This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1830 a 1839Indeks chronologiczny [1830 - 1839] - 133

1Ambroziński Szczepan *07-12-1837 r. Stefanów   
2Andrzejczak Paweł *1837 r.  
3Błażejewska Wiktoria *1838 r. Guźnia  
4Chlebna Marianna z d. Jabłońska *26-06-1831 r. Maurzyce +25-08-1912 r. Maurzyce   
5Deka Stanisław *26-04-1834 r. Bocheń   
6Dworzańska Katarzyna *07-11-1835 r. Jackowice   
7Dworzańska Salomea *25-12-1833 r. Jackowice +15-02-1836 r. Jackowice   
8Dworzańska Zofia *11-05-1837 r. Jackowice   
9Dworzański Jędrzej *01-12-1839 r. Jackowice +19-04-1842 r. Jackowice   
10Frączak Wiktoria z d. Kazimierska *08-09-1839 r. Bocheń   
11Gajda Antoni *10-06-1830 r. Guźnia +22-10-1830 r. Guźnia   
12Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska *~ 1837 r. Guźnia   
13Gajda Paweł *19-07-1831 r. Guźnia +26-11-1831 r. Guźnia   
14Gasik Piotr *22-01-1835 r. Łaźniki +18-07-1909 r. Jackowice   
15Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel *~ 1839 r.   
16Gnatowski Kacper *~ 1838 r.   
17Golis Jan *29-07-1836 r. Mastki   
18Gołębiewska Katarzyna *1838 r. Guźnia  
19Gołębiewski Jan *1837 r. Guźnia  
20Góra Bartłomiej *21-08-1836 r. Reczyce +1879 r. Reczyce  
21Grabowicz Jakub *04-07-1839 r. Krępa +1868 r.   
22Gralak Weronika z d. Mamońska *1831 r.   
23Graszka Anna z d. Kantorek *29-07-1830 r. Skaratki +1900 r. Skaratki   
24Graszka Marcin *05-11-1832 r. Skaratki   
25Grygielska Marianna z d. Mamońska *1836 r.   
26Grzelka Jan *29-08-1830 r. Skaratki +15-09-1852 r. Skaratki   
27Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska *19-01-1833 r. Świeryż +14-07-1878 r. Maurzyce   
28Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk *12-05-1833 r. Zduny +13-02-1892 r. Maurzyce   
29Jadach Franciszek *16-09-1836 r. Skaratki   
30Jadach Franciszka z d. Warda *~ 1836 r. Skaratki   
31Jadach Ludwik *10-02-1834 r. Skaratki   
32Jadach Marianna *14-07-1839 r. Skaratki +19-01-1841 r. Skaratki   
33Jadach Petronella z d. Ziarnik *1837 r. Skaratki +20-06-1861 r. Skaratki   
34Jaros Franciszek *03-09-1830 r. Zduny   
35Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk *25-10-1830 r. Zduny +22-11-1893 r. Zduny   
36Kamińska Małgorzata *04-07-1838 r. Zduny   
37Kamiński Andrzej *05-11-1839 r. Wrzeczko   
38Kamiński Józef *29-03-1838 r. Blichowo +˃ 1915 r. /Blichowo/   
39Kantorek Helena *04-08-1830 r. Skaratki +01-09-1831 r. Skaratki   
40Kantorek Helena z d. Fibor *24-05-1833 r. Skaratki   
41Kantorek Jakub *27-07-1833 r. Skaratki +21-03-1848 r. Skaratki   
42Kantorek Jan *06-02-1836 r. Skaratki +16-06-1836 r. Skaratki   
43Kantorek Józef *02-02-1838 r. Skaratki +05-09-1852 r. Skaratki   
44Kantorek Małgorzata *18-06-1838 r. Skaratki +1839 r. Skaratki   
45Kantorek Marianna z d. Ziółkowska *1838 r. Skaratki   
46Kantorek Michał *23-09-1834 r. Skaratki +12-03-1835 r. Skaratki   
47Kantorek Rozalia *13-09-1835 r. Skaratki +24-09-1836 r. Skaratki   
48Kantorek Wawrzyniec *02-08-1838 r. Skaratki   
49Kantorek Zofia z d. Knera *20-06-1830 r. Skaratki +1902 r. Skaratki   
50Karasek Salomea z d. Strugińska *1831 r. Reczyce +1908 r.   
51Kazimierska Aleksandra z d. Zalewska *1834 r.   
52Kazimierska Anna z d. Deka *1838 r. +05-09-1879 r.   
53Kazimierska Jadwiga z d. Bryk *1833 r.   
54Kazimierska Julianna z d. Ciesielska *14-02-1830 r. Szczudłów +25-09-1858 r. Bocheń   
55Kazimierska Małgorzata *12-07-1833 r. +01-01-1836 r.   
56Kazimierska Marianna *12-06-1832 r. Bocheń +13-06-1832 r. Bocheń   
57Kazimierska Marianna z d. Mielczarek *1834 r. +06-11-1894 r.   
58Kazimierska Petronela z d. Korczewska *22-05-1837 r. Bocheń +1895 r.   
59Kazimierska Tekla *19-08-1832 r. Bocheń   
60Kazimierski Jan *26-12-1837 r. +24-09-1851 r.   
61Kazimierski Józef *16-02-1835 r. Bocheń   
62Kazimierski Kacper *28-02-1836 r.   
63Kazimierski Ludwik *24-08-1836 r.   
64Kazimierski Stanisław *04-05-1835 r. Bocheń   
65Kazimierski Walenty *10-02-1833 r. +28-02-1841 r.   
66Kierus Franciszka *1839 r. Domaniewice  
67Kierus Katarzyna *1836 r. Domaniewice +1837 r. Domaniewice  
68Knera Jan Nepomucen *19-05-1834 r. Skaratki +1893 r. Skaratki   
69Knera Katarzyna z d. Siatkowska *25-11-1834 r. Reczyce +18-01-1899 r. Skaratki   
70Knera Marcin *29-10-1839 r. Skaratki   
71Knera Paweł *1836 r. Strzebieszew   
72Knera Tomasz *1836 r. Skaratki +1837 r. Skaratki   
73Kosiorek Agnieszka z d. Warda *24-01-1839 r. Skaratki   
74Kosiorek Grzegorz *1837 r. +26-03-1906 r. Rogóźno   
75Kosiorek Marianna z d. Gusta *03-06-1837 r. Bocheń +18-02-1907 r. Rogóźno   
76Kucińska Marianna z d. Wilk *08-12-1834 r. Skaratki   
77Kuciński Stanisław *1835 r. Strzebieszew   
78Kuryś Jan *13-08-1838 r. Niedzwiada +1853 r. Małszyce   
79Kustosik Jan *15-06-1831 r. Tymienica +21-08-1892 r. Łąkoszyn   
80Lebioda Jan *25-05-1831 r. Zduny +18-08-1852 r. Maurzyce   
81Lisiewski Izydor *1839 r. Skaratki +1840 r. Skaratki  
82Mamońska Anastazja z d. Ziarkowska *1837 r.   
83Mamoński Stanisław *1839 r.   
84Marciniak Marianna z d. Stachurska *~ 1831 r.   
85Marszałek Agnieszka z d. Mikołajczyk *20-01-1836 r. Zduny +08-06-1904 r. Zduny   
86Materek Rozalia z d. Kazimierska *21-08-1837 r.   
87Mielczarek Sabina z d. Gajda *14-04-1833 r. Guźnia +17-09-1875 r. Guźnia   
88Mielczarek Wawrzyniec *03-08-1835 r. Bocheń +29-01-1917 r. Guźnia   
89Mikołajczyk Antonina *12-06-1836 r. Zduny +17-10-1836 r. Zduny   
90Mikołajczyk Franciszek *08-03-1834 r. Zduny +23-07-1910 r. Wierznowice   
91Mikołajczyk Stanisław *06-05-1838 r. Zduny   
92Milczarek Wojciech *~ 1837 r.   
93Parys Katarzyna *1835 r. Strzebieszew +1835 r. Strzebieszew   
94Parys Łukasz *1837 r.   
95Pel Łukasz *1835 r. Skaratki  
96Pel Marianna z d. Strugińska *1835 r. Reczyce   
97Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska *~ 1834 r. +30-01-1908 r. Włoszczowa   
98Pintera Bartłomiej *26-07-1838 r. Czołczyn   
99Płacheta Piotr *29-01-1836 r. Dąbkowice   
100Raczkowska Franciszka z d. Małecka *~ 1833 r. +1893 r. Bugaj   
101Rybus Marianna z d. Szymczak *03-08-1839 r. Chruślin   
102Sękalska Franciszka z d. Skoneczna *1830 r. Stroniewice +˃ 1914 r.  
103Sobczyńska Marianna *1834 r. Skaratki +1836 r. Skaratki   
104Sobieszek Antoni *12-06-1837 r. Mystkowice Małe +15-02-1875 r. Mystkowice   
105Sobieszek Ignacy *21-01-1833 r. Mystkowice Małe   
106Sobieszek Marcjanna z d. Witerek *24-08-1839 r. Mystkowice Małe   
107Sobieszek Marianna *~ 1835 r. +03-01-1839 r. Mystkowice Małe   
108Staworzyńska Emilia Lucyna z d. Karpińska *~ 1837 r. Opatów +˂ 1879 r.   
109Staworzyński Antoni *21-05-1835 r. Wolica +˃ 1897 r.   
110Strugińska Franciszka *1837 r. Reczyce   
111Strugińska Marianna *1837 r. Reczyce +1837 r. Reczyce   
112Strugiński Jan *1833 r. Reczyce +1836 r. Reczyce   
113Strugiński Paweł *1839 r. Reczyce   
114Strugiński Rafał *24-10-1830 r. Reczyce +26-12-1830 r. Reczyce   
115Surma Jadwiga z d. Węgierek *13-10-1836 r. Maurzyce +24-02-1887 r. Maurzyce   
116Sut Katarzyna z d. Szymajda *11-04-1839 r. Czatolin  
117Szymczak Marianna *18-04-1837 r. Chruślin   
118Tafliński Andrzej *23-11-1830 r. Krępa +1892 r. Krępa  
119Tomala Benedykt *17-03-1838 r. Strugienice +03-02-1909 r. Jackowice   
120Warda Andrzej *22-11-1831 r. Skaratki +14-09-1852 r. Skaratki   
121Warda Małgorzata z d. Kantorek *04-07-1832 r. Skaratki +10-11-1852 r. Skaratki   
122Warda Marcjanna z d. Jadach *18-01-1834 r. Skaratki +1913 r.   
123Warda Piotr *21-10-1836 r. Skaratki   
124Węgierek Marianna *22-04-1839 r. Maurzyce +16-02-1841 r. Maurzyce   
125Wieczorek Kacper *~ 1833 r. +1902 r. Długie   
126Wilk Franciszek *08-10-1836 r. Skaratki +14-12-1840 r. Skaratki   
127Wilk Marianna *15-01-1839 r. Skaratki   
128Witerek Anna z d. Sobieszek *24-07-1839 r. Mystkowice Małe   
129Witerek Tomasz *09-12-1835 r. Mystkowice Małe   
130Woźnicka Marianna z d. Mikołajczyk *24-06-1839 r. Zduny   
131Zagajewski Filip *09-07-1830 r. Skaratki   
132Ziółkowska Marianna z d. Kamińska *17-12-1835 r. Zduny +22-09-1862 r. Zduny   
133Znyk Adam *22-12-1836 r. Sędki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl