  
240Pawłowicz Agata *1882 r. Strzebieszew +1883 r. Strzebieszew   
241Pawłowicz Jan *1888 r. Strzebieszew   
242Pawłowicz Maciej *1880 r. Strzebieszew +1908 r.   
243Pawłowicz Stanisław *1884 r. Strzebieszew   
244Pel Katarzyna *1883 r. Skaratki   
245Pełka Józef *20-03-1887 r. Maurzyce   
246Pełka Marianna *02-04-1886 r. Maurzyce   
247Piaskowska Franciszka z d. Redo *1885 r. Brodne   
248Piasta Rozalia z d. Marszałek *10-07-1889 r. Mystkowice   
249Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek *12-10-1887 r. Bąków Dolny +1918 r.   
250Pintera Władysław *22-09-1889 r. Puczniew +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/   
251Płuciennik Józefa *1881 r. Strzebieszew +1894 r.   
252Polit Agata *1883 r. Strzebieszew   
253Polit Jan *1880 r. Strzebieszew   
254Polit Stanisław *1888 r. Strzebieszew +1888 r. Strzebieszew   
255Polit Teodor *1885 r. Strzebieszew   
256Redo Marcjanna *1887 r. Niespusza   
257Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska *04-01-1883 r. Guźnia  
258Russek Franciszek *1883 r. Jamno   
259Russek Jan *1887 r. Jamno   
260Ruta Antoni *1882 r. Strzebieszew   
261Ruta Antoni *1889 r. Skaratki   
262Ruta Franciszka z d. Wilk *1886 r. Skaratki +04-08-1984 r. Skaratki   
263Ruta Jan *1880 r. Strzebieszew +28-12-1951 r. Sieraków   
264Ruta Józefa z d. Skuneczna *1889 r. Strzebieszew   
265Ruta Magdalena z d. Kowalczyk *1885 r. Skaratki   
266Rybus Antoni *30-05-1888 r. Bocheń   
267Rybus Józef *27-02-1884 r. Bocheń   
268Rybus Józef *20-03-1888 r. Bocheń   
269Rybus Józefa z d. Jaros *30-10-1881 r. Bąków Górny   
270Rybus Julianna *12-04-1882 r. Bocheń   
271Rybus Marcjanna *31-12-1889 r. Bocheń   
272Rybus Marianna *29-06-1883 r. Bocheń   
273Rybus Marianna z d. Charążka *18-04-1885 r. Bogoria Górna   
274Rybus Marianna *29-07-1889 r. Bocheń   
275Rybus Piotr *15-05-1880 r. Bocheń   
276Rybus Stanisław *03-11-1887 r. Bocheń   
277Rychlik Franciszka z d. Błażejewska *05-02-1884 r. Domaniewice  
278Rżanek Stanisław *23-03-1880 r. Skrzeszewy Duże +23-08-1908 r. Plecka Dąbrowa   
279Sałuda Antoni *11-04-1889 r. Lisiewice +1905 r. Seligów   
280Sałuda Jan *02-09-1884 r. Lisiewice   
281Sałuda Józef *23-01-1887 r. Lisiewice   
282Sękalski Antoni *1880 r. Domaniewice  
283Sękalski Jakub *1886 r. Domaniewice  
284Sękalski Jan *1889 r. Łagów +1889 r. Łagów   
285Sękalski Stanisław *1883 r. Domaniewice  
286Skoneczna Katarzyna *1888 r. +1889 r.   
287Skowroński Jan *11-10-1887 r. Strugienice   
288Sobieszek Franciszek *01-10-1887 r. Lisiewice   
289Sobieszek Helena *12-02-1883 r. Lisiewice   
290Sobieszek Róża *27-08-1880 r. Lisiewice +15-03-1970 r. Lisiewice   
291Sołtyszewska Katarzyna z d. Wielemborek *20-07-1880 r. Bąków Dolny   
292Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek *03-03-1883 r. Bocheń +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/   
293Sołtyszewska Katarzyna z d. Dróżka *1886 r. Skaratki   
294Sołtyszewski Jan *22-05-1885 r. Rulice   
295Sójkowska Rozalia z d. Domińczak *1885 r. Pilaszków   
296Stajuda Rozalia z d. Strugińska *1883 r. Reczyce   
297Staworzyńska Bronisława *07-02-1887 r. Warszawa   
298Staworzyńska Maria z d. Martynowska *~ 1882 r. +29-10-1954 r.   
299Staworzyński Antoni Ferdynand *02-06-1880 r. Warszawa   
300Staworzyński Henryk Klemens *22-11-1885 r. Warszawa +16-09-1886 r. Warszawa   
301Staworzyński Roman *~ 1883 r. +16-01-1957 r.   
302Staworzyński Stefan *31-05-1888 r. Warszawa   
303Staworzyński Wacław Franciszek *1889 r. Warszawa +01-11-1931 r.   
304Staworzyński Władysław *~ 1880 r.   
305Staworzyński Władysław Leon *10-06-1881 r. Warszawa +04-04-1946 r. /Warszawa/   
306Stefańska Marianna z d. Majewska *1887 r. Skaratki   
307Stefańska Marianna *1888 r. Seligów +1888 r. Seligów   
308Stefański Antoni *1887 r. Seligów +1887 r. Seligów   
309Stefański Jan *1885 r. Jacochów +1922 r. Seligów   
310Stefański Wojciech *1881 r. Pszczonów   
311Stępniak Marianna z d. Rybus *23-01-1886 r. Bocheń   
312Strugińska Marianna *1888 r. Reczyce +1888 r. Reczyce   
313Strugiński Franciszek *1881 r. Reczyce +1883 r. Reczyce   
314Strugiński Jan *1887 r. Reczyce +1889 r. Reczyce   
315Strugiński Józef *1887 r. Reczyce   
316Sujkowska Marianna z d. Słoma vel Słomska *1885 r. +1963 r. Łowicz   
317Sujkowski Andrzej *1883 r. Pilaszków +1945 r.   
318Szafrańska Antonina *1880 r. +1880 r.   
319Szafrańska Helena *1884 r. +1884 r.   
320Szafrański Jan *1881 r.   
321Szkup Józefa z d. Kantorek *1888 r. Skaratki   
322Szkup Marcjanna *1887 r. Skaratki   
323Szkup Rafał *1889 r. Wrzeczko +03-04-1921 r. Wrzeczko   
324Szymajda Marianna z d. Małecka *1889 r. Reczyce +10-01-1983 r. Czatolin   
325Tarkowska Antonina z d. Gałaj *11-06-1888 r. Mystkowice +26-05-1984 r. Mystkowice   
326Tarkowska Magdalena *05-03-1884 r. Mystkowice   
327Tarkowska Marianna *28-11-1887 r. Mystkowice   
328Tarkowski Jan *04-05-1882 r. Mystkowice   
329Tataj Józefa *1881 r. Skaratki   
330Tataj Józefa *1886 r. Skaratki   
331Telemon Franciszek *1884 r.   
332Tomala Anna *1885 r.   
333Tomala Ignacy *1887 r.   
334Tomala Marianna *1883 r.   
335Ufa Ewa z d. Gajda *30-03-1889 r. Guźnia   
336Urbańska Marianna z d. Janus *1887 r. Skaratki   
337Wach Marianna *1884 r. Słomków  
338Walaszczak Józef *1882 r. +1929 r.   
339Waliszewska Ewa z d. Wielemborek *08-07-1882 r. Bąków Dolny   
340Warda Franciszek *1887 r. Skaratki   
341Warda Jan *1880 r. Rogóźno   
342Warda Józef *1884 r. Skaratki   
343Warda Katarzyna z d. Kantorek *1880 r. Skaratki   
344Warda Wojciech *1886 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
345Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska *28-01-1888 r. Reczyce   
346Wawrzyn Józef *06-12-1881 r. Krępa   
347Wesołowska Katarzyna z d. Wilk *1882 r. Skaratki   
348Wielec Katarzyna z d. Małecka *1883 r. Reczyce   
349Wielemborek Agnieszka *29-03-1885 r. Bąków Dolny +30-12-1892 r. Bąków Dolny   
350Wielemborek Szymon *12-10-1887 r. Bąków Dolny   
351Wielemborek Tomasz *16-08-1885 r. Wiskienica   
352Wiercioch Franciszka z d. Bińczak *17-10-1887 r. Rząśno   
353Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak *12-04-1880 r. Rząśno   
354Wiesiołek Andrzej *15-10-1887 r. Bocheń   
355Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska *1880 r. +29-01-1910 r. Bocheń   
356Wiesiołek Ewa *12-12-1883 r. Bocheń +20-02-1884 r. Bocheń   
357Wiesiołek Jan *31-08-1880 r. Bocheń +09-04-1897 r. Bocheń   
358Wiesiołek Józef *03-07-1889 r. Bocheń   
359Wiesiołek Marianna *23-01-1885 r. Bocheń +11-02-1885 r. Bocheń   
360Wiesiołek Marianna *11-02-1886 r. Bocheń +12-01-1887 r. Bocheń   
361Wiesiołek Piotr *22-04-1882 r. Bocheń   
362Wieteska Antoni *1886 r. Łowicz   
363Wieteska Stanisław *1881 r. Łowicz   
364Więcek Józefa z d. Milczarek *13-03-1889 r. Jamno   
365Wilk Adam *1888 r.   
366Wilk Agnieszka z d. Kantorek *1884 r. Skaratki   
367Wilk Antoni *1888 r. Skaratki   
368Wilk Jadwiga *1889 r. Krępa   
369Wilk Józef *1880 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
370Wilk Józef *1885 r. Skaratki   
371Wilk Józefa *1888 r. Skaratki   
372Wilk Małgorzata *1883 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
373Wilk Małgorzata z d. Ruta *1887 r.   
374Wilk Tomasz *1880 r. Skaratki   
375Wilk Tomasz *1883 r.   
376Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk *1884 r. Jamno   
377Wituła Andrzej *23-11-1880 r. Wielamów +˂ 1975 r.   
378Włodarczyk Józefa *1880 r. Jamno   
379Włodarczyk Stanisław *1887 r. Jamno   
380Włodarczyk Tomasz *1885 r. Jamno   
381Włodarczyk Wojciech *1882 r. Jamno   
382Włostek Andrzej *1887 r. Skaratki   
383Włostek Franciszka z d. Strugińska *1885 r. Reczyce +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/   
384Włostek Ignacy *1884 r. Domaniewice   
385Włostek Jan *1882 r. Domaniewice +1883 r. Domaniewice   
386Ziarnik Katarzyna *1882 r. Skaratki +1886 r. Skaratki   
387Znyk Piotr *30-04-1880 r. Bąków Poduchowny   
388Zuchora Franciszek *11-01-1887 r. Kadzielin   
389Zuchora Jan *28-03-1884 r. Kadzielin   
390Zuchora Józef *12-03-1882 r. Kadzielin   
391Zuchora Stanisław *21-02-1885 r. Kadzielin   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl