Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Drzewo genealogiczne Aleksandra, Magdaleny i Roberta Kantorek oraz osób spokrewnionych

Indeks związków

Indeks związkówLiczba związków: 1727

LPOpisData i miejsceData urodzeniaData zgonu 
1 Franciszek
Wituła Marianna z d. Gnatowska

 
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
2 Kazimierz
Wituła Marianna z d. Gnatowska

 
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
3 Wojciech
Mówińska Sylwia

 
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
4.
Ladorudzka

 
 
 
 
Więcej
5..
Ladorudzki

 
 
 
 
Więcej
6...
... z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
7...
... Halina z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
8...
... Zofia z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
9...
Cłapińska Mariola

 
 
 
 
Więcej
10...
Misiak Sylwia

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
11...
Mówińska Sylwia

 
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
12... Przemysław
... Marta z d. Więcek

 
 *1982 r.
 
 
Więcej
13... Zbigniew
... Anna z d. Owczarek

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
14.....
..... Małgorzata z d. Rozpędowska

 
 
 
 
Więcej
15.....
Misiak Sylwia

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
16..... Roman
..... Teresa z d. Cłapińska

 
 
 
 
Więcej
17?
? Iwona z d. Kostusiak

 
 
 
 
Więcej
18Adach Jan
Adach Marianna z d. Wawrzyn
1888 r.
Domaniewice
 *1865 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
19Adach Józef
Adach Bronisława z d. Knera
1909 r.
Domaniewice
 *1885 r. Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +
 +28-09-1988 r. Skaratki
Więcej
20Adach Stanisław
Adach Józefa z d. Kosiorek
1896 r.
Domaniewice
 *1868 r. Skaratki
 *18-11-1867 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
21Adamczyk
Adamczyk z d. Czubatka

 
 
 
 
Więcej
22Adamkowski
Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
23Adamkowski Jan
Adamkowska z d. Gołębiewska

 
 
 +
 
Więcej
24Alancewicz
Alancewicz z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
25Ambroziński Izydor
Ambrozińska Helena z d. Cieślik
1815 r.
Dmosin
 *~ 1787 r.
 *~ 1775 r.
 +31-01-1850 r. Stefanów
 +05-02-1861 r. Długie
Więcej
26Ambroziński Paweł
Ambrozińska Marianna z d. Wieczorek
31-08-1885 r.
Jeżów
 *16-01-1863 r. Marianów
 *02-04-1867 r. Długie
 +01-02-1913 r. Rewica /Świny/
 +14-10-1936 r. Rewica /Świny/
Więcej
27Ambroziński Szczepan
Ambrozińska Franciszka z d. Krawczyk
15-06-1857 r.
Jeżów
 *07-12-1837 r. Stefanów
 *23-02-1841 r. Wierzchy
 +
 +27-01-1887 r. Rewica
Więcej
28Ambrożek Franciszek
Ambrożek Marianna z d. Wasiak

 
 
 +
 +
Więcej
29Andrzejczak Walenty
Pająk Marianna z d. Kantorek
1872 r.
Domaniewice
 
 *19-06-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
30Antczak Bogumił
Antczak Zofia z d. Śnieg

 
 
 +1882 r. Zleszyn
 +1882 r. Zleszyn
Więcej
31Antczak Marcin
Antczak Anna z d. Maliszewska

 *~ 1829 r.
 
 +1886 r. Zleszyn
 +
Więcej
32Antosik
Antosik z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
33Anyżka Franciszek
Anyżka Franciszka z d. Parzyna

 
 *~ 1749 r.
 +
 +26-03-1829 r. Retki
Więcej
34Anzorge Andrzej
Anzorge Irena

 *17-10-1936 r.
 
 +
 
Więcej
35Anzorge Antoni
Anzorge Alicja z d. Urbanowicz

 *1947 r.
 
 
 +
Więcej
36Anzorge Tadeusz
Anzorge Stanisława z d. Kazimierska

 *1910 r.
 *1907 r.
 +10-08-1972 r. /Rędziny/
 +27-09-1983 r. Rędziny /Rędziny/
Więcej
37Arcab
Arcab Marianna z d. Ufa

 
 *1937 r. Wygoda
 
 
Więcej
38Aronsson Fredrik
Ufa Sylwia

 
 *1982 r.
 
 
Więcej
39Aulich Robert Leszek
Aulich Monika Ewa z d. Zielińska
03-2000 r.
 *1974 r. Gdańsk
 *1974 r. Gdańsk
 
 
Więcej
40Aulich Waldemar
Aulich Grażyna Maria z d. Gnatowska

 *1950 r.
 *1954 r. Gdańsk
 
 
Więcej
41Badoń Antoni Wiesław
Badoń Czesława

 *06-06-1932 r.
 
 +1982 r. Poznań
 
Więcej
42Badoń Antoni Wiesław
Badoń Teresa

 *06-06-1932 r.
 
 +1982 r. Poznań
 
Więcej
43Badoń Michał
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
25-08-1930 r.
Łazy
 
 *16-10-1904 r. Sosnowiec
 +
 +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
Więcej
44Badoń-Lehr Michał
Chról Anna Maria

 *1989 r.
 
 
 
Więcej
45Badoń-Lehr Ryszard Edmund
Badoń Janina z d. Nitka
19-02-1966 r.
Gniezno
 *29-03-1941 r. Szamotuły
 *04-01-1945 r. Gniezno
 +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
 +13-10-1987 r. Głogów /Gniezno/
Więcej
46Badoń-Lehr Ryszard Edmund
Badoń-Lehr Danuta z d. Maciejak

 *29-03-1941 r. Szamotuły
 *1954 r. Głogów
 +05-04-2006 r. Białystok /Legnica/
 
Więcej
47Bakalarz Jan
Bakalarz Wiktoria z d. Rulewska

 *01-07-1909 r.
 *1905 r.
 +28-05-1985 r.
 +01-02-2000 r.
Więcej
48Bakalarz Józef
Bakalarz Marianna z d. Strugińska
1896 r.
Domaniewice
 *10-03-1867 r. Stare Grudze
 *29-07-1877 r. Reczyce
 +
 +24-08-1929 r. /Domaniewice/
Więcej
49Bakalarz Władysław
Bakalarz Marianna z d. Słomska

 *24-07-1917 r. Stare Grudze
 *1914 r.
 +08-09-1982 r. Łowicz /Łowicz/
 +26-09-1978 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
50Balik Franciszek
Balik Franciszka z d. Gajda
29-01-1894 r.
Chruślin
 
 *08-03-1872 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
51Baran Jan
Baran Katarzyna z d. Gołębiewska
1890 r.
Chruślin
 
 *25-08-1862 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
52Barański Andrzej
Barańska Wanda z d. Kantorek

 *03-11-1908 r. Dębowa Góra
 *13-10-1925 r. Ziewaniczki
 +07-12-1980 r. /Bąków Górny/
 +27-01-2017 r. Łowicz /Bąków Górny/
Więcej
53Barański Mirosław
Barańska Barbara
24-06-1982 r.
Sobota
 *1958 r.
 *1962 r.
 
 
Więcej
54Barański Tomasz
Barańska Katarzyna z d. Jędrzejczyk
11-11-1900 r.
Bąków Górny
 *13-08-1874 r. Dębowa Góra
 
 +
 +
Więcej
55Bartczak Stanisław
Bartczak Zofia z d. Kucińska
14-05-1961 r.
 *1936 r.
 *1941 r.
 +05-04-2004 r. /Głowno/
 
Więcej
56Bartik Stefan
Bartik Barbara z d. Kopania

 
 
 +26-05-2014 r.
 +2015 r. /Kraków/
Więcej
57Bednarek Artur
Bednarek-Ufa Natalia z d. Ufa

 
 *1982 r. Zgierz
 
 
Więcej
58Beil
Beil Anna z d. Grzelczyk

 
 *1968 r.
 
 
Więcej
59Bejda Józef
Bejda Magdalena z d. Drzewiecka

 *19-03-1776 r. Świeryż
 *~ 1786 r.
 +07-11-1841 r. Świeryż
 +29-12-1847 r. Świeryż
Więcej
60Bejda Tomasz
Bejda Urszula

 
 
 +
 +
Więcej
61Beliczyński
Beliczyńska Magdalena z d. Piątkowska

 
 
 
 
Więcej
62Bergiel Józef
Bergiel Franciszka z d. Bieńkowska

 *~ 1843 r.
 *~ 1843 r.
 +
 +
Więcej
63Białas
Białas Dorota z d. Michalak

 
 
 
 
Więcej
64Białas Paweł
Białas Franciszka z d. Jaśniewska
10-07-1882 r.
Chruślin
 
 *1855 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
65Białas Stanisław
Białas Stanisława z d. Wilk
04-03-1935 r.
Stary Waliszew
 *07-08-1907 r. Bąków Dolny
 *02-05-1912 r. Ziewanice
 +
 +
Więcej
66Białecki Marian
Białecka Helena z d. Laczek

 
 
 +
 +
Więcej
67Białek
Białek z d. Ruta

 
 
 +
 +
Więcej
68Białek Augustyn
Białek Małgorzata z d. Pająk
17-11-1920 r.
Domaniewice
 *1873 r. Strzebieszew
 *1901 r.
 +
 +12-03-1989 r. Strzebieszew
Więcej
69Białek Franciszek
Białek Anna lub Helena

 
 
 +
 +
Więcej
70Białek Wawrzyniec
Białek Petronela z d. Kantorek
24-01-1809 r.
Domaniewice
 
 *1762 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
71Bichon Philippe
Knera-Bichon Monika Katarzyna z d. Knera
01-08-1992 r.
Łódź
 *1956 r. Chateaurenaud
 *1968 r. Łódź
 
 
Więcej
72Bielawski Łukasz Jan
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza

 *1983 r. Wałcz
 *1988 r. Wałcz
 
 
Więcej
73Biernacki Jan
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska
˃ 1974 r.
 *1941 r.
 *1938 r.
 +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
74Biernacki Jan
N.N.

 *1941 r.
 
 +28-04-2002 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
75Bińczak
Bińczak Danuta

 
 
 
 +
Więcej
76Bińczak Bogdan
Bińczak

 *27-11-1950 r.
 
 +03-09-1999 r. /Jastrzębie-Zdrój/
 
Więcej
77Bińczak Franciszek
Bińczak Małgorzata z d. Stanisławska
09-02-1914 r.
Bąków Górny
 *24-11-1892 r. Rząśno
 *21-09-1896 r. Wiskienica
 +
 +
Więcej
78Bińczak Ignacy
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
08-11-1852 r.
Zduny
 *26-07-1813 r. Rząśno
 *12-05-1833 r. Zduny
 +26-06-1873 r. Rząśno
 +13-02-1892 r. Maurzyce
Więcej
79Bińczak Jan
Bińczak Marianna z d. Remieniewicz

 *25-01-1915 r.
 *05-08-1923 r.
 +16-05-1979 r. Rybnik /Rybnik/
 +19-01-1987 r. /Rybnik/
Więcej
80Bińczak Jan
Bińczak Marianna z d. Skwarna
26-01-1909 r.
Bąków Górny
 *10-09-1885 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
81Bińczak Józef
Bińczak Józefa z d. Fabiańska

 *18-02-1883 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
82Bińczak Józef
Bińczak Marianna z d. Grzegory
21-11-1910 r.
 *18-02-1883 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
83Bińczak Józef
Bińczak Tekla z d. Liśniewicz
18-01-1812 r.
Zduny
 
 
 +08-01-1848 r. Rząśno
 +06-02-1826 r. Rząśno
Więcej
84Bińczak Marcin
Bińczak Katarzyna z d. Kościelaczka

 
 
 +˂ 1812 r.
 +
Więcej
85Bińczak Marian
Bińczak

 *11-09-1955 r.
 
 +20-12-2015 r. /Jastrzębie-Zdrój/
 
Więcej
86Bińczak Piotr
Paciorek Agata z d. Więcek

 *1975 r.
 *1983 r. Brzeziny
 
 
Więcej
87Bińczak Stanisław
Bińczak Magdalena z d. Kamińska
26-10-1891 r.
Zduny
 *30-03-1869 r. Rząśno
 
 +
 +
Więcej
88Bińczak Tomasz
Bińczak Katarzyna z d. Frąckiewicz

 *1973 r. Szczecinek
 *1971 r.
 
 
Więcej
89Bińczak Wiesław
Bińczak Bożena Helena z d. Anieszewska

 *1947 r. Lubniczka
 *26-04-1948 r. Szczecinek
 
 +27-08-2013 r. Koszalin /Ełk/
Więcej
90Bińczak Wojciech
Bińczak Petronela z d. Jabłońska
20-11-1878 r.
Zduny
 *31-03-1856 r. Rząśno
 *29-05-1862 r. Maurzyce
 +22-01-1912 r. Bąków Górny
 +
Więcej
91Błaszczyk
Błaszczyk z d. Ruta

 
 
 +
 +
Więcej
92Błaszczyk Kazimierz
Błaszczyk Franciszka z d. Sut
19-11-1917 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
93Błaszczyk Paweł
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
23-01-1854 r.
Zduny
 
 *21-04-1814 r. Zduny
 +
 +01-04-1855 r. Zduny
Więcej
94Błażejewski
Błażejewska Alina z d. Wnuk

 
 
 
 
Więcej
95Błażejewski Aleksander
Błażejewska
08-02-1955 r.
Włocławek
 *1895 r. Skaratki
 
 +
 
Więcej
96Błażejewski Andrzej
Błażejewska Elżbieta z d. Salamon
25-01-1909 r.
Łowicz
 *1885 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
97Błażejewski Andrzej
Błażejewska Marianna z d. Ciesielska
25-09-1899 r.
Chruślin
 *18-11-1877 r. Guźnia
 
 +
 +07-09-1903 r. Guźnia
Więcej
98Błażejewski Andrzej
Błażejewska Marianna z d. Dobrzyńska
1903 r.
Sobota
 *18-11-1877 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
99Błażejewski Antoni
Błażejewska Agata z d. Drużka
1890 r.
Domaniewice
 *01-07-1866 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
100Błażejewski Antoni
Błażejewska Marianna z d. Woźniak
25-01-1898 r.
Zduny
 *01-07-1866 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
101Błażejewski Jan
Błażejewska Franciszka z d. Nadolska
1886 r.
Domaniewice
 *17-12-1863 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
102Błażejewski Jan
Błażejewska Jadwiga z d. Gołębiewska
1809 r.
Chruślin
 *~ 1788 r.
 
 +
 +1855 r. Lisiewice
Więcej
103Błażejewski Jan
Błażejewska Marianna z d. Klimczak
30-09-1961 r.
Sochaczew
 *1905 r.
 
 +
 +
Więcej
104Błażejewski Jan
Błażejewska Teresa z d. Warda

 *~ 1788 r.
 *~ 1788 r.
 +
 +1808 r.
Więcej
105Błażejewski Józef
Błażejewska Kunegunda z d. Wojda

 *~ 1738 r.
 *~ 1764 r.
 +09-01-1828 r. Bocheń
 +15-03-1814 r. Guźnia
Więcej
106Błażejewski Józef
Błażejewska Marianna z d. Golis
13-11-1882 r.
Złaków Kościelny
 *02-11-1858 r. Domaniewice
 *29-04-1862 r. Mastki
 +
 +
Więcej
107Błażejewski Józef
Błażejewska Marianna z d. Solińska
1845 r.
Chruślin
 
 *~ 1787 r.
 +
 +23-10-1867 r. Trąby
Więcej
108Błażejewski Konstanty
Błażejewska Małgorzata z d. Przedmojska
05-07-1908 r.
Łowicz
 *1887 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
109Błażejewski Ludwik
Błażejewska Józefa z d. Gajda
1844 r.
Chruślin
 
 *1826 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
110Błażejewski Stanisław
Błażejewska Anastazja

 *1899 r. Domaniewice
 *~ 1902 r.
 +10-01-1977 r. /Łódź/
 +07-07-1979 r. /Łódź/
Więcej
111Błażejewski Stanisław
Błażejewska Zofia z d. Kalinowska
29-10-1922 r.
 *05-03-1899 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
112Błażejewski Szczepan
Błażejewska Dorota z d. Grabowicz
09-09-1855 r.
Domaniewice
 *03-12-1820 r. Guźnia
 *10-10-1828 r. Domaniewice
 +1889 r.
 +1908 r.
Więcej
113Błażejewski Szczepan
Błażejewska Marianna z d. Kuśmierek
23-11-1840 r.
Domaniewice
 *03-12-1820 r. Guźnia
 *23-03-1822 r. Domaniewice
 +1889 r.
 +05-08-1855 r. Domaniewice
Więcej
114Błażejewski Teofil
Błażejewska Maria Magdalena z d. Gajda
25-05-1920 r.
Stary Waliszew
 *1890 r.
 *1902 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
115Błażejewski Tomasz
Błażejewska Tekla z d. Kucharek
09-11-1885 r.
Łowicz
 *1866 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
116Błażejewski Walenty
Błażejewska Marianna z d. Kłyzna
1838 r.
Chruślin
 *1818 r.
 
 +04-01-1884 r. Guźnia
 +17-09-1883 r. Guźnia
Więcej
117Błażejewski Wawrzyniec
Błażejewska Agnieszka z d. Wilk
1875 r.
Domaniewice
 *1848 r. Guźnia
 
 +17-06-1891 r. Guźnia
 +
Więcej
118Błażejewski Wincenty
Błażejewska Magdalena z d. Mielczarek
10-05-1819 r.
Chruślin
 *~ 1801 r.
 *~ 1796 r.
 +18-09-1852 r. Bocheń
 +05-09-1852 r. Bocheń
Więcej
119Bober Łukasz
Bober Małgorzata z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
120Bogusz Andrzej
Bogusz Franciszka z d. Rybus
01-06-1880 r.
Zduny
 
 *11-03-1846 r. Świące
 +
 +05-08-1899 r. Łaźniki
Więcej
121Bogusz Mateusz
Bogusz Marianna z d. Blus
1848 r.
Złaków Kościelny
 
 
 +
 +
Więcej
122Bogusz Piotr
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
11-07-1853 r.
Zduny
 
 *~ 1808 r.
 +
 +
Więcej
123Bończak Stanisław
Bończak Aleksandra z d. Kazimierska

 *1919 r.
 *1922 r.
 +~ 1996 r.
 +1990 r.
Więcej
124Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
125Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
126Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
127Borowiak
Borowiak

 
 
 
 
Więcej
128Borowiak
Borowiak z d. Kaluga

 
 
 
 
Więcej
129Borowiak
Borowiak Grażyna

 
 
 
 +
Więcej
130Borowiak Stanisław
Borowiak Regina z d. Gołębiewska

 
 *08-05-1923 r.
 +14-03-1990 r.
 +11-01-2000 r.
Więcej
131Boruszewski Jan
Boruszewska Wiktoria z d. Kotwasińska

 
 
 +
 +
Więcej
132Brodala Wojciech
Brodala Elżbieta z d. Kazimierska
29-11-1969 r.
Kluczbork
 *1942 r. Warszawa
 *1943 r.
 
 +06-02-2010 r. Krotoszyn
Więcej
133Broniarz Ireneusz
Broniarz Janina z d. Kantorek

 *02-01-1928 r.
 *28-03-1934 r. Rawa Mazowiecka
 +02-06-2001 r. /Rawa Mazowiecka/
 +21-10-2015 r. Skierniewice
Więcej
134Brown Richard
Brown Rheta z d. Kasmer
16-10-1982 r.
 *1946 r. Ventura County
 *1948 r. Syracuse
 
 
Więcej
135Bródka Ignacy
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
29-05-1922 r.
Domaniewice
 *1852 r. Skaratki
 *08-08-1859 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
136Bródka Józef
Bródka Marianna z d. Kantorek
1911 r.
Domaniewice
 
 *1892 r. Skaratki
 +
 +13-01-1986 r. Krępa
Więcej
137Bródka Mikołaj
Bródka Barbara z d. Ociela
1844 r.
Domaniewice
 *1822 r. Rogóźno
 
 +09-08-1903 r. Skaratki
 +
Więcej
138Brudka Walenty
Brudka Wiktoria z d. Zagajewska
1898 r.
Domaniewice
 *1872 r. Rogóźno
 *1878 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
139Brzozowski Michał
Brzozowska Józefa z d. Cieślak
1848 r.
Śleszyn
 
 *~ 1824 r.
 +
 +22-11-1859 r. Orątki
Więcej
140Brzózka Tomasz
Brzózka Wiktoria

 
 
 +
 +
Więcej
141Budziałek
Budziałek Helena z d. Pawlata

 
 *28-08-1913 r. Lisiewice
 +
 +23-05-1950 r. Sapy
Więcej
142Bujanowski Jan
Bujanowska Janina
24-10-1957 r.
Orłów
 *1931 r. Żeronice
 *1937 r. Stradzew Górki
 
 
Więcej
143Burkowski
Anzorge Anna

 
 *1971 r.
 
 
Więcej
144Bury Witold
Bury-Ufa Dagmara z d. Ufa

 
 *1981 r.
 
 
Więcej
145Burzyński
Burzyńska Katarzyna z d. Drużka

 
 *1904 r. Skaratki
 +
 +30-10-1990 r. Skaratki pod Rogóźno
Więcej
146Burzyński Jan
Burzyńska Małgorzata z d. Dróżka
1905 r.
Domaniewice
 * Skaratki
 *1883 r. Skaratki
 +
 +20-02-1920 r. Skaratki
Więcej
147Burzyński Stefan
Burzyńska Lucyna z d. Kucińska

 *12-01-1928 r. Skaratki
 *08-01-1931 r. Skaratki
 +20-11-2002 r. Skaratki
 +22-02-2005 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
148Burzyński Wojciech
Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek
21-11-1910 r.
Chruślin
 
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 +
 +1918 r.
Więcej
149Byzewski Grzegorz
Byzewska Magdalena Helena z d. Gołębiowska

 *1977 r. Gdańsk
 *1979 r. Gdańsk
 
 
Więcej
150Celesta Mateusz
Celesta Agnieszka z d. Szymajda

 
 
 +22-09-1812 r. Czatolin
 +˂ 1812 r.
Więcej
151Chlebny
Chlebna z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
152Chlebny Józef
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
07-05-1877 r.
Zduny
 
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
153Chmielewski Andrzej
Chmielewska Edyta Małgorzata z d. Michnowicz
20-09-2014 r.
 *1988 r.
 *1991 r. Wałcz
 
 
Więcej
154Cholewiński Leon
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
09-06-1984 r.
Łódź
 *1911 r.
 *26-02-1926 r. Augustów
 +20-04-1989 r. Łódź /Łódź/
 +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/
Więcej
155Choroszewski
Choroszewska z d. Kreczmer

 
 
 
 
Więcej
156Chrul Krzysztof
Khazaal-Chrul Aneta Iman z d. Khazaal
04-10-2014 r.
 
 *1985 r. Łódź
 
 
Więcej
157Chyliński Piotr
Labuda Marta

 *1990 r.
 *1994 r.
 
 
Więcej
158Cierplikowski Antoni
Cierplikowska Zenona z d. Anzorge

 
 *1940 r.
 
 
Więcej
159Ciesielski
Ciesielska Maria z d. Kantorek

 
 
 +
 
Więcej
160Cieślak Jakub
Cieślak Katarzyna z d. Mamońska
1868 r.
Grzegorzew
 
 *1851 r.
 +
 +
Więcej
161Cieślak Piotr
Cieślak Józefa z d. Gasik
10-11-1903 r.
Zduny
 
 *15-03-1884 r. Jackowice
 +
 +
Więcej
162Cieślak Stanisław
Cieślak Katarzyna

 
 
 +
 +
Więcej
163Cieślik Jan
Cieślik Kunegunda z d. Kubis

 
 
 +
 +
Więcej
164Ciężki Jan
Ciężka Genowefa z d. Sujkowska

 
 
 +
 +2003 r.
Więcej
165Cłapiński Antoni
Cłapińska Aniela z d. Ufa

 *27-10-1902 r.
 *15-11-1908 r. Wygoda
 +18-09-1973 r.
 +07-10-1998 r. Wygoda
Więcej
166Cłapiński Henryk
Cłapińska Wiesława

 *13-08-1929 r.
 *1934 r.
 +01-07-1987 r. Szczecin
 
Więcej
167Cłapiński Jarosław
Cłapińska Urszula

 
 
 
 
Więcej
168Cłapiński Józef
Cłapińska Halina z d. Pawluk

 *19-03-1934 r.
 *20-07-1936 r.
 +23-02-2014 r. /Szczecin/
 +16-08-1996 r. Szczecin
Więcej
169Cłapiński Mariusz
Zasada Anna Petronela

 *1989 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
170Cłapiński Wiesław
Cłapińska Janina z d. Duda

 *11-1938 r.
 *1942 r.
 +03-08-2018 r. Wygoda
 +2002 r.
Więcej
171Cłapiński Wiesław
Cłapińska Renata z d. Stachowiec

 *1961 r.
 *1968 r.
 
 
Więcej
172Cłapiński Zbigniew
Cłapińska Anna

 *1963 r.
 *1964 r.
 
 
Więcej
173Cłapiński Zbigniew
Cłapińska Ewa

 *29-01-1960 r.
 
 +01-02-1999 r. Szczecin
 
Więcej
174Colith Stanisław
Colith Aleksandera Marta z d. Kazimierska

 
 *1946 r. Kutno
 
 
Więcej
175Collings Peter
Collings Valerie z d. Kazmierski

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
176Czapp Anthony
Czapp Joanna z d. Szczetnikowicz
1975 r.
Cambridge
 *1951 r. Norwich (Wielka Brytania)
 *1949 r. Woking (Wielka Brytania)
 
 
Więcej
177Czapp Peter James
Czapp Emma z d. Linford
08-2010 r.
Hook
 *1979 r. Portsmouth (Wielka Brytania)
 *1978 r. (Wielka Brytania)
 
 
Więcej
178Czapp Simon Jonathan
Czapp Rebecca
2012 r.
 *1985 r. Winchester (Wielka Brytania)
 
 
 
Więcej
179Czarnecki Krystian
Misiak Małgorzata

 
 *1988 r.
 
 
Więcej
180Czarnecki Tomasz
Czarnecka Marianna z d. Knera
1885 r.
Domaniewice
 *13-12-1853 r. Skaratki
 *22-05-1857 r. Skaratki
 +
 +1904 r. Skaratki
Więcej
181Czarnecki Walenty
Czarnecka Małgorzata z d. Kantorek
15-02-1847 r.
Domaniewice
 *05-09-1824 r. Skaratki
 *06-07-1826 r. Skaratki
 +
 +15-05-1856 r. Skaratki
Więcej
182Czechowski Walenty
Czechowska Józefa z d. Tomala
13-11-1898 r.
Zduny
 
 
 +
 +
Więcej
183Czekaj Eugeniusz
Czekaj Aniela z d. Rucińska

 
 *11-11-1930 r.
 +
 +17-11-2011 r.
Więcej
184Czerwonka Marian
Czerwonka

 *12-02-1950 r.
 
 +07-09-1992 r. Szczecin
 
Więcej
185Czuba Franciszek
Czuba Marianna z d. Kantorek
27-01-1845 r.
Domaniewice
 *28-03-1819 r. Skaratki
 *22-01-1824 r. Skaratki
 +1871 r.
 +
Więcej
186Czuba Ignacy
Czuba Marianna z d. Wajszczyk
1880 r.
Domaniewice
 *28-07-1858 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
187Czuba Jakub
Czuba Rozalia z d. Graszka
1880 r.
Domaniewice
 *30-07-1853 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
188Czubak Jan
Czubak Tekla z d. Kołodziejczak
1874 r.
Grzegorzew
 *~ 1851 r.
 
 +
 +
Więcej
189Czubak Jan
Czubak Tekla z d. Mamońska
1839 r.
Grzegorzew
 *1818 r.
 *1822 r.
 +10-05-1852 r. Ponętów Górny
 +08-05-1856 r. Ponętów Górny
Więcej
190Czubak Mateusz
Czubak Marianna z d. Bogusiewicz

 
 
 +
 +
Więcej
191Czubak Piotr
Czubak Franciszka z d. Maślarz
08-08-1813 r.
Złaków Kościelny
 *~ 1777 r.
 *~ 1798 r.
 +13-06-1834 r. Złaków Borowy
 +16-08-1831 r. Złaków Borowy
Więcej
192Czubak Władysław
Czubak Lucyna z d. Michalak

 *~ 1928 r.
 
 +29-02-2012 r. /Głowno/
 
Więcej
193Czubasiewicz
Czubasiewicz Stanisława z d. Wojas

 
 
 
 +
Więcej
194Czubatka Jan
Czubatka Elżbieta z d. Kowalska

 *1894 r. Seligów
 *1894 r.
 +31-10-1964 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
 +26-12-1968 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
195Czubatka Józef
Czubatka Józefa z d. Szkoda

 *1899 r. Seligów
 
 +
 +
Więcej
196Czubatka Piotr
Czubatka Agnieszka z d. Gajda
1890 r.
Chruślin
 
 *06-10-1871 r. Guźnia
 +
 +1908 r. Seligów
Więcej
197Dałek Stanisław
Dałek Weronika z d. Kaźmierska

 *23-01-1904 r. Bąków Górny
 *07-07-1909 r. Księże Górki
 +1968 r.
 +1997 r. Łyszkowice
Więcej
198Dałek Wojciech
Dałek Marcjanna z d. Wilk
16-05-1911 r.
Stary Waliszew
 
 *1895 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
199Dąbrowski Michał
Dąbrowska Honorata z d. Zawisza
30-07-2016 r.
Mirosławiec
 *1987 r.
 *1988 r. Wałcz
 
 
Więcej
200Dejak
Dejak

 
 
 
 
Więcej
201Dejak
Dejak z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
202Deka Stanisław
Deka Jadwiga z d. Kazimierska
15-11-1852 r.
Chruślin
 *26-04-1834 r. Bocheń
 *01-10-1829 r. Bocheń
 +
 +22-08-1860 r.
Więcej
203Desrosiers Allen
Desrosiers Linda z d. Kazmierski
1970 r.
 
 *1950 r.
 
 
Więcej
204Dębiński Jerzy Edward
Staworzyńska - Dębińska Regina Maria z d. Staworzyńska

 *01-03-1927 r. Otwock
 *06-11-1929 r. Warszawa
 +09-08-1970 r. /Warszawa/
 +30-06-1993 r. Warszawa
Więcej
205Dobijański Paweł
Dobijańska Marianna z d. Kazimierska
03-02-1902 r.
Łowicz
 *20-06-1879 r. Dąbkowice
 *1878 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
206Domański
Domańska Sławomira Magdalena z d. Kopania

 
 *1978 r. Zgierz
 
 
Więcej
207Domański Ignacy
Domańska Małgorzata z d. Parys
1894 r.
Domaniewice
 
 
 +
 + /Domaniewice/
Więcej
208Domański Tomasz
Przyczka Marianna z d. Kucińska
1912 r.
Domaniewice
 
 *1891 r. Skaratki
 +08-07-1919 r. Krępa
 +
Więcej
209Dombrowski Tomasz
Dombrowska Marianna z d. Gajda
1893 r.
Chruślin
 
 *22-10-1868 r. Guźnia
 +
 +17-01-1962 r. Guźnia
Więcej
210Domińczak
Domińczak z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
211Domińczak Andrzej
Domińczak Wiktoria z d. Parys
1901 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
212Domińczak Karol
Domińczak Katarzyna z d. Russek
1907 r.
Łowicz
 *1882 r. Pilaszków
 *1885 r. Jamno
 +
 +1914 r. Pilaszków
Więcej
213Doroba Franciszek
Sokalska Małgorzata z d. Strugińska
17-05-1858 r.
Domaniewice
 
 *1828 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
214Doroba Izydor
Doroba Agnieszka z d. Małecka

 
 *~ 1788 r.
 +
 +04-05-1844 r.
Więcej
215Dratwa Kazimierz
Dratwa Janina z d. Kantorek

 *~ 1942 r.
 
 +29-07-2008 r. /Domaniewice/
 
Więcej
216Drążkowski Marek
Drążkowska Małgorzata z d. Mrozińska

 
 
 
 
Więcej
217Drozd Mateusz
Drozd Marianna z d. Skonieczna
1886 r.
Chruślin
 
 *21-03-1849 r. Lisiewice
 +
 +03-02-1891 r. Chruślin
Więcej
218Dróżka Józef
Dróżka Marcjanna z d. Szymczak
1914 r.
Domaniewice
 *1889 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
219Drużka
Drużka Marianna z d. Kantorek

 
 *1903 r. Skaratki
 +
 +18-01-1986 r. Skaratki pod Las
Więcej
220Drużka Jan
Drużka Aniela z d. Wilk
28-01-1918 r.
Domaniewice
 *1884 r. Stroniewice
 *1899 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
221Drużka Jan
Drużka Katarzyna z d. Pająk
03-02-1902 r.
Łowicz
 
 *1881 r.
 +
 +
Więcej
222Drużka Jan
Drużka Marianna z d. Kantorek
02-02-1885 r.
Domaniewice
 *12-11-1859 r. Skaratki
 *22-06-1866 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
223Drużka Józef
Drużka Stanisława z d. Kowalska
08-09-1928 r.
Stary Waliszew
 *16-02-1903 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
224Drużka Kacper
Dróżka Agnieszka z d. Pel
1875 r.
Domaniewice
 
 *02-12-1854 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
225Drużka Kacper
Graszka Katarzyna z d. Warda
1893 r.
Domaniewice
 
 *1846 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
226Drużka Szczepan
Drużka Prakseda z d. Sałuda
05-02-1912 r.
Chruślin
 *1888 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
227Duda Jan
Duda Katarzyna z d. Sianoszek
19-08-1934 r.
Łowicz
 *21-03-1908 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
228Duda Roman
Duda Katarzyna z d. Kantorek
13-05-1907 r.
Łowicz
 
 *23-11-1887 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
229Dudek Paweł
Dudek Marianna z d. Kazimierska
30-05-1910 r.
Chruślin
 *1887 r.
 *29-01-1891 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
230Dudek Wojciech
Dudek Marianna

 
 
 +˂ 1821 r.
 +
Więcej
231Dul
Dul Martyna z d. Rutkowska

 
 *1987 r. Głowno
 
 
Więcej
232Durka Stefan
Durka Maria z d. Cłapińska

 
 *1932 r.
 
 +04-2013 r.
Więcej
233Dworzański Jan
Dworzańska Rozalia z d. Mikołajczyk
19-08-1832 r.
Zduny
 
 *~ 1814 r.
 +
 +13-09-1846 r. Jackowice
Więcej
234Działak Franciszek
Działak Marianna z d. Włostek
1909 r.
Głowno
 *~ 1871 r.
 *1892 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
235Dziedziela
Dziedziela

 
 
 
 
Więcej
236Dziedziela Józef
Dziedziela Marianna z d. Adach
1898 r.
Domaniewice
 
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
237Dziedziela Władysław
Dziedziela Józefa

 *1900 r. Skaratki
 
 +24-12-1982 r. Skaratki pod Las
 + /Domaniewice/
Więcej
238Dziuda Franciszek
Dziuda Marianna z d. Jasek
1876 r.
Chruślin
 
 *20-08-1848 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
239Dziuda Jan
Dziuda Józefa z d. Pawłowicz
1904 r.
Domaniewice
 
 *1886 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
240Felczyński Antoni
Felczyńska Marianna z d. Kucińska
1885 r.
Domaniewice
 
 *1862 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
241Felczyński Rafał
Felczyńska Monika z d. Barańska
14-06-2014 r.
Łowicz
 *1987 r.
 *1988 r. Brzeziny
 
 
Więcej
242Feręc Jan
Feręc Marianna z d. Michalak
26-12-1934 r.
Stary Waliszew
 
 *07-02-1912 r. Aleksów
 +
 +
Więcej
243Fiałek Michał
Fiałek Marianna z d. Błażejewska
1843 r.
Chruślin
 
 *1822 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
244Fiałek Piotr
Fiałek Domicella z d. Gajda
06-07-1853 r.
Chruślin
 *25-06-1827 r. Lisiewice
 *25-04-1826 r. Guźnia
 +
 +03-01-1892 r. Bocheń
Więcej
245Figura
Figura

 
 
 
 
Więcej
246Fijalkowski Kazimierz
Fijalkowska Marianna z d. Bińczak
07-04-1913 r.
Bąków Górny
 
 *10-03-1890 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
247Fijałkowski
Fijałkowska z d. Wilk

 
 
 
 
Więcej
248Fijałkowski Franciszek
Fijałkowska Magdalena

 *02-01-1938 r.
 *09-02-1943 r.
 +05-06-1999 r. /Głowno/
 +30-09-2013 r. /Głowno/
Więcej
249Fijałkowski Krzysztof Sylwester
Fijałkowska Agnieszka z d. Kucińska
12-09-1992 r.
 *1968 r. Głowno
 *1971 r. Zgierz
 
 
Więcej
250Filar Józef
Filar Bronisława z d. Kowalik

 
 
 +
 +
Więcej
251Filipiak
Filipiak z d. Wilk

 
 
 
 
Więcej
252Fladziński Bolesław
Fladzińska Marianna z d. Karolkiewicz
26-12-1934 r.
Żychlin
 *16-04-1910 r. Orątki
 *09-04-1915 r. Buszkówek
 +04-09-1986 r. Łódź /Łódź/
 +14-05-1992 r. Łódź /Łódź/
Więcej
253Fladziński Stanisław
Wojtczak Małgorzata z d. Antczak
1880 r.
Bedlno
 *14-10-1859 r. Raków
 *01-05-1863 r. Annetów
 +05-02-1888 r. Zleszyn
 +
Więcej
254Fladziński Walenty
Fladzińska Marianna z d. Szafrańska
05-02-1906 r.
Żychlin
 *14-01-1883 r. Zleszyn
 *11-03-1888 r. Skrzeszewy
 +21-09-1964 r. Łódź /Łódź/
 +˂ 1964 r.
Więcej
255Fladziński Walenty
Fladzińska Marianna z d. Wiater

 *~ 1825 r.
 
 +27-06-1885 r. Dobrzelin
 +
Więcej
256Fladziński Zygmunt
Fladzińska Franciszka Bolesława z d. Pintera
19-09-1953 r.
Łódź
 *20-01-1935 r. Buszków
 *1935 r. Łódź
 +12-11-2000 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
257Flis
Flis

 
 
 
 
Więcej
258Flis Henryk
Flis Józefa z d. Kazimierska

 
 *25-01-1910 r.
 +
 +23-02-1988 r. /Chruślin/
Więcej
259Flis Marceli
Flis Weronika z d. Kazimierska

 *1910 r.
 *30-11-1911 r.
 +1990 r. /Chruślin/
 +10-07-2008 r. /Chruślin/
Więcej
260Flis Stanisław
Flis Agnieszka z d. Milczarek
23-01-1933 r.
Stary Waliszew
 
 *~ 1904 r.
 +
 +
Więcej
261Florczak Łukasz
Florczak

 
 
 
 
Więcej
262Florczak Stanisław
Florczak Krystyna z d. Durka

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
263Foks Józef
Foks Helena Zofia z d. Michalska
09-05-1949 r.
Brudzeń Duży
 *1910 r.
 
 +
 +
Więcej
264Foks Mateusz
Foks Józefa z d. Kucińska
1909 r.
Domaniewice
 *1880 r. Stare Grudze
 *1881 r.
 +
 +
Więcej
265Frączak Ludwik
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
1889 r.
Chruślin
 
 *08-09-1839 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
266Fryza
Fryza Franciszka z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
267Fujak Przemysław
Fujak Jolanta z d. Grzelczyk

 *1980 r.
 *1988 r.
 
 
Więcej
268Fuks
Fuks z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
269Funk
Funk Elżbieta z d. Kaźmierska

 
 *07-07-1907 r. Księże Górki
 
 +
Więcej
270Gaczyński
Gaczyńska Krystyna z d. Gasik

 
 *1937 r.
 
 
Więcej
271Gajda Andrzej
Gajda Elżbieta z d. Grudkowska
02-06-1984 r.
 *11-12-1954 r.
 *05-11-1953 r.
 +06-04-2003 r. /Warszawa/
 +15-07-2006 r. /Warszawa/
Więcej
272Gajda Andrzej
Gajda Magdalena z d. Szczepańska
21-10-1883 r.
Sobota
 *1853 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
273Gajda Andrzej
Gajda Małgorzata z d. Sujkowska
18-06-1888 r.
Łowicz
 *23-11-1856 r. Guźnia
 *1864 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
274Gajda Andrzej
Gajda Stanisława z d. Sałuda
1908 r.
Chruślin
 *21-11-1872 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
275Gajda Antoni
Gajda Antonina z d. Missura
09-05-1910 r.
Łowicz
 *13-06-1886 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
276Gajda Antoni
Gajda Marianna z d. Rusek
02-02-1874 r.
Chruślin
 *15-08-1849 r. Guźnia
 
 +
 +01-09-1900 r. Guźnia
Więcej
277Gajda Antoni
Gajda Rozalia z d. Wójcik

 
 
 +
 +06-07-1815 r. Łaźniki
Więcej
278Gajda Jacek Jerzy
Gajda Krystyna Ewa z d. Miniak
20-07-1985 r.
Łódź
 *03-07-1958 r. Łódź
 *25-01-1954 r. Lesko
 +05-08-2010 r. Łódź /Łódź/
 +26-01-2010 r. Łódź /Lesko/
Więcej
279Gajda Jan
Gajda Katarzyna z d. Sołtyszewska
13-02-1860 r.
Chruślin
 *12-05-1824 r. Guźnia
 *~ 1837 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
280Gajda Jan
Gajda Konstancja z d. Jagoda
27-02-1870 r.
Bąków Górny
 *1846 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
281Gajda Jan
Gajda Magdalena z d. Jarota
05-02-1884 r.
Zduny
 *1858 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
282Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Grzelak
08-02-1859 r.
Chruślin
 *19-02-1841 r. Guźnia
 
 +
 +1906 r.
Więcej
283Gajda Jan
Gajda Marianna z d. Olba
05-11-1849 r.
Łowicz
 *12-05-1824 r. Guźnia
 *~ 1819 r.
 +
 +14-01-1860 r. Pilaszków
Więcej
284Gajda Józef
Gajda Agnieszka

 
 *~ 1737 r.
 +˂ 1813 r.
 +15-11-1817 r. Guźnia
Więcej
285Gajda Józef
Gajda Aniela Marianna z d. Białecka
09-10-1954 r.
Łódź
 *21-12-1922 r. Augustów
 *25-02-1936 r. Gończyce
 +07-11-1997 r. /Gończyce/
 +13-10-1991 r. /Gończyce/
Więcej
286Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Grabowicz
1912 r.
Łowicz
 *06-03-1890 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
287Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Mikołajczyk
17-02-1919 r.
Stary Waliszew
 *26-03-1889 r. Guźnia
 *~ 1888 r.
 +
 +
Więcej
288Gajda Józef
Gajda Marianna z d. Pawlata
1906 r.
Chruślin
 *27-02-1878 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
289Gajda Józef
Mielczarek Marianna z d. Kazimierska
27-02-1843 r.
Chruślin
 *15-03-1824 r. Guźnia
 *17-06-1825 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
290Gajda Maciej
Gajda Katarzyna z d. Radziejewska
17-05-1813 r.
Chruślin
 *~ 1780 r.
 
 +15-02-1839 r. Guźnia
 +
Więcej
291Gajda Maciej
Gajda Małgorzata z d. Burzyńska
1801 r.
Chruślin
 *~ 1780 r.
 *1779 r.
 +15-02-1839 r. Guźnia
 +07-05-1813 r. Guźnia
Więcej
292Gajda Marian
Gajda Czesława

 *03-07-1935 r. Augustów
 
 +25-05-1989 r. Łódź /Aleksandrów Łódzki/
 
Więcej
293Gajda Michał
Gajda Katarzyna z d. Błażejewska
25-05-1920 r.
Chruślin
 *04-09-1895 r. Guźnia
 *20-12-1896 r. Domaniewice
 +10-03-1937 r. Augustów /Łódź/
 +03-05-1989 r. Łódź /Łódź/
Więcej
294Gajda Paweł
Gajda Tekla z d. Wojdak

 *~ 1778 r.
 *~ 1789 r.
 +05-12-1857 r. Guźnia
 +13-04-1877 r. Guźnia
Więcej
295Gajda Paweł
Gajda Wiktoria z d. Grzyb
1849 r.
Chruślin
 
 
 +14-05-1871 r. Guźnia
 +
Więcej
296Gajda Stanisław
Gajda Magdalena z d. Redo
11-02-1811 r.
Chruślin
 *~ 1777 r.
 
 +
 +
Więcej
297Gajda Tomasz
Gajda Marcjanna z d. Baran
1870 r.
Chruślin
 *12-12-1846 r. Guźnia
 *09-01-1850 r. Lisiewice
 +14-07-1877 r. Lisiewice
 +
Więcej
298Gajda Walenty
Gajda Katarzyna z d. Wójcik
18-01-1841 r.
Chruślin
 *1819 r. Guźnia
 * Mystkowice
 +
 +
Więcej
299Gajda Wojciech
Gajda Franciszka z d. Skonieczna
22-11-1824 r.
Chruślin
 *~ 1805 r.
 
 +
 +
Więcej
300Gajda Wojciech
Gajda Helena z d. Kosiorowska
20-01-1840 r.
Chruślin
 *15-04-1819 r. Guźnia
 *~ 1822 r. Guźnia
 +1852 r. Guźnia
 +˂ 1859 r.
Więcej
301Gajda Wojciech
Gajda Marianna z d. Sujkowska
18-06-1888 r.
Łowicz
 *04-03-1862 r. Guźnia
 *18-10-1866 r. Dąbkowice
 +18-12-1935 r. Augustów
 +
Więcej
302Gajda Zdzisław
Gajda Teresa Weronika z d. Gnatowska
13-08-1953 r.
Łódź
 *01-01-1933 r. Augustów
 *1933 r. Świnice
 +14-10-1996 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
303Galbarczyk Roman
Galbarczyk Wanda z d. Kowalczyk

 *24-02-1946 r. Garwolin
 *1950 r. Garwolin
 +21-07-2015 r. Gończyce /Gończyce/
 
Więcej
304Galbarczyk Waldemar
Galbarczyk Renata Magdalena z d. Jarosiewicz
17-10-1998 r.
Warszawa
 *1977 r. Garwolin
 *1978 r. Płońsk
 
 
Więcej
305Galon Franciszek
Galon Franciszka z d. Czubak
1884 r.
Grzegorzew
 
 *1849 r.
 +
 +
Więcej
306Gałaj Bartłomiej
Gałaj Agnieszka

 
 
 +
 +
Więcej
307Gałaj Ignacy
Gałaj Marianna z d. Gajda
19-11-1883 r.
Chruślin
 
 *03-05-1864 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
308Gałaj Roch
Gałaj Marcjanna z d. Marszałek
1905 r.
Chruślin
 
 *06-01-1887 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
309Gałaj Stanisław
Gałaj Marianna z d. Urbanek
10-11-1891 r.
Zduny
 
 *18-10-1867 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
310Gałkowski Michał
Gałkowska Elżbieta z d. Zajączek
08-06-1868 r.
Zduny
 
 *05-07-1851 r. Zduny
 +
 +
Więcej
311Gapiński Wojciech
Gapińska Katarzyna z d. Kantorek
2015 r.
 *1988 r.
 *1990 r. Brzeziny
 
 
Więcej
312Gasik
Gasik

 
 
 
 
Więcej
313Gasik
Gasik

 
 
 
 
Więcej
314Gasik
Gasik z d. Szymańska

 
 
 
 
Więcej
315Gasik Antoni
Gasik Bronisława z d. Bogusz
05-02-1907 r.
Zduny
 *08-01-1881 r. Jackowice
 *22-06-1888 r. Łaźniki
 +03-11-1951 r. /Zduny/
 +13-09-1969 r.
Więcej
316Gasik Jan
Gasik Aniela z d. Mika

 *28-05-1910 r.
 *29-07-1908 r.
 +16-10-1968 r.
 +06-03-1993 r. Łowicz /Kocierzewo/
Więcej
317Gasik Jerzy
Gasik Leokadia

 *15-04-1935 r.
 
 +1996 r. /Łowicz/
 
Więcej
318Gasik Józef
Gasik Aniela z d. Rutkowska
16-10-1937 r.
Łowicz
 *07-01-1886 r. Jackowice
 
 +
 +
Więcej
319Gasik Piotr
Gasik Elżbieta z d. Nasalska

 *27-01-1908 r. Jackowice
 *1916 r.
 +18-03-1986 r. /Zduny/
 +22-01-2002 r. /Zduny/
Więcej
320Gasik Piotr
Gasik Katarzyna z d. Guzek
07-1939 r.
Zduny
 *27-01-1908 r. Jackowice
 *~ 1912 r.
 +18-03-1986 r. /Zduny/
 +12-01-1943 r. /Zduny/
Więcej
321Gasik Piotr
Gasik Rozalia z d. Jabłońska
25-06-1877 r.
Zduny
 *22-01-1835 r. Łaźniki
 *05-08-1851 r. Maurzyce
 +18-07-1909 r. Jackowice
 +1940 r.
Więcej
322Gasik Stanisław
Gasik z d. Staszyska

 *17-10-1921 r.
 
 +15-10-1992 r. /Warszawa/
 
Więcej
323Gasik Tadeusz
Gasik Maria z d. Kazimierowicz

 *1927 r.
 *1930 r.
 +1996 r.
 +1993 r.
Więcej
324Gasik Walenty
Gasik Marianna z d. Głowacka
13-11-1831 r.
Zduny
 
 *15-05-1814 r. Łaźniki
 +21-07-1848 r. Łaźniki
 +
Więcej
325Gasik Wincenty
Gasik Agnieszka z d. Golis

 
 
 +
 +06-05-1855 r.
Więcej
326Gasik Wojciech
Gasik

 *1954 r.
 
 +28-12-2014 r. /Zduny/
 
Więcej
327Gasik Zdzisław
Gasik Maryla

 *1947 r.
 
 
 
Więcej
328Gasik Zygmunt
Gasik Eugenia z d. Perzyna

 *1926 r.
 
 +1997 r.
 +
Więcej
329Gidaszewski Jakub
Gidaszewska Agnieszka z d. Kazimierska

 *1980 r.
 
 
 
Więcej
330Gładys Hipolit
Gładys Małgorzata z d. Kamińska
1883 r.
Domaniewice
 
 *12-11-1862 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
331Głowacki Szymon
Zegadło Marianna z d. Gajda

 
 
 +16-11-1818 r. Łaźniki
 +
Więcej
332Głuszczyk Andrzej
Głuszczyk Franciszka z d. Błażejewska
1869 r.
Chruślin
 
 *1841 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
333Głuszczyk Jan
Głuszczyk Marcjanna z d. Kolos
26-08-1895 r.
Łowicz
 *09-07-1873 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
334Gnatek Jerzy
Gnatek Janina z d. Wróbel
15-10-1966 r.
Stargard Szczeciński
 *18-10-1944 r. Bad Nenndorf
 *1940 r. Beszowa
 +01-05-2014 r. Chomino /Chomino/
 
Więcej
335Gnatek Michał
Gnatowska Stanisława z d. Jaskólska
25-08-1929 r.
 *1904 r.
 *1910 r.
 +22-07-1971 r. /Drawsko Pomorskie/
 +1978 r.
Więcej
336Gnatowski Antoni
Gnatowska Antonina z d. Mamońska

 *~ 1865 r. Umień
 *17-04-1868 r. Tarnówka
 +13-01-1938 r. Świnice /Świnice/
 +16-10-1935 r. Świnice /Świnice/
Więcej
337Gnatowski Czesław
Gnatowska Helena z d. Rzepka
24-12-1951 r.
 *12-08-1933 r.
 *18-01-1929 r.
 +07-06-2011 r. /Gdańsk/
 +05-01-2016 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
338Gnatowski Jan
Gnatowska Józefa z d. Wiśniewska

 *28-05-1931 r.
 *1931 r.
 +28-10-1984 r. /Drawsko Pomorskie/
 
Więcej
339Gnatowski Kacper
Gnatowska Katarzyna z d. Wasiel
1861 r.
Umień
 *~ 1838 r.
 *~ 1839 r.
 +
 +
Więcej
340Gnatowski Krzysztof
Gnatowska z d. Wardaszewska

 *1976 r.
 
 
 
Więcej
341Gnatowski Mateusz
Kołuda Katarzyna z d. Lassota

 
 *~ 1821 r.
 +
 +
Więcej
342Gnatowski Ryszard
Gnatowska Halina z d. Szymańska
10-1975 r.
 *1951 r. Gdańsk
 *1954 r.
 
 
Więcej
343Gnatowski Stanisław
Gnatowska Jadwiga z d. Kamień

 
 
 +
 
Więcej
344Golis Antoni
Golis Marianna z d. Milczarek
25-01-1926 r.
Stary Waliszew
 *13-01-1900 r.
 *01-08-1900 r. Bocheń
 +
 +14-10-1963 r. Janinów
Więcej
345Golis Jan
Golis Franciszka z d. Czubak
22-11-1858 r.
Złaków Kościelny
 *29-07-1836 r. Mastki
 *21-02-1826 r. Złaków Borowy
 +
 +
Więcej
346Golis Józef
Golis Julianna z d. Wnuk

 
 
 +˂ 1820 r.
 +
Więcej
347Golis Józef
Golis Kunegunda z d. Anyżka
13-02-1820 r.
Złaków Kościelny
 *~ 1800 r.
 *~ 1802 r. Retki
 +˂ 1858 r.
 +˃ 1858 r.
Więcej
348Gołębiewski
Gołębiewska

 
 
 
 
Więcej
349Gołębiewski Franciszek
Gołębiewska Agnieszka z d. Mielczarek
1877 r.
Chruślin
 
 *20-10-1854 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
350Gołębiewski Franciszek
Gołębiewska Wiktoria z d. Kucharek
25-02-1886 r.
Łowicz
 *05-10-1866 r. Guźnia
 
 +1913 r. Seligów
 +
Więcej
351Gołębiewski Jan
Gołębiewska Apolonia z d. Gajda
17-02-1898 r.
Chruślin
 
 *~ 1858 r.
 +
 +08-01-1913 r. Mystkowice
Więcej
352Gołębiewski Jan
Gołębiewska Łucja z d. Drozd
1879 r.
Chruślin
 *18-06-1860 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
353Gołębiewski Józef
Frączak Wiktoria z d. Kazimierska
02-02-1858 r.
Chruślin
 
 *08-09-1839 r. Bocheń
 
 +
Więcej
354Gołębiewski Kazimierz
Gołębiewska Jadwiga z d. Dąbrowska
1882 r.
Chruślin
 *1856 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
355Gołębiewski Michał
Gołębiewska Agnieszka z d. Paradowska
1862 r.
Chruślin
 *1842 r. Guźnia
 
 +
 +1909 r. Święte
Więcej
356Gołębiewski Michał
Gołębiewska Aniela z d. Orzeł

 *03-10-1896 r. Bocheń
 *18-02-1905 r.
 +04-03-1974 r. Marianków /Stary Waliszew/
 +19-04-1983 r. /Stary Waliszew/
Więcej
357Gołębiewski Władysław
Gołębiewska Franciszka z d. Kosiorek

 
 *12-02-1912 r. Rogóźno
 +
 +20-09-1985 r. Jeże
Więcej
358Gołębiewski Wojciech
Gołębiewska Marianna z d. Błażejewska

 
 *~ 1815 r.
 +
 +1860 r. Guźnia
Więcej
359Gołębiowski
Gołębiowska z d. Turkot

 
 
 
 
Więcej
360Gołębiowski
Gołębiowska z d. Tymcznko

 
 
 
 
Więcej
361Gołębiowski Andrzej
Gołębiowska Iwona Mirosława z d. Gnatowska
1979 r.
 *1952 r.
 *1957 r. Gdańsk
 
 
Więcej
362Gołębiowski Jerzy
Gołębiowska Anna z d. Kantorek

 *1940 r. Rawa Mazowiecka
 *1945 r. Rawa Mazowiecka
 
 
Więcej
363Gorczyca
Gorczyca

 
 
 
 
Więcej
364Gorczyca
Gorczyca Danuta

 
 
 
 +
Więcej
365Gorczyca Alfons
Gorczyca Helena z d. Kosiorek

 *1930 r.
 *17-01-1935 r. Dobrogosty
 +2006 r.
 +10-11-2008 r. Przasnysz /Dzierzgowo/
Więcej
366Gorczyca Witold Wiktor
Gorczyca Regina z d. Kosiorek

 *1921 r.
 *03-06-1927 r. Dobrogosty
 +24-12-1985 r. /Wrzesina/
 +06-01-1998 r. Godki /Wrzesina/
Więcej
367Gorzkiewicz Andrzej
Gorzkiewicz Krystyna z d. Szychowska
30-08-1980 r.
 *1959 r.
 *1958 r. Głowno
 
 
Więcej
368Góra Bartłomiej
Góra Małgorzata z d. Kowalczyk
09-02-1825 r.
Domaniewice
 *~ 1806 r.
 
 +26-01-1840 r. Reczyce
 +
Więcej
369Góra Bartłomiej
Sut Katarzyna z d. Szymajda
09-02-1857 r.
Domaniewice
 *21-08-1836 r. Reczyce
 *11-04-1839 r. Czatolin
 +1879 r. Reczyce
 +
Więcej
370Góra Henryk
Góra Maria z d. Wolak
20-03-1954 r.
Rogów
 *20-06-1929 r. Kołacin
 *1935 r. Kobylin
 +29-08-1980 r. Mroga Dolna /Brzeziny/
 
Więcej
371Góra Izydor
Góra Katarzyna z d. Zagajewska

 *29-03-1866 r. Reczyce
 *27-09-1871 r. Skaratki
 +12-09-1927 r. Kołacin
 +1953 r. Łódź
Więcej
372Góra Józef
Góra Agnieszka z d. Doroba
20-01-1834 r.
Domaniewice
 *1807 r. Reczyce
 *~ 1804 r.
 +27-05-1862 r. Reczyce
 +05-09-1854 r. Reczyce
Więcej
373Góra Józef
Góra Zofia z d. Benka

 *04-02-1902 r. Reczyce
 *27-03-1904 r.
 +11-12-1960 r. Kobylin
 +01-03-1979 r.
Więcej
374Góra Mateusz
Góra Rozalia z d. Strugińska
1792 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
375Góra Piotr
Góra Marianna z d. Barbucha
30-01-1922 r.
Domaniewice
 *14-05-1897 r. Reczyce
 *1897 r. Krępa
 +
 +30-03-1976 r. Krępa
Więcej
376Góra Wojciech
Góra Józefa z d. Felczyńska
28-01-1861 r.
Domaniewice
 *15-04-1840 r. Reczyce
 
 +28-04-1878 r. Reczyce
 +
Więcej
377Górczyński Antoni
Górczyńska Franciszka z d. Bogusz
07-11-1892 r.
Łowicz
 *1865 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
378Górczyński Franciszek
Górczyńska Anna z d. Lasota
05-11-1906 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
379Górczyński Franciszek
Górczyńska Katarzyna z d. Kosiorek
24-05-1909 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
380Górczyński Jan
Górczyńska Antonia z d. Mikołajczyk
25-10-1892 r.
Zduny
 *09-12-1867 r. Dąbkowice
 *10-06-1874 r. Zduny
 +
 +09-12-1908 r. Zduny
Więcej
381Górczyński Jan
Górczyńska Marianna z d. Woźnicka
26-01-1909 r.
Zduny
 *09-12-1867 r. Dąbkowice
 *21-10-1872 r. Szymanowice
 +
 +
Więcej
382Górczyński Szczepan
Górczyńska Katarzyna z d. Płacheta
1863 r.
Łowicz
 
 *21-04-1845 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
383Górny Michał
Górna Anna z d. Strug

 
 *1990 r.
 
 
Więcej
384Górski Artur
Górska Ilona z d. Leśnikowska
25-07-2009 r.
Łódź
 *1988 r.
 *1980 r. Łódź
 
 
Więcej
385Grabczyk Kazimierz
Grabczyk Magdalena

 
 
 +
 +
Więcej
386Grabowicz Franciszek
Marcinkowska Franciszka z d. Warda
1892 r.
Domaniewice
 *26-03-1852 r. Krępa
 
 +1901 r. Krępa
 +
Więcej
387Grabowicz Henryk
Grabowicz Danuta z d. Wilk

 *15-04-1931 r.
 *22-09-1936 r.
 +26-02-2001 r. /Stary Waliszew/
 +07-01-2007 r. /Stary Waliszew/
Więcej
388Grabowicz Jan
Grabowicz Agnieszka z d. Kantorek
19-02-1917 r.
Domaniewice
 *1866 r. Krępa
 *1890 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
389Grabowicz Jan
Grabowicz Marianna z d. Płóciennik

 *~ 1751 r.
 *~ 1753 r.
 +23-07-1811 r. Domaniewice
 +
Więcej
390Grabowicz Piotr
Grabowicz Petronella z d. Celesta
26-07-1813 r.
Domaniewice
 *~ 1781 r.
 *1789 r. Czatolin
 +08-10-1836 r. Domaniewice
 +24-03-1839 r. Domaniewice
Więcej
391Grabowicz Piotr
Grabowicz Wiktoria z d. Kantorek
09-02-1835 r.
Domaniewice
 *~ 1809 r. Krępa
 *08-12-1815 r. Skaratki
 +1876 r.
 +22-04-1861 r. Krępa
Więcej
392Grabowski Józef
Grabowska Łucja z d. Karasek
1903 r.
Domaniewice
 
 *1867 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
393Gralak Antoni
Gralak Marianna z d. Zielińska
1884 r.
Umień
 *1857 r.
 
 +
 +
Więcej
394Gralak Józef
Gralak Weronika z d. Mamońska
1848 r.
Grzegorzew
 *1824 r.
 *1831 r.
 +
 +
Więcej
395Graszka Andrzej
Graszka Agnieszka z d. Knera
19-02-1827 r.
Domaniewice
 *~ 1793 r.
 *~ 1804 r.
 +1836 r. Skaratki
 +
Więcej
396Graszka Andrzej
Graszka Marianna z d. Czuba
1880 r.
Domaniewice
 
 *29-06-1856 r. Skaratki
 +
 +1886 r.
Więcej
397Graszka Antoni
Graszka Magdalena z d. Grzelka
1893 r.
Domaniewice
 
 *1872 r. Skaratki
 +1910 r.
 +
Więcej
398Graszka Antoni
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
1913 r.
Domaniewice
 *1887 r. Krępa
 *1889 r. Skaratki
 +04-03-1918 r. Skaratki
 +10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
399Graszka Marcin
Graszka Anna z d. Kantorek
21-11-1853 r.
Domaniewice
 *05-11-1832 r. Skaratki
 *29-07-1830 r. Skaratki
 +
 +1900 r. Skaratki
Więcej
400Graszka Marcin
Graszka Katarzyna z d. Warda
1901 r.
Domaniewice
 *05-11-1832 r. Skaratki
 *1846 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
401Graszka Stanisław
Graszka Marianna z d. Kantorek
1906 r.
Domaniewice
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
402Gratkowski Ignacy
Gratkowska Agnieszka z d. Strugińska
1906 r.
Koźle
 
 *1888 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
403Gromek Jan
Gromek Helena z d. Redo
22-01-1911 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
404Gruszka Józef
Gruszka Zofia z d. Swatowska

 *1900 r.
 
 +1984 r.
 +02-09-1947 r.
Więcej
405Gruszka Kajetan
Gruszka Franciszka z d. Podolak

 
 
 +1914 r.
 +~ 1948 r.
Więcej
406Gruszka Kazimierz Piotr
Gruszka Lucyna z d. Romaniuk
23-03-1991 r.
Łódź
 *13-01-1939 r. Ornatowice
 *1954 r. Jarosławiec
 +27-10-2012 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
407Grygielski Maciej
Grygielska Marianna z d. Mamońska
1855 r.
Grzegorzew
 *1826 r.
 *1836 r.
 +
 +
Więcej
408Grzanka
Grzanka Stanisława z d. Wilk

 
 *1912 r. Skaratki
 +
 +13-12-1992 r. Skaratki pod Las
Więcej
409Grzelak Józef
Grzelak Franciszka z d. Gralak
1880 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1860 r.
 +
 +
Więcej
410Grzelczyk Jan
Grzelczyk Irena z d. Krakowiak

 *11-11-1936 r.
 *1949 r.
 +03-09-2004 r.
 
Więcej
411Grzelka Jan
Graszka Anna z d. Kantorek
10-02-1850 r.
Domaniewice
 *29-08-1830 r. Skaratki
 *29-07-1830 r. Skaratki
 +15-09-1852 r. Skaratki
 +1900 r. Skaratki
Więcej
412Grzelka Łukasz
Grzelka Marianna z d. Graszka
1893 r.
Domaniewice
 *15-10-1864 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
413Gusta Maciej
Gusta Agnieszka z d. Kazimierska
08-02-1836 r.
Chruślin
 
 *05-01-1820 r.
 +
 +
Więcej
414Gusta Piotr
Gusta Katarzyna z d. Tomala
26-11-1900 r.
Łowicz
 
 *1879 r.
 +
 +
Więcej
415Gwóźdź Michał
Gwóźdź Małgorzata z d. Kosmowska
24-10-2009 r.
Głowno
 *1982 r.
 *1987 r. Głowno
 
 
Więcej
416Handte
Handte z d. Kreczmer

 
 
 
 
Więcej
417Hańcyk Bogdan
Hańcyk Jadwiga z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
418Hańcyk Marek
Hańcyk Barbara z d. Mierzwa

 
 
 
 
Więcej
419Hekner Józef
Hekner Apolonia z d. Krawczyk
04-09-1907 r.
Stary Waliszew
 *08-07-1885 r.
 
 +
 +27-04-1976 r. Rybnik
Więcej
420Hekner Władysław
Hekner Marianna z d. Jaśniewska
26-05-1884 r.
Chruślin
 
 *1862 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
421Hermanowicz Czesław
Hermanowicz Janina Stanisława z d. Ufa

 
 *1957 r.
 
 
Więcej
422Hołaj
Hołaj Dorota z d. Piątkowska

 
 
 
 
Więcej
423Hoły
Hoła Janina z d. Grzelczyk

 
 *1969 r.
 
 
Więcej
424Homel Robert
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza

 
 *1976 r. Debno
 
 
Więcej
425Hordyniec Andrzej
Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
426Hordyniec Bogdan
Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
427Hordyniec Bolesław
Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
428Hordyniec Wacław
Hordyniec Cecylia z d. Krakowiak

 *17-03-1922 r.
 *1933 r.
 +30-12-2001 r.
 
Więcej
429Jabłoński
Jabłońska

 
 
 +
 +
Więcej
430Jabłoński Antoni
Jabłońska Elżbieta z d. Wieczorek
30-09-1883 r.
Łowicz
 *29-05-1863 r. Strugienice
 *1861 r. Strzelcew
 +
 +
Więcej
431Jabłoński Franciszek
Daniek Marianna z d. Lis
21-11-1841 r.
Zduny
 *05-10-1822 r. Maurzyce
 
 +02-01-1858 r. Świące
 +
Więcej
432Jabłoński Henryk
Jabłońska Zofia

 
 
 
 
Więcej
433Jabłoński Jakub
Jabłońska Magdalena z d. Rolewska
22-11-1892 r.
Zduny
 *02-07-1873 r. Maurzyce
 
 +
 +
Więcej
434Jabłoński Jan
Jabłońska Elżbieta z d. Plak
27-10-1873 r.
Zduny
 *13-05-1850 r. Świące
 
 +
 +
Więcej
435Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Langer
29-11-1905 r.
Stary Waliszew
 *31-12-1879 r. Maurzyce
 
 +
 +
Więcej
436Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Morawska
26-11-1901 r.
Zduny
 *18-09-1875 r. Świące
 
 +
 +
Więcej
437Jabłoński Jan
Jabłońska Marianna z d. Pilich
14-11-1911 r.
Zduny
 
 
 +
 +
Więcej
438Jabłoński Józef
Jabłońska Antonina z d. Bińczak
23-09-1878 r.
Bąków Górny
 *01-03-1860 r. Maurzyce
 *10-02-1859 r. Rząśno
 +02-08-1944 r. Boczki Domaradzkie
 +14-02-1936 r. Boczki Domaradzkie
Więcej
439Jabłoński Kacper
Jabłońska Agnieszka z d. Bejda
20-01-1845 r.
Łowicz
 *30-12-1826 r. Maurzyce
 *13-04-1826 r. Świeryż
 +
 +22-12-1855 r. Maurzyce
Więcej
440Jabłoński Kacper
Jabłońska Agnieszka z d. Wieteska
28-01-1856 r.
Łowicz
 *30-12-1826 r. Maurzyce
 *19-01-1833 r. Świeryż
 +
 +14-07-1878 r. Maurzyce
Więcej
441Jabłoński Kacper
Jabłońska Brygida z d. Mikołajczyk
22-09-1878 r.
Bąków Górny
 *30-12-1826 r. Maurzyce
 *12-05-1833 r. Zduny
 +
 +13-02-1892 r. Maurzyce
Więcej
442Jabłoński Kacper
Jabłońska Marianna z d. Rybus
12-11-1907 r.
Zduny
 *13-01-1877 r. Świące
 
 +
 +
Więcej
443Jabłoński Karol
Jabłońska Marianna z d. Matysek
16-10-1878 r.
Zduny
 *04-11-1845 r. Świące
 
 +
 +
Więcej
444Jabłoński Paweł
Jabłońska Katarzyna z d. Kucińska
28-02-1916 r.
Domaniewice
 *03-01-1885 r. Maurzyce
 *1895 r. Sapy
 +~ 1946 r. /Stary Waliszew/
 +~ 1954 r. /Stary Waliszew/
Więcej
445Jabłoński Roch
Jabłońska Cecylia z d. Wieczorek
22-11-1840 r.
Zduny
 *16-08-1820 r. Maurzyce
 *19-11-1823 r. Strugienice
 +
 +16-05-1887 r. Strugienice
Więcej
446Jabłoński Stanisław
Jabłońska

 
 
 + /Łódź/
 
Więcej
447Jabłoński Stanisław
Jabłońska Helena z d. Warda
26-06-1921 r.
Stary Waliszew
 
 *1901 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
448Jabłoński Szymon
Jabłońska Marianna z d. Zarzewska
13-06-1881 r.
Łowicz
 *24-10-1853 r. Strugienice
 
 +
 +
Więcej
449Jabłoński Wojciech
Jabłońska Katarzyna z d. Busiak
14-11-1847 r.
Zduny
 *17-04-1829 r. Maurzyce
 
 +
 +
Więcej
450Jabłoński Wojciech
Jabłońska Małgorzata z d. Warowitek

 *~ 1769 r.
 *~ 1788 r.
 +30-10-1865 r. Maurzyce
 +09-02-1854 r. Maurzyce
Więcej
451Jachimek
Jachimek Jolanta z d. Kazimierska

 
 *11-1954 r.
 
 +30-10-2014 r. /Sobota/
Więcej
452Jachniewicz Franciszek
Jachniewicz Anna

 
 
 +
 +
Więcej
453Jadach Franciszek
Jadach Katarzyna z d. Kędziora
17-07-1864 r.
Domaniewice
 *16-09-1836 r. Skaratki
 *1841 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
454Jadach Franciszek
Jadach Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
455Jadach Franciszek
Jadach Petronella z d. Ziarnik
30-01-1860 r.
Domaniewice
 *16-09-1836 r. Skaratki
 *1837 r. Skaratki
 +
 +20-06-1861 r. Skaratki
Więcej
456Jadach Ludwik
Jadach Franciszka z d. Warda
13-02-1854 r.
Domaniewice
 *10-02-1834 r. Skaratki
 *~ 1836 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
457Jadach Michał
Jadach Franciszka z d. Kantorek
1808 r.
Domaniewice
 *~ 1780 r.
 *1788 r. Skaratki
 +07-10-1850 r. Skaratki
 +16-07-1858 r. Skaratki
Więcej
458Jadach Walenty
Jadach Agnieszka z d. Grzelak
13-02-1832 r.
Domaniewice
 *14-02-1809 r. Skaratki
 
 +1897 r. Skaratki
 +1887 r. Skaratki
Więcej
459Jagoda Stanisław
Jagoda Jadwiga z d. Mikołajczyk
01-02-1835 r.
Zduny
 
 *~ 1817 r.
 +15-03-1856 r. Zduny
 +10-08-1836 r. Zduny
Więcej
460Jakubowski Józef
Jakubowska Małgorzata z d. Boruszewska
1833 r.
Grzegorzew
 *1803 r.
 *1809 r.
 +1882 r.
 +1870 r.
Więcej
461Jakubowski Kacper
Jakubowska Agata

 
 
 +
 +1823 r.
Więcej
462Jakubowski Krzystof
Jakubowska Ewa z d. Czubak

 
 
 
 
Więcej
463Jamróz Jan
Jamróz Franciszka z d. Godziszewska
1879 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
464Jamrus Antoni
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
1868 r.
Domaniewice
 
 *26-10-1847 r. Skaratki
 +1893 r. Skaratki
 +
Więcej
465Janeczek
Janeczek

 
 
 
 
Więcej
466Janeczek Adam
Janeczek Marianna z d. Pająk

 *1894 r.
 *08-09-1910 r.
 +1949 r.
 +22-10-1991 r. Łowicz
Więcej
467Janicki Walenty
Janicka Katarzyna z d. Kazimierska
12-02-1844 r.
Chruślin
 * Dąbkowice
 *1827 r.
 +
 +08-05-1848 r.
Więcej
468Janowski Dariusz
Janowska Joanna z d. Osypiuk
20-08-2005 r.
 
 *1979 r. Ruda Śląska
 
 
Więcej
469Janus Józef
Janus Franciszka z d. Kantorek
26-01-1885 r.
Domaniewice
 *10-03-1860 r. Stroniewice
 *04-04-1858 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
470Jaros Jan
Jaros Marianna z d. Gajda
05-12-1943 r.
Stary Waliszew
 *30-03-1918 r. Janinów
 *06-03-1921 r. Augustów
 +04-09-1987 r. Łódź /Łódź/
 +25-06-2017 r. Łódź /Łódź/
Więcej
471Jaros Janusz
Jaros Marianna z d. Krakowiak
11-02-1967 r.
 *1944 r. Janinów
 *1944 r. Wojewodza
 
 
Więcej
472Jaros Józef
Jaros Katarzyna z d. Wielemborek
27-11-1911 r.
Stary Waliszew
 *1884 r.
 *31-08-1894 r. Sobocka Wieś
 +14-10-1960 r.
 +06-04-1980 r.
Więcej
473Jaros Mateusz
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
18-05-1828 r.
Zduny
 *~ 1801 r.
 *~ 1808 r.
 +16-09-1831 r.
 +
Więcej
474Jaros Wojciech
Jaros Małgorzata z d. Warda
1898 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
475Jarosiewicz Henryk
Jarosiewicz Daniela z d. Kaczyńska

 
 
 + /Płońsk/
 
Więcej
476Jarosiewicz Mieczysław
Jarosiewicz Halina z d. Gajda
17-06-1978 r.
 *1953 r. Płońsk
 *1956 r. Gończyce
 
 
Więcej
477Jasek Kazimierz
Fiałek Domicella z d. Gajda
09-05-1847 r.
Chruślin
 *22-02-1819 r. Bocheń
 *25-04-1826 r. Guźnia
 +05-09-1852 r. Bocheń
 +03-01-1892 r. Bocheń
Więcej
478Jasek Kazimierz
Jasek Klara z d. Kazimierska
09-05-1843 r.
Chruślin
 *22-02-1819 r. Bocheń
 *1824 r.
 +05-09-1852 r. Bocheń
 +04-04-1847 r. Bocheń
Więcej
479Jaśniewski Andrzej
Jaśniewska Franciszka z d. Grabowicz
1902 r.
Domaniewice
 *1848 r. Chruślin
 
 +19-06-1910 r. Chruślin
 +
Więcej
480Jaśniewski Andrzej
Jaśniewska Marianna z d. Łuczyńska
21-02-1876 r.
Bielawy
 *1848 r. Chruślin
 
 +19-06-1910 r. Chruślin
 +
Więcej
481Jaśniewski Michał
Jaśniewska Małgorzata z d. Gajda
1848 r.
Chruślin
 
 *1828 r.
 +
 +11-04-1868 r. Chruślin
Więcej
482Jączkowski Sebastian
Jączkowska Marta z d. Maciejewska
29-07-2016 r.
Głowno
 *1987 r.
 *1992 r.
 
 
Więcej
483Jedynak Adam
Jedynak Kunegunda z d. Mikołajczyk
1859 r.
Lipce Reymontowskie
 
 *08-02-1840 r. Wierznowice
 +
 +
Więcej
484Jezierski
Misiak Sylwia

 
 *1980 r.
 
 
Więcej
485Jędrusik Adam
Jędrusik Stefania z d. Kazimierska

 
 *1927 r.
 +
 +
Więcej
486Jodczyk
Podczarska Katarzyna z d. Badoń

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
487Jurga
Jurga Stefania z d. Kantorek

 
 
 +
 +
Więcej
488Jurga Jan
Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna

 
 *1888 r. Skaratki
 +03-12-1913 r.
 +
Więcej
489Jurga Maciej
Jurga Katarzyna z d. Mrzygłód
1910 r.
Domaniewice
 *1872 r. Strzebieszew
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
490Jurkowski
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak

 
 
 
 
Więcej
491Kabziński
Kabzińska z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
492Kaczmarczyk
Kaczmarczyk z d. Wielec

 
 
 
 
Więcej
493Kahn Daniel
Kahn Kathleen z d. Kasmer

 
 *1957 r. Springfield
 
 
Więcej
494Kajak
Kajak z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
495Kałuża Stanisław
Kałuża Marianna z d. Knera
1898 r.
Domaniewice
 
 *03-07-1864 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
496Kamelak Daniel
Klimecka Monika z d. Gawęcka

 *1984 r. Sochaczew
 *1983 r.
 
 
Więcej
497Kamiński
Kamińska z d. Szypuła

 
 
 
 
Więcej
498Kamiński
Kamińska Zofia z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
499Kamiński Andrzej
Kamińska Marianna z d. Strugińska
25-01-1858 r.
Domaniewice
 *05-11-1839 r. Wrzeczko
 *29-03-1840 r. Reczyce
 +
 +1912 r. Wrzeczko
Więcej
500Kamiński Antoni
Kamińska Anna z d. Maciejak
1906 r.
Domaniewice
 *1885 r. Wrzeczko
 
 +05-02-1917 r. Wrzeczko
 +
Więcej
501Kamiński Feliks
Kamińska Stefania z d. Ambrozińska
24-01-1934 r.
Blichowo
 *30-05-1886 r. Łubki
 *10-11-1904 r. Rewica
 +04-12-1969 r. Golanki /Blichowo/
 +22-06-1973 r. /Blichowo/
Więcej
502Kamiński Jan
Kamińska Elżbieta Katarzyna z d. Surma

 *29-12-1891 r. Zduny
 *23-11-1894 r. Zduny
 +
 +
Więcej
503Kamiński Jan
Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska
1899 r.
Chruślin
 *~ 1880 r.
 *04-01-1883 r. Guźnia
 +09-1914 r. Mława
 +
Więcej
504Kamiński Józef
Kamińska Małgorzata z d. Błażejewska
1899 r.
Chruślin
 *~ 1875 r.
 *22-04-1880 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
505Kamiński Józef
Kamińska Marianna z d. Pawlewska

 *29-03-1838 r. Blichowo
 *~ 1842 r. Bodzanów
 +˃ 1915 r. /Blichowo/
 +14-03-1915 r. Bodzanów
Więcej
506Kamiński Karol
Kamińska Marianna z d. Jagoda
20-11-1888 r.
Zduny
 *28-10-1851 r. Dąbrowa
 
 +
 +15-12-1895 r. Zduny
Więcej
507Kamiński Szczepan
Kamińska Julianna z d. Idziak

 
 
 +
 +
Więcej
508Kamiński Wojciech
Błaszczyk Antonina Katarzyna z d. Mikołajczyk
01-02-1835 r.
Zduny
 
 *21-04-1814 r. Zduny
 +09-09-1852 r. Zduny
 +01-04-1855 r. Zduny
Więcej
509Kamiński Wojciech
Kamińska Franciszka z d. Gnat
23-11-1886 r.
Zduny
 *10-04-1858 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
510Kamiński Wojciech
Kamińska Katarzyna z d. Mikołajczyk
08-10-1848 r.
Zduny
 *01-04-1826 r. Szymanowice
 *25-10-1830 r. Zduny
 +25-08-1911 r. Zduny
 +22-11-1893 r. Zduny
Więcej
511Kantorek
Kantorek

 
 
 
 
Więcej
512Kantorek Adam
Kantorek Katarzyna z d. Wardzińska
27-01-1913 r.
Chruślin
 *1889 r. Skaratki
 
 +06-03-1962 r. Domaniewice
 +
Więcej
513Kantorek Andrzej
Kantorek Anna z d. Błażejewska
1890 r.
Domaniewice
 *16-11-1859 r. Skaratki
 *1869 r. Domaniewice
 +˂ 1922 r.
 +˃ 1922 r.
Więcej
514Kantorek Antoni
Kantorek Katarzyna z d. Pel
26-11-1827 r.
Domaniewice
 *16-06-1808 r. Skaratki
 *25-04-1812 r.
 +1870 r. Skaratki
 +1873 r. Skaratki
Więcej
515Kantorek Arkadiusz Wojciech
Kantorek Anna Maria z d. Owsiany
30-06-2012 r.
Łódź
 *1984 r.
 *1985 r.
 
 
Więcej
516Kantorek Bolesław
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk
20-06-1971 r.
Głowno
 *22-10-1922 r. Ziewaniczki
 *1930 r.
 +17-03-2003 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
517Kantorek F.
Kantorek

 
 
 +
 
Więcej
518Kantorek Filip
Kantorek Wiktoria z d. Ziarnik
26-01-1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Stroniewice
 *1897 r. Domaniewice
 +25-11-1933 r. Niewiarów
 +
Więcej
519Kantorek Franciszek
Kantorek Agata

 
 
 +
 +
Więcej
520Kantorek Franciszek
Kantorek Janina

 *1921 r.
 *1929 r.
 +06-03-2002 r. /Domaniewice/
 +11-03-2004 r. /Domaniewice/
Więcej
521Kantorek Franciszek
Kantorek Marianna z d. Jadach
26-05-1788 r.
Domaniewice
 *1765 r.
 *1767 r. Skaratki
 +20-09-1808 r. Skaratki
 +09-08-1827 r. Skaratki
Więcej
522Kantorek Franciszek
Kantorek Marianna z d. Janus
26-01-1885 r.
Domaniewice
 *05-10-1855 r. Skaratki
 *21-06-1863 r. Stroniewice
 +˂ 1920 r.
 +˃ 1920 r.
Więcej
523Kantorek Grzegorz
Kantorek Marianna z d. Mrzygłóg
1900 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 *1877 r. Skaratki
 + /Domaniewice/
 +˂ 1907 r.
Więcej
524Kantorek Grzegorz
Kantorek Wiktoria z d. Kucińska
1907 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 *1886 r.
 + /Domaniewice/
 + /Domaniewice/
Więcej
525Kantorek Jan
Kantorek

 
 
 
 +
Więcej
526Kantorek Jan
Kantorek Antonina z d. Dobijańska
31-01-1887 r.
Łowicz
 *31-08-1860 r. Skaratki
 *11-01-1861 r. Dąbkowice
 + /Navasota/
 + /Grodzisk Mazowiecki/
Więcej
527Kantorek Jan
Kantorek Dorota z d. Zagajewska

 *1884 r. Skaratki
 *1888 r. Skaratki
 +17-03-1970 r. /Domaniewice/
 +24-02-1974 r. Skaratki /Domaniewice/
Więcej
528Kantorek Jan
Kantorek Franciszka z d. Dróżka
05-02-1900 r.
Domaniewice
 *1871 r. Skaratki
 *1875 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
529Kantorek Jan
Kantorek Franciszka z d. Zagajewska
09-06-1879 r.
Domaniewice
 *07-12-1850 r. Skaratki
 *1859 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
530Kantorek Jan
Kantorek Helena z d. Fibor
28-01-1850 r.
Domaniewice
 *27-12-1827 r. Skaratki
 *24-05-1833 r. Skaratki
 +1904 r. Skaratki
 +
Więcej
531Kantorek Jan
Kantorek Julianna z d. Muras
24-09-1882 r.
Łowicz
 *01-12-1857 r. Skaratki
 *~ 1867 r. Retki
 +
 +
Więcej
532Kantorek Jan
Kantorek Rozalia

 *1897 r. Skaratki
 *~ 1906 r.
 +02-1982 r. /Domaniewice/
 +08-1977 r. /Domaniewice/
Więcej
533Kantorek Jan
Kantorek Sabina

 *02-01-1927 r.
 
 +09-10-1993 r. /Kargowa/
 
Więcej
534Kantorek Józef
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
18-05-1904 r.
Domaniewice
 *18-06-1864 r. Skaratki
 *1873 r. Domaniewice
 +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
 +25-03-1914 r. Ziewaniczki
Więcej
535Kantorek Józef
Kantorek Danuta z d. Modlibowska

 *1954 r. Kargowa
 
 
 
Więcej
536Kantorek Józef
Kantorek Dorota z d. Kucińska

 *1905 r. Skaratki
 *1906 r.
 +28-11-1989 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
 +30-10-1988 r. Skaratki pod Rogóźno /Domaniewice/
Więcej
537Kantorek Józef
Kantorek Franciszka z d. Jabłońska
22-06-1914 r.
Stary Waliszew
 *18-06-1864 r. Skaratki
 *07-10-1888 r. Maurzyce
 +13-09-1939 r. Ziewaniczki /Głowno/
 +01-04-1972 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
Więcej
538Kantorek Józef
Kantorek Franciszka z d. Twardowska
26-06-1894 r.
Chruślin
 *08-03-1862 r. Skaratki
 
 +02-01-1913 r. Mystkowice
 +
Więcej
539Kantorek Józef
Kantorek Józefa z d. Pel
30-01-1899 r.
Domaniewice
 *20-02-1868 r. Skaratki
 *1868 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
540Kantorek Józef
Kantorek Józefa z d. Warda
08-02-1813 r.
Domaniewice
 *1792 r. Skaratki
 *1793 r. Skaratki
 +17-03-1863 r. Skaratki
 +23-02-1869 r. Skaratki
Więcej
541Kantorek Józef
Kantorek Katarzyna z d. Brudka
22-05-1882 r.
Domaniewice
 *06-09-1857 r. Skaratki
 *29-07-1863 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
542Kantorek Józef
Kantorek Katarzyna z d. Sut
1910 r.
Domaniewice
 *1880 r. Skaratki
 *1894 r. Krępa
 +
 +
Więcej
543Kantorek Józef
Kantorek Michalina z d. Szymańska
1914 r.
Chruślin
 *1886 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
544Kantorek Józef
Kantorek Rozalia z d. Druszka
27-01-1810 r.
Domaniewice
 *1786 r. Skaratki
 *~ 1785 r.
 +30-05-1847 r. Skaratki
 +23-11-1857 r. Skaratki
Więcej
545Kantorek Józef
Kantorek Stanisława z d. Król

 *1913 r. Skaratki
 *18-07-1921 r.
 +21-06-1993 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +24-05-2015 r. /Domaniewice/
Więcej
546Kantorek Józef
Kantorek Stefania Anna z d. Kazyk
21-08-1950 r.
Sosnowiec
 *20-01-1920 r. Ziewaniczki
 *04-02-1927 r. Sosnowiec
 +10-05-1978 r. Łódź /Łódź/
 +10-11-1988 r. Łódź /Łódź/
Więcej
547Kantorek Kacper
Kantorek Małgorzata z d. Zagajewska
23-01-1871 r.
Domaniewice
 *02-01-1848 r. Skaratki
 *07-06-1845 r. Skaratki
 + /Domaniewice/
 +1910 r. Skaratki
Więcej
548Kantorek Kazimierz
Kantorek Hanna z d. Gajda

 *1958 r. Głowno
 *25-02-1960 r.
 
 +24-11-2010 r. /Domaniewice/
Więcej
549Kantorek Kazimierz Marek
Kantorek Jadwiga Helena z d. Gajda
17-10-1981 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *30-10-1956 r. Łódź
 
 +20-02-2009 r. Łódź /Łódź/
Więcej
550Kantorek Konstanty
Kantorek Aniela z d. Dróżka

 *1913 r.
 *~ 1918 r.
 +28-12-1993 r. /Głowno/
 +18-07-1991 r. /Głowno/
Więcej
551Kantorek Konstanty
Kantorek Józefa

 
 
 +
 
Więcej
552Kantorek Krzysztof
Figura Justyna

 *1990 r.
 *1991 r.
 
 
Więcej
553Kantorek Leon
Kantorek Maria z d. Jorke
09-03-1963 r.
Łódź
 *1895 r. Sopel
 *11-01-1904 r.
 +05-1974 r. /Łódź/
 +10-12-1985 r. /Łódź/
Więcej
554Kantorek Marcin
Kantorek Aneta z d. Bartczak
28-06-2014 r.
 *1989 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
555Kantorek Marcin
Kantorek Franciszka z d. Wilk
1871 r.
Domaniewice
 *11-11-1844 r. Skaratki
 *08-03-1845 r. Skaratki
 +1903 r. Skaratki
 +
Więcej
556Kantorek Marcin Sebastian
Gruszka-Kantorek Monika Patrycja z d. Gruszka
05-07-2014 r.
Łódź
 *1987 r. Łódź
 *1987 r. Łódź
 
 
Więcej
557Kantorek Michał
Kantorek Ewa Agnieszka z d. Wolanowska
25-08-2007 r.
 *1983 r.
 *1985 r.
 
 
Więcej
558Kantorek Paweł
Kantorek Helena z d. Majchrzak
03-02-1840 r.
Domaniewice
 *23-01-1819 r. Skaratki
 *1821 r. Łąki
 +1898 r. Skaratki
 +1884 r. Skaratki
Więcej
559Kantorek Paweł
Kantorek Katarzyna z d. Kujawiak
09-02-1822 r.
Domaniewice
 *1794 r. Skaratki
 *1800 r.
 +11-02-1848 r. Skaratki
 +26-04-1836 r. Skaratki
Więcej
560Kantorek Paweł
Zagajewska Urszula z d. Juźwicka
1836 r.
Domaniewice
 *1794 r. Skaratki
 *25-10-1817 r. Stroniewice
 +11-02-1848 r. Skaratki
 +17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
561Kantorek Piotr
Kantorek Wanda z d. Rubin

 *04-04-1928 r. Mystkowice Małe
 *02-02-1929 r. Bogumin
 +08-06-1987 r. Pyrnik /Kargowa/
 +22-12-2013 r. Pyrnik
Więcej
562Kantorek Piotr
Kantorek Zofia z d. Knera
04-02-1850 r.
Domaniewice
 *15-08-1829 r. Skaratki
 *20-06-1830 r. Skaratki
 +14-05-1895 r. Skaratki
 +1902 r. Skaratki
Więcej
563Kantorek Robert Kazimierz
Kantorek Magdalena Małgorzata z d. Kustosik
23-10-2010 r.
Łódź
 *1983 r. Łódź
 *1985 r. Łódź
 
 
Więcej
564Kantorek Sebastian
Kantorek Sylwia z d. Figura
27-09-2008 r.
 *1979 r. Zielona Góra
 *1986 r.
 
 
Więcej
565Kantorek Stanisław
Kantorek Agnieszka z d. Mikołajczyk

 *1874 r. Skaratki
 *21-03-1877 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
566Kantorek Stanisław
Kantorek Dorota z d. Graszka

 
 
 +1794 r.
 +1788 r.
Więcej
567Kantorek Stanisław
Kantorek Franciszka z d. Tafilńska
31-01-1921 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 *12-02-1897 r. Krępa
 +12-01-1973 r. Skaratki /Domaniewice/
 +05-05-1978 r. Skaratki
Więcej
568Kantorek Stanisław
Kantorek Stanisława z d. Kucińska

 *1907 r. Skaratki
 *1907 r.
 +03-06-1990 r.
 +01-11-1979 r. Sapy
Więcej
569Kantorek Stanisław
Kantorek Waleria

 *1898 r.
 *1909 r.
 +1978 r. Żelechlinek
 +1992 r.
Więcej
570Kantorek Wacław
Kantorek z d. Socha

 *20-01-1911 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
571Kantorek Walenty
Zagajewska Magdalena z d. Kierus
23-11-1846 r.
Domaniewice
 *10-02-1823 r. Skaratki
 *25-05-1826 r. Domaniewice
 +13-01-1852 r. Skaratki
 +29-05-1867 r. Rogóźno
Więcej
572Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Franciszka z d. Kwapińska
1903 r.
Domaniewice
 *01-02-1861 r. Skaratki
 *1864 r. Stare Grudze
 +
 +
Więcej
573Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Franciszka z d. Moskwa
07-02-1887 r.
Domaniewice
 *01-02-1861 r. Skaratki
 *1867 r. Skaratki
 +
 +1903 r.
Więcej
574Kantorek Wawrzyniec
Kantorek Marianna z d. Ziółkowska
22-11-1858 r.
Domaniewice
 *02-08-1838 r. Skaratki
 *1838 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
575Kantorek Wincenty Hipolit
Kantorek Kazimiera Helena z d. Kalinowska

 *17-07-1909 r. Helenów
 *02-03-1911 r. Nowe Miasto nad Pilicą
 +11-06-1959 r. Rawa Mazowiecka
 +24-09-1970 r. Rawa Mazowiecka /Rawa Mazowiecka/
Więcej
576Kantorek Władysław
Kantorek Rozalia

 *1907 r. Skaratki
 *~ 1915 r.
 +09-09-1976 r. Skaratki
 +01-01-2002 r. /Domaniewice/
Więcej
577Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Danuta z d. Kołodziejczyk
09-10-1982 r.
Bedlno
 *15-04-1956 r. Łódź
 
 +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
578Kantorek Wojciech Czesław
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska
~ 1984 r.
 *15-04-1956 r. Łódź
 *1956 r.
 +04-10-2014 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
579Kantorek Wojciech
Kantorek Apolonia z d. Wanias

 *1756 r. Skaratki
 
 +07-11-1828 r. Skaratki
 +1801 r.
Więcej
580Kantorek Wojciech
Kantorek Łucja z d. Przechodzeń

 *1756 r. Skaratki
 
 +07-11-1828 r. Skaratki
 +˃ 1828 r.
Więcej
581Kantorek Wojciech
Kantorek Stanisława z d. Głuszcz

 *23-04-1900 r. Mystkowice
 *06-11-1903 r.
 +22-02-1969 r. /Kargowa/
 +23-09-1985 r. /Kargowa/
Więcej
582Kapusta Franciszek
Kapusta Katarzyna z d. Kosiorek
1887 r.
Domaniewice
 
 *1861 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
583Karasek
Karasek Aniela z d. Ruta

 
 
 
 +24-01-2009 r.
Więcej
584Karasek Franciszek
Karasek Salomea z d. Strugińska
1851 r.
Domaniewice
 
 *1831 r. Reczyce
 +
 +1908 r.
Więcej
585Karcz Adam
Karcz Aniela z d. Czerwiec
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 *1898 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
586Karcz Piotr
Karcz Marianna z d. Kantorek
1881 r.
Domaniewice
 
 *18-09-1863 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
587Karolkiewicz Jan
Karolkiewicz Marianna z d. Marciniak
03-02-1908 r.
Żychlin
 *24-12-1885 r. Bedlno
 *16-09-1889 r. Orątki
 +13-11-1940 r. Buszków
 +13-01-1954 r. Buszkówek
Więcej
588Karolkiewicz Mateusz
Karolkiewicz Ludwika z d. Siewierska

 *~ 1855 r.
 *~ 1857 r.
 +
 +
Więcej
589Karpiński
Jurkowska-Karpińska z d. Szymczak

 
 
 
 
Więcej
590Karpiński Franciszek
Karpińska Marianna z d. Jachniewicz

 *~ 1791 r.
 *~ 1803 r.
 +28-10-1855 r. Suchedniów
 +17-05-1856 r. Suchedniów
Więcej
591Karpiński Wojciech
Karpińska Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
592Karpiuk Aleksander
Karpiuk Antonina z d. Zasin

 
 
 +1980 r.
 +~ 1996 r.
Więcej
593Karpiuk Anatol Marian
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
01-04-1978 r.
Łódź
 *1957 r. Łódź
 *1958 r. Łódź
 
 
Więcej
594Karpiuk Jan
Karpiuk Maria z d. Filar

 *1930 r.
 *12-03-1928 r.
 +24-05-1996 r. /Łódź/
 +24-07-2003 r. /Łódź/
Więcej
595Kasmer John Stanley
Kasmer Albina z d. Kaskey
06-12-1944 r.
Manchester
 *27-12-1915 r. Chicopee
 *17-11-1919 r. Lyon Mountain
 +16-01-1977 r. Northampton
 +15-06-2012 r. Seekonk /Manchester/
Więcej
596Kasmer Roger
Kasmer Kathryn E. z d. Parker
09-05-1969 r.
 *1946 r. Syracuse
 *~ 1946 r.
 
 
Więcej
597Kasmer Roger
Kasmer Patricia z d. Housker
1998 r.
 *1946 r. Syracuse
 *~ 1948 r.
 
 
Więcej
598Kasprzak
Kasprzak Monika z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
599Kaszarek
Kaszarek

 
 
 
 
Więcej
600Kaszarek Adam Sławomir
Walaszek-Kaszarek Katarzyna z d. Walaszek
18-06-2011 r.
 
 
 
 
Więcej
601Kaszarek Jerzy
Kaszarek z d. Kosmowska

 *13-04-1926 r.
 
 +31-10-2012 r. /Szczecin/
 
Więcej
602Kaszycki
Kaszycka Jadwiga z d. Kosiorek

 
 
 
 +
Więcej
603Kawicz Waldemar
Kawicz Elżbieta

 
 *1960 r.
 
 
Więcej
604Kawka Józef
Kawka Kunegunda

 
 
 +
 +
Więcej
605Kazimierczak
Kazimierczak z d. Wieczorkiewicz

 
 
 
 
Więcej
606Kazimierski
Kazimierska Rozalia

 
 
 +
 +
Więcej
607Kazimierski Andrzej
Kazimierska Wanda

 *24-11-1907 r.
 *~ 1913 r.
 +18-12-1994 r. /Chruślin/
 +15-12-1987 r. /Chruślin/
Więcej
608Kazimierski Antoni
Kazimierska Anna z d. Rybus
24-01-1842 r.
Chruślin
 *1771 r.
 *1818 r.
 +23-08-1850 r.
 +09-11-1878 r.
Więcej
609Kazimierski Antoni
Kazimierska Zuzanna z d. Bryk
1795 r.
Chruślin
 *1771 r.
 *~ 1776 r.
 +23-08-1850 r.
 +26-04-1841 r. Bocheń
Więcej
610Kazimierski Bartłomiej
Kazimierska Franciszka z d. Fijołek

 *19-08-1817 r.
 *~ 1816 r.
 +
 +
Więcej
611Kazimierski Feliks
Kazimierska Apolonia z d. Szczygieł
05-05-1954 r.
Szczecin
 *12-05-1913 r. Lisiewice
 
 +1958 r.
 +
Więcej
612Kazimierski Feliks
Kazimierska Irena z d. Estkowska

 *12-05-1913 r. Lisiewice
 *1924 r.
 +1958 r.
 +1947 r.
Więcej
613Kazimierski Feliks
Kazimierska Marianna z d. Flis
16-05-1870 r.
Chruślin
 *20-05-1850 r. Guźnia
 *08-12-1849 r. Bocheń
 +03-12-1926 r. /Chruślin/
 +20-03-1935 r. /Chruślin/
Więcej
614Kazimierski Franciszek
Jaros Katarzyna z d. Kaczor
18-02-1828 r.
Chruślin
 *01-10-1808 r.
 
 +02-07-1838 r. /Chruślin/
 +
Więcej
615Kazimierski Franciszek
Kazimierska Katarzyna z d. Kocięba
1899 r.
Pszczonów
 *03-06-1875 r.
 *1881 r.
 +16-01-1956 r. /Chruślin/
 +02-04-1956 r. /Chruślin/
Więcej
616Kazimierski Franciszek
Kazimierska Marianna z d. Waśkiewicz
23-01-1837 r.
Chruślin
 *29-09-1815 r.
 *1819 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
617Kazimierski Ignacy
Kazimierska Franciszka z d. Baran
1907 r.
Chruślin
 *25-11-1877 r.
 *~ 1890 r.
 +08-01-1944 r.
 +04-12-1944 r.
Więcej
618Kazimierski Jan
Kazimierska Franciszka z d. Wichno
25-06-1907 r.
Zduny
 *24-10-1875 r. Guźnia
 *~ 1888 r.
 +19-08-1964 r. /Zduny/
 +06-05-1940 r. /Zduny/
Więcej
619Kazimierski Jan
Kazimierska Halina Romana z d. Smoleńska

 *15-09-1904 r.
 *05-01-1912 r. Ciechanów
 +18-08-2003 r. /Chruślin/
 +05-02-1986 r. Londyn /Londyn/
Więcej
620Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Balik
1920 r.
Łowicz
 *04-05-1893 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
621Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Mielczarek
13-10-1862 r.
Chruślin
 *19-12-1843 r. Guźnia
 *1834 r.
 +19-10-1905 r.
 +06-11-1894 r.
Więcej
622Kazimierski Jan
Kazimierska Marianna z d. Rorat

 *08-02-1883 r. Prawda
 *22-08-1885 r. Widzów
 +31-01-1968 r. /Rędziny/
 +12-02-1937 r. Rędziny
Więcej
623Kazimierski Jerzy
Kazimierska Ewa Danuta z d. Załęcka
01-10-1972 r.
Smardzewo
 *1949 r. Szumirad
 *1956 r. Płońsk
 
 
Więcej
624Kazimierski Jerzy
Kazimierska Helena z d. Warda
1814 r.
Chruślin
 
 
 +
 +
Więcej
625Kazimierski Józef
Kazimierska Aleksandra z d. Zalewska

 *16-02-1835 r. Bocheń
 *1834 r.
 +
 +
Więcej
626Kazimierski Józef
Kazimierska Józefa z d. Pawłowska
1884 r.
Chruślin
 *09-02-1856 r.
 
 +
 +
Więcej
627Kazimierski Julian
Kazimierska Franciszka z d. Ciesielska

 *1924 r.
 
 +1995 r.
 +
Więcej
628Kazimierski Kacper
Kazimierska Agnieszka z d. Flis

 *28-02-1836 r.
 
 +
 +
Więcej
629Kazimierski Kacper
Kazimierska Anna z d. Deka

 *28-02-1836 r.
 *1838 r.
 +
 +05-09-1879 r.
Więcej
630Kazimierski Karol
Kazimierska Marianna

 *1767 r.
 *~ 1759 r.
 +
 +16-08-1827 r. Guźnia
Więcej
631Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Marianna z d. Barańska
1900 r.
Chruślin
 *20-02-1875 r.
 
 +16-09-1939 r. /Chruślin/
 +
Więcej
632Kazimierski Kazimierz
Kazimierska Marianna z d. Wiechnio
15-11-1910 r.
Zduny
 *03-03-1883 r.
 
 +
 +
Więcej
633Kazimierski Kazimierz
Płacheta Katarzyna z d. Gajda
1816 r.
Chruślin
 *1793 r.
 *1801 r.
 +16-06-1817 r.
 +1848 r.
Więcej
634Kazimierski Ludwik
Kazimierska Franciszka z d. Deka
25-10-1858 r.
Chruślin
 *24-08-1836 r.
 
 +
 +
Więcej
635Kazimierski Ludwik
Kazimierska Julianna z d. Ciesielska
11-09-1854 r.
Łowicz
 *24-08-1836 r.
 *14-02-1830 r. Szczudłów
 +
 +25-09-1858 r. Bocheń
Więcej
636Kazimierski Łukasz Jerzy
Kazimierska Magdalena z d. Kiejno
05-10-2013 r.
 *1974 r. Płock
 *1975 r.
 
 
Więcej
637Kazimierski Mateusz
Gałaj Antonina z d. Grzyb
1870 r.
Chruślin
 *15-09-1842 r.
 *18-06-1848 r. Mystkowice
 +16-01-1897 r.
 +
Więcej
638Kazimierski Michał
Kazimierska Marianna

 *04-07-1840 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
639Kazimierski Michał
Kazimierska Petronela z d. Korczewska
23-11-1859 r.
Chruślin
 *04-07-1840 r. Bocheń
 *22-05-1837 r. Bocheń
 +
 +1895 r.
Więcej
640Kazimierski Mikołaj
Kazimierska Rozalia z d. Modrak

 *1788 r.
 *~ 1796 r.
 +28-08-1867 r.
 +1881 r.
Więcej
641Kazimierski Paweł
Kazimierska Barbara z d. Gałaj

 *~ 1759 r.
 
 +02-10-1826 r. Guźnia
 +
Więcej
642Kazimierski Robert
Kazimierska Iwona

 
 
 
 
Więcej
643Kazimierski Stanisław
Kazimierska Helena z d. Urbanek

 *1919 r. Bocheń
 *1924 r.
 +27-11-1993 r. Chruślin /Chruślin/
 +22-02-1992 r. Chruślin /Chruślin/
Więcej
644Kazimierski Stanisław
Kazimierska Jadwiga z d. Bryk
1854 r.
Chruślin
 *04-05-1835 r. Bocheń
 *1833 r.
 +
 +
Więcej
645Kazimierski Szczapan
Kazimierska Józefa z d. Kurczak

 *1843 r. Guźnia
 *12-01-1852 r. Dąbkowice
 +1887 r. Maków
 +
Więcej
646Kazimierski Szymon
Kazimierska Marianna z d. Górczyńska

 *25-10-1887 r. Bocheń
 *23-09-1887 r.
 +02-05-1963 r. Bocheń
 +09-04-1974 r. Bocheń
Więcej
647Kazimierski Tadeusz
Kazimierska Anna z d. Smoleńska

 *14-02-1917 r. Widzów
 *17-09-1921 r. Łomża
 +30-09-1988 r. Kalisz /Rędziny/
 +06-02-2006 r. Krotoszyn
Więcej
648Kazimierski Wawrzyniec
Kazimierska Helena z d. Gusta
17-11-1823 r.
Chruślin
 *1804 r.
 *~ 1797 r.
 +06-01-1847 r.
 +
Więcej
649Kazimierski Wiesław
Kazimierska Alicja

 *1949 r.
 
 
 
Więcej
650Kazimierski Wojciech
Kazimierska Agnieszka z d. Kucharek

 *23-10-1868 r.
 *18-01-1875 r. Małszyce
 +
 +26-02-1932 r. /Chruślin/
Więcej
651Kazimierski Wojciech
Kazimierska Franciszka z d. Gajda
08-02-1841 r.
Chruślin
 *11-04-1821 r.
 *~ 1823 r. Guźnia
 +21-03-1909 r.
 +15-01-1870 r.
Więcej
652Kazimierski Wojciech
Kazimierska Katarzyna z d. Burzyńska

 *23-10-1868 r.
 *1868 r.
 +
 +13-01-1893 r.
Więcej
653Kazimierski Wojciech
Kazimierska Marianna z d. Wojewodzak

 *1843 r.
 
 +
 +
Więcej
654Kazimierski Wojciech
Kazimierski Catherine z d. Kavalska

 *22-07-1880 r.
 *1893 r. Kraków
 +25-08-1960 r. Springfield
 +03-08-1970 r. Suffield
Więcej
655Kazmierczak Józef
Kazmierczak Brygida z d. Woźniak

 *~ 1782 r.
 *~ 1776 r.
 +˂ 1839 r.
 +
Więcej
656Kazmierski Edward John
Kazmierski Florence
06-05-1960 r.
Los Angeles
 *05-02-1925 r. Thompsonville
 
 +07-01-2015 r. Santa Maria
 
Więcej
657Kazmierski Edward John
Kazmierski Margartet

 *05-02-1925 r. Thompsonville
 
 +07-01-2015 r. Santa Maria
 
Więcej
658Kazmierski Stanley
Kazmierski Bertha z d. Warych

 *23-11-1919 r.
 
 +02-04-1995 r. Springfield
 +
Więcej
659Kazmierski Vance
Kazmierski Eva

 *14-11-1917 r. Chicopee
 
 +30-06-2003 r. Tucson
 +
Więcej
660Kazmierski Vance
Kazmieski Stella

 *14-11-1917 r. Chicopee
 
 +30-06-2003 r. Tucson
 
Więcej
661Kazmierski Walter
Kazmierski Patricia z d. Quan

 *1947 r.
 
 
 
Więcej
662Kazyk Szczepan
Kazyk Czesława Maria z d. Wilk
29-08-1926 r.
Łazy
 *~ 1894 r.
 *16-08-1903 r. Kulebaki (ZSRR)
 +~ 1940 r. Lwów /Nie znane/
 +28-06-1989 r. Gdynia /Gdynia/
Więcej
663Kazyk Walenty
Kazyk Anna z d. Szostak

 
 
 +
 +
Więcej
664Kaźmierczak Mateusz
Kaźmierczak Marianna z d. Kamińska
23-11-1886 r.
Zduny
 
 *05-11-1864 r. Zduny
 +
 +15-02-1909 r. Szymanowice
Więcej
665Kaźmierski Jan
Kaźmierska Anna z d. Tokarska
09-11-1903 r.
Sobota
 
 
 +
 +
Więcej
666Kaźmierski Jan
Kaźmierska Franciszka

 *19-07-1903 r.
 *1906 r.
 +10-04-1978 r. /Chruślin/
 +1997 r. /Chruślin/
Więcej
667Kędziora Grzegorz
Kędziora Marianna z d. Wieteska
01-10-1899 r.
Łowicz
 *1872 r. Strzebieszew
 *1883 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
668Kędziora Jan
Kędziora Stanisława z d. Kłucińska
1925 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
669Kędziora Józef
Kędziora Julianna z d. Kantorek
29-01-1827 r.
Domaniewice
 *1797 r. Domaniewice
 *1798 r. Skaratki
 +
 +01-06-1827 r. Skaratki
Więcej
670Kędziora Stanisław
Kędziora Antonina z d. Zuchora
1908 r.
Głowno
 *1876 r. Strzebieszew
 *29-03-1883 r. Kadzielin
 +
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
671Kępiński Teodor
Kępińska Zofia

 *~ 1928 r.
 *1928 r.
 +13-06-2006 r. /Łódź/
 
Więcej
672Khazaal Ahmad N.
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk

 *1959 r. (Liban)
 *1955 r. Łódź
 
 
Więcej
673Kiciński Edward
Kicińska Teresa z d. Sobala

 *1956 r.
 
 
 
Więcej
674Kiciński Jerzy
Kicińska Lidia z d. Maciejasz

 *1960 r.
 *1962 r. Wałcz
 
 
Więcej
675Kiciński Mirosław
Kicińska Iwona Teresa z d. Zielińska

 *1966 r.
 *1970 r. Janisławiec
 
 
Więcej
676Kiciński Stefan Czesław
Kicińska Sabina z d. Gnatowska
19-02-1948 r.
Mirosławiec
 *25-01-1925 r. Kobułkowo
 *22-02-1932 r. Świnice
 +08-12-1991 r. /Marcinkowice/
 +28-02-1996 r. Drawsko Pomorskie /Marcinkowice/
Więcej
677Kiczoł Stanisław
Kiczoł Ewa z d. Stefańska
1910 r.
Pszczonów
 
 *1891 r. Seligów
 +
 +
Więcej
678Kiedos Maciej
Kiedos Ewa z d. Barańska
11-10-2008 r.
Łowicz
 *1979 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
679Kielesiński
Kielesińska z d. Ogniewska

 
 
 
 
Więcej
680Kierus Franciszek
Kierus Marianna z d. Sałuda
1888 r.
Domaniewice
 *1866 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
681Kierus Ignacy
Kierus Franciszka z d. Markiewicz
1870 r.
Domaniewice
 *1844 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
682Kierus Piotr
Kierus Wiktoria z d. Grabowicz
1844 r.
Domaniewice
 
 
 +1887 r.
 +
Więcej
683Kierus Piotr
Kierus Zofia z d. Kunecka
1878 r.
Domaniewice
 
 
 +1887 r.
 +
Więcej
684Kierus Szczepan
Kierus Róża z d. Wilk
28-01-1816 r.
Domaniewice
 
 
 +08-09-1845 r. Domaniewice
 +
Więcej
685Kierus Szczepan
Kierus Teresa z d. Jadach
1845 r.
Domaniewice
 
 
 +1893 r. Domaniewice
 +
Więcej
686Kierus Szymon
Kierus Marianna z d. Kantorek

 *~ 1759 r. Domaniewice
 *1762 r. Skaratki
 +13-07-1827 r. Domaniewice
 +28-03-1827 r. Skaratki
Więcej
687Kierzkowski
Kierzkowska Martyna z d. Włostek

 
 *1982 r. Łowicz
 
 
Więcej
688Klejs Zdzisław
Klejs z d. Kantorek

 *1932 r.
 
 +1974 r. /Domaniewice/
 
Więcej
689Klimecki Radosław
Klimecka Monika z d. Gawęcka
11-08-2018 r.
Stara Kamienica
 *1987 r. Jelenia Góra
 *1983 r.
 
 
Więcej
690Kludka Richard Henry
Kludka Dagmara Maria z d. Szymczak
11-11-2011 r.
 *1956 r. Chicago
 *1974 r. Łódź
 
 
Więcej
691Kłos
Kłos Hanna z d. Gasik

 
 
 
 
Więcej
692Kłos
Kłos Justyna

 
 
 
 
Więcej
693Kłys Jacek
Kłys Anetta z d. Jaros
19-11-1988 r.
Łódź
 *1968 r. Łódź
 *1968 r. Łódź
 
 
Więcej
694Kłys Mieczysław
Kłys Zofia

 *21-10-1935 r. Giebałtówka
 *1940 r. Giebałtówka
 +04-03-2007 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
695Kłys Tomasz
Kłys Ewa z d. Wlazło - Walewska
27-09-2014 r.
Łódź
 *1989 r. Łódź
 *1989 r. Łódź
 
 
Więcej
696Knera Antoni
Lenart Zofia z d. Krukowska
1866 r.
Domaniewice
 *1847 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
697Knera Franciszek
Knera Marcjanna z d. Taras
29-01-1894 r.
Łowicz
 *16-09-1866 r. Skaratki
 
 +01-08-1933 r.
 +
Więcej
698Knera Henryk
Knera

 
 
 
 
Więcej
699Knera Henryk
Knera Zofia z d. Wielec

 *1907 r. Skaratki
 *15-01-1910 r. Dmosin
 +28-04-1972 r.
 +29-12-1992 r. Dmosin
Więcej
700Knera Ignacy
Knera Agnieszka z d. Czarnecka
1885 r.
Domaniewice
 *24-01-1861 r. Skaratki
 *1864 r.
 +
 +
Więcej
701Knera Jan
Knera Katarzyna z d. Warda
1908 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
702Knera Jan
Knera Rozalia z d. Kędziora

 *1872 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
703Knera Jan Nepomucen
Knera Katarzyna z d. Siatkowska
1853 r.
Domaniewice
 *19-05-1834 r. Skaratki
 *25-11-1834 r. Reczyce
 +1893 r. Skaratki
 +18-01-1899 r. Skaratki
Więcej
704Knera Józef
Knera

 *1900 r. Skaratki
 
 +
 
Więcej
705Knera Józef
Knera Katarzyna z d. Rutkowska
1888 r.
Domaniewice
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
706Knera Józef
Knera Marcjanna z d. Wojda
08-06-1891 r.
Łowicz
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
707Knera Kacper
Knera Teresa z d. Kuśmierek
1826 r.
Domaniewice
 *~ 1781 r.
 
 +11-05-1867 r. Strzebieszew
 +
Więcej
708Knera Marcin
Knera Agnieszka z d. Drużka
1861 r.
Domaniewice
 *29-10-1839 r. Skaratki
 
 +
 +1910 r. Skaratki
Więcej
709Knera Marian
Knera Halina Stefania z d. Stankiewicz
03-11-1963 r.
Łódź
 *1932 r. Nagawki
 *1934 r. Łódź
 
 
Więcej
710Knera Mateusz
Knera Marianna z d. Kucharska
26-07-1824 r.
Domaniewice
 *1792 r. Strzebieszew
 *~ 1802 r.
 +30-03-1869 r. Skaratki
 +30-09-1873 r. Skaratki
Więcej
711Knera Stanisław
Knera Marianna z d. Gajda
26-11-1900 r.
Chruślin
 *1875 r. Skaratki
 *23-01-1871 r. Lisiewice
 +14-04-1908 r. Lisiewice
 +
Więcej
712Knera Stefan
Knera Agnieszka z d. Godziszewska
1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Skaratki
 *1894 r.
 +03-08-1989 r.
 +
Więcej
713Knera Wawrzyniec
Kuśmierek Zofia z d. Kawka

 
 
 +14-12-1811 r. Domaniewice
 +16-11-1831 r. Czatolin
Więcej
714Knera Wiesław
Knera

 
 
 
 
Więcej
715Kobus Józef
Kobus Julianna

 
 
 +
 +
Więcej
716Kobus Kacper
Kobus Anna z d. Żabińska

 
 
 +30-08-1828 r. Wierzchy
 +
Więcej
717Kobus Piotr
Drabik Agnieszka z d. Kuśmierek
22-01-1813 r.
Jeżów
 
 
 +15-11-1825 r. Wierzchy
 +
Więcej
718Kocus Jan
Kocus Marianna z d. Kantorek
13-05-1907 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
719Koliński
Kolińska

 
 
 
 
Więcej
720Koliński Bolesław
Kolińska z d. Kosmowska

 *08-06-1938 r. Zduńska Wola
 
 +16-02-1984 r. /Zduńska Wola/
 
Więcej
721Koliński Dariusz
Kolińska

 
 
 
 
Więcej
722Kolos Jan
Kolos Franciszka z d. Podsędek
1925 r.
Łowicz
 
 
 +
 
Więcej
723Kolos Stanisław
Kolos Katarzyna z d. Głuszczyk
01-10-1900 r.
Łowicz
 
 *1883 r. Jamno
 +
 +
Więcej
724Kolos Władysław
Kolos Władysława z d. Duraj
1922 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
725Komenderski Jan
Komenderska Helena z d. Kucińska
23-09-1973 r.
 *~ 1940 r.
 *02-03-1946 r.
 +20-01-2018 r. Łódź /Głowno/
 +07-02-2015 r. Głowno /Głowno/
Więcej
726Komenderski Lucjan
Komenderska Zofia z d. Włostek
05-06-1933 r.
Stary Waliszew
 *1910 r. Pludwiny
 *~ 1915 r.
 +
 +
Więcej
727Konikowski Józef
Konikowska Julianna z d. Sujkowska
29-01-1894 r.
Łowicz
 
 *1873 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
728Konikowski Stefan
Konikowska Marianna z d. Wilk
14-02-1927 r.
Domaniewice
 *13-01-1900 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
729Kopania Jan
Kopania Agnieszka z d. Pawłowicz
1895 r.
Domaniewice
 
 *1874 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
730Kopania Jan
Kopania Otylia z d. Pająk

 *~ 1911 r.
 *~ 1918 r.
 +04-11-1964 r. /Głowno/
 +14-08-1994 r. /Głowno/
Więcej
731Kopania Włodzimierz
Kopania Barbara z d. Drzewiecka

 *~ 1947 r.
 
 +02-03-1995 r. /Głowno/
 +
Więcej
732Kosiorek
Kosiorek

 
 
 
 
Więcej
733Kosiorek Franciszek
Kosiorek Marianna

 *09-08-1903 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
734Kosiorek Grzegorz
Kosiorek Marianna z d. Gusta
1859 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 *03-06-1837 r. Bocheń
 +26-03-1906 r. Rogóźno
 +18-02-1907 r. Rogóźno
Więcej
735Kosiorek Henryk
Kosiorek

 *29-10-1930 r. Dobrogosty
 
 +30-09-1999 r.
 
Więcej
736Kosiorek Jan
Kosiorek

 *03-05-1939 r.
 
 +24-11-2008 r.
 
Więcej
737Kosiorek Jan
Kosiorek z d. Szustek

 *1932 r. Dobrogosty
 
 +
 
Więcej
738Kosiorek Jan
Kosiorek Marianna z d. Kozłowska
22-11-1886 r.
Bąków Górny
 *1862 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
739Kosiorek Józef
Kosiorek Agnieszka z d. Warda
28-05-1855 r.
Domaniewice
 *1824 r. Domaniewice
 *24-01-1839 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
740Kosiorek Józef
Kosiorek Marianna z d. Felczyńska
1908 r.
Domaniewice
 
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
741Kosiorek Józef
Kosiorek Marianna z d. Warda
1900 r.
Domaniewice
 *1869 r. Rogóźno
 *11-05-1883 r. Skaratki
 +1924 r.
 +
Więcej
742Kosiorek Kazimierz
Kosiorek

 *10-03-1935 r. Dobrogosty
 
 +31-08-2000 r. /Olsztyn/
 
Więcej
743Kosiorek Piotr
Kosiorek Małgorzata z d. Ruta

 *22-08-1908 r. Rogóźno
 *15-11-1906 r. Strzebieszew
 +27-01-1984 r. Olsztyn
 +21-12-1983 r. Olsztyn
Więcej
744Kosiorek Stanisław
Kosiorek Elżbieta z d. Skuneczna
1896 r.
Domaniewice
 *1870 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
745Kosiorek Stanisław
Kosiorek Zofia z d. Barbucha

 *16-09-1901 r. Rogóźno
 *10-02-1902 r. Krępa
 +30-09-1967 r.
 +15-03-1963 r.
Więcej
746Kosmowski
Kosmowska

 
 
 
 
Więcej
747Kosmowski Andrzej
Kosmowska Marianna z d. Bińczak
03-02-1892 r.
Zduny
 *25-11-1848 r. Rząśno
 *07-07-1871 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
748Kosmowski Franciszek
Kosmowska

 *09-11-1901 r. Rząśno
 
 +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
 
Więcej
749Kosmowski Franciszek
Kosmowska Bronisława z d. Kubiak

Zduńska Wola
 *09-11-1901 r. Rząśno
 *1910 r.
 +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
 +1973 r.
Więcej
750Kosmowski Franciszek
Kosmowska Władysława z d. Grala

 *09-11-1901 r. Rząśno
 
 +13-07-1991 r. /Zduńska Wola/
 +
Więcej
751Kosmowski Marek
Kosmowska Iwona z d. Głowacka
25-06-1983 r.
Głowno
 *11-03-1959 r. Łowicz
 *1962 r. Głowno
 +13-12-2017 r. Głowno /Głowno/
 
Więcej
752Kosmowski Władysław
Kosmowska Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
753Kosmowski Zygmunt
Biernacka Ewa Danuta z d. Kucińska

 
 *1938 r.
 +
 
Więcej
754Kostecki
Kostecka

 
 
 
 
Więcej
755Kostecki
Kostecka z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
756Kostrzewa
Kostrzewa Józefa z d. Brudka

 
 *1904 r. Rogóźno
 +
 +01-04-1962 r. Rogóźno
Więcej
757Kostrzewa Antoni
Bródka Katarzyna z d. Kantorek
1882 r.
Domaniewice
 * Skaratki
 *08-08-1859 r. Skaratki
 +26-08-1920 r. Skaratki
 +
Więcej
758Kostrzewa Józef
Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska
1903 r.
Domaniewice
 *1877 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
759Kostrzewa Wincenty
Kostrzewa Franciszka z d. Warda
1890 r.
Domaniewice
 
 *1868 r. Skaratki
 +22-03-1916 r. Mięsośnia
 +29-02-1916 r. Mięsośnia
Więcej
760Kostrzewa Władysław
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
03-02-1919 r.
Domaniewice
 *1894 r. Krępa
 *1889 r. Skaratki
 +
 +10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
761Kostrzewa Wojciech
Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska
1913 r.
Domaniewice
 
 *1885 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
762Kostusiak
Kostusiak Zofia z d. Wnuk

 
 *01-06-1939 r.
 
 +10-10-2015 r. /Opole/
Więcej
763Kostusiak Leopold
Kostusiak Anna z d. Wielemborek
29-10-1894 r.
Bąków Górny
 
 *30-07-1876 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
764Kostusiak Wiesław
Kostusiak Lilla

 
 
 
 
Więcej
765Kot
Kot z d. Krzyżaniak

 
 
 
 
Więcej
766Kot Arkadiusz Mariusz
Kruszyńska-Kot Monika z d. Kruszyńska

 *1981 r. Głowno
 *1979 r.
 
 
Więcej
767Kot Franciszek
Kot Anna z d. Kierus
1922 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
768Kot Marian
Kot Helena z d. Konecka

 *09-12-1925 r. Domaniewice
 *20-02-1929 r. Domaniewice
 +22-09-2006 r. Domaniewice
 +25-08-1993 r. Domaniewice
Więcej
769Kot Stefan
Kot Katarzyna z d. Grzelak
1919 r.
Domaniewice
 *1895 r. Domaniewice
 *1898 r. Domaniewice
 +16-02-1977 r. Domaniewice
 +08-05-1971 r. Domaniewice /Domaniewice/
Więcej
770Kot Szymon
Kałuża Marianna z d. Knera
1891 r.
Domaniewice
 *27-10-1863 r. Domaniewice
 *03-07-1864 r. Skaratki
 +1897 r.
 +
Więcej
771Kot Tadeusz Wiesław
Kot z d. Klimkiewicz

 *1953 r. Domaniewice
 
 
 
Więcej
772Kowalczyk Bolesław
Kowalczyk Marianna z d. Pudło

 *27-09-1920 r. Kownacica
 *1920 r. Kownacica
 +26-06-1987 r.
 
Więcej
773Kowalczyk Henryk
Kowalczyk Barbara z d. Gajda
26-08-1989 r.
Sobolew
 *1955 r.
 *1964 r. Garwolin
 
 
Więcej
774Kowalczyk Karol
Kowalczyk Salomea z d. Kantorek
1851 r.
Domaniewice
 *1824 r. Skaratki
 *12-11-1818 r. Skaratki
 +
 +1897 r.
Więcej
775Kowalski Wojciech
Kowalska Józefa z d. Warda
1899 r.
Domaniewice
 *1871 r. Domaniewice
 *1871 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
776Koza
Koza Katarzyna z d. Wróblewska

 
 
 
 
Więcej
777Koza
Koza Maria z d. Kazimierska

 
 
 
 
Więcej
778Koza Jan
Koza Józefa z d. Urbanek
22-11-1881 r.
Zduny
 
 *03-03-1858 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
779Kozikowski Tomasz
Kozikowska Aneta Anna z d. Gnatowska
20-09-2000 r.
 *1977 r.
 *1980 r. Gdańsk
 
 
Więcej
780Kozłowski
Kozłowska z d. Broniarz

 
 
 
 
Więcej
781Kraczko Teodor
Kraczko Janina z d. Czubatka

 *14-02-1916 r.
 *07-08-1920 r. Kobryń
 +13-06-1990 r.
 +23-08-1983 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
782Kraczko Wiktor
Kraczko z d. Szymonek

 *1956 r. Kobryń
 
 
 
Więcej
783Krakowiak Benedykt
Colith Aleksandera Marta z d. Kazimierska

 
 *1946 r. Kutno
 +2011 r.
 
Więcej
784Krakowiak Władysław
Krakowiak Katarzyna z d. Kostrzewa
07-06-1931 r.
Stary Waliszew
 *22-06-1906 r.
 *20-08-1904 r.
 +26-09-1963 r.
 +22-09-1966 r.
Więcej
785Kraus
Kraus z d. Ladorudzka

 
 
 
 
Więcej
786Krawczyk
Bińczak-Krawczyk Danuta z d. Bińczak

 
 *06-01-1949 r.
 
 +05-12-2012 r. Rybnik
Więcej
787Krawczyk Kacper
Krawczyk Katarzyna z d. Kobus
26-11-1838 r.
Jeżów
 *05-01-1819 r. Wierzchy
 *24-10-1820 r. Wierzchy
 +1867 r. Leosin
 +
Więcej
788Krawczyk Władysław
Krawczyk Jadwiga z d. Kobus

 *~ 1784 r.
 *~ 1787 r.
 +14-05-1844 r. Wierzchy
 +08-01-1847 r. Wierzchy
Więcej
789Kreczmer
Kreczmer z d. Rożej

 
 
 
 
Więcej
790Kreczmer Jerzy
Kreczmer Elżbieta z d. Kantorek

 
 
 +
 
Więcej
791Kreczmer Maciej
Kreczmer Anna z d. Witczak
20-06-2015 r.
Łódź
 *1990 r. Łódź
 *1990 r.
 
 
Więcej
792Kreczmer Wojciech
Raheem-Kreczmer Natalia z d. Raheem
09-2013 r.
 
 *1988 r.
 
 
Więcej
793Królikowski Konstanty
Przybysz Franciszka z d. Tomala
08-11-1904 r.
Zduny
 
 *08-03-1879 r. Zduny
 +19-07-1905 r. Jackowice
 +
Więcej
794Krugiołka Roman
Krugiołka Kinga z d. Pietrzak

 
 
 
 
Więcej
795Kruk Henryk
Ufa Justyna

 *1982 r.
 *1987 r.
 
 
Więcej
796Kruk Ireneusz
Kruk Justyna z d. Cłapińska
08-07-2006 r.
 *1981 r.
 *1987 r.
 
 
Więcej
797Kruk Marcin
Kruk Katarzyna z d. Ufa

 *1979 r.
 *1983 r. Skierniewice
 
 
Więcej
798Krukowski
Krukowska

 
 
 
 
Więcej
799Krukowski
Krukowska

 
 
 
 
Więcej
800Krukowski Antoni
Krukowska Małgorzata z d. Pająk
1910 r.
Domaniewice
 
 *16-03-1877 r. Stroniewice
 +
 +08-11-1959 r.
Więcej
801Krukowski Jan
Krukowska Zofia z d. Matyjasik

 *1911 r.
 *10-03-1916 r.
 +05-1982 r.
 +05-2002 r.
Więcej
802Krukowski Ludwik
Krukowska Elżbieta z d. Błażejewska
1874 r.
Chruślin
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
803Krukowski Ludwik
Kucińska Józefa z d. Kazimierska
05-02-1877 r.
Chruślin
 
 *19-01-1854 r.
 +
 +
Więcej
804Krukowski Piotr
Krukowska Franciszka z d. Kucińska
1902 r.
Domaniewice
 
 *1878 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
805Krupiński Józef
Krupińska Ludwika z d. Kazimierska
1903 r.
Chruślin
 
 *1885 r.
 +
 +18-08-1950 r.
Więcej
806Krysiak Józef
Krysiak Agata

 
 
 +
 +
Więcej
807Krzostek Paweł
Pakuła vel Rutka - Krzostek Dorota Maria z d. Pakuła vel Rutka

 
 *1985 r. Warszawa
 
 
Więcej
808Kubisiak Kazimierz
Kubisiak Marianna z d. Kucińska
1909 r.
Domaniewice
 
 *1852 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
809Kucharek Feliks
Kucharek Marianna
19-05-1926 r.
Łowicz
 *05-11-1903 r.
 
 +28-11-1942 r.
 
Więcej
810Kucharek Franciszek
Kucharek Franciszka z d. Sójkowska
06-02-1825 r.
Łowicz
 
 *~ 1807 r.
 +
 +
Więcej
811Kucharek Jacek
Kucharek Anna z d. Guzek

 *1953 r. Łowicz
 *1955 r. Bocheń
 
 
Więcej
812Kucharek Józef
Kucharek Teofila z d. Klimkiewicz
06-02-1888 r.
Łowicz
 *1866 r. Małszyce
 *1866 r. Chąśno
 +
 +
Więcej
813Kucharek Mateusz
Kucharek Katarzyna z d. Klimkiewicz
06-02-1888 r.
Łowicz
 *1862 r. Małszyce
 *1863 r. Chąśno
 +
 +
Więcej
814Kucharek Stefan
Kucharek Janina

 *21-06-1919 r. Małszyce
 *01-09-1921 r. Klewków
 +05-05-2011 r. Łowicz
 +14-10-2001 r.
Więcej
815Kucharek Wincenty
Kucharek Wiktoria z d. Tomala
15-02-1902 r.
Łowicz
 *20-01-1875 r. Małszyce
 *1881 r.
 +15-11-1949 r.
 +1955 r.
Więcej
816Kuciński
Kucińska z d. Czułek

 
 
 
 
Więcej
817Kuciński Andrzej
Kucińska Franciszka z d. Adach
1871 r.
Domaniewice
 *21-11-1845 r. Strzebieszew
 *02-10-1847 r. Skaratki
 +1906 r. Strzebieszew
 +1914 r.
Więcej
818Kuciński Andrzej
Kucińska Marianna z d. Jadach
24-11-1862 r.
Domaniewice
 *19-09-1843 r. Strzebieszew
 *05-12-1841 r. Skaratki
 +
 +1913 r.
Więcej
819Kuciński Antoni
Kucińska Aniela z d. Grzelak

 *13-07-1899 r. Strzebieszew
 *1902 r.
 +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +29-01-1974 r. Strzebieszew
Więcej
820Kuciński Antoni
Kucińska Barbara z d. Grzelak

 *13-07-1899 r. Strzebieszew
 
 +20-01-1954 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 +11-01-1927 r. Strzebieszew /Domaniewice/
Więcej
821Kuciński Antoni
Kucińska Marianna z d. Warda
1897 r.
Domaniewice
 *1872 r.
 
 +
 +
Więcej
822Kuciński Błażej
Kucińska Małgorzata z d. Urbaniak
22-02-1897 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
823Kuciński Czesław
Kucińska Zofia z d. Rosłonek
29-07-1948 r.
Łyszkowice
 *1913 r.
 
 +16-03-1984 r. Reczyce
 +
Więcej
824Kuciński Dariusz
Kucińska Bogumiła z d. Wąsik
16-07-1994 r.
Głowno
 *1973 r. Głowno
 *1974 r. Bydgoszcz
 
 
Więcej
825Kuciński Franciszek
Kucińska

 
 
 +
 +˂ 1923 r.
Więcej
826Kuciński Franciszek
Kucińska Agnieszka z d. Błażejewska
1864 r.
Chruślin
 
 *~ 1840 r.
 +
 +
Więcej
827Kuciński Franciszek
Kucińska Marianna z d. Wilk
1892 r.
Domaniewice
 
 *08-12-1834 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
828Kuciński Franciszek
Kucińska Weronika z d. Godos
1923 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
829Kuciński Grzegorz
Kucińska Karolina z d. Strugińska
07-02-1916 r.
Domaniewice
 *1890 r.
 *1891 r.
 +17-09-1975 r. Strzebieszew
 +
Więcej
830Kuciński Grzegorz
Kucińska Łucja
16-07-1917 r.
Domaniewice
 *1875 r. Strzebieszew
 *1895 r. Strzebieszew
 +20-02-1936 r. Helenów
 +
Więcej
831Kuciński Grzegorz
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
1901 r.
Domaniewice
 *1875 r. Strzebieszew
 *1884 r. Stroniewice
 +20-02-1936 r. Helenów
 +02-06-1917 r. Strzebieszew
Więcej
832Kuciński Izydor
Kucińska Anna z d. Knera
18-11-1844 r.
Domaniewice
 *09-04-1823 r. Stroniewice
 *07-06-1828 r. Strzebieszew
 +1882 r. Strzebieszew
 +
Więcej
833Kuciński Jakub
Kucińska Katarzyna z d. Majewska
1873 r.
Domaniewice
 *1851 r. Stroniewice
 *10-04-1850 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
834Kuciński Jan
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
1918 r.
Domaniewice
 *1896 r.
 
 +14-05-1985 r. Stroniewice
 +
Więcej
835Kuciński Jan
Kucińska Teresa z d. Białek

 *~ 1758 r.
 *~ 1770 r.
 +
 +28-11-1830 r. Stroniewice
Więcej
836Kuciński Jan
Kucińska Zofia z d. Lusak
03-04-1964 r.
Skierniewice
 *1907 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
837Kuciński Józef
Kucińska Danuta z d. Kwaśna
24-04-1971 r.
Glinnik
 *1943 r. Ziewaniczki
 *25-07-1947 r.
 
 +11-11-2017 r. Głowno /Głowno/
Więcej
838Kuciński Józef
Kucińska Katarzyna z d. Wodzyńska
1886 r.
Domaniewice
 *~ 1851 r.
 *1866 r. Domaniewice
 +1914 r. Strzebieszew
 +
Więcej
839Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Karasek
1901 r.
Domaniewice
 *1873 r. Sapy
 
 +
 +
Więcej
840Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Pel
1879 r.
Domaniewice
 *1856 r.
 *1853 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
841Kuciński Józef
Kucińska Marianna z d. Siatkowska
1934 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
842Kuciński Marian
Kucińska z d. Pawłowicz

 *29-11-1931 r. Strzebieszew
 
 +07-01-2001 r. Strzebieszew /Domaniewice/
 
Więcej
843Kuciński Mieczysław
Kucińska z d. Burzyńska

 *13-03-1924 r. Skaratki
 
 +05-02-2004 r. Łódź /Domaniewice/
 
Więcej
844Kuciński Piotr
Kucińska Anna z d. Małecka
1901 r.
Domaniewice
 
 *1881 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
845Kuciński Piotr
Kucińska Józefa z d. Kazimierska
1888 r.
Domaniewice
 
 *19-01-1854 r.
 +
 +
Więcej
846Kuciński Piotr
Kucińska Małgorzata z d. Gołębiowska

 *1879 r. Skaratki
 
 +1913 r. Skaratki
 +
Więcej
847Kuciński Piotr
Kucińska Małgorzata z d. Kunecka
20-02-1922 r.
Domaniewice
 *1884 r. Stroniewice
 *~ 1900 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
848Kuciński Piotr
Kucińska Marianna z d. Skuneczna
1908 r.
Domaniewice
 *1884 r. Stroniewice
 *1892 r.
 +
 +27-11-1921 r. Łódź
Więcej
849Kuciński Piotr
Kucińska Rozalia z d. Ziarnik
1922 r.
Domaniewice
 
 *1905 r. Skaratki
 +15-08-1958 r. Skaratki
 +14-05-1973 r. Skaratki
Więcej
850Kuciński Stanisław
Kucińska Marianna z d. Wilk
1855 r.
Domaniewice
 *1835 r. Strzebieszew
 *08-12-1834 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
851Kuciński Walenty
Kucińska Franciszka z d. Pel
1900 r.
Domaniewice
 *1872 r.
 
 +~ 1954 r.
 +
Więcej
852Kuciński Władysław
Kucińska Marianna z d. Kantorek
25-04-1937 r.
Stary Waliszew
 *1907 r. Domaniewice
 *15-05-1915 r. Ziewaniczki
 +09-01-1975 r. Boczki Domaradzkie /Głowno/
 +01-11-2001 r. Głowno /Głowno/
Więcej
853Kudra
Kudra z d. Krukowska

 
 
 
 
Więcej
854Kujawiak Stanisław
Kostrzewa Katarzyna z d. Majewska
1893 r.
Domaniewice
 *1867 r. Skaratki
 
 +1899 r.
 +
Więcej
855Kulka
Kulka Renata z d. Hancyk

 
 
 
 
Więcej
856Kunikowski
Kunikowska Stanisława z d. Graszka

 
 *1910 r.
 +
 +26-12-1989 r. Łowicz
Więcej
857Kurczak Stanisław
Kurczak Genowefa z d. Rybus

 *1921 r.
 *1928 r.
 
 +
Więcej
858Kurek Józef
Kurek Stanisława z d. Kolos
1925 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
859Kuryś Wojciech
Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk
07-09-1834 r.
Zduny
 
 *24-09-1810 r. Zduny
 +
 +
Więcej
860Kustosik Jan
Kustosik Józefa z d. Maćczak
24-11-1850 r.
Góra Świętej Małgorzaty
 *15-06-1831 r. Tymienica
 
 +21-08-1892 r. Łąkoszyn
 +01-11-1904 r. Łąkoszyn
Więcej
861Kustosik Jan
Kustosik Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
862Kustosik Marcin
Kustosik Jadwiga z d. Lawendowska
25-10-1887 r.
Solca Wielka
 *22-09-1863 r. Tymienica
 *~ 1865 r. Tymienica
 +12-07-1929 r. Łódź
 +30-05-1927 r. Łódź
Więcej
863Kustosik Piotr
Kustosik Marianna z d. Augustyniak

 *26-06-1790 r. Tymienica
 
 +20-01-1849 r. Tymienica
 +
Więcej
864Kustosik Stanisław
Kustosik Franciszka z d. Raczkowska
15-11-1913 r.
Łódź
 *07-04-1893 r. Łódź
 *17-09-1895 r. Zgierz
 +16-10-1966 r. Łódź /Łódź/
 +04-10-1971 r. Łódź /Łódź/
Więcej
865Kustosik Zbigniew
Karpiuk - Kustosik Małgorzata Elżbieta z d. Fladzińska
19-01-1985 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *1958 r. Łódź
 
 
Więcej
866Kustosik Zenon
Kustosik Anna z d. Kamińska
18-01-1949 r.
Łódź
 *20-04-1925 r. Łódź
 *1927 r. Golanki
 +12-08-1997 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
867Kuśmierek Augustyn
Kuśmierek Franciszka z d. Marczyk

 *~ 1750 r.
 
 +01-02-1820 r. Wierzchy
 +
Więcej
868Kuśmierek Marcin
Kuśmierek Zofia z d. Kawka
24-01-1814 r.
Domaniewice
 
 
 +29-10-1831 r. Domaniewice
 +16-11-1831 r. Czatolin
Więcej
869Kuźmiński Mikołaj
Kuźmińska Anna z d. Romańczuk

 
 
 +1944 r.
 +1944 r.
Więcej
870Kwaśny Antoni
Kwaśna Marianna

 *1919 r.
 *1928 r.
 +30-06-1989 r. Łódź /Głowno/
 +25-02-2006 r. Głowno /Głowno/
Więcej
871Kwiatek Zygmunt
Kwiatek z d. Kosiorek

 
 
 
 
Więcej
872Kwieciński Józef
Kwiecińska Marianna z d. Konikowska
1923 r.
Łowicz
 *31-05-1895 r. Strugienice
 *09-08-1896 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
873Labuda Mieczysław
Labuda Anna z d. Darul
30-04-1988 r.
 *1960 r.
 *1967 r.
 
 
Więcej
874Labuda Paweł
Labuda Krystyna z d. Kazyk

 *29-06-1926 r.
 *15-08-1924 r.
 +01-07-1964 r. /Gdynia/
 +28-11-1989 r. Gdynia /Gdynia/
Więcej
875Ladorudzka
Ladorudzki Kazimierz

 
 
 
 +2014 r.
Więcej
876Ladorudzki
Ladorudzka Weronika z d. Walaszczak

 
 
 +
 +
Więcej
877Ladorudzki Władysław
Ladorudzka

 
 
 +2013 r.
 
Więcej
878Laskowski Szczepan
Laskowska Marianna Bronisława z d. Piątkowska
05-06-1896 r.
Stopnica
 
 
 +
 +
Więcej
879Lassota Łukasz
Lassota Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
880Lawendowski Kacper
Lawendowska Małgorzata z d. Olczak

 
 
 +04-10-1848 r. Ostrów
 +
Więcej
881Lawendowski Maciej
Lawendowska Agnieszka z d. Walczak
13-11-1842 r.
Solca Wielka
 *22-02-1824 r. Ostrów
 *19-01-1825 r. Parzyce
 +
 +
Więcej
882Lebioda Franciszek
Lebioda Agata z d. Kantorek
1896 r.
Domaniewice
 *17-03-1872 r.
 *10-03-1872 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
883Lebioda Jan
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
28-10-1849 r.
Zduny
 *25-05-1831 r. Zduny
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +18-08-1852 r. Maurzyce
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
884Lebioda Jan
Lebioda Katarzyna z d. Knera
24-02-1919 r.
Domaniewice
 
 *1885 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
885Lebioda Piotr
Lebioda Marianna z d. Mikołajczyk
30-01-1899 r.
Zduny
 
 *11-05-1873 r. Wierznowice
 +
 +
Więcej
886Ledzion Stefan
Ledzion Zofia z d. Sujkowska

 
 *1913 r. Jastrzębia
 +
 +
Więcej
887Lehr Edmund
Badoń-Lehr Irena z d. Wilk
23-12-1943 r.
 *09-08-1881 r. Warszawa
 *16-10-1904 r. Sosnowiec
 +18-01-1958 r. /Warszawa/
 +27-11-1990 r. Szamotuły /Szamotuły/
Więcej
888Leksowski
Leksowska Waleria z d. Piątkowska

 
 *1898 r. Stopnica
 +
 +
Więcej
889Lenczewski Grzegorz
Lenczewska Renata z d. Zawisza

 *1970 r. Człopa
 *1975 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
890Lesiak
Lesiak z d. Domińczak

 
 
 
 
Więcej
891Leśniewicz Krzysztof Jan
Leśniewicz Elżbieta z d. Tomsio

 *1946 r. Szczecinek
 *1948 r.
 
 
Więcej
892Leśnikowski Jan
Leśnikowska z d. Garbiec

 *18-12-1921 r. Wólka Fałkowska
 
 +16-12-2006 r. Łódź
 
Więcej
893Leśnikowski Paweł
Leśnikowska Salomea z d. Jaworska
17-02-1851 r.
Lipa
 *~ 1828 r.
 
 +1887 r.
 +1903 r.
Więcej
894Leśnikowski Stanisław
Leśnikowska Paulina z d. Jaskulska
1905 r.
Lipa
 *09-04-1878 r. Lipa
 *1877 r.
 +22-07-1954 r.
 +13-01-1959 r.
Więcej
895Leśnikowski Tadeusz
Kantorek Mariola Teresa z d. Kępińska

 *17-08-1952 r. Łódź
 *1956 r.
 +03-08-2003 r. Łódź
 
Więcej
896Leśnikowski Wincenty
Leśnikowska Józefa z d. Tasak
1875 r.
Lipa
 *10-10-1852 r.
 
 +
 +
Więcej
897Lewański
Lewańska

 
 
 
 
Więcej
898Lewański
Lewańska z d. Wawrzyn

 
 
 
 
Więcej
899Liberski Franciszek
Liberska Józefa z d. Ziarnik
1891 r.
Domaniewice
 
 *1871 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
900Lichman Bogdan
Lichman Krystyna z d. Kazimierska

 *1958 r.
 *1948 r.
 
 
Więcej
901Lis Jan
Lis Marianna z d. Gałaj

 
 *~ 1767 r.
 +
 +31-01-1842 r. Strugienice
Więcej
902Lisiak
Lisiak z d. Broniarz

 
 
 
 
Więcej
903Lisiewski Jan
Lisiewska Katarzyna z d. Pel
15-01-1917 r.
Domaniewice
 * Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +
 +01-05-1980 r. Skaratki
Więcej
904Lisiewski Jan
Lisiewska Marianna z d. Marszałek
1901 r.
Chruślin
 
 *22-03-1880 r. Mystkowice
 +
 +1938 r. Seligów
Więcej
905Lisiński
Lisińska z d. Kosiorek

 
 
 
 
Więcej
906Łobos
Łobos z d. Kostecka

 
 
 
 
Więcej
907Łoziński
Łozińska Bogumiła z d. Gnatowska

 
 *1962 r.
 
 
Więcej
908Łoziński
Łozińska Jolanta z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
909Łukasik Stanisław
Colith Aleksandera Marta z d. Kazimierska

 
 *1946 r. Kutno
 
 
Więcej
910Macaluso
Macaluso z d. Miziołek

 
 
 
 
Więcej
911Maciak Zbigniew
Maciak Maria Magdalena z d. Wilk

 *03-09-1939 r.
 *31-01-1940 r. Waliszew Dworski
 +11-09-1998 r.
 +
Więcej
912Maciejewski
Maciejewska Ewa z d. Bartczak

 
 
 
 
Więcej
913Maciejewski Józef
Maciejewska Ewa z d. Knera
31-01-1825 r.
Domaniewice
 *~ 1778 r.
 *~ 1797 r.
 +
 +
Więcej
914Maćczak Wojciech
Maćczak Franciszka z d. Drzewiecka

 
 
 +
 +
Więcej
915Majcher Jan
Majcher Franciszka z d. Kantorek
1878 r.
Domaniewice
 *1852 r. Skaratki
 *22-09-1853 r. Skaratki
 +
 +1879 r. Skaratki
Więcej
916Majcher Józef
Kostrzewa Anna z d. Kantorek
30-05-1910 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1889 r. Skaratki
 +
 +10-12-1970 r. Skaratki
Więcej
917Majchrzak Walenty
Majchrzak Katarzyna z d. Kantorek
10-07-1922 r.
Domaniewice
 *1897 r. Rulice
 *1900 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
918Majewski
Majewska Małgorzata z d. Warda

 
 *1897 r. Skaratki
 +
 +22-02-1983 r. Krępa
Więcej
919Majewski Andrzej
Majewska Franciszka z d. Kędziora
1870 r.
Domaniewice
 *28-11-1845 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
920Majewski Franciszek
Majewska Bronisława z d. Okrasa
11-02-1920 r.
Stary Waliszew
 *1884 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
921Majewski Michał
Majewska Józefa z d. Kantorek
1908 r.
Domaniewice
 *1888 r. Skaratki
 *1889 r. Skaratki
 +15-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
922Majewski Michał
Majewska Małgorzata z d. Warda

 *1888 r. Skaratki
 
 +15-09-1939 r. Skaratki
 +
Więcej
923Majewski Walenty
Majewska Marianna z d. Jurga
1879 r.
Domaniewice
 *~ 1852 r.
 *1852 r. Strzebieszew
 +06-10-1924 r. Chlebowice
 +21-12-1915 r. Chlebowice
Więcej
924Majewski Wawrzyniec
Majewska Marianna z d. Jadach
23-01-1837 r.
Domaniewice
 *~ 1814 r. Skaratki
 *10-01-1819 r. Skaratki
 +28-01-1852 r. Skaratki
 +
Więcej
925Makowski
Makowska Stefania z d. Kaźmierska

 
 *21-03-1907 r. Księże Górki
 
 +
Więcej
926Makowski Feliks
Makowska Salomea z d. Kamińska
19-02-1884 r.
Zduny
 
 *05-11-1860 r. Zduny
 +
 +
Więcej
927Maleski Stanisław
Maleska Anna z d. Piotrowska

 
 
 +
 +
Więcej
928Małecki Andrzej
Małecka Antonina z d. Strugińska
1875 r.
Domaniewice
 
 *1856 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
929Małecki Jakub
Małecka Marianna z d. Woźnicka

 *12-07-1789 r. Skierniewice
 
 +16-12-1842 r. Ozorków
 +
Więcej
930Małecki Paweł
Małecka Brygida z d. Pel

 
 
 +
 +
Więcej
931Małecki Stanisław
Małecka Janina z d. Pająk
15-02-1962 r.
Łowicz
 
 *1908 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
932Małgowski Mieczysław
Małgowska Zofia z d. Pakuła

 *18-12-1919 r.
 *1921 r. Łazy
 +05-2011 r. /Gdańsk/
 
Więcej
933Małgowski Tadeusz
Małgowska Hanna z d. Wiśniewska

 *1945 r. Pruszków
 *1950 r.
 
 
Więcej
934Mamoński Antoni
Mamońska Jadwiga z d. Kowalczyk
1821 r.
Grzegorzew
 *1796 r.
 
 +27-03-1856 r. Ponętów Górny
 +
Więcej
935Mamoński Stanisław
Mamońska Anastazja z d. Ziarkowska
1857 r.
Grzegorzew
 *1839 r.
 *1837 r.
 +
 +
Więcej
936Mamoński vel Munik Franciszek
Mamońska Klementyna z d. Ławniczak
1844 r.
Grzegorzew
 *1824 r.
 *1828 r.
 +1867 r.
 +
Więcej
937Mamoński Wojciech
Mamońska Józefa z d. Jakubowska
03-03-1867 r.
Grzegorzew
 *1847 r. Ponętów Górny
 *16-01-1841 r. Tarnówka
 +
 +
Więcej
938Mamoński Wojciech
Mamońska Małgorzata

 
 
 +
 +
Więcej
939Marbs Czesław
Marbs Grażyna z d. Leksowska

 
 
 +
 +
Więcej
940Marciniak
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza

 
 *1978 r.
 
 
Więcej
941Marciniak Jan
Marciniak Marianna z d. Stachurska

 *~ 1822 r.
 *~ 1831 r.
 +
 +
Więcej
942Marciniak Kazimierz
Marciniak Józefa z d. Znyk
23-01-1888 r.
Żychlin
 *16-02-1863 r. Orątki
 *30-11-1868 r. Orątki
 +
 +
Więcej
943Marczak Jan
Marczak Józefa z d. Czuba
1907 r.
Głowno
 
 *1880 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
944Markiewicz
Markiewicz Stanisława z d. Pająk

 
 *1920 r. Stroniewice
 
 
Więcej
945Marszałek Franciszek
Marszałek Agnieszka z d. Mikołajczyk
11-11-1879 r.
Zduny
 
 *20-01-1836 r. Zduny
 +
 +08-06-1904 r. Zduny
Więcej
946Marszałek Franciszek
Marszałek Balbina z d. Gajda
02-02-1869 r.
Chruślin
 
 *1850 r. Guźnia
 +
 +24-11-1900 r. Mystkowice
Więcej
947Marszałek Józef
Marszałek Małgorzata z d. Piasta
1901 r.
Chruślin
 *18-03-1874 r. Mystkowice
 *01-06-1883 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
948Marszałek Józef
Marszałek Sabina z d. Wójcik
1904 r.
Chruślin
 *18-03-1874 r. Mystkowice
 
 +
 +
Więcej
949Marszałek Piotr
Marszałek Marianna z d. Borowska
1902 r.
Pszczonów
 *19-01-1876 r. Mystkowice
 
 +1943 r. Pszczonów
 +
Więcej
950Maślankiewicz Jan
Maślankiewicz Ewa z d. Tomsio

 *01-01-1902 r.
 *28-04-1905 r.
 +01-01-1988 r. /Sosnowiec/
 +23-09-1984 r. /Wrocław/
Więcej
951Maślankiewicz Janusz
Maślankiewicz Dzidka

 
 
 
 
Więcej
952Maślankiewicz Ryszard
Maślankiewicz Ewa

 *1957 r.
 *1955 r.
 
 
Więcej
953Maślankiewicz Ryszard
Maślankiewicz Teresa z d. Piellot

 *28-04-1931 r.
 *1937 r.
 +01-02-1992 r. /Wrocław/
 
Więcej
954Maślarz Franciszek
Maślarz Anastazja z d. Pawelec

 
 *~ 1751 r.
 +˂ 1813 r.
 +02-02-1821 r. Złaków Borowy
Więcej
955Materek
Materek Rozalia z d. Kazimierska

 
 *21-08-1837 r.
 +
 +
Więcej
956Matuszewski Jan
Gnatek Janina z d. Wróbel

 
 *1940 r. Beszowa
 +
 
Więcej
957Matuszewski Łukasz
Matuszewska Anna z d. Kawicz
06-10-2012 r.
Połczyn Zdrój
 *1984 r. Kamień Pomorski
 *1983 r.
 
 
Więcej
958Matuszewski Piotr
Matuszewska Katarzyna z d. Kruczek
15-11-2008 r.
Benice
 *1985 r. Kamień Pomorski
 *1988 r. Kamień Pomorski
 
 
Więcej
959Matuszewski Waldemar
Matuszewska Mariola z d. Bujanowska
12-11-1983 r.
Świerzno
 *1962 r. Chociwel
 *1962 r. Żychlin
 
 
Więcej
960Matyjasik Józef
Matyjasik Helena z d. Kantorek
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *~ 1896 r. Stroniewice
 *1900 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
961Matyjasik Wojciech
Matyjasik Katarzyna z d. Kantorek
1908 r.
Domaniewice
 *~ 1870 r.
 *1885 r. Stroniewice
 +
 +
Więcej
962Mazurkiewicz Sławomir
Mazurkiewicz Grażyna z d. Kurczak

 *1957 r.
 
 
 
Więcej
963Michalak Antoni
Michalak Katarzyna z d. Jabłońska
29-01-1908 r.
Stary Waliszew
 *30-12-1878 r. Drogusza
 *13-04-1887 r. Maurzyce
 + /Stary Waliszew/
 + /Stary Waliszew/
Więcej
964Michalak Dominik
Michalak Aleksandra z d. Szychowska

 
 *1983 r.
 
 
Więcej
965Michalak Jerzy Mirosław
Michalak z d. Borowiak

 *1947 r.
 
 + /Łowicz/
 
Więcej
966Michalak Marek
Michalak Małgorzata Wiktoria z d. Staworzyńska

 
 *1951 r.
 +
 
Więcej
967Michalak Władysław
Michalak

 *1922 r. Boczki Domaradzkie
 
 
 
Więcej
968Michalak Zdzisław
Michalak Stanisława

 *1925 r.
 *1920 r.
 +03-06-1999 r. /Stary Waliszew/
 +13-05-2001 r.
Więcej
969Michalski
Michalska z d. Kurczak

 
 
 
 
Więcej
970Michalski Adam
Michalska

 
 
 +11-11-2008 r.
 
Więcej
971Michalski Piotr
Redo Anna z d. Kazimierska

 
 *~ 1846 r.
 +20-09-1865 r. Bocheń
 +
Więcej
972Michałek
Michałek Halina z d. Gnatowska

 
 
 
 
Więcej
973Michnowicz Eugeniusz Bogusław
Michnowicz Danuta z d. Kicińska
03-09-1988 r.
Mirosławiec
 *1957 r. Szczecin
 *1966 r. Wałcz
 
 
Więcej
974Mielczarek Piotr
Mielczarek Marianna z d. Pawlata
1884 r.
Chruślin
 *02-08-1861 r. Guźnia
 *~ 1865 r.
 +
 +
Więcej
975Mielczarek Piotr
Mielczarek Marianna z d. Warzywoda
1895 r.
Bąków Górny
 *02-08-1861 r. Guźnia
 
 +
 +
Więcej
976Mielczarek Tomasz
Mielczarek Brygida

 
 *~ 1755 r.
 +˂ 1819 r.
 +04-03-1820 r. Gaj
Więcej
977Mielczarek Wawrzyniec
Mielczarek Marianna z d. Kazimierska
1893 r.
Chruślin
 *03-08-1835 r. Bocheń
 *17-06-1825 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
978Mielczarek Wawrzyniec
Mielczarek Sabina z d. Gajda
07-08-1853 r.
Chruślin
 *03-08-1835 r. Bocheń
 *14-04-1833 r. Guźnia
 +
 +17-09-1875 r. Guźnia
Więcej
979Mikołajczyk Antoni
Mikołajczyk Balbina z d. Lawendowska
10-11-1844 r.
Zduny
 *09-06-1821 r. Zduny
 *~ 1804 r.
 +26-07-1875 r. Zduny
 +04-06-1864 r. Zduny
Więcej
980Mikołajczyk Antoni
Mikołajczyk Elżbieta z d. Guzek
11-07-1864 r.
Zduny
 *09-06-1821 r. Zduny
 
 +26-07-1875 r. Zduny
 +
Więcej
981Mikołajczyk Błażej
Mikołajczyk Franciszka z d. Kamińska
11-02-1844 r.
Zduny
 *03-02-1826 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
982Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Józefa z d. Wielemborek
09-02-1920 r.
Stary Waliszew
 *~ 1891 r.
 *18-05-1899 r. Sobocka Wieś
 +
 +
Więcej
983Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Katarzyna z d. Roszewska
06-11-1854 r.
Zduny
 *08-03-1834 r. Zduny
 
 +23-07-1910 r. Wierznowice
 +15-03-1887 r. Wierznowice
Więcej
984Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Małgorzata
29-06-1874 r.
Zduny
 *19-01-1846 r. Dąbrowa
 
 +16-06-1934 r. Janinów
 +15-08-1884 r. Strugienice
Więcej
985Mikołajczyk Franciszek
Mikołajczyk Marcjanna z d. Żaczek
1884 r.
Złaków Kościelny
 *19-01-1846 r. Dąbrowa
 
 +16-06-1934 r. Janinów
 +
Więcej
986Mikołajczyk Jan
Mikołajczyk Agata z d. Skwarna

 *~ 1739 r.
 
 +28-07-1809 r. Zduny
 +
Więcej
987Mikołajczyk Jan
Mikołajczyk Stanisława z d. Milczarek
17-11-1919 r.
Stary Waliszew
 *~ 1892 r.
 *19-12-1895 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
988Mikołajczyk Józef
Mikołajczyk Elżbieta z d. Papuga
21-01-1810 r.
Zduny
 *~ 1776 r.
 *~ 1781 r.
 +07-07-1846 r. Zduny
 +16-08-1846 r. Zduny
Więcej
989Mikołajczyk Kajetan
Mikołajczyk Justyna z d. Lis
18-01-1818 r.
Zduny
 *~ 1788 r.
 *~ 1799 r.
 +08-02-1848 r. Dąbrowa
 +04-02-1848 r. Dąbrowa
Więcej
990Mikołajczyk Kajetan
Mikołajczyk Katarzyna z d. Rolewska

 *~ 1788 r.
 *~ 1797 r.
 +08-02-1848 r. Dąbrowa
 +04-05-1817 r. Zduny
Więcej
991Mikołajczyk Ludwik
Mikołajczyk Marianna z d. Czerwińska
06-11-1831 r.
Zduny
 *~ 1791 r.
 *~ 1815 r.
 +
 +
Więcej
992Mikołajczyk Marcin
Mikołajczyk Marzena z d. Królak
08-09-2007 r.
 *1983 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
993Mikołajczyk Michał
Mikołajczyk Anna z d. Jarota
1901 r.
Pszczonów
 *24-09-1870 r. Wierznowice
 
 +
 +1916 r. Seligów
Więcej
994Mikołajczyk Paweł
Mikołajczyk Ewa z d. Pieniążek
27-01-1811 r.
Zduny
 *~ 1786 r.
 
 +22-06-1831 r. Zduny
 +05-09-1840 r. Zduny
Więcej
995Mikołajczyk Wiesław
Mikołajczyk Wiesława z d. Stępniak

 *09-02-1960 r. Łódź
 *1955 r.
 +09-12-1991 r. (Niemcy) /Łódź/
 
Więcej
996Mikołajczyk Wincenty
Mikołajczyk Krystyna z d. Pieniążek

 *~ 1771 r.
 *~ 1771 r.
 +05-07-1831 r. Zduny
 +03-11-1851 r. Zduny
Więcej
997Milczarek
Milczarek Balbina z d. Redzisz

 
 *1912 r. Stroniewice
 
 +17-03-1987 r. Jamno
Więcej
998Milczarek Jan
Milczarek Anna z d. Sujkowska
1897 r.
Łowicz
 
 *1874 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
999Milczarek Józef
Milczarek Agnieszka z d. Gajda
1881 r.
Chruślin
 *~ 1853 r.
 *13-04-1863 r. Guźnia
 +12-04-1926 r. Janinów
 +01-02-1936 r. Janinów
Więcej
1000Milczarek Józef
Milczarek Agnieszka z d. Graczyk
27-02-1905 r.
Łowicz
 *18-03-1885 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1001Milczarek Józef
Milczarek Aniela z d. Błażejewska
10-10-1881 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1002Milczarek Wojciech
Rybus Marianna z d. Szymczak
1859 r.
Chruślin
 *~ 1837 r.
 *03-08-1839 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
1003Milczewski
Grzelczyk Grażyna

 
 *1971 r.
 
 
Więcej
1004Milejski
Ostrowska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1005Miller
Miller Maria Magdalena z d. Markiewicz

 
 *1955 r. Głowno
 +
 
Więcej
1006Miniak Mirosław
Miniak Irena Elżbieta z d. Mikanik

 
 
 +04-05-1979 r. Lesko
 +16-04-2009 r. /Lesko/
Więcej
1007Mioduszewski Jan
Mioduszewska z d. Ruta

 *24-06-1946 r.
 
 +05-05-2005 r.
 
Więcej
1008Mioduszewski Marcin
Mioduszewska z d. Jaworska
03-11-2010 r.
 *1976 r. Olsztyn
 
 
 
Więcej
1009Misiak Bronisław
Misiak Franciszka z d. Pająk

 
 *1911 r.
 +
 +
Więcej
1010Misiak Karolina
...

 
 
 
 
Więcej
1011Misiak Piotr
Misiak Bogusława z d. Bartczak
˂ 10-1981 r.
 
 *13-02-1961 r.
 
 +29-12-2010 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1012Misiewicz
Misiewicz

 
 
 
 
Więcej
1013Misiewicz Tadeusz
Misiewicz z d. Gołębiewska

 
 
 +
 
Więcej
1014Misiura Krzysztof
Misiura Karolina z d. Gawęcka
16-08-2014 r.
Łowicz
 *1978 r.
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1015Missura Stanisław
Missura Aniela z d. Gajda
09-05-1910 r.
Łowicz
 *1885 r. Pilaszków
 
 +
 +
Więcej
1016Miszczak Wojciech
Miszczak Marianna z d. Gnatowska

 
 *~ 1854 r.
 +
 +
Więcej
1017Miszkiewicz Roman
Miszkiewicz Zofia z d. Paluszkiewicz

 *17-09-1936 r. Wodzierady
 *05-01-1936 r. Światoń
 +27-12-2009 r. Łódź /Łódź/
 +05-05-2008 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1018Mittmann Andrzej
Mittmann Agnieszka z d. Zawisza

 *1969 r. Toruń
 *1976 r. Debno
 
 
Więcej
1019Miziołek
Miziołek z d. Sarnowska

 
 
 
 
Więcej
1020Miziołek Antoni
Miziołek Marianna z d. Kucharek

 *15-04-1900 r.
 *31-01-1905 r. Małszyce
 +
 +1949 r.
Więcej
1021Miziołek Feliks
Miziołek Wacława z d. Szymańczuk

 *1922 r. Wrzeczko
 *1926 r.
 +09-11-2003 r. Ciechanów
 +14-12-1997 r.
Więcej
1022Miziołek Jan
Miziołek Helena z d. Kucharek
12-11-1934 r.
Łowicz
 *15-12-1912 r.
 *13-12-1912 r. Małszyce
 +01-02-1999 r.
 +15-10-1979 r.
Więcej
1023Miziołek Józef
Miziołek Zofia z d. Durczak

 *1920 r. Wrzeczko
 *1926 r.
 +1994 r. /Tourcoing/
 +1993 r. /Tourcoing/
Więcej
1024Miziołek Kazimierz
Miziołek z d. Grzywińska

 *1942 r.
 
 
 
Więcej
1025Miziołek Roch
Miziołek Konstancja z d. Szkup
1914 r.
Domaniewice
 *1888 r.
 *1896 r. Skaratki
 +23-04-1954 r.
 +27-12-1968 r. Ciechanów /Ciechanów/
Więcej
1026Młoźniak
Wygoda Iwona z d. Zawisza

 
 *1983 r. Wałcz
 
 
Więcej
1027Moszczyński Ignacy
Moszczyńska Katarzyna z d. Tataj
1895 r.
Domaniewice
 
 *26-10-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1028Mówiński Marek
Mówińska Dorota
09-04-2011 r.
 *1970 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1029Mówiński Stanisław
Mówińska Halina z d. Gnatowska
1969 r.
 *1947 r. Przezmark
 *17-06-1950 r. Kopaniewo
 
 +16-04-1983 r.
Więcej
1030Mroziński Zdzisław
Mrozińska Anna z d. Kazimierska

 
 *1929 r.
 
 +
Więcej
1031Mróz
Mróz Magdalena z d. Ostrowska

 
 
 
 
Więcej
1032Mróz Jan
Mróz Katarzyna z d. Jabłońska
28-01-1902 r.
Zduny
 
 *22-10-1882 r. Świące
 +
 +
Więcej
1033Mrzygłód Franciszek
Mrzygłód Katarzyna z d. Kostrzewa
1914 r.
Domaniewice
 *1885 r. Skaratki
 *1891 r.
 +
 +
Więcej
1034Mrzygłód Jan
Mrzygłód Józefa z d. Jadach
1875 r.
Domaniewice
 *1851 r. Skaratki
 *27-03-1852 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1035Muras Krzystof
Misiura Karolina z d. Gawęcka
26-12-2007 r.
Łowicz
 
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1036Mysłek Bronisław
Mysłek Janina z d. Kazimierska

 *1928 r.
 *1924 r.
 +21-03-1999 r. /Rędziny/
 +09-09-2009 r.
Więcej
1037Mysłek Janusz
Mysłek Joanna

 *1971 r.
 *1975 r.
 
 
Więcej
1038N. N.
Foks Aniela
18-02-1948 r.
Brudzeń Duży
 
 *1911 r.
 +
 +
Więcej
1039N. N.
Grzegorczyk Marianna

 
 
 +
 +
Więcej
1040N. N.
Kicińska Aneta Magdalena

 
 *1982 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1041N. N.
Raczkowska Waleria

 
 *16-05-1873 r. Bugaj
 +
 +13-10-1896 r. Bugaj
Więcej
1042N. N.
Ufa Sylwia

 
 *1982 r.
 
 
Więcej
1043N.N.
Kantorek Franciszka

 
 *13-09-1854 r. Skaratki
 
 +1883 r. Skaratki
Więcej
1044N.N.
Kantorek Józefa

 
 *15-02-1870 r. Skaratki
 
 +
Więcej
1045N.N.
Kantorek Małgorzata z d. Mikołajczyk

 
 *1930 r.
 
 
Więcej
1046N.N.
Wiechnio Józefa z d. Ufa

 
 *21-04-1894 r. Wygoda
 
 +
Więcej
1047N.N.
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek

 
 *1955 r. Kargowa
 
 
Więcej
1048Nadolna Dorota z d. Świątek
Nadolny Robert

 *1977 r. Skwierzyna
 *1977 r. Połczyn Zdrój
 
 
Więcej
1049Nawrocki
Nawrocka z d. Sadowska

 
 
 
 
Więcej
1050Nierobisz Franciszek
Nierobisz Agnieszka z d. Stefańska
1907 r.
Pszczonów
 
 *1889 r. Seligów
 +
 +
Więcej
1051Niewiadomski Adam
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz
06-12-1922 r.
Domaniewice
 *16-12-1891 r. Stare Grudze
 *1900 r. Stare Grudze
 +27-02-1935 r.
 +1984 r.
Więcej
1052Niezgoda Marian
Niezgoda Anna z d. Włostek

 
 
 + Głowno /Głowno/
 + Głowno /Głowno/
Więcej
1053Nitowski
Nitowska Iwona z d. Grodkowska

 
 *1983 r.
 
 
Więcej
1054Nitowski Czesław
Nitowska z d. Miziołek

 *20-07-1948 r.
 
 +09-03-1987 r.
 
Więcej
1055Nowak
Nowak z d. Ogniewska

 
 
 
 
Więcej
1056Nowak Andrzej
Nowak Halina z d. Karpiuk

 
 *1955 r.
 
 
Więcej
1057Nowakowski Jan
Nowakowska Katarzyna z d. Kamińska
1889 r.
Domaniewice
 
 *1869 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1058Nowakowski Walenty
Nowakowska Józefa z d. Śnieguła
1912 r.
Domaniewice
 *1892 r. Wrzeczko
 
 +
 +
Więcej
1059Nowiński Łukasz
Nowińska-Ufa Paulina z d. Ufa
27-12-2008 r.
Łowicz
 *1990 r.
 *1989 r. Łowicz
 
 
Więcej
1060Nowosielski
Nowosielska z d. Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
1061Ochocki Michał
Ochocka Anna z d. Gorzkiewicz
25-12-2009 r.
 *1977 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
1062Ociela Walenty
Ociela Marianna z d. Kosiorek
1889 r.
Domaniewice
 
 *1866 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1063Ogniewski Jan
Ogniewska Anna z d. Sianoszek

 *1922 r.
 *1926 r. Wygoda
 +1986 r.
 +1996 r.
Więcej
1064Olaszczyk Marcin
Olaszczyk Danuta Małgorzata z d. Kicińska

 
 *1983 r. Mirosławiec
 
 
Więcej
1065Olczak Stanisław
Olczak Barbara Ewa z d. Fladzińska
30-12-1978 r.
 *1957 r.
 *12-11-1959 r. Łódź
 +1991 r. /Aleksandrów Łódzki/
 +03-02-2012 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1066Olczyk Józef
Olczyk Marianna z d. Cybularz

 
 
 +˂ 1852 r.
 +
Więcej
1067Olszewski Aleksy
Olszewska Janina z d. Ekiert

 
 
 +˂ 1982 r.
 +˃ 1982 r.
Więcej
1068Olszewski Tadeusz
Olszewska-Cholewińska Helena z d. Gajda
26-11-1949 r.
Łódź
 *24-05-1928 r. Warszawa
 *26-02-1926 r. Augustów
 +30-04-1982 r. Łódź /Łódź/
 +01-10-1990 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1069Omieciński Józef
Omiecińska Zuzanna z d. Walczak

 *~ 1796 r.
 
 +14-04-1861 r.
 +
Więcej
1070Oraczyński Antoni
Oraczyńska Franciszka z d. Warda
1906 r.
Domaniewice
 
 *1873 r.
 +
 +
Więcej
1071Oraczyński Feliks
Oraczyńska Marianna z d. Skuneczna
14-07-1919 r.
Domaniewice
 * Lisiewice
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1072Oraczyński Wojciech
Oraczyńska Marianna z d. Sobieszek
1895 r.
Chruślin
 *03-04-1863 r. Gaj
 *1866 r. Lisiewice
 + Piotrowice
 +19-06-1931 r.
Więcej
1073Orlik Adam
Orlik Ewelina Alicja z d. Gasik

 
 
 
 
Więcej
1074Orzepiński Władysław
Orzepińska z d. Kosmowska

 
 
 +
 
Więcej
1075Osikowicz
Bartik-Osikowicz Dominika z d. Bartik

 
 
 
 
Więcej
1076Ostrowski
Ostrowska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1077Osuwniak Jan
Osuwniak Wiktoria z d. Pawłowicz
1899 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Strzebieszew
 +
 +1905 r. Strzebieszew
Więcej
1078Osypiuk Czesław
Osypiuk Maria z d. Kantorek
15-04-1978 r.
 *1949 r. Czeputka
 *1957 r. Kargowa
 
 
Więcej
1079Osypiuk Dawid Marcin
Osypiuk Monika Anastazja z d. Warzybok
13-08-2011 r.
 *1978 r. Ruda Śląska
 *1981 r. Ruda Śląska
 
 
Więcej
1080Oświeciński Antoni
Oświecińska Katarzyna z d. Szkup
1902 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1081Owczarczyk Waldemar
Owczarczyk Maria z d. Fladzińska

 *1937 r.
 *06-04-1939 r. Łódź
 +16-12-1988 r. /Łódź/
 +18-01-1989 r. /Łódź/
Więcej
1082Owczarek Piotr
Owczarek Bożena z d. Ufa

 
 *13-11-1958 r.
 
 +2000 r.
Więcej
1083Owsiany Grzegorz
Owsiany Grażyna

 
 
 +
 
Więcej
1084Paciorek Sławomir
Paciorek Agata z d. Więcek

 *1980 r. Łowicz
 *1983 r. Brzeziny
 
 
Więcej
1085Pająk Adam
Pająk Magdalena z d. Gromek

 
 
 +
 +
Więcej
1086Pająk Andrzej
Pająk Stanisława z d. Mączyńska
15-08-1921 r.
Domaniewice
 *1888 r. Strzebieszew
 *~ 1900 r. Michałów
 +
 +
Więcej
1087Pająk Franciszek
Pająk Dorota z d. Grzegorczyk
1906 r.
Domaniewice
 *1883 r. Strzebieszew
 
 + /Głowno/
 + /Głowno/
Więcej
1088Pająk Izydor
Pająk Zofia z d. Sut
17-11-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r.
 *1899 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1089Pająk Jan
Pająk Franciszka z d. Góra
1881 r.
Domaniewice
 *1858 r. Strzebieszew
 *29-09-1860 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1090Pająk Jan
Pająk Marcjanna z d. Kret
04-09-1905 r.
Łowicz
 *1884 r. Stroniewice
 
 +
 +
Więcej
1091Pająk Ludwik
Pająk Franciszka z d. Szymczak
1887 r.
Domaniewice
 *02-02-1865 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1092Pająk Maciej
Wielec Dorota z d. Jadach
08-02-1847 r.
Domaniewice
 *24-02-1827 r. Stroniewice
 *05-02-1825 r. Skaratki
 +08-03-1870 r. Strzebieszew
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
1093Pająk Michał
Pająk Elżbiera z d. Zarzycka
22-01-1816 r.
Domaniewice
 
 *1794 r. Rogóźno
 +
 +15-08-1843 r. Strzebieszew
Więcej
1094Pająk Piotr
Pająk Józefa z d. Janus
1913 r.
Domaniewice
 *1885 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1095Pająk Piotr
Pająk Julianna z d. Karcz
03-02-1920 r.
Domaniewice
 *~ 1892 r. Skaratki
 *1894 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1096Pająk Stanisław
Pająk Marianna z d. Knera
25-01-1910 r.
Łowicz
 *1883 r. Stroniewice
 *1878 r. Dąbkowice
 +1918 r. Dąbkowice
 +
Więcej
1097Pająk Walenty
Pająk Marianna z d. Kantorek
1880 r.
Domaniewice
 *1846 r. Stroniewice
 *19-06-1847 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1098Pająk Walenty
Pająk Marianna z d. Kierus
1865 r.
Domaniewice
 *1846 r. Stroniewice
 *1848 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1099Pajchert
Pajchert z d. Karasek

 
 
 
 
Więcej
1100Pakalski
Pakalska Józefa z d. Pająk

 
 *~ 1924 r.
 +
 +20-01-2016 r. /Sopot/
Więcej
1101Pakulski Jerzy
Pakulska Elżbieta z d. Konieczna

 *1950 r.
 
 +16-08-2013 r. /Częstochowa/
 
Więcej
1102Pakulski Rafał
Pakulska Dominika

 *1974 r.
 
 
 
Więcej
1103Pakulski Zygmunt
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska

 *1921 r.
 *1911 r.
 +1971 r. /Poraj/
 +1998 r.
Więcej
1104Pakuła
Pakuła Bożena z d. Wnuk

 
 
 
 
Więcej
1105Pakuła Eugeniusz
Pakuła Janina z d. Kupfer

 *22-11-1911 r. Sosnowiec
 *1927 r.
 +27-12-1956 r. /Pruszków/
 +25-12-2010 r. Pruszków
Więcej
1106Pakuła Jerzy
Pakuła Irena z d. Nowak

 *1949 r. Pruszków
 *17-01-1953 r. Pruszków
 
 +08-04-2005 r. /Pruszków/
Więcej
1107Pakuła vel Rutka Kazimierz
Koral Jadwiga z d. Kunstman
18-03-1945 r.
Pruszków
 *02-03-1913 r. Warszawa
 *27-04-1918 r. Pruszków
 +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +12-05-2010 r. Pruszków /Pruszków/
Więcej
1108Pakuła vel Rutka Kazimierz
Pakuła Romana z d. Wójcik

 *02-03-1913 r. Warszawa
 *15-08-1922 r.
 +06-05-1983 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +26-09-1992 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1109Pakuła vel Rutka Ludwik
Pakuła vel Rutka Antonina Joanna z d. Wilczyńska

 *21-08-1884 r. Piekoszów
 *15-12-1889 r. Będzin
 +25-11-1972 r. Gdańsk /Gdańsk/
 +16-12-1962 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1110Pakuła vel Rutka Wojciech
Opolska-Pakuła Maria z d. Opolska
06-11-1982 r.
 *1946 r. Pruszków
 *1954 r. Kutno
 
 
Więcej
1111Pakuła vel Rutka Wojciech
Pakuła vel Rutka Ewa z d. Tołwińska
1973 r.
 *1946 r. Pruszków
 *1948 r. Warszawa
 
 
Więcej
1112Paliński
Palińska z d. Misiewicz

 
 
 
 
Więcej
1113Paradowski Józef
Paradowska Michalina z d. Sołtyszewska
13-02-1893 r.
Bielawy
 
 
 +
 +
Więcej
1114Paradowski Stanisław
Paradowska Antonia z d. Grabowska
21-06-1924 r.
Stary Waliszew
 *07-11-1900 r. Rulice
 *~ 1900 r.
 +
 +
Więcej
1115Parikh Bhavin
Parikh Castle z d. Siniscrope
30-12-2009 r.
Ahmedabad
 
 *1984 r.
 
 
Więcej
1116Parys Łukasz
Parys Anna z d. Wawrzyn
1882 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 
 +
 +
Więcej
1117Parys Łukasz
Parys Marianna z d. Skowrońska
1869 r.
Domaniewice
 *1837 r.
 
 +
 +
Więcej
1118Parys Mieczysław
Parys Janina

 *1925 r.
 *1929 r.
 +20-11-2009 r. /Stary Waliszew/
 +04-05-1997 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1119Parys Piotr
Parys Rozalia z d. Kantorek
09-02-1834 r.
Domaniewice
 *~ 1810 r. Strzebieszew
 *26-08-1809 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1120Parys Wojciech
Parys Franciszka z d. Buczkowska
13-07-1924 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Strzebieszew
 
 +11-01-1980 r. /Stary Waliszew/
 +
Więcej
1121Pawełkowicz Wojciech
Pawełkowicz Franciszka z d. Strugińska
1872 r.
Domaniewice
 *23-03-1845 r. Reczyce
 *13-06-1847 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1122Pawlak
Pawlak z d. Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1123Pawlak Karol
Pawlak Marianna z d. Kantorek
06-05-1888 r.
Domaniewice
 *26-01-1850 r. Skaratki
 *~ 1868 r. Skaratki
 +27-11-1916 r. Chlebowice
 +22-04-1925 r. Chlebowice
Więcej
1124Pawlak Kazimierz
Pawlak Agnieszka z d. Jabłońska
02-02-1921 r.
Stary Waliszew
 *1895 r. Skaratki
 *~ 1903 r.
 +
 +
Więcej
1125Pawlata Wawrzyniec
Pawlata Józefa z d. Błażejewska
1905 r.
Chruślin
 
 *1888 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1126Pawlewski Józef
Pawlewska Katarzyna

 
 
 +˂ 1915 r.
 +˂ 1915 r.
Więcej
1127Pawlik Jan
Pawlik Zofia z d. Kazimierska

 *17-01-1920 r. Lwów
 *18-09-1919 r. Lisiewice
 +22-07-1986 r. Szczecinek /Szczecinek/
 +27-03-2008 r. Szczecinek /Szczecinek/
Więcej
1128Pawlik Lesław Ryszard
Pawlik z d. Wołodko

 *17-05-1951 r.
 
 +29-09-2011 r. Szczecinek /Szczecinek/
 +
Więcej
1129Pawłowicz Grzegorz
Kubisiak Marianna z d. Kucińska
1872 r.
Domaniewice
 
 *1852 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1130Pel
Pel z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1131Pel Jan
Pel Marianna z d. Kantorek
20-01-1868 r.
Domaniewice
 *28-12-1816 r. Skaratki
 *28-01-1827 r. Skaratki
 +1871 r.
 +1871 r.
Więcej
1132Pel Jan
Pel Marianna z d. Wilk
1889 r.
Domaniewice
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1133Pel Józef
Kantorek Anastazja z d. Sękalska
1900 r.
Domaniewice
 *1872 r. Skaratki
 *1873 r. Domaniewice
 +22-11-1902 r. Skaratki
 +25-03-1914 r. Ziewaniczki
Więcej
1134Pel Józef
Pel Franciszka z d. Kucińska
1883 r.
Domaniewice
 *1855 r. Skaratki
 *1858 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1135Pel Józef
Pel Józefa z d. Warda
1893 r.
Domaniewice
 *1872 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1136Pel Łukasz
Pel Marianna z d. Knera
16-02-1857 r.
Domaniewice
 *1835 r. Skaratki
 * Sapy
 +
 +
Więcej
1137Pel Michał
Pel Katarzyna z d. Grabowicz

 
 
 +26-09-1852 r. Skaratki
 +
Więcej
1138Pel Mikołaj
Pel Marianna z d. Strugińska
24-01-1853 r.
Domaniewice
 *03-12-1826 r. Skaratki
 *1835 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1139Pel Wojciech
Pel Elżbieta z d. Kędziora
1798 r.
Domaniewice
 *~ 1762 r.
 *~ 1772 r.
 +09-03-1833 r. Skaratki
 +
Więcej
1140Pełka Tomasz
Pełka Franciszka z d. Urbanek
16-01-1883 r.
Zduny
 
 *01-04-1864 r. Maurzyce
 
 +
Więcej
1141Piaskowski Jan
Piaskowska Franciszka z d. Redo
04-08-1912 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1142Piaskowski Waldemar
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek

 *1960 r.
 *1972 r. Skwierzyna
 
 
Więcej
1143Piasta Augustyn
Piasta Małgorzata z d. Marszałek
1901 r.
Chruślin
 *27-08-1870 r. Mystkowice
 *06-03-1878 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1144Piątkowski
Piątkowska z d. Kołodziejczyk

 
 
 
 
Więcej
1145Piątkowski Aleksander
Piątkowska Józefa z d. Staworzyńska

 
 *~ 1834 r.
 +
 +30-01-1908 r. Włoszczowa
Więcej
1146Piątkowski Jan
Piątkowska

 *03-12-1896 r. Stopnica
 
 +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
 
Więcej
1147Piątkowski Jan
Piątkowska Katarzyna z d. Poniewierska
10-10-1890 r.
Stopnica
 *1858 r.
 *1869 r.
 +02-08-1931 r. /Sosnowiec/
 +06-05-1957 r.
Więcej
1148Piątkowski Jan
Piątkowska Tamara Ligia z d. Ojdonowska

 *03-12-1896 r. Stopnica
 *27-09-1917 r. Sosnowiec
 +17-01-1974 r. Częstochowa /Częstochowa/
 +06-03-1959 r. Częstochowa
Więcej
1149Piątkowski Wit
Piątkowska Leokadia z d. Warszawska
18-04-1938 r.
Sosnowiec
 *10-08-1908 r.
 *13-11-1904 r.
 +27-09-1974 r. /Sosnowiec/
 +24-02-1994 r.
Więcej
1150Piekarski
Piekarska Ewa z d. Michalak

 
 * Warszawa
 
 
Więcej
1151Pientera Ludwik
Pientera Rozalia z d. Waloszczyk

 
 
 +31-10-1848 r. Czołczyn
 +03-11-1848 r. Czołczyn
Więcej
1152Pientera Wojciech
Pientera Konstancja

 
 *~ 1767 r.
 +
 +16-09-1839 r. Czołczyn
Więcej
1153Pieńkowski
Pieńkowska Apolonia z d. Wielemborek

 
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 +
 +1918 r.
Więcej
1154Pierzgalski Zygmunt
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz

 *1952 r.
 *1956 r. Łódź
 +25-07-1996 r. /Łódź/
 
Więcej
1155Pietrucha
Pietrucha z d. Szkup

 
 
 
 
Więcej
1156Pietrzak
Pietrzak Jadwiga z d. Hordyniec

 
 
 
 
Więcej
1157Pietrzak
Pietrzak Maria z d. Krakowiak

 
 
 +
 +
Więcej
1158Pietrzak Jerzy
Wilk-Pietrzak Halina z d. Wilk

 
 *01-01-1952 r.
 +
 +12-03-2015 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1159Pietrzak Tomasz
Pietrzak Małgorzata z d. Kosiorek
1900 r.
Domaniewice
 
 *1879 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1160Pintera Bartłomiej
Pintera Józefa z d. Omiecińska
1869 r.
Lutomiersk
 *26-07-1838 r. Czołczyn
 *01-04-1851 r. Szydłów
 +
 +
Więcej
1161Pintera Bolesław
Pintera Aniela z d. Stępień
27-12-1934 r.
Łódź
 *10-10-1917 r. Łódź
 *06-01-1909 r. Dąbrówka
 +27-05-1966 r. Łódź /Łódź/
 +18-06-1979 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1162Pintera Władysław
Pintera Franciszka z d. Bergiel
26-11-1911 r.
Łódź
 *22-09-1889 r. Puczniew
 *23-12-1892 r. Dąbrówka
 +03-10-1917 r. Łódź /Łódź/
 +12-01-1977 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1163Pińkowski Józef
Pińkowska Zofia z d. Jabłońska
05-11-1927 r.
Stary Waliszew
 
 *1907 r. Boczki Dolne
 +
 +
Więcej
1164Piotrowski
Piotrowska Marianna z d. Stefańska

 
 *~ 1917 r.
 +
 +1945 r. Jacochów
Więcej
1165Pióro Tomasz
Pióro Katarzyna z d. Pietrzak

 *1975 r. Warszawa
 *1975 r. Pruszków
 
 
Więcej
1166Plewka Ignacy
Plewka Józefa z d. Ostrowska
07-01-1950 r.
Zgierz
 *1914 r.
 
 +
 +
Więcej
1167Plewka Marcin
Plewka Marianna z d. Kierus
1897 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1168Plewka Marcin
Plewka Marianna z d. Kostrzewa
20-07-1926 r.
Stary Waliszew
 
 *1902 r.
 +
 +
Więcej
1169Plewka Tomasz
Plewka Beata z d. Kantorek

 *1979 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
1170Płacheta Antoni
Płacheta Ewa z d. Dąbrowska
1843 r.
Chruślin
 *1821 r.
 *1825 r.
 +1883 r.
 +1886 r.
Więcej
1171Płacheta Bartłomiej
Płacheta Katarzyna z d. Gajda
27-08-1818 r.
Chruślin
 * Dąbkowice
 *1801 r.
 +1845 r. Dąbkowice
 +1848 r.
Więcej
1172Płacheta Wojciech
Płacheta Dorota z d. Tomasik
1849 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1173Płatek
Płatek

 
 
 
 
Więcej
1174Płatek Tadeusz
Płatek Zofia z d. Sut

 *07-01-1923 r.
 *13-05-1924 r. Rogóźno
 +
 + Łódź
Więcej
1175Pławski Józef
Pławska Barbara z d. Kantorek
30-07-1989 r.
 *1961 r. Kargowa
 *1962 r. Kargowa
 
 
Więcej
1176Płoski Piotr
Płoska Marta z d. Ruta

 *1978 r.
 *1979 r.
 
 
Więcej
1177Płuciennik Antoni
Płuciennik Franciszka z d. Pająk
1878 r.
Domaniewice
 *1851 r. Strzebieszew
 *1853 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1178Podczarski
Podczarska Katarzyna z d. Badoń

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
1179Podczarski Piotr
Podczarska Patrycja z d. Frysztak
30-08-2014 r.
 *1989 r.
 
 
 
Więcej
1180Podczarski Rafał
Duziak Sara

 *1990 r.
 
 
 
Więcej
1181Podgórski Antoni
Podgórska Anna z d. Knera
1841 r.
Domaniewice
 
 *1825 r. Strzebieszew
 +
 +1880 r. Skaratki
Więcej
1182Podlecki
Podlecka Anna z d. Nitowska

 
 *1977 r.
 
 
Więcej
1183Podrażka Józef
Podrażka Waleria z d. Konikowska
1921 r.
Łowicz
 
 *13-01-1898 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1184Podsędek Antoni
Ufa Ewa z d. Gajda
15-05-1905 r.
Łowicz
 
 *30-03-1889 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1185Pokorski
Pokorska z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1186Polit Józef
Polit Józefa z d. Adamczyk
1899 r.
Koźle
 *1878 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1187Polit Stanisław
Polit Marianna z d. Kucińska
1902 r.
Domaniewice
 *1877 r. Strzebieszew
 *1872 r.
 +
 +
Więcej
1188Polit Teodor
Polit Anna z d. Gorąca
1913 r.
Stary Waliszew
 *1885 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1189Polit Teodor
Polit Marianna z d. Adamczyk
1905 r.
Koźle
 *1885 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1190Polit Wojciech
Polit Marianna z d. Pająk
1878 r.
Domaniewice
 *1844 r. Strzebieszew
 *1856 r. Strzebieszew
 +
 +1905 r. Osse
Więcej
1191Popek Piotr
Popek Beata z d. Mówińska

 
 *1977 r. Gdynia
 
 
Więcej
1192Prokop
Cierplikowska Zenona z d. Anzorge

 
 *1940 r.
 +
 
Więcej
1193Przybysz Aleksander
Przybysz Franciszka z d. Tomala
27-01-1907 r.
Zduny
 
 *08-03-1879 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1194Przybysz Dariusz
Przybysz Magdalena Krystyna z d. Kowalczyk
01-07-2017 r.
 
 *1989 r. Garwolin
 
 
Więcej
1195Przyczka Walenty
Przyczka Marianna z d. Kucińska
05-05-1920 r.
Domaniewice
 
 *1891 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1196Pudłowski
Pudłowska Helena z d. Warda

 
 *1907 r. Rogóźno
 +
 +01-06-1990 r. Rogóźno
Więcej
1197Raczewicz Jan
Święcicka Lucyna z d. Świątek

 
 *29-08-1955 r.
 +2008 r.
 +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
Więcej
1198Raczke
Raczke Józefa z d. Knera

 
 
 
 
Więcej
1199Raczkowski Antoni
Raczkowska Rozalia z d. Kontecka

 
 
 +
 +
Więcej
1200Raczkowski Józef
Raczkowska Franciszka z d. Małecka
1872 r.
Ozorków
 *~ 1840 r.
 *~ 1833 r.
 +1904 r. Ozorków
 +1893 r. Bugaj
Więcej
1201Ratajczak Marian
Ratajczak Magdalena z d. Wilk

 *1959 r. Brzeziny
 *1961 r. Łowicz
 
 
Więcej
1202Redak Wojciech
Redak Helena z d. Skierska
1922 r.
Łowicz
 *08-04-1899 r. Jackowice
 
 +
 +
Więcej
1203Redo Adam
Redo Rozalia z d. Gajda
26-10-1897 r.
Zduny
 
 
 +
 +
Więcej
1204Redo Łukasz
Redo Anna z d. Kazimierska
05-05-1873 r.
Chruślin
 *~ 1821 r.
 *~ 1846 r.
 +11-01-1876 r. Bocheń
 +
Więcej
1205Redo Tomasz
Redo Franciszka z d. Jabłońska
09-11-1874 r.
Zduny
 
 *08-03-1854 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1206Redzisz Józef
Rychlik Franciszka z d. Błażejewska
1902 r.
Domaniewice
 *1860 r. Stroniewice
 *05-02-1884 r. Domaniewice
 +24-06-1912 r. Stroniewice
 +
Więcej
1207Redzisz Mateusz
Rychlik Marianna z d. Włostek

 
 
 +˂ 1913 r.
 +
Więcej
1208Redzisz Wacław
Redzisz Maria z d. Kantorek

 
 
 +
 +
Więcej
1209Rochówniak Józef
Rochówniak Julianna z d. Nowakowska
1910 r.
Domaniewice
 
 *1890 r. Wrzeczko
 +
 +
Więcej
1210Rogala Bolesław
Rogala Zofia z d. Kot

 *1923 r.
 *1920 r. Domaniewice
 +17-03-1991 r. Domaniewice
 +30-08-1996 r. Domaniewice /Domaniewice/
Więcej
1211Romaniuk Edward
Romaniuk Maria z d. Kuźmińska
02-1953 r.
 *16-02-1928 r. Hrubieszów
 *12-09-1935 r. Chyżowice
 +09-03-1972 r.
 +03-08-2015 r.
Więcej
1212Romaniuk Piotr
Romaniuk Rozalia z d. Swatowska

 
 
 +
 +
Więcej
1213Ronchert
Ronchert Antonina z d. Sut

 
 *1911 r.
 +
 +16-08-1980 r. Łowicz
Więcej
1214Rood Michael
Collings Valerie z d. Kazmierski

 
 *1953 r.
 
 
Więcej
1215Rosiński
Rosińska z d. Dałek

 
 
 
 
Więcej
1216Rosiński Franciszek
Rosińska Marcjanna z d. Błażejewska
05-07-1920 r.
Domaniewice
 *1891 r. Wrzeczko
 *04-01-1883 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1217Roszewski Wojciech
Roszewska Barbara Ewa z d. Marszałek
1893 r.
Chruślin
 
 *04-12-1871 r. Mystkowice
 +
 +
Więcej
1218Rozpędowski Jerzy
Rozpędowska Julianna Ewa z d. Kicińska

 
 *1955 r.
 +
 
Więcej
1219Rożniata Bronisław
Rożniata Marianna z d. Skowrońska

 
 
 +
 +
Więcej
1220Ruciński Franciszek
Rucińska Janina z d. Stępniak
1926 r.
Chruślin
 
 *22-06-1909 r. Chruślin
 +
 +30-05-1998 r. Chruślin
Więcej
1221Russek Antoni
Russek Katarzyna z d. Mitek
1924 r.
Łowicz
 *31-07-1894 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1222Russek Jan
Russek Franciszka z d. Błażejewska
20-11-1882 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1223Russek Jan
Russek Wiktoria z d. Doroba
1917 r.
Łowicz
 *1887 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1224Ruta
Ruta

 
 
 
 
Więcej
1225Ruta
Ruta Franciszka z d. Wilk

 
 *1886 r. Skaratki
 +
 +04-08-1984 r. Skaratki
Więcej
1226Ruta Antoni
Ruta Marianna z d. Wilk
1915 r.
Domaniewice
 *1889 r. Skaratki
 *1873 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1227Ruta Ireneusz
Ruta Sabina z d. Siemieniuk

 *28-06-1931 r. Dobrogosty
 *01-12-1937 r.
 +27-12-2001 r. Olsztyn
 +24-01-2015 r. Olsztyn
Więcej
1228Ruta Jan
Ruta Józefa z d. Skuneczna
1909 r.
Domaniewice
 *1880 r. Strzebieszew
 *1889 r. Strzebieszew
 +28-12-1951 r. Sieraków
 +
Więcej
1229Ruta Jan
Ruta Marianna z d. Wilk
1904 r.
Domaniewice
 *1877 r. Skaratki
 *1873 r. Skaratki
 +˂ 1915 r.
 +
Więcej
1230Ruta Sławomir
Ruta Zofia z d. Konopielko
08-04-1978 r.
 *1956 r. Olsztyn
 *1957 r. Lidzbark Warmiński
 
 
Więcej
1231Ruta Stanisław
Ruta z d. Łopata

 *05-05-1911 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1232Ruta Władysław
Ruta z d. Jędrusińska

 *1913 r. Strzebieszew
 
 +
 +
Więcej
1233Ruta Władysław
Ruta Helena z d. Kosiorek

 *10-12-1904 r. Strzebieszew
 *1913 r. Rogóźno
 +05-04-1992 r. Olsztyn
 +2001 r.
Więcej
1234Rutkowski
Rutkowska z d. Kucińska

 
 
 
 
Więcej
1235Rutkowski Andrzej
Rutkowska Małgorzata z d. Szczepanowska
23-06-2012 r.
 *1984 r. Głowno
 *1990 r. Białobrzegi
 
 
Więcej
1236Rutkowski Jakub
Rutkowska Franciszka z d. Zmora
21-11-1864 r.
Domaniewice
 *07-07-1845 r. Domaniewice
 *24-01-1848 r. Domaniewice
 +1909 r. Domaniewice
 +
Więcej
1237Rutkowski Walenty
Rutkowska Janina z d. Wodzyńska
1912 r.
Domaniewice
 *1876 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1238Rybicki Paweł
Badoń-Lehr Kamila

 
 *1979 r.
 
 
Więcej
1239Rybus Antoni
Rybus Franciszka z d. Wiercioch
26-05-1914 r.
Zduny
 *30-05-1888 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1240Rybus Franciszek
Rybus Jadwiga z d. Gusta
1882 r.
Chruślin
 
 *25-04-1858 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1241Rybus Franciszek
Rybus Marianna z d. Świdrowska
22-11-1840 r.
Zduny
 
 *~ 1821 r.
 +31-10-1876 r. Świące
 +23-04-1855 r. Świące
Więcej
1242Rybus Jan
Rybus Katarzyna z d. Fijołek

 *28-03-1899 r. Bocheń
 *1906 r.
 +02-02-1992 r. Bocheń /Chruślin/
 +16-06-1987 r. /Chruślin/
Więcej
1243Rybus Jan
Rybus Małgorzata z d. Romanowska
1816 r.
Chruślin
 *~ 1796 r.
 *~ 1792 r.
 +18-03-1846 r. Maurzyce
 +07-09-1852 r. Świące
Więcej
1244Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Kazimierska
1886 r.
Chruślin
 *1861 r.
 *23-03-1866 r.
 +
 +
Więcej
1245Rybus Jan
Rybus Marianna z d. Szymczak
1878 r.
Chruślin
 *~ 1852 r.
 *03-08-1839 r. Chruślin
 +
 +
Więcej
1246Rybus Kacper
Rybus Franciszka z d. Gusta
06-02-1871 r.
Chruślin
 
 *20-07-1848 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1247Rybus Władysław
Rybus Józefa z d. Bakalarz

 *1898 r.
 *21-01-1902 r. Stare Grudze
 +1958 r.
 +1952 r.
Więcej
1248Rychlik Józef
Rychlik Marianna z d. Włostek
1913 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1249Rychlik Wojciech
Rychlik Franciszka z d. Błażejewska
1913 r.
Domaniewice
 
 *05-02-1884 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1250Rynkiewicz Andrzej
Włostek Katarzyna z d. Gajda
07-02-1876 r.
Chruślin
 *1845 r.
 *14-12-1853 r. Guźnia
 +˂ 1879 r.
 +
Więcej
1251Rzepecki Przemysław
Rzepecka Ewa z d. Kazimierska
03-09-2010 r.
Gdynia
 *1983 r. Gdynia
 *1982 r. Gdynia
 
 
Więcej
1252Rżanek Stanisław
Piaskowska Franciszka z d. Redo

 
 
 +˂ 1912 r.
 +
Więcej
1253Sadowski Kazimierz
Sadowska

 *1944 r.
 
 +17-11-2001 r. Łowicz /Łowicz/
 
Więcej
1254Sadowski Leon
Sadowska Franciszka z d. Włostek
10-05-1931 r.
Stary Waliszew
 *25-01-1912 r.
 *~ 1907 r.
 +02-07-1980 r. Łowicz
 +
Więcej
1255Sadowski Leon
Sadowska Stanisława z d. Włostek
31-01-1937 r.
Stary Waliszew
 *25-01-1912 r.
 *12-03-1919 r. Wola Mąkolska
 +02-07-1980 r. Łowicz
 +14-10-1996 r. Żyrardów
Więcej
1256Sadowski vel Kucharski Grzegorz
Domańska Agata

 
 *~ 1769 r.
 +1807 r.
 +
Więcej
1257Sadowski Zbigniew
Sadowska Małgorzata z d. Gasik

 *1960 r.
 *1962 r.
 
 
Więcej
1258Saganiak Adam Tomasz
Saganiak Agnieszka z d. Jaros
11-09-1993 r.
Łódź
 *1971 r. Łódź
 *1972 r. Łódź
 
 
Więcej
1259Sakowski
Sakowska z d. Czubasiewicz

 
 
 
 
Więcej
1260Sałek Władysław
Sałek Janina z d. Jabłońska

 *~ 1923 r.
 *1917 r.
 +13-12-2011 r. /Stary Waliszew/
 +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1261Sałuda Jan
Sałuda Józefa z d. Kiczoł
1910 r.
Maków
 *02-09-1884 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
1262Sałuda Wincenty
Sałuda Marianna z d. Gajda
1882 r.
Chruślin
 
 *1861 r. Guźnia
 +
 +1925 r. Seligów
Więcej
1263Sendal Julian
Sendal Janina z d. Kosiorek

 *1908 r.
 *1915 r.
 +17-10-1988 r.
 +31-12-1981 r.
Więcej
1264Senyszyn
Senyszyn z d. Burkowska

 
 
 
 
Więcej
1265Sędziak Aleksander
Sędziak Helena z d. Mikołajczyk

 *~ 1785 r.
 *~ 1771 r.
 +21-09-1825 r. Zduny
 +15-08-1831 r.
Więcej
1266Sękalski Dominik
Sękalska Franciszka z d. Skoneczna
12-02-1855 r.
Domaniewice
 *1815 r. Domaniewice
 *1830 r. Stroniewice
 +1901 r. Domaniewice
 +˃ 1914 r.
Więcej
1267Sękalski Jakub
Sękalska Franciszka z d. Ruta
1919 r.
Łowicz
 *1886 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1268Sękalski Józef
Sękalska Franciszka z d. Sut
1909 r.
Domaniewice
 *1876 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1269Sękalski Paweł
Sękalska Małgorzata z d. Kucińska

 *~ 1761 r.
 *~ 1782 r.
 +1831 r. Domaniewice
 +25-10-1852 r. Domaniewice
Więcej
1270Sękalski Paweł
Sękalska Marianna z d. Kierus
1873 r.
Domaniewice
 
 *1848 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1271Sękalski Stanisław
Sękalska Aniela z d. Łuczyńska
1913 r.
Bielawy
 *1883 r. Domaniewice
 
 +
 +
Więcej
1272Sękalski Wincenty
Sękalska Rozalia z d. Mikołajczyk
08-11-1887 r.
Zduny
 *1864 r.
 *27-08-1865 r. Wierznowice
 +1923 r.
 +1896 r. Łagów
Więcej
1273Sękalski Wojciech
Sękalska Katarzyna z d. Kuśmirek
26-11-1917 r.
Domaniewice
 *1868 r. Domaniewice
 *~ 1893 r. Domaniewice
 +
 +
Więcej
1274Sianoszek
Sianoszek z d. Makowska

 
 
 
 
Więcej
1275Sianoszek
Sianoszek z d. Wizgier

 
 
 
 
Więcej
1276Sianoszek
Sianoszek z d. Zamrzycka

 
 
 
 
Więcej
1277Sianoszek Bolesław
Sianoszek Rozalia z d. Sujkowska

 *1916 r. Wygoda
 *1921 r.
 +2006 r. Tuszyn /Tomaszów Mazowiecki/
 +1995 r.
Więcej
1278Sianoszek Franciszek
Sianoszek Jadwiga z d. Domańska
1922 r.
Domaniewice
 *30-07-1875 r. Wygoda
 *1894 r. Rogóźno
 +07-08-1934 r. Wygoda
 +1954 r. Wygoda
Więcej
1279Sianoszek Franciszek
Sianoszek Józefa z d. Dańczak

 *1931 r. Wygoda
 *08-1931 r.
 +30-10-2003 r.
 +21-06-2015 r. Łowicz
Więcej
1280Sianoszek Marian
Sianoszek z d. Menes

 *1956 r.
 
 
 
Więcej
1281Sianoszek Mieczysław
Sianoszek z d. Surma

 *1954 r.
 
 +05-10-1978 r.
 
Więcej
1282Sianoszek Stanisław
Sianoszek Jadwiga z d. Stolarczyk

 *1929 r.
 *1940 r.
 +2006 r.
 +2009 r.
Więcej
1283Sieczko Leszek
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik

 
 *1944 r.
 
 
Więcej
1284Siemionow Jerzy
Siemionow Agata z d. Szymczak

 *1980 r. Szamotuły
 *1983 r.
 
 
Więcej
1285Siemionow Jerzy
Siemionow Maria z d. Świątek

 *1944 r.
 *1954 r. Gorzów Wielkopolski
 
 
Więcej
1286Siemionow Piotr
Siemionow Agnieszka z d. Szymczak

 *1978 r. Siemiatycze
 *1977 r.
 
 
Więcej
1287Sieradzki Rafał Cezary
Sieradzka Justyna Barbara z d. Święcicka
16-06-2007 r.
 *1978 r. Poznań
 *1982 r. Skwierzyna
 
 
Więcej
1288Sierpowski
Sierpowska z d. Kolińska

 
 
 
 
Więcej
1289Sinicrope Marc
Sinicrope Kristine z d. Kasmer

 
 *1953 r. Springfield
 
 
Więcej
1290Sitek Marek
Sitek Jolanta z d. Ufa

 *1957 r.
 *1969 r.
 
 
Więcej
1291Skoneczny Ludwik
Skoneczna Agnieszka z d. Kantorek
1888 r.
Domaniewice
 *1865 r. Rogóźno
 *1869 r.
 +
 +
Więcej
1292Skowroński Jakub
Skowrońska Karolina z d. Urbanek
09-11-1886 r.
Zduny
 
 *28-10-1865 r. Maurzyce
 +
 +
Więcej
1293Skrzypczak Dariusz
Skrzypczak Anna z d. Brodala

 
 *1971 r. Krotoszyn
 
 
Więcej
1294Skrzypek Artur
Skrzypek Mariola Żaneta z d. Zawisza

 
 *1978 r.
 
 
Więcej
1295Skuneczny Józef
Skuneczna Katarzyna z d. Kantorek
30-01-1888 r.
Domaniewice
 *02-07-1860 r. Rogóźno
 *19-07-1866 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1296Skuneczny Ludwik
Skuneczna Franciszka z d. Kosiorek
1887 r.
Domaniewice
 
 *1865 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1297Skuneczny Mateusz
Skuneczny Józefa z d. Sut
17-11-1919 r.
Domaniewice
 *1893 r.
 *1894 r.
 +
 +
Więcej
1298Skwarny
Skwarna z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1299Skwierawski Dariusz
Skwierawski Lidia z d. Rozpędowska

 
 
 
 
Więcej
1300Słoniewski vel Knera Mateusz
Knera Franciszka z d. Białek
1789 r.
Domaniewice
 *18-09-1764 r.
 *08-03-1767 r.
 +27-05-1810 r. Strzebieszew
 +07-04-1834 r.
Więcej
1301Słoniewski vel Knera Stanisław
Knera Agata z d. Kujawiak

 
 *~ 1723 r.
 +
 +1803 r. Stroniewice
Więcej
1302Smiech
Smiech z d. Flis

 
 
 
 
Więcej
1303Sobczyński Bartłomiej
Sobczyńska Katarzyna z d. Knera
13-05-1834 r.
Domaniewice
 *~ 1801 r. Skaratki
 *~ 1811 r.
 +
 +
Więcej
1304Sobieszek Antoni
Sobieszek Marcjanna z d. Witerek
22-11-1858 r.
Chruślin
 *12-06-1837 r. Mystkowice Małe
 *24-08-1839 r. Mystkowice Małe
 +15-02-1875 r. Mystkowice
 +
Więcej
1305Sobieszek Józef
Sobieszek Marianna z d. Skonieczna
23-11-1874 r.
Chruślin
 *1852 r. Lisiewice
 
 +
 +
Więcej
1306Sobieszek Mateusz
Sobieszek Gertruda z d. Gajda
22-05-1848 r.
Chruślin
 
 *1825 r. Guźnia
 +
 +10-02-1895 r. Lisiewice
Więcej
1307Sobieszek Mateusz
Wróbel Jadwiga z d. Gajda
06-07-1829 r.
Chruślin
 *~ 1805 r.
 *09-10-1810 r. Guźnia
 +13-06-1843 r. Mystkowice Małe
 +1854 r. Mystkowice
Więcej
1308Sokalski Antoni
Sokalska Katarzyna z d. Włodarczyk
07-11-1887 r.
Łowicz
 
 *1866 r. Jamno
 +
 +
Więcej
1309Sokalski Jan
Sokalska Małgorzata z d. Strugińska
1881 r.
Domaniewice
 
 *1828 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1310Sokalski Romuald
Sokalska Aniela z d. Kordialik
10-11-1912 r.
Łowicz
 *05-02-1892 r. Łowicz
 
 +
 +
Więcej
1311Sokół Andrzej
Sałek Janina z d. Jabłońska
07-05-1934 r.
Stary Waliszew
 
 *1917 r.
 +
 +14-08-2003 r. /Stary Waliszew/
Więcej
1312Sokół Józef
Sokół Agnieszka z d. Ziarnik
1896 r.
Domaniewice
 
 *1874 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1313Sokół Konstanty
Sokół Stefania z d. Kostrzewa
16-06-1918 r.
Stary Waliszew
 
 *1899 r. Czatolin
 +
 +
Więcej
1314Sokół Mikołaj
Bogusz Marianna z d. Mikołajczyk
26-01-1834 r.
Zduny
 *~ 1812 r.
 *~ 1808 r.
 +06-09-1852 r. Zduny
 +
Więcej
1315Sołtan Wojciech
Sołtan Józefa z d. Kierus
1897 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Grudze
 +
 +
Więcej
1316Sołtysek Szymon Jędrzej
Gierada-Sołtysek Monika z d. Gierada
18-10-2008 r.
 *1980 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1317Sołtysek Zenon
Tomsio-Sołtyskowa Magdalena z d. Tomsio
12-09-1974 r.
 *20-12-1939 r. Gniezno
 *1947 r.
 +15-06-1995 r. Gdańsk /Gdańsk/
 
Więcej
1318Sołtyszewski Ignacy
Sołtyszewska Balbina z d. Gajda
25-02-1867 r.
Chruślin
 *10-02-1849 r. Guźnia
 *15-12-1844 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1319Sołtyszewski Jan
Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek
1912 r.
Chruślin
 *1894 r.
 *03-03-1883 r. Bocheń
 +16-09-1939 r. /Chruślin/
 +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
Więcej
1320Sołtyszewski Jan
Sołtyszewska Teodozja z d. Szymkowiak
1911 r.
Bielawy
 *22-05-1885 r. Rulice
 
 +
 +
Więcej
1321Sołtyszewski Wawrzyniec
Sołtyszewska Katarzyna z d. Dróżka
09-07-1917 r.
Domaniewice
 *1865 r. Guźnia
 *1886 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1322Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Katarzyna z d. Milczarek
1903 r.
Chruślin
 *~ 1878 r.
 *03-03-1883 r. Bocheń
 +
 +17-12-1960 r. Guźnia /Chruślin/
Więcej
1323Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Katarzyna z d. Wielemborek
1902 r.
Chruślin
 
 *20-07-1880 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
1324Sołtyszewski Wojciech
Sołtyszewska Marianna z d. Milczarek
1892 r.
Chruślin
 *~ 1870 r.
 *~ 1861 r.
 +
 +
Więcej
1325Sosnowski Józef
Sosnowska Marianna z d. Brzózka
26-11-1832 r.
Łowicz
 *1808 r. Zielkowice
 *~ 1812 r.
 +
 +1854 r.
Więcej
1326Sosnowski Tomasz
Sosnowska Barbara

 
 
 +
 +
Więcej
1327Southey Peter
Southey Ewa z d. Maślankiewicz

 *1957 r.
 *1960 r. Wrocław
 
 
Więcej
1328Sójkowski Franciszek
Sujkowska Katarzyna z d. Rutkowska

 *22-03-1848 r. Pilaszków
 *03-01-1850 r. Klewków
 +
 +
Więcej
1329Sójkowski Józef
Sójkowska Apolonia z d. Tomaszewska
25-05-1766 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1330Sójkowski Józef
Sójkowska Marianna z d. Gajda
20-01-1834 r.
Chruślin
 *1815 r.
 *01-01-1812 r. Guźnia
 +
 +04-11-1866 r. Pilaszków
Więcej
1331Sójkowski Józef
Sójkowska Rozalia z d. Domińczak
1905 r.
Łowicz
 *1879 r. Pilaszków
 *1885 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1332Sójkowski Stanisław
Sójkowska Katarzyna z d. Rutkowska
28-01-1867 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1333Sójkowski Wincenty
Sójkowska Anna z d. Grabczyk
22-01-1797 r.
Łowicz
 *~ 1773 r.
 *~ 1776 r.
 +28-10-1847 r. Pilaszków
 +26-03-1844 r. Pilaszków
Więcej
1334Spychała Franciszek
Ruta Franciszka z d. Wilk
1909 r.
Domaniewice
 
 *1886 r. Skaratki
 +
 +04-08-1984 r. Skaratki
Więcej
1335Stachowicz Roman
Stachowicz Małgorzata z d. Gnatowska
16-09-1995 r.
 *1972 r. Gdańsk
 *1976 r. Gdańsk
 
 
Więcej
1336Stajuda Wojciech
Stajuda Rozalia z d. Strugińska
1904 r.
Domaniewice
 
 *1883 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1337Stallard Beniamin
Stallard Aleksandra z d. Jakubowska
06-07-2015 r.
 
 *1982 r.
 
 
Więcej
1338Staniecki Jan
Staniecka Aniela z d. Kazimierska

 *1908 r.
 *07-10-1910 r.
 +
 +1990 r.
Więcej
1339Staworzyński Andrzej
Staworzyńska-Blank Maria z d. Arndt

 *18-07-1925 r. Warszawa
 *10-10-1929 r.
 +06-01-1991 r. Warszawa
 +06-04-2000 r. Warszawa
Więcej
1340Staworzyński Antoni
Staworzyńska Emilia z d. Karpińska
01-09-1855 r.
Pawłów
 *21-05-1835 r. Wolica
 *~ 1837 r. Opatów
 +˃ 1897 r.
 +˂ 1879 r.
Więcej
1341Staworzyński Eugeniusz
Staworzyńska Irena Gertruda z d. Skoraczewska
20-10-1923 r.
Warszawa
 *20-11-1899 r. Warszawa
 *1893 r. Poznań
 +22-06-1956 r.
 +02-11-1973 r.
Więcej
1342Staworzyński Franciszek
Staworzyńska Marianna z d. Teresińska
07-02-1897 r.
Szymanów
 *1864 r. Wierzbica
 *26-12-1869 r. Miedniewice
 +
 +
Więcej
1343Staworzyński Jacek Andrzej
Staworzyńska Dorota z d. Strawińska

 *1958 r. Warszawa
 *1958 r. Piotrków Trybunalski
 
 
Więcej
1344Staworzyński Jan
Staworzyńska

 *~ 1952 r.
 
 
 
Więcej
1345Staworzyński Leopold
Staworzyńska Maria z d. Bernatowicz

 *12-09-1894 r. Warszawa
 *~ 1896 r.
 +20-12-1969 r.
 +30-05-1967 r. /Warszawa/
Więcej
1346Staworzyński Mieczysław
Staworzyńska Daria

 *08-12-1890 r. Warszawa
 
 +28-06-1949 r. /Warszawa/
 +
Więcej
1347Staworzyński Roman
Staworzyńska Helena Eurelia z d. Francman
1905 r.
 *~ 1883 r.
 
 +16-01-1957 r.
 +14-05-1966 r. Warszawa
Więcej
1348Staworzyński Wiktor Zdzisław
Niegowska Janina z d. Pawelec
1933 r.
Warszawa
 *10-11-1910 r.
 *~ 1913 r.
 +10-06-1972 r. /Warszawa/
 +1974 r.
Więcej
1349Staworzyński Wiktor Zdzisław
Staworzyńska Maria z d. Witkowska

 *10-11-1910 r.
 
 +10-06-1972 r. /Warszawa/
 +
Więcej
1350Staworzyński Władysław
Staworzyńska Maria z d. Martynowska

 *~ 1880 r.
 *~ 1882 r.
 +
 +29-10-1954 r.
Więcej
1351Staworzyński Wojciech
Staworzyńska Franciszka z d. Świdzińska
1832 r.
Opatowiec
 *~ 1813 r.
 *~ 1815 r.
 +
 +
Więcej
1352Staworzyński Wojciech
Staworzyńska Ludwika z d. Kwiatkowska
20-07-1879 r.
Warszawa
 *08-04-1857 r. Konary
 
 +06-10-1916 r. /Warszawa/
 +22-10-1930 r.
Więcej
1353Stefański Andrzej
Stefańska Petronela z d. Matuszówna
1789 r.
Żychlin
 *~ 1760 r.
 *~ 1767 r.
 +13-06-1820 r. Orątki
 +06-01-1837 r. Buszków
Więcej
1354Stefański Antoni
Stefańska Marianna z d. Majewska
27-01-1913 r.
Stary Waliszew
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1355Stefański Jakub
Stefańska Kunegunda z d. Marciniak

 *~ 1793 r.
 *~ 1783 r.
 +03-10-1845 r. Buszków
 +10-02-1873 r. Buszków
Więcej
1356Stefański Jakub
Stefańska Marcjanna z d. Gajda
1885 r.
Chruślin
 *1863 r. Pszczonów
 *18-07-1866 r. Guźnia
 +1905 r. Seligów
 +1920 r. Seligów
Więcej
1357Stefański Jan
Stefańska Aniela z d. Nierobisz
1910 r.
Pszczonów
 *1885 r. Jacochów
 
 +1922 r. Seligów
 +1927 r. Seligów
Więcej
1358Stefański Wojciech
Stefańska Marcjanna z d. Gajda
1906 r.
Pszczonów
 *1881 r. Pszczonów
 *18-07-1866 r. Guźnia
 +
 +1920 r. Seligów
Więcej
1359Stelmach Bronisław
Pierzgalska Urszula z d. Miszkiewicz

 
 *1956 r. Łódź
 
 
Więcej
1360Stelmach Przemysław Łukasz
Stelmach Magdalena Marta z d. Szczepańska
16-10-1999 r.
Łódź
 *1976 r.
 *1976 r. Łódź
 
 
Więcej
1361Stępień Henryk
Stępień Wiktoria z d. Fabjańska

 *~ 1868 r.
 *~ 1873 r.
 +
 +
Więcej
1362Stępniak
Stępniak z d. Michalak

 
 
 
 
Więcej
1363Stępniak Józef
Stępniak Marianna z d. Rybus
10-08-1908 r.
Chruślin
 
 *23-01-1886 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1364Stępniewski Roman
Khazaal Grażyna z d. Mikołajczyk

 
 *1955 r. Łódź
 
 
Więcej
1365Stolarczyk Andrzej
Khazaal - Stolarczyk Monika Amina z d. Khazaal
16-06-2012 r.
Zgierz
 
 *1984 r. Łódź
 
 
Więcej
1366Strąk Leon
Strąk Marianna z d. Ziarnik
1919 r.
Domaniewice
 
 *1898 r. Skaratki
 +
 +1988 r.
Więcej
1367Strug Józef
Strug Janina z d. Świątek

 
 *02-06-1961 r. Skwierzyna
 
 +04-04-2007 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
Więcej
1368Strugiński
Strugińska Anna z d. Szkup

 
 
 +
 +
Więcej
1369Strugiński Andrzej
Strugińska Marianna z d. Kucińska
1914 r.
Domaniewice
 *1893 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1370Strugiński Augustyn
Strugińska Małgorzata z d. Siatkowska
1874 r.
Domaniewice
 *29-08-1849 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1371Strugiński Jakub
Strugińska Agata z d. Kamińska
1886 r.
Domaniewice
 *1864 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1372Strugiński Jan
Strugińska Katarzyna z d. Małecka
1876 r.
Domaniewice
 *25-08-1851 r. Reczyce
 *10-11-1850 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1373Strugiński Józef
Strugińska Apolonia z d. Kucińska
01-02-1818 r.
Domaniewice
 *1781 r. Reczyce
 *~ 1800 r.
 +10-11-1853 r. Reczyce
 +
Więcej
1374Strugiński Józef
Strugińska Józefa z d. Żak
26-11-1919 r.
Domaniewice
 *1887 r. Reczyce
 *1899 r. Sapy
 +
 +
Więcej
1375Strugiński Łukasz
Białek Petronela z d. Kantorek
1788 r.
Domaniewice
 *~ 1758 r.
 *1762 r. Skaratki
 +1808 r. Reczyce
 +
Więcej
1376Strugiński Mikołaj
Strugińska Anna z d. Gzinka
26-02-1827 r.
Domaniewice
 *1800 r.
 
 +
 +
Więcej
1377Strugiński Paweł
Strugińska Marianna z d. Siatkowska
1867 r.
Domaniewice
 *1839 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1378Strugiński Piotr
Strugińska Zofia z d. Siatkowska
24-07-1845 r.
Domaniewice
 *17-06-1825 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1379Strugiński Roch
Strugińska Marianna z d. Godziszewska
1884 r.
Domaniewice
 *13-08-1858 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1380Strugiński Szczepan
Strugińska Franciszka z d. Doroba
1838 r.
Domaniewice
 *25-12-1819 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1381Suchecki Marian
Suchecka Władysława z d. Czubatka

 *1917 r.
 *25-02-1925 r. Kobryń
 +2000 r.
 +20-02-1970 r. Kalisz Pomorski /Kalisz Pomorski/
Więcej
1382Sujkowski Andrzej
Sujkowska Marianna z d. Słoma vel Słomska

 *1883 r. Pilaszków
 *1885 r.
 +1945 r.
 +1963 r. Łowicz
Więcej
1383Sujkowski Antoni
Sujkowska Marianna z d. Domińczak
1899 r.
Łowicz
 *1870 r. Pilaszków
 *1879 r. Pilaszków
 +
 +
Więcej
1384Sujkowski Maciej
Sujkowska Franciszka z d. Sosnowska
10-01-1859 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1385Sujkowski Władysław
Sujkowska Marianna z d. Tubacka

 *1916 r.
 
 +
 +
Więcej
1386Sulak
Sulak-Badoń Magdalena z d. Badoń
22-12-2008 r.
 
 *1973 r.
 
 
Więcej
1387Surma Józef
Surma Jadwiga z d. Węgierek
21-11-1853 r.
Zduny
 
 *13-10-1836 r. Maurzyce
 +
 +24-02-1887 r. Maurzyce
Więcej
1388Sut
Sut Anna z d. Skuneczna

 
 *1904 r. Rogóźno
 +
 +04-03-1983 r. Rogóźno
Więcej
1389Sut Czesław
Sut Genowefa z d. Rutkowska
1951 r.
 *24-07-1924 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1390Sut Franciszek
Sut Helena z d. Podgórska
09-02-1920 r.
Domaniewice
 *1893 r.
 *~ 1896 r.
 +
 +25-07-1943 r.
Więcej
1391Sut Franciszek
Sut Jadwiga z d. Jędrzejczak

 *10-10-1925 r. Rogóźno
 *20-05-1930 r. Łódź
 +1994 r. Łódź /Łódź/
 +2000 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1392Sut Kazimierz
Sut Marianna z d. Ziarnik
1889 r.
Domaniewice
 *1867 r. Rogóźno
 
 +˂ 1920 r.
 +
Więcej
1393Sut Piotr
Sut Józefa z d. Wielec

 *1895 r. Skaratki
 
 +1972 r. Rogóźno /Domaniewice/
 + /Domaniewice/
Więcej
1394Swatowski Piotr
N.N.

 
 
 +
 
Więcej
1395Szabelski
Szabelska Elżbieta z d. Rosińska

 
 *1967 r.
 
 
Więcej
1396Szafrański Konstanty
Szafrańska Marianna z d. Brzozowska
16-11-1868 r.
Żychlin
 *18-11-1845 r. Buszków
 *1852 r.
 +
 +
Więcej
1397Szafrański Konstanty
Szafrańska Zofia z d. Kowalczyk

 
 
 +˂ 1837 r.
 +˂ 1837 r.
Więcej
1398Szafrański Piotr
Szafrańska Marianna z d. Stefańska
12-11-1837 r.
Żychlin
 *~ 1805 r. Czyżew
 *~ 1807 r.
 +26-05-1900 r. Orątki
 +01-07-1908 r. Orątki
Więcej
1399Szafrański Wawrzyniec
Szafrańska Marianna z d. Czubak
1867 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1847 r.
 +
 +
Więcej
1400Szczawiński Paweł Antoni
Szczawińska z d. Kuliga

 *1968 r. Rawa Mazowiecka
 
 
 
Więcej
1401Szczawiński Ryszard
Szczawińska Maria Małgorzata z d. Kantorek

 *1940 r. Rawa Mazowiecka
 *1944 r. Rawa Mazowiecka
 
 
Więcej
1402Szczepaniak Dariusz
Szczepaniak Marta z d. Szychowska
2009 r.
 *1976 r.
 *1976 r.
 
 
Więcej
1403Szczepański Wojciech
Szczepańska Bogusława
2014 r.
 *1946 r. Wrocław
 *1955 r.
 
 
Więcej
1404Szczepański Wojciech
Szczepańska Małgorzata z d. Jaros
28-04-1973 r.
 *1946 r. Wrocław
 *26-01-1952 r. Łódź
 
 +13-11-2004 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1405Szcześniak Tomasz
Szcześniak Marianna z d. Jabłońska
20-11-1888 r.
Zduny
 
 *01-07-1867 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1406Szczetnikowicz Jan Bolesław
Szczetnikowicz Maria Krystyna z d. Tomsio
1947 r.
Eastleigh (Wielka Brytania)
 *23-04-1904 r. Porzecze
 *25-09-1911 r. Sosnowiec
 +17-07-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
 +09-09-1986 r. Winchester (Wielka Brytania) /Wrocław/
Więcej
1407Szczetnikowicz Romuald Piotr
Szczetnikowicz Susan
1971 r.
Dumbarton (Wielka Brytania)
 *1945 r. Trani (Włochy)
 
 
 
Więcej
1408Szewczyk
Szewczyk z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1409Szkudlarski
Szkudlarska z d. Karasek

 
 
 
 
Więcej
1410Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1411Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1412Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1413Szkup
Szkup

 
 
 
 
Więcej
1414Szkup Jakub
Szkup Józefa z d. Kantorek
1909 r.
Domaniewice
 
 *1888 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1415Szkup Jan
Szkup z d. Wiercioch

 *26-01-1947 r.
 
 +20-04-1982 r.
 
Więcej
1416Szkup Jan
Szkup Franciszka z d. Ziarnik
1883 r.
Domaniewice
 
 *1864 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1417Szkup Julian
Szkup

 *01-03-1915 r.
 
 +16-08-1988 r.
 
Więcej
1418Szkup Julian
Szkup Marianna z d. Wielec

 *01-03-1915 r.
 *05-07-1917 r.
 +16-08-1988 r.
 +20-07-1975 r.
Więcej
1419Szkup Rafał
Szkup Józefa z d. Barańczyk

 *1889 r. Wrzeczko
 
 +03-04-1921 r. Wrzeczko
 +
Więcej
1420Szkup Stefan
Szkup z d. Świderek

 *1919 r.
 
 +2004 r.
 
Więcej
1421Szostek Daniel
Szostek z d. Kubiak

 *1961 r.
 
 
 
Więcej
1422Szostek Marian
Szostek Stanisława z d. Kantorek

 *07-05-1938 r.
 *18-06-1938 r. Rawa Mazowiecka
 +25-05-1996 r. /Rawa Mazowiecka/
 +19-04-1990 r. Rawa Mazowiecka
Więcej
1423Szostek Zbigniew
Szostek z d. Wolska

 *07-07-1960 r.
 
 +09-03-2013 r. /Rawa Mazowiecka/
 
Więcej
1424Sztajnert
Sztajnert z d. Sianoszek

 
 
 
 
Więcej
1425Szurek
Szurek z d. Fuks

 
 
 
 
Więcej
1426Szychowski Henryk
Szychowska Danuta z d. Doroba
01-05-1976 r.
 *1953 r.
 *1954 r.
 
 
Więcej
1427Szychowski Wacław
Szychowska Anna z d. Ufa
24-08-1952 r.
Głowno
 *1921 r.
 *1934 r.
 
 
Więcej
1428Szyliński
Szylińska Katarzyna z d. Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1429Szymajda
Szymajda Ewa z d. Rożniata

 
 
 
 +
Więcej
1430Szymajda Antoni
Szymajda Elżbiera z d. Zarzycka

 
 *~ 1773 r.
 +
 +11-01-1829 r. Czatolin
Więcej
1431Szymajda Joachim
Szymajda Justyna z d. Knera
20-06-1820 r.
Domaniewice
 *~ 1797 r.
 *~ 1801 r.
 +07-02-1843 r. Czatolin
 +08-03-1871 r. Czatolin
Więcej
1432Szymajda Józef
Szymajda Marianna z d. Małecka
1912 r.
Domaniewice
 
 *1889 r. Reczyce
 +
 +10-01-1983 r. Czatolin
Więcej
1433Szymajda Władysław
Szymajda Rozalia z d. Małecka
07-10-1918 r.
Domaniewice
 *1895 r. Czatolin
 *1893 r.
 +
 +
Więcej
1434Szymański Władysław
Szymańska Janina z d. Kamińska

 *1908 r.
 *1909 r.
 +29-05-1978 r.
 +27-05-1999 r.
Więcej
1435Szymczak
Szymczak

 
 
 
 
Więcej
1436Szymczak
Szymczak Krystyna z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1437Szymczak Adam
Szymczak

 
 
 
 
Więcej
1438Szymczak Adam
Urbanowicz

 
 
 
 
Więcej
1439Szymczak Eugeniusz
Szymczak z d. Stępiewska

 *13-07-1940 r.
 
 +23-05-2011 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
1440Szymczak Franciszek
Szymczak Helena z d. Sujkowska

 *1914 r.
 *1918 r.
 +1944 r.
 +1978 r.
Więcej
1441Szymczak Józef
Szymczak Józefa z d. Strugińska
1900 r.
Domaniewice
 
 *28-03-1879 r. Reczyce
 +
 +18-06-1972 r. Łowicz
Więcej
1442Szymczak Józef
Szymczak Rozalia z d. Grabowicz
1907 r.
Domaniewice
 *1854 r. Strzebieszew
 *30-10-1859 r. Krępa
 +
 +
Więcej
1443Szymczak Łukasz
Szymczak Kunegunda z d. Gajda
25-01-1836 r.
Chruślin
 *12-10-1813 r. Chruślin
 *10-10-1813 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1444Szymczak Sławomir Wiesław
Szymczak z d. Janeczek

 *20-04-1947 r. Łowicz
 
 +11-12-2014 r. Łowicz
 
Więcej
1445Szymczak Tadeusz
Szymczak

 *26-04-1948 r.
 
 +05-11-2011 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
1446Szymczak Tadeusz
Szymczak Julianna z d. Kurkiewicz

 *~ 1913 r.
 *31-10-1918 r.
 +04-03-1983 r. Łódź
 +06-04-2015 r. /Łódź/
Więcej
1447Szymczak Władysław
Szymczak

 *1907 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1448Szymczak Władysław
Szymczak Stefania

 *1907 r. Reczyce
 
 +
 +
Więcej
1449Szypuła
Szypuła

 
 
 
 
Więcej
1450Szypuła Ryszard
Szypuła Marianna z d. Borowiak

 
 
 +
 +
Więcej
1451Śliwczyński
Sieczko-Śliwczyńska Zofia z d. Gasik

 
 *1944 r.
 
 
Więcej
1452Śnieguła
Śnieguła Marianna z d. Szkup

 
 *1911 r.
 +
 +04-07-2000 r. Łowicz
Więcej
1453Świątek Bogdan
Świątek Ewa z d. Kozłowska

 *1963 r.
 *1963 r.
 
 
Więcej
1454Świątek Henryk
Świątek Janina z d. Krakowiak

 *20-06-1928 r.
 *1935 r.
 +25-03-2006 r. /Przytoczna/
 
Więcej
1455Świątek Waldemar
Świątek Dorota

 *1959 r.
 
 
 
Więcej
1456Świdrowski Jakub
Świdrowska Teresa z d. Pełka

 *~ 1796 r.
 *~ 1801 r.
 +27-09-1851 r. Maurzyce
 +27-11-1883 r. Maurzyce
Więcej
1457Święcicka Lucyna z d. Świątek
Święcicki Marian

 *29-08-1955 r.
 *1956 r.
 +01-01-2009 r. Nowa Niedrzwica /Przytoczna/
 
Więcej
1458Święcicki Tomasz
Mirek Barbara

 *1981 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
1459Święcicki Tomasz
Święcicka Sandra z d. Bober
30-06-2018 r.
Nowa Niedrzwica
 *1981 r. Skwierzyna
 
 
 
Więcej
1460Tafliński Andrzej
Taflińska Agnieszka z d. Lebioda

 *23-11-1830 r. Krępa
 
 +1892 r. Krępa
 +
Więcej
1461Tafliński Łukasz
Taflińska Marianna z d. Pel
19-02-1827 r.
Domaniewice
 *~ 1794 r. Krępa
 *~ 1801 r. Skaratki
 +13-11-1850 r. Krępa
 +06-01-1858 r. Krępa
Więcej
1462Taras
Taras z d. Kamińska

 
 
 
 
Więcej
1463Tarkowski Dominik
Tarkowska Franciszka z d. Gajda
1878 r.
Chruślin
 *1853 r. Mystkowice
 *1855 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1464Tarkowski Jan
Tarkowska Antonina z d. Gałaj
1908 r.
Chruślin
 *04-05-1882 r. Mystkowice
 *11-06-1888 r. Mystkowice
 +
 +26-05-1984 r. Mystkowice
Więcej
1465Tataj Ignacy
Pel Marianna z d. Kantorek
05-10-1846 r.
Domaniewice
 *~ 1827 r. Mysłaków
 *28-01-1827 r. Skaratki
 +03-02-1867 r. Reczyce
 +1871 r.
Więcej
1466Tataj Michał
Tataj Agnieszka z d. Kucińska
1878 r.
Domaniewice
 *~ 1854 r.
 
 +1914 r. Dąbkowice
 +1898 r. Skaratki
Więcej
1467Tataj Mikołaj
Tataj Agnieszka z d. Janicka
28-01-1901 r.
Łowicz
 
 
 +
 
Więcej
1468Tepczyński Michał
Tepczyńska Alejandra z d. Hernandez
2012 r.
 *1977 r. Gdańsk
 
 
 
Więcej
1469Tepczyński Wojciech
Tepczyńska Anna z d. Małgowska

 *1947 r. Gdańsk
 *1950 r. Gdańsk
 
 
Więcej
1470Tomala Benedykt
Tomala Rozalia z d. Kamińska
16-11-1863 r.
Zduny
 *17-03-1838 r. Strugienice
 *25-08-1842 r. Zduny
 +03-02-1909 r. Jackowice
 +26-01-1909 r. Zduny
Więcej
1471Tomala Grzegorz
Tomala Marianna z d. Płacheta
1873 r.
Łowicz
 *1847 r.
 *1850 r.
 +
 +
Więcej
1472Tomala Wojciech
Tomala Helena z d. Kostrzewa
23-10-1894 r.
Zduny
 *05-04-1866 r. Zduny
 
 +
 +
Więcej
1473Tomczak Sławomir
Tomczak Anna z d. Gawęcka

 *1983 r.
 *1985 r. Łowicz
 
 
Więcej
1474Tomsio Roman
Tomsio Matylda z d. Przybyszewska
02-03-1946 r.
 *13-04-1913 r. Sosnowiec
 *05-10-1916 r.
 +02-03-1990 r. /Gdańsk/
 +27-01-2012 r. Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
1475Tomsio Tadeusz
Tomsio Dioniza

 *1895 r.
 *1895 r.
 +07-08-1963 r.
 +18-12-1984 r. /Sosnowiec/
Więcej
1476Tomsio Teofil
Tomsio Michalina z d. Staworzyńska

 *1868 r.
 *29-09-1871 r.
 +13-04-1918 r. /Sosnowiec/
 +15-10-1943 r. Rudnik nad Sanem /Sosnowiec/
Więcej
1477Tomsio Władysław
Tomsio Stanisława z d. Marczewska

 *1898 r.
 *1899 r.
 +1961 r. /Poznań/
 +1988 r.
Więcej
1478Tomski Dawid
Wielec-Tomska Ewelina Katarzyna z d. Wielec

 *1988 r.
 *1988 r. Skierniewice
 
 
Więcej
1479Trojanowski
Trojanowska z d. Borowiak

 
 
 
 
Więcej
1480Ufa Andrzej
Ufa Monika z d. Jeske

 *1957 r. Łódź
 *1960 r.
 
 
Więcej
1481Ufa Antoni
Ufa Aniela z d. Niedzielska

 *1897 r. Wygoda
 *13-05-1906 r. Małszyce
 +1964 r. Wygoda
 +21-06-1998 r. Wygoda
Więcej
1482Ufa Eugeniusz
Ufa Janina z d. Ziemniak

 *01-01-1926 r. Wygoda
 *24-06-1931 r.
 +27-02-1998 r.
 +26-02-1978 r.
Więcej
1483Ufa Eugeniusz
Ziarkowska-Ufa Kazimiera z d. Patanowska
22-12-1979 r.
Łódź
 *01-01-1926 r. Wygoda
 *1926 r.
 +27-02-1998 r.
 +1996 r.
Więcej
1484Ufa Franciszek
Ufa Ewa z d. Gajda
1923 r.
Łowicz
 *13-03-1890 r. Wygoda
 *30-03-1889 r. Guźnia
 +28-07-1968 r. Łowicz
 +
Więcej
1485Ufa Franciszek
Ufa Józefa

 *13-03-1890 r. Wygoda
 
 +28-07-1968 r. Łowicz
 +
Więcej
1486Ufa Henryk
Ufa Janina z d. Antosik
06-07-1980 r.
Łowicz
 *1959 r. Zielkowice
 *1956 r.
 
 
Więcej
1487Ufa Jacek
Ufa Magdalena z d. Kosmowska

 *1976 r.
 *1978 r.
 
 
Więcej
1488Ufa Jan
Ufa Stanisława

 *17-11-1902 r. Wygoda
 *1899 r.
 +1968 r. Głowno
 +1983 r.
Więcej
1489Ufa Jerzy Jan
Ufa Jolanta Krystyna z d. Stanikowska
20-07-1974 r.
Łódź
 *1952 r. Łódź
 *26-03-1953 r. Łódź
 
 +04-08-2017 r.
Więcej
1490Ufa Józef
Ufa Katarzyna z d. Kazimierska

 *13-12-1865 r. Różyce
 *28-04-1866 r. Bocheń
 +
 +15-05-1943 r.
Więcej
1491Ufa Kamil Tomasz
Gendek-Ufa Katarzyna z d. Gendek
21-08-2010 r.
Łódź
 *1983 r. Łódź
 *1987 r. Łowicz
 
 
Więcej
1492Ufa Kamil Tomasz
Ufa Marzena z d. Kawecka
29-09-2018 r.
Brójce
 *1983 r. Łódź
 *1986 r. Łódź
 
 
Więcej
1493Ufa Kazimierz
Ufa Helena
25-03-1854 r.
Zduny
 *05-03-1925 r. Wygoda
 *1925 r. Strugienice
 +09-09-2008 r. Zduny
 
Więcej
1494Ufa Krystian
Barska Iga

 *1980 r.
 *1986 r. Łódź
 
 
Więcej
1495Ufa Marceli
Ufa Feliksa z d. Wojtalik
07-1951 r.
 *1927 r. Wygoda
 *15-03-1927 r. Zastów Polanowski
 
 +02-12-1999 r. Łódź
Więcej
1496Ufa Marcin
Ufa Magdalena z d. Sukiennik
06-08-2005 r.
Łowicz
 *1981 r.
 *1982 r.
 
 
Więcej
1497Ufa Marek
Ufa

 
 
 
 
Więcej
1498Ufa Mariusz
Ufa Dorota

 *1975 r.
 *05-06-1976 r. Zduny
 
 +
Więcej
1499Ufa Rafał
Ufa Monika z d. Sieradzka

 *1983 r.
 
 
 
Więcej
1500Ufa Robert
Ufa

 
 
 
 
Więcej
1501Ufa Ryszard
Lassaund Ewa z d. Denoch

 *05-10-1953 r. Łódź
 *1950 r.
 +26-07-2015 r. Łódź
 
Więcej
1502Ufa Ryszard Marek
Ufa Teresa Jadwiga z d. Szewczyk
28-08-1982 r.
Łowicz
 *07-04-1957 r.
 *1956 r. Łowicz
 +16-09-2013 r. Łódź /Łódź/
 
Więcej
1503Ufa Ryszard
Ufa Barbara z d. Majewska

 *1956 r.
 *1964 r.
 
 
Więcej
1504Ufa Ryszard
Ufa Elżbieta z d. Kwiatkowska

 
 
 
 
Więcej
1505Ufa Ryszard
Ufa Krystyna z d. Chmiela

 *05-10-1953 r. Łódź
 *1947 r.
 +26-07-2015 r. Łódź
 
Więcej
1506Ufa Sławomir
Ufa Bogumiła z d. Ciesielska

 *1957 r.
 *1960 r.
 
 
Więcej
1507Ufa Stanisław
Ufa Janina z d. Więcek

 *1934 r. Wygoda
 *1922 r.
 +04-01-1986 r. Zielkowice
 +02-10-2006 r. Łowicz
Więcej
1508Ufa Wiesław
Ufa Zofia z d. Kowalska

 *1945 r. Głowno
 *1945 r.
 
 
Więcej
1509Ufa Władysław
Ufa Marianna z d. Kret
31-10-1954 r.
 *1930 r.
 *10-07-1932 r.
 
 +16-04-2015 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
1510Urbanek Andrzej
Chlebna Marianna z d. Jabłońska
27-11-1854 r.
Zduny
 *24-11-1821 r. Maurzyce
 *26-06-1831 r. Maurzyce
 +08-06-1874 r. Maurzyce
 +25-08-1912 r. Maurzyce
Więcej
1511Urbanek Kazimierz
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
30-01-1854 r.
Zduny
 *02-03-1817 r. Maurzyce
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +27-07-1860 r. Maurzyce
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
1512Urbanek Maciej
Urbanek Krystyna z d. Gasik
29-01-1884 r.
Zduny
 *18-02-1862 r. Maurzyce
 *10-03-1864 r. Jackowice
 +
 +07-01-1892 r. Maurzyce
Więcej
1513Urbański Stanisław
Urbańska Marianna z d. Janus
1911 r.
Orłów
 
 *1887 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1514Wach Jakub
Wach Józefa z d. Gołębiewska
19-11-1866 r.
Chruślin
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +1892 r. Słomków
Więcej
1515Walaszczak
Sikorska-Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1516Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1517Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1518Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1519Walaszczak
Walaszczak

 
 
 
 
Więcej
1520Walaszczak
Walaszczak z d. Domarecka

 
 
 
 
Więcej
1521Walaszczak Bronisław
Walaszczak Stanisława Zuzanna

 *02-06-1914 r.
 *10-10-1918 r.
 +25-03-2001 r. /Warszawa/
 +19-07-2002 r. /Warszawa/
Więcej
1522Walaszczak Józef
Walaszczak Franciszka

 *1882 r.
 
 +1929 r.
 +
Więcej
1523Walaszczak Józef
Walaszczak Łucja z d. Czubak
1862 r.
Grzegorzew
 *1823 r.
 *1842 r.
 +
 +
Więcej
1524Walaszczak Marian
Walaszczak Alberta

 *1929 r.
 
 +
 +
Więcej
1525Walaszczak Władysław
Walaszczak Anna

 *1900 r.
 *09-01-1901 r.
 +1976 r.
 +1990 r.
Więcej
1526Walczak
Walczak Anna Maria z d. Szymajda

 
 
 
 
Więcej
1527Walczak Ignacy
Walczak Julianna z d. Geraga

 *1789 r.
 
 +29-07-1852 r. Parzyce
 +
Więcej
1528Waliszewski Paweł
Waliszewska Ewa z d. Wielemborek
10-06-1901 r.
Bąków Górny
 
 *08-07-1882 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
1529Waloszczyk Grzegorz
Waloszczyk Franciszka

 
 
 +
 +
Więcej
1530Warda
Warda z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1531Warda
Warda Aniela z d. Kostrzewa

 
 *1903 r. Skaratki
 +
 +29-06-1983 r. Skaratki pod Las
Więcej
1532Warda Andrzej
Warda Franciszka z d. Golan
1899 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1533Warda Andrzej
Warda Małgorzata z d. Kantorek
26-11-1849 r.
Domaniewice
 *22-11-1831 r. Skaratki
 *04-07-1832 r. Skaratki
 +14-09-1852 r. Skaratki
 +10-11-1852 r. Skaratki
Więcej
1534Warda Antoni
Warda Józefa z d. Knera
1896 r.
Domaniewice
 *01-01-1862 r. Skaratki
 *1869 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1535Warda Antoni
Warda Marianna z d. Domańska
1875 r.
Domaniewice
 *05-07-1851 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1536Warda Antoni
Warda Marianna z d. Moszczyńska
1890 r.
Domaniewice
 *1866 r. Skaratki
 *20-04-1864 r. Skaratki
 +
 +1892 r. Skaratki
Więcej
1537Warda Franciszek
Warda Helena z d. Pel
23-05-1921 r.
Domaniewice
 *1887 r. Skaratki
 * Skaratki
 +
 +
Więcej
1538Warda Franciszek
Warda Marcjanna z d. Jadach

 
 *18-01-1834 r. Skaratki
 +
 +1913 r.
Więcej
1539Warda Jan
Warda Agnieszka z d. Woch

 *1763 r.
 *~ 1769 r.
 +02-02-1829 r. Skaratki
 +17-04-1819 r. Skaratki
Więcej
1540Warda Jan
Warda Anastazja

 *1901 r. Skaratki
 *1915 r.
 +21-11-1972 r. Skaratki /Domaniewice/
 +06-10-2003 r. /Domaniewice/
Więcej
1541Warda Jan
Warda Anna z d. Rochówniak
13-01-1919 r.
Domaniewice
 *1880 r. Rogóźno
 
 +
 +
Więcej
1542Warda Jan
Warda Anna z d. Sękalska

 *1880 r. Rogóźno
 
 +
 +23-05-1915 r. Dobrogosty
Więcej
1543Warda Józef
Warda Franciszka z d. Wilk
10-11-1920 r.
Domaniewice
 *1884 r. Skaratki
 *1890 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1544Warda Józef
Warda Jadwiga z d. Drużka
1900 r.
Domaniewice
 *1879 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1545Warda Józef
Warda Julianna z d. Kosiorek
1898 r.
Domaniewice
 
 *1875 r. Skaratki
 +19-04-1927 r. Janinów
 +
Więcej
1546Warda Józef
Warda Stanisława z d. Dróżka
18-11-1949 r.
Łódź
 *05-01-1913 r. Skaratki
 
 +06-07-2001 r.
 +
Więcej
1547Warda Ludwik
Warda Katarzyna z d. Kantorek
02-07-1902 r.
Domaniewice
 *1874 r. Skaratki
 *1880 r. Skaratki
 +1914 r. Skaratki
 +
Więcej
1548Warda Michał
Warda Aniela z d. Kantorek
1912 r.
Domaniewice
 
 *1892 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1549Warda Piotr
Warda Łucja z d. Kantorek
26-01-1863 r.
Domaniewice
 *21-10-1836 r. Skaratki
 *14-12-1846 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1550Warda Piotr
Warda Marcjanna z d. Wilk
03-02-1863 r.
Domaniewice
 *1840 r. Skaratki
 *17-08-1840 r. Skaratki
 +14-04-1911 r. Skaratki
 +
Więcej
1551Warda Stanisław
Kowalczyk Salomea z d. Kantorek
01-02-1836 r.
Domaniewice
 *04-05-1817 r. Skaratki
 *12-11-1818 r. Skaratki
 +05-09-1850 r. Skaratki
 +1897 r.
Więcej
1552Warda Stanisław
Warda Franciszka z d. Zagajewska

 *1899 r. Skaratki
 *1904 r. Skaratki
 +11-04-1984 r. Janinów
 +29-12-1928 r. Janinów
Więcej
1553Warda Stanisław
Warda Franciszka z d. Zuchora
1904 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1554Warda Stanisław
Warda Józefa z d. Jakiel
25-08-1929 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Skaratki
 
 +11-04-1984 r. Janinów
 +
Więcej
1555Warda Szczepan
Warda Małgorzata z d. Kotecka
1903 r.
Domaniewice
 *1870 r. Rogóźno
 
 +1912 r. Rogóźno
 +
Więcej
1556Warda Tomasz
Warda Jadwiga

 
 
 +
 +
Więcej
1557Warzywoda Piotr
Warzywoda Marianna z d. Tomala
06-10-1896 r.
Zduny
 
 *30-12-1869 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1558Wasiak
Wasiak

 
 
 
 
Więcej
1559Wasiak Andrzej
Wasiak z d. Borowiak

 *~ 1951 r.
 
 +04-03-2016 r. /Łódź/
 
Więcej
1560Wasiak Piotr
Klimecka Monika z d. Gawęcka
14-08-2001 r.
Skierniewice
 *1972 r.
 *1983 r.
 
 
Więcej
1561Wasyl Szymon
Wasyl Anna z d. Dziędziela

 
 
 +
 +
Więcej
1562Wawro
Wawro Barbara Maria z d. Staworzyńska

 
 *17-02-1925 r. Warszawa
 +
 +26-02-2014 r. /Warszawa/
Więcej
1563Wawrzyn Józef
Wawrzyn Franciszka z d. Strugińska
21-01-1913 r.
Domaniewice
 *06-12-1881 r. Krępa
 *28-01-1888 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1564Wawrzyn Stanisław
Wawrzyn Katarzyna z d. Bakalarz
12-07-1928 r.
Domaniewice
 *08-05-1900 r. Krępa
 *13-04-1905 r. Stare Grudze
 +04-05-1974 r. Krępa /Domaniewice/
 +03-10-1993 r. Krępa /Domaniewice/
Więcej
1565Wawrzyn Władysław
Wawrzyn Aniela z d. Bakalarz

 *14-11-1904 r. Krępa
 *1900 r. Stare Grudze
 +1996 r.
 +1984 r.
Więcej
1566Wawrzyn Władysław
Wawrzyn Helena z d. Bakalarz
20-06-1934 r.
Domaniewice
 *14-11-1904 r. Krępa
 *10-07-1911 r. Stare Grudze
 +1996 r.
 +01-12-1937 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
1567Wąsalski Józef
Wąsalska Marianna z d. Gralak
1874 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1854 r.
 +
 +
Więcej
1568Wąsiak Arkadiusz
Piaskowska Małgorzata z d. Świątek

 *1965 r.
 *1972 r. Skwierzyna
 +31-05-2015 r. Świniary
 
Więcej
1569Wąsik Lech
Wąsik Maria Teresa z d. Wilgan

 *02-05-1944 r. Głowno
 *1947 r. Rzepin
 +11-02-2007 r. Głowno
 
Więcej
1570Wesołowski Józef
Wesołowska Katarzyna z d. Wilk
20-01-1909 r.
Stary Waliszew
 *1870 r. Sobocka Wieś
 *1882 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1571Węgierek Bartłomiej
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
08-02-1835 r.
Zduny
 
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +19-08-1852 r. Maurzyce
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
1572Wiechnio Bartłomiej
Wiechnio Józefa z d. Ufa

 
 *21-04-1894 r. Wygoda
 +
 +
Więcej
1573Wiechno Franciszek
Wiechno Kunegunda z d. Jabłońska
27-01-1862 r.
Zduny
 
 *29-07-1815 r. Maurzyce
 +
 +09-10-1871 r. Bąków Dolny
Więcej
1574Wieczorek Bartłomiej
Wieczorek Scholastyka z d. Dudek
04-02-1821 r.
Jeżów
 *07-08-1799 r.
 *~ 1801 r. Długie
 +07-05-1844 r. Jeziorko
 +25-01-1860 r. Długie
Więcej
1575Wieczorek Kacper
Wieczorek Anna z d. Olczyk
08-11-1852 r.
Jeżów
 *~ 1833 r.
 
 +1902 r. Długie
 +
Więcej
1576Wieczorek Łukasz
Wieczorek Aniela z d. Włodarczyk
1919 r.
Łowicz
 
 *10-08-1900 r. Łowicz
 +
 +
Więcej
1577Wieczorek Marcin
Wieczorek Dorota

 *1768 r.
 *~ 1769 r.
 +30-03-1837 r. Jeziorko
 +29-01-1839 r. Jeziorko
Więcej
1578Wieczorek Piotr
Wieczorek Jadwiga

 
 
 +
 +
Więcej
1579Wieczorek Tadeusz
Wieczorek z d. Sianoszek

 *1959 r.
 
 +1988 r.
 
Więcej
1580Wieczorkiewicz
Wieczorkiewicz

 
 
 
 
Więcej
1581Wieczorkiewicz
Wieczorkiewicz Irena z d. Walaszczak

 
 *08-01-1932 r.
 
 +29-12-1993 r.
Więcej
1582Wielec Aleksander Waldemar
Wielec Zofia z d. Tułacz
12-12-1987 r.
Lipce Reymontowskie
 *1964 r. Łowicz
 *1959 r. Skierniewice
 
 
Więcej
1583Wielec Franciszek
Wielec Dorota z d. Jadach
1881 r.
Domaniewice
 *05-10-1817 r. Skaratki
 *05-02-1825 r. Skaratki
 +1885 r. Strzebieszew
 +1910 r. Strzebieszew
Więcej
1584Wielec Piotr
Kostrzewa Jadwiga z d. Strugińska
1907 r.
Domaniewice
 *1878 r.
 *1885 r. Reczyce
 +1911 r. Reczyce
 +
Więcej
1585Wielec Władysław Wacław
Wielec Waleria z d. Wawrzyn
01-10-1961 r.
Domaniewice
 *31-07-1937 r. Reczyce
 *16-07-1935 r. Krępa
 +23-08-1999 r. Łowicz /Łowicz/
 +26-07-2014 r. Łowicz
Więcej
1586Wielec Wojciech
Wielec Katarzyna z d. Małecka
1908 r.
Domaniewice
 
 *1883 r. Reczyce
 +
 +
Więcej
1587Wielemberg Roman
Wielemberg Stanisława z d. Kantorek

 
 *1955 r. Kargowa
 
 
Więcej
1588Wielemborek Józef
Wielemborek Joanna z d. Sielska
13-11-1893 r.
Sobota
 *~ 1864 r.
 
 +30-03-1916 r. Janinów
 +
Więcej
1589Wielemborek Mateusz
Wielemborek Agnieszka z d. Gusta
1884 r.
Chruślin
 
 *03-01-1863 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1590Wielemborek Stanisław
Wielemborek Tekla z d. Gusta
01-06-1874 r.
Chruślin
 
 *13-09-1852 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1591Wielemborek Szymon
Wielemborek Józefa z d. Malesa
1913 r.
Kołacinek
 *12-10-1887 r. Bąków Dolny
 
 +
 +
Więcej
1592Wielemborek Wawrzyniec
Wielemborek Katarzyna z d. Frankowska
20-10-1896 r.
Zduny
 *22-07-1874 r. Bąków Dolny
 
 +
 +
Więcej
1593Wiercioch Jan
Wiercioch Franciszka z d. Bińczak
09-05-1911 r.
Bąków Górny
 
 *17-10-1887 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
1594Wiercioch Jan
Wiercioch Katarzyna z d. Bińczak
26-11-1900 r.
Bąków Górny
 
 *12-04-1880 r. Rząśno
 +
 +
Więcej
1595Wierucki Mariusz
Wierucka Edyta z d. Kosmowska
11-07-2015 r.
Głowno
 *1978 r.
 *1983 r. Głowno
 
 
Więcej
1596Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Marianna z d. Kolos
21-01-1913 r.
Łowicz
 *15-10-1887 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1597Wiesiołek Andrzej
Wiesiołek Rozalia z d. Kazimierska
04-11-1850 r.
Chruślin
 
 *29-08-1829 r. Bocheń
 +1857 r. Bocheń
 +28-07-1879 r. Bocheń
Więcej
1598Wiesiołek Antoni
Wiesiołek Jóżefa z d. Surma
13-02-1922 r.
Złaków Kościelny
 *05-03-1895 r. Bocheń
 
 +30-05-1960 r. Bocheń
 +
Więcej
1599Wiesiołek Józef
Wiesiołek Katarzyna z d. Welezińska
27-01-1913 r.
Łowicz
 *03-07-1889 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1600Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Agnieszka z d. Mitek
01-08-1910 r.
Łowicz
 *22-04-1882 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1601Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Agnieszka z d. Redzisz
03-02-1892 r.
Chruślin
 *16-10-1852 r. Bocheń
 
 +23-01-1909 r. Bocheń
 +
Więcej
1602Wiesiołek Piotr
Wiesiołek Franciszka z d. Marciniak
05-07-1875 r.
Zduny
 *16-10-1852 r. Bocheń
 
 +23-01-1909 r. Bocheń
 +06-07-1891 r. Bocheń
Więcej
1603Wiesiołek Roch
Wiesiołek Józefa z d. Zientara
21-01-1884 r.
Łowicz
 *12-08-1855 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1604Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Antonina z d. Wojciechowska
20-01-1902 r.
Łowicz
 *09-04-1878 r. Bocheń
 *1880 r.
 +
 +29-01-1910 r. Bocheń
Więcej
1605Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Kazimierska
21-11-1859 r.
Chruślin
 *26-03-1841 r. Bocheń
 *1840 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1606Wiesiołek Wojciech
Wiesiołek Marianna z d. Szaleniec
18-04-1910 r.
Łowicz
 *09-04-1878 r. Bocheń
 
 +
 +
Więcej
1607Wieteska Jakub
Wieteska Marianna z d. Gurajek

 *~ 1803 r.
 *~ 1805 r.
 +
 +
Więcej
1608Wieteska Stanisław
Wieteska Katarzyna z d. Jabłońska
18-01-1881 r.
Zduny
 *07-05-1849 r. Bogoria Górna
 *22-06-1849 r. Strugienice
 +
 +
Więcej
1609Wiewiórkowski Wawrzyniec
Kuryś Marianna z d. Mikołajczyk
15-11-1829 r.
Zduny
 
 *24-09-1810 r. Zduny
 +09-08-1831 r. Zduny
 +
Więcej
1610Więcek Antoni
Więcek Józefa z d. Milczarek
20-06-1910 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1611Więcek Bogdan
Więcek Jolanta z d. Sędzikowska

 *1961 r. Łowicz
 
 
 
Więcej
1612Więcek Krzysztof
Gawęcka Zofia z d. Foks

 *1958 r. Wygoda
 *1961 r.
 
 
Więcej
1613Więcek Michał
Więcek Sabina z d. Marczewska

 *1984 r.
 
 
 
Więcej
1614Więcek Rafał
Jędrzejczyk Justyna z d. Jędrzeczyk

 *1980 r.
 
 
 
Więcej
1615Więcek Stanisław
... Magdalena

 *1955 r.
 
 
 
Więcej
1616Więcek Stanisław
Arcab Marianna z d. Ufa

 *15-02-1935 r.
 *1937 r. Wygoda
 +20-08-2000 r.
 
Więcej
1617Więcek Stanisław
Więcek Genowefa z d. Foks
30-09-1979 r.
 *1955 r.
 *1954 r.
 
 
Więcej
1618Więcek Włodzimierz
Więcek Elżbieta z d. Antosik

 *1963 r.
 
 
 
Więcej
1619Wilk
Wilk

 
 
 
 
Więcej
1620Wilk Andrzej
Wilk Agnieszka z d. Kantorek
1905 r.
Domaniewice
 *1869 r. Skaratki
 *1884 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1621Wilk Andrzej
Wilk Antonina z d. Kantorek
1910 r.
Domaniewice
 *11-1855 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1622Wilk Antoni
Kantorek Józefa z d. Pel
1889 r.
Domaniewice
 
 *1868 r. Skaratki
 +1896 r. Skaratki
 +
Więcej
1623Wilk Antoni
Wilk Józefa z d. Brudka
1866 r.
Domaniewice
 *1846 r. Skaratki
 
 +1913 r. Skaratki
 +1883 r. Skaratki
Więcej
1624Wilk Antoni
Wilk Katarzyna z d. Warda
1883 r.
Domaniewice
 *1846 r. Skaratki
 *1858 r. Skaratki
 +1913 r. Skaratki
 +
Więcej
1625Wilk Franciszek
Wilk Franciszka z d. Rylek
18-11-1935 r.
Stary Waliszew
 *12-1907 r. Skaratki
 *01-05-1914 r. Waliszew Dworski
 +20-01-1980 r.
 +22-12-1948 r. Waliszew Dworski
Więcej
1626Wilk Franciszek
Wilk Franciszka z d. Zuchora
1879 r.
Domaniewice
 *27-01-1845 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1627Wilk Franciszek
Wilk Rozalia z d. Lisewska
1869 r.
Domaniewice
 *27-01-1845 r. Skaratki
 *1844 r.
 +
 +1878 r.
Więcej
1628Wilk Jan
Wilk Agnieszka z d. Jadach
04-11-1833 r.
Domaniewice
 *~ 1811 r. Skaratki
 *26-01-1814 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1629Wilk Jan
Wilk Małgorzata z d. Ruta
1905 r.
Domaniewice
 *1876 r. Skaratki
 *1887 r.
 +
 +
Więcej
1630Wilk Jan
Wilk Urszula

 
 
 +
 +
Więcej
1631Wilk Janusz
Wilk

 
 
 +2006 r. /Głowno/
 
Więcej
1632Wilk Jerzy Stanisław
Wilk Helena

 *03-11-1906 r. Sosnowiec
 *04-02-1901 r.
 +09-01-1983 r. Sopot
 +11-08-1977 r. /Sopot/
Więcej
1633Wilk Jerzy
Wilk Lidia z d. Włostek

 *24-09-1930 r. Łowicz
 *24-09-1937 r. Koronowo
 +29-10-1986 r. Łowicz /Łowicz/
 +
Więcej
1634Wilk Józef
Wilk Jadwiga z d. Kędziora
1900 r.
Domaniewice
 
 *~ 1855 r.
 +
 +1913 r. Krępa
Więcej
1635Wilk Józef
Wilk Petronella z d. Bryk

 
 
 +
 +1900 r. Krępa
Więcej
1636Wilk Ludwik
Wilk Weronika z d. Błażejewska
1875 r.
Chruślin
 
 *1851 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1637Wilk Michał
Wilk z d. Tomczyk

 *01-11-1929 r. Ziewaniczki
 
 +07-04-1995 r. /Głowno/
 
Więcej
1638Wilk Paweł
Wilk Marianna z d. Helewska
1910 r.
Pszczonów
 *1874 r. Skaratki
 *1890 r.
 +
 +
Więcej
1639Wilk Roch
Wilk Marianna z d. Russek
1924 r.
Łowicz
 
 *12-06-1896 r. Jamno
 +
 +
Więcej
1640Wilk Stanisław
Wilk Emilia z d. Staworzyńska
~ 1887 r.
 *~ 1860 r.
 *~ 1869 r.
 +~ 1918 r. /Ząbkowice/
 +~ 1911 r.
Więcej
1641Wilk Tomasz
Wilk Jadwiga z d. Moskwa
15-02-1909 r.
Bielawy
 *1880 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1642Wilk Tomasz
Wilk Małgorzata z d. Kantorek
28-01-1839 r.
Domaniewice
 *22-12-1818 r. Krępa
 *21-06-1821 r. Skaratki
 +1900 r. Skaratki
 +1848 r. Skaratki
Więcej
1643Wiśniewski Jan
Wiśniewska Stanisława z d. Sałuda

 *1912 r.
 
 +
 +
Więcej
1644Wiśniewski Kajetan
Wiśniewska Anna z d. Włodarczyk
15-11-1903 r.
Łowicz
 
 *1884 r. Jamno
 +
 +
Więcej
1645Witerek Tomasz
Witerek Anna z d. Sobieszek
22-11-1858 r.
Chruślin
 *09-12-1835 r. Mystkowice Małe
 *24-07-1839 r. Mystkowice Małe
 +
 +
Więcej
1646Witerek Walenty
Witerek Marcjanna z d. Milczarek
17-11-1913 r.
Stary Waliszew
 
 *25-01-1890 r. Bocheń
 +
 +
Więcej
1647Wituła Andrzej
Wituła Marianna z d. Gnatowska
28-02-1953 r.
Świnice
 *23-11-1880 r. Wielamów
 *05-06-1908 r. Łubianka
 +˂ 1975 r.
 +08-08-1975 r. Łódź /Łódź/
Więcej
1648Włodarczyk Jan
Włodarczyk Marianna z d. Wieteska
31-05-1896 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1649Włodarczyk Stanisław
Włodarczyk Marianna z d. Wawrzyńczak
1912 r.
Domaniewice
 *1887 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1650Włodarczyk Szymon
Włodarczyk Agnieszka z d. Kucińska
13-02-1898 r.
Łowicz
 
 *1867 r. Jamno
 +
 +
Więcej
1651Włodarczyk Szymon
Włodarczyk Marianna z d. Błażejewska
23-01-1865 r.
Łowicz
 
 *1845 r. Guźnia
 +
 +1914 r. Łowicz
Więcej
1652Włodarczyk Wojciech
Włodarczyk Katarzyna z d. Radosz
10-09-1905 r.
Łowicz
 *1882 r. Jamno
 
 +
 +
Więcej
1653Włostek Franciszek
Włostek Franciszka z d. Strugińska
1903 r.
Koźle
 
 *1885 r. Reczyce
 +07-12-1935 r. Marianów
 +16-03-1954 r. Zduny /Zduny/
Więcej
1654Włostek Ignacy
Włostek Rozalia z d. Skoneczna
21-11-1921 r.
Domaniewice
 *1884 r. Domaniewice
 *1898 r. Rogóźno
 +
 +
Więcej
1655Włostek Ignacy
Włostek Stanisława z d. Szymajda
1910 r.
Domaniewice
 *1884 r. Domaniewice
 
 +
 +16-10-1921 r. Wymysłów
Więcej
1656Włostek Jakub
Włostek Katarzyna z d. Gajda
1879 r.
Domaniewice
 
 *14-12-1853 r. Guźnia
 +
 +
Więcej
1657Włostek Maciej Benedykt
Włostek Bożena z d. Dylik

 *1945 r. Siedlce
 *21-09-1952 r. Kiernozia
 
 +02-01-2007 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
1658Włostek Maciej Benedykt
Włostek Janina z d. Nowicka

 *1945 r. Siedlce
 *19-08-1946 r.
 
 +23-05-2009 r. Łódź /Łowicz/
Więcej
1659Włostek Roch
Włostek Józefa z d. Kantorek
1877 r.
Domaniewice
 
 
 +
 +
Więcej
1660Włostek Stanisław
Włostek Apolonia z d. Świątek

 *05-05-1910 r. Mąkolice
 *21-08-1912 r.
 +30-01-1973 r. Łowicz /Łowicz/
 +12-03-1991 r. Łowicz /Łowicz/
Więcej
1661Wnuk Antoni
Wnuk Teofila z d. Tomsio

 *1909 r.
 *1909 r. Sosnowiec
 +29-10-1939 r. /Sosnowiec/
 +05-04-1949 r. /Sosnowiec/
Więcej
1662Wojas
Wojas Marianna z d. Piątkowska

 
 *1891 r. Stopnica
 +
 +
Więcej
1663Wojciechowski Stanisław
Wojciechowska Katarzyna z d. Gajda
1925 r.
Łowicz
 
 *18-02-1898 r. Dąbkowice
 +
 +
Więcej
1664Wojdak Stanisław
Wojdak Kunegunda

 
 
 +
 +
Więcej
1665Woźnicki Tomasz
Woźnicka Marianna z d. Mikołajczyk
23-01-1883 r.
Zduny
 
 *24-06-1839 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1666Wójcik
Wójcik z d. Adamkowska

 
 
 
 
Więcej
1667Wójcik Ignacy
Wójcik Franicszka z d. Konikowska
08-06-1914 r.
Łowicz
 
 *1895 r. Dąbkowice
 +
 
Więcej
1668Wójcikowski
Wójcikowska z d. Kantorek

 
 
 
 
Więcej
1669Wójcikowski
Wójcikowska Agata z d. Domańska

 
 *1897 r.
 +
 +27-02-1987 r. Rogóźno
Więcej
1670Wróbel
Wróbel

 
 
 
 
Więcej
1671Wróbel
Wróbel

 
 
 
 
Więcej
1672Wróbel
Wróbel z d. Kot

 
 
 
 
Więcej
1673Wróbel Józef
Wróbel Jadwiga z d. Gajda
06-05-1844 r.
Chruślin
 *~ 1825 r.
 *09-10-1810 r. Guźnia
 +
 +1854 r. Mystkowice
Więcej
1674Wróbel Marcin
Wróbel Helena

 
 
 +
 +
Więcej
1675Wróbel Michał
Wróbel Katarzyna z d. Gajda
16-06-1913 r.
Łowicz
 
 
 +
 +
Więcej
1676Wróblewski
Wróblewska z d. Ruta

 
 
 
 
Więcej
1677Wróblewski Wiktor
Wróblewska Teodozja z d. Kazimierska

 
 
 
 
Więcej
1678Wrzosek
Wrzosek z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
1679Wygoda Piotr
Wygoda Iwona z d. Zawisza
18-06-2016 r.
 
 *1983 r. Wałcz
 
 
Więcej
1680Wypiór
Osipiak-Wypiór Aneta z d. Osipiak

 
 
 
 
Więcej
1681Wypiór
Wypiór z d. Derga

 
 
 
 
Więcej
1682Wypiór Wojciech
Wypiór z d. Piątkowska

 *21-04-1938 r.
 
 +24-08-2002 r. /Sosnowiec/
 
Więcej
1683Wysocki
Wysocka z d. Mioduszewska

 
 
 
 
Więcej
1684Wzięch Damian
Wzięch Mariola z d. Kicińska
24-10-2009 r.
 *1982 r.
 *1988 r.
 
 
Więcej
1685Zagajewski Filip
Zagajewska Magdalena z d. Kierus
06-02-1853 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *25-05-1826 r. Domaniewice
 +
 +29-05-1867 r. Rogóźno
Więcej
1686Zagajewski Filip
Zagajewska Marianna z d. Kantorek
25-11-1867 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *22-03-1845 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1687Zagajewski Filip
Zagajewska Urszula z d. Juźwicka
12-02-1849 r.
Domaniewice
 *09-07-1830 r. Skaratki
 *25-10-1817 r. Stroniewice
 +
 +17-09-1852 r. Skaratki
Więcej
1688Zagajewski Jan
Zagajewska Małgorzata z d. Majcher
1906 r.
Domaniewice
 *1873 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1689Zagajewski Jan
Zagajewska Wiktoria z d. Witerek
1902 r.
Domaniewice
 *1876 r.
 
 +
 +
Więcej
1690Zagajewski Piotr
Zagajewska Franciszka z d. Warda
17-01-1927 r.
Stary Waliszew
 *1899 r. Skaratki
 *~ 1908 r.
 +
 +
Więcej
1691Zagajewski Piotr
Zagajewska Władysława

 *1907 r. Skaratki
 *~ 1911 r.
 +12-10-1944 r. Domaniewice
 +12-10-1944 r. Domaniewice
Więcej
1692Zajączek Antoni
Zajączek Ludwika z d. Mikołajczyk
04-09-1848 r.
Zduny
 
 *29-12-1823 r. Zduny
 +
 +
Więcej
1693Zarzecki Wawrzyniec
Zarzecka Małgorzata z d. Karcz

 
 
 +
 +
Więcej
1694Zarzycki Jan
Zarzycka Agnieszka

 
 
 +
 +
Więcej
1695Zawadzki Jan
Zawadzka Józefa z d. Czubak
1865 r.
Grzegorzew
 
 *~ 1845 r.
 +
 +
Więcej
1696Zawisza Zdzisław
Zawisza Anna z d. Kicińska

 *19-05-1954 r. Jadwiżyn
 *1957 r.
 +03-05-1999 r.
 
Więcej
1697Zembik
Zembik z d. Flis

 
 
 
 
Więcej
1698Ziarnik
Ziarnik Jadwiga z d. Szkup

 
 *1901 r.
 +
 +03-12-1989 r. Łowicz
Więcej
1699Ziarnik Jan
Ziarnik Franciszka z d. Pawlata
1892 r.
Chruślin
 *1862 r. Skaratki
 
 +
 +
Więcej
1700Ziarnik Jan
Ziarnik Katarzyna z d. Kantorek
20-02-1861 r.
Domaniewice
 *22-01-1843 r. Skaratki
 *31-10-1841 r. Skaratki
 +
 +1886 r.
Więcej
1701Ziarnik Józef
Ziarnik Katarzyna z d. Kuśmierek
1922 r.
Domaniewice
 *1896 r. Skaratki
 *14-02-1903 r. Skaratki
 +1926 r. Skaratki
 +
Więcej
1702Ziarnik Walenty
Ziarnik Ludwika z d. Podgórska
1920 r.
Domaniewice
 *1893 r. Skaratki
 *1893 r. Skaratki
 +29-07-1962 r.
 +10-06-1971 r. Skaratki
Więcej
1703Zieliński Kazimierz
Lebioda Katarzyna z d. Knera
1908 r.
Domaniewice
 
 *1885 r. Skaratki
 +23-10-1914 r. Skaratki
 +
Więcej
1704Ziółkowski Michał
Ziółkowska Marianna z d. Kamińska
13-06-1853 r.
Zduny
 
 *17-12-1835 r. Zduny
 +15-02-1870 r. Zduny
 +22-09-1862 r. Zduny
Więcej
1705Złotkowski Adam
Złotkowska Józefa z d. Kazimierczak
17-11-1839 r.
Żychlin
 *~ 1815 r. Kaczkowizna
 *16-02-1822 r. Skrzeszewy
 +˂ 1859 r. Pacyna
 +˂ 1859 r. Pacyna
Więcej
1706Złotkowski Franciszek
Złotkowska Helena z d. Krysiak

 *~ 1773 r. Kaczkowizna
 *~ 1780 r.
 +14-12-1852 r. Kaczkowizna
 +23-01-1855 r. Kaczkowizna
Więcej
1707Zmora Szymon
Zmora Barbara z d. Jadach
16-02-1846 r.
Domaniewice
 *26-10-1820 r. Domaniewice
 *01-12-1821 r. Skaratki
 +1892 r. Domaniewice
 +˂ 1854 r.
Więcej
1708Znyk Adam
Znyk Marianna z d. Złotkowska
21-02-1859 r.
Żychlin
 *22-12-1836 r. Sędki
 *01-02-1841 r. Kaczkowizna
 +
 +
Więcej
1709Znyk Maciej
Znyk Małgorzata z d. Stępniak

 *~ 1772 r.
 
 +19-02-1870 r. Sędki
 +
Więcej
1710Znyk Piotr
Znyk Marianna z d. Wielemborek
10-06-1901 r.
Bąków Górny
 
 *27-08-1878 r. Bąków Dolny
 +
 +
Więcej
1711Zowczak Bolesław
Pakulska Lucyna z d. Kazimierska

 
 *1911 r.
 +1946 r. /Rędziny/
 +1998 r.
Więcej
1712Zowczak Grzegorz
Zowczak Sabina

 
 
 
 
Więcej
1713Zowczak Jacek
Zowczak Monika z d. Królik

 *1973 r.
 
 
 
Więcej
1714Zowczak Lech
Zowczak Danuta

 
 
 + Częstochowa /Rędziny/
 
Więcej
1715Zowczak Maciej
Zowczak Dorota

 *1983 r.
 *1984 r.
 
 
Więcej
1716Zowczak Mariusz
Zowczak Sylwia
03-07-1993 r.
 *1971 r. Blachownia
 *1972 r.
 
 
Więcej
1717Zowczak Sławomir
Zowczak Bożena z d. Major

 *11-10-1943 r.
 *1946 r.
 +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
 +06-02-1977 r.
Więcej
1718Zowczak Sławomir
Zowczak Stefania

 *11-10-1943 r.
 
 +14-04-2010 r. Poznań /Poznań/
 
Więcej
1719Zuchora Antoni
Zuchora Józefa z d. Kowalczyk
1881 r.
Domaniewice
 *1850 r. Kadzielin
 *1857 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1720Zuchora Czesław
Zuchora Magdalena z d. Wilk
21-01-1935 r.
Stary Waliszew
 *1910 r.
 *1906 r. Skaratki
 +
 + /Domaniewice/
Więcej
1721Zuchora Józef
Zuchora Marianna z d. Borkowska
1910 r.
Kołacinek
 *12-03-1882 r. Kadzielin
 *1893 r. Kotulin
 +
 +
Więcej
1722Zwoliński Józef
Zwolińska Katarzyna z d. Konikowska
1923 r.
Łowicz
 *18-02-1896 r. Dąbkowice
 
 +
 +
Więcej
1723Zych Jakub
Zych Zofia z d. Skuneczna
1913 r.
Domaniewice
 *14-07-1892 r. Piaski
 *14-05-1892 r. Strzebieszew
 +
 +
Więcej
1724Zygmuntowicz
Zygmuntowicz z d. Grabowicz

 
 
 
 
Więcej
1725Żak Paweł
Żak Petronela z d. Jadach
1896 r.
Domaniewice
 
 *1876 r. Skaratki
 +
 +
Więcej
1726Żukowski
Żukowska z d. Kaszarek

 
 
 
 
Więcej
1727Żydkowiak
Żydkowiak z d. Kraczko

 
 
 
 
Więcej

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl