Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks chronologiczny
1720-1729 1730-1739 1740-1749 1750-1759 1760-1769 1770-1779 1780-1789 1790-1799 1800-1809 1810-1819 1820-1829 1830-1839 1840-1849 1850-1859 1860-1869 1870-1879 1880-1889 1890-1899 1900-1909 1910-1919 1920-1929 1930-1939 1940-1949 1950-1959 1960-1969 1970-1979 1980-1989 1990-1999 2000-2009 2010-2019 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1790 a 1799Indeks chronologiczny [1790 - 1799] - 35

1Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek *~ 1796 r. +05-09-1852 r. Bocheń   
2Czubak Franciszka z d. Maślarz *~ 1798 r. +16-08-1831 r. Złaków Borowy   
3Graszka Andrzej *~ 1793 r. +1836 r. Skaratki   
4Kantorek Bartłomiej *1796 r. Skaratki   
5Kantorek Jan *1790 r.   
6Kantorek Józef *1792 r. Skaratki +17-03-1863 r. Skaratki   
7Kantorek Józefa z d. Warda *1793 r. Skaratki +23-02-1869 r. Skaratki   
8Kantorek Łukasz *1796 r. Skaratki   
9Kantorek Marianna *1794 r. Skaratki   
10Kantorek Paweł *1794 r. Skaratki +11-02-1848 r. Skaratki   
11Kantorek Szymon *1790 r. Skaratki   
12Kantorek Walenty *1799 r. Skaratki   
13Karpiński Franciszek *~ 1791 r. +28-10-1855 r. Suchedniów   
14Kazimierska Helena z d. Gusta *~ 1797 r.   
15Kazimierska Rozalia z d. Modrak *~ 1796 r. +1881 r.   
16Kazimierski Kazimierz *1793 r. +16-06-1817 r.   
17Kędziora Józef *1797 r. Domaniewice   
18Kędziora Julianna z d. Kantorek *1798 r. Skaratki +01-06-1827 r. Skaratki   
19Knera Mateusz *1792 r. Strzebieszew +30-03-1869 r. Skaratki   
20Kustosik Piotr *26-06-1790 r. Tymienica +20-01-1849 r. Tymienica   
21Maciejewska Ewa z d. Knera *~ 1797 r.   
22Mamoński Antoni *1796 r. +27-03-1856 r. Ponętów Górny   
23Mikołajczyk Justyna z d. Lis *~ 1799 r. +04-02-1848 r. Dąbrowa   
24Mikołajczyk Katarzyna z d. Rolewska *~ 1797 r. +04-05-1817 r. Zduny   
25Mikołajczyk Ludwik *~ 1791 r.   
26Omieciński Józef *~ 1796 r. +14-04-1861 r.   
27Pająk Elżbiera z d. Zarzycka *1794 r. Rogóźno +15-08-1843 r. Strzebieszew  
28Rybus Jan *~ 1796 r. +18-03-1846 r. Maurzyce   
29Rybus Małgorzata z d. Romanowska *~ 1792 r. +07-09-1852 r. Świące   
30Stefański Jakub *~ 1793 r. +03-10-1845 r. Buszków   
31Strugińska Marianna *1797 r.   
32Szymajda Joachim *~ 1797 r. +07-02-1843 r. Czatolin  
33Świdrowski Jakub *~ 1796 r. +27-09-1851 r. Maurzyce   
34Tafliński Łukasz *~ 1794 r. Krępa +13-11-1850 r. Krępa  
35Wieczorek Bartłomiej *07-08-1799 r. +07-05-1844 r. Jeziorko   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl