Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1840 a 1849Indeks chronologiczny [1840 - 1849] - 191

1Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk *23-02-1841 r. Wierzchy +27-01-1887 r. Rewica   
2Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska *~ 1843 r.   
3Bergiel Józef *~ 1843 r.   
4Błażejewska Elżbieta *1843 r. Guźnia  
5Błażejewska Franciszka *1842 r. Domaniewice +1843 r. Domaniewice  
6Błażejewski Jakub *18-07-1844 r. Domaniewice  
7Błażejewski Jan *23-06-1845 r. Domaniewice  
8Błażejewski Jan *13-01-1847 r. Domaniewice  
9Błażejewski Piotr *27-07-1848 r. Grudze   
10Błażejewski Walenty *09-02-1849 r. Domaniewice +21-09-1850 r. Domaniewice  
11Błażejewski Wawrzyniec *1848 r. Guźnia +17-06-1891 r. Guźnia  
12Bogusz Franciszka z d. Rybus *11-03-1846 r. Świące +05-08-1899 r. Łaźniki   
13Czarnecki Jan *16-06-1848 r. Skaratki   
14Czubak Katarzyna *1840 r. +16-09-1854 r. Ponętów Górny   
15Drozd Marianna z d. Skonieczna *21-03-1849 r. Lisiewice +03-02-1891 r. Chruślin  
16Dworzańska Małgorzata *08-06-1842 r. Jackowice   
17Dworzański Władysław *23-06-1844 r. Jackowice   
18Dziuda Marianna z d. Jasek *20-08-1848 r. Bocheń   
19Gajda Antoni *15-08-1849 r. Guźnia   
20Gajda Franciszka *08-03-1847 r. Guźnia +05-03-1848 r. Guźnia   
21Gajda Grzegorz *28-01-1844 r. Guźnia   
22Gajda Jan *19-02-1841 r. Guźnia   
23Gajda Jan *1846 r. Mystkowice   
24Gajda Józef *26-11-1842 r. Guźnia +16-04-1843 r. Guźnia   
25Gajda Józef *29-07-1844 r. Guźnia   
26Gajda Marcjanna *1844 r. Mystkowice   
27Gajda Mikołaj *05-12-1849 r. Guźnia +18-08-1850 r. Guźnia   
28Gajda Tomasz *12-12-1846 r. Guźnia +14-07-1877 r. Lisiewice   
29Galon Franciszka z d. Czubak *1849 r.   
30Gałaj Antonina z d. Grzyb *18-06-1848 r. Mystkowice   
31Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska *1841 r. Guźnia  
32Gołębiewska Jadwiga *1847 r. Guźnia  
33Gołębiewska Petronella *1841 r. Guźnia  
34Gołębiewski Michał *1842 r. Guźnia  
35Góra Wojciech *15-04-1840 r. Reczyce +28-04-1878 r. Reczyce  
36Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta *21-04-1845 r. Dąbkowice   
37Grabowicz Józef *28-02-1842 r. Krępa +1843 r.   
38Grabowicz Kacper *27-12-1849 r. Krępa +11-01-1850 r. Krępa   
39Grabowicz Ludwik *24-08-1844 r. Krępa +20-02-1845 r. Krępa   
40Grabowicz Marianna *28-12-1845 r. Krępa +1851 r.   
41Grabowicz Mikołaj *05-12-1848 r. Krępa +25-01-1849 r. Krępa   
42Graszka Katarzyna z d. Warda *1846 r. Skaratki   
43Gusta Jan *08-12-1843 r. Bocheń   
44Gusta Małgorzata *21-03-1846 r. Bocheń   
45Gusta Szczepan *08-12-1843 r. Bocheń   
46Jabłońska Jadwiga *09-12-1846 r. Maurzyce   
47Jabłońska Józefa *09-03-1848 r. Świące   
48Jabłońska Kunegunda *01-08-1842 r. Strugienice   
49Jabłońska Rozalia *23-08-1844 r. Świące   
50Jabłoński Jakub *1845 r. Wygoda   
51Jabłoński Jakub *16-07-1849 r. Maurzyce +21-09-1850 r. Maurzyce   
52Jabłoński Karol *04-11-1845 r. Świące   
53Jadach Franciszka *01-02-1845 r. Skaratki   
54Jadach Katarzyna z d. Kędziora *1841 r. Skaratki   
55Jasek Agnieszka *25-01-1845 r. Bocheń   
56Jasek Kacper *30-12-1846 r. Bocheń   
57Jasek Marianna *14-12-1843 r. Bocheń   
58Jaśniewski Andrzej *1848 r. Chruślin +19-06-1910 r. Chruślin   
59Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk *08-02-1840 r. Wierznowice   
60Kamińska Marianna z d. Strugińska *29-03-1840 r. Reczyce +1912 r. Wrzeczko   
61Kamińska Marianna z d. Pawlewska *~ 1842 r. Bodzanów +14-03-1915 r. Bodzanów   
62Kamiński Mateusz *18-09-1848 r. Zduny   
63Kantorek Franciszek *21-10-1843 r. Skaratki +30-11-1846 r. Skaratki   
64Kantorek Franciszka z d. Wilk *08-03-1845 r. Skaratki   
65Kantorek Franciszka *08-06-1849 r. Skaratki +26-08-1850 r. Skaratki   
66Kantorek Jan *16-05-1842 r. Skaratki   
67Kantorek Kacper *02-01-1848 r. Skaratki + /Domaniewice/   
68Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska *07-06-1845 r. Skaratki +1910 r. Skaratki   
69Kantorek Marcin *11-11-1844 r. Skaratki +1903 r. Skaratki   
70Kantorek Marianna *04-07-1840 r. Skaratki +11-08-1843 r. Skaratki   
71Kantorek Marianna *26-11-1840 r. Skaratki +01-10-1843 r. Skaratki   
72Kantorek Paweł *25-06-1848 r. Skaratki +18-09-1852 r. Skaratki   
73Kazimierska Balbina *21-02-1845 r. Guźnia +02-10-1845 r. Guźnia   
74Kazimierska Jadwiga *09-10-1848 r. Guźnia +05-08-1857 r.   
75Kazimierska Małgorzata *08-07-1846 r. Guźnia +19-07-1867 r. Guźnia   
76Kazimierska Marianna *09-07-1842 r. Guźnia   
77Kazimierska Marianna z d. Flis *08-12-1849 r. Bocheń +20-03-1935 r. /Chruślin/   
78Kazimierska Tekla *14-08-1842 r. +25-09-1843 r.   
79Kazimierski Jan *19-12-1843 r. Guźnia +19-10-1905 r.   
80Kazimierski Marcin *09-11-1847 r.   
81Kazimierski Mateusz *15-09-1842 r. +16-01-1897 r.   
82Kazimierski Michał *04-07-1840 r. Bocheń   
83Kazimierski Szczapan *1843 r. Guźnia +1887 r. Maków   
84Kazimierski Tomasz *21-12-1846 r. +23-12-1846 r.   
85Kazimierski Wojciech *1843 r.   
86Kierus Andrzej *1846 r. Domaniewice +1846 r. Domaniewice  
87Kierus Ignacy *1844 r. Domaniewice  
88Kierus Julianna *1846 r. Domaniewice  
89Kierus Kacper *1844 r. Domaniewice +1845 r. Domaniewice  
90Knera Antoni *1847 r. Skaratki   
91Knera Marianna *1843 r. Skaratki   
92Knera Rozalia *1845 r. Skaratki   
93Kosmowski Andrzej *25-11-1848 r. Rząśno   
94Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia  
95Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska *~ 1840 r.  
96Kucińska Franciszka z d. Adach *02-10-1847 r. Skaratki +1914 r.   
97Kucińska Marianna z d. Jadach *05-12-1841 r. Skaratki +1913 r.   
98Kuciński Andrzej *19-09-1843 r. Strzebieszew   
99Kuciński Andrzej *21-11-1845 r. Strzebieszew +1906 r. Strzebieszew   
100Kuciński Wincenty *19-07-1840 r. Reczyce  
101Kuryś Antoni *15-04-1844 r. Małszyce   
102Kuryś Florian *21-04-1842 r. Małszyce +1843 r. Małszyce   
103Kuryś Tomasz *17-12-1848 r. Łowicz   
104Majewska Małgorzata *09-05-1848 r. Skaratki +19-07-1864 r. Strzebieszew   
105Majewski Andrzej *28-11-1845 r. Skaratki   
106Majewski Jan *25-12-1841 r. Skaratki   
107Majewski Tomasz *12-12-1844 r. Skaratki +23-01-1845 r. Skaratki   
108Mamońska Józefa z d. Jakubowska *16-01-1841 r. Tarnówka   
109Mamońska Michalina *1843 r.   
110Mamoński Jan *1845 r.   
111Mamoński Wojciech *1847 r. Ponętów Górny   
112Mikołajczyk Franciszek *19-01-1846 r. Dąbrowa +16-06-1934 r. Janinów   
113Mikołajczyk Jędrzej *28-11-1844 r. Zduny   
114Mikołajczyk Karol *01-11-1845 r. Zduny +29-04-1855 r. Zduny   
115Mikołajczyk Mikołaj *04-12-1848 r. Zduny +22-08-1852 r. Zduny   
116Mikołajczyk Tekla *23-08-1847 r. Zduny +23-01-1848 r. Zduny   
117Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj *26-10-1847 r. Skaratki   
118Pająk Marianna z d. Kantorek *19-06-1847 r. Skaratki   
119Pająk Marianna z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
120Pająk Walenty *1846 r. Stroniewice   
121Pająk Wawrzyniec *12-08-1848 r. Strzebieszew   
122Parys Antonina *1846 r. Strzebieszew +1848 r. Strzebieszew   
123Parys Elżbieta *1840 r. Strzebieszew +1841 r. Strzebieszew   
124Parys Marcin *1844 r. Strzebieszew   
125Parys Mikołaj *1842 r. +1843 r. Strzebieszew   
126Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska *13-06-1847 r. Reczyce   
127Pawełkowicz Wojciech *23-03-1845 r. Reczyce   
128Płacheta Ewa *1849 r.   
129Płacheta Stanisław *~ 1847 r. +27-11-1848 r. Dąbkowice   
130Polit Wojciech *1844 r. Strzebieszew   
131Raczkowski Józef *~ 1840 r. +1904 r. Ozorków   
132Redo Anna z d. Kazimierska *~ 1846 r.   
133Rutkowska Franciszka z d. Zmora *24-01-1848 r. Domaniewice   
134Rutkowski Jakub *07-07-1845 r. Domaniewice +1909 r. Domaniewice   
135Rybus Franciszka z d. Gusta *20-07-1848 r. Bocheń   
136Rynkiewicz Andrzej *1845 r. +˂ 1879 r.   
137Sękalska Marianna z d. Kierus *1848 r. Domaniewice  
138Skonieczna Marianna *09-01-1848 r. Lisiewice  
139Sobczyński Antoni *1845 r. Skaratki   
140Sobczyński Wojciech *1842 r. Skaratki   
141Sobieszek Tekla *21-07-1841 r. Mystkowice Małe +05-02-1844 r. Mystkowice Małe   
142Sobieszek Wojciech *03-04-1843 r. Mystkowice Małe +13-09-1843 r. Mystkowice Małe   
143Sołtyszewska Balbina z d. Gajda *15-12-1844 r. Guźnia   
144Sołtyszewski Ignacy *10-02-1849 r. Guźnia   
145Sójkowski Franciszek *22-03-1848 r. Pilaszków   
146Sójkowski Kazimierz *~ 1840 r. +28-08-1915 r. Pilaszków   
147Strugińska Marianna *1842 r. Reczyce   
148Strugińska Marianna *1845 r. Reczyce +1846 r. Reczyce   
149Strugiński Augustyn *29-08-1849 r. Reczyce   
150Strugiński Jan *07-03-1845 r. Reczyce +1845 r. Reczyce   
151Strugiński Józef *1843 r. Reczyce +1843 r. Reczyce   
152Strugiński Maciej *1840 r. Reczyce +1841 r. Reczyce   
153Sujkowska Ludwika *~ 1846 r. +16-10-1848 r. Pilaszków  
154Sujkowski Franciszek *29-03-1846 r. Pilaszków +17-05-1846 r. Pilaszków   
155Szafrańska Marianna z d. Czubak *~ 1847 r.   
156Szafrański Konstanty *18-11-1845 r. Buszków   
157Szymczak Andrzej *16-11-1844 r. Chruślin +23-02-1846 r. Chruślin   
158Szymczak Magdalena *14-07-1842 r. Chruślin   
159Tomala Grzegorz *1847 r.   
160Tomala Rozalia z d. Kamińska *25-08-1842 r. Zduny +26-01-1909 r. Zduny   
161Wach Józefa z d. Gołębiewska *1845 r. Guźnia +1892 r. Słomków  
162Walaszczak Łucja z d. Czubak *1842 r.   
163Warda Łucja z d. Kantorek *14-12-1846 r. Skaratki   
164Warda Marcjanna z d. Wilk *17-08-1840 r. Skaratki   
165Warda Marianna *06-12-1841 r. Skaratki +1892 r. Skaratki   
166Warda Piotr *1840 r. Skaratki +14-04-1911 r. Skaratki   
167Warda Piotr *04-07-1849 r. Skaratki +1850 r. Skaratki   
168Węgierek Marianna *01-07-1844 r. Maurzyce +01-12-1849 r. Maurzyce   
169Węgierek Mateusz *19-09-1841 r. Maurzyce   
170Węgierek Wincenty *10-07-1848 r. Maurzyce +20-01-1850 r. Maurzyce   
171Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska *1840 r. Bocheń   
172Wiesiołek Wojciech *26-03-1841 r. Bocheń   
173Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska *22-06-1849 r. Strugienice   
174Wieteska Stanisław *07-05-1849 r. Bogoria Górna   
175Wilk Antoni *1846 r. Skaratki +1913 r. Skaratki   
176Wilk Franciszek *1840 r. Skaratki +1843 r. Skaratki   
177Wilk Franciszek *27-01-1845 r. Skaratki   
178Wilk Franciszka *12-01-1843 r. Skaratki +1846 r. Skaratki   
179Wilk Franciszka *31-07-1847 r. Skaratki +19-08-1850 r. Skaratki   
180Wilk Ignacy *1845 r. Skaratki +1845 r. Skaratki   
181Wilk Józefa *1843 r. Skaratki   
182Wilk Rozalia z d. Lisewska *1844 r. +1878 r.   
183Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska *1845 r. Guźnia +1914 r. Łowicz   
184Wróbel Andrzej *02-11-1845 r. Mystkowice Małe   
185Wróbel Katarzyna *03-11-1847 r. Mystkowice Małe   
186Zagajewska Marianna z d. Kantorek *22-03-1845 r. Skaratki   
187Zajączek Małgorzata *12-07-1849 r. Zduny +07-02-1850 r. Zduny   
188Zawadzka Józefa z d. Czubak *~ 1845 r.   
189Ziarnik Jan *22-01-1843 r. Skaratki   
190Ziarnik Katarzyna z d. Kantorek *31-10-1841 r. Skaratki +1886 r.   
191Znyk Marianna z d. Złotkowska *01-02-1841 r. Kaczkowizna   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl