Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1870 a 1879Indeks chronologiczny [1870 - 1879] - 270

1Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
2Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
3Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
4Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
5Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
6Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
7Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
8Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
9Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
10Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
11Cieślak Michalina *1874 r.   
12Cieślak Piotr *1877 r.   
13Czubatka Agnieszka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
14Dobijańska Marianna z d. Kazimierska *1878 r. Bocheń   
15Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
16Działak Franciszek *~ 1871 r.   
17Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
18Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
19Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
20Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
21Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
22Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
23Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
24Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
25Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
26Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
27Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
28Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
29Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
30Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
31Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
32Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
33Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
34Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
35Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
36Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
37Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
38Gralak Józefa *1875 r.   
39Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
40Grygielska Apolonia *1872 r.   
41Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
42Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
43Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
44Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
45Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
46Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
47Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
48Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce   
49Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
50Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
51Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
52Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
53Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
54Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
55Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
56Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
57Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
58Kamiński Józef *~ 1875 r.  
59Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
60Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
61Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
62Kantorek Anastazja z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
63Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
64Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
65Kantorek Franciszka z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
66Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
67Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
68Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
69Kantorek Józefa *15-02-1870 r. Skaratki   
70Kantorek Katarzyna *1876 r. Skaratki +1879 r.   
71Kantorek Marianna *1871 r. Skaratki   
72Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg *1877 r. Skaratki +˂ 1907 r.   
73Kantorek Stanisław *1874 r. Skaratki   
74Kantorek Walenty *13-02-1870 r. Skaratki   
75Kantorek Wawrzyniec *1878 r. Skaratki   
76Karasek Ignacy *1874 r. Reczyce   
77Karasek Józef *1870 r. Reczyce   
78Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek *18-01-1875 r. Małszyce +26-02-1932 r. /Chruślin/   
79Kazimierska Apolonia *07-02-1873 r. Guźnia +1878 r.   
80Kazimierska Apolonia *10-02-1879 r. +27-12-1879 r.   
81Kazimierska Katarzyna *24-09-1873 r.   
82Kazimierska Marianna *28-02-1874 r.   
83Kazimierski Antoni *04-01-1878 r. Mystkowice   
84Kazimierski Feliks *29-08-1872 r.   
85Kazimierski Franciszek *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
86Kazimierski Ignacy *25-11-1877 r. +08-01-1944 r.   
87Kazimierski Jan *24-10-1875 r. Guźnia +19-08-1964 r. /Zduny/   
88Kazimierski Kazimierz *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
89Kazimierski Mateusz *21-09-1871 r.   
90Kazimierski Michał *29-09-1873 r.   
91Kazimierski Piotr *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
92Kazimierski Stanisław *06-10-1870 r.   
93Kazimierski Szymon *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
94Kędziora Grzegorz *1872 r. Strzebieszew   
95Kędziora Stanisław *1876 r. Strzebieszew   
96Kierus Józef *1870 r. Grudze  
97Kierus Katarzyna *1870 r. Domaniewice  
98Knera Jan *1872 r. Skaratki   
99Knera Jan *1877 r. Skaratki   
100Knera Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
101Knera Łucja *1870 r. Skaratki   
102Knera Marianna z d. Gajda *23-01-1871 r. Lisiewice   
103Knera Stanisław *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
104Knera Walenty *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
105Knera Wawrzyniec *1872 r. Skaratki   
106Konikowska Julianna z d. Sujkowska *1873 r. Dąbkowice   
107Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz *1874 r. Strzebieszew   
108Kosiorek Jakub *1877 r. Rogóźno +1878 r. Rogóźno   
109Kosiorek Jan *1873 r. Skaratki   
110Kosiorek Małgorzata *1877 r. Skaratki   
111Kosiorek Michał *1874 r. Rogóźno   
112Kosiorek Piotr *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
113Kosiorek Stanisław *1870 r. Skaratki   
114Kosmowska Marianna z d. Bińczak *07-07-1871 r. Rząśno   
115Kostrzewa Józef *1877 r. Rogóźno   
116Kostusiak Anna z d. Wielemborek *30-07-1876 r. Bąków Dolny   
117Kowalska Józefa z d. Warda *1871 r. Skaratki   
118Kowalski Wojciech *1871 r. Domaniewice   
119Krukowska Franciszka z d. Kucińska *1878 r. Stroniewice   
120Krukowska Małgorzata z d. Pająk *16-03-1877 r. Stroniewice +08-11-1959 r.  
121Krukowska Marianna *1875 r. Skaratki  
122Kucharek Wincenty *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
123Kucińska Józefa *1874 r. Skaratki   
124Kucińska Marianna *1870 r. Jamno  
125Kucińska Marianna *1875 r. Stroniewice   
126Kucińska Marianna *1877 r. Strzebieszew +1881 r. Strzebieszew   
127Kuciński  *1879 r. Jamno  
128Kuciński Andrzej *1870 r. Skaratki   
129Kuciński Andrzej *1873 r. Stroniewice   
130Kuciński Antoni *1872 r.   
131Kuciński Grzegorz *1875 r. Strzebieszew +20-02-1936 r. Helenów   
132Kuciński Jan *1876 r. Skaratki   
133Kuciński Józef *1873 r. Sapy   
134Kuciński Piotr *1879 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
135Kuciński Walenty *1872 r. +~ 1954 r.  
136Lebioda Agata z d. Kantorek *10-03-1872 r. Skaratki   
137Lebioda Franciszek *17-03-1872 r.   
138Lebioda Marianna z d. Mikołajczyk *11-05-1873 r. Wierznowice   
139Leśnikowska Paulina z d. Jaskulska *1877 r. +13-01-1959 r.   
140Leśnikowski Stanisław *09-04-1878 r. Lipa +22-07-1954 r.   
141Liberska Józefa z d. Ziarnik *1871 r. Skaratki   
142Majcher Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
143Majewska Marianna *1871 r. Skaratki   
144Majewski Jan *1878 r. Skaratki   
145Majewski Stanisław *1874 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
146Małecka Marianna *1878 r. Reczyce +1879 r. Reczyce   
147Małecki Jan *1879 r. Reczyce +1880 r. Reczyce   
148Mamońska Józefa *1877 r.   
149Mamońska Stanisława *1875 r.   
150Mamońska Weronika *15-08-1876 r. Tarnówka   
151Mamoński Józef *1873 r. +1874 r.   
152Mamoński Tomasz *22-10-1873 r. Tarnówka   
153Mamoński Władysław *1879 r. Hilarów   
154Marszałek Jan *08-02-1870 r. Mystkowice +31-03-1870 r. Mystkowice   
155Marszałek Józef *18-03-1874 r. Mystkowice   
156Marszałek Marianna *09-12-1870 r. Mystkowice +26-12-1870 r. Mystkowice   
157Marszałek Piotr *19-01-1876 r. Mystkowice +1943 r. Pszczonów   
158Matyjasik Wojciech *~ 1870 r.   
159Michalak Antoni *30-12-1878 r. Drogusza + /Stary Waliszew/   
160Mielczarek Helena *10-09-1875 r. Guźnia +30-09-1875 r. Guźnia   
161Mielczarek Szymon *25-10-1873 r. Guźnia +01-12-1874 r. Guźnia   
162Mikołajczyk Józef *01-03-1873 r. Zduny   
163Mikołajczyk Ludwik *23-08-1871 r. Zduny +06-11-1877 r. Zduny   
164Mikołajczyk Marianna *01-04-1875 r. Strugienice +30-03-1882 r. Strugienice   
165Mikołajczyk Michał *24-09-1870 r. Wierznowice   
166Milczarek Anna z d. Sujkowska *1874 r. Pilaszków   
167Oraczyńska Franciszka z d. Warda *1873 r.   
168Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
169Pająk Katarzyna *1872 r. Stroniewice  
170Pająk Marianna z d. Knera *1878 r. Dąbkowice   
171Pająk Marianna *1879 r. Stroniewice  
172Parys Franciszek *1876 r. Strzebieszew   
173Parys Józef *1879 r. Strzebieszew   
174Parys Marianna *1871 r.   
175Parys Marianna *1874 r.   
176Pawełkowicz Franciszek *1876 r. Reczyce   
177Pawełkowicz Katarzyna *1873 r. Reczyce   
178Pawłowicz Józef *1878 r. Strzebieszew   
179Pel Franciszek *1870 r. Skaratki   
180Pel Grzegorz *1875 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
181Pel Józef *1872 r. Skaratki   
182Pel Józef *1872 r. Skaratki +22-11-1902 r. Skaratki  
183Pel Małgorzata *1878 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
184Piasta Augustyn *27-08-1870 r. Mystkowice   
185Piasta Małgorzata z d. Marszałek *06-03-1878 r. Mystkowice   
186Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek *1879 r. Rogóźno   
187Polit Józef *1878 r. Strzebieszew   
188Polit Marianna z d. Kucińska *1872 r.   
189Polit Stanisław *1877 r. Strzebieszew   
190Przybysz Franciszka z d. Tomala *08-03-1879 r. Zduny   
191Raczkowska Waleria *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
192Redo Antoni *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
193Redo Filip *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
194Redo Jan *20-10-1875 r. Maurzyce +05-11-1875 r. Maurzyce   
195Redo Wojciech *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
196Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek *04-12-1871 r. Mystkowice   
197Ruta Jan *1877 r. Skaratki +˂ 1915 r.   
198Ruta Marianna z d. Wilk *1873 r. Skaratki   
199Rutkowska Marianna *1879 r. Domaniewice   
200Rutkowski Józef *1873 r. Domaniewice   
201Rutkowski Walenty *1876 r. Domaniewice   
202Rybus Elżbieta *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
203Rybus Franciszka *08-03-1875 r. Bocheń   
204Rybus Henryk *19-01-1873 r. Bocheń +08-03-1961 r. Wola Kołkowa   
205Rybus Jan *06-02-1877 r. Bocheń   
206Sękalska Jadwiga *1874 r. Domaniewice  
207Sękalska Marianna *1878 r. Domaniewice +1891 r. Domaniewice  
208Sękalski Józef *1876 r. Domaniewice  
209Sianoszek Franciszek *30-07-1875 r. Wygoda +07-08-1934 r. Wygoda   
210Sobieszek Mikołaj *19-11-1875 r. Lisiewice   
211Sokół Agnieszka z d. Ziarnik *1874 r. Skaratki   
212Sołtan Józefa z d. Kierus *1876 r. Grudze  
213Sołtyszewski Wojciech *~ 1870 r.   
214Sołtyszewski Wojciech *~ 1878 r.   
215Sójkowski Józef *1879 r. Pilaszków   
216Sójkowski Piotr *1872 r. Pilaszków   
217Stangreciak Józefa z d. Pająk *1870 r. Stroniewice  
218Stępień Wiktoria z d. Fabjańska *~ 1873 r.   
219Sujkowska Marianna z d. Domińczak *1879 r. Pilaszków   
220Sujkowski Antoni *1870 r. Pilaszków   
221Sujkowski Antoni *1871 r. Dąbkowice   
222Szafrański Ignacy *1877 r.   
223Szafrański Jóżef *1871 r.   
224Szafrański Stanisław *1875 r.   
225Szymczak Józefa z d. Strugińska *28-03-1879 r. Reczyce +18-06-1972 r. Łowicz   
226Tomala Agnieszka *1876 r. +1878 r.   
227Tomala Kunegunda *02-03-1872 r. Zduny   
228Tomala Marcjanna *1877 r.   
229Tomala Piotr *1874 r.   
230Tomala Tekla *13-09-1876 r. Zduny   
231Tomsio Michalina z d. Staworzyńska *29-09-1871 r. +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/   
232Urbanek Marianna *18-01-1872 r. Maurzyce   
233Walaszczak Józefa *1871 r. +1873 r.   
234Walaszczak Marianna *1877 r.   
235Walaszczak Walenty *1870 r. +1873 r.   
236Warda Józef *1879 r. Skaratki   
237Warda Julianna z d. Kosiorek *1875 r. Skaratki   
238Warda Katarzyna *1877 r. Rogóźno   
239Warda Katarzyna *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
240Warda Katarzyna *1879 r. Skaratki   
241Warda Kazimierz *1875 r. Skaratki +1877 r. Skaratki   
242Warda Ludwik *1874 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
243Warda Marianna *1879 r. Skaratki   
244Warda Petronela *1872 r. Skaratki +1872 r.   
245Warda Stanisław *1873 r. Skaratki   
246Warda Szczepan *1870 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
247Warda Tomasz *1876 r. Skaratki   
248Warda Zofia *1870 r. +1872 r.   
249Wąsalska Marianna *1876 r.   
250Wąsalska Władysława *1879 r.   
251Wesołowski Józef *1870 r. Sobocka Wieś   
252Wielec Piotr *1878 r. +1911 r. Reczyce   
253Wielemborek Wawrzyniec *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
254Wiesiołek Jan *26-08-1876 r. Bocheń +28-11-1878 r. Bocheń   
255Wiesiołek Jan *19-08-1879 r. Bocheń +22-09-1879 r. Bocheń   
256Wiesiołek Piotr *19-08-1879 r. Bocheń +09-09-1879 r. Bocheń   
257Wiesiołek Wojciech *09-04-1878 r. Bocheń   
258Wilk Jan *1871 r. Skaratki   
259Wilk Jan *1876 r. Skaratki   
260Wilk Marianna *1871 r. Skaratki   
261Wilk Marianna *1875 r. Skaratki  
262Wilk Marianna *1877 r. Skaratki   
263Wilk Paweł *1874 r. Skaratki   
264Włodarczyk Marek *1879 r. Jamno   
265Zagajewska Józefa *1872 r. Skaratki   
266Zagajewski Jan *1873 r. Skaratki  
267Zagajewski Jan *1876 r.   
268Ziarnik Stanisław *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
269Znyk Marianna z d. Wielemborek *27-08-1878 r. Bąków Dolny   
270Żak Petronela z d. Jadach *1876 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl