This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1850 a 1859Indeks chronologiczny [1850 - 1859] - 227

1Białas Franciszka z d. Jaśniewska *1855 r. Chruślin   
2Bińczak Antoni *03-02-1854 r. Rząśno +19-12-1857 r. Rząśno   
3Bińczak Wojciech *31-03-1856 r. Rząśno +22-01-1912 r. Bąków Górny   
4Błaszczyk Mikołaj *01-09-1854 r. Zduny +01-11-1854 r. Zduny   
5Błażejewska Agata z d. Drużka *04-02-1859 r. Skaratki  
6Błażejewska Marianna *29-08-1851 r. Domaniewice  
7Błażejewska Marianna *1857 r. Guźnia  
8Błażejewski Franciszek *10-09-1856 r. Domaniewice +20-03-1858 r. Domaniewice  
9Błażejewski Grzegorz *06-03-1854 r. Grudze +08-07-1855 r. Domaniewice   
10Błażejewski Jan *1853 r. Guźnia +1860 r. Guźnia  
11Błażejewski Józef *02-11-1858 r. Domaniewice +03-04-1919 r. Lisiewice   
12Błażejewski Marcin *02-11-1850 r. Grudze +26-11-1852 r. Grudze   
13Bródka Ignacy *1852 r. Skaratki   
14Bródka Katarzyna z d. Kantorek *08-08-1859 r. Skaratki   
15Cieślak Katarzyna z d. Mamońska *1851 r.   
16Czarnecka Marianna z d. Knera *22-05-1857 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
17Czarnecki Tomasz *13-12-1853 r. Skaratki   
18Czuba Ignacy *28-07-1858 r. Skaratki   
19Czuba Jakub *30-07-1853 r. Skaratki   
20Czuba Rafał *23-10-1850 r. Skaratki +03-09-1852 r. Skaratki   
21Czubak Jan *~ 1851 r.   
22Deka Franciszka *07-03-1857 r. Bocheń +18-08-1857 r.   
23Deka Jan *05-08-1858 r. Bocheń +22-06-1864 r.   
24Deka Józef *08-01-1856 r. Bocheń   
25Deka Tomasz *01-12-1853 r. Bocheń   
26Dróżka Agnieszka z d. Pel *02-12-1854 r. Skaratki   
27Drużka Jan *12-11-1859 r. Skaratki   
28Fiałek Antoni *1856 r. Bocheń   
29Fiałek Franciszek *~ 1854 r. +1863 r. Bocheń   
30Fiałek Katarzyna *1859 r. Bocheń   
31Fiałek Wojciech *13-04-1854 r. Bocheń   
32Fladziński Stanisław *14-10-1859 r. Raków +05-02-1888 r. Zleszyn   
33Gajda Agnieszka *1857 r. Guźnia +1857 r. Guźnia   
34Gajda Andrzej *1853 r. Mystkowice   
35Gajda Andrzej *23-11-1856 r. Guźnia   
36Gajda Antoni *03-06-1851 r. Guźnia   
37Gajda Jan *1858 r. Guźnia   
38Gajda Józef *1853 r. Guźnia   
39Gajda Magdalena *13-05-1859 r. Guźnia +28-08-1860 r. Guźnia   
40Gajda Marcjanna z d. Baran *09-01-1850 r. Lisiewice   
41Gajda Marianna *1854 r. Mystkowice   
42Gajda Marianna *1857 r. Guźnia   
43Gajda Michał *1852 r. Mystkowice   
44Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek *05-07-1851 r. Zduny   
45Gasik Rozalia z d. Jabłońska *05-08-1851 r. Maurzyce +1940 r.   
46Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek *20-10-1854 r. Guźnia   
47Gołębiewska Anna *1850 r. Guźnia  
48Gołębiewska Apolonia z d. Gajda *~ 1858 r. +08-01-1913 r. Mystkowice   
49Gołębiewski Jan *11-05-1859 r. Bocheń   
50Gołębiewski Józef *1851 r. Guźnia +1854 r. Guźnia  
51Gołębiewski Kazimierz *1856 r. Guźnia  
52Grabowicz Franciszek *26-03-1852 r. Krępa +1901 r. Krępa   
53Grabowicz Małgorzata *15-02-1855 r. Krępa   
54Grabowicz Stanisław *03-05-1856 r. Krępa   
55Gralak Antoni *1857 r.   
56Gralak Telka *1852 r. +1853 r.   
57Graszka Marianna z d. Czuba *29-06-1856 r. Skaratki +1886 r.   
58Grygielska Marianna Antonina *1857 r. Tarnówka +1857 r.   
59Gusta Franciszek *26-03-1855 r. Bocheń +1861 r.   
60Gusta Walenty *11-05-1850 r. Bocheń   
61Jabłońska Antonina z d. Bińczak *10-02-1859 r. Rząśno +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie   
62Jabłońska Apolonia *08-02-1855 r. Świące   
63Jabłońska Balbina *15-03-1850 r. Maurzyce   
64Jabłońska Barbara *25-11-1851 r. Strugienice   
65Jabłońska Helena z d. Żabka *16-02-1850 r.   
66Jabłońska Łucja *18-10-1858 r. Maurzyce   
67Jabłońska Marianna *29-08-1854 r. Maurzyce   
68Jabłońska Marianna *11-06-1858 r. Maurzyce +13-07-1858 r. Maurzyce   
69Jabłoński Antoni *11-06-1858 r. Maurzyce +09-03-1859 r. Maurzyce   
70Jabłoński Jan *13-05-1850 r. Świące   
71Jabłoński Szymon *13-10-1852 r. Świące   
72Jabłoński Szymon *24-10-1853 r. Strugienice   
73Jabłoński Tomasz *05-12-1856 r. Maurzyce   
74Jabłoński Walenty *14-02-1852 r. Maurzyce   
75Jadach Grzegorz *23-02-1855 r. Skaratki   
76Jadach Julianna *20-07-1858 r. Skaratki   
77Janus Franciszka z d. Kantorek *04-04-1858 r. Skaratki   
78Jasek Franciszek *09-01-1850 r. Bocheń   
79Jasek Tomasz *17-12-1851 r. Bocheń +1852 r. Bocheń   
80Jaśniewska Agnieszka *1851 r. Chruślin   
81Jaśniewski Ignacy *1859 r. Chruślin +1860 r. Chruślin   
82Jaśniewski Józef *1857 r. Chruślin +1858 r. Chruślin   
83Kamiński Franciszek *13-09-1851 r. Zduny   
84Kamiński Karol *28-10-1851 r. Dąbrowa   
85Kamiński Piotr *29-06-1850 r. Dąbrowa   
86Kamiński Szczapan *23-12-1856 r. Zduny   
87Kamiński Wojciech *10-04-1858 r. Zduny   
88Kantorek Agnieszka *30-12-1850 r. Skaratki   
89Kantorek Agnieszka *14-01-1851 r. Skaratki +29-10-1851 r. Skaratki   
90Kantorek Andrzej *16-11-1859 r. Skaratki +˂ 1922 r.   
91Kantorek Franciszek *03-10-1852 r. Skaratki +21-11-1853 r. Skaratki   
92Kantorek Franciszek *05-10-1855 r. Skaratki +˂ 1920 r.   
93Kantorek Franciszka *13-09-1854 r. Skaratki +1883 r. Skaratki   
94Kantorek Franciszka z d. Zagajewska *1859 r. Rogóźno   
95Kantorek Jan *07-12-1850 r. Skaratki   
96Kantorek Jan *01-12-1857 r. Skaratki   
97Kantorek Jan *23-10-1859 r. Skaratki +23-12-1859 r. Skaratki   
98Kantorek Józef *06-09-1857 r. Skaratki   
99Kantorek Józefa *17-03-1853 r. Skaratki   
100Kantorek Piotr *27-01-1853 r. Skaratki +15-03-1855 r. Skaratki   
101Kantorek Stanisław *03-05-1850 r. Skaratki +11-09-1852 r. Skaratki   
102Kapusta Jan *1853 r. Łaguszew   
103Karasek Franciszek *1855 r. Reczyce   
104Karasek Izydor *1858 r. Reczyce   
105Karasek Jadwiga *1856 r. Reczyce   
106Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska *~ 1857 r.   
107Karolkiewicz Mateusz *~ 1855 r.   
108Kazimierska Józefa z d. Kurczak *12-01-1852 r. Dąbkowice   
109Kazimierska Katarzyna *1850 r. +23-08-1852 r.   
110Kazimierska Katarzyna *08-11-1854 r. +04-02-1855 r.   
111Kazimierska Katarzyna *13-09-1858 r. Bocheń +26-09-1858 r. Bocheń   
112Kazimierska Małgorzata *01-06-1858 r.   
113Kazimierska Marianna *02-08-1852 r.   
114Kazimierska Marianna *28-05-1857 r. +17-11-1857 r.   
115Kazimierska Marianna *02-06-1857 r. Guźnia +17-11-1857 r. Guźnia   
116Kazimierska Rozalia *02-02-1855 r.   
117Kazimierski Feliks *20-05-1850 r. Guźnia +03-12-1926 r. /Chruślin/   
118Kazimierski Józef *09-02-1856 r.   
119Kazimierski Ludwik *02-06-1857 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
120Kazimierski Piotr *11-09-1854 r. Guźnia +27-12-1876 r. Guźnia   
121Kazimierski Wojciech *21-04-1852 r. Guźnia +03-05-1889 r. Warszawa   
122Kierus Agnieszka *1859 r. Domaniewice  
123Kierus Jan *1853 r. Domaniewice  
124Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
125Kierus Józef *1858 r. Domaniewice  
126Kierus Ludwik *1850 r. Domaniewice  
127Kierus Tomasz *1850 r. Domaniewice  
128Kierus Wiktoria *1855 r. Domaniewice  
129Knera Wincenty *1850 r. Skaratki   
130Kosiorek Marianna *1857 r. Skaratki   
131Kosiorek Marianna *1858 r. Skaratki   
132Kowalczyk Franciszek *1852 r. Skaratki   
133Kowalczyk Józefa *1856 r. Skaratki   
134Koza Józefa z d. Urbanek *03-03-1858 r. Maurzyce   
135Krukowski Ludwik *14-07-1852 r. Skaratki   
136Kubisiak Marianna z d. Kucińska *1852 r. Strzebieszew   
137Kucińska Franciszka *1855 r. Strzebieszew   
138Kucińska Józefa z d. Kazimierska *19-01-1854 r.   
139Kucińska Katarzyna z d. Majewska *10-04-1850 r. Skaratki   
140Kucińska Marianna z d. Pel *1853 r. Skaratki   
141Kuciński Jakub *1851 r. Stroniewice   
142Kuciński Jakub *1857 r. Strzebieszew   
143Kuciński Józef *~ 1851 r. +1914 r. Strzebieszew   
144Kuciński Józef *1856 r.   
145Kuciński Piotr *1857 r. Strzebieszew   
146Kuciński Stanisław *1859 r. Strzebieszew   
147Lebioda Apolonia *04-01-1851 r. Zduny +04-09-1852 r. Zduny   
148Lebioda Marcjanna *02-01-1853 r. Maurzyce   
149Leśnikowski Wincenty *10-10-1852 r.   
150Majcher Franciszka z d. Kantorek *22-09-1853 r. Skaratki +1879 r. Skaratki   
151Majcher Jan *1852 r. Skaratki   
152Majewska Józefa *13-03-1852 r. Skaratki   
153Majewska Marianna z d. Jurga *1852 r. Strzebieszew +21-12-1915 r. Chlebowice   
154Majewski Walenty *~ 1852 r. +06-10-1924 r. Chlebowice   
155Małecka Antonina z d. Strugińska *1856 r. Reczyce   
156Mamoński Stanisław *1859 r. +1862 r.   
157Marszałek Balbina z d. Gajda *1850 r. Guźnia +24-11-1900 r. Mystkowice   
158Mielczarek Magdalena *07-03-1857 r. Guźnia   
159Mielczarek Marianna *07-12-1859 r. Guźnia +1860 r. Guźnia   
160Mikołajczyk Jan *24-06-1858 r. Wierznowice   
161Mikołajczyk Konstancja *~ 1850 r. +19-08-1852 r. Zduny   
162Milczarek Józef *~ 1853 r. +12-04-1926 r. Janinów   
163Miszczak Marianna z d. Gnatowska *~ 1854 r.   
164Mrzygłód Jan *1851 r. Skaratki   
165Mrzygłód Józefa z d. Jadach *27-03-1852 r. Skaratki   
166Ostrowski Jan *1858 r. Kuzmy +09-05-1877 r. Kuzmy  
167Pająk Franciszek *29-01-1851 r. Strzebieszew +21-09-1852 r. Strzebieszew   
168Pająk Jan *1858 r. Strzebieszew   
169Pawlak Karol *26-01-1850 r. Skaratki +27-11-1916 r. Chlebowice   
170Pel Franciszka z d. Kucińska *1858 r. Skaratki   
171Pel Jakub *1859 r. Skaratki   
172Pel Józef *1855 r. Skaratki   
173Piątkowski Jan *1858 r. +02-08-1931 r. /Sosnowiec/   
174Pintera Józefa z d. Omiecińska *01-04-1851 r. Szydłów   
175Płuciennik Antoni *1851 r. Strzebieszew   
176Płuciennik Franciszka z d. Pająk *1853 r. Strzebieszew   
177Polit Marianna z d. Pająk *1856 r. Strzebieszew +1905 r. Osse   
178Redo Franciszka z d. Jabłońska *08-03-1854 r. Maurzyce   
179Rożniata Franciszka *07-10-1853 r. Bocheń  
180Rybus Jadwiga z d. Gusta *25-04-1858 r. Bocheń +20-10-1918 r. Bocheń   
181Rybus Jan *~ 1852 r.   
182Skonieczny Józef *26-02-1850 r. Lisiewice  
183Skonieczny Józef *29-03-1852 r. Lisiewice +27-03-1876 r. Chruślin  
184Sobieszek Józef *1852 r. Lisiewice +18-10-1915 r. Kolonia Piotrowska   
185Sobieszek Katarzyna *1859 r. Lisiewice +1861 r. Lisiewice   
186Sobieszek Marcjanna *1858 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
187Sobieszek Mikołaj *1854 r. Lisiewice +1859 r. Lisiewice   
188Staworzyński Wojciech *08-04-1857 r. Konary +06-10-1916 r. /Warszawa/   
189Strugińska Antonina *1851 r. Reczyce   
190Strugińska Katarzyna z d. Małecka *10-11-1850 r. Reczyce   
191Strugińska Marianna *08-09-1853 r. Reczyce   
192Strugiński Antoni *1857 r. Reczyce   
193Strugiński Franciszek *1854 r. Reczyce   
194Strugiński Jan *25-08-1851 r. Reczyce   
195Strugiński Roch *13-08-1858 r. Reczyce   
196Sujkowska Katarzyna z d. Rutkowska *03-01-1850 r. Klewków   
197Szafrańska Marianna z d. Brzozowska *1852 r.   
198Szymczak Józef *1854 r. Strzebieszew   
199Szymczak Rozalia z d. Grabowicz *30-10-1859 r. Krępa   
200Tarkowska Franciszka z d. Gajda *1855 r. Guźnia   
201Tarkowski Dominik *1853 r. Mystkowice   
202Tataj Antoni *19-10-1859 r. Domaniewice   
203Tataj Michał *~ 1854 r. +1914 r. Dąbkowice   
204Tomala Marianna z d. Płacheta *1850 r.   
205Urbanek Augustyn *26-08-1856 r. Maurzyce   
206Urbanek Piotr *16-12-1855 r. Maurzyce +08-07-1857 r. Maurzyce   
207Urbanek Tomasz *16-12-1855 r. Maurzyce +11-01-1856 r. Maurzyce   
208Warda Antoni *05-07-1851 r. Skaratki +09-06-1925 r. Chruślin   
209Wąsalska Marianna z d. Gralak *~ 1854 r.   
210Węgierek Katarzyna *27-10-1850 r. Maurzyce +31-07-1851 r. Maurzyce   
211Węgierek Małgorzata *19-06-1852 r. Maurzyce +17-12-1852 r. Maurzyce   
212Wielemborek Tekla z d. Gusta *13-09-1852 r. Bocheń   
213Wiesiołek Jan *17-08-1851 r. Bocheń   
214Wiesiołek Piotr *16-10-1852 r. Bocheń +23-01-1909 r. Bocheń   
215Wiesiołek Roch *12-08-1855 r. Bocheń   
216Wilk Andrzej *11-1855 r. Skaratki   
217Wilk Jadwiga z d. Kędziora *~ 1855 r. +1913 r. Krępa   
218Wilk Katarzyna z d. Warda *1858 r. Skaratki   
219Wilk Ludwik *23-08-1850 r. Skaratki +10-09-1850 r. Skaratki   
220Wilk Weronika z d. Błażejewska *1851 r. Guźnia  
221Witerek Marianna *24-09-1859 r. Mystkowice Małe   
222Włostek Katarzyna z d. Gajda *14-12-1853 r. Guźnia   
223Wróbel Antonina *02-05-1850 r. Mystkowice Małe   
224Zagajewski Antoni *1857 r. Skaratki  
225Zajączek Ignacy *26-07-1854 r. Zduny   
226Zuchora Antoni *1850 r. Kadzielin   
227Zuchora Józefa z d. Kowalczyk *1857 r. Skaratki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl