This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1820 a 1829Indeks chronologiczny [1820 - 1829] - 106

1Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
2Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
3Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
4Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
5Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
6Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
7Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
8Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
9Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
10Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
11Czuba Marianna z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
12Czubak Tekla z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
13Deka Jadwiga z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
14Fiałek Domicella z d. Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +03-01-1892 r. Bocheń   
15Fiałek Marianna z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
16Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
17Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
18Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
19Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
20Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
21Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
22Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
23Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
24Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
25Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
26Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
27Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
28Gralak Józef *1824 r.   
29Grygielski Maciej *1826 r.   
30Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
31Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
32Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
33Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
34Jabłońska Katarzyna z d. Busiak *30-10-1827 r. Maurzyce   
35Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
36Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
37Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
38Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
39Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
40Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
41Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
42Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
43Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
44Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
45Kantorek Ewa *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
46Kantorek Helena z d. Majchrzak *1821 r. Łąki +1884 r. Skaratki   
47Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
48Kantorek Mikołaj *03-12-1824 r. Skaratki +29-10-1833 r. Skaratki   
49Kantorek Piotr *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
50Kantorek Walenty *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
51Kazimierska Antonina *02-02-1826 r.   
52Kazimierska Franciszka z d. Gajda *~ 1823 r. Guźnia +15-01-1870 r.   
53Kazimierska Marianna *27-06-1829 r. +24-03-1832 r.   
54Kazimierski Maciej *15-02-1825 r. +22-02-1825 r.   
55Kazimierski Wojciech *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
56Kazimierski Wojciech *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
57Knera Katarzyna *1826 r. Skaratki +1827 r. Skaratki   
58Knera Paweł *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
59Kołuda Katarzyna z d. Lassota *~ 1821 r.   
60Kosiorek Józef *1824 r. Domaniewice   
61Kowalczyk Karol *1824 r. Skaratki   
62Krawczyk Katarzyna z d. Kobus *24-10-1820 r. Wierzchy   
63Kucińska Anna z d. Knera *07-06-1828 r. Strzebieszew   
64Kuciński Izydor *09-04-1823 r. Stroniewice +1882 r. Strzebieszew   
65Lawendowska Agnieszka z d. Walczak *19-01-1825 r. Parzyce   
66Lawendowski Maciej *22-02-1824 r. Ostrów   
67Leśnikowski Paweł *~ 1828 r. +1887 r.   
68Mamońska Klementyna z d. Ławniczak *1828 r.   
69Mamoński Józef *1827 r. +1832 r.   
70Mamoński vel Munik Franciszek *1824 r. +1867 r.   
71Marciniak Jan *~ 1822 r.   
72Mielczarek Marianna z d. Kazimierska *17-06-1825 r. Guźnia   
73Mikołajczyk Antoni *09-06-1821 r. Zduny +26-07-1875 r. Zduny   
74Mikołajczyk Błażej *03-02-1826 r. Zduny   
75Mikołajczyk Kacper *06-01-1821 r. Zduny   
76Mikołajczyk Katarzyna *07-04-1827 r. Zduny   
77Mikołajczyk Kazimierz *26-02-1824 r. Zduny   
78Mikołajczyk Leon *11-04-1825 r. Zduny   
79Mikołajczyk Ludwika *07-08-1828 r. Zduny   
80Pająk Maciej *24-02-1827 r. Stroniewice +08-03-1870 r. Strzebieszew   
81Pel Marianna z d. Kantorek *28-01-1827 r. Skaratki +1871 r.   
82Pel Mikołaj *03-12-1826 r. Skaratki   
83Płacheta Antoni *1821 r. +1883 r.   
84Płacheta Ewa z d. Dąbrowska *1825 r. +1886 r.   
85Płacheta Tomasz *1824 r.   
86Podgórska Anna z d. Knera *1825 r. Strzebieszew +1880 r. Skaratki   
87Redo Łukasz *~ 1821 r. +11-01-1876 r. Bocheń   
88Rybus Marianna z d. Świdrowska *~ 1821 r. +23-04-1855 r. Świące   
89Sędziak Jan *17-06-1821 r. Zduny   
90Sobieszek Antoni *~ 1829 r. +10-10-1831 r. Mystkowice Małe   
91Sobieszek Gertruda z d. Gajda *1825 r. Guźnia +10-02-1895 r. Lisiewice   
92Sokalska Małgorzata z d. Strugińska *1828 r. Reczyce   
93Strugiński Piotr *17-06-1825 r. Reczyce   
94Strugiński Tomasz *1828 r. Reczyce   
95Tataj Ignacy *~ 1827 r. Mysłaków +03-02-1867 r. Reczyce   
96Urbanek Andrzej *24-11-1821 r. Maurzyce +08-06-1874 r. Maurzyce   
97Walaszczak Józef *1823 r.   
98Wielec Dorota z d. Jadach *05-02-1825 r. Skaratki +1910 r. Strzebieszew   
99Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska *29-08-1829 r. Bocheń +28-07-1879 r. Bocheń   
100Wilk Małgorzata z d. Kantorek *21-06-1821 r. Skaratki +1848 r. Skaratki   
101Wróbel Józef *~ 1825 r.   
102Zagajewska Magdalena z d. Kierus *25-05-1826 r. Domaniewice +29-05-1867 r. Rogóźno   
103Zajączek Ludwika z d. Mikołajczyk *29-12-1823 r. Zduny   
104Złotkowska Józefa z d. Kazimierczak *16-02-1822 r. Skrzeszewy +˂ 1859 r. Pacyna   
105Zmora Barbara z d. Jadach *01-12-1821 r. Skaratki +˂ 1854 r.   
106Zmora Szymon *26-10-1820 r. Domaniewice +1892 r. Domaniewice   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl