Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1860 a 1869Indeks chronologiczny [1860 - 1869] - 285

1Adach Jan *1865 r. Skaratki   
2Adach Józefa z d. Kosiorek *18-11-1867 r. Skaratki   
3Adach Stanisław *1868 r. Skaratki   
4Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek *02-04-1867 r. Długie +14-10-1936 r. Rewica /Świny/   
5Ambroziński Paweł *16-01-1863 r. Marianów +01-02-1913 r. Rewica /Świny/   
6Bakalarz Józef *10-03-1867 r. Stare Grudze   
7Baran Katarzyna z d. Gołębiewska *25-08-1862 r. Bocheń   
8Bińczak Jan *22-10-1864 r. Rząśno +22-07-1871 r. Rząśno   
9Bińczak Józefa *29-10-1866 r. Rząśno +07-01-1875 r. Rząśno   
10Bińczak Marianna *14-07-1862 r. Rząśno   
11Bińczak Paweł *12-01-1861 r. Rząśno   
12Bińczak Petronela z d. Jabłońska *29-05-1862 r. Maurzyce   
13Bińczak Stanisław *30-03-1869 r. Rząśno   
14Błażejewska Marianna z d. Golis *29-04-1862 r. Mastki   
15Błażejewska Marianna z d. Walak *~ 1863 r. +27-11-1892 r. Ziewanice  
16Błażejewski Antoni *01-07-1866 r. Domaniewice  
17Błażejewski Grzegorz *14-03-1861 r. Domaniewice  
18Błażejewski Jan *17-12-1863 r. Domaniewice  
19Błażejewski Tomasz *1866 r. Jamno   
20Błażejewski Wojciech *~ 1860 r. +18-06-1862 r. Domaniewice  
21Bogusz Eleonora *18-02-1865 r. Maurzyce   
22Czuba Franciszka *04-11-1863 r. Skaratki +22-12-1865 r. Skaratki   
23Czuba Katarzyna *03-11-1860 r. +1874 r.   
24Deka Wojciech *28-02-1860 r. Bocheń +30-09-1882 r.   
25Dombrowska Marianna z d. Gajda *22-10-1868 r. Guźnia +17-01-1962 r. Guźnia   
26Doroba Anna *10-06-1861 r. Reczyce   
27Doroba Antoni *05-06-1861 r. Reczyce   
28Doroba Marianna *1869 r. Reczyce   
29Drużka Marianna z d. Kantorek *22-06-1866 r. Skaratki   
30Felczyńska Marianna z d. Kucińska *1862 r. Skaratki   
31Fiałek Małgorzata *1861 r. Bocheń +1862 r. Bocheń   
32Fiałek Marianna *1863 r. Bocheń   
33Gajda  *1865 r. +1865 r. Guźnia   
34Gajda  *24-06-1869 r. +24-06-1869 r. Guźnia   
35Gajda Agnieszka *1863 r. Guźnia +1865 r. Guźnia   
36Gajda Małgorzata z d. Sujkowska *1864 r. Dąbkowice   
37Gajda Marcjanna *24-10-1865 r. Guźnia   
38Gajda Marianna z d. Sujkowska *18-10-1866 r. Dąbkowice   
39Gajda Paweł *08-01-1861 r. Guźnia +1864 r. Guźnia   
40Gajda Wojciech *04-03-1862 r. Guźnia +18-12-1935 r. Augustów   
41Gałaj Marianna z d. Gajda *03-05-1864 r. Guźnia   
42Gałaj Marianna z d. Urbanek *18-10-1867 r. Maurzyce   
43Gładys Małgorzata z d. Kamińska *12-11-1862 r. Wrzeczko   
44Gnatowska Antonina z d. Mamońska *17-04-1868 r. Tarnówka +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/   
45Gnatowski Antoni *~ 1865 r. Umień +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/   
46Gołębiewska Małgorzata *15-11-1864 r. Bocheń   
47Gołębiewska Marianna *16-10-1865 r. Bocheń   
48Gołębiewska Marianna *16-06-1869 r. Guźnia +27-10-1873 r. Guźnia  
49Gołębiewski Franciszek *05-10-1866 r. Guźnia +1913 r. Seligów  
50Gołębiewski Jan *18-06-1860 r. Bocheń   
51Gołębiewski Józef *1864 r. Guźnia +02-11-1866 r. Guźnia  
52Góra Izydor *29-03-1866 r. Reczyce +12-09-1927 r. Kołacin  
53Górczyński Antoni *1865 r. Dąbkowice   
54Górczyński Jan *09-12-1867 r. Dąbkowice   
55Górczyński Wawrzyniec *1864 r. Dąbkowice   
56Grabowicz Jan *1866 r. Krępa   
57Grabowska Łucja z d. Karasek *1867 r. Reczyce   
58Gralak Andrzej *1868 r.   
59Gralak Józef *1862 r. +1863 r.   
60Gralak Rozalia *~ 1869 r. +1872 r.   
61Gralak Wojciech *1864 r.   
62Graszka Franciszka *06-09-1862 r. Skaratki   
63Graszka Michał *06-09-1862 r. Skaratki   
64Grygielska Antonina *1868 r.   
65Grygielski Adam *1865 r. +1873 r.   
66Grygielski Józef *1864 r. +1864 r.   
67Grygielski Michał *1861 r.   
68Grzelak Franciszka z d. Gralak *~ 1860 r.   
69Grzelka Łukasz *15-10-1864 r. Skaratki   
70Gusta Szymon *21-10-1860 r. Bocheń +1860 r.   
71Hekner Marianna z d. Jaśniewska *1862 r. Chruślin   
72Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek *1861 r. Strzelcew   
73Jabłońska Marianna *24-03-1862 r. Maurzyce +01-01-1878 r. Maurzyce   
74Jabłońska Zofia *06-04-1860 r. Strugienice   
75Jabłoński Antoni *29-05-1863 r. Strugienice   
76Jabłoński Jakub *11-07-1864 r. Maurzyce +07-08-1865 r. Maurzyce   
77Jabłoński Jakub *22-07-1869 r. Maurzyce +11-08-1869 r. Maurzyce   
78Jabłoński Józef *01-03-1860 r. Maurzyce +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie   
79Jabłoński Tomasz *13-12-1864 r. Maurzyce   
80Jabłoński Walenty *25-01-1860 r. Maurzyce   
81Jadach Marianna *~ 01-1867 r. +26-03-1867 r. Skaratki   
82Janus Józef *10-03-1860 r. Stroniewice   
83Jaśniewski Józef Kalasanty *1865 r. Chruślin +10-04-1867 r. Chruślin   
84Kałuża Marianna z d. Knera *03-07-1864 r. Skaratki   
85Kamiński Franciszek *05-02-1861 r. Wrzeczko   
86Kamiński Jan *08-08-1868 r. Zduny   
87Kamiński Józef *19-02-1866 r. Wrzeczko   
88Kamiński Łukasz *16-10-1866 r. Zduny   
89Kantorek Agata *27-01-1865 r. Skaratki   
90Kantorek Andrzej *30-11-1864 r. Skaratki +17-09-1865 r. Skaratki   
91Kantorek Anna z d. Błażejewska *1869 r. Domaniewice +˃ 1922 r.   
92Kantorek Antonina z d. Dobijańska *11-01-1861 r. Dąbkowice + /Grodzisk Mazowiecki/   
93Kantorek Franciszka z d. Kwapińska *1864 r. Stare Grudze   
94Kantorek Franciszka z d. Moskwa *1867 r. Skaratki +1903 r.   
95Kantorek Jan *31-08-1860 r. Skaratki + /Navasota/   
96Kantorek Józef *08-03-1862 r. Skaratki +02-01-1913 r. Mystkowice   
97Kantorek Józef *15-11-1862 r. Skaratki +03-07-1864 r. Skaratki   
98Kantorek Józef *18-06-1864 r. Skaratki +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/   
99Kantorek Józef *20-02-1868 r. Skaratki   
100Kantorek Józefa z d. Pel *1868 r. Skaratki   
101Kantorek Julianna *03-06-1863 r. Skaratki +28-02-1864 r. Skaratki   
102Kantorek Julianna z d. Muras *~ 1867 r. Retki   
103Kantorek Katarzyna z d. Brudka *29-07-1863 r. Skaratki   
104Kantorek Marianna z d. Janus *21-06-1863 r. Stroniewice +˃ 1920 r.   
105Kantorek Petronella *06-02-1861 r. Skaratki +1870 r. Skaratki   
106Kantorek Wawrzyniec *01-02-1861 r. Skaratki   
107Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek *1861 r. Skaratki   
108Karasek Antoni *1861 r. Reczyce   
109Karasek Paweł *1865 r. Reczyce +1908 r. Jacochów   
110Karcz Marianna z d. Kantorek *18-09-1863 r. Skaratki   
111Kazimierska Agnieszka *11-01-1868 r. +18-04-1868 r.   
112Kazimierska Józefa *1864 r.   
113Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska *1868 r. +13-01-1893 r.   
114Kazimierska Małgorzata *07-05-1864 r.   
115Kazimierska Marianna *23-06-1862 r.   
116Kazimierska Petronela *22-02-1860 r.   
117Kazimierski  *1864 r. +1864 r.   
118Kazimierski Adam *12-12-1869 r.   
119Kazimierski Józef *1865 r. +1868 r.   
120Kazimierski Leonard *1866 r. +03-03-1873 r.   
121Kazimierski Maciej *25-02-1864 r. +06-09-1865 r.   
122Kazimierski Mateusz *31-08-1860 r. Bocheń   
123Kazimierski Piotr *19-02-1864 r. Bocheń   
124Kazimierski Walenty *1869 r.   
125Kazimierski Wojciech *22-05-1862 r. Bocheń   
126Kazimierski Wojciech *23-10-1868 r.   
127Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska *05-11-1864 r. Zduny +15-02-1909 r. Szymanowice   
128Kierus Agnieszka *1869 r. Domaniewice  
129Kierus Franciszek *1865 r. Domaniewice  
130Kierus Franciszek *1866 r. Domaniewice  
131Kierus Franciszka *1862 r. Domaniewice  
132Kierus Franciszka *1867 r. Domaniewice  
133Kierus Grzegorz *1861 r. Domaniewice  
134Kierus Łucja *1863 r. Domaniewice  
135Kierus Marianna *1864 r. Domaniewice  
136Kierus Wawrzyniec *1865 r. Domaniewice  
137Knera Agnieszka z d. Czarnecka *1864 r.   
138Knera Franciszek *16-09-1866 r. Skaratki +01-08-1933 r.   
139Knera Grzegorz *1867 r. Skaratki +1881 r. Skaratki   
140Knera Ignacy *24-01-1861 r. Skaratki   
141Knera Józef *1862 r. Skaratki   
142Knera Józef *1868 r. Skaratki   
143Knera Piotr *1869 r. Skaratki   
144Knera Stanisława *1869 r. Skaratki   
145Kosiorek Jakub *1860 r. Rogóźno   
146Kosiorek Jan *1862 r. Rogóźno   
147Kosiorek Józef *1869 r. Rogóźno +1924 r.   
148Kosiorek Józefa *1864 r. Rogóźno   
149Kosiorek Katarzyna *1862 r. Skaratki   
150Kostrzewa Franciszka z d. Warda *1868 r. Skaratki +29-02-1916 r. Mięsośnia   
151Kot Szymon *27-10-1863 r. Domaniewice +1897 r.   
152Kowalczyk Jan *1860 r. Skaratki   
153Kowalczyk Wawrzyniec *1862 r. Skaratki   
154Kucharek Benedykt *1865 r. Małszyce +1865 r. Małszyce  
155Kucharek Józef *1866 r. Małszyce  
156Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz *1863 r. Chąśno  
157Kucharek Mateusz *1862 r. Małszyce  
158Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz *1866 r. Chąśno  
159Kucińska Agnieszka *1864 r. Skaratki   
160Kucińska Józefa *1863 r.   
161Kucińska Józefa *1866 r.   
162Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska *1866 r. Domaniewice   
163Kucińska Katarzyna *1868 r. Jamno  
164Kucińska Wiktoria *1865 r. Strzebieszew   
165Kuciński Andrzej *1865 r. Jamno  
166Kuciński Andrzej *1865 r. Skaratki   
167Kuciński Antoni *1862 r. Strzebieszew   
168Kuciński Franciszek *1868 r. Skaratki   
169Kuciński Franciszek *1868 r.   
170Kuciński Jan *1860 r.   
171Kuciński Jan *1865 r. +25-07-1866 r. Strzebieszew   
172Kuciński Roch *1867 r. Jamno  
173Kujawiak Stanisław *1867 r. Skaratki +1899 r.   
174Kustosik Jadwiga z d. Lawendowska *~ 1865 r. Tymienica +30-05-1927 r. Łódź   
175Kustosik Marcin *22-09-1863 r. Tymienica +12-07-1929 r. Łódź   
176Makowska Salomea z d. Kamińska *05-11-1860 r. Zduny   
177Mamoński Antoni *1861 r. +1861 r.   
178Mamoński Michał *1862 r.   
179Mamoński Roch *1864 r. +1864 r.   
180Marciniak Józefa z d. Znyk *30-11-1868 r. Orątki   
181Marciniak Kazimierz *16-02-1863 r. Orątki   
182Mielczarek Marianna *11-11-1863 r. Guźnia   
183Mielczarek Marianna z d. Pawlata *~ 1865 r.   
184Mielczarek Piotr *02-08-1861 r. Guźnia   
185Mikołajczyk Antoni *18-02-1866 r. Zduny +06-10-1877 r. Zduny   
186Mikołajczyk Augustyn *28-08-1860 r. Wierznowice   
187Mikołajczyk Franciszek *21-01-1869 r. Zduny   
188Mikołajczyk Józef *05-03-1865 r. Zduny   
189Mikołajczyk Konstancja *18-02-1868 r. Wierznowice +08-12-1887 r. Wierznowice   
190Mikołajczyk Rozalia *29-08-1867 r. Zduny   
191Mikołajczyk Szymon *21-10-1862 r. Wierznowice   
192Milczarek Agnieszka z d. Gajda *13-04-1863 r. Guźnia +01-02-1936 r. Janinów   
193Nowakowska Katarzyna z d. Kamińska *1869 r. Wrzeczko   
194Ociela Marianna z d. Kosiorek *1866 r. Rogóźno   
195Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek *1866 r. Lisiewice +19-06-1931 r.   
196Oraczyński Wojciech *03-04-1863 r. Gaj + Piotrowice   
197Pająk  *19-06-1867 r. Strzebieszew +19-06-1867 r. Strzebieszew   
198Pająk Andrzej *13-10-1862 r. Strzebieszew +09-10-1863 r. Strzebieszew   
199Pająk Franciszka z d. Góra *29-09-1860 r. Reczyce   
200Pająk Franciszka *1869 r. Stroniewice  
201Pająk Józef *02-02-1865 r. Stroniewice   
202Pająk Katarzyna *1868 r. Stroniewice  
203Pająk Ludwik *02-02-1865 r. Strzebieszew   
204Pawlak Marianna z d. Kantorek *~ 1868 r. Skaratki +22-04-1925 r. Chlebowice   
205Pel Franciszek *1868 r. Skaratki +1869 r.   
206Pel Jan *1862 r. Skaratki   
207Pel Marianna *1865 r. Skaratki   
208Pełka Franciszka z d. Urbanek *01-04-1864 r. Maurzyce   
209Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska *1869 r. +06-05-1957 r.   
210Redzisz Józef *1860 r. Stroniewice +24-06-1912 r. Stroniewice  
211Rybus Jan *1861 r.   
212Rybus Marianna z d. Kazimierska *23-03-1866 r.   
213Sałuda Marianna z d. Gajda *1861 r. Guźnia +1925 r. Seligów   
214Sękalska Rozalia z d. Mikołajczyk *27-08-1865 r. Wierznowice +1896 r. Łagów   
215Sękalski Wincenty *1864 r. +1923 r.   
216Sękalski Wojciech *1868 r. Domaniewice  
217Skoneczna Agnieszka z d. Kantorek *1869 r.   
218Skoneczny Ludwik *1865 r. Rogóźno   
219Skowrońska Karolina z d. Urbanek *28-10-1865 r. Maurzyce   
220Skuneczna Franciszka z d. Kosiorek *1865 r. Skaratki   
221Skuneczna Katarzyna z d. Kantorek *19-07-1866 r. Skaratki   
222Skuneczny Józef *02-07-1860 r. Rogóźno   
223Sobieszek Anna *01-07-1861 r. Mystkowice Małe   
224Sobieszek Kazimierz *22-02-1865 r. Lisiewice   
225Sobieszek Łucja *23-10-1863 r. Mystkowice Małe   
226Sobieszek Marianna *1862 r. Lisiewice   
227Sobieszek Piotr *28-06-1860 r. Mystkowice Małe   
228Sobieszek Rozalia *16-08-1862 r. Mystkowice Małe   
229Sokalska Katarzyna z d. Włodarczyk *1866 r. Jamno   
230Sołtyszewska Marianna z d. Milczarek *~ 1861 r.   
231Sołtyszewski Wawrzyniec *1865 r. Guźnia   
232Staworzyńska Marianna z d. Teresińska *26-12-1869 r. Miedniewice   
233Staworzyński Franciszek *1864 r. Wierzbica   
234Stefańska Marcjanna z d. Gajda *18-07-1866 r. Guźnia +1920 r. Seligów   
235Stefański Jakub *1863 r. Pszczonów +1905 r. Seligów   
236Stępień Henryk *~ 1868 r.   
237Strugiński Jakub *1864 r. Reczyce   
238Strugiński Wojciech *1860 r. Reczyce   
239Sujkowska Marianna *1868 r. Pilaszków   
240Sujkowski Antoni *1869 r. Dąbkowice   
241Sut Kazimierz *1867 r. Rogóźno +˂ 1920 r.   
242Szafrańska Józefa *1868 r.   
243Szafrański Marcin *1869 r.   
244Szcześniak Marianna z d. Jabłońska *01-07-1867 r. Strugienice   
245Szkup Franciszka z d. Ziarnik *1864 r. Skaratki   
246Tomala Jan *11-12-1864 r. Zduny +12-01-1865 r. Zduny   
247Tomala Jan *16-11-1868 r. Zduny +11-12-1868 r. Zduny   
248Tomala Wojciech *05-04-1866 r. Zduny   
249Tomsio Teofil *1868 r. +13-04-1918 r. /Sosnowiec/   
250Ufa Józef *13-12-1865 r. Różyce   
251Ufa Katarzyna z d. Kazimierska *28-04-1866 r. Bocheń +15-05-1943 r.   
252Urbanek Jakub *24-07-1860 r. Maurzyce +20-01-1861 r. Maurzyce   
253Urbanek Krystyna z d. Gasik *10-03-1864 r. Jackowice +07-01-1892 r. Maurzyce   
254Urbanek Maciej *18-02-1862 r. Maurzyce   
255Urbanek Tomasz *21-12-1869 r. Maurzyce +10-04-1871 r. Maurzyce   
256Walaszczak Antonina *1864 r. +1864 r.   
257Walaszczak Stanisław *1867 r. +1873 r.   
258Warda Antoni *01-01-1862 r. Skaratki   
259Warda Antoni *1866 r. Skaratki   
260Warda Józefa z d. Knera *1869 r. Skaratki   
261Warda Marianna *1864 r. Skaratki   
262Warda Marianna z d. Moszczyńska *20-04-1864 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
263Warda Marianna *1865 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
264Warda Szymon *1869 r. Skaratki +1898 r. Skaratki   
265Warda Wawrzyniec *1867 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
266Warzywoda Marianna z d. Tomala *30-12-1869 r. Zduny   
267Wielemborek Agnieszka z d. Gusta *03-01-1863 r. Bocheń   
268Wielemborek Józef *~ 1864 r. +30-03-1916 r. Janinów   
269Wiesiołek Anna *13-07-1865 r. Bocheń   
270Wiesiołek Józefa *16-02-1861 r. Bocheń   
271Wiesiołek Katarzyna *07-04-1863 r. Bocheń   
272Wiesiołek Piotr *13-07-1865 r. Bocheń   
273Wilk Andrzej *1869 r. Skaratki   
274Wilk Emilia z d. Staworzyńska *~ 1869 r. +~ 1911 r.   
275Wilk Katarzyna *1869 r. Skaratki   
276Wilk Stanisław *~ 1860 r. +~ 1918 r. /Ząbkowice/   
277Witerek Ewa *19-11-1863 r. Mystkowice Małe   
278Witerek Katarzyna *21-04-1862 r. Mystkowice Małe   
279Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska *1867 r. Jamno  
280Włodarczyk Szymon *1868 r. Jamno   
281Wojtczak Małgorzata z d. Antczak *01-05-1863 r. Annetów   
282Zawadzki Stanisław *1867 r. +1867 r.   
283Ziarnik Agata *1867 r. Skaratki +1871 r.   
284Ziarnik Apolonia *1867 r. Skaratki +1868 r.   
285Ziarnik Jan *1862 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl