This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1870 a 1879Indeks chronologiczny [1870 - 1879] - 294

1Andrzejczak Marianna *1873 r. +1880 r. Skaratki   
2Bakalarz Marianna z d. Strugińska *29-07-1877 r. Reczyce +24-08-1929 r. /Domaniewice/   
3Balik Franciszka z d. Gajda *08-03-1872 r. Guźnia   
4Barański Tomasz *13-08-1874 r. Dębowa Góra   
5Białek Augustyn *1873 r. Strzebieszew   
6Bińczak Marianna z d. Skwarna *1878 r. Niedzieliska   
7Błażejewska Katarzyna *1872 r. Jamno   
8Błażejewska Marianna z d. Woźniak *26-08-1876 r. Rząśno  
9Błażejewski Andrzej *18-11-1877 r. Guźnia  
10Błażejewski Józef *~ 1876 r. +02-02-1877 r. Guźnia  
11Brudka Walenty *1872 r. Rogóźno   
12Brudka Wiktoria z d. Zagajewska *1878 r. Skaratki   
13Burzyński Wojciech *19-04-1879 r. Bocheń +1912 r. Nadolna   
14Cieślak Michalina *1874 r.   
15Cieślak Piotr *1877 r.   
16Czubatka Agnieszka z d. Gajda *06-10-1871 r. Guźnia +1908 r. Seligów   
17Dobijańska Marianna z d. Kazimierska *1878 r. Bocheń   
18Dobijański Paweł *20-06-1879 r. Dąbkowice   
19Działak Franciszek *~ 1871 r.   
20Fijalkowski Kazimierz *1879 r. Łaźniki   
21Gajda  *12-04-1872 r. Guźnia +12-04-1872 r. Guźnia   
22Gajda Andrzej *21-11-1872 r. Lisiewice   
23Gajda Andrzej *27-11-1874 r. Guźnia   
24Gajda Balbina *31-03-1876 r. Guźnia   
25Gajda Feliks *31-03-1876 r. Guźnia +1937 r. Pszczonów   
26Gajda Feliks *20-11-1878 r. Guźnia   
27Gajda Franciszek *~ 1874 r. +1929 r. Pilaszków   
28Gajda Józef *11-02-1870 r. Guźnia   
29Gajda Józef *27-02-1878 r. Lisiewice   
30Gajda Katarzyna Elżbieta *26-04-1873 r. Guźnia   
31Gajda Małgorzata *08-07-1877 r. Guźnia   
32Gajda Weronika *06-01-1877 r. Lisiewice +29-01-1877 r. Lisiewice   
33Gałkowski Dominik *05-08-1878 r. Zduny   
34Gasik Katarzyna *20-10-1879 r. Jackowice   
35Głuszczyk Franciszek *26-01-1876 r. Guźnia +14-10-1876 r. Guźnia  
36Głuszczyk Jan *09-07-1873 r. Guźnia  
37Głuszczyk Józefa *13-03-1871 r. Okrent  
38Gnatowski Maciej *1878 r. Umień   
39Gołębiewski Marcin *10-11-1874 r. Guźnia +10-12-1874 r. Guźnia  
40Gołębiewski Tomasz *17-12-1878 r. Guźnia  
41Góra Katarzyna z d. Zagajewska *27-09-1871 r. Skaratki +1953 r. Łódź  
42Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk *10-06-1874 r. Zduny +09-12-1908 r. Zduny   
43Górczyńska Marianna z d. Woźnicka *21-10-1872 r. Szymanowice   
44Górczyński Piotr *1875 r. Dąbkowice   
45Górczyński Walenty *1874 r. Dąbkowice   
46Górczyński Wojciech *1871 r. Dąbkowice   
47Grabowicz Franciszka z d. Kowalczyk *1876 r. Skaratki   
48Gralak Józefa *1875 r.   
49Graszka Magdalena z d. Grzelka *1872 r. Skaratki   
50Grygielska Apolonia *1872 r.   
51Gusta Katarzyna z d. Tomala *1879 r.   
52Jabłońska Elżbieta *27-06-1870 r. Strugienice   
53Jabłońska Małgorzata *11-07-1871 r. Maurzyce   
54Jabłońska Marianna *12-08-1874 r. Świące +23-08-1874 r. Świące   
55Jabłońska Marianna *11-07-1878 r. Maurzyce +07-09-1878 r. Maurzyce   
56Jabłońska Marianna *30-11-1879 r. Świące +26-07-1886 r. Świące   
57Jabłoński Jakub *02-07-1873 r. Maurzyce   
58Jabłoński Jan *18-09-1875 r. Świące   
59Jabłoński Jan *31-12-1879 r. Maurzyce +1933 r. Boczki Domaradzkie   
60Jabłoński Kacper *13-01-1877 r. Świące   
61Jabłoński Piotr *14-10-1871 r. Maurzyce +13-05-1872 r. Maurzyce   
62Jadach Weronika *1872 r. Skaratki +1872 r. Skaratki   
63Jadach Weronika *1873 r. Skaratki +1882 r.   
64Jamróz Józef *1878 r. Skaratki   
65Jurga Maciej *1872 r. Strzebieszew   
66Kamiński Franciszek *1875 r. Wrzeczko   
67Kamiński Jan *1879 r. Wrzeczko   
68Kamiński Józef *19-03-1872 r. Zduny +15-12-1885 r. Zduny   
69Kamiński Józef *~ 1875 r.  
70Kamiński Józef *1876 r. Wrzeczko   
71Kamiński Piotr *1872 r. Wrzeczko +1908 r.   
72Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk *21-03-1877 r. Strugienice   
73Kantorek Anastazja z d. Sękalska *1873 r. Domaniewice +25-03-1914 r. Ziewaniczki   
74Kantorek Andrzej *1875 r. Skaratki   
75Kantorek Franciszek *1874 r. Skaratki +1874 r. Skaratki   
76Kantorek Franciszka z d. Dróżka *1875 r. Skaratki   
77Kantorek Grzegorz *1873 r. Skaratki + /Domaniewice/   
78Kantorek Jan *1871 r. Skaratki   
79Kantorek Jan *1877 r. Skaratki   
80Kantorek Józefa *15-02-1870 r. Skaratki   
81Kantorek Katarzyna *1876 r. Skaratki +1879 r.   
82Kantorek Marianna *1871 r. Skaratki   
83Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg *1877 r. Skaratki +˂ 1907 r.   
84Kantorek Stanisław *1874 r. Skaratki   
85Kantorek Walenty *13-02-1870 r. Skaratki   
86Kantorek Wawrzyniec *1878 r. Skaratki   
87Kapusta Marianna z d. Gajda *23-01-1871 r. Lisiewice   
88Karasek Ignacy *1874 r. Reczyce   
89Karasek Józef *1870 r. Reczyce   
90Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek *18-01-1875 r. Małszyce +26-02-1932 r. /Chruślin/   
91Kazimierska Apolonia *07-02-1873 r. Guźnia +1878 r.   
92Kazimierska Apolonia *10-02-1879 r. +27-12-1879 r.   
93Kazimierska Katarzyna *24-09-1873 r.   
94Kazimierska Marianna *28-02-1874 r.   
95Kazimierski Antoni *04-01-1878 r. Mystkowice   
96Kazimierski Feliks Wojciech *29-08-1872 r.   
97Kazimierski Franciszek *03-06-1875 r. +16-01-1956 r. /Chruślin/   
98Kazimierski Ignacy *25-11-1877 r. +08-01-1944 r.   
99Kazimierski Jan *24-10-1875 r. Guźnia +19-08-1964 r. /Zduny/   
100Kazimierski Kazimierz *20-02-1875 r. +16-09-1939 r. /Chruślin/   
101Kazimierski Mateusz *21-09-1871 r.   
102Kazimierski Michał *29-09-1873 r.   
103Kazimierski Piotr *29-07-1875 r. Guźnia +1901 r. Maków   
104Kazimierski Stanisław *06-10-1870 r.   
105Kazimierski Szymon *16-02-1878 r. +14-05-1879 r.   
106Kędziora Grzegorz *1872 r. Strzebieszew   
107Kędziora Stanisław *1876 r. Strzebieszew   
108Kierus Józef *1870 r. Grudze  
109Kierus Katarzyna *1870 r. Domaniewice  
110Knera Jan *1872 r. Skaratki   
111Knera Jan *1877 r. Skaratki   
112Knera Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
113Knera Łucja *1870 r. Skaratki   
114Knera Stanisław *1875 r. Skaratki +14-04-1908 r. Lisiewice   
115Knera Walenty *1875 r. Skaratki +1880 r. Skaratki   
116Knera Wawrzyniec *1872 r. Skaratki   
117Konikowska Julianna z d. Sujkowska *1873 r. Dąbkowice   
118Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz *1874 r. Strzebieszew   
119Kosiorek Jakub *1877 r. Rogóźno +1878 r. Rogóźno   
120Kosiorek Jan *1873 r. Skaratki   
121Kosiorek Małgorzata *1877 r. Skaratki   
122Kosiorek Michał *1874 r. Rogóźno   
123Kosiorek Piotr *1871 r. Rogóźno +1872 r. Rogóźno   
124Kosiorek Stanisław *1870 r. Skaratki   
125Kosmowska Marianna z d. Bińczak *07-07-1871 r. Rząśno   
126Kostrzewa Józef *1877 r. Rogóźno   
127Kostusiak Anna z d. Wielemborek *30-07-1876 r. Bąków Dolny   
128Kowalczyk Józef *1879 r. Skaratki   
129Kowalczyk Katarzyna *1877 r. Skaratki   
130Kowalska Józefa z d. Warda *1871 r. Skaratki   
131Kowalski Wojciech *1871 r. Domaniewice   
132Krukowska Franciszka z d. Kucińska *1878 r. Stroniewice   
133Krukowska Małgorzata z d. Pająk *16-03-1877 r. Stroniewice +08-11-1959 r.  
134Krukowska Marianna *1875 r. Skaratki  
135Krukowski Józef *1878 r. Skaratki +1905 r.   
136Kucharek Wincenty *20-01-1875 r. Małszyce +15-11-1949 r.   
137Kucińska Józefa *1874 r. Skaratki   
138Kucińska Marianna *1870 r. Jamno  
139Kucińska Marianna *1875 r. Stroniewice   
140Kucińska Marianna *1877 r. Strzebieszew +1881 r. Strzebieszew   
141Kuciński  *1879 r. Jamno  
142Kuciński Andrzej *1870 r. Skaratki   
143Kuciński Andrzej *1873 r. Stroniewice   
144Kuciński Antoni *1872 r.   
145Kuciński Grzegorz *1875 r. Strzebieszew +20-02-1936 r. Helenów   
146Kuciński Jan *1876 r. Skaratki   
147Kuciński Józef *1873 r. Sapy   
148Kuciński Piotr *1879 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
149Kuciński Walenty *1872 r. +~ 1954 r.  
150Lebioda Agata z d. Kantorek *10-03-1872 r. Skaratki   
151Lebioda Franciszek *17-03-1872 r. +21-10-1939 r. Lisiewice   
152Lebioda Marianna z d. Mikołajczyk *11-05-1873 r. Wierznowice   
153Leśnikowska Paulina z d. Jaskulska *1877 r. +13-01-1959 r.   
154Leśnikowski Stanisław *09-04-1878 r. Lipa +22-07-1954 r.   
155Liberska Józefa z d. Ziarnik *1871 r. Skaratki   
156Linart Marcjanna z d. Mielczarek *03-11-1870 r. Guźnia   
157Majcher Jan *1879 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
158Majewska Marianna *1871 r. Skaratki   
159Majewski Jan *1878 r. Skaratki   
160Majewski Stanisław *1874 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
161Małecka Marianna *1878 r. Reczyce +1879 r. Reczyce   
162Małecki Jan *1879 r. Reczyce +1880 r. Reczyce   
163Mamońska Józefa *1877 r.   
164Mamońska Stanisława *1875 r.   
165Mamońska Weronika *15-08-1876 r. Tarnówka   
166Mamoński Józef *1873 r. +1874 r.   
167Mamoński Tomasz *22-10-1873 r. Tarnówka   
168Mamoński Władysław *1879 r. Hilarów   
169Marszałek Jan *08-02-1870 r. Mystkowice +31-03-1870 r. Mystkowice   
170Marszałek Józef *18-03-1874 r. Mystkowice +16-09-1939 r. Mystkowice   
171Marszałek Marianna *09-12-1870 r. Mystkowice +26-12-1870 r. Mystkowice   
172Marszałek Piotr *19-01-1876 r. Mystkowice +1943 r. Pszczonów   
173Matyjasik Wojciech *~ 1870 r.   
174Michalak Antoni *30-12-1878 r. Drogusza + /Stary Waliszew/   
175Mielczarek Helena *10-09-1875 r. Guźnia +30-09-1875 r. Guźnia   
176Mielczarek Szymon *25-10-1873 r. Guźnia +01-12-1874 r. Guźnia   
177Mikołajczyk Józef *01-03-1873 r. Zduny   
178Mikołajczyk Ludwik *23-08-1871 r. Zduny +06-11-1877 r. Zduny   
179Mikołajczyk Marianna *01-04-1875 r. Strugienice +30-03-1882 r. Strugienice   
180Mikołajczyk Michał *24-09-1870 r. Wierznowice   
181Milczarek Agnieszka z d. Graczyk *1876 r. Łyszkowice   
182Milczarek Anna z d. Sujkowska *1874 r. Pilaszków   
183Milczarek Jan *1871 r.   
184Oraczyńska Franciszka z d. Warda *1873 r.   
185Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz *1876 r. Strzebieszew +1905 r. Strzebieszew   
186Pająk Katarzyna *1872 r. Stroniewice  
187Pająk Marianna z d. Knera *1878 r. Dąbkowice   
188Pająk Marianna *1879 r. Stroniewice  
189Parys Franciszek *1876 r. Strzebieszew   
190Parys Józef *1879 r. Strzebieszew   
191Parys Marianna *1871 r.   
192Parys Marianna *1874 r.   
193Pawełkowicz Franciszek *1876 r. Reczyce   
194Pawełkowicz Katarzyna *1873 r. Reczyce   
195Pawlata Wawrzyniec *04-08-1877 r. Lisiewice  
196Pawłowicz Józef *1878 r. Strzebieszew   
197Pel Franciszek *1870 r. Skaratki   
198Pel Grzegorz *1875 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
199Pel Józef *1872 r. Skaratki   
200Pel Józef *1872 r. Skaratki +22-11-1902 r. Skaratki  
201Pel Małgorzata *1878 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
202Piasta Augustyn *27-08-1870 r. Mystkowice   
203Piasta Małgorzata z d. Marszałek *06-03-1878 r. Mystkowice   
204Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek *1879 r. Rogóźno   
205Pietrzak Tomasz *12-12-1878 r. Gaj   
206Polit Józef *1878 r. Strzebieszew   
207Polit Marianna z d. Kucińska *1872 r.   
208Polit Stanisław *1877 r. Strzebieszew   
209Przybysz Franciszka z d. Tomala *08-03-1879 r. Zduny   
210Raczkowska Waleria *16-05-1873 r. Bugaj +13-10-1896 r. Bugaj   
211Redo Adam *09-12-1876 r. Zalesie   
212Redo Antoni *28-05-1876 r. Bocheń +14-09-1877 r. Bocheń   
213Redo Filip *26-04-1875 r. Bocheń +27-10-1875 r. Bocheń   
214Redo Jan *20-10-1875 r. Maurzyce +05-11-1875 r. Maurzyce   
215Redo Wojciech *25-03-1874 r. Bocheń +24-09-1877 r. Bocheń   
216Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek *04-12-1871 r. Mystkowice   
217Ruta Jan *1877 r. Skaratki +˂ 1915 r.   
218Ruta Marianna z d. Wilk *1873 r. Skaratki   
219Rutkowska Marianna *1879 r. Domaniewice   
220Rutkowski Józef *1873 r. Domaniewice   
221Rutkowski Walenty *1876 r. Domaniewice   
222Rybus Elżbieta *08-07-1871 r. Bocheń +17-11-1873 r. Bocheń   
223Rybus Franciszka *08-03-1875 r. Bocheń   
224Rybus Henryk *19-01-1873 r. Bocheń +08-03-1961 r. Wola Kołkowa   
225Rybus Jan *06-02-1877 r. Bocheń   
226Sękalska Jadwiga *1874 r. Domaniewice  
227Sękalska Marianna *1878 r. Domaniewice +1891 r. Domaniewice  
228Sękalski Józef *1876 r. Domaniewice  
229Sianoszek Franciszek *30-07-1875 r. Wygoda +07-08-1934 r. Wygoda   
230Sobieszek Mikołaj *19-11-1875 r. Lisiewice   
231Sokół Agnieszka z d. Ziarnik *1874 r. Skaratki   
232Sołtan Józefa z d. Kierus *1876 r. Grudze  
233Sołtyszewski Wojciech *~ 1870 r.   
234Sołtyszewski Wojciech *03-02-1878 r. Bocheń   
235Sołtyszewski Wojciech *~ 1878 r.   
236Sójkowski Józef *1879 r. Pilaszków   
237Sójkowski Piotr *1872 r. Pilaszków   
238Stangreciak Józefa z d. Pająk *1870 r. Stroniewice  
239Stępień Wiktoria z d. Fabjańska *~ 1873 r.   
240Sujkowska Marianna z d. Domińczak *1879 r. Pilaszków   
241Sujkowski Antoni *1870 r. Pilaszków   
242Sujkowski Antoni *1871 r. Dąbkowice   
243Szafrański Ignacy *1877 r.   
244Szafrański Jóżef *1871 r.   
245Szafrański Stanisław *1875 r.   
246Szymczak Józefa z d. Strugińska *28-03-1879 r. Reczyce +18-06-1972 r. Łowicz   
247Tomala Agnieszka *1876 r. +1878 r.   
248Tomala Kunegunda *02-03-1872 r. Zduny   
249Tomala Marcjanna *1877 r.   
250Tomala Piotr *1874 r.   
251Tomala Tekla *13-09-1876 r. Zduny   
252Tomsio Michalina z d. Staworzyńska *29-09-1871 r. +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/   
253Urbanek Marianna *18-01-1872 r. Maurzyce   
254Walaszczak Józefa *1871 r. +1873 r.   
255Walaszczak Marianna *1877 r.   
256Walaszczak Walenty *1870 r. +1873 r.   
257Warda Józef *1879 r. Skaratki   
258Warda Julianna z d. Kosiorek *1875 r. Skaratki   
259Warda Katarzyna *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
260Warda Katarzyna *1877 r. Rogóźno   
261Warda Katarzyna *1879 r. Skaratki   
262Warda Kazimierz *1875 r. Skaratki +1877 r. Skaratki   
263Warda Ludwik *1874 r. Skaratki +1914 r. Skaratki   
264Warda Marianna *1879 r. Skaratki   
265Warda Petronela *1872 r. Skaratki +1872 r.   
266Warda Stanisław *1873 r. Skaratki   
267Warda Szczepan *1870 r. Rogóźno +1912 r. Rogóźno   
268Warda Tomasz *1876 r. Skaratki   
269Warda Zofia *1870 r. +1872 r.   
270Wąsalska Marianna *1876 r.   
271Wąsalska Władysława *1879 r.   
272Wesołowski Józef *1870 r. Sobocka Wieś   
273Wielec Piotr *1878 r. +1911 r. Reczyce   
274Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska *03-04-1879 r. Jackowice   
275Wielemborek Wawrzyniec *22-07-1874 r. Bąków Dolny   
276Wiesiołek Jan *26-08-1876 r. Bocheń +28-11-1878 r. Bocheń   
277Wiesiołek Jan *19-08-1879 r. Bocheń +22-09-1879 r. Bocheń   
278Wiesiołek Piotr *19-08-1879 r. Bocheń +09-09-1879 r. Bocheń   
279Wiesiołek Wojciech *09-04-1878 r. Bocheń   
280Wilk Jan *1871 r. Skaratki   
281Wilk Jan *1876 r. Skaratki   
282Wilk Marianna *1871 r. Skaratki   
283Wilk Marianna *1875 r. Skaratki  
284Wilk Marianna *1877 r. Skaratki   
285Wilk Paweł *1874 r. Skaratki   
286Włodarczyk Marek *1879 r. Jamno   
287Wójcik Ignacy *11-08-1878 r. Strugienice   
288Wójcik Wiktoria z d. Jabłońska *08-12-1874 r. Mauryca   
289Zagajewska Józefa *1872 r. Skaratki   
290Zagajewski Jan *1873 r. Skaratki  
291Zagajewski Jan *1876 r.   
292Ziarnik Stanisław *1877 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
293Znyk Marianna z d. Wielemborek *27-08-1878 r. Bąków Dolny   
294Żak Petronela z d. Jadach *1876 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl