Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1820 a 1829Indeks chronologiczny [1820 - 1829] - 105

1Antczak Marcin *~ 1829 r. +1886 r. Zleszyn   
2Błażejewska Dorota z d. Grabowicz *10-10-1828 r. Domaniewice +1908 r.   
3Błażejewska Józefa z d. Gajda *1826 r. Guźnia   
4Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek *23-03-1822 r. Domaniewice +05-08-1855 r. Domaniewice  
5Błażejewski Jan *22-12-1822 r. Guźnia +19-03-1836 r. Bocheń  
6Błażejewski Szczepan *03-12-1820 r. Guźnia +1889 r.   
7Bródka Mikołaj *1822 r. Rogóźno +09-08-1903 r. Skaratki  
8Brzozowska Józefa z d. Cieślak  *~ 1824 r. +22-11-1859 r. Orątki   
9Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek *06-07-1826 r. Skaratki +15-05-1856 r. Skaratki   
10Czarnecki Walenty *05-09-1824 r. Skaratki   
11Czuba Marianna z d. Kantorek *22-01-1824 r. Skaratki   
12Czubak Tekla z d. Mamońska *1822 r. +08-05-1856 r. Ponętów Górny   
13Deka Jadwiga z d. Kazimierska *01-10-1829 r. Bocheń +22-08-1860 r.   
14Fiałek Domicella z d. Gajda *25-04-1826 r. Guźnia +03-01-1892 r. Bocheń   
15Fiałek Marianna z d. Błażejewska *1822 r. Guźnia  
16Fiałek Piotr *25-06-1827 r. Lisiewice   
17Fladziński Walenty *~ 1825 r. +27-06-1885 r. Dobrzelin   
18Gajda Helena z d. Kosiorowska *~ 1822 r. Guźnia +˂ 1859 r.   
19Gajda Jadwiga *1828 r. Guźnia   
20Gajda Jan *12-05-1824 r. Guźnia   
21Gajda Józef *15-03-1824 r. Guźnia   
22Gajda Julianna *1828 r. Guźnia   
23Gajda Katarzyna *25-04-1826 r. Guźnia +20-09-1826 r. Guźnia   
24Gajda Kazimierz *01-03-1823 r. Guźnia +28-03-1823 r. Guźnia   
25Gajda Michał *08-03-1821 r. Guźnia   
26Gajda Piotr *1829 r. Guźnia   
27Golis Franciszka z d. Czubak *21-02-1826 r. Złaków Borowy   
28Gralak Józef *1824 r.   
29Grygielski Maciej *1826 r.   
30Gusta Agnieszka z d. Kazimierska *05-01-1820 r.   
31Jabłońska Agnieszka z d. Bejda *13-04-1826 r. Świeryż +22-12-1855 r. Maurzyce   
32Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek *19-11-1823 r. Strugienice +16-05-1887 r. Strugienice   
33Jabłońska Katarzyna *22-11-1824 r. Maurzyce   
34Jabłoński Franciszek *05-10-1822 r. Maurzyce +02-01-1858 r. Świące   
35Jabłoński Kacper *30-12-1826 r. Maurzyce   
36Jabłoński Roch *16-08-1820 r. Maurzyce   
37Jabłoński Wojciech *17-04-1829 r. Maurzyce   
38Jadach Karolina *02-11-1828 r. Skaratki   
39Janicka Katarzyna z d. Kazimierska *1827 r. +08-05-1848 r.   
40Jasek Klara z d. Kazimierska *1824 r. +04-04-1847 r. Bocheń   
41Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda *1828 r. +11-04-1868 r. Chruślin   
42Kamiński Wojciech *01-04-1826 r. Szymanowice +25-08-1911 r. Zduny   
43Kantorek Andrzej *25-11-1822 r. Skaratki +16-03-1847 r. Skaratki   
44Kantorek Ewa *23-12-1820 r. Skaratki +01-06-1824 r. Skaratki   
45Kantorek Helena z d. Majchrzak *1821 r. Łąki +1884 r. Skaratki   
46Kantorek Jan *27-12-1827 r. Skaratki +1904 r. Skaratki   
47Kantorek Mikołaj *03-12-1824 r. Skaratki +29-10-1833 r. Skaratki   
48Kantorek Piotr *15-08-1829 r. Skaratki +14-05-1895 r. Skaratki   
49Kantorek Walenty *10-02-1823 r. Skaratki +13-01-1852 r. Skaratki   
50Kazimierska Antonina *02-02-1826 r.   
51Kazimierska Franciszka z d. Gajda *~ 1823 r. Guźnia +15-01-1870 r.   
52Kazimierska Marianna *27-06-1829 r. +24-03-1832 r.   
53Kazimierski Maciej *15-02-1825 r. +22-02-1825 r.   
54Kazimierski Wojciech *11-04-1821 r. +21-03-1909 r.   
55Kazimierski Wojciech *04-04-1828 r. +06-04-1828 r.   
56Knera Katarzyna *1826 r. Skaratki +1827 r. Skaratki   
57Knera Paweł *1828 r. Skaratki +1829 r. Skaratki   
58Kołuda Katarzyna z d. Lassota *~ 1821 r.   
59Kosiorek Józef *1824 r. Domaniewice   
60Kowalczyk Karol *1824 r. Skaratki   
61Krawczyk Katarzyna z d. Kobus *24-10-1820 r. Wierzchy   
62Kucińska Anna z d. Knera *07-06-1828 r. Strzebieszew   
63Kuciński Izydor *09-04-1823 r. Stroniewice +1882 r. Strzebieszew   
64Lawendowska Agnieszka z d. Walczak *19-01-1825 r. Parzyce   
65Lawendowski Maciej *22-02-1824 r. Ostrów   
66Leśnikowski Paweł *~ 1828 r. +1887 r.   
67Mamońska Klementyna z d. Ławniczak *1828 r.   
68Mamoński Józef *1827 r. +1832 r.   
69Mamoński vel Munik Franciszek *1824 r. +1867 r.   
70Marciniak Jan *~ 1822 r.   
71Mielczarek Marianna z d. Kazimierska *17-06-1825 r. Guźnia   
72Mikołajczyk Antoni *09-06-1821 r. Zduny +26-07-1875 r. Zduny   
73Mikołajczyk Błażej *03-02-1826 r. Zduny   
74Mikołajczyk Kacper *06-01-1821 r. Zduny   
75Mikołajczyk Katarzyna *07-04-1827 r. Zduny   
76Mikołajczyk Kazimierz *26-02-1824 r. Zduny   
77Mikołajczyk Leon *11-04-1825 r. Zduny   
78Mikołajczyk Ludwika *07-08-1828 r. Zduny   
79Pająk Maciej *24-02-1827 r. Stroniewice +08-03-1870 r. Strzebieszew   
80Pel Marianna z d. Kantorek *28-01-1827 r. Skaratki +1871 r.   
81Pel Mikołaj *03-12-1826 r. Skaratki   
82Płacheta Antoni *1821 r. +1883 r.   
83Płacheta Ewa z d. Dąbrowska *1825 r. +1886 r.   
84Płacheta Tomasz *1824 r.   
85Podgórska Anna z d. Knera *1825 r. Strzebieszew +1880 r. Skaratki   
86Redo Łukasz *~ 1821 r. +11-01-1876 r. Bocheń   
87Rybus Marianna z d. Świdrowska *~ 1821 r. +23-04-1855 r. Świące   
88Sędziak Jan *17-06-1821 r. Zduny   
89Sobieszek Antoni *~ 1829 r. +10-10-1831 r. Mystkowice Małe   
90Sobieszek Gertruda z d. Gajda *1825 r. Guźnia +10-02-1895 r. Lisiewice   
91Sokalska Małgorzata z d. Strugińska *1828 r. Reczyce   
92Strugiński Piotr *17-06-1825 r. Reczyce   
93Strugiński Tomasz *1828 r. Reczyce   
94Tataj Ignacy *~ 1827 r. Mysłaków +03-02-1867 r. Reczyce   
95Urbanek Andrzej *24-11-1821 r. Maurzyce +08-06-1874 r. Maurzyce   
96Walaszczak Józef *1823 r.   
97Wielec Dorota z d. Jadach *05-02-1825 r. Skaratki +1910 r. Strzebieszew   
98Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska *29-08-1829 r. Bocheń +28-07-1879 r. Bocheń   
99Wilk Małgorzata z d. Kantorek *21-06-1821 r. Skaratki +1848 r. Skaratki   
100Wróbel Józef *~ 1825 r.   
101Zagajewska Magdalena z d. Kierus *25-05-1826 r. Domaniewice +29-05-1867 r. Rogóźno   
102Zajączek Ludwika z d. Mikołajczyk *29-12-1823 r. Zduny   
103Złotkowska Józefa z d. Kazimierczak *16-02-1822 r. Skrzeszewy +˂ 1859 r. Pacyna   
104Zmora Barbara z d. Jadach *01-12-1821 r. Skaratki +˂ 1854 r.   
105Zmora Szymon *26-10-1820 r. Domaniewice +1892 r. Domaniewice   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl